Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Rybnik - Pro/Hobby

Rybnik, Polska
22.04.2018

Wyniki

Pro 64 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK min/km km/h Czas końcowy
1
HALEJAK Wojciech
Uci Mtb Team Jbg-2 Cryospace
1659 POL Gliwice 01:31:59.04 1:58 30.48 02:05:49.20
2
BUDZIŃSKI Marcin
Hurom Accent Sławno
1708 POL Sławno 01:31:59.55 1:58 30.48 02:05:49.40
3
NIEBORAS Mateusz
Uci Mtb Team Jbg-2 Cryospace
1685 POL Dzięgielów 01:31:59.39 1:59 30.48 02:06:09.01
4
BUDZIŃSKI Tomasz
Hurom Accent Sławno
1709 POL Sławno 01:31:59.81 1:59 30.33 02:06:41.15
5
NAJS Jakub
Cst 7R Mtb Team
1568 POL Grodzisk Wielkopolski 01:31:59.42 1:60 30.05 02:07:44.05
6
KUCIĘBA Karol
Cst 7R Mtb Team
1522 POL Będzin 01:33:08.08 1:60 30.05 02:07:45.93
7
KUCEWICZ Michał
Cst 7R Mtb Team
1523 POL Bytom 01:33:08.75 2:01 30.05 02:08:02.73
8
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 01:33:08.42 2:01 30.05 02:08:04.28
9
HELIZANOWICZ Łukasz
Uci Mtb Team Jbg-2 Cryospace
1686 POL Siedliska 01:33:07.70 2:01 30.05 02:08:04.50
10
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 01:33:07.30 2:03 29.36 02:10:53.34
11
ZOŃ Mateusz
Trek-Velonews.pl
1604 POL Żywiec 01:34:19.42 2:04 29.22 02:11:31.34
12
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 01:37:23.66 2:04 29.22 02:11:31.96
13
STĘPIEŃ Tomasz
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1336 POL Wodzislaw Slaski 01:35:12.07 2:04 29.09 02:11:50.15
14
PITACH Maciej
Cst 7R Mtb Team
1796 POL Dąbrowa Górnicza 01:35:11.49 2:04 29.09 02:11:54.99
15
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 01:36:54.73 2:06 28.70 02:13:58.86
16
BIEL Szymon
Viktoria Rybnik
1507 POL Żywiec 01:35:47.15 2:06 28.70 02:14:00.36
17
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 01:36:53.45 2:06 28.70 02:14:00.41
18
PAKULSKI Sebastian
Gomola Trans Airco
2202 POL Zabrze 01:36:53.97 2:06 28.70 02:14:01.24
19
BASZCZYŃSKI Jakub
Rk Aluminium Bike Team
1896 POL Górki Wielkie 01:36:54.65 2:06 28.70 02:14:01.38
20
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 01:36:54.01 2:06 28.70 02:14:03.41
21
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 01:37:10.96 2:07 28.44 02:15:16.81
22
OSTROWSKI Bogsław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1767 POL Chrzanów 01:37:23.74 2:08 28.19 02:15:58.75
23
BAREŁA Michał
Jura Bike Mtb Team
1160 POL Radomsko 01:38:22.91 2:09 28.07 02:16:51.83
24
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1486 POL Mysłowice 01:37:24.20 2:09 28.07 02:17:02.80
25
BATEK Dariusz
Cst 7R Mtb Team
1520 POL Zator 01:31:58.92 2:09 27.95 02:17:23.56
26
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1663 POL Tarnowskie Góry 01:38:35.96 2:11 27.59 02:18:55.82
27
BLUSZCZ Tomasz
Gk Viktoria Rybnik
1508 POL Świerklany 01:40:25.33 2:11 27.59 02:18:56.12
28
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1669 POL Sosnowiec 01:40:23.67 2:11 27.59 02:18:56.47
29
ANTOSZ Piotr
1320 POL Sosnowiec 01:40:25.98 2:11 27.59 02:18:57.07
30
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
1474 POL Żory 01:40:24.75 2:11 27.59 02:18:58.21
31
KLAMA Rafał
1445 POL Częstochowa 01:40:21.23 2:11 27.59 02:19:01.12
32
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1384 POL Gliwice 01:40:06.95 2:11 27.59 02:19:08.58
33
KAROŃ Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1782 POL Janów 01:39:06.58 2:11 27.59 02:19:21.54
34
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 01:40:41.19 2:11 27.59 02:19:23.97
35
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 01:40:22.43 2:11 27.47 02:19:31.25
36
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 01:40:24.06 2:11 27.47 02:19:35.14
37
SKROBARCZYK Łukasz
1584 POL Częstochowa 01:41:11.47 2:12 27.35 02:20:10.64
38
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2081 POL Tychy 01:40:35.16 2:12 27.35 02:20:12.51
39
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 01:40:21.94 2:12 27.35 02:20:21.80
40
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1904 POL Bielsko-Biała 01:40:21.61 2:12 27.35 02:20:23.24
41
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1499 POL Tychy 01:40:24.73 2:13 27.23 02:21:15.90
42
WIENDLOCHA Paweł
Accent Team
2034 POL Katowice 01:41:27.44 2:13 27.12 02:21:29.15
43
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 01:43:11.54 2:14 27.00 02:22:11.19
44
CICHY Jakub
Rk Aluminium Bike Team
1897 POL Górki Wielkie 01:43:11.89 2:14 27.00 02:22:11.28
45
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 01:42:07.41 2:14 27.00 02:22:13.06
46
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1121 POL Bestwina 01:42:50.47 2:14 26.89 02:22:46.54
47
WOJTASZEWSKI Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1898 POL Ustroń 01:43:11.40 2:14 26.89 02:22:46.95
48
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 01:43:27.19 2:15 26.78 02:23:21.03
49
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 01:43:12.34 2:15 26.78 02:23:24.66
50
MALINKIEWICZ Rita
Cst 7R Mtb Team
1524 POL Zator 01:43:26.45 2:15 26.78 02:23:29.52
51
CHOJNACKI Jakub
Chojnacki Mtb Team
1748 POL Zawiercie 01:44:00.95 2:15 26.67 02:23:51.07
52
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 01:44:01.00 2:15 26.67 02:23:51.74
53
GEMBICZ Marcin
Kalas-Helman Sport Team
1829 Częstochowa 01:40:22.92 2:16 26.67 02:24:09.21
54
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1069 POL Zdzieszowice 01:44:14.62 2:16 26.67 02:24:09.81
55
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bikeatelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 01:40:46.81 2:16 26.67 02:24:10.43
56
GIERCZAK Przemysław
Hurom Accent Sławno
1706 POL 01:43:47.16 2:16 26.45 02:24:59.24
57
TUROBOŚ Marta
Hurom Accent Sławno
1707 POL Sławno 01:43:47.79 2:16 26.45 02:24:59.56
58
ZIMOŃSKI Bartosz
1811 POL Myszków 01:45:09.63 2:17 26.45 02:25:21.37
59
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
1821 POL Gliwice 01:44:47.59 2:17 26.34 02:25:30.37
60
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Wodzisław Śląski 01:45:02.26 2:17 26.34 02:25:44.93
61
RICHTER Paweł
1825 Mysłowice 01:44:27.21 2:17 26.34 02:25:46.33
62
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
1644 POL Dąbrowa Górnicza 01:45:52.80 2:17 26.34 02:25:46.40
63
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1764 POL Jaworzno 01:45:36.63 2:17 26.34 02:25:56.53
64
JANUS Szymon
Bike Atelier Team
1235 POL Dąbrowa Górnicza 01:44:00.68 2:17 26.34 02:25:56.83
65
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1044 POL Zawiercie 01:43:26.51 2:18 26.23 02:26:19.09
66
JANDA Piotr
Bike Store Bielsko
1473 POL Żory 01:44:48.39 2:18 26.12 02:26:49.49
67
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 01:46:21.72 2:19 26.02 02:27:51.58
68
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 01:46:09.93 2:19 25.91 02:28:08.38
69
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 01:46:01.52 2:19 25.91 02:28:08.96
70
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1012 POL Rybnik 01:44:22.25 2:20 25.81 02:28:43.92
71
SZEWCZYK Mateusz
Sengam Sport Racing Team
1056 POL Zawiercie 01:46:25.34 2:20 25.81 02:28:45.86
72
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1443 POL Żytna 01:45:42.27 2:20 25.81 02:28:49.52
73
HYRCHEL Łukasz
Bikehead
1129 POL Częstochowa 01:48:19.45 2:20 25.81 02:28:58.51
74
ZAJĄC Łukasz
1730 POL Ornontowice 01:44:28.05 2:20 25.81 02:28:59.86
75
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1932 POL Katowice 01:47:57.22 2:20 25.81 02:29:04.87
76
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 01:47:56.88 2:21 25.60 02:30:08.78
77
CZERWIK Tomasz
Estile Racing Team
1367 POL Biała 01:46:00.24 2:21 25.50 02:30:23.36
78
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1573 POL Racibórz 01:47:55.95 2:22 25.50 02:30:53.15
79
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 01:47:56.38 2:22 25.40 02:31:02.33
80
WYSOCKI Olaf
1319 POL Rybnik 01:49:13.17 2:22 25.40 02:31:16.55
81
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 01:46:57.62 2:23 25.30 02:31:42.76
82
RYGLEWSKI Jan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1618 POL Zabrze 01:45:36.34 2:23 25.30 02:31:50.29
83
SADOWSKI Daniel
Axis Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 01:48:20.33 2:23 25.20 02:32:15.34
84
PYTLOWANY Maciej
Grupa Pgd
1285 POL Jaworze 01:48:58.14 2:23 25.20 02:32:21.19
85
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 01:48:19.59 2:23 25.20 02:32:22.34
86
DRABIK Dagmara
Ks Azs Awf Katowice Velonews.pl
1605 POL Tychy 01:49:55.66 2:24 25.20 02:32:33.48
87
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 01:44:49.97 2:24 25.20 02:32:33.74
88
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 01:47:56.48 2:24 25.20 02:32:36.85
89
CAŁEK Mateusz
Kiwi Klub Mtb
1437 POL Jastrząb 01:47:58.21 2:24 25.20 02:32:37.04
90
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 01:49:42.19 2:24 25.10 02:32:51.30
91
KURZAK Janusz
Sengam Sport Racing Team
1049 POL Zawiercie 01:48:19.55 2:24 25.10 02:32:52.80
92
PACZUSKI Adam
Bikehead
1770 POL Tychy 01:48:11.14 2:24 25.10 02:33:16.92
93
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 01:49:16.09 2:25 25.00 02:33:40.67
94
ADAMKIEWICZ Mateusz
1735 POL Częstochowa 01:51:49.59 2:25 24.90 02:33:55.08
95
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 01:47:13.95 2:25 24.90 02:33:55.42
96
GAJDZIK Piotr
Kiwi Klub Mtb
1097 POL Mikołów 01:50:20.59 2:25 24.90 02:34:17.74
97
KOSTAREK Adrian
2011 POL Zabrze 01:51:49.24 2:25 24.90 02:34:22.80
98
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 01:49:10.44 2:25 24.90 02:34:24.40
99
JEKEL Marcin
1291 POL Katowice 01:51:10.93 2:26 24.81 02:34:50.63
100
RUSIN Wiesław
Uks Sokół Kęty
2225 POL Chełmek 01:49:40.46 2:26 24.81 02:34:51.46
101
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1768 POL Chrzanów 01:53:12.99 2:26 24.81 02:34:51.69
102
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 01:50:31.22 2:26 24.81 02:34:52.27
103
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 01:50:50.92 2:26 24.71 02:35:07.16
104
GREGORCZYK Cezary
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1696 POL Żarki 01:53:05.46 2:26 24.71 02:35:38.90
105
DYSZKOWSKI Grzegorz
1752 POL Gliwice 01:51:14.55 2:27 24.62 02:35:51.13
106
KLIK Marcin
1292 POL Chrzanów 01:53:13.41 2:27 24.62 02:36:05.46
107
LUTYŃSKI Mateusz
1307 POL Dąbrowa Górnicza 01:51:17.07 2:27 24.52 02:36:18.97
108
MAZUREK Małgorzata
Viktoria Rybnik
1511 POL Wierzbin 01:49:42.45 2:27 24.52 02:36:35.77
109
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1072 POL Kędzierzyn-Koźle 01:52:28.32 2:27 24.52 02:36:39.14
110
LIBISZEWSKI Michał
1961 POL Wyry 01:51:15.12 2:28 24.43 02:37:04.01
111
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1388 POL Gliwice 01:53:13.74 2:28 24.43 02:37:21.81
112
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1736 POL Bielsko-Biała 01:53:14.38 2:28 24.43 02:37:23.22
113
JACHNA Sylwester
Sutrisept Mtb Team
1079 POL Chełmek 01:51:15.38 2:28 24.43 02:37:23.72
114
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1387 POL Gliwice 01:53:13.18 2:28 24.43 02:37:26.45
115
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 01:51:27.71 2:28 24.33 02:37:31.17
116
JAREK Wojciech
1396 POL Rokitno Szlacheckie 01:54:52.88 2:29 24.33 02:37:55.00
117
MAJCHER Tomasz
Hpe Sport
1372 POL Tychy 01:50:02.23 2:29 24.33 02:37:55.84
118
BERGER Jurek
1837 POL Dąbrowa Górnicza 01:53:19.23 2:29 24.24 02:38:22.71
119
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 01:54:35.56 2:29 24.24 02:38:36.04
120
WOJTYCZKA Wojciech
2026 POL Bieruń 01:52:27.94 2:29 24.15 02:38:49.34
121
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
1760 POL Tychy 01:52:52.99 2:30 24.15 02:39:01.21
122
WOŹNIAK Wojciech
Dmk Invest Team
1065 POL Częstochowa 01:55:50.30 2:30 24.06 02:39:26.99
123
KUBICKI Paweł
1326 POL Kraków 01:55:50.73 2:30 23.97 02:39:59.98
124
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 01:52:51.36 2:31 23.97 02:40:09.91
125
KRZYŻOWSKI Karol
1527 POL Bojszowy 01:54:52.30 2:31 23.97 02:40:15.05
126
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 01:54:32.85 2:31 23.97 02:40:19.03
127
NIEMIEC Krzysztof
1270 POL Radlin 01:54:41.82 2:31 23.97 02:40:21.47
128
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 01:54:51.91 2:31 23.97 02:40:29.50
129
GAŁUCH Paweł
1324 POL Czerwionka-Leszczyny 01:58:45.80 2:31 23.88 02:40:38.24
130
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 01:55:40.43 2:31 23.88 02:40:39.55
131
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 01:53:12.34 2:31 23.88 02:40:48.97
132
RADCZUK Daria
1233 POL Krakow 01:57:06.83 2:31 23.88 02:41:01.10
133
SZELER Jakub
Febys
2228 POL Zabrze 01:54:42.58 2:32 23.79 02:41:06.65
134
JASIULEK Tomasz
2252 POL Orzesze 01:54:52.44 2:32 23.79 02:41:24.22
135
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
1143 POL Siemianowice Śląskie 01:55:14.82 2:32 23.79 02:41:39.93
136
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 01:56:38.46 2:32 23.79 02:41:41.09
137
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1609 POL Ruda Śląska 01:57:51.53 2:32 23.70 02:42:02.60
138
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 01:55:26.76 2:33 23.70 02:42:11.26
139
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 01:52:48.17 2:33 23.62 02:42:18.02
140
KOTARSKI Jacek
Bike Atelier Team
1245 POL Dąbrowa Górnicza 01:54:51.73 2:33 23.62 02:42:21.93
141
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1068 POL Kędzierzyn-Koźle 01:55:26.45 2:33 23.62 02:42:22.40
142
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 01:54:51.29 2:33 23.62 02:42:38.59
143
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2249 POL Palowice 01:56:04.56 2:33 23.53 02:43:07.91
144
JURASZCZYK Jan
Ataksport Omnisquare Gliwice
2231 POL Pyskowice 01:54:42.06 2:34 23.53 02:43:17.64
145
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 01:54:33.52 2:34 23.53 02:43:17.76
146
SAMBORSKI Grzegorz
1820 POL Będzin 01:56:59.95 2:34 23.53 02:43:18.10
147
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 01:55:55.92 2:34 23.53 02:43:23.11
148
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 01:57:06.43 2:34 23.53 02:43:23.52
149
PABIŚ Łukasz
1281 POL Częstochowa 01:58:23.76 2:34 23.44 02:43:35.42
150
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 01:57:25.59 2:34 23.44 02:44:03.59
151
DUTKA Jacek
Opony-Serafinowski
1038 POL Jasienica 01:58:21.80 2:35 23.27 02:44:59.03
152
SZULCZEWSKI Marek
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2207 POL Zdzieszowice 01:55:41.53 2:35 23.27 02:45:01.59
153
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1623 POL Mikołów 01:56:59.32 2:35 23.27 02:45:05.00
154
SEIFRIED Łukasz
2031 POL Świętochłowice 02:04:05.97 2:35 23.27 02:45:11.10
155
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 01:56:59.34 2:35 23.27 02:45:11.75
156
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1697 POL Chrzanów 01:59:24.41 2:35 23.27 02:45:14.67
157
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 02:02:46.64 2:36 23.19 02:45:22.76
158
SERAFIN Alina
Thp Team
1540 POL Opole 01:58:49.15 2:36 23.19 02:45:34.74
159
PODULKA Grzegorz
Biciclista Racing Team
1856 POL Gliwice 02:01:24.30 2:36 23.19 02:45:52.76
160
LUBAS Marek
2205 POL Tarnowskie Góry 01:54:08.67 2:36 23.10 02:46:16.31
161
MAZIJ Wojciech
Sports Coaching Mtb Team
1125 POL Bystra 02:00:32.61 2:37 23.02 02:46:30.50
162
BUGAJSKI Przemysław
2079 POL Sosnowiec 01:58:33.57 2:37 22.94 02:47:12.43
163
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 02:02:05.07 2:37 22.94 02:47:18.61
164
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 02:01:57.55 2:38 22.86 02:48:05.39
165
OLEJNICZAK Marcin
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2208 POL Zdzieszowice 01:59:27.47 2:38 22.78 02:48:22.99
166
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 01:59:28.33 2:39 22.78 02:48:33.50
167
NICIEJEWSKI Piotr
Febysbiketeam
2261 POL Knurow 02:01:19.85 2:39 22.78 02:48:34.82
168
ZACHURZOK Adam
Ing Tech Poland
1103 POL Chybie 01:59:27.16 2:39 22.78 02:48:41.65
169
SZOSTAK Łukasz
1485 POL Lędziny 01:59:08.77 2:39 22.78 02:48:44.76
170
RYCHLICKI Jarosław
Mycenter
2276 POL Zabrze 02:00:01.92 2:39 22.78 02:48:47.77
171
PENKAŁA Jan
1031 POLSKA Skoczów 02:00:33.25 2:39 22.70 02:48:55.43
172
CUPIAŁ Andrzej
Transportride
1877 POL Dąbrowa Górnicza 01:59:26.20 2:39 22.70 02:49:00.52
173
MUCHA Tomasz
1547 POL Katowice 02:03:16.24 2:39 22.70 02:49:17.51
174
KORYCKI Marcelin
Orto-Fizjo.pl Fizjoterapia Sportowa
2242 POL Kędzierzyn-Koźle 01:58:55.26 2:39 22.70 02:49:28.90
175
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 01:58:39.39 2:40 22.61 02:50:02.32
176
SAWCZUK Arkadiusz
1218 POL Dąbrowa Górnicza 02:01:12.15 2:40 22.54 02:50:16.47
177
LEPCZYŃSKI Tomasz
1371 POL Chorzów 02:01:10.20 2:40 22.54 02:50:33.23
178
KOZUBEK Łukasz
Proservice Racing Team
1147 POL Mikołów 02:00:15.10 2:40 22.54 02:50:38.52
179
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 02:01:04.74 2:41 22.46 02:51:11.52
180
BŁASZKIEWICZ Michał
2073 POL Sosnowiec 02:00:05.97 2:41 22.38 02:51:25.65
181
KAJFASZ Damian
A.berger Pl
1228 POL Kędzierzyn-Koźle 01:56:32.73 2:41 22.38 02:51:38.84
182
PRONCZUK Marcin
Etisoft Bike Team
1481 POL Gliwice 02:03:42.67 2:42 22.30 02:51:54.45
183
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 02:04:01.81 2:42 22.30 02:52:15.75
184
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 02:03:14.99 2:42 22.30 02:52:21.51
185
CISOWSKI Dariusz
Ataksport
2232 POL Gliwice 02:05:07.90 2:43 22.15 02:53:32.07
186
FORAJTER Marcin
Śląsk Kolarsko
1465 POL Czerwionka-Leszczyny 02:06:23.61 2:44 22.07 02:54:10.10
187
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 02:09:16.05 2:44 22.07 02:54:17.82
188
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 02:04:05.65 2:44 21.99 02:54:45.52
189
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 02:03:43.17 2:45 21.92 02:55:02.45
190
SIWIAK Sebastian
Mtb & Road Team Msx International Nox Group
1449 POL Opole 02:07:24.37 2:45 21.92 02:55:08.90
191
WIECZOREK Mateusz
1309 POL Szczyrk 02:06:36.83 2:45 21.92 02:55:11.82
192
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
1894 POL Dąbrowa Górnicza 02:05:34.28 2:45 21.92 02:55:18.25
193
STRZĄDAŁA Grzegorz
1467 POL Gołkowice 02:03:46.96 2:45 21.92 02:55:24.43
194
FIBIC Szymon
1362 POL Rybnik 02:04:16.99 2:45 21.92 02:55:29.63
195
KRZEMIŃSKI Tomasz
2206 POL Bytom 02:04:24.81 2:45 21.84 02:55:30.35
196
KALIŚ Przemysław
2075 POL Olkusz 02:06:29.92 2:45 21.84 02:55:31.87
197
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 02:05:35.84 2:45 21.84 02:55:40.98
198
KUR Marcin
1672 POL Dąbrowa Górnicza 02:06:48.53 2:46 21.77 02:56:12.33
199
MIKULSKI Łukasz
Krakow
1731 POL Kraków 02:05:40.18 2:46 21.77 02:56:26.98
200
SKIŚCIM Paweł
Www.silesiaworks.com
1934 POL Rybnik 02:04:16.71 2:46 21.77 02:56:32.13
201
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1899 POL Częstochowa 02:04:51.59 2:46 21.77 02:56:39.65
202
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 02:05:29.50 2:46 21.69 02:56:48.41
203
SAKOWICZ Aleksandra
Bikehead
1700 POL Wręczyca 02:07:11.74 2:46 21.69 02:57:00.75
204
ADAMCZYK Marcin
2286 POL Wolbrom 02:08:16.28 2:47 21.69 02:57:09.26
205
PODOLSKI Artur
1868 POL Jaworze 02:05:28.33 2:47 21.69 02:57:12.86
206
BIAŁKOWSKI Krzysztof
1459 POL Rybnik 02:08:01.32 2:47 21.69 02:57:14.73
207
GAWRON Stanisław
Rowerowy Bytom-Rowerek
1815 POL Bytom 01:55:10.77 2:47 21.62 02:57:52.71
208
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1539 POL Opole 02:07:01.05 2:47 21.55 02:57:55.27
209
PODOLSKA Monika
1867 POL Jaworze 02:07:23.24 2:47 21.55 02:58:01.70
210
KORZAN Marek
Jaworze Xc
1740 POL Jaworze 02:03:36.61 2:47 21.55 02:58:02.28
211
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 02:05:46.53 2:48 21.55 02:58:17.31
212
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 02:07:25.07 2:48 21.48 02:58:44.77
213
JAKUBOWSKI Sławomir
Febys Bike Team
2297 POL Knurów 02:09:33.44 2:48 21.40 02:59:08.33
214
CHOJNACKI Piotr
Chojnacki Mtb Team
1749 POL Zawiercie 02:06:49.46 2:48 21.40 02:59:09.92
215
RADCZUK Tomasz
Healthahead
1374 POL Kraków 02:09:25.16 2:49 21.40 02:59:12.03
216
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1378 POL Kraków 02:08:44.92 2:49 21.33 03:00:01.80
217
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów 02:07:10.42 2:50 21.26 03:00:44.93
218
SIKORA Zdzisław
1585 POL Częstochowa 02:06:21.29 2:50 21.19 03:01:12.02
219
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 02:10:37.59 2:51 21.19 03:01:20.26
220
KLIMCZAK Marek
1675 POL Bielsko-Biała 02:09:07.09 2:51 21.19 03:01:20.63
221
POREMBSKI Marcin
Ataksport Gliwice
1464 POL Knurów 02:03:37.96 2:51 21.12 03:01:46.61
222
FASTRIOK Marek
Tubes International Sp. Z O.o.
1528 POL Zabrze 02:10:16.46 2:51 21.12 03:02:01.14
223
JAROSZ Piotr
1333 POL Zabrze 02:12:22.01 2:52 21.05 03:02:38.19
224
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1043 POL Zawiercie 02:09:58.91 2:52 20.98 03:03:03.00
225
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 02:08:09.83 2:53 20.92 03:03:44.30
226
WIADERNY Janusz
1517 POL Jastrzębie-Zdrój 02:12:46.22 2:53 20.92 03:03:53.66
227
FILIPCZAK Dariusz
1236 POL Strzelce Opolskie 02:14:37.83 2:53 20.85 03:03:56.96
228
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 02:10:08.90 2:53 20.85 03:03:58.74
229
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1145 POL Gliwice 02:14:16.67 2:55 20.58 03:06:30.43
230
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1067 POL Kędzierzyn-Koźle 02:12:01.81 2:56 20.51 03:07:23.52
231
RESZKIEWICZ Marcin
1857 POLSKA Gliwice 02:14:16.76 2:57 20.45 03:07:53.24
232
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 02:12:17.39 2:57 20.45 03:07:55.95
233
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1625 POL Ruda Śląska 02:10:36.65 2:57 20.38 03:08:19.34
234
KERCZ Tomasz
2072 POL Łaziska Górne 02:17:15.59 2:57 20.38 03:08:35.89
235
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
1649 POL Opole 02:12:37.01 2:57 20.38 03:08:40.82
236
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1653 POL Częstochowa 02:12:31.97 2:57 20.38 03:08:41.09
237
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
1426 POL Knurów 02:17:15.40 2:57 20.32 03:08:45.50
238
RING Maciej
1778 POL Dąbrowa Górnicza 01:57:00.77 2:58 20.32 03:08:57.25
239
PUCHALSKI Szymon
Kiwi Klub Mtb
1364 POL Tychy 02:15:20.94 2:58 20.25 03:09:31.65
240
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1888 POL Pyskowice 02:09:59.17 2:59 20.19 03:09:54.86
241
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1766 POL Chrzanów 02:05:58.52 2:59 20.19 03:09:55.27
242
WYSTYRK Paweł
1389 POL Rybnik 02:21:59.37 2:59 20.19 03:10:23.36
243
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1210 POL Kraków 02:17:47.87 2:60 20.06 03:11:33.00
244
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 02:13:15.90 2:60 20.06 03:11:34.95
245
PIĄTEK Wioleta
1403 POL Bytom 02:17:54.52 2:60 20.00 03:11:44.80
246
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1580 POL Katowice 02:19:16.33 3:01 20.00 03:12:04.51
247
URBAŃCZYK Marcin
Decathlon Katowice
1391 POL Jastrzębie-Zdrój 02:17:12.13 3:01 19.94 03:12:21.55
248
GAJEWSKI Michal
1409 POL Gliwice 02:20:00.52 3:01 19.94 03:12:33.45
249
KUŚKA Daniel
2084 POL Rybnik 02:22:38.83 3:01 19.94 03:12:47.25
250
GŁÓWCZYK Bartłomiej
1222 POL Gliwice 02:19:45.58 3:01 19.88 03:12:57.01
251
SEIFRIED Marcel
1959 Siemianowice Śląskie 02:24:23.19 3:02 19.88 03:13:06.72
252
KUGIEL Monika
2260 POL Kraków 02:16:50.27 3:02 19.81 03:13:36.68
253
FERDYN Rafał
1871 POL Rogoźnik 02:22:46.76 3:02 19.81 03:14:02.83
254
DZIEDZIC Marek
1654 POL Rybnik 02:23:38.43 3:03 19.75 03:14:16.50
255
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 02:19:50.36 3:03 19.69 03:14:45.83
256
ŻELAWSKI Paweł
1549 POL Żory 02:23:42.52 3:03 19.69 03:14:48.26
257
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1006 POL Rybnik 02:14:54.54 3:04 19.63 03:15:46.10
258
KUŹMIK Robert
Febys
1705 POL Gliwice 02:16:15.94 3:06 19.39 03:17:42.88
259
SILKA Magdalena
2293 POL Żory 02:23:03.10 3:07 19.34 03:18:27.68
260
PIĄTEK Dawid
1404 POL Bytom 02:33:30.37 3:08 19.22 03:20:03.16
261
PUZNIAK Katarzyna
1949 POL Łaziska Górne 02:25:01.89 3:08 19.16 03:20:06.35
262
KONDRUSIEWICZ Michał
Csr
2003 POL Gliwice 02:23:54.65 3:08 19.16 03:20:07.32
263
OPIEKULSKA Renata
Tomazi Bike Orbea Team
1576 POL Jastrzębie-Zdrój 02:25:00.79 3:10 18.93 03:22:33.79
264
MALEK Hubert
Dmk Invest Team
1063 POL Częstochowa 02:19:56.88 3:11 18.93 03:23:00.11
265
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1541 POL Rybnik 02:21:45.87 3:12 18.82 03:24:16.20
266
JAMA Mariusz
1303 POL Imielin 02:22:38.83 3:12 18.77 03:24:27.56
267
KUBIENIEC Marcin
Bergmann-Inqel Group
1542 POL Rybnik 02:29:04.98 3:13 18.71 03:24:59.88
268
URBISZ Robert
1737 POL Nędza 02:30:20.55 3:15 18.50 03:27:23.00
269
GRZEBIEŃ Michał
1812 Bytom 02:23:55.90 3:15 18.50 03:27:45.07
270
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 02:38:12.54 3:18 18.18 03:31:02.01
271
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 02:30:02.81 3:21 17.93 03:34:14.94
272
ROMAŃSKI Dawid
1548 POL Rybnik 02:30:35.63 3:22 17.88 03:34:38.24
273
FOLFOSZYŃSKI Łukasz
1884 POLSKA Rybnik 02:35:23.13 3:28 17.34 03:41:20.37
274
SKŁODOWSKI Dariusz
1412 POL Sosnowiec 02:43:32.85 3:38 16.54 03:52:00.77

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU