Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Żarki - Pro/Hobby

Żarki, Polska
24.06.2018

Wyniki

Hobby 27.5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:42:23.84 2:22 25.46 01:05:03.63
2
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory --:--:--.-- 00:43:15.78 2:25 25.00 01:06:13.54
3
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:43:12.00 2:25 25.00 01:06:13.64
4
SCIERSKI Maciej
TOMAZI Orbea BIKE TEAM
1497 POL Tychy --:--:--.-- 00:49:21.77 2:26 24.77 01:06:51.54
5
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska --:--:--.-- 00:50:14.61 2:29 24.12 01:08:08.09
6
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice --:--:--.-- 00:50:31.67 2:30 24.12 01:08:33.47
7
GRZEBINOGA Michał
1489 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:50:39.33 2:30 24.12 01:08:39.87
8
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1666 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:50:46.11 2:30 24.12 01:08:40.20
9
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała --:--:--.-- 00:51:13.14 2:31 23.91 01:08:51.82
10
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:50:44.09 2:32 23.91 01:09:16.70
11
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:51:13.29 2:32 23.71 01:09:18.36
12
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów --:--:--.-- 00:51:12.05 2:32 23.71 01:09:20.99
13
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna --:--:--.-- 00:51:13.84 2:33 23.71 01:09:50.62
14
KUKURBA Mikołaj
Ataksport Omnisquare Gliwice
1315 POL Gliwice --:--:--.-- 00:51:45.97 2:33 23.50 01:09:56.54
15
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik --:--:--.-- 00:45:55.78 2:34 23.50 01:10:11.92
16
RYGLEWSKI Jan
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1618 POL Zabrze --:--:--.-- 00:51:43.28 2:34 23.50 01:10:24.85
17
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze --:--:--.-- 00:51:23.62 2:34 23.50 01:10:28.22
18
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2050 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:52:21.08 2:34 23.31 01:10:34.38
19
BOREK Stefan
1359 POL Katowice --:--:--.-- 00:52:08.24 2:35 23.31 01:10:35.05
20
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik --:--:--.-- 00:53:39.98 2:35 23.31 01:10:35.46
21
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:51:47.80 2:35 23.31 01:10:36.35
22
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
1300 POL Gołkowice --:--:--.-- 00:53:10.23 2:38 22.92 01:12:09.94
23
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice --:--:--.-- 00:52:48.69 2:38 22.92 01:12:10.82
24
SOWA Grzegorz
2039 POL Żory --:--:--.-- 00:53:55.45 2:38 22.92 01:12:13.39
25
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
2216 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 00:53:22.83 2:39 22.73 01:12:25.16
26
ŚCIGAŁA Piotr
Jura Bike MTB team
1173 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:53:39.98 2:39 22.73 01:12:35.65
27
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 00:53:24.78 2:39 22.73 01:12:35.89
28
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik --:--:--.-- 00:53:32.05 2:40 22.54 01:13:02.70
29
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 00:53:53.42 2:40 22.54 01:13:16.91
30
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:54:10.46 2:41 22.54 01:13:28.48
31
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2761 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 00:54:21.49 2:41 22.36 01:13:30.40
32
PASTERNAK Piotr
Jura Bike MTB Team
1168 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:54:10.24 2:41 22.36 01:13:30.81
33
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:54:16.59 2:41 22.36 01:13:33.60
34
KALINOWSKI Artur
1797 POL Będzin --:--:--.-- 00:54:37.04 2:41 22.36 01:13:38.94
35
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice --:--:--.-- 00:54:37.98 2:41 22.36 01:13:44.72
36
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus
1518 POL Mikołów --:--:--.-- 00:54:01.58 2:42 22.36 01:13:59.36
37
OBRACAJ Szymon
1598 POL Górki Małe --:--:--.-- 00:54:46.64 2:42 22.18 01:14:07.47
38
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko-Biała
2524 POL Bielsko Biała --:--:--.-- 00:54:14.28 2:42 22.18 01:14:11.21
39
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice --:--:--.-- 00:55:17.89 2:44 22.00 01:15:05.05
40
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:55:33.09 2:45 21.83 01:15:20.20
41
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik --:--:--.-- 00:55:38.84 2:45 21.83 01:15:20.65
42
JASIULEK Tomasz
2252 POL Orzesze --:--:--.-- 00:56:30.65 2:46 21.65 01:15:57.16
43
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Team
1446 POL Kraków --:--:--.-- 00:55:50.84 2:46 21.65 01:15:58.57
44
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica --:--:--.-- 00:56:27.87 2:47 21.65 01:16:12.74
45
NOWOMIEJSKI Adam
1586 POL Rybnik --:--:--.-- 00:56:29.30 2:47 21.65 01:16:12.76
46
JAŚNIECKI Piotr
1494 POL Opole --:--:--.-- 00:56:19.62 2:48 21.48 01:16:32.97
47
NOWAK Łukasz
1683 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:56:59.91 2:48 21.48 01:16:47.62
48
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice --:--:--.-- 00:57:26.14 2:48 21.48 01:16:55.17
49
KRZESZOWIEC Zbigniew
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1399 POL Gliwice --:--:--.-- 00:57:18.36 2:48 21.48 01:16:57.82
50
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice --:--:--.-- 00:56:18.08 2:49 21.48 01:17:03.84
51
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
2227 POL Kraków --:--:--.-- 00:56:57.70 2:49 21.32 01:17:14.02
52
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:57:48.31 2:49 21.32 01:17:19.47
53
SERAFIN Michał
Serteam
2089 POL Myszków --:--:--.-- 00:57:28.70 2:50 21.32 01:17:28.53
54
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1144 POL Będzin --:--:--.-- 00:58:04.03 2:50 21.32 01:17:31.92
55
GEMBALA Szymon
2587 POL Bełk --:--:--.-- 00:57:48.29 2:50 21.32 01:17:32.24
56
RYGLEWSKI Piotr
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1619 POL Zabrze --:--:--.-- 00:57:57.74 2:50 21.32 01:17:33.24
57
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:57:55.36 2:50 21.32 01:17:35.71
58
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków --:--:--.-- 00:57:31.88 2:50 21.32 01:17:36.89
59
GAJAK Mariusz
BIKEHEAD
1971 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:57:50.39 2:51 21.15 01:18:07.25
60
MITORAJ Piotr
1436 POL Oświęcim --:--:--.-- 00:57:48.70 2:51 21.15 01:18:10.63
61
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska --:--:--.-- 00:58:09.56 2:51 21.15 01:18:11.21
62
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż --:--:--.-- 00:57:03.89 2:51 21.15 01:18:15.86
63
LEWANDOWSKI Janusz
Alva1Rowery.ruda.pl
1611 POL Koniaków --:--:--.-- 00:58:20.57 2:51 21.15 01:18:16.65
64
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:57:04.32 2:51 21.15 01:18:17.30
65
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla & Diagnostix
2213 POL Wisła --:--:--.-- 00:57:34.56 2:52 20.99 01:18:25.18
66
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1194 POL Zabrze --:--:--.-- 00:58:09.12 2:52 20.99 01:18:37.04
67
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:58:05.64 2:52 20.99 01:18:37.29
68
ADAMCZYK Sandra
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1344 POL Rydułtowy --:--:--.-- 00:58:20.87 2:52 20.99 01:18:43.63
69
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1076 POL Chorzów --:--:--.-- 00:58:38.25 2:52 20.99 01:18:44.31
70
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik --:--:--.-- 00:58:12.59 2:53 20.83 01:18:56.49
71
ADAMCZYK Artur
Sup Lifting Bugla Bike Service
1859 POL Wodzislaw Slaski --:--:--.-- 00:58:38.32 2:53 20.83 01:18:59.12
72
ZACHURZOK Adam
Ing Tech Poland
1103 POL Chybie --:--:--.-- 00:58:20.11 2:53 20.83 01:19:11.12
73
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy --:--:--.-- 00:58:43.39 2:53 20.83 01:19:15.89
74
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1634 POL Rybnik --:--:--.-- 00:58:41.86 2:54 20.83 01:19:19.67
75
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1070 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 00:58:56.06 2:54 20.83 01:19:29.13
76
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1073 POL Radzionków --:--:--.-- 00:57:05.32 2:54 20.68 01:19:33.15
77
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła --:--:--.-- 00:59:21.22 2:54 20.68 01:19:36.24
78
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków --:--:--.-- 00:59:25.49 2:54 20.68 01:19:41.24
79
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1282 POL Ustroń --:--:--.-- 00:59:25.90 2:55 20.68 01:19:51.62
80
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin --:--:--.-- 00:59:39.99 2:55 20.68 01:19:52.02
81
SOBÓTKA Tomasz
1536 POL Knurów --:--:--.-- 00:59:04.02 2:55 20.68 01:19:59.62
82
ZAJĄC Jakub
1630 POL Rybnik --:--:--.-- 01:00:00.61 2:55 20.52 01:20:08.93
83
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
2436 POL Mikołów --:--:--.-- 00:59:44.47 2:55 20.52 01:20:12.23
84
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:59:43.83 2:56 20.52 01:20:13.43
85
WYSTEMP Ryszard
2607 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- 00:59:31.60 2:56 20.52 01:20:17.16
86
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów --:--:--.-- 00:59:36.10 2:56 20.52 01:20:18.03
87
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:58:59.67 2:56 20.52 01:20:20.65
88
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice --:--:--.-- 00:59:50.34 2:56 20.52 01:20:39.46
89
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie --:--:--.-- 00:59:46.57 2:57 20.52 01:20:40.46
90
NOWOGRODZKI Mariusz
1304 POL Rybnik --:--:--.-- 01:00:10.27 2:57 20.37 01:20:42.64
91
JANY Błażej
1629 POL Pszczyna --:--:--.-- 01:00:01.53 2:57 20.37 01:20:43.50
92
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:00:03.35 2:57 20.37 01:20:58.96
93
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1164 POL Katowice --:--:--.-- 01:00:27.59 2:57 20.37 01:20:58.97
94
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 01:00:06.57 2:57 20.37 01:21:01.22
95
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice --:--:--.-- 01:01:04.37 2:57 20.37 01:21:03.05
96
SZCZEŚNIAK Dariusz
2219 POL Zawiercie --:--:--.-- 01:00:49.07 2:58 20.37 01:21:09.04
97
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:00:03.62 2:58 20.22 01:21:23.11
98
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:00:25.34 2:58 20.22 01:21:26.20
99
MALEŃSKI Wojciech
1939 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:00:04.13 2:58 20.22 01:21:29.71
100
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno --:--:--.-- 01:00:09.05 2:59 20.22 01:21:37.43
101
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:00:41.13 2:59 20.22 01:21:37.60
102
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1348 POL Radzionków --:--:--.-- 01:00:53.14 2:59 20.22 01:21:38.17
103
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:00:31.45 2:59 20.22 01:21:42.13
104
SŁOMKA Aleksander
Kiwi Klub Mtb
1099 POL Mikołów --:--:--.-- 01:00:09.19 2:59 20.22 01:21:42.20
105
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów --:--:--.-- 01:01:30.49 2:59 20.07 01:21:55.59
106
FIDO Aleksander
Kiwi Team Mtb
2352 POL Katowice --:--:--.-- 01:01:03.07 2:60 20.07 01:22:08.44
107
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1017 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 01:01:09.17 2:60 20.07 01:22:18.46
108
MOL Michał
Alva1-Ruda Rowery.pl
1614 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:00:23.27 2:60 20.07 01:22:18.67
109
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2710 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:00:59.45 2:60 20.07 01:22:23.53
110
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:01:29.05 2:60 20.07 01:22:28.02
111
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki --:--:--.-- 01:00:52.16 3:01 19.93 01:22:33.41
112
KACZMARZYK Anna
Istebna
2052 POL Istebna --:--:--.-- 01:01:12.86 3:01 19.93 01:22:40.95
113
MĘDRZECKI Łukasz
1990 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:01:16.27 3:01 19.93 01:22:52.01
114
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:01:41.83 3:02 19.93 01:23:04.76
115
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:01:24.41 3:02 19.78 01:23:14.50
116
WAŁACH Michał
LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
1550 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:02:09.33 3:02 19.78 01:23:14.70
117
DŁUGOSZ Michał
KIETA Rowerowy Team
2424 POL Mikołów --:--:--.-- 01:02:39.14 3:03 19.78 01:23:25.41
118
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
2387 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:02:11.94 3:03 19.78 01:23:26.12
119
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:02:22.70 3:03 19.78 01:23:27.05
120
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice --:--:--.-- 01:02:15.40 3:03 19.78 01:23:28.12
121
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice --:--:--.-- 01:02:49.56 3:03 19.78 01:23:39.43
122
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2036 POL Kraków --:--:--.-- 01:01:24.03 3:03 19.78 01:23:40.27
123
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice --:--:--.-- 01:01:50.23 3:03 19.64 01:23:45.30
124
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów --:--:--.-- 01:02:29.66 3:04 19.64 01:24:03.92
125
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż --:--:--.-- 01:00:41.97 3:04 19.64 01:24:04.38
126
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:03:12.38 3:04 19.64 01:24:05.07
127
KUBOSZEK Marcin
Magneti Marelli Automotive Lighting
2557 POL Strumień --:--:--.-- 01:03:06.89 3:04 19.64 01:24:05.25
128
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik --:--:--.-- 01:02:23.55 3:04 19.64 01:24:08.50
129
HOLEWA Krystian
1963 Lędziny --:--:--.-- 01:02:45.90 3:04 19.64 01:24:09.87
130
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice --:--:--.-- 01:02:17.19 3:04 19.64 01:24:11.37
131
HELMAN Tomasz
Kalas Helman-Sport Team
2439 POL Czestochowa --:--:--.-- 01:02:52.84 3:04 19.50 01:24:19.68
132
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń --:--:--.-- 01:02:55.19 3:05 19.50 01:24:23.52
133
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:01:49.12 3:05 19.50 01:24:24.73
134
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1356 POL Będzin --:--:--.-- 01:02:47.25 3:05 19.50 01:24:26.54
135
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2441 POL Ruda Slaska --:--:--.-- 01:02:45.82 3:05 19.50 01:24:30.67
136
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1295 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:02:50.74 3:05 19.50 01:24:35.67
137
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków --:--:--.-- 01:02:31.31 3:05 19.50 01:24:36.11
138
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice --:--:--.-- 01:03:01.07 3:05 19.50 01:24:37.51
139
GAJDA Łukasz
JokerBikeTeam Bendzburg
2778 POL Będzin --:--:--.-- 01:03:19.59 3:06 19.50 01:24:51.80
140
KMIECIK Sylwester
2324 POL Kraków --:--:--.-- 01:03:00.46 3:06 19.37 01:24:59.27
141
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1009 POL Gliwice --:--:--.-- 01:02:34.63 3:06 19.37 01:25:03.22
142
PODLEŚ Kamil
Super Staś I Wojtuś Na Medal
1265 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:03:04.22 3:06 19.37 01:25:04.36
143
STRZĄDAŁA Grzegorz
1467 POL Gołkowice --:--:--.-- 01:03:11.07 3:06 19.37 01:25:05.15
144
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:03:46.57 3:06 19.37 01:25:06.45
145
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1064 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:04:09.06 3:07 19.37 01:25:25.57
146
WIĄCEK Piotr
1337 POL Krzeszowice --:--:--.-- 01:03:52.23 3:07 19.37 01:25:25.84
147
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:03:33.14 3:07 19.37 01:25:26.08
148
LEDWAN Krzysztof
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1783 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:03:04.57 3:07 19.23 01:25:30.67
149
BRODA Artur
2129 POL Żory --:--:--.-- 01:03:18.48 3:07 19.23 01:25:31.79
150
SOCHA Marcin
1141 POLSKA Częstochowa --:--:--.-- 01:04:11.67 3:07 19.23 01:25:33.70
151
OCHMANN Michal
Nudel Team
1184 POL Tarnowskie Góry/bad Bramstedt De --:--:--.-- 01:01:44.82 3:07 19.23 01:25:38.83
152
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1247 POL Wisła --:--:--.-- 01:03:19.42 3:07 19.23 01:25:39.33
153
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
1411 POL Mikołów --:--:--.-- 01:02:48.51 3:07 19.23 01:25:40.09
154
PASTERNAK Jakub
Jura Bike MTB Team
1583 POL Brzeszcze --:--:--.-- 01:03:36.74 3:08 19.23 01:25:48.79
155
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin --:--:--.-- 01:03:47.17 3:08 19.23 01:25:50.40
156
PUŁKOWNIK Maciej
Jura Bike MTB Team
1172 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:04:23.35 3:08 19.23 01:25:53.91
157
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
2423 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:03:35.71 3:08 19.23 01:25:57.92
158
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2046 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:03:49.93 3:08 19.23 01:25:59.26
159
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice --:--:--.-- 01:03:24.12 3:08 19.23 01:25:59.89
160
KACZMARZYK Kacper
Uks Katolik Częstochowa
1786 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:04:20.95 3:08 19.23 01:26:05.82
161
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
2258 POL Czyżowice --:--:--.-- 01:03:50.58 3:08 19.10 01:26:07.84
162
TOKARZ Szymon
2665 POL Brzeszcze --:--:--.-- 01:04:32.78 3:09 19.10 01:26:28.16
163
CZARNOCKI Dawid
2767 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 01:04:06.18 3:09 19.10 01:26:28.55
164
BOGACZ Rafał
Jura Bike Mtb Team
1161 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:04:33.72 3:09 19.10 01:26:34.80
165
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków --:--:--.-- 01:04:36.85 3:09 19.10 01:26:35.99
166
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
1321 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:04:39.43 3:09 19.10 01:26:36.71
167
PACAN Zbigniew
1715 POL Zdzieszowice --:--:--.-- 01:04:15.30 3:09 19.10 01:26:37.01
168
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2105 POL Żywiec --:--:--.-- 01:04:42.84 3:10 19.10 01:26:37.74
169
MIESZCZAK Dawid
GodzinaDwajścia6
2632 POL Kraków --:--:--.-- 01:04:03.40 3:10 19.10 01:26:38.36
170
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1330 POL Tychy --:--:--.-- 01:04:44.88 3:10 19.10 01:26:38.72
171
KWIECIEŃ Marcin
Chrzanów
2776 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:04:52.30 3:10 19.10 01:26:39.53
172
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice --:--:--.-- 01:04:35.91 3:10 19.10 01:26:40.21
173
BOBROWSKI Tomasz
2692 POL Kraków --:--:--.-- 01:04:18.73 3:10 18.97 01:26:52.48
174
CZERW Janusz
1133 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:05:29.95 3:10 18.97 01:27:02.37
175
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1145 POL Gliwice --:--:--.-- 01:04:30.85 3:10 18.97 01:27:04.69
176
BLAZY Sławosz
1358 POL Rybnik --:--:--.-- 01:05:01.94 3:11 18.84 01:27:20.52
177
MATUSIK Dawid
2491 POL Żory --:--:--.-- 01:04:47.71 3:11 18.84 01:27:25.77
178
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:05:12.85 3:11 18.84 01:27:29.48
179
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice --:--:--.-- 01:04:36.26 3:11 18.84 01:27:30.84
180
PINDRAL Michał
2437 POL Kielce --:--:--.-- 01:05:21.33 3:12 18.84 01:27:33.58
181
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 01:05:07.11 3:12 18.84 01:27:34.52
182
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2130 POL Żory --:--:--.-- 01:04:34.83 3:12 18.84 01:27:34.79
183
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus
1192 POL Tychy --:--:--.-- 01:05:21.61 3:12 18.84 01:27:40.09
184
BIERNACKI Kamil
1742 POL Świętochłowice --:--:--.-- 01:04:50.25 3:12 18.84 01:27:42.38
185
RUDNOW Michał
Rudbikers
1313 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:03:50.01 3:12 18.84 01:27:46.47
186
KOZIEŁ Maciej
GodzinaDwajścia6
1763 POL Żywiec --:--:--.-- 01:05:20.79 3:13 18.71 01:28:04.75
187
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
2650 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:04:39.50 3:13 18.71 01:28:16.93
188
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:06:07.15 3:13 18.71 01:28:17.01
189
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub MTB
1088 POL Katowice --:--:--.-- 01:04:55.56 3:14 18.58 01:28:39.04
190
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice --:--:--.-- 01:06:27.14 3:15 18.58 01:28:55.86
191
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:06:37.89 3:15 18.58 01:29:00.13
192
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno --:--:--.-- 01:05:54.51 3:15 18.58 01:29:03.41
193
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice --:--:--.-- 01:06:17.86 3:15 18.46 01:29:10.60
194
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów --:--:--.-- 01:06:00.76 3:15 18.46 01:29:11.06
195
PEŁKA Adam
JURA BIKE MTB TEAM
1169 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:32.00 3:15 18.46 01:29:13.79
196
KOCLĘGA Rafał
2222 POL Zawiercie --:--:--.-- 01:07:01.89 3:15 18.46 01:29:15.30
197
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Orbea Team
1352 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 01:06:33.92 3:15 18.46 01:29:19.08
198
JAŃCZAK Leszek
2384 POL Pszczyna Łąka --:--:--.-- 01:06:08.64 3:15 18.46 01:29:19.27
199
WŁOSEK Paweł
1476 POL Będzin --:--:--.-- 01:06:20.54 3:15 18.46 01:29:20.02
200
DRZEWIECKI Rafał
1345 POL Olkusz --:--:--.-- 01:06:51.75 3:16 18.46 01:29:29.78
201
SERWACIŃSKI Krzysztof
2191 POL Konstantynów Łódzki --:--:--.-- 01:06:53.58 3:16 18.46 01:29:31.56
202
KOCHAŃSKI Jakub
1259 POL Trzebinia --:--:--.-- 01:06:59.32 3:16 18.46 01:29:35.78
203
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:06:19.17 3:16 18.33 01:29:42.10
204
ZUB Paweł
2541 POL Olkusz --:--:--.-- 01:06:32.10 3:16 18.33 01:29:42.36
205
CZAJA Jacek
Nightriders Silesia
2256 POL Radzionków --:--:--.-- 01:06:16.21 3:16 18.33 01:29:42.39
206
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy --:--:--.-- 01:07:18.69 3:16 18.33 01:29:44.27
207
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:29.83 3:16 18.33 01:29:49.85
208
WALCZAK Rafał
2791 POL Kraków --:--:--.-- 01:06:51.65 3:17 18.33 01:29:51.27
209
NIKONOWICZ Marcin
Uks Katolik Częstochowa
2664 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:48.82 3:17 18.33 01:29:53.78
210
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET Team MTB
2734 POL Olkusz --:--:--.-- 01:07:18.87 3:17 18.33 01:29:55.75
211
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 01:07:08.29 3:17 18.33 01:29:56.92
212
KULA Andrzej
1834 POL Katowice --:--:--.-- 01:07:04.55 3:17 18.33 01:29:57.36
213
BURZYNSKI Maciej
KS Leszka Czarnego
2485 POL Kraków --:--:--.-- 01:07:23.61 3:17 18.33 01:30:07.48
214
KOTASIŃSKI Zbigniew
1762 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:08:03.95 3:17 18.33 01:30:10.80
215
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry --:--:--.-- 01:06:31.77 3:18 18.21 01:30:22.08
216
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń --:--:--.-- 01:07:08.33 3:18 18.21 01:30:23.27
217
BARDZYŃSKI Przemysław
JURA BIKE MTB TEAM
1159 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:06:52.24 3:18 18.21 01:30:26.12
218
KOPCIŃSKI Łukasz
2719 POL Kraków --:--:--.-- 01:06:54.30 3:18 18.21 01:30:26.43
219
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1353 POL Gliwice --:--:--.-- 01:07:36.25 3:18 18.21 01:30:36.66
220
WŁODARCZYK Mateusz
2238 POL Katowice 01:06:45.05 --:--:--:-- 3:18 18.21 01:30:37.55
221
HELMAN Dagmara
Kalas Helman-Sport Team
2763 POL Olsztyn Jurajski --:--:--.-- 01:07:32.55 3:18 18.21 01:30:40.64
222
MALURDY Adam
Alva-1-rowery.ruda.pl-team
1616 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:07:29.72 3:18 18.21 01:30:44.06
223
ŚWITAJ Aneta
Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
2469 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:07:27.51 3:19 18.21 01:30:45.21
224
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:07:33.97 3:19 18.21 01:30:45.34
225
BANIAK Franciszek
2829 POL Chlewice --:--:--.-- 01:07:51.69 3:19 18.09 01:31:11.77
226
LECH Paweł
2300 POL Czeladź --:--:--.-- 01:08:02.06 3:19 18.09 01:31:12.33
227
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory --:--:--.-- 01:07:26.38 3:20 18.09 01:31:13.33
228
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:08:00.66 3:20 18.09 01:31:16.32
229
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
1924 POL Klucze --:--:--.-- 01:07:07.84 3:20 18.09 01:31:21.04
230
JĘDRZEJCZYK Adam
2284 POL Rybnik --:--:--.-- 01:07:44.62 3:20 18.09 01:31:23.39
231
SKUPIEŃ Bartosz
2427 POL Kraków --:--:--.-- 01:08:33.04 3:20 18.09 01:31:25.78
232
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:08:16.79 3:20 18.09 01:31:26.87
233
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory --:--:--.-- 01:08:21.13 3:20 17.97 01:31:34.38
234
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA MTB TEAM
2711 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:07:48.37 3:20 17.97 01:31:37.23
235
LACHETA Adrian
1401 POL Rybnik --:--:--.-- 01:07:49.01 3:21 17.97 01:31:44.94
236
SZYDŁOWSKI Janusz
Mtbb
1408 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:07:47.31 3:21 17.97 01:31:46.04
237
JARNOT Oskar
1471 POL Zator --:--:--.-- 01:07:13.90 3:21 17.97 01:31:51.10
238
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:08:41.88 3:21 17.97 01:31:56.61
239
STAŚKO Jacek
2419 POL Kraków --:--:--.-- 01:07:29.97 3:21 17.97 01:31:58.89
240
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów --:--:--.-- 01:03:46.15 3:21 17.97 01:32:01.78
241
STAŚKO Mirosław
2802 POL Krakow --:--:--.-- 01:07:37.41 3:22 17.86 01:32:07.58
242
KURZEJA Adam
1201 POL Chorzów --:--:--.-- 01:08:48.96 3:22 17.86 01:32:15.88
243
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów --:--:--.-- 01:07:46.98 3:22 17.86 01:32:16.03
244
WOJACZEK Tomasz
D-TEC MTB TEAM
1745 POL Rydułtowy --:--:--.-- 01:07:16.22 3:22 17.86 01:32:23.20
245
PRZYBYLA Marcin
Nutrend
2552 POL Szczyrk --:--:--.-- 01:07:29.38 3:22 17.86 01:32:29.27
246
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:09:25.92 3:23 17.86 01:32:39.19
247
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery. Ruda.pl Team
1606 POL Świętochłowice --:--:--.-- 01:09:25.14 3:23 17.86 01:32:39.77
248
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik --:--:--.-- 01:09:03.86 3:23 17.74 01:32:44.00
249
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 01:08:48.06 3:23 17.74 01:32:59.66
250
OLSZÓWKA Michał
2823 Olkusz --:--:--.-- 01:07:31.03 3:23 17.74 01:33:00.63
251
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1136 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:10:06.73 3:23 17.74 01:33:01.88
252
KOLASIŃSKI Robert
Adient Team
2812 POL Tychy --:--:--.-- 01:09:05.38 3:24 17.74 01:33:03.05
253
GAJDZIK Sławomira
KIWI KLUB MTB
1098 POL Mikołów --:--:--.-- 01:09:25.28 3:24 17.74 01:33:11.65
254
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1256 POL Chorzów --:--:--.-- 01:09:45.90 3:24 17.74 01:33:11.78
255
SALAMON Krzysztof
1272 POL Kończyce Małe --:--:--.-- 01:08:50.95 3:24 17.63 01:33:23.35
256
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie --:--:--.-- 01:09:53.44 3:24 17.63 01:33:24.25
257
WOLNIACZYK Marcin
ENERGOPROJEKT-KATOWICE
2813 POL Chorzów --:--:--.-- 01:09:31.89 3:24 17.63 01:33:26.22
258
KĘSEK Michał
#bracia.na.rowerach
1798 POL Wiśniowa --:--:--.-- 01:08:59.14 3:24 17.63 01:33:28.42
259
SOLECKI Michał
2773 POL Klucze --:--:--.-- 01:09:56.93 3:25 17.63 01:33:39.47
260
BABIK Dominik
2727 POL Skoczów --:--:--.-- 01:09:52.08 3:25 17.63 01:33:41.34
261
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik --:--:--.-- 01:10:02.74 3:25 17.63 01:33:43.30
262
ZAJAC Jaroslaw
Bsr Team Bytom
2049 POL Bytom --:--:--.-- 01:09:59.26 3:25 17.63 01:33:47.91
263
FILIPIAK Krystian
1199 POL Mikołów --:--:--.-- 01:09:37.66 3:25 17.63 01:33:51.28
264
MRÓZ Edyta
SGS Poland Team Bike Section
2706 POL Tychy --:--:--.-- 01:10:08.71 3:25 17.63 01:33:51.76
265
MIKOŁAJCZYK Tomasz
2623 POL Wolbrom --:--:--.-- 01:09:15.70 3:25 17.63 01:33:52.76
266
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów --:--:--.-- 01:10:05.70 3:25 17.52 01:33:54.84
267
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1114 POL Katowice --:--:--.-- 01:11:09.73 3:26 17.52 01:34:11.91
268
MORUŚ Dariusz
1722 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:10:13.48 3:26 17.52 01:34:12.08
269
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom --:--:--.-- 01:10:48.36 3:27 17.41 01:34:30.18
270
WALIGÓRA Paweł
1753 POL Gliwice --:--:--.-- 01:10:56.12 3:27 17.41 01:34:32.20
271
OSTASZ Łukasz
Psychocyklo
1432 POL Kraków --:--:--.-- 01:02:31.56 3:27 17.41 01:34:37.08
272
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POL Mikołów --:--:--.-- 01:09:54.20 3:27 17.41 01:34:42.23
273
PISKORNIK Marek
1914 POL Wisła --:--:--.-- 01:09:09.34 3:27 17.41 01:34:42.61
274
ŻMUDA Wojciech
Para Siempre Lena Y Marta
1383 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:11:11.40 3:28 17.41 01:34:54.35
275
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów --:--:--.-- 01:10:26.60 3:28 17.41 01:34:58.23
276
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice --:--:--.-- 01:10:40.89 3:28 17.41 01:34:59.12
277
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno --:--:--.-- 01:10:54.60 3:28 17.41 01:35:00.32
278
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin --:--:--.-- 01:10:43.76 3:28 17.41 01:35:01.25
279
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany --:--:--.-- 01:10:56.66 3:28 17.41 01:35:03.56
280
GRZESIAK Mariusz
1402 POL Huta Stara --:--:--.-- 01:10:59.69 3:28 17.41 01:35:05.53
281
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce --:--:--.-- 01:10:19.02 3:28 17.30 01:35:06.40
282
KĘSEK Marek
1718 POL Kraków --:--:--.-- 01:10:38.27 3:28 17.30 01:35:08.63
283
URBANIAK Łukasz
PLAST-MET Team MTB
2705 POL Olkusz --:--:--.-- 01:11:49.13 3:28 17.30 01:35:10.73
284
SOSNA Dawid
2636 POL Bieruń --:--:--.-- 01:11:26.80 3:29 17.30 01:35:31.14
285
STEFANOWICZ Kamil
Merida Polska
2806 POL Myszków --:--:--.-- 01:10:38.32 3:29 17.19 01:35:45.19
286
WOJAKIEWICZ Kacper
1545 POL Goczałkowice-Zdrój --:--:--.-- 01:10:26.85 3:29 17.19 01:35:46.72
287
KOŁACZ Wojciech
PLAST-MET Team MTB
2753 POL Olkusz --:--:--.-- 01:10:53.00 3:30 17.19 01:35:47.55
288
BUGDOŁ Tomasz
2670 POL Katowice --:--:--.-- 01:11:45.14 3:30 17.19 01:35:47.69
289
MOREK Tomasz
2707 POL Jaśkowice --:--:--.-- 01:10:56.70 3:30 17.19 01:35:47.95
290
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1150 POL Katowice --:--:--.-- 01:10:54.97 3:30 17.19 01:35:48.08
291
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice --:--:--.-- 01:11:03.55 3:30 17.19 01:35:52.30
292
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:11:37.79 3:30 17.19 01:35:54.14
293
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór --:--:--.-- 01:11:00.56 3:30 17.19 01:35:55.37
294
ANTONIK Bogdan
Zawiercie
2723 POL Zawiercie --:--:--.-- 01:12:08.74 3:30 17.19 01:35:55.65
295
GIEMZA Halina
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
2296 POL Skrbeńsko --:--:--.-- 01:12:09.10 3:30 17.19 01:35:56.15
296
SKOWRON Piotr
1929 POL Gliwice --:--:--.-- 01:09:33.99 3:30 17.19 01:36:01.14
297
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice --:--:--.-- 01:11:45.55 3:31 17.08 01:36:18.81
298
BORÓWKA Rafał
ENERGOPROJEKT-KATOWICE
1982 POL Myszków --:--:--.-- 01:11:55.64 3:31 17.08 01:36:20.23
299
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana --:--:--.-- 01:11:04.35 3:31 17.08 01:36:39.06
300
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus
1131 --:--:--.-- 01:10:42.88 3:31 17.08 01:36:40.39
301
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec --:--:--.-- 01:11:25.26 3:32 17.08 01:36:48.14
302
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:11:50.96 3:32 17.08 01:36:48.95
303
RACZEK Zbyszek
1741 POL Knurów --:--:--.-- 01:12:15.12 3:32 16.98 01:36:58.20
304
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:11:27.94 3:32 16.98 01:37:05.18
305
JANECZEK Marcin
2824 POL Katowice --:--:--.-- 01:12:24.41 3:33 16.98 01:37:19.69
306
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice --:--:--.-- 01:14:22.10 3:33 16.98 01:37:25.05
307
OLEWIŃSKA Marta
Falcon Częstochowa Team
1995 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:12:10.19 3:33 16.98 01:37:27.18
308
BOCHAT Dawid
Nordbike
2393 POL Rybnik --:--:--.-- 01:11:59.62 3:33 16.98 01:37:27.89
309
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice --:--:--.-- 01:12:43.78 3:33 16.87 01:37:31.90
310
BOGACZ Michał
JURA BIKE MTB TEAM
1761 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:10:28.20 3:33 16.87 01:37:33.15
311
WOLNY Łukasz
Wrt Mtb Team
1631 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:14:33.35 3:34 16.87 01:37:46.54
312
TOPOLSKI Adrian
1714 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:12:51.00 3:34 16.87 01:37:51.62
313
MALIKOWSKA Izabela
Adient Team
1781 POL Mikołów --:--:--.-- 01:13:32.24 3:35 16.77 01:38:09.90
314
SWIERKOSZ Mariusz
1984 POL Gliwice --:--:--.-- 01:13:29.76 3:35 16.77 01:38:11.52
315
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
2409 POL Konopiska --:--:--.-- 01:11:56.40 3:35 16.77 01:38:14.06
316
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1969 POL Katowice --:--:--.-- 01:10:59.28 3:35 16.77 01:38:20.70
317
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice --:--:--.-- 01:12:17.97 3:36 16.67 01:38:54.24
318
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:13:41.44 3:36 16.67 01:38:55.75
319
BASTER Paweł
2660 POL Kraków --:--:--.-- 01:12:43.65 3:37 16.67 01:39:03.28
320
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 01:14:01.31 3:37 16.67 01:39:12.27
321
SEWERYNSKI Jacek
Bombkisklep
2221 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:13:17.90 3:37 16.67 01:39:13.81
322
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła --:--:--.-- 01:14:17.69 3:37 16.57 01:39:19.29
323
WIEWIÓRA Dominika
2406 POL Sąspów --:--:--.-- 01:13:31.77 3:37 16.57 01:39:25.68
324
PARTYKA Bartłomiej
PLAST-MET Team MTB
2464 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:13:54.32 3:38 16.57 01:39:31.68
325
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1117 POL Katowice --:--:--.-- 01:14:28.14 3:38 16.57 01:39:35.37
326
MAJZEL Marcin
Maniana Team
1504 POL Tworóg --:--:--.-- 01:14:28.07 3:38 16.57 01:39:38.69
327
JAŚNIECKA Małgorzata
1493 POL Opole --:--:--.-- 01:13:58.42 3:38 16.57 01:39:39.00
328
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy --:--:--.-- 01:14:06.82 3:38 16.57 01:39:39.30
329
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom --:--:--.-- 01:14:07.40 3:38 16.57 01:39:42.88
330
GIESE Michał
ProActive
1983 POL Gliwice --:--:--.-- 01:14:34.12 3:39 16.47 01:39:57.28
331
UŁAMEK Krzysztof
Uks Katolik Częstochowa
2663 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:14:02.19 3:39 16.47 01:40:03.86
332
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1862 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:14:50.81 3:39 16.47 01:40:04.33
333
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra --:--:--.-- 01:15:06.75 3:39 16.47 01:40:05.12
334
KOWAL Damian
roweryolkusz
2748 POL Olkusz --:--:--.-- 01:13:37.07 3:39 16.47 01:40:05.25
335
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:14:58.23 3:39 16.47 01:40:06.52
336
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków --:--:--.-- 01:14:07.88 3:39 16.47 01:40:11.00
337
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Ruda.rowery.pl.team
1607 POL Cieszyn --:--:--.-- 01:14:14.43 3:39 16.47 01:40:11.99
338
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2019 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:15:04.10 3:39 16.47 01:40:13.28
339
KURP Michał
1799 POL Jaworzno --:--:--.-- 01:14:24.63 3:39 16.47 01:40:13.39
340
STEC Marcin
2415 POL Buczkowice --:--:--.-- 01:14:22.62 3:39 16.47 01:40:20.59
341
SALAMON Mariusz
1892 POL Olkusz --:--:--.-- 01:15:19.72 3:39 16.47 01:40:21.68
342
MAĆKOWSKI Piotr
1987 POL Sławków --:--:--.-- 01:15:35.04 3:40 16.37 01:40:49.46
343
KOWALCZYK Jakub
2810 POL Rędziny --:--:--.-- 01:12:54.55 3:41 16.37 01:40:56.79
344
ZASUCHA Tomasz
2475 POL Katowice --:--:--.-- 01:16:08.41 3:41 16.27 01:41:07.27
345
SASAK Łukasz
2627 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:16:32.81 3:41 16.27 01:41:14.51
346
MALIK Tomasz
2682 POL Chorzów --:--:--.-- 01:14:10.11 3:42 16.27 01:41:26.78
347
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:15:31.93 3:42 16.27 01:41:36.73
348
PYRCHLA Barbara
2822 POL Poraj --:--:--.-- 01:15:33.60 3:42 16.27 01:41:36.82
349
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo --:--:--.-- 01:14:39.29 3:42 16.27 01:41:37.03
350
WOJAKIEWICZ Roman
1544 POL Goczałkowice-Zdrój --:--:--.-- 01:14:24.29 3:42 16.27 01:41:41.62
351
KOPEL Krzysztof
2709 POL Kraków --:--:--.-- 01:15:00.19 3:43 16.18 01:41:48.11
352
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek --:--:--.-- 01:16:09.02 3:43 16.18 01:42:01.41
353
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
2816 POL Warszawa --:--:--.-- 01:15:07.06 3:43 16.18 01:42:02.16
354
WACHECKI Sebastian
Bikehead
1130 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:15:42.71 3:43 16.18 01:42:05.17
355
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź --:--:--.-- 01:15:44.39 3:43 16.18 01:42:06.50
356
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:15:23.38 3:43 16.18 01:42:07.19
357
MAŃKA Jacek
1818 POL Rybnik --:--:--.-- 01:15:46.60 3:43 16.18 01:42:09.93
358
BACHOWSKI Krzysztof
1647 POL Kwaczała --:--:--.-- 01:15:32.16 3:44 16.08 01:42:23.17
359
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1693 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:16:32.08 3:44 16.08 01:42:23.98
360
DROŻYŃSKI Przemysław
PLAST-MET Team MTB
2337 POL Olkusz --:--:--.-- 01:16:40.17 3:44 16.08 01:42:36.04
361
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
2280 POL Katowice --:--:--.-- 01:16:09.82 3:45 16.08 01:42:44.49
362
DEDERKO Michał
2817 Działoszyn --:--:--.-- 01:17:19.82 3:45 16.08 01:42:44.82
363
SASAK Grzegorz
2628 POL Kraków --:--:--.-- 01:18:05.90 3:45 16.08 01:42:47.31
364
KMERA Mariusz
2506 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:16:11.74 3:45 16.08 01:42:47.58
365
WENZEL Hubert
Proactive
2425 POL Gliwice --:--:--.-- 01:16:07.95 3:45 16.08 01:42:52.05
366
RAPACZ Henryk
1253 POL Tychy --:--:--.-- 01:15:56.05 3:45 15.99 01:42:54.24
367
STACHURSKI Mateusz
1780 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:16:06.84 3:45 15.99 01:42:55.74
368
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:17:06.38 3:45 15.99 01:43:02.82
369
SALA Adam
2659 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:20:48.53 3:46 15.99 01:43:12.80
370
SALA Maria
Sala Bike Team
1479 POL Radomsko --:--:--.-- 01:16:15.56 3:46 15.99 01:43:16.87
371
SALA Weronika
Sala Bike Team
1480 POL Radomsko --:--:--.-- 01:16:15.88 3:46 15.99 01:43:17.02
372
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:17:21.68 3:47 15.90 01:43:42.18
373
BĄK Arkadiusz
1831 POL Trzebniów --:--:--.-- 01:17:23.26 3:47 15.90 01:43:50.19
374
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1059 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:19:07.02 3:48 15.80 01:44:19.83
375
SZYMIK Zbigniew
Drużyna Kropka
2345 POL Bielsko Biała --:--:--.-- 01:17:44.27 3:49 15.80 01:44:36.61
376
STEFANOWICZ Marek
2807 POL Myszków --:--:--.-- 01:18:35.17 3:49 15.80 01:44:36.89
377
KLICH Sonia
Bike Atelier team
1664 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:17:45.51 3:49 15.80 01:44:37.97
378
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś --:--:--.-- 01:17:23.00 3:49 15.80 01:44:40.44
379
RÓŻYCKI Marcin
Różyk z Rymera
1979 POL Zabrze --:--:--.-- 01:16:38.51 3:49 15.71 01:44:42.85
380
GAŁAZKA Anna
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1791 POL Złoty Potok --:--:--.-- 01:18:36.78 3:49 15.71 01:44:51.97
381
TREFON Michalina
Axis Piekary Śląskie
1916 POL Rogożnik --:--:--.-- 01:18:50.89 3:49 15.71 01:44:52.44
382
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2239 POL Będzin --:--:--.-- 01:19:29.75 3:49 15.71 01:44:55.22
383
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:19:25.27 3:49 15.71 01:44:56.76
384
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurów --:--:--.-- 01:19:43.13 3:52 15.54 01:45:55.96
385
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
2421 POL Gliwice --:--:--.-- 01:19:09.93 3:52 15.54 01:45:57.76
386
KARCZ Łukasz
SAINT-GOBAIN SQUAD
2712 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:17:40.14 3:52 15.54 01:46:08.34
387
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1062 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:19:14.93 3:52 15.54 01:46:11.14
388
SOBCZAK Agnieszka
1989 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:18:07.76 3:52 15.54 01:46:16.11
389
SZCZERBIK Bogumił
bROWERek team
1947 POL Rajsko --:--:--.-- 01:19:20.82 3:52 15.54 01:46:16.67
390
MURA Kacper
1991 POL Rybnik --:--:--.-- 01:21:33.51 3:54 15.45 01:46:55.97
391
DURAJ Dariusz
Wkurw_Team
1174 POL Bystra --:--:--.-- 01:19:24.98 3:54 15.45 01:46:58.00
392
KOWALIK Mirosław
Profi Styl serwissport.pl
1725 POL Ruda Sląska --:--:--.-- 01:20:53.27 3:54 15.45 01:47:04.92
393
KOLANOWSKA Dorota
Romet Factory Team
2416 POL Gliwice --:--:--.-- 01:20:57.37 3:55 15.36 01:47:23.50
394
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś --:--:--.-- 01:20:17.48 3:55 15.36 01:47:37.53
395
LICHOROBIEC Jerzy
MPEC S.A. w Krakowie
1981 POL Kraków --:--:--.-- 01:19:33.89 3:56 15.28 01:47:57.58
396
MALCHER Ireneusz
1255 POL Zabrze --:--:--.-- 01:19:57.86 3:58 15.19 01:48:39.79
397
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj --:--:--.-- 01:22:48.54 3:58 15.19 01:48:53.72
398
COSTAMAGNA Andrea
1519 POL Tychy --:--:--.-- 01:21:02.63 3:58 15.11 01:48:57.15
399
GORSZANIN Tomasz
Dmk Invest Team
1061 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:21:19.51 3:60 15.03 01:49:59.08
400
KRZYSZTOSZEK Rafał
1126 POL Oleszno --:--:--.-- 01:21:52.74 4:01 15.03 01:50:01.53
401
RYTWIŃSKA Dominika
PGD Grupa
1839 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:23:04.54 4:01 15.03 01:50:02.08
402
ADAMCZYK Piotr
2820 POL Mikołów --:--:--.-- 01:20:38.59 4:01 15.03 01:50:03.55
403
KULA Mateusz
2563 POL Bieruń --:--:--.-- 01:23:00.24 4:01 14.95 01:50:13.56
404
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź --:--:--.-- 01:22:02.41 4:01 14.95 01:50:25.57
405
DOMAGALSKI Maciej
Bike atelier
2465 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:21:43.66 4:02 14.95 01:50:36.19
406
IWANOWICZ Anna
1909 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:21:58.73 4:02 14.95 01:50:41.64
407
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice --:--:--.-- 01:19:31.98 4:02 14.86 01:50:49.86
408
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec --:--:--.-- 01:23:43.14 4:03 14.86 01:51:01.66
409
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:24:10.74 4:03 14.86 01:51:02.37
410
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:23:33.51 4:03 14.86 01:51:15.77
411
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:20:45.48 4:04 14.78 01:51:30.74
412
KOŁODZIEJCZYK Sabina
2411 Katowice --:--:--.-- 01:25:06.29 4:04 14.78 01:51:43.94
413
KASPERCZYK Adam
2412 Katowice --:--:--.-- 01:23:21.61 4:04 14.78 01:51:47.92
414
KONIECZNY Paweł
2708 POL Bukowno --:--:--.-- 01:23:18.53 4:04 14.78 01:51:49.59
415
CZUBAJ Cezary
1001 POL Żarki --:--:--.-- 01:23:18.96 4:05 14.71 01:51:55.77
416
SZYPUŁA Grzegorz
Odkrywcy Taurus
1128 POL Łaziska Górne --:--:--.-- 01:22:19.23 4:05 14.71 01:51:56.65
417
PYKA Anna
Proservice Racing Team
1153 POL Mikołów --:--:--.-- 01:23:43.68 4:05 14.71 01:51:59.97
418
JARZYŃSKI Wojciech
MYSZKÓW ZZK ŚL KATOWICE
2420 POL Myszków --:--:--.-- 01:23:23.30 4:06 14.71 01:52:26.33
419
NIECHCIAŁ Piotr
2736 POL Będzin --:--:--.-- 01:22:19.49 4:07 14.63 01:52:49.66
420
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:24:44.68 4:07 14.63 01:53:03.13
421
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
2287 POL Katowice --:--:--.-- 01:28:28.69 4:08 14.55 01:53:15.55
422
BURZYNSKA Łucja
KS Leszka Czarnego
2486 POL Kraków --:--:--.-- 01:24:25.96 4:12 14.32 01:55:12.06
423
JABŁOŃSKI Łukasz
2684 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 01:22:24.70 4:12 14.32 01:55:18.40
424
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1084 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:25:55.83 4:13 14.25 01:55:35.21
425
ŁAWRESZUK Łukasz
Ing Tech Poland
1115 POL Kraków --:--:--.-- 01:27:09.27 4:14 14.25 01:56:02.51
426
BARCZYK Artur
PLAST-MET Team MTB
1994 POL Gołaczewy --:--:--.-- 01:26:00.16 4:15 14.10 01:56:44.56
427
ZYSKA Mirosław
Jura Bike Mtb Team
1179 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:26:16.23 4:17 14.03 01:57:29.96
428
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów --:--:--.-- 01:27:12.69 4:18 13.96 01:57:58.02
429
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1110 POL Czeladź --:--:--.-- 01:27:03.13 4:18 13.96 01:58:09.37
430
MAGA Daniel
PLAST-MET Team MTB
2599 POL Rodaki --:--:--.-- 01:28:03.92 4:20 13.89 01:58:44.48
431
DUDEK Szymon
2678 POL Wieprz --:--:--.-- 01:29:02.33 4:20 13.89 01:59:00.02
432
BROŻEK Roman
Żabol
1587 POL Zabrze --:--:--.-- 01:26:00.93 4:21 13.82 01:59:13.72
433
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze --:--:--.-- 01:25:58.59 4:21 13.82 01:59:13.75
434
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1690 POL Kraków --:--:--.-- 01:27:31.56 4:21 13.82 01:59:35.37
435
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:29:01.97 4:22 13.75 02:00:03.87
436
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice --:--:--.-- 01:27:52.17 4:24 13.68 02:00:43.12
437
SZYMURA Jakub
2422 POL Gliwice --:--:--.-- 01:26:30.49 4:25 13.61 02:01:18.29
438
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk --:--:--.-- 01:29:30.43 4:28 13.48 02:02:27.70
439
SZWED Adam
2720 POL Żywiec --:--:--.-- 01:29:51.64 4:28 13.41 02:02:42.94
440
DANIEL Zbigniew
2716 POL Kraków --:--:--.-- 01:30:18.17 4:28 13.41 02:02:43.89
441
PUTOWSKI Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1347 POL Będzin --:--:--.-- 01:31:30.96 4:29 13.41 02:03:14.02
442
EJSMONT Joanna
JURA BIKE MTB TEAM
2728 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:34:00.42 4:30 13.35 02:03:42.75
443
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:31:58.01 4:31 13.29 02:04:04.09
444
SZOPA Grzegorz
2456 POL Zawiercie --:--:--.-- 01:34:00.68 4:33 13.22 02:05:00.01
445
ŚLUSARZ Tomasz
2801 POL Bytom --:--:--.-- 01:27:24.81 4:35 13.10 02:05:53.35
446
GŁADYSZ Michał
AlkoPedały
2389 POL Rudniki --:--:--.-- 01:33:54.27 4:37 13.03 02:06:41.31
447
CZECH Eliza
sutrisept mtb team
2819 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:34:01.92 4:38 12.97 02:07:15.88
448
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1107 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:34:14.85 4:42 12.79 02:09:02.64
449
MŁOCEK Anna
ProService Racing Team
2818 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:39:10.21 4:49 12.50 02:12:11.64
450
STACHOWIAK Daga
1225 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:45:30.59 4:57 12.11 02:16:00.31
451
KULA Anna
2413 POL Bieruń --:--:--.-- 01:42:58.54 4:58 12.11 02:16:29.76
452
OLSZEWSKI Jan
2438 POL Bukowno --:--:--.-- 01:42:51.78 4:60 12.01 02:17:13.54
453
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik --:--:--.-- 01:42:45.22 4:60 12.01 02:17:22.70
454
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice --:--:--.-- 01:51:37.37 5:23 11.13 02:27:59.21
455
SZCZUCKI Dawid
NORDBIKE
1242 POL Rybnik --:--:--.-- 01:21:01.22 5:23 11.13 02:28:00.70
456
GALOWY Monika
Kiwi Klub Mtb
1091 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:49:41.53 5:24 11.13 02:28:16.64
457
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:24:31.73 5:32 10.87 02:31:57.80
458
WROŃSKA Anna
1992 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:56:22.44 5:38 10.66 02:34:31.61
459
MISZCZAK Dariusz
1993 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:56:24.14 5:38 10.66 02:34:32.33
460
PIKUŁA Damian
2827 POL Poraj --:--:--.-- 01:56:32.94 5:39 10.62 02:35:13.08
461
TRYBUSZEWSKA Katarzyna
2828 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- 01:56:41.37 5:39 10.62 02:35:13.61
462
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec --:--:--.-- 02:11:57.20 5:57 10.07 02:43:31.24

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU