Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Rybnik - Family

Rybnik, Polska
22.04.2018

Wyniki

Family

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
CHOJNACKI Kacper
Chojnacki Mtb Team
2048 POL Zawiercie 01:16:25:21
2
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1331 POL Bytom 01:17:59:91
3
MUŚ Maksymilian
Viktoria Rybnik
1506 Rybnik 01:21:55:23
4
WIECZOREK Filip
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1543 POL Rybnik 01:29:25:23
5
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
2224 POL Rybnik 01:31:32:49
6
GRYCMAN Jakub
Gk Viktoria Rybnik
1804 POL Rybnik 01:34:10:08
7
GRYGLAK Piotr
1530 POL Rybnik 01:34:28:83
8
PYSZNY Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1582 POL Rybnik 01:36:06:86
9
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1658 POL Wygiełzów 01:37:33:00
10
SKÓRKA Artur
2009 POL Dąbrowa Górnicza 01:38:42:20
11
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1965 POL Rybnik 01:38:42:22
12
KUPCZYK Karol
UKS Katolik Częstochowa
1792 POL Częstochowa 01:38:44:63
13
ŁUKÓW Jan
Luks Toszecka Grupa Kolarska
1552 POL Toszek 01:39:58:80
14
BLUSZCZ Tadeusz
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
2006 POL Świerklany 01:42:09:15
15
GARNEK Ksawier
1882 POLSKA Zwonowice 01:42:16:67
16
WYŻKIEWICZ Bartosz
1840 Mikołów 01:42:39:05
17
GAJDZIK Julia
Kiwi Klub Mtb
1100 POL Mikołów 01:42:57:50
18
ŚLIWAKOWSKI Radosław
Jura Bike Mtb Team
1342 POL Korwinów 01:43:08:19
19
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
1594 POL Pyskowice 01:43:48:83
20
PAWŁOWSKA Maria
Mtb Ustroń Team
2025 POL Ustroń 01:43:49:47
21
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1503 POL Rybnik 01:44:12:55
22
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
1571 POL Rybnik 01:45:19:32
23
GÓRECKI Daniel
2038 POL Szczerbice 01:45:49:60
24
ŁAPIN Mateusz
Rafako Orbea Mtb Team
1560 POL Racibórz 01:45:52:96
25
SMUDA Mateusz
1823 POL Świerklaniec 01:46:31:20
26
SEIFRIED Natalia
2032 POL Świętochłowice 01:47:36:37
27
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
1531 POL Żory 01:51:35:23
28
DWORAK Aleksander
1564 POL Nowe Chechło 01:52:33:08
29
BLUSZCZ Zofia
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
2005 POL Świerklany 01:52:34:52
30
MUSIOŁ Rafał
1838 Mikołów 01:52:39:68
31
PONDO Wojtek
Toszecka Grupa Kolarska
2013 POL Toszek 01:53:22:60
32
PELCZAR Adam
2022 POL Kraków 01:53:28:29
33
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1819 Bielsko-Biała 01:53:46:23
34
WIELGUS Cecylia
UKS Katolik Częstochowa
1795 POL Częstochowa 01:55:13:71
35
WYSOCKI Eryk
1505 POL Rybnik 01:56:15:24
36
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
1243 POL Zabrze 01:57:50:46
37
KROS Aleksander
1826 POL Kraków 01:58:20:26
38
KOZŁOWSKI Bartłomiej
1860 POL Zabrze 01:59:53:16
39
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1262 POL Żory 02:01:40:78
40
SYREK Jeremiasz
Klub Kolarski Świerklany
1905 POL Rybnik 02:01:49:32
41
ROJEK Szymon
Polar Sport
1562 POL Kraków 02:04:12:13
42
RATAJCZYK Sebastian
Głuchołaski Klub Kolarski Victoria
1807 POL Głuchołazy 02:04:13:61
43
GRIGORIEW Mikołaj
Zryciole
1314 POL Bytom 02:04:45:22
44
PUZIO Wojciech
Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
1806 POL Głuchołazy 02:05:47:82
45
BIELOWSKI Jakub
1354 POLSKA Rybnik 02:06:01:96
46
HAWRYLUK Jakub
Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
1808 POL Głuchołazy 02:06:08:94
47
LACHOWICZ Maciej
2045 POL Gliwice 02:08:27:08
48
PALKA Antoni
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanó
1688 POL Chrzanów 02:09:57:83
49
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
1794 POL Częstochowa 02:10:16:92
50
PIASECKA Emilia
Bbriderz.pl
2041 POL Bielsko-Biała 02:10:20:75
51
KOWALEWSKA Martyna
2014 POL Toszek 02:10:53:56
52
WÓJCIK Igor
Żorskiebikewariaty
1254 POL Żory 02:13:10:46
53
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
2012 CZE Trinec 02:13:29:73
54
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
1534 POL Gliwice 02:13:59:11
55
KWIATKOWSKI Kamil
Żorskiebikewariaty
1195 POL Żory 02:15:19:48
56
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
2088 POL Rybnik 02:15:26:44
57
BOŃCZYK Adam
1200 POL Zabrze 02:16:41:75
58
TĘCZA Bartosz
1850 POLSKA 02:18:50:03
59
DURAJ Filip
1513 POL Bystra 02:21:10:91
60
ZIAJSKA Amelia
1526 POL Katowice 02:22:06:38
61
KAJDEWICZ Kacper
1357 POLSKA Tychy 02:22:49:66
62
SŁAWSKI Maksymilian
Silesia Technika & Isocar Team
1286 POL Chorzów 02:24:02:17
63
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
1535 POL Gliwice 02:24:11:95
64
BERNAŚ Kamil
1873 Sosnowiec 02:27:15:94
65
KACZMAREK Michał
2215 POL Gliwice 02:27:16:60
66
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
1533 POL Knurów 02:27:20:41
67
BRUDNY Szymon
Klub Kolarski Świerklany
1824 POL Rybnik 02:32:02:28
68
ROJEK Tomasz
Polar Sport
1563 POL Kraków 02:33:12:64
69
GRANIECZNY Emilia
1802 Szczejkowice 02:33:46:82
70
WOŹNIAK Maciej
1960 POL Gliwice 02:36:40:45
71
BERNAŚ Natalia
1875 POL Dąbrowa Górnicza 02:48:16:58
72
MRÓZ Adam
1937 POL Sosnowiec 02:52:41:50
73
DRABIK Paulina
1537 POL Katowice 02:53:19:81
74
GUZIK Joanna
1895 POL Sosnowiec 02:55:15:91
75
TOMERA Katarzyna
1567 POL Katowice 02:59:27:39
76
DZIOBA Kasper
1953 POLSKA Dąbrowa Górnicza 03:05:02:27
77
BARTOSIK Igor
1951 POLSKA Dąbrowa Górnicza 03:07:28:15
78
SIEMIANOWSKI Maksymilian
2002 POL Rybnik 03:14:39:37
79
PLOCH Natalia
1381 POLSKA Gliwice 03:30:24:45
80
KALECIŃSKA Olga
Przedszkole 56 Niezapominajka
1400 POL Wrocław 03:55:28:81
81
BARTOSIK Michał
1955 POLSKA Dąbrowa Górnicza 04:35:18:53
82
RUSOK Amelia
-
1554 POL Rybnik 04:35:23:36

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU