Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Żywiec - Family

Żywiec, Polska
13.05.2018

Wyniki

Family 10.7 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1331 POL Bytom 3:28 17.26 00:37:00.53
2
WIECZOREK Filip
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1543 POL Rybnik 3:50 15.74 00:40:50.50
3
KONWIŃSKI Mateusz
KK SKAN BIKE TEAM OPOCZNO
2359 POL Brzeziny 3:53 15.51 00:41:31.14
4
GRYCMAN Jakub
Gk Viktoria Rybnik
1804 POL Rybnik 4:07 14.66 00:44:01.28
5
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
2224 POL Rybnik 4:21 13.90 00:46:29.91
6
SKÓRKA Artur
2009 POL Dąbrowa Górnicza 4:32 13.21 00:48:23.01
7
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
1571 POL Rybnik 4:44 12.74 00:50:30.29
8
BLUSZCZ Tadeusz
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
2006 POL Świerklany 4:53 12.30 00:52:14.63
9
STYRNA Jakub
2122 4:58 12.02 00:53:06.11
10
HOFMAN Jakub
HOFMAN Team
2341 POL Chorzów 5:13 11.51 00:55:40.99
11
HOFMAN Jonasz
2342 POL Chorzów 5:13 11.51 00:55:44.00
12
GÓRECKI Daniel
2038 POL Szczerbice 5:14 11.51 00:55:57.39
13
FOJCIK Jakub
2354 POL Tarnowskie Góry 5:16 11.38 00:56:15.44
14
PAWŁOWSKA Maria
Mtb Ustroń Team
2025 POL Ustroń 5:21 11.26 00:57:09.09
15
WĘGRZYN Nikodem
Klub Kolarski Świerklany
2187 POL Świerklany 5:24 11.15 00:57:37.24
16
BLUSZCZ Zofia
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
2005 POL Świerklany 5:24 11.15 00:57:39.88
17
DUDZIC Mateusz
Klub Kolarski Świerklany
1965 POL Rybnik 5:26 11.03 00:58:07.22
18
TOKARSKA Milena
2128 POL Łazy 5:31 10.92 00:58:59.17
19
KROS Aleksander
1826 POL Kraków 5:40 10.59 01:00:27.33
20
BRUDNY Dawid
Cyklotramp
2365 5:40 10.59 01:00:28.26
21
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1503 POL Rybnik 5:45 10.39 01:01:30.55
22
KUPCZYK Karol
Uks Katolik Częstochowa
1792 POL Częstochowa 5:46 10.39 01:01:41.78
23
BOŻEK Igor
Atak Sport C67 Racing Team
1594 POL Pyskowice 5:47 10.39 01:01:42.23
24
ŁAPIN Mateusz
Rafako Orbea Mtb Team
1560 POL Racibórz 5:48 10.39 01:01:53.11
25
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
1531 POL Żory 6:02 10.00 01:04:29.98
26
GARNEK Ksawier
GK Viktoria Rybnik
1882 POL Rydułtowy 6:04 9.91 01:04:50.50
27
JANISZEWSKI Michał
2396 6:07 9.82 01:05:17.19
28
GAJDZIK Julia
Kiwi Klub Mtb
1100 POL Mikołów 6:10 9.73 01:05:56.62
29
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
1314 POL Bytom 6:16 9.55 01:07:02.61
30
BERNAŚ Kamil
1873 POL Sosnowiec 6:28 9.30 01:09:07.49
31
SYRNICKA Julia
Tandemem Dla Oliwki 1%
1262 POL Żory 6:29 9.22 01:09:18.07
32
ŻUR Kacper
2174 POL Łodygowice 6:29 9.22 01:09:21.30
33
KURP Olaf
2116 6:30 9.22 01:09:29.41
34
KOWALEWSKA Martyna
2014 POL Toszek 6:44 8.92 01:11:55.66
35
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
2012 CZE Trinec 6:44 8.92 01:11:56.76
36
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
2088 POL Rybnik 6:44 8.92 01:11:58.15
37
BOGACKI Mikołaj
2172 POL Katowice 6:47 8.84 01:12:32.04
38
KOWALCZYK Kacper
2113 POL Cisiec 6:47 8.84 01:12:33.10
39
KAJDEWICZ Kacper
1357 POL Tychy 6:53 8.70 01:13:32.09
40
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
1243 POL Zabrze 6:54 8.70 01:13:46.07
41
GARNEK Natalia
1758 6:55 8.70 01:13:52.30
42
BRACHMAŃSKI Filip
2108 6:56 8.63 01:14:08.85
43
ŚLUSARZ Maksymilian
2339 Orzesze 7:01 8.56 01:15:01.44
44
MUSIOŁ Rafał
1838 POL Mikołów 7:05 8.49 01:15:44.90
45
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
1535 POL Gliwice 7:06 8.43 01:15:54.40
46
KANIK Dominik
2175 POLSKA Wilkowice 7:06 8.43 01:15:54.92
47
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
1534 POL Gliwice 7:07 8.43 01:16:03.61
48
ZIAJSKA Amelia
1526 POL Katowice 7:07 8.43 01:16:04.86
49
BOŃCZYK Adam
1200 POL Zabrze 7:07 8.43 01:16:06.60
50
PRZYBYŁA Wojciech
Szczyrk
2350 7:07 8.43 01:16:06.72
51
JANECKI Szymon
2160 POL Katowice 7:18 8.23 01:18:05.29
52
WÓJCIK Igor
żorskierowerowewariaty
1254 POL Żory 7:24 8.11 01:19:07.82
53
SŁAWSKI Maksymilian
Silesia Technika & Isocar Team
1286 POL Chorzów 7:25 8.11 01:19:11.21
54
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
1794 POL Częstochowa 7:29 8.05 01:19:58.76
55
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
1195 POL Żory 7:30 8.05 01:20:05.24
56
BERNAŚ Natalia
1875 POL Dąbrowa Górnicza 7:31 7.99 01:20:17.90
57
KAMIŃSKA Julia
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
2312 POL Częstochowa 7:31 7.99 01:20:18.62
58
NISKI Bartosz
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1793 POL Częstochowa 7:40 7.81 01:21:59.92
59
ZIÓŁKOWSKI Jakub
2321 POL Gliwice 7:46 7.75 01:23:00.76
60
OWSIONKA Maciej
2163 POL Żywiec 7:49 7.70 01:23:35.46
61
STRZĄDAŁA Maciej
2323 POL Gołkowice 7:52 7.64 01:24:07.95
62
CIARA Kornel
2504 7:55 7.59 01:24:33.85
63
ZELMOZER Agata
2106 POL Sosnowiec 8:04 7.43 01:26:09.90
64
STRZĄDAŁA Paweł
2322 POL Gołkowice 8:05 7.43 01:26:21.30
65
DRABIK Paulina
1537 POL Katowice 8:10 7.38 01:27:15.70
66
GAJDA Anna
2198 POL Gliwice 8:23 7.18 01:29:37.39
67
BRUDNY Szymon
Rybnik
1824 POL Rybnik 8:23 7.18 01:29:38.99
68
SZMID Julia
KLUB KOLARSKI ŚWIERKLANY
2500 POL Rybnik 8:39 6.95 01:32:33.12
69
BUGAJSKI Maciej
2372 8:43 6.90 01:33:05.49
70
POREMBSKA Martyna
Ataksport Omnisquare Gliwice
1533 POL Knurów 8:45 6.86 01:33:27.76
71
WIECZOREK Karolina
Rafako Orbea Mtb Team
2530 POL Częstochowa 9:15 6.48 01:38:57.03
72
GUZIK Joanna
1895 POL Sosnowiec 9:42 6.18 01:43:41.50
73
PIECZYRAK Dominik
1181 POL Katowice 10:06 5.94 01:47:54.80
74
FORLICZ Pola
2143 POL Katowice 10:13 5.88 01:49:13.81
75
TOMERA Katarzyna
1567 POL Katowice 10:16 5.85 01:49:46.77
76
SIKORA Antonina
2137 10:40 5.63 01:54:01.25
77
CZUBA Mateusz
2139 POL Bytom 11:09 5.38 01:59:13.42

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU