Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Żarki - Pro/Hobby

Żarki, Polska
24.06.2018

Wyniki

Hobby 27.5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 2:22 25.46 01:05:03:63
2
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
2237 POL Żory 2:25 25.00 01:06:13:54
3
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 2:25 25.00 01:06:13:64
4
SCIERSKI Maciej
TOMAZI Orbea BIKE TEAM
1497 POL Tychy 2:26 24.77 01:06:51:54
5
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 2:29 24.12 01:08:08:09
6
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 2:30 24.12 01:08:33:47
7
GRZEBINOGA Michał
1489 POL Brzeszcze 2:30 24.12 01:08:39:87
8
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1666 POL Sosnowiec 2:30 24.12 01:08:40:20
9
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 2:31 23.91 01:08:51:82
10
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała 2:32 23.91 01:09:16:70
11
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 2:32 23.71 01:09:18:36
12
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów 2:32 23.71 01:09:20:99
13
BORUTA Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1123 POL Pruchna 2:33 23.71 01:09:50:62
14
KUKURBA Mikołaj
Ataksport Omnisquare Gliwice
1315 POL Gliwice 2:33 23.50 01:09:56:54
15
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 2:34 23.50 01:10:11:92
16
RYGLEWSKI Jan
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1618 POL Zabrze 2:34 23.50 01:10:24:85
17
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 2:34 23.50 01:10:28:22
18
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2050 POL Jastrzębie-Zdrój 2:34 23.31 01:10:34:38
19
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 2:35 23.31 01:10:35:05
20
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 2:35 23.31 01:10:35:46
21
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 2:35 23.31 01:10:36:35
22
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
1300 POL Gołkowice 2:38 22.92 01:12:09:94
23
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 2:38 22.92 01:12:10:82
24
SOWA Grzegorz
2039 POL Żory 2:38 22.92 01:12:13:39
25
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
2216 POL Jastrzębie Zdrój 2:39 22.73 01:12:25:16
26
ŚCIGAŁA Piotr
Jura Bike MTB team
1173 POL Częstochowa 2:39 22.73 01:12:35:65
27
MAROSZEK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1203 POL Wodzisław Śląski 2:39 22.73 01:12:35:89
28
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 2:40 22.54 01:13:02:70
29
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 2:40 22.54 01:13:16:91
30
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa 2:41 22.54 01:13:28:48
31
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
2761 POL Jastrzębie Zdrój 2:41 22.36 01:13:30:40
32
PASTERNAK Piotr
Jura Bike MTB Team
1168 POL Brzeszcze 2:41 22.36 01:13:30:81
33
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 2:41 22.36 01:13:33:60
34
KALINOWSKI Artur
1797 POL Będzin 2:41 22.36 01:13:38:94
35
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 2:41 22.36 01:13:44:72
36
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus
1518 POL Mikołów 2:42 22.36 01:13:59:36
37
OBRACAJ Szymon
1598 POL Górki Małe 2:42 22.18 01:14:07:47
38
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko-Biała
2524 POL Bielsko Biała 2:42 22.18 01:14:11:21
39
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 2:44 22.00 01:15:05:05
40
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 2:45 21.83 01:15:20:20
41
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik 2:45 21.83 01:15:20:65
42
JASIULEK Tomasz
2252 POL Orzesze 2:46 21.65 01:15:57:16
43
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Team
1446 POL Kraków 2:46 21.65 01:15:58:57
44
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 2:47 21.65 01:16:12:74
45
NOWOMIEJSKI Adam
1586 POL Rybnik 2:47 21.65 01:16:12:76
46
JAŚNIECKI Piotr
1494 POL Opole 2:48 21.48 01:16:32:97
47
NOWAK Łukasz
1683 POL Sosnowiec 2:48 21.48 01:16:47:62
48
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 2:48 21.48 01:16:55:17
49
KRZESZOWIEC Zbigniew
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1399 POL Gliwice 2:48 21.48 01:16:57:82
50
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 2:49 21.48 01:17:03:84
51
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
2227 POL Kraków 2:49 21.32 01:17:14:02
52
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza 2:49 21.32 01:17:19:47
53
SERAFIN Michał
Serteam
2089 POL Myszków 2:50 21.32 01:17:28:53
54
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
1144 POL Będzin 2:50 21.32 01:17:31:92
55
GEMBALA Szymon
2587 POL Bełk 2:50 21.32 01:17:32:24
56
RYGLEWSKI Piotr
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1619 POL Zabrze 2:50 21.32 01:17:33:24
57
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa 2:50 21.32 01:17:35:71
58
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków 2:50 21.32 01:17:36:89
59
GAJAK Mariusz
BIKEHEAD
1971 POL Dąbrowa Górnicza 2:51 21.15 01:18:07:25
60
MITORAJ Piotr
1436 POL Oświęcim 2:51 21.15 01:18:10:63
61
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 2:51 21.15 01:18:11:21
62
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1692 POL Libiąż 2:51 21.15 01:18:15:86
63
LEWANDOWSKI Janusz
Alva1Rowery.ruda.pl
1611 POL Koniaków 2:51 21.15 01:18:16:65
64
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała 2:51 21.15 01:18:17:30
65
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla & Diagnostix
2213 POL Wisła 2:52 20.99 01:18:25:18
66
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1194 POL Zabrze 2:52 20.99 01:18:37:04
67
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 2:52 20.99 01:18:37:29
68
ADAMCZYK Sandra
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1344 POL Rydułtowy 2:52 20.99 01:18:43:63
69
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1076 POL Chorzów 2:52 20.99 01:18:44:31
70
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 2:53 20.83 01:18:56:49
71
ADAMCZYK Artur
Sup Lifting Bugla Bike Service
1859 POL Wodzislaw Slaski 2:53 20.83 01:18:59:12
72
ZACHURZOK Adam
Ing Tech Poland
1103 POL Chybie 2:53 20.83 01:19:11:12
73
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 2:53 20.83 01:19:15:89
74
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1634 POL Rybnik 2:54 20.83 01:19:19:67
75
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1070 POL Kędzierzyn-Koźle 2:54 20.83 01:19:29:13
76
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1073 POL Radzionków 2:54 20.68 01:19:33:15
77
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 2:54 20.68 01:19:36:24
78
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 2:54 20.68 01:19:41:24
79
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1282 POL Ustroń 2:55 20.68 01:19:51:62
80
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 2:55 20.68 01:19:52:02
81
SOBÓTKA Tomasz
1536 POL Knurów 2:55 20.68 01:19:59:62
82
ZAJĄC Jakub
1630 POL Rybnik 2:55 20.52 01:20:08:93
83
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
2436 POL Mikołów 2:55 20.52 01:20:12:23
84
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 2:56 20.52 01:20:13:43
85
WYSTEMP Ryszard
2607 POL Czerwionka-Leszczyny 2:56 20.52 01:20:17:16
86
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 2:56 20.52 01:20:18:03
87
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 2:56 20.52 01:20:20:65
88
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice 2:56 20.52 01:20:39:46
89
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 2:57 20.52 01:20:40:46
90
NOWOGRODZKI Mariusz
1304 POL Rybnik 2:57 20.37 01:20:42:64
91
JANY Błażej
1629 POL Pszczyna 2:57 20.37 01:20:43:50
92
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 2:57 20.37 01:20:58:96
93
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1164 POL Katowice 2:57 20.37 01:20:58:97
94
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie-Zdrój 2:57 20.37 01:21:01:22
95
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 2:57 20.37 01:21:03:05
96
SZCZEŚNIAK Dariusz
2219 POL Zawiercie 2:58 20.37 01:21:09:04
97
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska 2:58 20.22 01:21:23:11
98
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1375 POL Bielsko-Biała 2:58 20.22 01:21:26:20
99
MALEŃSKI Wojciech
1939 POL Tarnowskie Góry 2:58 20.22 01:21:29:71
100
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 2:59 20.22 01:21:37:43
101
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 2:59 20.22 01:21:37:60
102
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1348 POL Radzionków 2:59 20.22 01:21:38:17
103
NIŻEWSKI Jarosław
Nightriders Silesia
1261 POL Tarnowskie Góry 2:59 20.22 01:21:42:13
104
SŁOMKA Aleksander
Kiwi Klub Mtb
1099 POL Mikołów 2:59 20.22 01:21:42:20
105
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów 2:59 20.07 01:21:55:59
106
FIDO Aleksander
Kiwi Team Mtb
2352 POL Katowice 2:60 20.07 01:22:08:44
107
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1017 POL Jastrzębie-Zdrój 2:60 20.07 01:22:18:46
108
MOL Michał
Alva1-Ruda Rowery.pl
1614 POL Ruda Śląska 2:60 20.07 01:22:18:67
109
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2710 POL Dąbrowa Górnicza 2:60 20.07 01:22:23:53
110
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 2:60 20.07 01:22:28:02
111
BOSOWSKI Tomasz
1366 POL Paniówki 3:01 19.93 01:22:33:41
112
KACZMARZYK Anna
Istebna
2052 POL Istebna 3:01 19.93 01:22:40:95
113
MĘDRZECKI Łukasz
1990 POL Mysłowice 3:01 19.93 01:22:52:01
114
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 3:02 19.93 01:23:04:76
115
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1633 POL Sosnowiec 3:02 19.78 01:23:14:50
116
WAŁACH Michał
LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
1550 POL Tarnowskie Góry 3:02 19.78 01:23:14:70
117
DŁUGOSZ Michał
KIETA Rowerowy Team
2424 POL Mikołów 3:03 19.78 01:23:25:41
118
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
2387 POL Częstochowa 3:03 19.78 01:23:26:12
119
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 3:03 19.78 01:23:27:05
120
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 3:03 19.78 01:23:28:12
121
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice 3:03 19.78 01:23:39:43
122
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2036 POL Kraków 3:03 19.78 01:23:40:27
123
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 3:03 19.64 01:23:45:30
124
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 3:04 19.64 01:24:03:92
125
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1691 POL Libiąż 3:04 19.64 01:24:04:38
126
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 3:04 19.64 01:24:05:07
127
KUBOSZEK Marcin
Magneti Marelli Automotive Lighting
2557 POL Strumień 3:04 19.64 01:24:05:25
128
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 3:04 19.64 01:24:08:50
129
HOLEWA Krystian
1963 Lędziny 3:04 19.64 01:24:09:87
130
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
2558 POL Gliwice 3:04 19.64 01:24:11:37
131
HELMAN Tomasz
Kalas Helman-Sport Team
2439 POL Czestochowa 3:04 19.50 01:24:19:68
132
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 3:05 19.50 01:24:23:52
133
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
2047 POL Siemianowice Śląskie 3:05 19.50 01:24:24:73
134
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1356 POL Będzin 3:05 19.50 01:24:26:54
135
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2441 POL Ruda Slaska 3:05 19.50 01:24:30:67
136
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1295 POL Tarnowskie Góry 3:05 19.50 01:24:35:67
137
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 3:05 19.50 01:24:36:11
138
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 3:05 19.50 01:24:37:51
139
GAJDA Łukasz
JokerBikeTeam Bendzburg
2778 POL Będzin 3:06 19.50 01:24:51:80
140
KMIECIK Sylwester
2324 POL Kraków 3:06 19.37 01:24:59:27
141
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1009 POL Gliwice 3:06 19.37 01:25:03:22
142
PODLEŚ Kamil
Super Staś I Wojtuś Na Medal
1265 POL Tarnowskie Góry 3:06 19.37 01:25:04:36
143
STRZĄDAŁA Grzegorz
1467 POL Gołkowice 3:06 19.37 01:25:05:15
144
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 3:06 19.37 01:25:06:45
145
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1064 POL Częstochowa 3:07 19.37 01:25:25:57
146
WIĄCEK Piotr
1337 POL Krzeszowice 3:07 19.37 01:25:25:84
147
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 3:07 19.37 01:25:26:08
148
LEDWAN Krzysztof
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1783 POL Częstochowa 3:07 19.23 01:25:30:67
149
BRODA Artur
2129 POL Żory 3:07 19.23 01:25:31:79
150
SOCHA Marcin
1141 POLSKA Częstochowa 3:07 19.23 01:25:33:70
151
OCHMANN Michal
Nudel Team
1184 POL Tarnowskie Góry/bad Bramstedt De 3:07 19.23 01:25:38:83
152
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1247 POL Wisła 3:07 19.23 01:25:39:33
153
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
1411 POL Mikołów 3:07 19.23 01:25:40:09
154
PASTERNAK Jakub
Jura Bike MTB Team
1583 POL Brzeszcze 3:08 19.23 01:25:48:79
155
RYBA Paweł
1329 POL Bolęcin 3:08 19.23 01:25:50:40
156
PUŁKOWNIK Maciej
Jura Bike MTB Team
1172 POL Częstochowa 3:08 19.23 01:25:53:91
157
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
2423 POL Sosnowiec 3:08 19.23 01:25:57:92
158
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2046 POL Siemianowice Śląskie 3:08 19.23 01:25:59:26
159
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 3:08 19.23 01:25:59:89
160
KACZMARZYK Kacper
Uks Katolik Częstochowa
1786 POL Częstochowa 3:08 19.23 01:26:05:82
161
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
2258 POL Czyżowice 3:08 19.10 01:26:07:84
162
TOKARZ Szymon
2665 POL Brzeszcze 3:09 19.10 01:26:28:16
163
CZARNOCKI Dawid
2767 POL Jastrzębie Zdrój 3:09 19.10 01:26:28:55
164
BOGACZ Rafał
Jura Bike Mtb Team
1161 POL Częstochowa 3:09 19.10 01:26:34:80
165
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków 3:09 19.10 01:26:35:99
166
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
1321 POL Sosnowiec 3:09 19.10 01:26:36:71
167
PACAN Zbigniew
1715 POL Zdzieszowice 3:09 19.10 01:26:37:01
168
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2105 POL Żywiec 3:10 19.10 01:26:37:74
169
MIESZCZAK Dawid
GodzinaDwajścia6
2632 POL Kraków 3:10 19.10 01:26:38:36
170
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1330 POL Tychy 3:10 19.10 01:26:38:72
171
KWIECIEŃ Marcin
Chrzanów
2776 POL Chrzanów 3:10 19.10 01:26:39:53
172
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice 3:10 19.10 01:26:40:21
173
BOBROWSKI Tomasz
2692 POL Kraków 3:10 18.97 01:26:52:48
174
CZERW Janusz
1133 POL Sosnowiec 3:10 18.97 01:27:02:37
175
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1145 POL Gliwice 3:10 18.97 01:27:04:69
176
BLAZY Sławosz
1358 POL Rybnik 3:11 18.84 01:27:20:52
177
MATUSIK Dawid
2491 POL Żory 3:11 18.84 01:27:25:77
178
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 3:11 18.84 01:27:29:48
179
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice 3:11 18.84 01:27:30:84
180
PINDRAL Michał
2437 POL Kielce 3:12 18.84 01:27:33:58
181
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 3:12 18.84 01:27:34:52
182
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2130 POL Żory 3:12 18.84 01:27:34:79
183
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus
1192 POL Tychy 3:12 18.84 01:27:40:09
184
BIERNACKI Kamil
1742 POL Świętochłowice 3:12 18.84 01:27:42:38
185
RUDNOW Michał
Rudbikers
1313 POL Mysłowice 3:12 18.84 01:27:46:47
186
KOZIEŁ Maciej
GodzinaDwajścia6
1763 POL Żywiec 3:13 18.71 01:28:04:75
187
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
2650 POL Sosnowiec 3:13 18.71 01:28:16:93
188
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 3:13 18.71 01:28:17:01
189
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub MTB
1088 POL Katowice 3:14 18.58 01:28:39:04
190
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 3:15 18.58 01:28:55:86
191
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 3:15 18.58 01:29:00:13
192
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno 3:15 18.58 01:29:03:41
193
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice 3:15 18.46 01:29:10:60
194
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów 3:15 18.46 01:29:11:06
195
PEŁKA Adam
JURA BIKE MTB TEAM
1169 POL Częstochowa 3:15 18.46 01:29:13:79
196
KOCLĘGA Rafał
2222 POL Zawiercie 3:15 18.46 01:29:15:30
197
SOBINA Roksana
Tomazi Bike Orbea Team
1352 POL Jastrzębie-Zdrój 3:15 18.46 01:29:19:08
198
JAŃCZAK Leszek
2384 POL Pszczyna Łąka 3:15 18.46 01:29:19:27
199
WŁOSEK Paweł
1476 POL Będzin 3:15 18.46 01:29:20:02
200
DRZEWIECKI Rafał
1345 POL Olkusz 3:16 18.46 01:29:29:78
201
SERWACIŃSKI Krzysztof
2191 POL Konstantynów Łódzki 3:16 18.46 01:29:31:56
202
KOCHAŃSKI Jakub
1259 POL Trzebinia 3:16 18.46 01:29:35:78
203
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 3:16 18.33 01:29:42:10
204
ZUB Paweł
2541 POL Olkusz 3:16 18.33 01:29:42:36
205
CZAJA Jacek
Nightriders Silesia
2256 POL Radzionków 3:16 18.33 01:29:42:39
206
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 3:16 18.33 01:29:44:27
207
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa 3:16 18.33 01:29:49:85
208
WALCZAK Rafał
2791 POL Kraków 3:17 18.33 01:29:51:27
209
NIKONOWICZ Marcin
Uks Katolik Częstochowa
2664 POL Częstochowa 3:17 18.33 01:29:53:78
210
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET Team MTB
2734 POL Olkusz 3:17 18.33 01:29:55:75
211
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle 3:17 18.33 01:29:56:92
212
KULA Andrzej
1834 POL Katowice 3:17 18.33 01:29:57:36
213
BURZYNSKI Maciej
KS Leszka Czarnego
2485 POL Kraków 3:17 18.33 01:30:07:48
214
KOTASIŃSKI Zbigniew
1762 POL Częstochowa 3:17 18.33 01:30:10:80
215
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 3:18 18.21 01:30:22:08
216
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 3:18 18.21 01:30:23:27
217
BARDZYŃSKI Przemysław
JURA BIKE MTB TEAM
1159 POL Dąbrowa Górnicza 3:18 18.21 01:30:26:12
218
KOPCIŃSKI Łukasz
2719 POL Kraków 3:18 18.21 01:30:26:43
219
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1353 POL Gliwice 3:18 18.21 01:30:36:66
220
WŁODARCZYK Mateusz
2238 POL Katowice 3:18 18.21 01:30:37:55
221
HELMAN Dagmara
Kalas Helman-Sport Team
2763 POL Olsztyn Jurajski 3:18 18.21 01:30:40:64
222
MALURDY Adam
Alva-1-rowery.ruda.pl-team
1616 POL Ruda Śląska 3:18 18.21 01:30:44:06
223
ŚWITAJ Aneta
Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
2469 POL Częstochowa 3:19 18.21 01:30:45:21
224
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 3:19 18.21 01:30:45:34
225
BANIAK Franciszek
2829 POL Chlewice 3:19 18.09 01:31:11:77
226
LECH Paweł
2300 POL Czeladź 3:19 18.09 01:31:12:33
227
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 3:20 18.09 01:31:13:33
228
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów 3:20 18.09 01:31:16:32
229
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
1924 POL Klucze 3:20 18.09 01:31:21:04
230
JĘDRZEJCZYK Adam
2284 POL Rybnik 3:20 18.09 01:31:23:39
231
SKUPIEŃ Bartosz
2427 POL Kraków 3:20 18.09 01:31:25:78
232
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 3:20 18.09 01:31:26:87
233
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 3:20 17.97 01:31:34:38
234
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA MTB TEAM
2711 POL Sosnowiec 3:20 17.97 01:31:37:23
235
LACHETA Adrian
1401 POL Rybnik 3:21 17.97 01:31:44:94
236
SZYDŁOWSKI Janusz
Mtbb
1408 POL Bielsko-Biała 3:21 17.97 01:31:46:04
237
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 3:21 17.97 01:31:51:10
238
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 3:21 17.97 01:31:56:61
239
STAŚKO Jacek
2419 POL Kraków 3:21 17.97 01:31:58:89
240
MALIKOWSKI Jan
2282 POL Mikołów 3:21 17.97 01:32:01:78
241
STAŚKO Mirosław
2802 POL Krakow 3:22 17.86 01:32:07:58
242
KURZEJA Adam
1201 POL Chorzów 3:22 17.86 01:32:15:88
243
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 3:22 17.86 01:32:16:03
244
WOJACZEK Tomasz
D-TEC MTB TEAM
1745 POL Rydułtowy 3:22 17.86 01:32:23:20
245
PRZYBYLA Marcin
Nutrend
2552 POL Szczyrk 3:22 17.86 01:32:29:27
246
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 3:23 17.86 01:32:39:19
247
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery. Ruda.pl Team
1606 POL Świętochłowice 3:23 17.86 01:32:39:77
248
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 3:23 17.74 01:32:44:00
249
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój 3:23 17.74 01:32:59:66
250
OLSZÓWKA Michał
2823 Olkusz 3:23 17.74 01:33:00:63
251
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1136 POL Dąbrowa Górnicza 3:23 17.74 01:33:01:88
252
KOLASIŃSKI Robert
Adient Team
2812 POL Tychy 3:24 17.74 01:33:03:05
253
GAJDZIK Sławomira
KIWI KLUB MTB
1098 POL Mikołów 3:24 17.74 01:33:11:65
254
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1256 POL Chorzów 3:24 17.74 01:33:11:78
255
SALAMON Krzysztof
1272 POL Kończyce Małe 3:24 17.63 01:33:23:35
256
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 3:24 17.63 01:33:24:25
257
WOLNIACZYK Marcin
ENERGOPROJEKT-KATOWICE
2813 POL Chorzów 3:24 17.63 01:33:26:22
258
KĘSEK Michał
#bracia.na.rowerach
1798 POL Wiśniowa 3:24 17.63 01:33:28:42
259
SOLECKI Michał
2773 POL Klucze 3:25 17.63 01:33:39:47
260
BABIK Dominik
2727 POL Skoczów 3:25 17.63 01:33:41:34
261
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 3:25 17.63 01:33:43:30
262
ZAJAC Jaroslaw
Bsr Team Bytom
2049 POL Bytom 3:25 17.63 01:33:47:91
263
FILIPIAK Krystian
1199 POL Mikołów 3:25 17.63 01:33:51:28
264
MRÓZ Edyta
SGS Poland Team Bike Section
2706 POL Tychy 3:25 17.63 01:33:51:76
265
MIKOŁAJCZYK Tomasz
2623 POL Wolbrom 3:25 17.63 01:33:52:76
266
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 3:25 17.52 01:33:54:84
267
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1114 POL Katowice 3:26 17.52 01:34:11:91
268
MORUŚ Dariusz
1722 POL Dąbrowa Górnicza 3:26 17.52 01:34:12:08
269
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 3:27 17.41 01:34:30:18
270
WALIGÓRA Paweł
1753 POL Gliwice 3:27 17.41 01:34:32:20
271
OSTASZ Łukasz
Psychocyklo
1432 POL Kraków 3:27 17.41 01:34:37:08
272
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POL Mikołów 3:27 17.41 01:34:42:23
273
PISKORNIK Marek
1914 POL Wisła 3:27 17.41 01:34:42:61
274
ŻMUDA Wojciech
Para Siempre Lena Y Marta
1383 POL Dąbrowa Górnicza 3:28 17.41 01:34:54:35
275
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 3:28 17.41 01:34:58:23
276
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 3:28 17.41 01:34:59:12
277
STANEK Krzysztof
Ld Runner
2579 POL Bukowno 3:28 17.41 01:35:00:32
278
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin 3:28 17.41 01:35:01:25
279
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 3:28 17.41 01:35:03:56
280
GRZESIAK Mariusz
1402 POL Huta Stara 3:28 17.41 01:35:05:53
281
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 3:28 17.30 01:35:06:40
282
KĘSEK Marek
1718 POL Kraków 3:28 17.30 01:35:08:63
283
URBANIAK Łukasz
PLAST-MET Team MTB
2705 POL Olkusz 3:28 17.30 01:35:10:73
284
SOSNA Dawid
2636 POL Bieruń 3:29 17.30 01:35:31:14
285
STEFANOWICZ Kamil
Merida Polska
2806 POL Myszków 3:29 17.19 01:35:45:19
286
WOJAKIEWICZ Kacper
1545 POL Goczałkowice-Zdrój 3:29 17.19 01:35:46:72
287
KOŁACZ Wojciech
PLAST-MET Team MTB
2753 POL Olkusz 3:30 17.19 01:35:47:55
288
BUGDOŁ Tomasz
2670 POL Katowice 3:30 17.19 01:35:47:69
289
MOREK Tomasz
2707 POL Jaśkowice 3:30 17.19 01:35:47:95
290
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1150 POL Katowice 3:30 17.19 01:35:48:08
291
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice 3:30 17.19 01:35:52:30
292
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 3:30 17.19 01:35:54:14
293
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1902 POL Kobiór 3:30 17.19 01:35:55:37
294
ANTONIK Bogdan
Zawiercie
2723 POL Zawiercie 3:30 17.19 01:35:55:65
295
GIEMZA Halina
TOMAZI BIKE ORBEA TEAM
2296 POL Skrbeńsko 3:30 17.19 01:35:56:15
296
SKOWRON Piotr
1929 POL Gliwice 3:30 17.19 01:36:01:14
297
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 3:31 17.08 01:36:18:81
298
BORÓWKA Rafał
ENERGOPROJEKT-KATOWICE
1982 POL Myszków 3:31 17.08 01:36:20:23
299
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 3:31 17.08 01:36:39:06
300
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus
1131 3:31 17.08 01:36:40:39
301
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 3:32 17.08 01:36:48:14
302
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 3:32 17.08 01:36:48:95
303
RACZEK Zbyszek
1741 POL Knurów 3:32 16.98 01:36:58:20
304
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 3:32 16.98 01:37:05:18
305
JANECZEK Marcin
2824 POL Katowice 3:33 16.98 01:37:19:69
306
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 3:33 16.98 01:37:25:05
307
OLEWIŃSKA Marta
Falcon Częstochowa Team
1995 POL Częstochowa 3:33 16.98 01:37:27:18
308
BOCHAT Dawid
Nordbike
2393 POL Rybnik 3:33 16.98 01:37:27:89
309
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 3:33 16.87 01:37:31:90
310
BOGACZ Michał
JURA BIKE MTB TEAM
1761 POL Częstochowa 3:33 16.87 01:37:33:15
311
WOLNY Łukasz
Wrt Mtb Team
1631 POL Dąbrowa Górnicza 3:34 16.87 01:37:46:54
312
TOPOLSKI Adrian
1714 POL Mysłowice 3:34 16.87 01:37:51:62
313
MALIKOWSKA Izabela
Adient Team
1781 POL Mikołów 3:35 16.77 01:38:09:90
314
SWIERKOSZ Mariusz
1984 POL Gliwice 3:35 16.77 01:38:11:52
315
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
2409 POL Konopiska 3:35 16.77 01:38:14:06
316
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1969 POL Katowice 3:35 16.77 01:38:20:70
317
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1592 POL Zwonowice 3:36 16.67 01:38:54:24
318
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 3:36 16.67 01:38:55:75
319
BASTER Paweł
2660 POL Kraków 3:37 16.67 01:39:03:28
320
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 3:37 16.67 01:39:12:27
321
SEWERYNSKI Jacek
Bombkisklep
2221 POL Częstochowa 3:37 16.67 01:39:13:81
322
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 3:37 16.57 01:39:19:29
323
WIEWIÓRA Dominika
2406 POL Sąspów 3:37 16.57 01:39:25:68
324
PARTYKA Bartłomiej
PLAST-MET Team MTB
2464 POL Chrzanów 3:38 16.57 01:39:31:68
325
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1117 POL Katowice 3:38 16.57 01:39:35:37
326
MAJZEL Marcin
Maniana Team
1504 POL Tworóg 3:38 16.57 01:39:38:69
327
JAŚNIECKA Małgorzata
1493 POL Opole 3:38 16.57 01:39:39:00
328
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 3:38 16.57 01:39:39:30
329
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 3:38 16.57 01:39:42:88
330
GIESE Michał
ProActive
1983 POL Gliwice 3:39 16.47 01:39:57:28
331
UŁAMEK Krzysztof
Uks Katolik Częstochowa
2663 POL Częstochowa 3:39 16.47 01:40:03:86
332
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1862 POL Mysłowice 3:39 16.47 01:40:04:33
333
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 3:39 16.47 01:40:05:12
334
KOWAL Damian
roweryolkusz
2748 POL Olkusz 3:39 16.47 01:40:05:25
335
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 3:39 16.47 01:40:06:52
336
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 3:39 16.47 01:40:11:00
337
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Ruda.rowery.pl.team
1607 POL Cieszyn 3:39 16.47 01:40:11:99
338
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2019 POL Sosnowiec 3:39 16.47 01:40:13:28
339
KURP Michał
1799 POL Jaworzno 3:39 16.47 01:40:13:39
340
STEC Marcin
2415 POL Buczkowice 3:39 16.47 01:40:20:59
341
SALAMON Mariusz
1892 POL Olkusz 3:39 16.47 01:40:21:68
342
MAĆKOWSKI Piotr
1987 POL Sławków 3:40 16.37 01:40:49:46
343
KOWALCZYK Jakub
2810 POL Rędziny 3:41 16.37 01:40:56:79
344
ZASUCHA Tomasz
2475 POL Katowice 3:41 16.27 01:41:07:27
345
SASAK Łukasz
2627 POL Tarnowskie Góry 3:41 16.27 01:41:14:51
346
MALIK Tomasz
2682 POL Chorzów 3:42 16.27 01:41:26:78
347
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 3:42 16.27 01:41:36:73
348
PYRCHLA Barbara
2822 POL Poraj 3:42 16.27 01:41:36:82
349
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 3:42 16.27 01:41:37:03
350
WOJAKIEWICZ Roman
1544 POL Goczałkowice-Zdrój 3:42 16.27 01:41:41:62
351
KOPEL Krzysztof
2709 POL Kraków 3:43 16.18 01:41:48:11
352
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 3:43 16.18 01:42:01:41
353
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
2816 POL Warszawa 3:43 16.18 01:42:02:16
354
WACHECKI Sebastian
Bikehead
1130 POL Dąbrowa Górnicza 3:43 16.18 01:42:05:17
355
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 3:43 16.18 01:42:06:50
356
CZYRWIK Rafał
1728 POL Sosnowiec 3:43 16.18 01:42:07:19
357
MAŃKA Jacek
1818 POL Rybnik 3:43 16.18 01:42:09:93
358
BACHOWSKI Krzysztof
1647 POL Kwaczała 3:44 16.08 01:42:23:17
359
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1693 POL Chrzanów 3:44 16.08 01:42:23:98
360
DROŻYŃSKI Przemysław
PLAST-MET Team MTB
2337 POL Olkusz 3:44 16.08 01:42:36:04
361
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
2280 POL Katowice 3:45 16.08 01:42:44:49
362
DEDERKO Michał
2817 Działoszyn 3:45 16.08 01:42:44:82
363
SASAK Grzegorz
2628 POL Kraków 3:45 16.08 01:42:47:31
364
KMERA Mariusz
2506 POL Sosnowiec 3:45 16.08 01:42:47:58
365
WENZEL Hubert
Proactive
2425 POL Gliwice 3:45 16.08 01:42:52:05
366
RAPACZ Henryk
1253 POL Tychy 3:45 15.99 01:42:54:24
367
STACHURSKI Mateusz
1780 POL Bielsko-Biała 3:45 15.99 01:42:55:74
368
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 3:45 15.99 01:43:02:82
369
SALA Adam
2659 POL Bielsko-Biała 3:46 15.99 01:43:12:80
370
SALA Maria
Sala Bike Team
1479 POL Radomsko 3:46 15.99 01:43:16:87
371
SALA Weronika
Sala Bike Team
1480 POL Radomsko 3:46 15.99 01:43:17:02
372
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 3:47 15.90 01:43:42:18
373
BĄK Arkadiusz
1831 POL Trzebniów 3:47 15.90 01:43:50:19
374
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1059 POL Częstochowa 3:48 15.80 01:44:19:83
375
SZYMIK Zbigniew
Drużyna Kropka
2345 POL Bielsko Biała 3:49 15.80 01:44:36:61
376
STEFANOWICZ Marek
2807 POL Myszków 3:49 15.80 01:44:36:89
377
KLICH Sonia
Bike Atelier team
1664 POL Sosnowiec 3:49 15.80 01:44:37:97
378
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 3:49 15.80 01:44:40:44
379
RÓŻYCKI Marcin
Różyk z Rymera
1979 POL Zabrze 3:49 15.71 01:44:42:85
380
GAŁAZKA Anna
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1791 POL Złoty Potok 3:49 15.71 01:44:51:97
381
TREFON Michalina
Axis Piekary Śląskie
1916 POL Rogożnik 3:49 15.71 01:44:52:44
382
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2239 POL Będzin 3:49 15.71 01:44:55:22
383
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 3:49 15.71 01:44:56:76
384
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurów 3:52 15.54 01:45:55:96
385
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
2421 POL Gliwice 3:52 15.54 01:45:57:76
386
KARCZ Łukasz
SAINT-GOBAIN SQUAD
2712 POL Sosnowiec 3:52 15.54 01:46:08:34
387
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1062 POL Częstochowa 3:52 15.54 01:46:11:14
388
SOBCZAK Agnieszka
1989 POL Sosnowiec 3:52 15.54 01:46:16:11
389
SZCZERBIK Bogumił
bROWERek team
1947 POL Rajsko 3:52 15.54 01:46:16:67
390
MURA Kacper
1991 POL Rybnik 3:54 15.45 01:46:55:97
391
DURAJ Dariusz
Wkurw_Team
1174 POL Bystra 3:54 15.45 01:46:58:00
392
KOWALIK Mirosław
Profi Styl serwissport.pl
1725 POL Ruda Sląska 3:54 15.45 01:47:04:92
393
KOLANOWSKA Dorota
Romet Factory Team
2416 POL Gliwice 3:55 15.36 01:47:23:50
394
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś 3:55 15.36 01:47:37:53
395
LICHOROBIEC Jerzy
MPEC S.A. w Krakowie
1981 POL Kraków 3:56 15.28 01:47:57:58
396
MALCHER Ireneusz
1255 POL Zabrze 3:58 15.19 01:48:39:79
397
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 3:58 15.19 01:48:53:72
398
COSTAMAGNA Andrea
1519 POL Tychy 3:58 15.11 01:48:57:15
399
GORSZANIN Tomasz
Dmk Invest Team
1061 POL Częstochowa 3:60 15.03 01:49:59:08
400
KRZYSZTOSZEK Rafał
1126 POL Oleszno 4:01 15.03 01:50:01:53
401
RYTWIŃSKA Dominika
PGD Grupa
1839 POL Bielsko-Biała 4:01 15.03 01:50:02:08
402
ADAMCZYK Piotr
2820 POL Mikołów 4:01 15.03 01:50:03:55
403
KULA Mateusz
2563 POL Bieruń 4:01 14.95 01:50:13:56
404
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 4:01 14.95 01:50:25:57
405
DOMAGALSKI Maciej
Bike atelier
2465 POL Sosnowiec 4:02 14.95 01:50:36:19
406
IWANOWICZ Anna
1909 POL Chrzanów 4:02 14.95 01:50:41:64
407
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 4:02 14.86 01:50:49:86
408
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 4:03 14.86 01:51:01:66
409
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 4:03 14.86 01:51:02:37
410
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec 4:03 14.86 01:51:15:77
411
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska 4:04 14.78 01:51:30:74
412
KOŁODZIEJCZYK Sabina
2411 Katowice 4:04 14.78 01:51:43:94
413
KASPERCZYK Adam
2412 Katowice 4:04 14.78 01:51:47:92
414
KONIECZNY Paweł
2708 POL Bukowno 4:04 14.78 01:51:49:59
415
CZUBAJ Cezary
1001 POL Żarki 4:05 14.71 01:51:55:77
416
SZYPUŁA Grzegorz
Odkrywcy Taurus
1128 POL Łaziska Górne 4:05 14.71 01:51:56:65
417
PYKA Anna
Proservice Racing Team
1153 POL Mikołów 4:05 14.71 01:51:59:97
418
JARZYŃSKI Wojciech
MYSZKÓW ZZK ŚL KATOWICE
2420 POL Myszków 4:06 14.71 01:52:26:33
419
NIECHCIAŁ Piotr
2736 POL Będzin 4:07 14.63 01:52:49:66
420
STRĄCZKIEWICZ Agata
1853 POL Sosnowiec 4:07 14.63 01:53:03:13
421
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
2287 POL Katowice 4:08 14.55 01:53:15:55
422
BURZYNSKA Łucja
KS Leszka Czarnego
2486 POL Kraków 4:12 14.32 01:55:12:06
423
JABŁOŃSKI Łukasz
2684 POL Kędzierzyn-Koźle 4:12 14.32 01:55:18:40
424
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1084 POL Sosnowiec 4:13 14.25 01:55:35:21
425
ŁAWRESZUK Łukasz
Ing Tech Poland
1115 POL Kraków 4:14 14.25 01:56:02:51
426
BARCZYK Artur
PLAST-MET Team MTB
1994 POL Gołaczewy 4:15 14.10 01:56:44:56
427
ZYSKA Mirosław
Jura Bike Mtb Team
1179 POL Częstochowa 4:17 14.03 01:57:29:96
428
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 4:18 13.96 01:57:58:02
429
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1110 POL Czeladź 4:18 13.96 01:58:09:37
430
MAGA Daniel
PLAST-MET Team MTB
2599 POL Rodaki 4:20 13.89 01:58:44:48
431
DUDEK Szymon
2678 POL Wieprz 4:20 13.89 01:59:00:02
432
BROŻEK Roman
Żabol
1587 POL Zabrze 4:21 13.82 01:59:13:72
433
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze 4:21 13.82 01:59:13:75
434
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1690 POL Kraków 4:21 13.82 01:59:35:37
435
BISIKIEWICZ Krzysztof
1491 POL Tarnowskie Góry 4:22 13.75 02:00:03:87
436
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice 4:24 13.68 02:00:43:12
437
SZYMURA Jakub
2422 POL Gliwice 4:25 13.61 02:01:18:29
438
GEMBALA Violetta
1190 POL Bełk 4:28 13.48 02:02:27:70
439
SZWED Adam
2720 POL Żywiec 4:28 13.41 02:02:42:94
440
DANIEL Zbigniew
2716 POL Kraków 4:28 13.41 02:02:43:89
441
PUTOWSKI Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1347 POL Będzin 4:29 13.41 02:03:14:02
442
EJSMONT Joanna
JURA BIKE MTB TEAM
2728 POL Częstochowa 4:30 13.35 02:03:42:75
443
HRYNKO Andrzej
1478 POL Sosnowiec 4:31 13.29 02:04:04:09
444
SZOPA Grzegorz
2456 POL Zawiercie 4:33 13.22 02:05:00:01
445
ŚLUSARZ Tomasz
2801 POL Bytom 4:35 13.10 02:05:53:35
446
GŁADYSZ Michał
AlkoPedały
2389 POL Rudniki 4:37 13.03 02:06:41:31
447
CZECH Eliza
sutrisept mtb team
2819 POL Sosnowiec 4:38 12.97 02:07:15:88
448
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1107 POL Siemianowice Śląskie 4:42 12.79 02:09:02:64
449
MŁOCEK Anna
ProService Racing Team
2818 POL Ruda Śląska 4:49 12.50 02:12:11:64
450
STACHOWIAK Daga
1225 POL Dąbrowa Górnicza 4:57 12.11 02:16:00:31
451
KULA Anna
2413 POL Bieruń 4:58 12.11 02:16:29:76
452
OLSZEWSKI Jan
2438 POL Bukowno 4:60 12.01 02:17:13:54
453
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 4:60 12.01 02:17:22:70
454
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 5:23 11.13 02:27:59:21
455
SZCZUCKI Dawid
NORDBIKE
1242 POL Rybnik 5:23 11.13 02:28:00:70
456
GALOWY Monika
Kiwi Klub Mtb
1091 POL Ruda Śląska 5:24 11.13 02:28:16:64
457
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 5:32 10.87 02:31:57:80
458
WROŃSKA Anna
1992 POL Częstochowa 5:38 10.66 02:34:31:61
459
MISZCZAK Dariusz
1993 POL Częstochowa 5:38 10.66 02:34:32:33
460
PIKUŁA Damian
2827 POL Poraj 5:39 10.62 02:35:13:08
461
TRYBUSZEWSKA Katarzyna
2828 POL Żarki Letnisko 5:39 10.62 02:35:13:61
462
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 5:57 10.07 02:43:31:24

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU