Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Ustroń - Pro/Hobby

Ustroń, Polska
30.09.2018

Wyniki

Hobby 32 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 00:37:46:65 2:38 22.86 01:24:12:30
2
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus
2368 POL Brenna 00:37:40:65 2:39 22.70 01:24:37:04
3
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 00:38:06:52 2:40 22.70 01:24:53:61
4
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
2156 POL Zywiec 00:38:35:39 2:40 22.70 01:24:53:69
5
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 00:38:07:83 2:40 22.54 01:25:10:00
6
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 00:39:12:13 2:43 22.07 01:26:49:71
7
PROCHOWNIK Marcin
SPORT-PASJA ŻYWIEC
2173 POL Żywiec 00:39:02:18 2:44 22.07 01:27:14:06
8
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
2233 POL Skoczów 00:40:01:44 2:46 21.77 01:28:19:34
9
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 00:39:31:21 2:46 21.77 01:28:21:84
10
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 00:41:15:39 2:51 21.19 01:30:50:71
11
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1315 POL Gliwice 00:41:54:57 2:52 21.05 01:31:13:37
12
RENSZ Wojciech
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1769 POL Cieszyn 00:41:46:38 2:53 20.92 01:31:51:90
13
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 00:42:27:40 2:53 20.78 01:32:12:64
14
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 00:42:22:87 2:54 20.78 01:32:27:73
15
CHOJNOWSKI Sebastian
ProService Racing Team
1149 POL Gliwice 00:42:08:57 2:55 20.65 01:33:10:51
16
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 00:41:42:21 2:55 20.51 01:33:18:85
17
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 00:43:01:09 2:56 20.51 01:33:20:49
18
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko-Biała
2524 POL Bielsko Biała 00:42:37:26 2:56 20.51 01:33:49:24
19
ŚCIGAŁA Piotr
Jura Bike MTB team
1173 POL Częstochowa 00:42:59:57 2:57 20.38 01:34:08:22
20
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2050 POL Jastrzębie-Zdrój 00:42:57:53 2:57 20.38 01:34:08:51
21
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 00:43:15:68 2:57 20.38 01:34:17:97
22
KIZINKIEWICZ Piotr
2581 POL Ustroń 00:41:35:67 2:58 20.25 01:34:32:61
23
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 00:43:11:04 2:58 20.25 01:34:49:46
24
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 00:43:06:64 2:58 20.25 01:34:55:64
25
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
2423 POL Sosnowiec 00:43:19:88 2:59 20.25 01:35:05:56
26
BOCHENEK Szymon
Agh Cycling Team
2609 POLSKA Dębowiec 00:44:04:01 2:60 20.13 01:35:28:09
27
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
2291 POL Zabrze 00:43:26:55 2:60 20.00 01:35:54:58
28
KAPICA Marek
Tomazi Bike Orbea Team
1300 POL Gołkowice 00:44:22:97 3:01 19.88 01:36:29:04
29
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 00:45:10:36 3:01 19.88 01:36:29:47
30
SZAŁAŃSKI Sylwester
Tomazi Bike Orbea Team
2875 POL Jastrzębie-Zdrój 00:45:07:64 3:01 19.88 01:36:29:92
31
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus
1518 POL Mikołów 00:45:18:59 3:01 19.88 01:36:30:23
32
WIELGOS Mateusz
1405 POL Gliwice 00:44:48:69 3:02 19.75 01:36:58:21
33
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik 00:44:51:64 3:02 19.75 01:36:59:66
34
GEMBALA Szymon
2587 POL Bełk 00:44:36:97 3:03 19.75 01:37:09:62
35
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 00:43:39:18 3:03 19.75 01:37:14:48
36
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory 00:49:15:63 3:03 19.75 01:37:28:22
37
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 00:45:28:60 3:04 19.63 01:37:40:84
38
GRZEBINOGA Michał
1489 POL Brzeszcze 00:43:55:86 3:04 19.63 01:37:42:31
39
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski 00:44:13:99 3:05 19.51 01:38:12:90
40
RESZKA Marcin
Bikehead
2760 POL Sosnowiec 00:45:04:69 3:05 19.51 01:38:14:57
41
CYROŃ Paweł
2285 POL Czerwionka-Leszczyny 00:45:49:70 3:05 19.51 01:38:22:70
42
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 00:45:08:06 3:05 19.51 01:38:23:00
43
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 00:45:08:10 3:06 19.39 01:38:50:30
44
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
3040 POL Mikołów 00:46:05:53 3:06 19.39 01:38:55:24
45
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 00:45:05:59 3:06 19.39 01:39:09:70
46
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 00:45:44:63 3:07 19.28 01:39:20:49
47
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 00:44:29:40 3:07 19.28 01:39:23:87
48
POZOWSKI Jan
2924 POL Katowice 00:46:47:96 3:08 19.28 01:39:50:60
49
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2761 POL Jastrzębie Zdrój 00:46:32:84 3:08 19.16 01:40:14:32
50
GAJAK Mariusz
Bikehead
1971 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:25:88 3:09 19.05 01:40:43:28
51
SMOLORZ Artur
1817 POL Lędziny 00:46:04:73 3:09 19.05 01:40:43:66
52
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 00:46:01:92 3:09 19.05 01:40:47:25
53
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 00:46:56:97 3:10 19.05 01:41:01:74
54
SOWA Grzegorz
2959 POL Żory 00:45:51:44 3:11 18.93 01:41:29:64
55
KALINOWSKI Artur
1797 POL Będzin 00:48:11:42 3:11 18.82 01:41:42:19
56
BRYŁA Michał
Sii Cycling Team
1925 POL Radzionków 00:46:00:87 3:13 18.71 01:42:43:21
57
CZEKAJ Damian
1226 POL Jastrzębie-Zdrój 00:47:25:96 3:13 18.71 01:42:46:90
58
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 00:47:00:43 3:14 18.60 01:43:01:40
59
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 00:47:21:24 3:14 18.60 01:43:23:72
60
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
2213 POL Wisła 00:46:16:04 3:14 18.60 01:43:27:44
61
MUZYK Wojciech
2739 POL Racibórz 00:47:10:33 3:15 18.60 01:43:29:30
62
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 00:49:05:68 3:15 18.50 01:43:36:60
63
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała 00:48:15:95 3:15 18.50 01:43:43:47
64
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 00:48:03:28 3:15 18.50 01:43:47:58
65
KURPIS Krzysztof
Biciclista Racing Team
3079 POL Gliwice 00:48:39:86 3:15 18.50 01:43:49:54
66
PASTERNAK Piotr
Jura Bike Mtb Team
1168 POL Brzeszcze 00:47:49:28 3:16 18.50 01:44:03:03
67
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż 00:48:14:43 3:16 18.50 01:44:03:17
68
CYROŃ Piotr
TomaziBike Orbea Team
1746 POL Gołkowice 00:47:30:21 3:17 18.39 01:44:39:70
69
GAMUS Robert
2138 POL Łódź 00:48:17:66 3:17 18.29 01:44:42:47
70
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 00:48:23:99 3:17 18.29 01:44:52:08
71
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1282 POL Ustroń 00:49:32:29 3:18 18.29 01:45:09:32
72
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 00:48:08:95 3:19 18.18 01:45:37:62
73
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1070 POL Kędzierzyn-Koźle 00:49:28:95 3:19 18.18 01:45:47:62
74
SZYMLAK Szymon
Bike Store Bielsko
2244 POL Bielsko-Biała 00:48:41:69 3:19 18.18 01:45:52:09
75
ADAMCZYK Sandra
1344 POL Rydułtowy 00:48:56:69 3:19 18.08 01:45:56:30
76
WIŚNIEWSKI Paweł
2481 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:48:55 3:19 18.08 01:46:03:66
77
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa 00:45:47:03 3:20 17.98 01:46:36:81
78
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 00:49:33:30 3:22 17.88 01:47:14:92
79
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 00:50:26:98 3:22 17.88 01:47:15:12
80
PROCNER Grzegorz
3266 POL Wisła 00:50:39:91 3:22 17.88 01:47:19:55
81
WÓJCIK Daniel
Proservice Racing Team
3376 POL Katowice 00:51:29:32 3:22 17.88 01:47:26:61
82
GRZEBINOGA Monika
1488 POL Brzeszcze 00:49:43:63 3:22 17.88 01:47:27:52
83
KOCUR Jacek
Niezrzeszony
3243 POL Pszczyna 00:51:03:70 3:22 17.88 01:47:32:97
84
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów 00:48:39:82 3:22 17.88 01:47:38:92
85
PILARZ Grzegorz
Rk Aluminium Bike Team
3067 POLSKA Katowice 00:50:28:33 3:23 17.78 01:47:46:39
86
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 00:50:25:42 3:23 17.78 01:48:07:25
87
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż 00:51:05:00 3:23 17.78 01:48:09:22
88
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 00:51:30:76 3:24 17.68 01:48:22:15
89
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice 00:50:30:74 3:24 17.68 01:48:22:76
90
SERAFIN Michał
SERTEAM
2089 POL Myszków 00:51:00:23 3:24 17.68 01:48:30:84
91
PACZUSKI Adam
Bikehead
1770 POL Tychy 00:51:33:97 3:24 17.68 01:48:45:66
92
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
2027 POL Bielsko-Biała 00:50:17:19 3:25 17.68 01:48:52:61
93
SZLAUR Szymon
3255 POL Ustron 00:50:51:93 3:26 17.58 01:49:28:98
94
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 00:50:46:87 3:26 17.58 01:49:29:66
95
LEWANDOWSKI Janusz
Alva1Rowery.ruda.pl
1611 POL Koniaków 00:50:39:43 3:26 17.49 01:49:30:27
96
ŁOBODA Jarosław
3208 POL Bystra 00:51:06:94 3:26 17.49 01:49:39:05
97
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 00:51:02:46 3:26 17.49 01:49:41:35
98
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 00:50:33:01 3:27 17.49 01:49:59:56
99
SALAMON Bartek
Mikesz Team
3201 POL Żory 00:50:15:97 3:27 17.39 01:50:16:91
100
DUTKIEWICZ Jacek
2098 POL Bielsko-Biała 00:51:55:02 3:27 17.39 01:50:21:80
101
PODCHUL Krzysztof
1943 POL Katowice 00:50:36:56 3:28 17.39 01:50:26:87
102
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
3260 POL Radzionków 00:51:21:25 3:28 17.39 01:50:32:49
103
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 00:50:54:16 3:28 17.39 01:50:34:67
104
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 00:51:05:81 3:28 17.39 01:50:36:14
105
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 00:52:15:39 3:29 17.30 01:51:13:98
106
GRAJDEK Robert
1970 POL Czestochowa 00:52:19:87 3:29 17.20 01:51:19:63
107
SŁOMKA Aleksander
Kiwi Klub Mtb
1099 POL Mikołów 00:52:54:10 3:29 17.20 01:51:20:48
108
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 00:51:53:19 3:29 17.20 01:51:20:66
109
GĄSIOR Grzegorz
NIY MA GAŃBY COŚ NA KOLE
2604 POL Mikołów 00:52:40:71 3:29 17.20 01:51:21:87
110
KIERCZ Tomasz
3210 POL Busko Zdrój 00:51:36:01 3:29 17.20 01:51:21:97
111
DUDA Damian
3175 POL Skoczów 00:53:00:40 3:30 17.20 01:51:45:79
112
SZAFRON Tomasz
2055 POL Tychy 00:53:36:03 3:30 17.11 01:51:56:47
113
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1271 POL Ruda Śląska 00:51:37:67 3:30 17.11 01:51:56:65
114
TOMICA Sebastian
3224 POLSKA Istebna 00:53:08:85 3:30 17.11 01:51:59:31
115
PODŻORSKI Łukasz
3215 POLSKA Wisła 00:52:39:21 3:30 17.11 01:51:59:50
116
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 00:53:08:27 3:31 17.11 01:52:17:56
117
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 00:53:09:94 3:31 17.11 01:52:19:65
118
OCHMANN Michal
NudelTeam
1184 POL Tarnowskie Góry/ Bad Bramstedt De 00:52:27:57 3:31 17.11 01:52:20:14
119
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 00:51:22:36 3:31 17.11 01:52:20:79
120
RYTWIŃSKI Tomasz
PGD Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 00:53:27:12 3:31 17.11 01:52:21:18
121
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie-Zdrój 00:52:14:94 3:31 17.11 01:52:21:41
122
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
3174 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:58:58 3:31 17.11 01:52:22:92
123
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 00:52:00:62 3:32 17.02 01:52:39:72
124
SOBÓTKA Tomasz
1972 POL Knurów 00:52:10:06 3:32 17.02 01:52:39:76
125
ABSALON Zbigniew
Absalon Mtb Team
1931 POL Rybnik 00:52:42:93 3:32 17.02 01:52:58:54
126
PIETRAS Mariusz
Jura Bike Mtb Team
1171 POL Częstochowa 00:52:32:54 3:32 17.02 01:52:59:52
127
ZUB Paweł
2541 POL Olkusz 00:51:32:56 3:32 17.02 01:52:59:60
128
PTAK Paweł
3232 POL Żory 00:53:10:14 3:33 16.93 01:53:09:46
129
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 00:51:30:43 3:33 16.93 01:53:11:55
130
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice 00:51:26:01 3:33 16.93 01:53:12:18
131
KACZMARZYK Anna
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2052 POL Istebna 00:51:38:24 3:33 16.93 01:53:22:71
132
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 00:54:18:42 3:33 16.93 01:53:23:12
133
BILEWICZ Andrzej
Goranga Team
3385 POL Michalowice 00:52:12:30 3:33 16.93 01:53:25:09
134
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 00:52:23:56 3:33 16.93 01:53:25:24
135
ZIEMBA Piotr
2347 POL Pszczyna 00:52:52:51 3:34 16.93 01:53:41:10
136
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Bike Section
1294 POL Jastrzębie-Zdrój 00:53:41:65 3:34 16.84 01:53:43:75
137
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 00:53:03:42 3:34 16.84 01:53:44:86
138
KWIECIEŃ Marcin
2776 POL Chrzanów 00:53:08:58 3:34 16.84 01:53:45:05
139
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki 00:53:16:35 3:34 16.84 01:53:48:57
140
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 00:51:41:59 3:34 16.84 01:53:49:02
141
WYSTEMP Ryszard
2607 POL Czerwionka-Leszczyny 00:52:06:83 3:35 16.84 01:54:11:19
142
KRZAK Maciej
bbriderz.pl
2377 POL Bielsko-Biała 00:54:33:85 3:35 16.84 01:54:17:43
143
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1572 POL Racibórz 00:54:39:39 3:35 16.84 01:54:17:98
144
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:49:74 3:35 16.75 01:54:18:68
145
RYGLEWSKI Piotr
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1619 POL Zabrze 00:53:36:08 3:35 16.75 01:54:20:43
146
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
2082 POL Rybnik 00:52:41:11 3:35 16.75 01:54:21:46
147
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1634 POL Rybnik 00:58:07:43 3:35 16.75 01:54:22:16
148
MITORAJ Piotr
1436 POL Oświęcim 00:51:34:62 3:36 16.75 01:54:41:65
149
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1573 POL Racibórz 00:54:36:80 3:36 16.75 01:54:45:45
150
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
1644 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:15:81 3:36 16.75 01:54:45:71
151
KASZA Paweł
1204 POL Racibórz 00:52:39:17 3:37 16.67 01:55:12:83
152
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice 00:54:10:77 3:37 16.67 01:55:18:11
153
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1969 POL Katowice 00:55:21:07 3:37 16.58 01:55:30:34
154
NOWOK Karol
3181 POL Ruda Śląska 00:55:16:38 3:37 16.58 01:55:34:38
155
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1164 POL Katowice 00:55:33:74 3:37 16.58 01:55:36:17
156
JARCZAK Piotr
2450 POL Wrocław 00:52:32:90 3:38 16.58 01:55:58:12
157
CHABOWSKI Sebastian
-
3183 POL Ustroń 00:53:20:17 3:38 16.58 01:55:58:48
158
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 00:55:38:99 3:38 16.58 01:55:59:40
159
KOPCIŃSKI Łukasz
2719 POL Kraków 00:53:16:99 3:38 16.49 01:56:08:16
160
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice 00:52:47:93 3:39 16.49 01:56:16:47
161
ROGOZIK Szymon
1910 POL Gliwice 00:53:43:04 3:39 16.49 01:56:17:31
162
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 00:55:48:73 3:39 16.49 01:56:31:17
163
KOZIEŁ Maciej
1763 POL Żywiec 00:54:38:22 3:39 16.49 01:56:40:50
164
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1310 POL Katowice 00:54:52:70 3:40 16.41 01:57:06:37
165
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa 00:54:45:71 3:40 16.41 01:57:11:97
166
ANTONIAK Daniel
3002 POL Zabrze 00:55:25:78 3:41 16.33 01:57:20:44
167
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 00:55:13:85 3:41 16.33 01:57:28:42
168
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET Team MTB
2734 POL Olkusz 00:54:54:26 3:41 16.33 01:57:31:76
169
SZUMOWSKI Bogdan
Bike.store
3264 POL Bielsko-Biała 00:53:30:95 3:41 16.33 01:57:44:60
170
SZCZEPANIAK Przemysław
3377 POL Tychy 00:56:42:75 3:42 16.24 01:57:56:28
171
MIELKE Raphael
3211 POLSKA Bażanowice 00:56:58:36 3:42 16.24 01:58:00:99
172
INGRAM Marian
3248 POLSKA Stryszawa 00:54:04:50 3:42 16.24 01:58:06:77
173
ORZECH Tomasz
3186 POL Istebna 00:54:01:43 3:42 16.24 01:58:07:03
174
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 00:53:51:29 3:42 16.24 01:58:09:10
175
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2130 POL Żory 00:55:31:13 3:42 16.24 01:58:09:52
176
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2773 POL Klucze 00:55:27:86 3:42 16.24 01:58:11:38
177
MALURDY Adam
Alva
1616 POL Ruda Śląska 00:55:23:36 3:42 16.24 01:58:13:34
178
MIESZCZAK Dawid
2632 POL Kraków 00:55:30:47 3:42 16.24 01:58:19:41
179
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów 00:54:55:11 3:42 16.24 01:58:20:49
180
JAŃCZAK Leszek
2384 POL Pszczyna Łąka 00:54:42:88 3:43 16.24 01:58:24:35
181
NICIEJEWSKI Piotr
Febysbiketeam
2261 POL Knurow 00:56:55:49 3:43 16.24 01:58:25:95
182
PROCNER Andrzej
3176 POL Wisła 00:54:17:15 3:43 16.24 01:58:29:39
183
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin 00:55:42:99 3:43 16.16 01:58:32:60
184
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 00:55:57:21 3:43 16.16 01:58:34:99
185
SZCZEPANIAK Michał
3378 POL Tychy 00:57:10:83 3:43 16.16 01:58:35:51
186
FRELICH Marek
Leggvan
3258 POL Czerwionka 00:56:10:53 3:43 16.16 01:58:37:11
187
MOL Michał
Alva1-Ruda Rowery.pl
1614 POL Ruda Śląska 00:56:00:60 3:43 16.16 01:58:41:90
188
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1008 POL Świerklany 00:54:19:63 3:43 16.16 01:58:46:94
189
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 00:56:56:97 3:44 16.08 01:59:07:88
190
WOJCIECH Marcin
3223 POL Ustroń 00:56:14:57 3:44 16.08 01:59:11:81
191
OCIECZEK Sebastian
2035 POL Olkusz 00:58:04:13 3:45 16.08 01:59:34:46
192
WOJNAR Janusz
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 00:56:30:33 3:45 16.00 01:59:44:48
193
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
1411 POL Mikołów 00:53:13:72 3:45 16.00 01:59:49:14
194
SKOWRON Marcin
Tridivision Triathlon Team
3379 POL Bytom 00:57:23:06 3:45 16.00 01:59:50:06
195
SOCHA Marcin
1141 POLSKA Częstochowa 00:55:25:40 3:46 16.00 02:00:03:93
196
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 00:56:12:10 3:46 16.00 02:00:05:08
197
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 00:59:04:59 3:46 16.00 02:00:07:43
198
NOWOCZEK Leszek
3253 POL Bażanowice 00:56:21:12 3:48 15.84 02:01:10:62
199
ŚLIWKA Mieczysław
BESKIDY BIKE CLUB
2190 POL Ustroń 00:57:05:27 3:48 15.84 02:01:23:98
200
BUGAJSKI Mariusz
1301 POL Sosnowiec 00:58:19:63 3:49 15.76 02:01:55:58
201
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 00:57:48:58 3:49 15.76 02:02:05:14
202
JENDRYSIK Damian
Ataksport C67 Racing Team
1227 POL Gliwice 00:56:06:20 3:50 15.69 02:02:26:85
203
JAKUBOWSKI Sławomir
Febys Bike Sport
2297 POL Knurów 00:56:46:65 3:50 15.69 02:02:27:02
204
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Orbea Team
1268 POL Jastrzębie Zdrój 00:58:15:98 3:50 15.69 02:02:35:68
205
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
3082 POL Katowice 00:58:42:62 3:51 15.61 02:02:48:16
206
BIERNACKI Kamil
3024 POL Świętochłowice 00:57:17:56 3:51 15.61 02:02:48:83
207
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 00:58:13:56 3:51 15.61 02:02:49:16
208
PLUTA Emilia
LIV FENIKS WOMENS CYCLING TEAM
2639 POL Wodzisław Śląski 00:59:28:19 3:51 15.61 02:02:49:90
209
WOLDAŃSKI Sławomir
1450 POL Katowice 00:56:10:98 3:51 15.61 02:02:50:62
210
ZGODZAJ Paweł
1198 POL Potępa 00:58:16:94 3:51 15.61 02:02:54:11
211
KIEŁBUSIEWICZ Marek
2185 POL Bytom 00:57:02:05 3:51 15.61 02:03:01:26
212
PESZYŃSKI Mateusz
3256 POL Ustroń 00:56:21:62 3:51 15.61 02:03:06:85
213
KURZEJA Adam
1201 POL Chorzów 00:59:05:49 3:52 15.61 02:03:14:98
214
DRZEWIECKI Konrad
2457 POL Bukowno 00:56:52:51 3:52 15.61 02:03:15:59
215
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 00:56:46:08 3:52 15.61 02:03:16:65
216
WALTER Marcin
3135 POL Wieszowa 01:01:04:09 3:52 15.53 02:03:37:57
217
WILISOWSKI Przemysław
3191 POL Ustroń 01:00:42:06 3:52 15.53 02:03:40:53
218
BUHL Artur
3126 POL Wieszowa 01:00:20:20 3:52 15.53 02:03:41:94
219
SALVI Alessandro
2171 ITA Tychy 00:56:11:93 3:53 15.53 02:03:50:45
220
REMPEGA Krzysztof
1438 POL Pawłowice 00:57:57:20 3:53 15.46 02:03:56:64
221
CISZEK Bartosz
3107 POL Zabrze 00:58:08:19 3:53 15.46 02:03:56:96
222
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 00:58:43:51 3:53 15.46 02:04:00:14
223
BREITKOPF Tomasz
3004 POL Zabrze 00:58:35:59 3:53 15.46 02:04:08:43
224
Uczestnik anonimowy
2551 POL Goleszów 00:57:15:47 3:53 15.46 02:04:11:63
225
PŁONKA Rafał
3161 POL Ustroń 00:59:05:02 3:53 15.46 02:04:14:78
226
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 00:58:48:42 3:53 15.46 02:04:15:60
227
DRZEWIECKI Rafał
3151 POL Olkusz 00:57:50:75 3:54 15.46 02:04:21:02
228
BABIK Dominik
2727 POL Skoczów 00:59:31:08 3:54 15.46 02:04:28:54
229
JAROSZ Piotr
1333 POL Zabrze 00:59:13:55 3:54 15.38 02:04:31:70
230
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 01:00:25:71 3:54 15.38 02:04:38:70
231
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów 01:01:09:45 3:54 15.38 02:04:41:96
232
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1482 POL Rydutowy 00:58:27:07 3:54 15.38 02:04:47:55
233
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 00:58:17:35 3:55 15.38 02:04:49:58
234
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 00:59:29:69 3:55 15.38 02:04:53:57
235
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 00:58:37:57 3:55 15.38 02:04:59:58
236
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 00:58:10:05 3:55 15.31 02:05:07:65
237
KWIATOŃ Tomasz
1370 POL Pawłowice 00:59:06:01 3:55 15.31 02:05:08:38
238
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 01:00:28:18 3:55 15.31 02:05:08:91
239
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:41:56 3:55 15.31 02:05:11:55
240
FILIPIAK Krystian
1199 POL Mikołów 00:58:19:91 3:55 15.31 02:05:11:57
241
KRZEMIŃSKI Tomasz
2206 POL Bytom 01:00:04:22 3:55 15.31 02:05:12:55
242
GAJOWSKI Bartosz
1738 POL Piekary Śląskie 01:01:45:18 3:56 15.31 02:05:20:56
243
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 00:59:18:36 3:56 15.31 02:05:29:18
244
CHAJEC Dawid
kolotaty.pl
1240 POL Mysłowice 01:00:29:50 3:56 15.31 02:05:35:46
245
MOJŻESZ Agnieszka
2555 POL Rybnik 00:59:06:31 3:56 15.31 02:05:36:14
246
UCHER Krystian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1021 POL Świerklany 01:00:49:53 3:56 15.31 02:05:39:45
247
SZYMURA Marcin
BB MTB Team
1463 POL Stanowice 00:58:53:87 3:56 15.24 02:05:50:42
248
MALIK Tomasz
2682 POL Chorzów 00:59:17:57 3:57 15.24 02:05:55:27
249
MOREK Tomasz
3221 POL Jaśkowice 00:59:30:55 3:57 15.24 02:05:56:84
250
BLAZY Sławosz
1358 POL Rybnik 00:59:33:02 3:57 15.24 02:06:04:30
251
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1009 POL Gliwice 01:00:27:65 3:57 15.24 02:06:04:89
252
SAMBORSKI Grzegorz
1820 POL Będzin 00:59:31:71 3:57 15.24 02:06:09:16
253
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice 00:59:17:69 3:57 15.24 02:06:12:32
254
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2249 POL Palowice 00:53:49:82 3:57 15.24 02:06:13:74
255
ŚLEDZIŃSKI Maciej
3228 POL Jastrzębie-Zdrój 00:59:55:67 3:57 15.17 02:06:21:83
256
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 00:58:31:79 3:58 15.17 02:06:32:72
257
MATLĘGA Michał
3219 POL Skoczów 01:02:00:62 3:58 15.17 02:06:39:65
258
SZCZOTKA Marcin
Rysianka TEAM
2303 POL Węgierska Górka 00:58:40:71 3:58 15.17 02:06:52:03
259
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 00:58:37:68 3:58 15.09 02:06:54:43
260
MAJ Radosław
Hołda Team
3374 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:46:10 3:59 15.09 02:07:02:99
261
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 00:57:58:02 3:59 15.09 02:07:04:58
262
KAJDAK Dawid
3172 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:21:03 3:59 15.09 02:07:06:69
263
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POL Mikołów 01:00:18:35 3:59 15.09 02:07:17:09
264
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów 01:00:40:36 3:59 15.09 02:07:20:39
265
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 00:58:26:04 3:59 15.09 02:07:21:09
266
FIRLA Daniel
2070 POL Skrbeńsko 01:00:44:02 3:59 15.09 02:07:21:38
267
GRYCHTOŁ Piotr
3125 POL Łaziska Górne 01:00:44:33 3:60 15.02 02:07:55:49
268
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1302 POL Rybnik 01:01:09:94 3:60 15.02 02:07:59:57
269
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 01:03:07:56 4:01 14.95 02:08:08:94
270
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1623 POL Mikołów 01:01:18:86 4:01 14.95 02:08:15:66
271
KĘSEK Michał
#bracia.na.rowerach
1798 POL Wiśniowa 01:00:38:45 4:01 14.95 02:08:19:91
272
CZARNOCKI Dawid
2767 POL Jastrzębie Zdrój 00:58:58:29 4:01 14.95 02:08:24:15
273
PEŁKA Adam
JURA BIKE MTB TEAM
1169 POL Częstochowa 01:00:28:69 4:01 14.95 02:08:24:51
274
MRÓZ Edyta
SGS Poland Team Bike Section
2706 POL Tychy 01:00:18:73 4:01 14.95 02:08:30:38
275
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie 00:59:13:39 4:01 14.95 02:08:31:52
276
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1117 POL Katowice 01:00:56:43 4:02 14.95 02:08:34:89
277
WOLNY Łukasz
Wrt Mtb Team
1631 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:03:28 4:02 14.95 02:08:35:85
278
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery. Ruda.pl Team
1606 POL Świętochłowice 01:00:57:13 4:02 14.88 02:08:48:99
279
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 01:00:17:76 4:03 14.88 02:09:05:00
280
STRAŚ Jarosław
3270 POL Katowice 01:01:01:59 4:03 14.88 02:09:14:18
281
GRABAS Piotr
3370 POL Wołczyn 01:03:00:65 4:03 14.81 02:09:19:11
282
KARKOSZKA Andrzej
2042 POL Tychy 00:57:32:65 4:03 14.81 02:09:28:50
283
DRZEWIECKI Tomasz
2033 POL Kraków 01:00:21:77 4:03 14.81 02:09:34:93
284
KULA Ireneusz
2858 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:40:34 4:03 14.81 02:09:35:18
285
LECH Paweł
2300 POL Czeladź 01:02:44:91 4:04 14.75 02:09:56:64
286
KISIECKI Damian
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 01:04:38:93 4:05 14.75 02:10:09:50
287
PIETRAS Mariola
3225 POLSKA Sosnowiec 01:01:21:50 4:05 14.75 02:10:09:53
288
CHOCHÓŁ Sławomir
2914 POL Kraków 01:02:07:92 4:05 14.68 02:10:33:79
289
MEGA Sebastian
3229 POL Tychy 01:01:15:19 4:06 14.68 02:10:41:04
290
GRZESIAK Mariusz
1402 POL Huta Stara 01:02:30:27 4:06 14.68 02:10:56:52
291
PYRCHLA Łukasz
2945 POL Poraj 01:04:27:17 4:06 14.68 02:11:02:39
292
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 01:03:29:14 4:06 14.61 02:11:07:74
293
WIĄCKIEWICZ Łukasz
2691 POL Ruda Śląska 01:03:04:13 4:06 14.61 02:11:07:99
294
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1002 POL Strzelce Opolskie 01:03:12:62 4:06 14.61 02:11:08:57
295
KLIMEK Dariusz
HALKO Racing
2937 POL Piekary Śląskie 01:00:49:66 4:07 14.61 02:11:15:92
296
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 01:01:19:41 4:07 14.61 02:11:31:59
297
MOSTOWY Roman
3226 POL Lubliniec 01:00:17:83 4:07 14.61 02:11:37:23
298
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 01:00:33:52 4:08 14.55 02:11:46:01
299
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 01:02:06:53 4:08 14.55 02:11:47:03
300
KULA Andrzej
1834 POL Katowice 01:01:15:82 4:08 14.55 02:11:53:37
301
KWICZALA Tomasz
3257 POL Cieszyn 01:00:49:42 4:08 14.55 02:12:05:41
302
BOGACZ Rafał
Jura Bike Mtb Team
3102 POL Częstochowa 01:03:24:95 4:08 14.55 02:12:10:30
303
JĘDRZEJCZYK Adam
bROWERek team
2284 POL Rybnik 01:01:47:88 4:08 14.55 02:12:13:76
304
PASTERNAK Jakub
Jura Bike Mtb Team
1583 POL Brzeszcze 01:02:59:32 4:08 14.55 02:12:15:12
305
PORĘBA Haridas
Goranga Team
3384 POL Kraków 01:08:38:91 4:09 14.48 02:12:29:56
306
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 01:02:36:42 4:09 14.48 02:12:41:30
307
STANIEK Mirosław
2601 POL Ustroń 01:02:49:75 4:09 14.48 02:12:44:85
308
CZYŻ Mariusz
3101 POL Wisła 01:03:01:48 4:09 14.48 02:12:46:31
309
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno 01:02:19:53 4:10 14.41 02:12:56:62
310
KISTOWSKI Marcin
2652 POL Jaworze 01:02:44:90 4:10 14.41 02:12:57:16
311
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
2147 POL Katowice 00:59:48:93 4:10 14.41 02:12:57:19
312
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 01:03:03:92 4:10 14.41 02:13:03:41
313
GORZELANY Ewa
HOTEL*** PODIUM WISŁA & DIAGNOSTIX
1247 POL Wisła 01:03:04:91 4:10 14.41 02:13:18:78
314
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
1649 POL Opole 01:02:10:76 4:11 14.35 02:13:37:15
315
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno 01:01:06:45 4:13 14.29 02:14:25:28
316
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1090 POL Tychy 01:04:58:94 4:13 14.29 02:14:36:08
317
BUGDOŁ Tomasz
2670 POL Katowice 01:05:52:36 4:13 14.29 02:14:36:25
318
BERNACKI Michał
2957 POL Katowice 01:02:33:87 4:13 14.29 02:14:39:46
319
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
2280 POL Katowice 01:04:05:57 4:13 14.22 02:14:42:83
320
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 01:01:57:84 4:13 14.22 02:14:46:65
321
KAMIŃSKA Oliwia
Trek-Velonews.pl
2960 POL Gliwice 01:03:57:25 4:13 14.22 02:14:50:87
322
REDMAN Grzegorz
city-fitness zagórze
3026 POL Sławków 01:05:00:93 4:13 14.22 02:14:55:70
323
FRĄCZEK Paweł
2111 POL Przecieszyn 01:02:51:45 4:14 14.22 02:15:00:75
324
SZAJTER Michał
ZAM-MET TEAM
2405 POL Cieszyn 01:03:12:99 4:14 14.22 02:15:01:38
325
KONOPKA Paweł
2747 POL Ogrodzieniec 01:03:54:49 4:14 14.16 02:15:24:56
326
SOSNA Dawid
2636 POL Bieruń 01:03:25:27 4:15 14.16 02:15:34:52
327
CIEŚLAR Tomasz
Opony Serafinowski
2582 POL Cieszyn 00:52:28:34 4:15 14.16 02:15:42:41
328
MALIKOWSKA Izabela
Bikehead
1781 POL Mikołów 01:04:23:90 4:15 14.16 02:15:51:77
329
BŁATOŃ Klaudia
3231 POL Świerklany 01:04:41:26 4:15 14.10 02:15:54:79
330
RACZEK Zbyszek
1741 POL Marklowice 01:04:01:62 4:15 14.10 02:15:58:69
331
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1353 POL Gliwice 01:06:45:54 4:16 14.10 02:16:22:68
332
SASAK Łukasz
2627 POL Tarnowskie Góry 01:05:25:54 4:16 14.10 02:16:28:11
333
FUDAL Michał
2467 POL Gliwice 01:04:17:35 4:17 14.04 02:16:42:72
334
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 01:04:18:94 4:17 14.04 02:16:57:19
335
BISS Damian
2898 POL Tychy 01:05:37:83 4:18 14.04 02:17:05:39
336
KĘSEK Marek
#bracia.na.rowerach
1718 POL Kraków 01:05:53:23 4:18 13.97 02:17:15:37
337
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:48:53 4:18 13.97 02:17:19:03
338
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1256 POL Chorzów 01:06:26:52 4:18 13.97 02:17:19:98
339
LOSA Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl
2640 POL Ruda Śląska 01:06:57:50 4:18 13.97 02:17:34:51
340
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 01:05:42:63 4:19 13.97 02:17:37:13
341
BORKOWSKI Artur
3227 POL Jastrzębie-Zdrój 01:06:36:31 4:19 13.97 02:17:37:42
342
STEC Marcin
2415 POL Buczkowice 01:04:36:84 4:19 13.91 02:17:43:73
343
KRUBNIK Krystian
Tsr Team
1822 POL Tychy 01:04:49:62 4:19 13.91 02:17:48:95
344
OSTASZ Łukasz
Psychocyklo
1432 POL Kraków 00:59:56:86 4:19 13.91 02:17:49:31
345
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 01:04:38:03 4:19 13.91 02:18:06:93
346
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 01:03:02:62 4:19 13.91 02:18:07:54
347
ZAWIERUCHA Przemysław
2746 POL Ogrodzieniec 01:06:35:16 4:20 13.91 02:18:11:78
348
WIĘCKIEWICZ Patryk
Trek-Velonews.pl
2961 POL Gliwice 01:06:32:27 4:21 13.85 02:18:47:50
349
GOMOLUCH Mariusz
2057 POL Ruda Śląska 01:04:09:18 4:21 13.79 02:19:00:06
350
ZASUCHA Tomasz
2475 POL Katowice 01:07:38:49 4:21 13.79 02:19:02:10
351
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 01:06:16:33 4:21 13.79 02:19:11:18
352
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurow 01:06:32:20 4:21 13.79 02:19:11:37
353
BAJ Rafał
3108 POL Gliwice 01:06:32:26 4:22 13.79 02:19:12:11
354
HAZUTA Arkadiusz
1848 POL Szare 00:42:36:00 4:22 13.79 02:19:18:98
355
ŻWAK Mirosław
3252 POL Dębowiec 01:05:15:28 4:22 13.79 02:19:22:60
356
RYBACZUK Aleksander
3220 POL Zebrzydowice 01:07:22:00 4:22 13.79 02:19:23:41
357
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 01:04:56:17 4:22 13.73 02:19:41:23
358
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 01:07:46:75 4:23 13.73 02:19:49:53
359
PIECUCH Sebastian
2656 POL Bielsko-Biała 01:06:02:80 4:23 13.73 02:19:59:35
360
MARZEC Paweł
1327 POL Rybnik 01:06:08:71 4:23 13.68 02:20:15:20
361
GBUR Sebastian
2799 POL Tenczynek 01:05:35:53 4:25 13.62 02:20:58:48
362
MURZYN Jarosław
Hajle Silesia
1975 POL Katowice 01:06:59:32 4:26 13.56 02:21:21:28
363
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
2882 POL Rybnik 01:07:31:90 4:26 13.56 02:21:25:31
364
POKORNY Krzysztof
3157 POL Czeladź 01:05:22:86 4:26 13.56 02:21:35:32
365
SASAK Grzegorz
2628 POL Kraków 01:06:06:86 4:27 13.50 02:22:00:54
366
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 01:05:50:09 4:27 13.50 02:22:06:67
367
OZIMEK Tomasz
1894 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:10:28 4:27 13.50 02:22:09:96
368
DUDEK Szymon
3010 POL Wieprz 01:08:30:34 4:27 13.50 02:22:13:40
369
MARUT Łukasz
Biciclista Racing Team
2449 POL Gliwice 01:08:50:58 4:27 13.50 02:22:20:36
370
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
2258 POL Czyżowice 01:17:12:55 4:29 13.39 02:23:22:96
371
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:20:33 4:31 13.33 02:24:14:65
372
SZWED Adam
2720 POL Żywiec 01:08:44:35 4:31 13.28 02:24:27:49
373
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
3209 POL Sosnowiec 01:05:13:65 4:32 13.28 02:24:49:62
374
GAMAŃSKI Kamil
3275 POL Bielsko-Biała 01:02:52:18 4:32 13.22 02:24:55:41
375
BACA Ryszard
1355 POL Kraków 01:06:19:47 4:32 13.22 02:24:56:82
376
KOCYAN Lidia
Opony Serafinowski
3207 POL Skoczów 01:09:11:03 4:33 13.17 02:25:33:71
377
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 01:07:30:92 4:34 13.17 02:26:05:50
378
SZAJBE Tomek
Iszkolne.pl
1439 POL Chorzów 01:09:19:33 4:35 13.11 02:26:33:07
379
KULA Mateusz
2563 POL Bieruń 01:09:11:49 4:35 13.11 02:26:33:10
380
KOSELSKI Jacek
2905 POL Tychy 01:10:37:08 4:36 13.06 02:27:04:13
381
KULA Bogdan
2634 POL Pszczyna 01:09:15:19 4:37 13.01 02:27:20:88
382
NIESLER Seweryn
Tęcza Taciszów
2585 POL Taciszów 01:07:48:85 4:37 13.01 02:27:30:23
383
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:08:53 4:37 13.01 02:27:32:66
384
AKSAMIT Roman
3198 POL Stryszawa 01:10:01:47 4:37 13.01 02:27:37:02
385
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1136 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:11:13 4:38 12.96 02:28:00:55
386
PADOŁ Jarosław
3059 POL Bytom 01:08:02:45 4:38 12.96 02:28:01:78
387
KOWALIK Mirosław
Profi Styl Ruda Śląska serwissport.pl
1725 POL Ruda Sląska 01:09:29:42 4:38 12.96 02:28:03:15
388
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1814 POL Sosnowiec 01:10:59:62 4:38 12.96 02:28:04:90
389
SZCZYGIELSKI Adam
1920 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:03:92 4:38 12.96 02:28:08:91
390
WALA Marek
2615 POL Jastrzębie Zdrój 01:08:55:91 4:39 12.90 02:28:31:95
391
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 01:10:37:32 4:39 12.90 02:28:33:90
392
PYRCHLA Grzegorz
2946 POL Poraj 01:10:31:36 4:39 12.90 02:28:43:49
393
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 01:07:44:51 4:39 12.90 02:28:44:98
394
GABRIEL Grzegorz
3204 POL Katowice 01:11:40:02 4:40 12.90 02:28:58:02
395
BARANOWSKI Andrzej
1212 POL Międzybrodzie Bialskie 01:07:51:24 4:40 12.90 02:28:58:28
396
DUDEK Łukasz
3206 POL Gliwice 01:07:52:42 4:40 12.85 02:29:09:01
397
WIEROŃSKI Krzysztof
2572 POL Cisownica 01:05:42:22 4:41 12.85 02:29:22:30
398
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus
1192 POL Tychy 01:13:10:99 4:41 12.85 02:29:24:30
399
KARCZMAREK Tomek
3262 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:47:99 4:41 12.85 02:29:24:89
400
ŁASKI Zbigniew
1732 POL Żory 01:06:56:93 4:41 12.85 02:29:31:14
401
TREFON Michalina
Axis Piekary Śląskie
1916 POL Rogoźnik 01:13:38:14 4:41 12.80 02:29:43:08
402
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
2421 POL Gliwice 01:12:02:19 4:43 12.75 02:30:32:90
403
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 01:12:45:17 4:43 12.75 02:30:33:25
404
MAZUR Krzysztof
2568 POL Katowice 01:11:42:24 4:43 12.75 02:30:42:95
405
DI-GIUSTO Piotr
zabiegani częstochowa
2962 POL Częstochowa 01:10:08:32 4:43 12.75 02:30:49:30
406
PRZEWIEZLIKOWSKI Andrzej
3274 POL Zielonki 01:10:24:34 4:45 12.65 02:31:37:42
407
NIECHCIAŁ Piotr
2736 POL Będzin 01:11:12:05 4:45 12.65 02:31:39:96
408
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
2856 POL Gliwice 01:10:40:93 4:45 12.65 02:31:49:93
409
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 01:13:06:19 4:46 12.65 02:32:04:00
410
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 01:10:04:71 4:46 12.60 02:32:12:89
411
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1340 POL Ruda Śląska 01:09:00:96 4:46 12.60 02:32:21:87
412
MIKOŚ Agnieszka
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1613 POL Łaziska Górne 01:12:55:30 4:47 12.60 02:32:32:87
413
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1390 POL Piekary Śląskie 01:11:41:12 4:47 12.60 02:32:36:39
414
KARWOT Krzysztof
3052 POL Jastrzębie Zdrój 01:08:57:37 4:47 12.55 02:32:43:46
415
DANIEL Wojciech
2717 POL Kraków 01:11:28:58 4:47 12.55 02:32:53:24
416
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 01:11:51:16 4:48 12.55 02:33:05:97
417
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1664 POL Sosnowiec 01:13:31:82 4:48 12.55 02:33:10:64
418
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 01:15:03:56 4:50 12.45 02:34:26:62
419
WACHECKI Sebastian
Bikehead
1130 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:56:88 4:50 12.45 02:34:27:88
420
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 01:12:52:21 4:51 12.40 02:34:49:91
421
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 01:12:59:84 4:53 12.31 02:36:00:35
422
PIECZYRAK Wojciech
2565 POL Katowice 01:25:30:28 4:54 12.26 02:36:28:72
423
DZIACKO Artur
1219 Chorzów 01:14:43:10 4:54 12.26 02:36:40:42
424
HYRA Przemysław
2830 POL Przystajń 01:17:24:21 4:54 12.26 02:36:42:15
425
PYRCHLA Barbara
2822 POL Poraj 01:08:24:31 4:55 12.26 02:36:49:42
426
CZAPLA Piotr
Dmk Invest Team
3380 POLSKA Ruda Śląska 01:14:53:76 4:55 12.21 02:37:00:60
427
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 01:14:50:82 4:55 12.21 02:37:12:95
428
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 01:14:53:63 4:58 12.12 02:38:28:94
429
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 01:21:36:35 4:58 12.12 02:38:30:65
430
PIASEK Przemysław
2507 POL Sosnowiec 01:19:09:17 4:58 12.08 02:38:53:05
431
BOCHENEK Tomasz
3193 Tarnowskie Góry 01:08:32:23 4:60 12.03 02:39:51:05
432
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś 01:13:56:74 4:60 11.99 02:39:56:09
433
WIEJOWSKI Paweł
3136 POL Zabrze 01:17:15:46 5:01 11.99 02:40:28:54
434
KALUŻNY Justyna
Cd Fitness Zagórze
3271 POL Sosnowiec 01:15:04:38 5:01 11.94 02:40:30:34
435
ŻAK Grzegorz
2671 POL Olkusz 01:15:10:67 5:02 11.94 02:41:02:43
436
RYTWIŃSKA Dominika
PGD Grupa
1839 POL Bielsko-Biała 01:19:13:46 5:04 11.85 02:42:02:90
437
KOLESZKA Piotr
3241 POLSKA Gliwice 01:08:35:22 5:06 11.81 02:42:45:12
438
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec 01:14:51:73 5:08 11.72 02:43:56:56
439
STRONK Bogdan
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
3100 POL Ruda Śląska 01:18:13:92 5:08 11.72 02:43:57:85
440
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 01:06:00:63 5:08 11.72 02:44:03:14
441
JANICA Natalia
2028 POL Wieszczęta 01:17:48:31 5:08 11.68 02:44:08:45
442
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1682 POL Ustron 00:58:30:40 5:09 11.68 02:44:21:11
443
MARKIEWKA Dawid
2655 POL Ruda Śląska 01:11:02:91 5:10 11.64 02:45:11:34
444
GÓRA Joanna
2556 POL Czerwionka-Leszczyny 01:18:35:93 5:11 11.59 02:45:23:09
445
ORLIK Fabiusz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1861 POL Mysłowice 01:15:34:94 5:11 11.59 02:45:36:11
446
SZOŁTYSIK Jacek
3242 POL Bytom 01:14:49:76 5:12 11.59 02:45:52:35
447
WEŻGOWIEC Michał
3112 POL Gliwice 01:19:00:83 5:14 11.47 02:47:07:36
448
NOWAK Marcin
3373 POL Poręba 01:20:23:93 5:15 11.47 02:47:39:98
449
SZYMURA Jakub
2422 POL Gliwice 01:17:00:03 5:16 11.39 02:48:30:61
450
MAKOWIECKI Roman
3041 POL Gliwice 01:22:54:04 5:18 11.31 02:49:31:27
451
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec 01:20:27:49 5:21 11.23 02:50:52:06
452
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 01:18:28:39 5:21 11.23 02:51:08:30
453
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
2614 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:14:42 5:24 11.15 02:52:27:31
454
SOBAŃSKI Marcin
Nudel Team
3185 POL Piekary Śląskie 01:17:29:43 5:27 11.03 02:54:10:10
455
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
3035 POL Zabrze 01:20:15:36 5:29 10.96 02:54:58:82
456
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 01:22:20:38 5:30 10.92 02:55:40:46
457
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1154 POL Mikołów 01:25:33:10 5:32 10.88 02:56:36:88
458
GŁOWACZ Krzysztof
2911 POL Rybnik 01:25:31:66 5:35 10.77 02:58:18:08
459
DANIEL Zbigniew
2716 POL Kraków 01:25:14:70 5:35 10.77 02:58:19:35
460
PRZEWIĘŹLIKOWSKI Jan
3037 POL Zielonki 01:28:28:31 5:36 10.74 02:59:02:06
461
MUCZEK Sebastian
Merida Polska / #najszybszebiurowkraju
1532 POL Knurów 01:24:42:56 5:40 10.60 03:01:02:63
462
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk 01:23:30:98 5:41 10.56 03:01:32:22
463
PIÓRKOWSKI Artur
PLAST-MET Team MTB
2927 POL Olkusz 01:25:33:81 5:41 10.56 03:01:43:77
464
MATUSZEWSKI Tomasz
3200 POL Pisarzowice 01:27:08:93 5:42 10.56 03:01:58:34
465
OCHOJSKA Sabina
Automobil Klub Zamkowy
3192 POL Piekary Śląskie 01:27:20:86 5:52 10.26 03:07:27:77
466
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1946 POL Żory 01:26:47:93 5:55 10.16 03:08:59:61
467
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1690 POL Kraków 01:31:23:67 5:56 10.13 03:09:37:90
468
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry 01:27:27:48 5:56 10.13 03:09:49:21
469
KUBAŃSKI Bartosz
3265 POLSKA Olkusz 01:41:46:41 5:58 10.06 03:10:44:95
470
BOCHENEK Zofia
3238 Tarnowskie Góry 01:33:33:97 5:60 10.00 03:11:58:06
471
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
2935 POL Częstochowa 01:27:44:99 6:05 9.88 03:14:27:65
472
Uczestnik anonimowy
3273 POL Skoczów 01:31:32:61 6:06 9.85 03:14:43:00
473
CEMBALA Krzysztof
3272 POL Bielsko-Biała 01:31:28:10 6:06 9.85 03:14:43:29
474
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 01:29:02:84 6:07 9.85 03:15:12:37
475
ŚLĘZAK Elżbieta
oknonaswiat.czest.pl
2876 POL Częstochowa 01:34:45:18 6:21 9.47 03:22:41:58
476
ŁASKI-GŁUCH Joanna
JumpCykles
3119 POL Żory 01:36:25:01 6:21 9.47 03:22:51:35
477
NOGIEĆ Damian
2846 POL Kraków 02:10:19:85 6:34 9.14 03:29:47:37
478
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 01:50:57:04 6:54 8.72 03:40:20:21
479
PARKITNY Kamil
Alva 1 - Rowery.ruda.pl Team
3235 POL Ruda Slaska 01:34:58:54 6:59 8.60 03:43:07:99
480
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub MTB
1088 POL Katowice 01:14:18:39 6:60 8.58 03:43:41:66
481
KHANNA Katarzyna
3202 POL Łodygowice 01:50:59:65 7:20 8.18 03:54:33:97
482
MANN Grzegorz
2990 POL Zabrze 02:00:08:68 7:47 7.71 04:09:00:07

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU