Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Żarki - Pro/Hobby

Żarki, Polska
24.06.2018

Wyniki

Pro 66 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
1659 POL Gliwice 01:39:35.16 02:11:07.84 2:15 26.83 02:27:29.78
2
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1569 POL Siemianowice Śląskie 01:39:17.90 02:11:43.79 2:15 26.72 02:28:25.33
3
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1523 POL Bytom 01:39:35.05 02:12:08.42 2:16 26.51 02:29:20.84
4
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 01:43:17.80 02:18:57.33 2:23 25.19 02:37:14.48
5
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 01:45:00.35 02:20:11.49 2:24 25.00 02:38:12.49
6
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 01:45:02.43 02:20:01.95 2:24 25.00 02:38:13.21
7
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
2764 POL Tarnowskie Góry 01:46:53.55 02:23:45.34 2:28 24.35 02:42:41.54
8
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1042 POL Myszków 01:46:51.51 02:23:40.83 2:28 24.35 02:42:41.77
9
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 01:46:48.35 02:23:46.24 2:28 24.35 02:42:42.39
10
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 01:46:47.32 02:23:45.35 2:28 24.35 02:42:42.72
11
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Rybnik 01:49:27.74 02:26:11.96 2:30 24.18 02:44:00.53
12
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 01:49:27.85 02:26:07.59 2:30 24.09 02:44:10.83
13
KLAMA Rafał
1445 POL Częstochowa 01:49:33.57 02:25:59.36 2:30 24.09 02:44:12.09
14
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2549 POL Dąbrowa Górnicza 01:49:37.36 02:26:03.89 2:30 24.09 02:44:15.56
15
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1384 POL Gliwice 01:50:04.90 02:26:01.20 2:30 24.09 02:44:16.23
16
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 01:50:01.84 02:25:59.97 2:30 24.09 02:44:16.37
17
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
2666 POL Janów 01:49:38.74 02:26:03.50 2:31 23.91 02:45:29.78
18
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 01:50:08.83 02:27:20.69 2:31 23.91 02:45:39.43
19
ANTOSZ Piotr
2434 POL Sosnowiec 01:50:41.93 02:27:45.04 2:31 23.91 02:45:47.76
20
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 01:53:22.99 02:28:03.83 2:31 23.83 02:45:57.37
21
SKROBARCZYK Łukasz
1584 POL Częstochowa 01:49:42.89 02:26:15.41 2:31 23.83 02:45:57.67
22
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1904 POL Bielsko-Biała 01:49:46.08 02:26:55.96 2:31 23.83 02:46:05.71
23
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1764 POL Jaworzno 01:50:32.81 02:27:46.31 2:32 23.74 02:46:44.60
24
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 01:49:40.47 02:26:59.62 2:32 23.74 02:46:45.53
25
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 01:50:10.65 02:26:13.95 2:32 23.74 02:46:47.87
26
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
1474 POL Żory 01:50:12.45 02:27:22.98 2:32 23.74 02:46:57.94
27
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1499 POL Tychy 01:50:11.00 02:27:50.04 2:32 23.66 02:47:11.97
28
ATŁAS Filip
72D Windsport Team powered by OSHEE
1577 POL Sosnowiec 01:51:38.54 02:29:00.18 2:33 23.66 02:47:35.53
29
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Wodzisław Śląski 01:52:38.05 02:29:38.91 2:33 23.57 02:47:53.64
30
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2526 POL Jastrzębie-Zdrój 01:51:34.92 02:28:56.95 2:34 23.49 02:48:22.02
31
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 01:50:15.68 02:29:01.42 2:34 23.49 02:48:22.14
32
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 01:50:14.47 02:29:04.05 2:34 23.49 02:48:23.53
33
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 01:50:19.49 02:29:05.71 2:34 23.49 02:48:25.68
34
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1121 POL Bestwina 01:50:20.94 02:29:06.58 2:34 23.49 02:48:44.38
35
GEMBICZ Marcin
Kalas Helman Sport
1829 POL Częstochowa 01:52:28.63 02:29:31.09 2:34 23.40 02:49:06.03
36
JANOWICZ Przemysław
Cykloopole
2477 POL Olesno 01:52:12.25 02:30:05.52 2:35 23.32 02:49:50.93
37
KRASKI Stanisław
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1349 POL Skrzyszów 01:52:35.81 02:31:01.15 2:35 23.32 02:49:57.44
38
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 01:56:25.94 02:33:07.00 2:36 23.16 02:51:13.12
39
ZIMOŃSKI Bartosz
1811 POL Myszków 01:54:05.14 02:33:21.62 2:38 22.92 02:52:54.91
40
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1736 POL Bielsko-Biała 01:54:36.96 02:33:25.78 2:38 22.92 02:52:55.14
41
FRANKIEWICZ Roman
2291 POL Zabrze 01:52:39.67 02:32:31.24 2:38 22.92 02:52:58.77
42
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 01:58:25.65 02:34:33.05 2:38 22.84 02:53:34.94
43
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1768 POL Chrzanów 01:54:47.19 02:34:12.10 2:39 22.68 02:54:19.90
44
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 01:56:15.96 02:35:42.32 2:39 22.68 02:54:26.97
45
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 01:54:29.24 02:34:43.70 2:39 22.68 02:54:27.87
46
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 01:52:39.49 02:33:07.19 2:39 22.68 02:54:53.68
47
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 01:54:42.67 02:34:57.79 2:40 22.60 02:55:00.05
48
MIESZCZAK Aleksander
Bikehead
1127 POL Częstochowa 01:56:26.75 02:35:53.58 2:41 22.45 02:56:16.03
49
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 01:56:58.57 02:36:27.98 2:41 22.45 02:56:25.96
50
GĄGAŁKA Dariusz
2805 POL Katowice 01:56:30.60 02:36:28.33 2:41 22.37 02:56:52.55
51
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1486 POL Mysłowice 01:49:50.51 02:36:53.99 2:41 22.37 02:57:00.61
52
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 01:58:14.07 02:37:28.34 2:42 22.30 02:57:21.15
53
KUBICKI Paweł
1326 POL Kraków 01:57:32.57 02:36:53.14 2:42 22.30 02:57:21.32
54
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 01:57:29.43 02:37:47.43 2:42 22.22 02:58:09.27
55
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
2490 POL Bytom 01:58:14.63 02:37:52.81 2:42 22.22 02:58:09.62
56
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 01:58:25.67 02:38:27.49 2:43 22.22 02:58:26.20
57
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 02:00:41.07 02:38:43.16 2:43 22.15 02:58:42.74
58
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2410 POL Dąbrowa Górnicza 01:55:54.58 02:37:49.11 2:43 22.15 02:58:44.29
59
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 01:56:04.31 02:38:10.43 2:43 22.15 02:58:55.69
60
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2081 POL Tychy 02:01:33.43 02:40:28.21 2:45 21.93 03:00:46.07
61
RICHTER Paweł
1825 Mysłowice 01:59:33.14 02:40:20.08 2:45 21.85 03:00:55.60
62
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 01:58:28.99 02:39:53.43 2:46 21.78 03:01:38.82
63
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 01:59:44.08 02:40:07.91 2:46 21.78 03:01:46.49
64
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 02:01:36.92 02:41:54.44 2:46 21.71 03:02:10.60
65
KLIK Marcin
Proservice Racing Team
1292 POL Chrzanów 02:02:32.36 02:42:07.73 2:46 21.71 03:02:25.79
66
GAJDZIK Piotr
KIWI KLUB MTB
1097 POL Mikołów 02:00:35.53 02:41:53.10 2:46 21.71 03:02:31.48
67
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 02:01:40.04 02:42:48.83 2:47 21.57 03:03:28.24
68
BAJAK Tomasz
Xc 80
2693 POL Kraków 02:01:44.54 02:43:04.26 2:47 21.57 03:03:38.53
69
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 01:57:42.20 02:41:44.48 2:48 21.50 03:03:54.24
70
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 02:01:04.88 02:42:50.25 2:48 21.50 03:03:54.34
71
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 02:02:36.86 02:43:25.67 2:48 21.50 03:04:14.34
72
BŁACHUT Mariusz
2149 POL Bystra 02:03:00.47 02:43:48.46 2:48 21.43 03:04:46.40
73
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 02:02:40.60 02:44:08.78 2:49 21.36 03:05:13.14
74
JACHNA Sylwester
Sutrisept Mtb Team
1079 POL Chełmek 02:04:05.15 02:45:36.71 2:49 21.36 03:05:27.35
75
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 02:03:38.47 02:45:02.60 2:49 21.36 03:05:28.13
76
CZERWIK Tomasz
Estile Racing Team
1367 POL Biała 01:59:11.55 02:44:16.30 2:49 21.36 03:05:29.07
77
SEIFRIED Łukasz
2031 POL Świętochłowice 02:03:53.95 02:45:02.84 2:49 21.36 03:05:29.46
78
DYSZKOWSKI Grzegorz
1752 POL Gliwice 02:03:44.69 02:45:37.06 2:49 21.36 03:05:39.57
79
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 02:04:03.96 02:45:06.88 2:49 21.29 03:05:47.79
80
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 02:02:14.35 02:44:44.12 2:50 21.22 03:06:32.74
81
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 02:00:50.94 02:44:40.27 2:50 21.22 03:06:44.87
82
JEKEL Marcin
1291 POL Katowice 02:04:09.80 02:45:59.90 2:51 21.15 03:07:04.45
83
BERGER Jurek
1837 POL Dąbrowa Górnicza 02:02:45.96 02:45:27.29 2:51 21.15 03:07:05.62
84
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 02:02:57.93 02:45:26.10 2:51 21.15 03:07:25.60
85
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1697 POL Chrzanów 02:04:11.26 02:47:19.39 2:51 21.09 03:07:47.84
86
SERAFIN Alina
Thp Team
1540 POL Opole 02:04:58.49 02:46:45.90 2:51 21.09 03:07:57.61
87
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
2371 POL Jastrzębie Zdrój 02:00:54.88 02:44:59.50 2:52 21.02 03:08:08.55
88
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 02:03:47.13 02:46:27.00 2:52 21.02 03:08:18.93
89
DRABIK Dagmara
Ks Azs Awf Katowice Velonews.pl
1605 POL Tychy 02:01:39.59 02:45:37.16 2:52 21.02 03:08:30.47
90
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
2662 POL Częstochowa 02:04:59.83 02:48:37.90 2:53 20.89 03:09:39.51
91
WYLĘŻEK Dariusz
2435 Sosnowiec 02:07:25.62 02:49:40.06 2:54 20.82 03:10:26.69
92
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 02:04:13.02 02:47:39.87 2:54 20.75 03:10:32.45
93
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 02:04:07.87 02:49:11.84 2:54 20.69 03:11:19.45
94
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1388 POL Gliwice 02:06:58.61 02:49:18.65 2:54 20.69 03:11:22.25
95
BUGAJSKI Przemysław
2079 POL Sosnowiec 02:07:05.57 02:50:35.74 2:55 20.63 03:11:45.16
96
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 02:02:23.05 02:48:58.32 2:55 20.63 03:12:08.69
97
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 02:06:39.95 02:50:09.35 2:55 20.56 03:12:19.78
98
NIEDZIELKO Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2808 POL Jastrzębie-Zdrój 02:06:23.91 02:51:40.87 2:56 20.50 03:12:54.99
99
LUTYŃSKI Mateusz
2821 POL Dąbrowa Górnicza 02:07:14.96 02:51:49.45 2:56 20.50 03:13:22.20
100
JAREK Wojciech
1396 POL Rokitno Szlacheckie 02:10:17.15 02:52:45.03 2:57 20.43 03:13:42.09
101
KRAMEK Grzegorz
1641 POL Mikołów 02:09:25.57 02:52:46.28 2:57 20.43 03:13:44.69
102
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery. Ruda.pl
1609 POL Ruda Śląska 02:07:17.94 02:51:52.37 2:57 20.43 03:13:50.51
103
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 02:07:08.91 02:51:37.95 2:57 20.37 03:14:06.14
104
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2348 POL Częstochowa 02:07:56.74 02:51:56.82 2:57 20.37 03:14:28.55
105
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 02:03:19.38 02:49:56.94 2:57 20.37 03:14:41.06
106
SMOŁKA Tomasz
2188 POL Bystra 02:06:23.90 02:51:20.96 2:58 20.31 03:14:51.17
107
KULIŃSKI Michał
Draft Xczest
2772 POL Częstochowa 02:08:13.67 02:53:01.00 2:58 20.31 03:15:07.60
108
KRZAK Marcin
MPEC S.A. w Krakowie
2694 POL Kraków 02:08:23.87 02:53:25.43 2:58 20.25 03:15:25.37
109
PABIŚ Łukasz
erowery.pl Częstochowa
1281 POL Częstochowa 02:04:29.93 02:51:26.13 2:58 20.25 03:15:41.81
110
CUPRYŚ Marcin
2815 02:11:48.86 02:42:46.20 2:59 20.18 03:16:09.54
111
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 02:07:18.93 02:52:46.70 2:59 20.18 03:16:15.74
112
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 02:07:46.93 02:53:47.53 2:59 20.12 03:16:32.94
113
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
1830 POL Jastrzębie Zdrój 02:09:04.86 02:54:30.19 2:59 20.12 03:16:41.56
114
NIEMIEC Krzysztof
1270 POL Radlin 02:09:53.13 02:55:30.00 2:59 20.12 03:16:54.00
115
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 02:10:22.02 02:54:22.10 2:60 20.06 03:17:24.06
116
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 02:11:19.40 02:54:58.50 2:60 20.00 03:17:47.44
117
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 02:15:22.81 02:57:42.99 3:01 19.94 03:18:28.13
118
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 02:09:00.93 02:55:30.47 3:01 19.94 03:18:34.47
119
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1068 POL Kędzierzyn-Koźle 02:10:58.62 02:56:37.59 3:02 19.88 03:19:12.52
120
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 02:12:48.85 02:57:25.00 3:02 19.88 03:19:19.34
121
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 02:07:29.37 02:55:18.17 3:03 19.76 03:20:23.86
122
SZELER Jakub
Febys
2228 POL Zabrze 02:11:22.95 02:56:49.97 3:03 19.70 03:21:01.52
123
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 02:08:31.84 02:56:38.26 3:03 19.70 03:21:13.27
124
GĄSZCZAK Marcin
2667 POL Sosnowiec 02:11:02.91 02:57:33.70 3:04 19.64 03:21:50.39
125
NICIEJEWSKI Piotr
Febysbiketeam
2261 POL Knurow 02:12:41.91 02:58:05.81 3:04 19.58 03:22:06.52
126
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 02:15:29.08 03:00:59.21 3:05 19.53 03:23:03.69
127
PAWLUS Paweł
Rysianka Team
2397 POL Cięcina 02:16:39.82 03:01:08.24 3:06 19.41 03:23:48.71
128
RZODKIEWICZ Jacek
Bicyclista
1177 POL Gliwice 02:12:49.64 03:00:36.22 3:06 19.41 03:24:02.87
129
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 02:12:14.17 03:00:03.35 3:06 19.35 03:24:19.64
130
ADAMCZYK Marcin
NO NAME
2286 POL Wolbrom 02:17:07.96 03:02:48.11 3:07 19.30 03:24:57.50
131
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 02:15:05.93 03:02:29.93 3:07 19.30 03:24:58.43
132
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 02:13:52.02 03:01:22.28 3:07 19.30 03:25:01.33
133
CZERWIŃSKI Michał
Rysianka Team
2157 POL Brzuśnik 02:11:09.23 02:59:55.60 3:08 19.24 03:25:45.18
134
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 02:14:57.31 03:02:58.12 3:08 19.19 03:26:20.52
135
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 02:13:27.79 03:04:02.67 3:10 19.02 03:28:26.66
136
SAWCZUK Arkadiusz
1218 POL Dąbrowa Górnicza 02:13:54.11 03:03:42.41 3:10 19.02 03:28:28.74
137
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 02:12:14.82 03:03:18.90 3:11 18.86 03:29:53.18
138
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
1894 POL Dąbrowa Górnicza 02:17:35.09 03:05:06.57 3:11 18.86 03:29:59.43
139
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 02:15:57.89 03:05:12.27 3:11 18.86 03:30:01.35
140
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 02:11:19.94 03:10:15.83 3:11 18.86 03:30:04.64
141
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 02:18:15.40 03:07:50.53 3:13 18.70 03:31:54.95
142
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1539 POL Opole 02:21:56.85 03:09:50.46 3:15 18.54 03:33:38.08
143
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 02:23:35.98 03:11:06.89 3:15 18.49 03:34:14.00
144
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 02:09:41.87 03:03:10.90 3:16 18.44 03:34:45.18
145
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1899 POL Częstochowa 02:22:32.25 03:12:16.73 3:17 18.38 03:35:36.33
146
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 02:20:12.33 03:11:34.99 3:17 18.28 03:36:22.63
147
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1002 POL Strzelce Opolskie 02:24:02.73 03:13:18.73 3:18 18.28 03:36:45.60
148
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 02:26:14.91 03:13:00.61 3:18 18.23 03:36:59.19
149
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 02:26:25.95 03:14:30.51 3:18 18.18 03:37:39.88
150
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
2567 POL Mysłowice 02:25:21.80 03:13:39.23 3:20 18.03 03:39:23.34
151
CIEPLAK Tomasz
2804 POL Częstochowa 02:19:12.93 03:14:42.96 3:21 17.98 03:40:05.44
152
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 02:25:57.90 03:15:44.32 3:21 17.98 03:40:29.58
153
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 02:23:40.87 03:15:42.86 3:21 17.93 03:40:50.84
154
FERDYN Rafał
1871 POL Rogoźnik 02:28:03.94 03:16:51.77 3:22 17.84 03:41:51.50
155
POREMBSKI Marcin
Ataksport Omnisquare Gliwice
1464 POL Knurów 02:08:12.03 02:53:07.64 3:23 17.74 03:42:54.62
156
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 02:24:50.68 03:15:50.20 3:24 17.69 03:43:57.27
157
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 02:25:33.15 03:17:36.13 3:24 17.65 03:44:08.68
158
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 02:26:00.15 03:16:44.32 3:25 17.60 03:45:08.28
159
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
2460 POL Bibice 02:30:40.31 03:20:46.56 3:26 17.55 03:45:41.49
160
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2325 POL Tychy 02:26:55.13 03:20:06.33 3:26 17.55 03:45:45.63
161
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 02:26:56.89 03:17:53.31 3:26 17.55 03:45:47.46
162
WALCZYK Marcin
2825 POL Warszawa 02:23:44.66 03:18:02.24 3:26 17.51 03:46:03.97
163
SUSZYŁO Sebastian
2328 POL Ruda Śląska 02:29:26.49 03:21:40.61 3:27 17.46 03:46:59.46
164
SZWESTA Roman
XC 80
2023 POL Zabrze 02:20:55.95 03:17:14.56 3:27 17.46 03:47:03.84
165
KAWALEC Paweł
1986 POL Sosnowiec 02:27:53.96 03:20:29.02 3:28 17.37 03:47:49.21
166
SZCZOTKA Marcin
Rysianka Team
2303 POL Węgierska Górka 02:28:37.00 03:21:41.04 3:29 17.28 03:49:04.41
167
SZECÓWKA Zbigniew
POSITIVE ENERGY
1974 POL Poraj 02:31:35.76 03:24:20.08 3:29 17.23 03:49:44.36
168
PĘCZKOWSKI Przemysław
Totem Śmierdzi Potem
2826 POL Sosnowiec 02:27:31.05 03:22:11.54 3:30 17.19 03:50:29.10
169
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 02:34:58.53 03:26:16.80 3:30 17.14 03:50:43.25
170
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1067 POL Kędzierzyn-Koźle 02:30:27.93 03:24:46.24 3:31 17.10 03:51:46.82
171
KLIMECKI Piotr
2592 POL Jastrzębie Zdrój 02:26:45.05 03:23:06.79 3:32 17.01 03:52:35.13
172
WILCZYŃSKA Agnieszka
AGH Cycling Team
2811 POL Rzeszów 02:31:33.30 03:26:55.39 3:32 17.01 03:53:04.29
173
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1653 POL Częstochowa 02:32:23.24 03:26:29.80 3:33 16.92 03:53:45.96
174
CHOLEWA Tomasz
1908 POL Chrzanów 02:33:54.95 03:29:37.41 3:36 16.71 03:56:43.13
175
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 02:40:02.52 03:32:10.25 3:36 16.71 03:56:53.77
176
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 02:36:45.60 03:30:07.31 3:36 16.71 03:56:57.60
177
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
1649 POL Opole 02:35:22.98 03:30:20.43 3:37 16.62 03:58:07.62
178
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 02:30:28.08 03:29:43.37 3:38 16.58 03:58:47.51
179
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1006 POL Rybnik 02:38:02.17 03:33:48.04 3:38 16.58 03:58:59.80
180
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 02:36:49.95 03:31:49.79 3:38 16.54 03:59:30.72
181
JASIURKOWSKI Łukasz
2440 POL Tarnowskie Góry 02:36:28.59 03:34:26.22 3:41 16.30 04:02:44.33
182
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 02:34:59.21 03:31:13.54 3:41 16.30 04:03:05.24
183
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 02:36:47.92 03:37:57.43 3:42 16.26 04:03:50.25
184
KANDZIORA Andrzej
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2177 POL Ruda Śląska 02:40:21.95 03:37:53.23 3:42 16.26 04:03:50.47
185
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 02:39:25.44 03:37:35.48 3:42 16.22 04:04:05.34
186
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1766 POL Chrzanów 02:39:30.59 03:40:14.80 3:50 15.68 04:12:21.92
187
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1210 POL Kraków 02:40:29.95 03:47:04.28 3:57 15.21 04:20:11.89
188
MAJOR Stefan
BIEGAJ Z żARKAMI
2814 POL Żarki 03:06:43.49 04:02:46.42 4:05 14.73 04:28:56.57
189
SKŁODOWSKI Dariusz
1412 POL Sosnowiec 03:04:43.77 04:11:32.79 4:20 13.89 04:45:13.45
190
AUGUSTYNIAK Marek
2809 Zawiercie 02:35:32.40 03:41:30.20 4:25 13.64 04:50:33.72
191
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
1416 POL Wyry 03:13:00.00 04:27:08.59 4:40 12.89 05:06:54.53
192
HAJKOWSKI Tomasz
1988 POL Poraj 02:57:43.81 04:29:58.67 4:41 12.82 05:09:02.44

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU