Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Ustroń - Family

Ustroń, Polska
30.09.2018

Wyniki

Family 25 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK min/km km/h Czas końcowy
1
GARNEK Ksawier
GK Viktoria Rybnik
1882 POL Rydułtowy 00:19:24.62 3:11 18.94 01:19:23.55
2
NOWAKOWSKI Marcin
3240 POL Gliwice 00:19:14.62 3:11 18.94 01:19:24.83
3
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
3022 POL Rybnik 00:20:12.97 3:15 18.52 01:21:07.38
4
GÓRECKI Daniel
2038 POL Szczerbice 00:21:44.58 3:19 18.12 01:22:40.01
5
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
2224 POL Rybnik 00:19:42.03 3:19 18.12 01:22:53.63
6
STYRNA Jakub
MKS Skrzyczne Szczyrk
2679 POL Szczyrk 00:19:44.83 3:27 17.48 01:26:02.17
7
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1966 POL Rybnik 00:21:21.74 3:31 17.12 01:27:37.00
8
HANKUS Piotr
2521 POL Szczyrk 00:21:09.03 3:31 17.12 01:27:40.82
9
BOROWIEC Michał
2470 POLSKA Kozy 00:24:02.76 3:36 16.78 01:29:38.59
10
TOKARSKA Milena
2128 POL Łazy 00:22:52.16 3:41 16.34 01:31:45.70
11
PONDO Wojtek
Toszecka Grupa Kolarska
2013 POL Toszek 00:21:20.58 3:41 16.34 01:31:52.76
12
PAWŁOWSKA Maria
Mtb Ustroń Team
2025 POL Ustroń 00:22:12.43 3:43 16.23 01:32:32.59
13
PELCZAR Adam
AT KLUB
2022 POL Kraków 00:23:02.37 3:44 16.13 01:33:09.54
14
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
1314 POL Bytom 00:21:24.89 3:47 15.92 01:34:28.65
15
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
1531 POL Żory 00:23:15.10 3:47 15.92 01:34:29.17
16
GAJDZIK Julia
Kiwi Klub Mtb
1100 POL Mikołów 00:24:47.98 3:49 15.72 01:35:16.83
17
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1503 POL Rybnik 00:25:11.78 3:52 15.53 01:36:24.04
18
BRUDNY Dawid
Cyklotramp
2365 POL Skoczów 00:22:01.50 3:52 15.53 01:36:36.61
19
KOCUR Franciszek
3244 POL Pszczyna 00:20:31.68 3:52 15.53 01:36:39.54
20
KROS Aleksander
1826 POL Kraków 00:25:04.70 3:55 15.34 01:37:43.24
21
GWÓŹDŹ Nikodem
Mmbike
3080 POL Piekary Śląskie 00:24:19.06 3:55 15.34 01:37:48.40
22
JANIK Jakub
Opony Serafinowski
2677 POL Pierściec 00:24:44.60 3:55 15.34 01:37:50.52
23
AKSAMIT Jan
Team MB
3197 POL Stryszawa 00:24:59.66 3:55 15.34 01:37:51.77
24
KOWALEWSKA Martyna
2014 POL Toszek 00:25:37.34 3:57 15.24 01:38:37.06
25
KURP Olaf
2116 POL Jaworzno 00:25:45.29 3:58 15.15 01:39:02.65
26
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1262 POL Żory 00:23:51.89 3:59 15.06 01:39:26.44
27
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
1819 POL Bielsko-Biała 00:26:44.44 3:60 14.97 01:39:55.90
28
KUPCZYK Karol
Uks Katolik Częstochowa
1792 POL Częstochowa 00:24:17.61 4:02 14.88 01:40:30.30
29
SWETY Sebastian
2575 POL Węgierska Górka 00:25:09.33 4:03 14.88 01:41:04.00
30
STYRNA Michał
MKS Skrzyczne Szczyrk
2831 POL Szczyrk 00:40:00.68 4:05 14.71 01:41:54.24
31
DIKOW-IWANOW Zuzanna
3237 Szczyrk 00:25:03.05 4:05 14.71 01:41:54.61
32
PACZUŁA Wiktor
3094 POL Żernica 00:24:20.65 4:05 14.71 01:42:01.30
33
BINDACZ Emilia
Mosir Rybnik
3261 POL Rydułtowy 00:25:12.69 4:08 14.53 01:42:55.05
34
PRZYBYLA Wojciech
szczyrk
3196 POL Szczyrk 00:25:45.43 4:10 14.37 01:44:07.54
35
BERNAŚ Kamil
1873 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:59.80 4:12 14.37 01:44:38.00
36
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
1795 POL Częstochowa 00:26:15.91 4:17 14.04 01:47:03.27
37
WYŻKIEWICZ Bartosz
1840 POL Mikołów 00:29:01.00 4:19 13.89 01:47:48.08
38
BARAŃSKI Bartłomiej
3205 POL Gliwice 00:28:49.36 4:24 13.66 01:49:44.35
39
MAREK Julia
Bike Atelier Team
3184 POL Cieszyn 00:29:00.58 4:26 13.59 01:50:29.26
40
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
1243 POL Zabrze 00:32:04.45 4:26 13.59 01:50:29.47
41
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
1794 POL Częstochowa 00:26:51.65 4:28 13.44 01:51:26.49
42
SUWALSKI Antoni
1132 POL Olkusz 00:29:15.22 4:31 13.30 01:52:51.01
43
ZIÓŁKOWSKI Jakub
2321 POL Gliwice 00:30:02.49 4:37 13.02 01:55:13.38
44
RAKSZAWSKI Alex
Racing Kids
2430 POL Meszna 00:31:26.75 4:41 12.82 01:56:45.11
45
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
1534 POL Gliwice 00:30:45.27 4:41 12.82 01:56:47.41
46
BRACHMAŃSKI Filip
2108 POL Rybnik 00:30:18.79 4:45 12.69 01:58:28.34
47
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
2088 POL Rybnik 00:30:22.64 4:45 12.69 01:58:28.75
48
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
2622 POL Gliwice 00:29:37.79 4:52 12.38 02:01:19.40
49
WOJCIECH Aleksander
Srs Czantoria
3246 POL Ustroń 00:20:41.93 4:59 12.08 02:04:26.65
50
BOŃCZYK Adam
1200 POL Zabrze 00:32:54.70 5:06 11.79 02:07:22.39
51
WÓJCIK Igor
RUNwDAL
3013 POL Żory 00:36:04.18 5:14 11.47 02:10:31.85
52
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
2687 POL Bytom 00:35:29.08 5:16 11.42 02:11:15.48
53
ZELMOZER Agata
2106 POL Sosnowiec 00:35:37.27 5:19 11.31 02:12:42.14
54
ŚLUSARZ Maksymilian
2339 POL Orzesze 00:32:45.44 5:23 11.16 02:14:12.75
55
GAJDA Anna
Jadymy Durś
2198 POL Gliwice 00:33:15.65 5:30 10.92 02:17:27.83
56
KARKOSZKA Michał
3213 POL Świętoszówka 00:35:20.75 5:32 10.87 02:18:10.32
57
WÓJCIK Katarzyna
3089 POLSKA Jastrzębie Zdrój 00:37:16.91 5:33 10.82 02:18:39.47
58
BERNAŚ Natalia
1875 POL Dąbrowa Górnicza 00:37:09.21 5:48 10.37 02:24:48.81
59
MUSZYŃSKI Filip
3160 POL Gliwice 00:33:27.91 5:58 10.08 02:28:48.62
60
MRÓZ Adam
1937 POL Sosnowiec 00:38:19.11 5:60 10.04 02:29:35.12
61
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
1533 POL Knurów 00:38:49.64 6:07 9.84 02:32:40.17
62
SIKORA Antonina
2137 POL Rybnik 00:38:17.83 6:07 9.80 02:32:44.06
63
DOBEL Sebastian
3250 POLSKA Gliwice 00:41:45.67 7:34 7.94 03:08:47.43
64
TUREK Kornel
3345 POLSKA Bielsko-Biała 00:46:13.31 7:35 7.91 03:09:25.31
65
KALECIŃSKA Olga
1400 POL Wrocław 00:44:50.71 7:46 7.72 03:14:07.58
66
MORDAK Piotr
3372 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:29.46 7:51 7.67 03:15:52.95

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU