Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Rybnik - Pro/Hobby

Rybnik, Polska
22.04.2018

Wyniki

Hobby 35.5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 1:59 30.34 01:10:09.52
2
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 2:02 29.83 01:11:40.69
3
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory 2:02 29.83 01:11:41.20
4
WACH Arkadiusz
Hurom Accent Sławno
1710 POL 2:02 29.58 01:11:52.92
5
PASZENDA Arek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1015 POL Rybnik 2:04 29.10 01:12:54.35
6
SCIERSKI Maciej
Tomazi Bike Orbea Team
1497 POL Tychy 2:04 29.10 01:13:02.76
7
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 2:04 29.10 01:13:04.59
8
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała 2:04 29.10 01:13:07.04
9
WIELGOS Mateusz
Gliwice
1405 POL Gliwice 2:04 29.10 01:13:07.53
10
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 2:04 29.10 01:13:16.61
11
JAHN Mateusz
Cykloopole
2243 POL Falmirowice 2:04 29.10 01:13:17.65
12
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 2:04 29.10 01:13:19.17
13
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 2:04 29.10 01:13:21.48
14
ŚCIGAŁA Piotr
Jura Bike Mtb Team
1173 POL Częstochowa 2:05 28.86 01:13:39.84
15
RENSZ Wojciech
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1769 POL Cieszyn 2:05 28.86 01:13:45.37
16
KUBACZKA Grzegorz
Ag-Architekci.pl
2233 POL Skoczów 2:05 28.86 01:13:45.44
17
FRANKIEWICZ Roman
2291 POL Zabrze 2:06 28.86 01:13:58.62
18
NIESLER Grzegorz
Kiwi Klub Mtb
1089 POL Ruda Slaska 2:07 28.40 01:14:44.93
19
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 2:07 28.40 01:14:52.26
20
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski 2:07 28.40 01:14:52.86
21
GRZEBINOGA Michał
1489 POL Brzeszcze 2:07 28.40 01:14:53.28
22
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1074 POL Radzionków 2:07 28.40 01:14:54.75
23
POLOK Sławomir
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2211 POL Żyrowa 2:07 28.40 01:14:55.73
24
KUKURBA Mikołaj
Ataksport Omnisquare Gliwice
1315 POL Gliwice 2:07 28.40 01:15:02.70
25
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus
1518 POL Mikołów 2:08 28.40 01:15:14.23
26
SAPIEJA Michał
Lkk Luks Sławno
1711 2:08 28.17 01:15:18.78
27
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1008 POL Świerklany 2:08 28.17 01:15:21.80
28
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 2:08 28.17 01:15:36.91
29
KRASKI Stanisław
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1349 POL Skrzyszów 2:08 28.17 01:15:38.72
30
BRZOZOWSKI Tomasz
Gomola Trans Airco
1779 POL Ruda Śląska 2:08 28.17 01:15:40.42
31
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1273 POL Rybnik 2:09 28.17 01:15:45.19
32
ŚCIERSKI Tomek
1559 POL Tychy 2:09 27.95 01:15:55.37
33
DUDEK Jakub
Peva Polska
1666 POL Sosnowiec 2:09 27.95 01:16:11.36
34
RYCOMBEL Łukasz
Sengam Sport Racing Team
1055 POL Dąbrowa Górnicza 2:10 27.95 01:16:25.53
35
KALINOWSKI Artur
1797 POL Będzin 2:10 27.73 01:16:31.37
36
LATUSIK Łukasz
1833 POL Tychy 2:10 27.73 01:16:54.10
37
ŚCIERSKI Wojciech
1495 POL Tychy 2:11 27.73 01:16:59.72
38
GŁOWIK Michał
Uks Sport Bralin
2004 POL Trzcinica 2:11 27.73 01:17:04.93
39
MUZYK Wojciech
Sokołrowery
1869 POL Racibórz 2:11 27.52 01:17:10.40
40
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów 2:11 27.52 01:17:13.95
41
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 2:11 27.52 01:17:15.48
42
WITKOŚ Paweł
1680 POL Bieruń 2:11 27.52 01:17:22.98
43
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 2:11 27.52 01:17:25.37
44
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 2:11 27.52 01:17:25.83
45
ŚCIERSKI Paweł
1496 POL Tychy 2:11 27.52 01:17:26.30
46
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 2:11 27.52 01:17:27.00
47
JAHN Patryk
1322 POL Falmirowice 2:12 27.52 01:17:37.77
48
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1010 POL Jastrzębie-Zdrój 2:12 27.52 01:17:39.94
49
ŁUKÓW Antoni
Luks Toszecka Grupa Kolarska
1551 POL Toszek 2:12 27.31 01:17:59.63
50
ZIELAWSKI Dominik
Sii Cycling Team
1077 POL Rybnik 2:12 27.31 01:18:03.56
51
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
2216 POL Jastrzębie Zdrój 2:13 27.31 01:18:10.20
52
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 2:13 27.31 01:18:15.92
53
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 2:13 27.10 01:18:23.16
54
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1216 POL Jastrzębie Zdrój 2:13 27.10 01:18:38.16
55
MOLEK Szymon
2203 POL Cieszyn 2:13 27.10 01:18:39.38
56
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 2:14 27.10 01:18:42.34
57
LEW Szymon
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1610 POL Ruda Śląska 2:14 27.10 01:18:43.86
58
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 2:14 26.89 01:18:56.14
59
NOGOWCZYK Patryk
1919 Wisla 2:14 26.89 01:18:56.57
60
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice 2:14 26.89 01:19:03.43
61
CYROŃ Paweł
2285 POL Czerwionka-Leszczyny 2:14 26.89 01:19:08.20
62
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 2:14 26.89 01:19:14.91
63
KRZESZOWIEC Zbigniew
Eurobike Kaczmarek
1399 POL Gliwice 2:14 26.89 01:19:15.09
64
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1070 POL Kędzierzyn-Koźle 2:14 26.89 01:19:15.33
65
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 2:15 26.89 01:19:17.22
66
BOŻEK Jakub
Atak Sport C67 Racing Team
1593 POL Gliwice 2:15 26.89 01:19:17.83
67
SMOLORZ Artur
1817 POL Lędziny 2:15 26.89 01:19:24.78
68
JANIK Bartosz
Bikehead
1140 POL Dąbrowa Górnicza 2:15 26.89 01:19:27.34
69
DYSZY Grzegorz
Bike Atelier Team
1771 POL Bobrowniki 2:15 26.89 01:19:29.80
70
FIRLA Łukasz
Firlej Team
1813 POL Ustron 2:15 26.69 01:19:30.47
71
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2092 POL Ruda Sl 2:16 26.69 01:20:02.63
72
KARASEK Robert
Rk Aluminium Bike Team
1889 POL Bielsko-Biała 2:16 26.49 01:20:13.32
73
KAROLEWICZ Rafał
Tomazi Bike Orbea Team
1602 POL Rybnik 2:16 26.49 01:20:16.23
74
KOKOT Paweł
1703 POL Piasek 2:17 26.49 01:20:28.25
75
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 2:17 26.49 01:20:30.25
76
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 2:17 26.49 01:20:32.56
77
OSTALSKI Piotr
Jura Bike Mtb Team
1167 POL Częstochowa 2:17 26.49 01:20:32.69
78
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż 2:17 26.49 01:20:35.78
79
HAZUKA Ireneusz
1847 Szare 2:17 26.49 01:20:40.28
80
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
2227 POL Kraków 2:17 26.30 01:20:46.41
81
WIESZOŁEK Daniel
2245 POL Opole 2:17 26.30 01:20:50.85
82
KOŹLICKI Kornel
Bikehunter.pl
2083 POL Gliwice 2:17 26.30 01:21:00.12
83
CZEKAJ Damian
1226 POL Jastrzębie-Zdrój 2:17 26.30 01:21:02.77
84
PIĄTEK Paweł
Bike-Store Bielsko
1879 POL Lipowa 2:18 26.30 01:21:04.10
85
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1073 POL Radzionków 2:18 26.30 01:21:16.05
86
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 2:18 26.30 01:21:17.15
87
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 2:18 26.10 01:21:19.01
88
LISOWSKI Maciej
1954 POL Knurów 2:18 26.10 01:21:20.01
89
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1075 POL Radzionków 2:18 26.10 01:21:32.51
90
KAPICA Marek
1300 POL Gołkowice 2:19 26.10 01:21:43.31
91
NOWAK Łukasz
1683 POL Sosnowiec 2:19 25.91 01:22:03.26
92
SŁOMKA Aleksander
Kiwi Klub Mtb
1099 POL Mikołów 2:19 25.91 01:22:06.71
93
OBRACAJ Szymon
1598 POL Górki Małe 2:19 25.91 01:22:07.59
94
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 2:19 25.91 01:22:07.87
95
HAZUKA Arkadiusz
1848 POL Szare 2:19 25.91 01:22:08.37
96
JAŚNIECKI Piotr
1494 POL Opole 2:19 25.91 01:22:08.68
97
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 2:20 25.91 01:22:25.79
98
MITORAJ Piotr
1436 POL Oświęcim 2:20 25.91 01:22:28.56
99
RYGLEWSKI Piotr
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1619 POL Zabrze 2:20 25.72 01:22:43.11
100
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 2:20 25.72 01:22:43.80
101
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 2:20 25.72 01:22:45.19
102
KWIECIŃSKI Michał
Sutrisept Mtb Team
1080 POL Będzin 2:20 25.72 01:22:45.88
103
NOWOGRODZKI Mariusz
1304 POL Rybnik 2:20 25.72 01:22:48.67
104
ROGOZIK Szymon
1910 POL Gliwice 2:21 25.72 01:23:01.81
105
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 2:21 25.54 01:23:08.72
106
POLOK Adam
1205 POL Szczejkowice 2:21 25.54 01:23:08.92
107
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 2:21 25.54 01:23:11.05
108
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 2:21 25.54 01:23:11.59
109
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1194 POL Zabrze 2:21 25.54 01:23:12.73
110
SZCZEPAŃSKI Grzegorz
1529 POL Bielawa 2:21 25.54 01:23:16.18
111
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 2:21 25.54 01:23:23.88
112
NOWAK Krzysztof
1271 POL Ruda Śląska 2:21 25.54 01:23:24.45
113
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza 2:22 25.54 01:23:30.52
114
PIETRAS Mariusz
Jura Bike Mtb Team
1171 POL Częstochowa 2:22 25.54 01:23:36.14
115
CYROŃ Piotr
Mtb Jastrzębie Zdrój
1746 POL Gołkowice 2:22 25.36 01:23:48.36
116
WOJTCZAK Marcin
1298 POL Jastrzębie-Zdrój 2:22 25.36 01:23:55.24
117
FERENS Artur
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1350 POL Marklowice 2:22 25.36 01:24:00.13
118
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 2:23 25.36 01:24:08.62
119
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż 2:23 25.36 01:24:12.19
120
KWIATEK Michał
Cst 7R Mtb Team
1521 Nawojowa Góra 2:23 25.36 01:24:12.29
121
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 2:23 25.36 01:24:13.02
122
SERAFIN Michał
Serteam
2089 POL Myszków 2:23 25.36 01:24:14.07
123
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Jastrzębie Zdrój 2:23 25.36 01:24:16.65
124
ELWART Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1765 POL Chrzanów 2:23 25.18 01:24:25.65
125
OCHMANN Michal
Nudel Team
1184 POL Tarnowskie Góry/ Bad Bramstedt De 2:24 25.18 01:24:47.07
126
DRZENIEK Marcin
Gk Viktoria Rybnik
1509 POL Rybnik 2:24 25.00 01:24:56.51
127
WIŚNIEWSKI Paweł
1906 POL Dąbrowa Górnicza 2:24 25.00 01:25:01.68
128
WYSTEMP Ryszard
1729 POL Czerwionka-Leszczyny 2:24 25.00 01:25:03.69
129
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 2:24 25.00 01:25:06.28
130
KURCZOK Leszek
Pm Bike
1835 POL Rybnik 2:25 25.00 01:25:12.04
131
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1076 POL Chorzów 2:25 25.00 01:25:12.10
132
JANICKI Mateusz
1589 POL Bielsko-Biała 2:25 25.00 01:25:13.04
133
BACHNIAK Damian
Jura Bike Mtb Team
1156 POL Częstochowa 2:25 25.00 01:25:16.68
134
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 2:25 24.83 01:25:36.29
135
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała 2:25 24.83 01:25:45.16
136
ADAMCZYK Sandra
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1344 POL Rydułtowy 2:25 24.83 01:25:45.17
137
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1660 POL Racibórz 2:25 24.83 01:25:46.34
138
SAMBOROWSKI Adam
1207 POL Tworóg Mały 2:26 24.83 01:25:47.82
139
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 2:26 24.83 01:25:58.73
140
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
2001 POL Racibórz 2:26 24.83 01:26:02.56
141
GRZEBINOGA Monika
1488 POL Brzeszcze 2:26 24.65 01:26:07.94
142
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Bike Section
1294 POL Jastrzębie-Zdrój 2:26 24.65 01:26:08.12
143
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
2027 POL Bielsko-Biała 2:26 24.65 01:26:21.96
144
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 2:27 24.65 01:26:26.89
145
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 2:27 24.65 01:26:27.62
146
NOWOMIEJSKI Adam
1586 POL Rybnik 2:27 24.65 01:26:29.27
147
CAŁKA Paweł
Pank Team
2263 POL Siewierz 2:27 24.65 01:26:34.33
148
SZLĄZAK Łukasz
1282 POL Ustroń 2:27 24.65 01:26:39.76
149
KASZA Paweł
1204 POL Racibórz 2:27 24.48 01:26:50.02
150
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1626 POL Sosnowiec 2:27 24.48 01:26:57.49
151
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie-Zdrój 2:28 24.48 01:26:59.62
152
FRYDA Marek
2295 POL Gliwice 2:28 24.48 01:27:00.29
153
OCIECZEK Sebastian
2035 POL Olkusz 2:28 24.48 01:27:02.45
154
KAPALA Zygmunt
1397 POLSKA Tychy 2:28 24.48 01:27:06.14
155
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike Mtb Team
1162 POL Częstochowa 2:28 24.48 01:27:10.02
156
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1356 POL Będzin 2:28 24.48 01:27:11.78
157
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice 2:28 24.48 01:27:17.68
158
SOŁTYSIK Rafał
Bikehead
1139 POL Katowice 2:28 24.32 01:27:18.05
159
SOBÓTKA Tomasz
1536 POL Knurów 2:28 24.32 01:27:18.46
160
ZAJĄC Jakub
1630 POL Rybnik 2:28 24.32 01:27:23.37
161
SOWA Grzegorz
2039 POL Żory 2:28 24.32 01:27:24.98
162
SZCZEŚNIAK Dariusz
2219 POL Zawiercie 2:28 24.32 01:27:26.62
163
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1704 POL Racibórz 2:28 24.32 01:27:30.81
164
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1247 POL Wisła 2:29 24.32 01:27:39.66
165
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1144 POL Będzin 2:29 24.32 01:27:39.91
166
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 2:29 24.32 01:27:40.20
167
WILK Marcin
Jura Bike Mtb Team
1178 POL Katowice 2:29 24.32 01:27:42.72
168
SZAREK Mateusz
2082 POL Rybnik 2:29 24.32 01:27:45.01
169
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik 2:29 24.32 01:27:50.11
170
MAJOR Krzysztof
Porsche Interauto Polska Cfo Team
2058 POL Dąbrowa Górnicza 2:29 24.32 01:27:51.72
171
JANECZEK Robert
Fcb
1348 POL Radzionków 2:29 24.32 01:27:53.84
172
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Bike Section
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 2:29 24.15 01:27:55.15
173
SKORUPA Radosław
Mikesz Team
1570 POL Radlin 2:29 24.15 01:27:56.70
174
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1191 POL Gliwice 2:29 24.15 01:27:57.47
175
ADAMCZYK Artur
Bugla Serwis
1859 POLSKA Wodzisław Śląski 2:29 24.15 01:27:57.54
176
ABSALON Zbigniew
1931 POL Rybnik 2:29 24.15 01:27:58.81
177
WOLDAŃSKI Sławomir
1450 POL Katowice 2:29 24.15 01:27:59.14
178
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 2:29 24.15 01:28:05.54
179
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 2:29 24.15 01:28:07.31
180
KOGUT Szymon
Śląsk Kolarsko
1363 POL Rybnik 2:30 24.15 01:28:11.15
181
KUŚ Wojciech
Sii Cycling Team
1901 POL Bytom 2:30 24.15 01:28:19.92
182
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
1321 POL Sosnowiec 2:30 24.15 01:28:23.13
183
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2046 POL Siemianowice Śląskie 2:30 24.15 01:28:25.39
184
NIEDZIELA Mateusz
1308 POL Żelisławice 2:30 24.15 01:28:25.70
185
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 2:30 24.15 01:28:26.61
186
URBANIAK Kacper
Uks Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 2:30 24.15 01:28:29.78
187
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 2:30 23.99 01:28:30.70
188
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1017 POL Jastrzębie-Zdrój 2:30 23.99 01:28:30.88
189
BRYŁA Michał
Sii Cycling Team
1925 POL Radzionków 2:30 23.99 01:28:39.61
190
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 2:30 23.99 01:28:40.76
191
LISZKA Maciej
1841 POL Rybnik 2:30 23.99 01:28:43.75
192
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 2:30 23.99 01:28:44.04
193
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1632 POL Racibórz 2:31 23.83 01:29:08.26
194
PODLEŚ Kamil
Super Staś I Wojtuś Na Medal
1265 POL Tarnowskie Góry 2:31 23.83 01:29:11.40
195
CZERNER Grzegorz
1250 POL Czerwionka-Leszczyny 2:31 23.83 01:29:12.80
196
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
1878 POLSKA Wisła 2:32 23.83 01:29:24.94
197
HOLEWA Krystian
1963 Lędziny 2:32 23.83 01:29:28.79
198
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2036 POL Kraków 2:32 23.83 01:29:34.40
199
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1082 POL Będzin 2:32 23.83 01:29:35.02
200
PACAN Zbigniew
1715 POL Zdzieszowice 2:32 23.83 01:29:37.99
201
MALEŃSKI Wojciech
1939 POL Tarnowskie Góry 2:32 23.83 01:29:40.29
202
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice 2:32 23.67 01:29:43.63
203
PRICOP Mikołaj
Klub Kolarski Świerklany
1927 POL Rybnik 2:32 23.67 01:29:43.97
204
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1786 POL Częstochowa 2:32 23.67 01:29:46.48
205
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 2:32 23.67 01:29:47.60
206
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1295 POL Tarnowskie Góry 2:32 23.67 01:29:49.82
207
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1330 POL Tychy 2:32 23.67 01:29:51.08
208
KOPCIOWSKA-WĄTROBA Joanna
Tomazi Bike Orbea Team
2251 POL Jastrzębie Zdrój 2:32 23.67 01:29:52.66
209
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1064 POL Częstochowa 2:32 23.67 01:29:54.06
210
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1783 POL Częstochowa 2:32 23.67 01:29:55.64
211
GRUCZELAK Seweryn
Nordbike
1424 POL Rybnik 2:33 23.67 01:29:56.03
212
PASTWA Karol
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
1267 POL Międzybrodzie Żywieckie 2:33 23.67 01:30:13.32
213
BARDZYŃSKI Przemysław
Jura Bike Mtb Team
1159 POL Dąbrowa Górnicza 2:33 23.67 01:30:16.61
214
SZYMLAK Szymon
Bike Store Bielsko
2244 POL Bielsko-Biała 2:33 23.51 01:30:19.21
215
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów 2:33 23.51 01:30:23.86
216
TERESZCZUK Robert
Bssk "ślady"
1351 POL Rybnik 2:33 23.51 01:30:30.09
217
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 2:33 23.51 01:30:30.99
218
DYBEK Józef
1501 POL Żywiec 2:34 23.51 01:30:34.69
219
DUDA Michał
Forma Wodzisław Śląski
2258 POL Czyżowice 2:34 23.51 01:30:35.19
220
PUŁKOWNIK Maciej
Jura Bike Mtb Team
1172 POL Częstochowa 2:34 23.51 01:30:35.59
221
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin 2:34 23.51 01:30:36.14
222
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1572 POL Racibórz 2:34 23.51 01:30:38.92
223
ŁYSOŃ Marcin
1942 POL Kęty 2:34 23.51 01:30:41.40
224
STUDENT Karol
1574 POL Czerwionka-Leszczyny 2:34 23.51 01:30:45.86
225
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki 2:34 23.51 01:30:47.33
226
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 2:34 23.51 01:30:52.63
227
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub Mtb
1088 POL Katowice 2:34 23.51 01:30:53.52
228
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Orbea Team
1268 POL Jastrzębie Zdrój 2:34 23.36 01:30:55.64
229
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
Rk Aluminium Bike Team
1887 POL Jaworze 2:34 23.36 01:31:03.33
230
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1090 POL Tychy 2:35 23.36 01:31:10.25
231
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 2:35 23.36 01:31:10.70
232
RUDNOW Michał
Rudbikers
1313 POL Mysłowice 2:35 23.36 01:31:14.87
233
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1575 POL Jastrzębie-Zdrój 2:35 23.36 01:31:19.97
234
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1616 POL Ruda Śląska 2:35 23.36 01:31:24.03
235
ŁACHAJCZYK Rafał
2077 POL Rybnik 2:35 23.36 01:31:24.26
236
BIELLMANN Alexandre
1880 2:35 23.36 01:31:24.65
237
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 2:35 23.36 01:31:25.71
238
MARTYNOWICZ Andrzej
1642 POL Gliwice 2:35 23.36 01:31:26.31
239
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle 2:35 23.36 01:31:29.02
240
PROSKURA Rafał
2212 POL Warszawa / Bielsko-Biała 2:35 23.20 01:31:30.79
241
JANY Błażej
1629 POL Pszczyna 2:35 23.20 01:31:33.45
242
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 2:35 23.20 01:31:34.17
243
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 2:35 23.20 01:31:38.89
244
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 2:35 23.20 01:31:39.58
245
PASTERNAK Jakub
1583 POL Brzeszcze 2:35 23.20 01:31:40.49
246
MICHALAK Mateusz
1411 POL Mikołów 2:35 23.20 01:31:41.14
247
UCHER Krystian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Świerklany 2:36 23.20 01:31:43.90
248
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry 2:36 23.20 01:31:45.55
249
SOSNA Roman
1451 POL Dąbrowa Górnicza 2:36 23.20 01:31:55.28
250
GAJOWSKI Bartosz
1738 POL Piekary Śląskie 2:36 23.20 01:32:01.89
251
GŁOMBIK Mateusz
Beer Biker Krapkowice
1514 POL Krapkowice 2:36 23.05 01:32:06.24
252
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 2:36 23.05 01:32:06.62
253
BLAZY Sławosz
1358 POL Rybnik 2:36 23.05 01:32:08.19
254
ZDZIEBŁO Wojciech
2086 POL Żory 2:36 23.05 01:32:08.19
255
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Orbea Team
1352 POL Jastrzębie-Zdrój 2:36 23.05 01:32:08.34
256
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 2:36 23.05 01:32:10.33
257
KOLORZ Łukasz
1744 POL Rybnik 2:36 23.05 01:32:14.92
258
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice 2:36 23.05 01:32:15.42
259
CZEPIEL Łukasz
... Beer Biker Krapkowice
1460 POL Krapkowice 2:36 23.05 01:32:16.00
260
BOŁDYS Mirosław
Rafako Orbea Mtb Team
1903 POL Żory 2:36 23.05 01:32:16.03
261
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1325 POL Gliwice 2:36 23.05 01:32:16.07
262
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 2:36 23.05 01:32:17.05
263
BOCHAT Dawid
Nordbike
1423 POL Rybnik 2:36 23.05 01:32:17.41
264
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska 2:37 23.05 01:32:20.47
265
SON Kyongjae
Kiwi Klub Mtb
1096 POL Katowice 2:37 23.05 01:32:23.76
266
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 2:37 23.05 01:32:25.22
267
BOGUŚ Przemysław
Expresokna
2017 POL Bytom 2:37 23.05 01:32:26.25
268
PEŁKA Adam
Jura Bike Mtb Team
1169 POL Częstochowa 2:37 23.05 01:32:28.50
269
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
1555 POL Katowice 2:37 23.05 01:32:29.26
270
KWIATOŃ Tomasz
1370 POL Pawłowice 2:37 23.05 01:32:33.78
271
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 2:37 23.05 01:32:34.47
272
GÓRA Darek
1232 POL Radostowice 2:37 23.05 01:32:36.64
273
RZEPKA Paweł
1810 POL Bytom 2:37 23.05 01:32:39.09
274
PISKORNIK Marek
1914 POL Wisła 2:37 23.05 01:32:40.36
275
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1095 POL Mikołów 2:37 23.05 01:32:40.81
276
STANEK Krzysztof
Ld Runner
1475 POL Bukowno 2:37 23.05 01:32:41.28
277
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 2:37 22.90 01:32:43.03
278
TOPOLSKI Adrian
1714 POL Mysłowice 2:37 22.90 01:32:47.99
279
BOGACZ Rafał
Jura Bike Mtb Team
1161 POL Częstochowa 2:37 22.90 01:32:48.29
280
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 2:37 22.90 01:32:50.11
281
PODCHUL Krzysztof
1943 POL Katowice 2:38 22.90 01:32:53.96
282
KAŹMIERCZAK Mateusz
1941 POL Mikołów 2:38 22.90 01:32:54.99
283
NOWAK Adam
1854 POLSKA Gliwice 2:38 22.90 01:32:56.09
284
TOCZKOWSKI Paweł
1648 POL Zabrze 2:38 22.90 01:32:59.52
285
CHOCHÓŁ Grzegorz
Tsunami
2044 POL Świętochłowice 2:38 22.90 01:33:00.75
286
FIDO Aleksander
Kiwi Klub Mtb
1101 POL Katowice 2:38 22.90 01:33:01.68
287
DOMAGAŁA Dariusz
1844 Sosnowiec 2:38 22.90 01:33:11.05
288
LASOTA Łukasz
1279 POL Katowice 2:38 22.76 01:33:21.80
289
DESASTOPOLNICKI Michał
Sbd Energetyk Rybnik
2248 POL Rybnik 2:38 22.76 01:33:27.64
290
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 2:38 22.76 01:33:28.39
291
GŁODEK Grzegorz
1466 POL Siemianowice Śląskie 2:39 22.76 01:33:31.63
292
MAZUR Krzysztof
1442 POL Katowice 2:39 22.76 01:33:33.27
293
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 2:39 22.76 01:33:35.95
294
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 2:39 22.76 01:33:37.48
295
ŻACZEK Grzegorz
1484 POL Kuźnia Raciborska 2:39 22.76 01:33:39.03
296
SWIĘTY Joachim
2214 POL Łuków Śląski 2:39 22.76 01:33:39.62
297
GOS Dominik
Kks Sokół Kęty
1636 POL Krzykawka 2:39 22.76 01:33:41.88
298
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 2:39 22.76 01:33:43.64
299
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 2:39 22.76 01:33:47.15
300
REMPEGA Krzysztof
1438 POL Pniówek 2:39 22.76 01:33:50.51
301
SUKIENNIK Dawid
1674 POL Jankowice 2:39 22.76 01:33:51.50
302
DRZEWIECKI Rafał
1345 POL Olkusz 2:39 22.76 01:33:53.01
303
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
2287 POL Katowice 2:39 22.61 01:33:59.58
304
FILIPIAK Krystian
1199 POL Mikołów 2:39 22.61 01:34:03.20
305
MACIONCZYK Jacek
2283 POL Rybnik 2:40 22.61 01:34:06.23
306
KUBICZEK Waldemar
Ing Tech Poland
1116 POL Gliwice 2:40 22.61 01:34:07.73
307
WAŁACH Michał
Tgk
1550 POL Tarnowskie Góry 2:40 22.61 01:34:11.71
308
KOŁODZIEJ Ziemowit
Hołda Team
2262 POL Katowice 2:40 22.61 01:34:14.91
309
PIONTEK Rafał
1800 Rybnik 2:40 22.61 01:34:17.41
310
MATYS Adam
2037 POL Katowice 2:40 22.61 01:34:20.31
311
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 2:40 22.61 01:34:22.61
312
SKRZYPIEC Andrzej
1681 POL Mysłowice 2:40 22.61 01:34:24.49
313
KOCLĘGA Rafał
2222 POL Zawiercie 2:40 22.61 01:34:25.84
314
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 2:40 22.61 01:34:26.64
315
SZWESTA Roman
Xc 80
2023 POL Zabrze 2:40 22.61 01:34:27.46
316
KAPUSTA Łukasz
1462 POL Żory 2:40 22.47 01:34:34.55
317
JOŚKO Rafał
2066 POL Żory 2:40 22.47 01:34:39.11
318
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin 2:40 22.47 01:34:39.49
319
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 2:41 22.47 01:34:42.60
320
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1302 POL Rybnik 2:41 22.47 01:34:43.01
321
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa 2:41 22.47 01:34:43.65
322
STUŻYNSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1020 POL Lubomia 2:41 22.47 01:34:45.35
323
WIĄCEK Piotr
1337 POL Krzeszowice 2:41 22.47 01:34:51.51
324
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1682 POL Ustron 2:41 22.47 01:35:01.74
325
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
2265 POL Pilchowice 2:41 22.33 01:35:11.04
326
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 2:42 22.33 01:35:16.59
327
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 2:42 22.33 01:35:18.62
328
WOJACZEK Tomasz
D-Tec Mtb Team
1745 POL Rydułtowy 2:42 22.33 01:35:19.36
329
PAJĄK Marcin
1842 Marklowice 2:42 22.33 01:35:23.92
330
SKOWRONEK Piotr
1515 POL Katowice 2:42 22.33 01:35:32.14
331
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1114 POL Katowice 2:42 22.19 01:35:44.72
332
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 2:42 22.19 01:35:48.90
333
KAPIAS Maciej
1673 POL Bielsko Biała 2:43 22.19 01:35:57.29
334
JAWORSKI Robert
1578 POL Chorzów 2:43 22.19 01:35:58.81
335
KĘSEK Michał
1798 POL Wiśniowa 2:43 22.19 01:35:59.76
336
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 2:43 22.19 01:36:01.85
337
GAJDZIK Sławomira
Kiwi Klub Mtb
1098 POL Mikołów 2:43 22.19 01:36:01.97
338
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 2:43 22.19 01:36:08.43
339
SZYMURA Marcin
1463 POL Stanowice 2:43 22.19 01:36:09.79
340
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1784 POL Częstochowa 2:43 22.19 01:36:09.81
341
GAMZA Wojciech
1458 POL Bełk 2:43 22.19 01:36:11.39
342
CHAJEC Dawid
Blackfriars Dawid Chajec
1240 POL Mysłowice 2:43 22.19 01:36:11.48
343
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1353 POL Gliwice 2:43 22.19 01:36:12.46
344
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
1924 POL Klucze 2:43 22.19 01:36:13.19
345
WOJTAS Jacek
1721 POL Piekary Śląskie 2:43 22.19 01:36:13.82
346
BUDZYN Łukasz
1634 POL Rybnik 2:43 22.19 01:36:17.71
347
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów 2:43 22.05 01:36:19.38
348
WŁOSEK Paweł
1476 POL Będzin 2:43 22.05 01:36:22.06
349
KLESZCZ Marcin
2277 POL Gliwice 2:43 22.05 01:36:25.48
350
GRZESIAK Mariusz
1402 POL Huta Stara B 2:43 22.05 01:36:25.71
351
BIERNACKI Kamil
1742 POL Świętochłowice 2:44 22.05 01:36:28.11
352
HALAMA Marek
1912 POL Racibórz 2:44 22.05 01:36:28.66
353
BOEHN Szymon
2021 POL Bielsko-Biała 2:44 22.05 01:36:41.05
354
MĄCIOR Wojciech
1911 POL Zabrze 2:44 22.05 01:36:49.26
355
WĄS Sebastian
2018 POL Siemianowice Śląskie 2:44 22.05 01:36:52.01
356
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1256 POL Chorzów 2:44 22.05 01:36:52.85
357
LASKA Łukasz
Nie Mam Czasu, Jadę Na Browara
1278 POL Smolnica 2:44 21.91 01:36:54.80
358
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1060 POL Katowice 2:44 21.91 01:36:55.97
359
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 2:44 21.91 01:37:01.66
360
JURCZYKOWSKI Michał
Klub Kolarski Świerklany
1948 POL Jankowice 2:45 21.91 01:37:10.13
361
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1863 POL Mysłowice 2:45 21.91 01:37:13.26
362
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 2:45 21.91 01:37:13.42
363
MITKO Łukasz
1283 POLSKA Rybnik 2:45 21.91 01:37:13.95
364
MIGAS Seweryn
1441 POL Rybnik 2:45 21.91 01:37:15.57
365
OLEJAK Dawid
2061 POL Bielsko-Biała 2:45 21.91 01:37:18.35
366
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 2:45 21.91 01:37:18.65
367
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 2:45 21.78 01:37:37.13
368
REDMAN Grzegorz
2000 POL Sławków 2:46 21.78 01:37:37.76
369
KYRCZ Kamil
2270 POL Bobrowniki 2:46 21.78 01:37:38.37
370
KOŃCZAL Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1430 POL Kłobuck 2:46 21.78 01:37:39.30
371
OSTASZ Łukasz
Toczym Toczym
1432 POL Kraków 2:46 21.78 01:37:41.05
372
SALAMON Krzysztof
1272 POL Kończyce Małe 2:46 21.78 01:37:41.70
373
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno 2:46 21.78 01:37:49.83
374
KAFEL Jan
1657 POL Katowice 2:46 21.78 01:37:54.52
375
MORUŚ Dariusz
1722 POL Dąbrowa Górnicza 2:46 21.78 01:37:55.39
376
WALIGÓRA Paweł
1753 POL Gliwice 2:46 21.78 01:37:56.07
377
ŻACZEK Cezary
1483 POL Kuźnia Raciborska 2:46 21.78 01:37:56.68
378
KOMANDER Tomasz
Brudne Południe
1369 POL Katowice 2:46 21.78 01:37:56.89
379
SKOWRON Piotr
1929 POL Gliwice 2:46 21.78 01:37:57.53
380
SOBIECKI Grzegorz
1456 POL Rybnik 2:46 21.78 01:38:01.16
381
KOCHAŃSKI Jakub
1259 POL Trzebinia 2:46 21.78 01:38:04.38
382
SOSNA Dawid
1500 POL Bieruń 2:46 21.65 01:38:06.69
383
DRZEWIECKI Tomasz
2033 POL Kraków 2:46 21.65 01:38:12.35
384
ŁASKI Zbigniew
1732 POL Żory 2:47 21.65 01:38:21.94
385
SŁABIAK Tomasz
2040 POL Chorzów 2:47 21.65 01:38:22.50
386
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1150 POL Katowice 2:47 21.65 01:38:22.66
387
SZCZYGIELSKI Adam
1920 POL Dąbrowa Górnicza 2:47 21.65 01:38:24.83
388
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 2:47 21.65 01:38:26.28
389
ŁOWISZ Marcin
K.s. Kandahar
1936 POL Rybnik 2:47 21.65 01:38:27.47
390
WOLNY Łukasz
Wrt Mtb Team
1631 POL Dąbrowa Górnicza 2:47 21.65 01:38:27.87
391
WRÓBEL Wojciech
1502 POL Tychy 2:47 21.65 01:38:31.28
392
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2069 POL Tarnowskie Góry 2:47 21.65 01:38:31.68
393
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice 2:47 21.65 01:38:32.89
394
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 2:47 21.65 01:38:34.72
395
SERWACIŃSKI Krzysztof
2030 2:47 21.65 01:38:35.34
396
KOPISZKA Łukasz
1275 POL Ornontowice 2:47 21.65 01:38:35.75
397
JENDRYSIK Damian
1227 POL Gliwice 2:47 21.65 01:38:41.12
398
OPALIŃSKI Marcin
1516 POL Rybnik 2:47 21.52 01:38:42.09
399
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 2:47 21.52 01:38:43.43
400
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 2:47 21.52 01:38:47.07
401
WACHECKI Sebastian
Bikehead
1130 POL Dąbrowa Górnicza 2:48 21.52 01:38:49.95
402
LACHETA Adrian
1401 POL Rybnik 2:48 21.52 01:38:52.77
403
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 2:48 21.52 01:38:54.93
404
SKIBA Maciej
1187 POL Rybnik 2:48 21.52 01:39:05.96
405
SZYDŁOWSKI Janusz
1408 POL Bielsko-Biała 2:48 21.52 01:39:14.81
406
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice 2:48 21.52 01:39:17.78
407
FIRLA Daniel
2070 POL Skrbeńsko 2:48 21.39 01:39:20.36
408
CZAJA Jacek
Nightriders Silesia
2256 POL Radzionków 2:48 21.39 01:39:21.45
409
KASPRUS Tomasz
2060 POL Zabrze 2:48 21.39 01:39:21.82
410
ZIOBROWSKI Błażej
1836 POL Katowice 2:49 21.39 01:39:24.67
411
GIEMZA Halina
2296 POL Skrbeńsko 2:49 21.39 01:39:26.39
412
DZIOBA Mariusz
1950 Lipsko 2:49 21.39 01:39:27.35
413
CIESZEWSKI Wojciech
2010 POL Katowice 2:49 21.39 01:39:29.70
414
KEMPA Maciej
Control-Max Pilchowice
1284 POL Pilchowice 2:49 21.39 01:39:45.29
415
KRENTUSZ Błażej
2080 POL Rydułtowy 2:49 21.39 01:39:46.01
416
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1693 POL Chrzanów 2:49 21.39 01:39:48.71
417
PŁATEK Daniel
Ing Tech Poland
1102 POL Tychy 2:49 21.39 01:39:50.51
418
HRYNOWIECKI Henryk
1640 POL Gliwice 2:49 21.39 01:39:51.82
419
GRYCMAN Przemysław
1803 POL Rybnik 2:50 21.26 01:40:04.01
420
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 2:50 21.26 01:40:06.15
421
MITKO Grzegorz
1251 POL Rybnik 2:50 21.26 01:40:08.16
422
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 2:50 21.26 01:40:14.03
423
MALIKOWSKA Izabela
Adient Team
1781 POL Mikołów 2:50 21.26 01:40:18.07
424
ŚWIERKOT Wojciech
1448 POL Gostyń 2:50 21.26 01:40:22.93
425
KLOC Krzysztof
Krzyniobike Team
1775 POL Katowice 2:50 21.26 01:40:26.71
426
DARCHUK Oleksandr
1431 UKR Krakow 2:51 21.13 01:40:38.99
427
JĘDRZEJCZYK Adam
2284 POL Rybnik 2:51 21.13 01:40:41.60
428
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 2:51 21.13 01:40:49.88
429
FARYŚ Janusz
Expresokna
2278 POL Bytom 2:51 21.13 01:40:51.53
430
MROCZEK Wojciech
1872 POL Rybnik 2:51 21.13 01:40:58.35
431
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 2:51 21.13 01:41:03.13
432
SIDOROWICZ Wojciech
1382 POL Racibórz 2:51 21.01 01:41:06.40
433
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Women's Cycling Team
1482 POL Rydutowy 2:51 21.01 01:41:06.98
434
WAWER Mateusz
1845 Czerwionka-Leszczyny 2:51 21.01 01:41:08.00
435
SALA Weronika
Sala Bike Team
1480 POL Radomsko 2:51 21.01 01:41:08.43
436
DUDEK Piotr
1900 POL Katowice 2:51 21.01 01:41:08.73
437
SALA Maria
Sala Bike Team
1479 POL Radomsko 2:51 21.01 01:41:09.08
438
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 2:51 21.01 01:41:10.21
439
SMOROŃ Krzysztof
1870 POLSKA Rybnik 2:52 21.01 01:41:14.71
440
KĘSEK Marek
1718 POL Kraków 2:52 21.01 01:41:18.28
441
MAŃKA Jacek
1818 POL Rybnik 2:52 21.01 01:41:19.06
442
WROŻYNA Adam
Kamień Biega
2281 POL Rybnik 2:52 21.01 01:41:19.14
443
KURZEJA Adam
1974
1201 POL Chorzów 2:52 21.01 01:41:23.60
444
HANAJ Przemysław
2093 POL Katowice 2:52 21.01 01:41:25.38
445
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 2:52 21.01 01:41:25.97
446
KRZYZANOWSKI Patryk
1434 POL Rybnik 2:52 21.01 01:41:30.03
447
MACURA Tomasz
2064 POL Pogwizdów 2:52 21.01 01:41:30.71
448
LISZKA Mateusz
2007 POL Rybnik 2:52 21.01 01:41:32.51
449
SEWERYNSKI Jacek
2221 POL Częstochowa 2:52 21.01 01:41:34.69
450
JAŚNIECKA Małgorzata
1493 POL Opole 2:52 21.01 01:41:36.94
451
WOJACZEK Piotr
1843 Rybnik 2:52 20.88 01:41:44.05
452
ADAM Mirosław
1316 POL Szałsza 2:53 20.88 01:41:48.98
453
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 2:53 20.88 01:41:49.92
454
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
1266 POL Częstochowa 2:53 20.88 01:41:50.05
455
IWANOWICZ Anna
1909 POL Chrzanów 2:53 20.88 01:41:53.05
456
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 2:53 20.88 01:41:53.32
457
BŁAŻEWSKI Przemysław
1340 POL Ruda Śląska 2:53 20.88 01:41:58.73
458
BUGAJSKI Mariusz
1301 POL Sosnowiec 2:53 20.88 01:41:59.13
459
CIEŚLOK Stefan
2074 POL Rybnik 2:53 20.88 01:41:59.52
460
KRZYCZMONIK Przemysław
1427 POL Rybnik 2:53 20.88 01:42:15.51
461
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2019 POL Sosnowiec 2:54 20.76 01:42:21.81
462
KISIECKI Damian
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 2:54 20.76 01:42:21.89
463
POLACZY Piotr
1452 POL Jankowice 2:54 20.76 01:42:26.90
464
RACZEK Zbyszek
1741 POL Knurów 2:54 20.76 01:42:27.67
465
FARYŚ Łukasz
Expresokna
2279 POL Bobrowniki 2:54 20.76 01:42:28.11
466
SITKO Stanisław
1739 POL Olkusz 2:54 20.76 01:42:29.18
467
CHOLEWA Tomasz
1908 POL Chrzanów 2:54 20.76 01:42:33.55
468
KRUBNIK Krystian
Tsrta
1822 Tychy 2:54 20.76 01:42:45.71
469
WOJAKIEWICZ Kacper
1545 POL Goczałkowice-Zdrój 2:54 20.76 01:42:51.00
470
KOZACZUK Marcin
2299 POL Żory 2:54 20.64 01:42:54.08
471
STUDNIK Grzegorz
Global Bike
1717 POL Rybnik 2:54 20.64 01:42:54.54
472
CICHOŃ Przemysław
1952 POL Siemianowice Śląskie 2:55 20.64 01:42:57.02
473
PĄCHALSKI Tomasz
1470 POL Katowice 2:55 20.64 01:43:01.96
474
SPEER Łukasz
2090 POL Gliwice 2:55 20.64 01:43:04.38
475
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie 2:55 20.64 01:43:05.25
476
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1814 POL Sosnowiec 2:55 20.64 01:43:05.34
477
GARLIŃSKI Bartłomiej
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1698 POL Chrzanów 2:55 20.64 01:43:12.28
478
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1310 POL Katowice 2:55 20.64 01:43:20.13
479
BARA Bartłomiej
2201 POL Chorzów 2:55 20.64 01:43:25.83
480
ŁOGOŻNY Jakub
2259 POL Rybnik 2:55 20.52 01:43:31.25
481
TROĆ Krystian
1827 Siemianowice 2:56 20.52 01:43:36.07
482
MYMA Dariusz
1926 POL Sosnowiec 2:56 20.52 01:43:37.11
483
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 2:56 20.52 01:43:38.11
484
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 2:56 20.52 01:43:39.95
485
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 2:56 20.52 01:43:50.27
486
CIOŁEK Roman
1597 POL Gliwice 2:56 20.52 01:43:54.10
487
SZKOLNY Piotr
... Beer Biker Krapkowice
1461 POL Krapkowice 2:56 20.52 01:43:55.68
488
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1390 POL Piekary Śląskie 2:56 20.52 01:44:01.32
489
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 2:56 20.52 01:44:05.69
490
LESIK Grzegorz
1726 POL Lubliniec 2:57 20.40 01:44:10.87
491
PIECHA Mateusz
1944 POL Żory 2:57 20.40 01:44:16.12
492
BOCHENEK Łukasz
2257 POL Chorzów 2:57 20.40 01:44:18.24
493
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór 2:57 20.40 01:44:27.14
494
WRÓBEL Marcin
1964 POL Wodzisław Śląski 2:57 20.40 01:44:31.39
495
MUSIAŁ Michał
1637 POL Chorzów 2:57 20.40 01:44:36.46
496
DZIACKO Artur
1219 POL Chorzów 2:57 20.40 01:44:39.43
497
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 2:58 20.29 01:44:43.57
498
PYTKA Zbigniew
1525 POL Chorzów 2:58 20.29 01:44:47.56
499
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 2:58 20.29 01:44:48.04
500
SZKLANY Robert
Hager Bike Team
1603 POL Knurów 2:58 20.29 01:44:50.54
501
GAŁAZKA Anna
UKS Katolik Częstochowa
1791 POL Złoty Potok 2:58 20.29 01:45:10.62
502
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1134 POL Mikołów 2:58 20.29 01:45:15.04
503
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1607 POL Cieszyn 2:58 20.29 01:45:15.82
504
SALAMON Mariusz
1892 POL Olkusz 2:58 20.17 01:45:18.58
505
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1332 POL Będzin 2:59 20.17 01:45:20.65
506
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 2:59 20.17 01:45:31.24
507
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 2:59 20.17 01:45:37.10
508
LISZKA Mirosław
1429 POL Czerwionka 2:59 20.17 01:45:42.44
509
SURMAN Krzysztof
1398 POLSKA Rybnik 2:60 20.06 01:45:55.31
510
KRYNICKI Tomasz
1816 Gliwice 2:60 20.06 01:45:56.14
511
SZCZERBIK Bogumił
1947 POL Rajsko 2:60 20.06 01:45:56.79
512
BARANOWSKI Andrzej
1212 POL Międzybrodzie Bialskie 2:60 20.06 01:46:01.66
513
WLAZŁOWSKI Łukasz
2063 POL Tarnowskie Góry 2:60 20.06 01:46:02.70
514
KISZKA Łukasz
1487 POL Rybnik 2:60 20.06 01:46:05.63
515
GOMOLUCH Mariusz
2057 POL Ruda Śląska 2:60 20.06 01:46:15.68
516
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 2:60 20.06 01:46:17.31
517
GWÓŹDŹ Marcin
Expresokna
2020 POL Bytom 2:60 20.06 01:46:20.37
518
TREFON Michalina
Axis-Rowery
1916 POL Rogożnik 2:60 20.06 01:46:23.62
519
KOZACZUK Krystian
2235 POL Żory 2:60 20.06 01:46:25.33
520
PYRCHLA Piotr
2280 POL Katowice 2:60 20.06 01:46:26.95
521
SYNAK Marcin
1296 POL Rybnik 3:01 19.94 01:46:32.72
522
SZYMCZYK Zbigniew
Wrocławski Teatr Pantomimy
1385 POL Katowice 3:01 19.94 01:46:38.40
523
COSTAMAGNA Andrea
1519 POL Tychy 3:01 19.94 01:46:39.26
524
MARTYNOWICZ Katarzyna
1643 POL Gliwice 3:01 19.94 01:46:40.85
525
MICHALAK Wojtek
1671 POL Orzesze 3:01 19.94 01:46:44.77
526
SZENDRA Przemysław
Lovato Electric Roland Cycling Team
2016 POL Rydułtowy 3:01 19.94 01:46:49.38
527
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 3:01 19.94 01:46:52.21
528
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1059 POL Częstochowa 3:01 19.94 01:47:02.67
529
MEDOŃ Bartosz
1588 POL Bielsko-Biała 3:02 19.83 01:47:06.12
530
BACHNIAK Katarzyna
Jura Bike Mtb Team
1157 POL Częstochowa 3:02 19.83 01:47:06.16
531
BANASIAK Łukasz
2275 POL Knurów 3:02 19.83 01:47:07.59
532
KRZYCZMONIK Arkadiusz
1217 POL Wrocław 3:02 19.83 01:47:13.24
533
SZYMAŃSKI Dominik
Lks Szawer
1701 POL Leszno 3:03 19.72 01:47:46.01
534
PAWŁOWSKI Jarosław
1713 POL Żory 3:03 19.72 01:47:52.45
535
TOKARZ Krystian
Ing Tech Poland
1108 POL Rybnik 3:03 19.72 01:47:56.57
536
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 Gliwice 3:03 19.72 01:48:02.40
537
ZAPOROWSKI Filip
1876 POL Bielsko-Biała 3:03 19.72 01:48:07.16
538
ŁUCKI Tomasz
1858 POL Rybnik 3:03 19.72 01:48:10.06
539
MARZEC Paweł
1327 POL Rybnik 3:04 19.61 01:48:22.16
540
SZCZUCKI Dawid
1242 POL Rybnik 3:04 19.61 01:48:34.73
541
LEŚNIAK Tomasz
1945 POL Żory 3:04 19.61 01:48:36.69
542
ANTONOWICZ Konrad
Dmk Invest Team
1058 POL Częstochowa 3:04 19.61 01:48:40.25
543
GOLA Konrad
Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria
1805 POL Głuchołazy 3:04 19.61 01:48:41.79
544
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1062 POL Częstochowa 3:05 19.51 01:49:00.19
545
WIŚNIEWSKI Piotr
Nie Mam Czasu, Jadę Na Browara
2264 POL Gliwice 3:05 19.51 01:49:08.08
546
RAPACZ Henryk
1253 POL Tychy 3:05 19.51 01:49:20.56
547
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1664 POL Sosnowiec 3:05 19.51 01:49:24.41
548
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec 3:06 19.51 01:49:28.19
549
BROŻEK Roman
1587 POL Zabrze 3:06 19.40 01:49:50.74
550
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1084 POL Sosnowiec 3:06 19.40 01:50:01.70
551
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 3:07 19.40 01:50:03.94
552
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 3:07 19.29 01:50:12.18
553
PIĘTKA Tomasz
2294 POL Bukowno 3:07 19.29 01:50:23.38
554
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 3:07 19.29 01:50:27.92
555
CIEŚLIŃSKI Robert
Kiwi Klub Mtb
1094 POL Poraj 3:07 19.29 01:50:29.70
556
BESSENDOWSKI Michal
Nie Mam Czasu, Jadę Na Browara
2269 POL Gliwice 3:08 19.29 01:50:39.23
557
MIKOŚ Agnieszka
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1613 POL Łaziska Górne 3:08 19.19 01:50:48.97
558
ŚWIERCZYNSKI Marek
1734 POL Dąbrowa Górnicza 3:08 19.19 01:50:52.45
559
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1690 POL Kraków 3:08 19.19 01:50:59.17
560
BURAK Marcin
1288 POL Tarnów 3:08 19.19 01:51:05.82
561
WOJAKIEWICZ Roman
1544 POL Goczałkowice-Zdrój 3:08 19.19 01:51:06.48
562
LUBOWIECKI Krzysztof
-
2024 POL Tychy 3:09 19.09 01:51:21.14
563
JASZCZYK Piotr
1334 POL Gostyń 3:09 19.09 01:51:22.80
564
POŁOMSKI Paweł
1328 POL Czerwionka-Leszczyny 3:09 19.09 01:51:28.08
565
RUSEK Katarzyna
1750 POL Łódź 3:09 19.09 01:51:45.39
566
MIESZCZAK Aleksander
2246 POL Kęty 3:09 19.09 01:51:45.82
567
BORTLIK Piotr
1940 POL Rybnik 3:10 18.98 01:52:01.11
568
SZOSTKIEWICZ Łukasz
1712 POL Mysłowice 3:10 18.98 01:52:05.33
569
DOMAGALSKI Maciej
1883 POLSKA Sosnowiec 3:10 18.98 01:52:14.11
570
PYKA Anna
Proservice Racing Team
1153 POL Mikołów 3:10 18.98 01:52:15.45
571
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2239 POL Będzin 3:10 18.98 01:52:18.95
572
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 3:11 18.98 01:52:27.67
573
MAJZEL Marcin
1504 POL Tworóg 3:11 18.98 01:52:28.40
574
MAZGAJ Witold
1922 POL Jaworzno 3:11 18.88 01:52:37.44
575
MALEC Grzegorz
Jura Bike Mtb Team
1166 POL Witkowice 3:11 18.88 01:52:43.35
576
KOZUBEK Monika
Proservice Racing Team
1154 POL Mikołów 3:11 18.88 01:52:46.78
577
GUT Przemysław
1702 POL Kraków 3:11 18.88 01:52:47.23
578
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk 3:11 18.88 01:52:48.23
579
PIETROWSKI Marek
1921 POL Ruda Śląska 3:11 18.88 01:52:53.61
580
KOMANIECKI Marcin
2087 POL Rybnik 3:12 18.88 01:53:04.09
581
KARBOWNICZEK Kuba
Ddr Racing Team
2065 POL Katowice 3:12 18.88 01:53:05.51
582
PELCZAR Maciej
1723 POL Kraków 3:12 18.78 01:53:22.71
583
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska 3:12 18.78 01:53:35.66
584
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1498 POL Piekary Śląskie 3:13 18.78 01:53:36.84
585
SZCZĘŚNIAK Robert
2062 POL Czerwionka-Leszczyny 3:13 18.78 01:53:40.12
586
KOWALIK Mirosław
Profi Styl Ruda Śląska
1725 POL Ruda Sląska 3:13 18.68 01:54:02.24
587
FLOREK Karolina
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2210 POL Zdzieszowice 3:13 18.68 01:54:07.60
588
BACHOWSKI Krzysztof
1647 POL Kwaczała 3:14 18.68 01:54:17.59
589
URBANEK Iwona
1720 POL Bieruń 3:14 18.59 01:54:44.34
590
JELENIEWSKI Andrzej
1852 POL Gliwice 3:14 18.59 01:54:45.79
591
FALFUS Radosław
1341 POL Dąbrowa Górnicza 3:15 18.59 01:54:53.77
592
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1946 POL Żory 3:15 18.49 01:54:57.04
593
MACH Hubert
Ing Tech Poland
1104 POL Bytom 3:15 18.49 01:54:57.24
594
SPYRKA Marcin
2266 POL Tychy 3:15 18.49 01:54:57.40
595
MUCZEK Sebastian
Merida Polska / #najszybszebiurowkraju
1532 POL Knurów 3:15 18.49 01:55:04.67
596
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 3:16 18.49 01:55:29.63
597
JANUS Wojciech
1379 POL Piekary Śląskie 3:16 18.39 01:55:40.17
598
ORLIK Fabiusz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1861 POL Mysłowice 3:16 18.39 01:55:52.77
599
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 3:17 18.39 01:56:01.02
600
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec 3:17 18.39 01:56:02.77
601
SALAMON Justyna
1891 POL Olkusz 3:17 18.39 01:56:03.35
602
STACHURSKI Mateusz
1780 POL Bielsko-Biała 3:17 18.39 01:56:04.34
603
CIACIURA-JARNO Magdalena
Tmteam
1417 POL Ruda Śląska 3:17 18.30 01:56:07.89
604
OLEJNICZAK Małgorzata
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2209 POL Zdzieszowice 3:17 18.30 01:56:08.63
605
JANICA Natalia
2028 POL Wieszczęta 3:17 18.30 01:56:15.27
606
GRODECKI Maciej
1428 POL Kraków 3:17 18.30 01:56:21.55
607
ZIARKOWSKI Mirosław
1743 POL Rybnik 3:18 18.21 01:56:44.68
608
PASTERNAK Piotr
Jura Bike Mtb Team
1168 POL Brzeszcze 3:18 18.21 01:56:54.11
609
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1790 POL Częstochowa 3:19 18.21 01:57:13.92
610
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1789 POL Częstochowa 3:19 18.11 01:57:18.93
611
KAPTUR Tomasz
2015 POL Mszana 3:19 18.11 01:57:42.08
612
MANDRELA Piotr
1410 POL Rybnik 3:20 18.02 01:58:15.55
613
PRZEOR Piotr
1546 POL Sosnowiec 3:20 18.02 01:58:19.90
614
ŻYDEK Rafał
Ing Tech Poland
1118 POL Chorzów 3:21 18.02 01:58:22.90
615
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 3:22 17.84 01:59:10.71
616
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1862 POL Mysłowice 3:23 17.75 01:59:44.41
617
POMYKOŁ Dawid
1915 POL Rybnik 3:23 17.75 02:00:00.90
618
PAWLIKOWSKI Wiesław
1846 POL Rudy 3:24 17.75 02:00:13.88
619
SITKOWSKI Andrzej
2226 POL Żory 3:24 17.66 02:00:19.01
620
NYCZ Adrian
Uks "promil" Kozy
1727 POL Kozy 3:25 17.66 02:00:45.72
621
WYCISK Patryk
1579 3:25 17.57 02:01:09.90
622
BURSKA Anna
2274 POL Knurów 3:26 17.57 02:01:22.12
623
PAJĄK Mateusz
Ing Tech Poland
1109 POL Dąbrowa Górnicza 3:26 17.49 02:01:31.72
624
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze 3:26 17.49 02:01:33.72
625
RYTWIŃSKA Dominika
1839 Bielsko-Biała 3:26 17.49 02:01:36.59
626
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1105 POL Katowice 3:27 17.40 02:02:09.30
627
IWACHÓW Marzena
1392 POLSKA Zabrze 3:27 17.40 02:02:10.46
628
SKORUPA Anna
1566 POL Radlin 3:28 17.40 02:02:41.20
629
BLASZKA Barbara
1646 POL Zabrze 3:29 17.23 02:03:23.74
630
PIETRASZEK Damian
Febys Bike Team
1733 POL Tychy 3:30 17.23 02:03:50.78
631
MAŁECKI Damian
1923 POL Rybnik 3:30 17.15 02:03:56.21
632
ROJEWSKI Waldemar
1913 POL Sosnowiec 3:30 17.15 02:04:00.06
633
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 3:33 16.99 02:05:29.29
634
BOLECHOWSKA-KAROŃ Anna
2273 POL Gliwice 3:33 16.99 02:05:39.74
635
ŚLĘCZKA Damian
1751 POL Drogomyśl 3:33 16.99 02:05:41.35
636
HUS Tomasz
2254 POL Wodzisław Śląski 3:33 16.90 02:05:45.39
637
MATYSIK Roman
Merida Polska
1354 POL Knurów 3:33 16.90 02:05:49.69
638
SOBIECKI Wojciech
1457 POL Rybnik 3:33 16.90 02:05:57.06
639
BAJRAK Anna
1885 POLSKA Bielsko-Biała 3:33 16.90 02:06:01.40
640
BAJRAK Krzysztof
1886 POLSKA Bielsko-Biała 3:34 16.90 02:06:03.14
641
PRZEWDZING-CIOŁEK Małgorzata
1596 POL Gliwice 3:34 16.90 02:06:13.35
642
LYSKO Mirosław
1317 POL Sosnowiec 3:36 16.75 02:07:20.92
643
IWACHÓW Tomasz
Maxxis
1393 POL Zabrze 3:37 16.59 02:08:06.76
644
STACHOWIAK Daga
1225 POL Dąbrowa Górnicza 3:38 16.59 02:08:24.60
645
LORON Pierre
1881 POLSKA Katowice 3:40 16.36 02:10:05.00
646
KOWALCZYK Mariusz
2071 POL Tarnowskie Góry 3:40 16.36 02:10:07.55
647
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1117 POL Katowice 3:41 16.36 02:10:16.03
648
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1192 POL Tychy 3:42 16.28 02:10:51.00
649
KNAPIK Bożena
Niezrzeszona
1197 POL Jaworzno 3:43 16.21 02:11:24.73
650
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1107 POL Siemianowice Śląskie 3:43 16.21 02:11:28.63
651
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś 3:44 16.14 02:12:03.23
652
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry 3:44 16.14 02:12:14.52
653
ROJEK Adam
1828 Rybnik 3:45 16.06 02:12:50.14
654
GORSZANIN Tomasz
Dmk Invest Team
1061 POL Częstochowa 3:46 15.99 02:13:11.38
655
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 3:46 15.99 02:13:19.54
656
STANOWSKI Grzegorz
1252 POL Świnna 3:46 15.99 02:13:25.32
657
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1787 POL Częstochowa 3:47 15.92 02:13:57.58
658
KLIMECKI Piotr
1435 POL Jastrzębie Zdrój 3:49 15.78 02:15:07.10
659
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 3:51 15.64 02:16:17.59
660
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1110 POL Czeladź 3:51 15.64 02:16:20.87
661
ARENDARCZYK Katarzyna
1956 POL Gliwice 3:52 15.57 02:16:45.72
662
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 3:55 15.37 02:18:52.26
663
SŁOWIŃSKI Sławomir
Darkglass
2085 POL Świętochłowice 3:55 15.30 02:18:54.57
664
KOPCIK Piotrek
Kopcikpiotr
1360 POL Kruszyna 3:58 15.17 02:20:21.76
665
KOTNIS Sabrina
Sengam Sport Racing Team
1048 POL Giebło 4:02 14.92 02:22:54.34
666
CHILIMOŃCZYK Dominik
1962 POL Gliwice 4:02 14.92 02:23:02.63
667
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
1416 POL Wyry 4:03 14.85 02:23:13.17
668
SZAJBE Tomek
Iszkolne.pl
1439 POL Chorzów 4:03 14.85 02:23:16.33
669
WITEK Wojciech
1801 Czerwionka-Leszczyny 4:04 14.79 02:24:06.72
670
ZADWORNY Dariusz
Ing Tech Poland
1113 POL Gliwice 4:08 14.55 02:26:10.67
671
KOLACHA Beata
Sengam Sport Racing Team
1047 POL Klucze 4:08 14.55 02:26:25.98
672
SKORUPA Izabela
Rabella Team
1565 POL Radlin 4:13 14.26 02:29:32.21
673
GREIF Genowefa
1249 POL Sosnowiec 4:21 13.81 02:34:13.67
674
NOWOKUNSKI Andrzej
2091 POL Bartoszyce 4:43 12.77 02:46:52.80
675
SOKOLIŃSKA Justyna
Romet Factory Team
1444 POL Gliwice 5:35 10.76 03:17:49.39

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU