Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Żarki - Pro/Hobby

Żarki, Polska
24.06.2018

Wyniki

Pro 66 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
1659 POL Gliwice 01:39:35:16 02:11:07:84 2:15 26.83 02:27:29:78
2
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1569 POL Siemianowice Śląskie 01:39:17:90 02:11:43:79 2:15 26.72 02:28:25:33
3
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1523 POL Bytom 01:39:35:05 02:12:08:42 2:16 26.51 02:29:20:84
4
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1599 POL Mysłowice 01:43:17:80 02:18:57:33 2:23 25.19 02:37:14:48
5
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 01:45:00:35 02:20:11:49 2:24 25.00 02:38:12:49
6
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 01:45:02:43 02:20:01:95 2:24 25.00 02:38:13:21
7
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
2764 POL Tarnowskie Góry 01:46:53:55 02:23:45:34 2:28 24.35 02:42:41:54
8
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1042 POL Myszków 01:46:51:51 02:23:40:83 2:28 24.35 02:42:41:77
9
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 01:46:48:35 02:23:46:24 2:28 24.35 02:42:42:39
10
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 01:46:47:32 02:23:45:35 2:28 24.35 02:42:42:72
11
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Rybnik 01:49:27:74 02:26:11:96 2:30 24.18 02:44:00:53
12
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 01:49:27:85 02:26:07:59 2:30 24.09 02:44:10:83
13
KLAMA Rafał
1445 POL Częstochowa 01:49:33:57 02:25:59:36 2:30 24.09 02:44:12:09
14
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2549 POL Dąbrowa Górnicza 01:49:37:36 02:26:03:89 2:30 24.09 02:44:15:56
15
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1384 POL Gliwice 01:50:04:90 02:26:01:20 2:30 24.09 02:44:16:23
16
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 01:50:01:84 02:25:59:97 2:30 24.09 02:44:16:37
17
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
2666 POL Janów 01:49:38:74 02:26:03:50 2:31 23.91 02:45:29:78
18
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 01:50:08:83 02:27:20:69 2:31 23.91 02:45:39:43
19
ANTOSZ Piotr
2434 POL Sosnowiec 01:50:41:93 02:27:45:04 2:31 23.91 02:45:47:76
20
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 01:53:22:99 02:28:03:83 2:31 23.83 02:45:57:37
21
SKROBARCZYK Łukasz
1584 POL Częstochowa 01:49:42:89 02:26:15:41 2:31 23.83 02:45:57:67
22
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1904 POL Bielsko-Biała 01:49:46:08 02:26:55:96 2:31 23.83 02:46:05:71
23
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1764 POL Jaworzno 01:50:32:81 02:27:46:31 2:32 23.74 02:46:44:60
24
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 01:49:40:47 02:26:59:62 2:32 23.74 02:46:45:53
25
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 01:50:10:65 02:26:13:95 2:32 23.74 02:46:47:87
26
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
1474 POL Żory 01:50:12:45 02:27:22:98 2:32 23.74 02:46:57:94
27
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1499 POL Tychy 01:50:11:00 02:27:50:04 2:32 23.66 02:47:11:97
28
ATŁAS Filip
72D Windsport Team powered by OSHEE
1577 POL Sosnowiec 01:51:38:54 02:29:00:18 2:33 23.66 02:47:35:53
29
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Wodzisław Śląski 01:52:38:05 02:29:38:91 2:33 23.57 02:47:53:64
30
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2526 POL Jastrzębie-Zdrój 01:51:34:92 02:28:56:95 2:34 23.49 02:48:22:02
31
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 01:50:15:68 02:29:01:42 2:34 23.49 02:48:22:14
32
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 01:50:14:47 02:29:04:05 2:34 23.49 02:48:23:53
33
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 01:50:19:49 02:29:05:71 2:34 23.49 02:48:25:68
34
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1121 POL Bestwina 01:50:20:94 02:29:06:58 2:34 23.49 02:48:44:38
35
GEMBICZ Marcin
Kalas Helman Sport
1829 POL Częstochowa 01:52:28:63 02:29:31:09 2:34 23.40 02:49:06:03
36
JANOWICZ Przemysław
Cykloopole
2477 POL Olesno 01:52:12:25 02:30:05:52 2:35 23.32 02:49:50:93
37
KRASKI Stanisław
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1349 POL Skrzyszów 01:52:35:81 02:31:01:15 2:35 23.32 02:49:57:44
38
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 01:56:25:94 02:33:07:00 2:36 23.16 02:51:13:12
39
ZIMOŃSKI Bartosz
1811 POL Myszków 01:54:05:14 02:33:21:62 2:38 22.92 02:52:54:91
40
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1736 POL Bielsko-Biała 01:54:36:96 02:33:25:78 2:38 22.92 02:52:55:14
41
FRANKIEWICZ Roman
2291 POL Zabrze 01:52:39:67 02:32:31:24 2:38 22.92 02:52:58:77
42
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 01:58:25:65 02:34:33:05 2:38 22.84 02:53:34:94
43
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1768 POL Chrzanów 01:54:47:19 02:34:12:10 2:39 22.68 02:54:19:90
44
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 01:56:15:96 02:35:42:32 2:39 22.68 02:54:26:97
45
HAPEK Andrzej
1214 POL Jaworzno 01:54:29:24 02:34:43:70 2:39 22.68 02:54:27:87
46
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 01:52:39:49 02:33:07:19 2:39 22.68 02:54:53:68
47
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 01:54:42:67 02:34:57:79 2:40 22.60 02:55:00:05
48
MIESZCZAK Aleksander
Bikehead
1127 POL Częstochowa 01:56:26:75 02:35:53:58 2:41 22.45 02:56:16:03
49
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 01:56:58:57 02:36:27:98 2:41 22.45 02:56:25:96
50
GĄGAŁKA Dariusz
2805 POL Katowice 01:56:30:60 02:36:28:33 2:41 22.37 02:56:52:55
51
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1486 POL Mysłowice 01:49:50:51 02:36:53:99 2:41 22.37 02:57:00:61
52
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 01:58:14:07 02:37:28:34 2:42 22.30 02:57:21:15
53
KUBICKI Paweł
1326 POL Kraków 01:57:32:57 02:36:53:14 2:42 22.30 02:57:21:32
54
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 01:57:29:43 02:37:47:43 2:42 22.22 02:58:09:27
55
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
2490 POL Bytom 01:58:14:63 02:37:52:81 2:42 22.22 02:58:09:62
56
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 01:58:25:67 02:38:27:49 2:43 22.22 02:58:26:20
57
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1066 POL Kedzierzyn-Kozle 02:00:41:07 02:38:43:16 2:43 22.15 02:58:42:74
58
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2410 POL Dąbrowa Górnicza 01:55:54:58 02:37:49:11 2:43 22.15 02:58:44:29
59
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1668 POL Wojkowice 01:56:04:31 02:38:10:43 2:43 22.15 02:58:55:69
60
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2081 POL Tychy 02:01:33:43 02:40:28:21 2:45 21.93 03:00:46:07
61
RICHTER Paweł
1825 Mysłowice 01:59:33:14 02:40:20:08 2:45 21.85 03:00:55:60
62
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 01:58:28:99 02:39:53:43 2:46 21.78 03:01:38:82
63
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1621 POL Rybnik 01:59:44:08 02:40:07:91 2:46 21.78 03:01:46:49
64
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 02:01:36:92 02:41:54:44 2:46 21.71 03:02:10:60
65
KLIK Marcin
Proservice Racing Team
1292 POL Chrzanów 02:02:32:36 02:42:07:73 2:46 21.71 03:02:25:79
66
GAJDZIK Piotr
KIWI KLUB MTB
1097 POL Mikołów 02:00:35:53 02:41:53:10 2:46 21.71 03:02:31:48
67
WOJTYCZKA Wojciech
2612 POL Bieruń 02:01:40:04 02:42:48:83 2:47 21.57 03:03:28:24
68
BAJAK Tomasz
Xc 80
2693 POL Kraków 02:01:44:54 02:43:04:26 2:47 21.57 03:03:38:53
69
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1230 POL Piekary Śląskie 01:57:42:20 02:41:44:48 2:48 21.50 03:03:54:24
70
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 02:01:04:88 02:42:50:25 2:48 21.50 03:03:54:34
71
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 02:02:36:86 02:43:25:67 2:48 21.50 03:04:14:34
72
BŁACHUT Mariusz
2149 POL Bystra 02:03:00:47 02:43:48:46 2:48 21.43 03:04:46:40
73
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 02:02:40:60 02:44:08:78 2:49 21.36 03:05:13:14
74
JACHNA Sylwester
Sutrisept Mtb Team
1079 POL Chełmek 02:04:05:15 02:45:36:71 2:49 21.36 03:05:27:35
75
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 02:03:38:47 02:45:02:60 2:49 21.36 03:05:28:13
76
CZERWIK Tomasz
Estile Racing Team
1367 POL Biała 01:59:11:55 02:44:16:30 2:49 21.36 03:05:29:07
77
SEIFRIED Łukasz
2031 POL Świętochłowice 02:03:53:95 02:45:02:84 2:49 21.36 03:05:29:46
78
DYSZKOWSKI Grzegorz
1752 POL Gliwice 02:03:44:69 02:45:37:06 2:49 21.36 03:05:39:57
79
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1694 POL Chrzanów 02:04:03:96 02:45:06:88 2:49 21.29 03:05:47:79
80
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1040 POL Zawiercie 02:02:14:35 02:44:44:12 2:50 21.22 03:06:32:74
81
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 02:00:50:94 02:44:40:27 2:50 21.22 03:06:44:87
82
JEKEL Marcin
1291 POL Katowice 02:04:09:80 02:45:59:90 2:51 21.15 03:07:04:45
83
BERGER Jurek
1837 POL Dąbrowa Górnicza 02:02:45:96 02:45:27:29 2:51 21.15 03:07:05:62
84
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 02:02:57:93 02:45:26:10 2:51 21.15 03:07:25:60
85
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1697 POL Chrzanów 02:04:11:26 02:47:19:39 2:51 21.09 03:07:47:84
86
SERAFIN Alina
Thp Team
1540 POL Opole 02:04:58:49 02:46:45:90 2:51 21.09 03:07:57:61
87
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
2371 POL Jastrzębie Zdrój 02:00:54:88 02:44:59:50 2:52 21.02 03:08:08:55
88
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 02:03:47:13 02:46:27:00 2:52 21.02 03:08:18:93
89
DRABIK Dagmara
Ks Azs Awf Katowice Velonews.pl
1605 POL Tychy 02:01:39:59 02:45:37:16 2:52 21.02 03:08:30:47
90
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
2662 POL Częstochowa 02:04:59:83 02:48:37:90 2:53 20.89 03:09:39:51
91
WYLĘŻEK Dariusz
2435 Sosnowiec 02:07:25:62 02:49:40:06 2:54 20.82 03:10:26:69
92
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 02:04:13:02 02:47:39:87 2:54 20.75 03:10:32:45
93
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 02:04:07:87 02:49:11:84 2:54 20.69 03:11:19:45
94
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1388 POL Gliwice 02:06:58:61 02:49:18:65 2:54 20.69 03:11:22:25
95
BUGAJSKI Przemysław
2079 POL Sosnowiec 02:07:05:57 02:50:35:74 2:55 20.63 03:11:45:16
96
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 02:02:23:05 02:48:58:32 2:55 20.63 03:12:08:69
97
KURZYŃSKI Dariusz
1237 POL Zielonki 02:06:39:95 02:50:09:35 2:55 20.56 03:12:19:78
98
NIEDZIELKO Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2808 POL Jastrzębie-Zdrój 02:06:23:91 02:51:40:87 2:56 20.50 03:12:54:99
99
LUTYŃSKI Mateusz
2821 POL Dąbrowa Górnicza 02:07:14:96 02:51:49:45 2:56 20.50 03:13:22:20
100
JAREK Wojciech
1396 POL Rokitno Szlacheckie 02:10:17:15 02:52:45:03 2:57 20.43 03:13:42:09
101
KRAMEK Grzegorz
1641 POL Mikołów 02:09:25:57 02:52:46:28 2:57 20.43 03:13:44:69
102
LEŃCZYK Stefan
Alva 1-Rowery. Ruda.pl
1609 POL Ruda Śląska 02:07:17:94 02:51:52:37 2:57 20.43 03:13:50:51
103
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 02:07:08:91 02:51:37:95 2:57 20.37 03:14:06:14
104
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2348 POL Częstochowa 02:07:56:74 02:51:56:82 2:57 20.37 03:14:28:55
105
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 02:03:19:38 02:49:56:94 2:57 20.37 03:14:41:06
106
SMOŁKA Tomasz
2188 POL Bystra 02:06:23:90 02:51:20:96 2:58 20.31 03:14:51:17
107
KULIŃSKI Michał
Draft Xczest
2772 POL Częstochowa 02:08:13:67 02:53:01:00 2:58 20.31 03:15:07:60
108
KRZAK Marcin
MPEC S.A. w Krakowie
2694 POL Kraków 02:08:23:87 02:53:25:43 2:58 20.25 03:15:25:37
109
PABIŚ Łukasz
erowery.pl Częstochowa
1281 POL Częstochowa 02:04:29:93 02:51:26:13 2:58 20.25 03:15:41:81
110
CUPRYŚ Marcin
2815 02:11:48:86 02:42:46:20 2:59 20.18 03:16:09:54
111
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 02:07:18:93 02:52:46:70 2:59 20.18 03:16:15:74
112
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 02:07:46:93 02:53:47:53 2:59 20.12 03:16:32:94
113
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
1830 POL Jastrzębie Zdrój 02:09:04:86 02:54:30:19 2:59 20.12 03:16:41:56
114
NIEMIEC Krzysztof
1270 POL Radlin 02:09:53:13 02:55:30:00 2:59 20.12 03:16:54:00
115
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 02:10:22:02 02:54:22:10 2:60 20.06 03:17:24:06
116
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 02:11:19:40 02:54:58:50 2:60 20.00 03:17:47:44
117
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 02:15:22:81 02:57:42:99 3:01 19.94 03:18:28:13
118
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1031 POL Skoczów 02:09:00:93 02:55:30:47 3:01 19.94 03:18:34:47
119
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1068 POL Kędzierzyn-Koźle 02:10:58:62 02:56:37:59 3:02 19.88 03:19:12:52
120
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1051 POL Śrubarnia 02:12:48:85 02:57:25:00 3:02 19.88 03:19:19:34
121
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 02:07:29:37 02:55:18:17 3:03 19.76 03:20:23:86
122
SZELER Jakub
Febys
2228 POL Zabrze 02:11:22:95 02:56:49:97 3:03 19.70 03:21:01:52
123
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 02:08:31:84 02:56:38:26 3:03 19.70 03:21:13:27
124
GĄSZCZAK Marcin
2667 POL Sosnowiec 02:11:02:91 02:57:33:70 3:04 19.64 03:21:50:39
125
NICIEJEWSKI Piotr
Febysbiketeam
2261 POL Knurow 02:12:41:91 02:58:05:81 3:04 19.58 03:22:06:52
126
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 02:15:29:08 03:00:59:21 3:05 19.53 03:23:03:69
127
PAWLUS Paweł
Rysianka Team
2397 POL Cięcina 02:16:39:82 03:01:08:24 3:06 19.41 03:23:48:71
128
RZODKIEWICZ Jacek
Bicyclista
1177 POL Gliwice 02:12:49:64 03:00:36:22 3:06 19.41 03:24:02:87
129
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 02:12:14:17 03:00:03:35 3:06 19.35 03:24:19:64
130
ADAMCZYK Marcin
NO NAME
2286 POL Wolbrom 02:17:07:96 03:02:48:11 3:07 19.30 03:24:57:50
131
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 02:15:05:93 03:02:29:93 3:07 19.30 03:24:58:43
132
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 02:13:52:02 03:01:22:28 3:07 19.30 03:25:01:33
133
CZERWIŃSKI Michał
Rysianka Team
2157 POL Brzuśnik 02:11:09:23 02:59:55:60 3:08 19.24 03:25:45:18
134
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 02:14:57:31 03:02:58:12 3:08 19.19 03:26:20:52
135
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 02:13:27:79 03:04:02:67 3:10 19.02 03:28:26:66
136
SAWCZUK Arkadiusz
1218 POL Dąbrowa Górnicza 02:13:54:11 03:03:42:41 3:10 19.02 03:28:28:74
137
SIKORA Dariusz
2589 POL Katowice 02:12:14:82 03:03:18:90 3:11 18.86 03:29:53:18
138
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
1894 POL Dąbrowa Górnicza 02:17:35:09 03:05:06:57 3:11 18.86 03:29:59:43
139
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 02:15:57:89 03:05:12:27 3:11 18.86 03:30:01:35
140
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1069 POL Zdzieszowice 02:11:19:94 03:10:15:83 3:11 18.86 03:30:04:64
141
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 02:18:15:40 03:07:50:53 3:13 18.70 03:31:54:95
142
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
1539 POL Opole 02:21:56:85 03:09:50:46 3:15 18.54 03:33:38:08
143
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 02:23:35:98 03:11:06:89 3:15 18.49 03:34:14:00
144
RYSZTOWSKI Michał
Reden
1893 POL Dąbrowa Górnicza 02:09:41:87 03:03:10:90 3:16 18.44 03:34:45:18
145
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1899 POL Częstochowa 02:22:32:25 03:12:16:73 3:17 18.38 03:35:36:33
146
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1620 POL Zabrze 02:20:12:33 03:11:34:99 3:17 18.28 03:36:22:63
147
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1002 POL Strzelce Opolskie 02:24:02:73 03:13:18:73 3:18 18.28 03:36:45:60
148
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 02:26:14:91 03:13:00:61 3:18 18.23 03:36:59:19
149
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 02:26:25:95 03:14:30:51 3:18 18.18 03:37:39:88
150
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
2567 POL Mysłowice 02:25:21:80 03:13:39:23 3:20 18.03 03:39:23:34
151
CIEPLAK Tomasz
2804 POL Częstochowa 02:19:12:93 03:14:42:96 3:21 17.98 03:40:05:44
152
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1695 POL Chrzanów 02:25:57:90 03:15:44:32 3:21 17.98 03:40:29:58
153
KUDZIA Leszek
2584 POL Dąbrowa Górnicza 02:23:40:87 03:15:42:86 3:21 17.93 03:40:50:84
154
FERDYN Rafał
1871 POL Rogoźnik 02:28:03:94 03:16:51:77 3:22 17.84 03:41:51:50
155
POREMBSKI Marcin
Ataksport Omnisquare Gliwice
1464 POL Knurów 02:08:12:03 02:53:07:64 3:23 17.74 03:42:54:62
156
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 02:24:50:68 03:15:50:20 3:24 17.69 03:43:57:27
157
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1699 POL Chrzanów 02:25:33:15 03:17:36:13 3:24 17.65 03:44:08:68
158
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 02:26:00:15 03:16:44:32 3:25 17.60 03:45:08:28
159
ZAWADZKI Aleksander
ENERGO NAWiGATOR
2460 POL Bibice 02:30:40:31 03:20:46:56 3:26 17.55 03:45:41:49
160
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2325 POL Tychy 02:26:55:13 03:20:06:33 3:26 17.55 03:45:45:63
161
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 02:26:56:89 03:17:53:31 3:26 17.55 03:45:47:46
162
WALCZYK Marcin
2825 POL Warszawa 02:23:44:66 03:18:02:24 3:26 17.51 03:46:03:97
163
SUSZYŁO Sebastian
2328 POL Ruda Śląska 02:29:26:49 03:21:40:61 3:27 17.46 03:46:59:46
164
SZWESTA Roman
XC 80
2023 POL Zabrze 02:20:55:95 03:17:14:56 3:27 17.46 03:47:03:84
165
KAWALEC Paweł
1986 POL Sosnowiec 02:27:53:96 03:20:29:02 3:28 17.37 03:47:49:21
166
SZCZOTKA Marcin
Rysianka Team
2303 POL Węgierska Górka 02:28:37:00 03:21:41:04 3:29 17.28 03:49:04:41
167
SZECÓWKA Zbigniew
POSITIVE ENERGY
1974 POL Poraj 02:31:35:76 03:24:20:08 3:29 17.23 03:49:44:36
168
PĘCZKOWSKI Przemysław
Totem Śmierdzi Potem
2826 POL Sosnowiec 02:27:31:05 03:22:11:54 3:30 17.19 03:50:29:10
169
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 02:34:58:53 03:26:16:80 3:30 17.14 03:50:43:25
170
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1067 POL Kędzierzyn-Koźle 02:30:27:93 03:24:46:24 3:31 17.10 03:51:46:82
171
KLIMECKI Piotr
2592 POL Jastrzębie Zdrój 02:26:45:05 03:23:06:79 3:32 17.01 03:52:35:13
172
WILCZYŃSKA Agnieszka
AGH Cycling Team
2811 POL Rzeszów 02:31:33:30 03:26:55:39 3:32 17.01 03:53:04:29
173
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1653 POL Częstochowa 02:32:23:24 03:26:29:80 3:33 16.92 03:53:45:96
174
CHOLEWA Tomasz
1908 POL Chrzanów 02:33:54:95 03:29:37:41 3:36 16.71 03:56:43:13
175
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 02:40:02:52 03:32:10:25 3:36 16.71 03:56:53:77
176
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik 02:36:45:60 03:30:07:31 3:36 16.71 03:56:57:60
177
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
1649 POL Opole 02:35:22:98 03:30:20:43 3:37 16.62 03:58:07:62
178
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 02:30:28:08 03:29:43:37 3:38 16.58 03:58:47:51
179
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1006 POL Rybnik 02:38:02:17 03:33:48:04 3:38 16.58 03:58:59:80
180
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 02:36:49:95 03:31:49:79 3:38 16.54 03:59:30:72
181
JASIURKOWSKI Łukasz
2440 POL Tarnowskie Góry 02:36:28:59 03:34:26:22 3:41 16.30 04:02:44:33
182
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1612 POL Sosnowiec 02:34:59:21 03:31:13:54 3:41 16.30 04:03:05:24
183
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 02:36:47:92 03:37:57:43 3:42 16.26 04:03:50:25
184
KANDZIORA Andrzej
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2177 POL Ruda Śląska 02:40:21:95 03:37:53:23 3:42 16.26 04:03:50:47
185
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 02:39:25:44 03:37:35:48 3:42 16.22 04:04:05:34
186
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1766 POL Chrzanów 02:39:30:59 03:40:14:80 3:50 15.68 04:12:21:92
187
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1210 POL Kraków 02:40:29:95 03:47:04:28 3:57 15.21 04:20:11:89
188
MAJOR Stefan
BIEGAJ Z żARKAMI
2814 POL Żarki 03:06:43:49 04:02:46:42 4:05 14.73 04:28:56:57
189
SKŁODOWSKI Dariusz
1412 POL Sosnowiec 03:04:43:77 04:11:32:79 4:20 13.89 04:45:13:45
190
AUGUSTYNIAK Marek
2809 Zawiercie 02:35:32:40 03:41:30:20 4:25 13.64 04:50:33:72
191
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
1416 POL Wyry 03:13:00:00 04:27:08:59 4:40 12.89 05:06:54:53
192
HAJKOWSKI Tomasz
1988 POL Poraj 02:57:43:81 04:29:58:67 4:41 12.82 05:09:02:44

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU