Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Ustroń - Pro/Hobby

Ustroń, Polska
30.09.2018

Wyniki

Pro 57 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
NIEBORAS Mateusz
Jbg-2 Professional Mtb Team
3190 POL Dzięgielów 00:33:51.99 02:20:36.61 2:48 21.51 02:38:46.20
2
MICHAŁEK Mariusz
Jbg-2 Professional Mtb Team
3187 POL Istebna 00:35:01.98 02:23:06.52 2:50 21.27 02:41:02.63
3
ROŻEK Karol
Jbg-2 Professional Mtb Team
3189 POL Kraków 00:36:41.69 02:24:39.60 2:52 21.03 02:42:38.54
4
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
3188 POL Gliwice 00:36:14.75 02:24:39.03 2:52 21.03 02:42:39.12
5
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Professional Mtb Team
2120 POL Ustroń 00:36:13.48 02:24:43.80 2:52 21.03 02:42:40.35
6
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1523 POL Bytom 00:36:15.43 02:29:10.29 2:56 20.43 02:47:11.12
7
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 00:38:00.39 02:29:36.16 2:57 20.43 02:47:24.08
8
STĘPIEŃ Tomasz
Tomazi Bike orbea TEAM
1336 POL Wodzislaw Slaski 00:38:25.47 02:31:49.46 2:60 20.07 02:50:17.19
9
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1569 POL Siemianowice Śląskie 00:37:31.45 02:32:07.12 2:60 20.00 02:50:43.35
10
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 00:38:06.10 02:32:42.13 3:01 20.00 02:51:12.40
11
KUCIĘBA Karol
Cst 7rMtb Team
3267 POL Będzin 00:40:19.91 02:37:48.77 3:07 19.32 02:57:14.15
12
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 00:39:31.07 02:38:37.48 3:07 19.32 02:57:17.85
13
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 00:39:53.94 02:39:24.38 3:08 19.19 02:58:18.37
14
WAWRZYCZEK Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
3218 POL Kończyce Małe 00:40:15.48 02:43:06.05 3:13 18.75 03:02:31.15
15
BULAWA David
TJ TZ Trinec
2112 CZE Trinec 00:41:42.51 02:44:46.60 3:15 18.51 03:04:50.63
16
LORANC Rafał
KKS Sokół Kęty
2103 POL Zwardoń 00:38:36.17 02:42:36.37 3:15 18.51 03:04:56.97
17
PĚGŘÍM Filip
Tj Tž Třinec
3263 CZE Čr 00:41:05.05 02:45:47.00 3:15 18.51 03:05:04.66
18
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2526 POL Jastrzębie-Zdrój 00:42:59.62 02:47:36.78 3:17 18.39 03:06:14.55
19
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Rybnik 00:42:23.51 02:47:23.98 3:18 18.27 03:07:14.27
20
OSTROWSKI Bogsław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1767 POL Chrzanów 00:42:41.28 02:48:32.60 3:18 18.21 03:07:42.55
21
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 00:41:04.66 02:48:43.97 3:18 18.21 03:07:43.08
22
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 00:42:20.36 02:49:52.17 3:20 18.04 03:09:21.10
23
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1005 POL Jastrzębie-Zdrój 00:42:23.79 02:49:22.86 3:20 18.04 03:09:22.67
24
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 00:42:19.81 02:55:02.59 3:25 17.59 03:14:10.32
25
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 00:43:42.93 02:54:21.87 3:25 17.59 03:14:11.23
26
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 00:42:25.39 02:54:23.46 3:25 17.59 03:14:18.00
27
SADOWSKA Anna
72D Windsport Team powered by Oshee
2095 POL Kraków 00:43:11.89 02:55:03.93 3:25 17.59 03:14:34.31
28
JANDA Piotr
Bike Store Bielsko
1473 POL Żory 00:45:51.13 02:57:25.68 3:28 17.38 03:16:59.70
29
ANTOSZ Piotr
2434 POL Sosnowiec 00:44:00.65 02:58:03.69 3:29 17.27 03:17:59.94
30
NIEBORAS Janusz
Jerzy MTB
3214 POL Dziegielow 00:44:12.95 02:58:31.89 3:30 17.22 03:18:53.50
31
KRZYSTAŁA Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Rydułtowy 00:43:25.50 02:57:53.36 3:30 17.17 03:19:00.42
32
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 00:43:04.35 02:56:58.55 3:30 17.17 03:19:00.73
33
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
2764 POL Tarnowskie Góry 00:44:11.37 03:00:43.61 3:31 17.07 03:20:25.78
34
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 00:43:59.09 02:59:46.53 3:32 17.07 03:20:27.27
35
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1499 POL Tychy 00:45:34.79 03:00:43.77 3:32 17.01 03:20:57.77
36
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
3233 POL Gliwice 00:45:22.91 03:00:36.39 3:32 17.01 03:21:04.65
37
KOSZOREK Bartosz
2780 POL Kraków 00:44:56.10 03:00:18.04 3:32 17.01 03:21:09.85
38
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1932 POL Rybnik 00:44:33.97 03:01:27.42 3:33 16.91 03:22:15.73
39
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1667 POL Gliwice 00:46:44.37 03:03:31.93 3:34 16.81 03:23:15.34
40
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 00:43:18.14 03:03:00.15 3:35 16.76 03:23:55.35
41
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 00:45:41.81 03:03:14.62 3:36 16.72 03:24:31.84
42
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1768 POL Chrzanów 00:44:43.06 03:04:12.98 3:36 16.72 03:24:37.47
43
FABIAN Bogusław
Lemonbike.eu - Evanlite.com
3234 POL Pyskowice 00:43:54.61 03:03:11.28 3:36 16.72 03:24:37.85
44
JASIULEK Tomasz
2252 POL Orzesze 00:46:22.39 03:04:26.31 3:37 16.62 03:25:36.26
45
PANIBRATETS Nikolay
3011 UKR Horiszni Pławni 00:43:44.92 03:04:29.30 3:38 16.57 03:26:37.50
46
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 00:47:17.16 03:05:43.15 3:38 16.52 03:26:47.94
47
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1292 POL Chrzanów 00:47:18.56 03:06:22.29 3:39 16.47 03:27:21.77
48
KUBICKI Paweł
1326 POL Kraków 00:47:19.44 03:06:03.74 3:39 16.43 03:28:00.99
49
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 00:46:21.46 03:07:12.49 3:40 16.43 03:28:22.93
50
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2906 POL Nawojowa Góra 00:44:36.98 03:08:36.22 3:41 16.33 03:29:21.62
51
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 00:45:35.30 03:12:20.96 3:46 15.97 03:34:24.51
52
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski Cycles
2528 POL Kraków 00:46:19.00 03:12:46.10 3:47 15.92 03:34:44.16
53
WYSOCKI Olaf
1319 POL Rybnik 00:45:08.57 03:12:23.54 3:47 15.88 03:35:17.47
54
BUKRY Wojciech
Ewosoft Triathlon Team
3269 POL Krakow 00:49:47.75 03:13:24.72 3:47 15.88 03:35:19.25
55
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2205 POL Tarnowskie Góry 00:48:39.24 03:14:18.31 3:48 15.83 03:35:49.01
56
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1018 POL Wodzisław Śl. 00:47:00.24 03:15:35.47 3:49 15.79 03:36:49.09
57
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 00:46:11.04 03:16:21.53 3:49 15.75 03:36:55.94
58
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 00:48:34.54 03:16:33.66 3:50 15.70 03:37:35.50
59
RICHTER Paweł
3371 POL Mysłowice 00:48:19.12 03:15:19.35 3:50 15.70 03:37:43.79
60
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:12.11 03:15:09.10 3:50 15.70 03:37:44.60
61
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 00:49:06.58 03:17:13.64 3:50 15.70 03:37:48.49
62
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1764 POL Jaworzno 00:47:15.01 03:15:47.54 3:50 15.70 03:37:55.16
63
SERAFIN Alina
Thp Team
1539 POL Opole 00:51:03.56 03:16:16.09 3:51 15.62 03:38:45.42
64
POLOK Sławomir
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
2211 POL Żyrowa 00:46:37.66 03:16:24.06 3:51 15.62 03:38:49.19
65
ŁUCZAK Przemysław
2184 POL Ruda Śląska 00:49:06.86 03:15:31.76 3:52 15.57 03:39:27.61
66
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 00:52:12.17 03:20:38.42 3:53 15.45 03:41:19.89
67
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1010 POL Jastrzębie-Zdrój 01:02:21.09 03:21:10.84 3:53 15.45 03:41:20.40
68
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 00:50:56.93 03:19:54.96 3:54 15.45 03:41:41.21
69
BŁACHUT Mariusz
2149 POL Bystra 00:48:08.93 03:20:28.55 3:54 15.41 03:41:54.39
70
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 00:49:43.88 03:20:58.27 3:55 15.36 03:42:19.15
71
HANTULIK Adam
2199 POL Tychy 00:51:33.75 03:19:20.87 3:55 15.36 03:42:21.03
72
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 00:46:43.44 03:19:32.34 3:55 15.36 03:42:21.29
73
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 00:50:51.01 03:20:57.27 3:55 15.36 03:42:39.63
74
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 00:46:08.22 03:21:32.71 3:55 15.36 03:42:39.76
75
PYTLOWANY Maciej
Grupa Pgd
1285 POL Jaworze 00:50:40.97 03:21:09.44 3:56 15.28 03:43:36.65
76
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 00:48:39.89 03:21:30.96 3:56 15.28 03:43:41.18
77
TOMICA Anna
Tri Babe MIP Powered By Ewosotf
3268 POL Cieszyn 00:50:33.82 03:19:49.77 3:56 15.28 03:44:04.22
78
MARSZAŁEK Piotr
InO SCI
3375 POL Marklowice Górne 00:50:17.72 03:23:07.61 3:57 15.20 03:44:50.47
79
PAWLICZAK Paweł
Axis Piekary Śląskie
2375 POL Piekary Śląskie 00:51:58.63 03:23:28.39 3:59 15.12 03:46:19.40
80
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
2371 POL Jastrzębie Zdrój 00:50:25.92 03:23:14.66 3:59 15.12 03:46:20.06
81
PALA Piotr
2029 POL Bielsko-Biala 00:49:22.71 03:25:00.77 3:59 15.08 03:46:41.20
82
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 00:49:49.21 03:24:57.74 3:59 15.08 03:46:50.55
83
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2348 POL Częstochowa 00:50:44.32 03:23:35.12 3:59 15.08 03:47:01.60
84
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 00:51:35.49 03:24:44.34 3:60 15.04 03:47:20.33
85
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1202 POL Jankowice 00:49:36.06 03:25:13.32 4:01 14.96 03:48:37.86
86
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 00:49:45.55 03:27:52.01 4:02 14.88 03:49:47.96
87
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
2119 POL Lyski 00:48:45.68 03:25:46.29 4:02 14.88 03:49:50.07
88
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 00:52:58.91 03:27:12.35 4:02 14.88 03:49:51.20
89
KRAMEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
3236 POL Mikołów 00:51:35.18 03:27:38.68 4:03 14.84 03:50:41.83
90
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 00:48:51.35 03:28:12.35 4:04 14.77 03:51:41.92
91
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
1830 POL Jastrzębie Zdrój 00:50:32.62 03:28:20.02 4:05 14.77 03:51:53.20
92
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 00:54:16.28 03:29:28.37 4:05 14.73 03:52:20.06
93
JAREK Wojciech
1396 POL Rokitno Szlacheckie 00:52:01.68 03:30:37.52 4:06 14.69 03:52:49.44
94
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 00:50:23.79 03:30:04.77 4:06 14.65 03:53:19.99
95
LUTYŃSKI Mateusz
2970 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:37.94 03:30:28.14 4:07 14.62 03:53:47.47
96
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1080 POL Będzin 00:51:36.04 03:30:52.35 4:07 14.62 03:53:54.92
97
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1776 POL Siemianowice Slaskie 00:52:02.40 03:31:30.75 4:08 14.58 03:54:39.36
98
KOWALCZUK Andrzej
2742 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:27.06 03:31:57.86 4:08 14.54 03:54:58.43
99
KNAPCZYK Damian
"Masarnia Justyny" - gabinet masażu
2495 POL Olkusz 00:46:47.57 03:30:09.44 4:08 14.54 03:55:19.32
100
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 00:51:29.05 03:33:23.36 4:09 14.50 03:55:38.92
101
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 00:50:32.44 03:31:27.36 4:09 14.47 03:56:08.64
102
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 00:52:00.50 03:33:04.51 4:09 14.47 03:56:08.75
103
CZERWIŃSKI Michał
Rysianka Team
2157 POL Brzuśnik 00:54:08.09 03:35:03.51 4:09 14.47 03:56:10.04
104
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery. Ruda.pl
1609 POL Ruda Śląska 00:53:55.64 03:32:54.98 4:09 14.47 03:56:13.76
105
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1378 POL Kraków 00:52:54.93 03:33:22.81 4:09 14.47 03:56:22.79
106
TOMCZAK Jacek
3216 POL Warszawa 00:54:45.21 03:34:18.54 4:10 14.47 03:56:41.48
107
WALENTEK Łukasz
STOM-KA
3123 POL Tarnowskie Góry 00:55:06.21 03:32:13.09 4:10 14.43 03:56:46.47
108
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 00:53:08.34 03:35:12.99 4:10 14.43 03:57:09.78
109
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 00:53:28.82 03:34:44.43 4:10 14.43 03:57:10.50
110
DUSIK Sebastian
3222 POLSKA Bielsko-Biała 00:53:45.76 03:34:43.05 4:11 14.36 03:58:25.45
111
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:08.86 03:38:14.75 4:12 14.29 03:59:10.40
112
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 00:51:25.27 03:36:40.75 4:12 14.29 03:59:16.24
113
MIESZCZAK Aleksander
Bikehead
1127 POL Częstochowa 00:46:32.74 03:36:10.30 4:12 14.29 03:59:18.71
114
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1155 POL Mikołów 00:53:50.28 03:36:17.82 4:13 14.29 03:59:25.41
115
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2915 POL Chrzanów 00:54:46.23 03:37:26.69 4:13 14.25 04:00:16.43
116
KAGOŃ Damian
Leder Fox MTB Team
2376 POL Mikołów 00:51:59.31 03:36:08.87 4:13 14.25 04:00:17.50
117
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 00:53:10.63 03:37:41.65 4:15 14.14 04:01:39.72
118
FIDO Aleksander
Kiwi Team Mtb
2352 POL Katowice 00:50:30.51 03:37:04.35 4:15 14.14 04:01:57.03
119
JEKEL Marcin
Twomark Chorzów
1291 POL Katowice 00:55:15.34 03:39:13.86 4:17 14.04 04:03:23.37
120
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 00:55:50.57 03:39:07.69 4:17 14.04 04:03:25.64
121
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 00:54:30.15 03:38:43.16 4:17 14.04 04:03:26.70
122
MAŁEK Adam
Vacc-Veloart Cycling Club
2364 POL Oświęcim 00:56:06.46 03:40:21.41 4:18 13.97 04:04:42.08
123
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 00:50:22.74 03:39:38.56 4:18 13.97 04:04:58.55
124
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
2309 POL Sosnowiec 00:47:31.62 03:16:49.87 4:19 13.94 04:05:10.99
125
JURCZAK Paweł
3247 POL Kozy 00:51:34.05 03:42:32.23 4:21 13.83 04:07:05.85
126
SUFIN Jacek
Gomola Trans Airco
3259 POL Gliwice 00:56:30.96 03:40:12.58 4:21 13.83 04:07:28.50
127
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
3163 POL Kędzierzyn-Koźle 00:53:52.87 03:42:36.95 4:21 13.83 04:07:29.64
128
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 00:59:02.06 03:44:28.46 4:22 13.77 04:08:32.70
129
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 00:54:41.79 03:45:30.72 4:24 13.67 04:10:26.61
130
SZELER Jakub
Febys
3199 POL Zabrze 00:58:34.18 03:47:43.95 4:24 13.67 04:10:28.86
131
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Jastrzębie Zdrój 00:53:52.64 03:46:58.58 4:25 13.64 04:10:53.87
132
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 00:58:13.76 03:48:40.00 4:27 13.54 04:12:53.74
133
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1147 POL Mikołów 00:55:44.01 03:49:03.23 4:27 13.48 04:13:33.50
134
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 00:55:09.66 03:49:01.86 4:29 13.41 04:14:52.35
135
BRODA Artur
2129 POL Żory 00:56:07.66 03:50:41.31 4:29 13.41 04:14:57.14
136
BAŻANOWSKI Patryk
3230 POLSKA Cisownica 01:06:29.61 03:50:52.26 4:29 13.38 04:15:25.07
137
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 00:54:48.31 03:50:32.53 4:30 13.35 04:16:22.26
138
SIWIAK Sebastian
Msx International Nox Group
1449 POL Opole 00:59:26.04 03:53:41.32 4:31 13.29 04:17:22.07
139
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:13.99 03:52:14.10 4:31 13.29 04:17:22.51
140
KULAWIK Kamil
1264 POL Moczydła 00:51:29.63 03:50:15.08 4:32 13.26 04:17:50.27
141
WAWRZYŃCZAK Marek
1973 POL Będzin 00:56:43.40 03:53:34.68 4:33 13.19 04:18:57.56
142
PALEJ Wojciech
2142 POL Katowice 00:59:14.09 03:53:18.84 4:34 13.16 04:20:03.22
143
ŁUŻAK Łukasz
3194 POL Katowice 00:57:20.67 03:53:56.88 4:35 13.10 04:21:12.54
144
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1387 POL Gliwice 01:02:54.97 03:57:18.05 4:36 13.07 04:21:30.19
145
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 00:56:15.59 03:54:27.18 4:36 13.07 04:21:42.01
146
POREMBSKI Marcin
Ataksport Gliwice
1464 POL Knurów 00:54:13.91 03:54:37.67 4:36 13.04 04:21:56.36
147
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2325 POL Tychy 00:59:18.08 03:56:24.03 4:37 13.04 04:22:25.15
148
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 01:00:34.85 03:58:19.66 4:38 12.98 04:23:19.66
149
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1540 POL Opole 00:58:58.17 03:58:29.36 4:40 12.90 04:25:12.02
150
WALCZYK Marcin
JK7
2825 POL Warszawa 00:58:50.37 03:57:48.50 4:41 12.84 04:26:08.08
151
WESOŁOWSKI Grzegorz
3217 POLSKA Rybnik 00:58:08.25 04:00:18.89 4:41 12.84 04:26:37.00
152
BŁASZKIEWICZ Michał
2073 POL Sosnowiec 00:59:09.19 04:00:31.55 4:42 12.81 04:27:16.28
153
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:11.04 04:00:43.54 4:42 12.78 04:27:51.70
154
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 00:55:46.40 04:02:57.10 4:45 12.67 04:29:58.94
155
MIKULSKI Łukasz
1731 POL Kraków 00:58:06.64 04:04:00.53 4:47 12.56 04:32:25.70
156
KLIMECKI Piotr
2592 POL Jastrzębie Zdrój 01:10:38.95 04:08:33.77 4:48 12.56 04:32:41.61
157
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 01:02:16.55 04:05:53.56 4:49 12.47 04:34:18.35
158
PALIGA Wojciech
MAXXIS
3195 POL Bytom 00:58:26.48 04:09:06.66 4:50 12.45 04:34:38.72
159
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 01:00:33.38 04:08:22.72 4:51 12.39 04:35:55.12
160
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
3251 POL Będzin 01:00:21.71 04:09:15.55 4:52 12.34 04:36:56.18
161
KLIMCZAK Marek
1675 POL Bielsko-Biała 00:59:01.37 04:09:55.96 4:53 12.28 04:38:17.47
162
SUSZYŁO Sebastian
BLUES NA ZAWSZE
2328 POL Ruda Śląska 01:01:21.92 04:12:41.79 4:56 12.21 04:40:21.94
163
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 01:02:35.84 04:15:06.84 4:57 12.15 04:41:37.91
164
IWACHOW Tomasz
MAXXIS
3138 POL Zabrze 01:00:36.41 04:23:28.65 5:06 11.78 04:50:25.91
165
ALVES Karolina
Team BR
2790 POL Katowice 01:04:56.41 04:23:01.93 5:06 11.78 04:50:30.96
166
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 01:03:44.67 04:29:12.79 5:11 11.61 04:54:52.82
167
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 00:58:38.26 04:26:04.79 5:12 11.56 04:55:33.75
168
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1012 POL Rybnik 00:51:10.73 04:31:23.49 5:16 11.42 04:59:27.32
169
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
3150 POL Bibice 01:06:15.63 04:33:39.66 5:21 11.24 05:04:19.15
170
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 01:07:30.15 04:37:34.45 5:25 11.09 05:08:11.63
171
PAŁOSZ Piotr
3203 POL Czaniec 01:04:47.47 04:43:02.18 5:32 10.86 05:14:53.25
172
KANDZIORA Andrzej
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2177 POL Ruda Śląska 01:10:16.10 04:45:29.20 5:32 10.86 05:15:08.67

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU