Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Żywiec - Pro/Hobby

Żywiec, Polska
13.05.2018

Wyniki

Hobby 24 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
HELIZANOWICZ Łukasz
Jbg-2 Professional Mtb Team
2127 POL Tuchów 00:28:18.84 2:50 21.24 01:07:53.54
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 00:29:51.14 2:57 20.51 01:10:27.02
3
MIZERA Jakub
Rk Aluminium Bike Team
2126 POL Bulowice 00:29:47.29 2:57 20.34 01:10:37.23
4
CIEŚLAR Adam
Gomola trans Airco
2054 POL Istebna 00:31:15.46 3:01 20.00 01:12:17.75
5
WIELGOS Mateusz
1405 POL Gliwice 00:30:45.50 3:03 19.67 01:13:07.75
6
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 00:31:05.28 3:06 19.35 01:14:17.59
7
KUBACZKA Grzegorz
www.ag-architekci.pl
2233 POL Skoczów 00:31:43.19 3:06 19.35 01:14:18.62
8
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 00:32:24.50 3:08 19.20 01:15:03.15
9
GRZEBINOGA Michał
1489 POL Brzeszcze 00:31:46.80 3:10 19.05 01:15:37.30
10
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 00:32:09.45 3:11 18.90 01:16:07.11
11
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus
2368 POL Brenna 00:32:16.77 3:11 18.90 01:16:08.90
12
NOWAKOWSKI Damian
2094 POLSKA Opoczno 00:34:21.29 3:15 18.60 01:17:36.65
13
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała 00:34:48.01 3:15 18.60 01:17:37.03
14
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 00:33:16.62 3:15 18.60 01:17:39.10
15
JAROSIEWICZ Krzysztof
SPORT-PASJA ŻYWIEC
2118 POL Żywiec 00:34:20.11 3:15 18.46 01:17:56.22
16
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 00:34:55.41 3:18 18.18 01:19:03.49
17
PROCHOWNIK Marcin
2173 POL Żywiec 00:34:41.65 3:18 18.18 01:19:04.49
18
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 00:34:31.26 3:19 18.18 01:19:13.87
19
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 00:34:12.66 3:19 18.18 01:19:19.26
20
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 00:34:28.79 3:20 18.05 01:19:40.10
21
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów 00:34:10.43 3:20 18.05 01:19:54.86
22
KUKURBA Mikołaj
Ataksport Omnisquare Gliwice
1315 POL Gliwice 00:34:07.13 3:22 17.91 01:20:28.25
23
MIODOŃSKI Jarek
SKANBIKE SPORT-PASJA ŻYWIEC
2195 POL Żywiec 00:34:30.71 3:22 17.91 01:20:28.91
24
RYGLEWSKI Jan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1618 POL Zabrze 00:33:49.71 3:22 17.91 01:20:30.74
25
KALAMARZ Kamil
2288 POL Rybnik 00:34:56.90 3:22 17.78 01:20:44.06
26
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 00:34:47.48 3:25 17.65 01:21:36.63
27
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2050 POL Jastrzębie-Zdrój 00:35:28.78 3:25 17.65 01:21:39.01
28
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1273 POL Rybnik 00:35:19.40 3:26 17.52 01:22:16.79
29
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 00:35:29.75 3:26 17.52 01:22:17.03
30
KWIATEK Michał
Cst 7R Mtb Team
1521 Nawojowa Góra 00:35:52.71 3:27 17.39 01:22:30.29
31
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 00:35:34.20 3:29 17.27 01:23:18.67
32
KOSTRZEWSKI Krzysztof
2400 POL Siemianowice Śląskie 00:36:40.96 3:31 17.14 01:24:09.69
33
KAPICA Marek
1300 POL Gołkowice 00:36:44.32 3:32 17.02 01:24:44.25
34
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 00:30:42.04 3:36 16.67 01:26:12.14
35
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 00:38:57.43 3:36 16.67 01:26:15.69
36
DYSZY Grzegorz
Bike Atelier Team
1771 POL Bobrowniki 00:37:09.11 3:36 16.67 01:26:15.82
37
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 00:36:38.85 3:36 16.67 01:26:18.31
38
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
2216 POL Jastrzębie Zdrój 00:37:34.02 3:37 16.67 01:26:40.34
39
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa 00:38:31.31 3:39 16.44 01:27:21.41
40
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 00:38:38.10 3:39 16.44 01:27:23.20
41
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 00:38:01.57 3:40 16.33 01:27:56.95
42
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1216 POL Jastrzębie Zdrój 00:39:23.22 3:41 16.33 01:28:01.22
43
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 00:39:21.22 3:41 16.33 01:28:09.31
44
LEW Szymon
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1610 POL Ruda Śląska 00:38:55.95 3:41 16.33 01:28:18.30
45
CYROŃ Paweł
2285 POL Czerwionka-Leszczyny 00:38:25.05 3:41 16.33 01:28:18.39
46
MUZYK Wojciech
1869 POL Racibórz 00:37:24.72 3:41 16.33 01:28:21.01
47
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 00:38:55.58 3:42 16.22 01:28:32.61
48
SMOLORZ Artur
1817 POL Lędziny 00:38:21.33 3:42 16.22 01:28:44.93
49
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 00:38:58.18 3:43 16.22 01:28:49.42
50
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:02.77 3:44 16.11 01:29:22.03
51
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 00:39:01.10 3:44 16.11 01:29:25.80
52
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla & Diagnostix
2213 POL Wisła 00:38:54.85 3:49 15.79 01:31:29.53
53
PIECH Patryk
Grupa Kolarska Four Bike
2183 POL 00:43:26.29 3:50 15.69 01:31:54.78
54
NOWOMIEJSKI Adam
1586 POL Rybnik 00:40:54.73 3:50 15.69 01:31:59.77
55
CYROŃ Piotr
MTB Kyndra Klub Jastrzebie Zdrój
1746 POL Gołkowice 00:40:11.33 3:51 15.58 01:32:15.43
56
MITORAJ Piotr
1436 POL Oświęcim 00:42:54.66 3:52 15.58 01:32:27.02
57
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
2227 POL Kraków 00:41:36.36 3:52 15.58 01:32:27.70
58
HUDYKA Gabriela
Grupa Kolarska Four Bike
2181 POL 00:41:57.99 3:52 15.58 01:32:38.51
59
JAŚNIECKI Piotr
1494 POL Opole 00:41:20.17 3:52 15.48 01:32:45.23
60
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 00:40:53.55 3:53 15.48 01:33:06.25
61
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 00:41:40.81 3:53 15.48 01:33:07.11
62
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 00:41:14.71 3:53 15.48 01:33:09.20
63
DRZENIEK Marcin
Gk Viktoria Rybnik
1509 POL Rybnik 00:40:55.54 3:54 15.48 01:33:15.38
64
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków 00:41:15.92 3:54 15.38 01:33:35.56
65
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 00:40:43.04 3:55 15.38 01:33:39.50
66
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:24.77 3:56 15.29 01:34:05.31
67
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski Sportosito
2154 POL Chorzów 00:40:20.95 3:56 15.29 01:34:22.73
68
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 00:41:12.32 3:57 15.19 01:34:33.24
69
MICHALEC Przemysław
1757 00:43:36.29 3:57 15.19 01:34:36.72
70
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1075 POL Radzionków 00:43:13.07 3:58 15.09 01:35:09.25
71
PASTERNAK Piotr
Jura Bike Mtb Team
1168 POL Brzeszcze 00:41:42.31 3:59 15.09 01:35:28.33
72
LISOWSKI Maciej
1954 POL Knurów 00:41:50.73 3:59 15.09 01:35:29.19
73
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
2371 POL Jastrzębie Zdrój 00:41:17.12 3:60 15.00 01:35:59.53
74
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 00:42:00.76 4:01 15.00 01:36:11.07
75
NOWOGRODZKI Mariusz
1304 POL Rybnik 00:42:42.52 4:01 15.00 01:36:12.71
76
DYBEK Józef
1501 POL Żywiec 00:42:30.31 4:01 15.00 01:36:15.59
77
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1611 POL Koniaków 00:42:04.90 4:01 15.00 01:36:16.32
78
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
2309 POL Sosnowiec 00:44:37.68 4:02 14.91 01:36:30.80
79
ŁYSOŃ Marcin
1942 POL Kęty 00:42:48.12 4:03 14.91 01:36:50.11
80
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 00:43:11.11 4:03 14.91 01:36:50.31
81
GRZEBINOGA Monika
1488 POL Brzeszcze 00:42:30.31 4:03 14.91 01:36:53.60
82
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 00:42:38.34 4:03 14.81 01:36:59.02
83
WOŹNIAK Wojciech
Dmk Invest Team
1065 POL Częstochowa 00:42:28.41 4:04 14.81 01:37:19.95
84
KRZESZOWIEC Zbigniew
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1399 Gliwice 00:40:22.41 4:04 14.72 01:37:30.05
85
OCHMANN Michal
NudelTeam
1184 POL Tarnowskie Góry/ Bad Bramstedt De 00:43:07.28 4:04 14.72 01:37:34.09
86
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 00:42:11.37 4:04 14.72 01:37:35.76
87
WYSTEMP Ryszard
1729 POL Czerwionka-Leszczyny 00:43:32.70 4:05 14.72 01:37:36.69
88
KOSTAREK Adrian
2011 POL Zabrze 00:39:57.70 4:07 14.63 01:38:33.14
89
NOWAK Krzysztof
1271 POL Ruda Śląska 00:43:08.95 4:07 14.63 01:38:34.28
90
PASTWA Karol
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
1267 POL Międzybrodzie Żywieckie 00:43:50.03 4:07 14.63 01:38:38.35
91
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 00:41:24.51 4:07 14.63 01:38:41.31
92
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 00:45:13.06 4:08 14.55 01:38:49.79
93
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
2001 POL Racibórz 00:44:56.70 4:08 14.55 01:39:09.31
94
BOGDAŃSKI Marcin
Bajkszop.com
2502 00:47:37.44 4:10 14.46 01:39:51.02
95
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała 00:45:30.90 4:11 14.37 01:40:05.31
96
NOWOCZEK Leszek
2165 POL Bażanowice 00:45:25.20 4:11 14.37 01:40:11.96
97
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1095 POL Mikołów 00:45:07.98 4:11 14.37 01:40:19.89
98
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 00:42:27.70 4:11 14.37 01:40:22.39
99
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1194 POL Zabrze 00:43:47.80 4:11 14.37 01:40:22.71
100
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice 00:45:34.16 4:12 14.37 01:40:24.43
101
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 00:45:54.00 4:12 14.29 01:40:34.91
102
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1076 POL Chorzów 00:46:08.97 4:12 14.29 01:40:40.02
103
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice 00:45:31.07 4:12 14.29 01:40:45.22
104
SOBÓTKA Tomasz
1536 POL Knurów 00:44:35.60 4:13 14.29 01:40:48.66
105
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 00:41:45.57 4:13 14.29 01:40:58.65
106
SERAFIN Michał
Serteam
2089 POL Myszków 00:43:51.42 4:13 14.20 01:41:06.86
107
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 00:46:54.61 4:14 14.20 01:41:24.57
108
MALEŃSKI Wojciech
1939 POL Tarnowskie Góry 00:45:53.72 4:15 14.12 01:41:47.01
109
LUBIENIEC Grzegorz
Brak
2362 POL Bielsko-Biała 00:45:43.61 4:15 14.12 01:41:54.84
110
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:49.62 4:16 14.12 01:42:00.56
111
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 00:44:33.11 4:16 14.12 01:42:13.17
112
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 00:44:51.12 4:16 14.12 01:42:15.96
113
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Bike Section
1294 POL Jastrzębie-Zdrój 00:45:46.22 4:16 14.04 01:42:18.15
114
KAGOŃ Damian
Leder Fox MTB Team
2376 POL Mikołów 00:51:13.28 4:17 14.04 01:42:40.73
115
RYGLEWSKI Piotr
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1619 POL Zabrze 00:44:35.73 4:18 14.04 01:42:48.55
116
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1325 POL Gliwice 00:46:25.37 4:18 14.04 01:42:51.44
117
SAMBOROWSKI Adam
2355 POL Tworóg Mały 00:44:58.42 4:18 14.04 01:42:52.24
118
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1178 POL Katowice 00:44:01.03 4:18 13.95 01:42:57.14
119
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 00:47:11.30 4:18 13.95 01:43:03.75
120
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik 00:43:37.99 4:19 13.95 01:43:19.86
121
UCHMAN Wojciech
TWOMARK SPORT
2144 POL Katowice 00:41:50.19 4:19 13.95 01:43:24.08
122
GŁOGOWSKI Krzysztof
2117 00:47:50.89 4:19 13.87 01:43:33.44
123
GRUCZELAK Seweryn
Nordbike
1424 POL Rybnik 00:44:46.58 4:19 13.87 01:43:34.55
124
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie-Zdrój 00:48:02.13 4:19 13.87 01:43:35.22
125
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 00:46:12.33 4:20 13.87 01:43:56.73
126
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
1321 POL Sosnowiec 00:46:32.84 4:22 13.79 01:44:24.62
127
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa 00:45:40.60 4:22 13.79 01:44:33.34
128
GAŁUCH Paweł
1324 POL Czerwionka-Leszczyny 00:45:22.48 4:22 13.79 01:44:34.80
129
JANECZEK Robert
Fcb
1348 POL Radzionków 00:48:18.32 4:22 13.79 01:44:41.57
130
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:06.99 4:23 13.71 01:44:51.55
131
SZLĄZAK Łukasz
1282 POL Ustroń 00:46:09.85 4:24 13.64 01:45:33.97
132
STUDENT Karol
1574 POL Czerwionka-Leszczyny 00:48:09.88 4:24 13.64 01:45:35.51
133
MICHALAK Mateusz
1411 POL Mikołów 00:47:02.96 4:25 13.64 01:45:52.21
134
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Bike Section
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 00:46:25.83 4:26 13.56 01:46:14.40
135
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 00:39:07.05 4:26 13.56 01:46:17.76
136
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice 00:47:25.05 4:26 13.56 01:46:23.02
137
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 00:48:37.47 4:27 13.56 01:46:25.73
138
WOLDAŃSKI Sławomir
1450 POL Katowice 00:46:41.05 4:27 13.56 01:46:26.22
139
KOGUT Szymon
Śląsk Kolarsko
1363 POL Rybnik 00:46:03.49 4:27 13.48 01:46:31.71
140
FRYDA Marek
PROSERVICE RACING TEAM
2295 POL Gliwice 00:48:15.13 4:27 13.48 01:46:33.81
141
SCHLEIFER Zbigniew
2367 POL Żywiec 00:49:06.52 4:27 13.48 01:46:43.63
142
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 00:46:31.93 4:27 13.48 01:46:43.83
143
ABSALON Zbigniew
1931 POL Rybnik 00:48:20.03 4:27 13.48 01:46:44.23
144
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 00:51:06.92 4:28 13.48 01:46:54.38
145
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 00:47:22.39 4:28 13.48 01:47:02.48
146
CZARNOTA Grzegorz
2353 POL Brenna 00:49:26.92 4:28 13.41 01:47:07.43
147
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1484 POL Kuźnia Raciborska 00:49:19.59 4:28 13.41 01:47:08.80
148
BRODA Artur
2129 POL Żory 00:49:37.13 4:29 13.41 01:47:20.82
149
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 00:51:05.20 4:29 13.41 01:47:32.05
150
PODCHUL Krzysztof
1943 POL Katowice 00:46:57.90 4:29 13.41 01:47:34.60
151
BRODA Adrianna
2130 POL Żory 00:50:01.32 4:30 13.33 01:47:46.30
152
KASZA Paweł
1204 POL Racibórz 00:47:22.39 4:30 13.33 01:47:51.39
153
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 00:49:21.09 4:30 13.33 01:47:54.84
154
FIDO Aleksander
Kiwi Team Mtb
2352 POL Katowice 00:48:09.30 4:32 13.26 01:48:24.16
155
ZIOBROWSKI Błażej
1836 POL Katowice 00:47:56.32 4:32 13.26 01:48:26.37
156
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2036 POL Kraków 00:46:20.63 4:32 13.26 01:48:27.30
157
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 00:47:46.35 4:32 13.26 01:48:28.11
158
SUKIENNIK Dawid
1674 POL Jankowice 00:49:41.38 4:32 13.26 01:48:28.83
159
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:33.56 4:32 13.26 01:48:38.85
160
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 00:49:11.65 4:32 13.26 01:48:40.30
161
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 00:47:27.34 4:32 13.26 01:48:41.36
162
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 00:49:12.49 4:32 13.26 01:48:41.74
163
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 00:47:23.34 4:32 13.26 01:48:43.30
164
KALIŚ Przemysław
2075 POL Olkusz 00:50:17.44 4:32 13.26 01:48:44.59
165
ADAMCZYK Artur
Bugla Serwis
1859 POLSKA Wodzisław Śląski 00:49:53.54 4:32 13.26 01:48:44.80
166
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle 00:48:54.07 4:33 13.26 01:48:48.98
167
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1616 POL Ruda Śląska 00:48:56.98 4:33 13.26 01:48:49.05
168
KURZOK Rafał
Kiwi Klub MTB
1090 POL Tychy 00:48:54.84 4:33 13.26 01:48:50.80
169
ZIEMBA Piotr
2347 Pszczyna 00:54:13.10 4:33 13.26 01:48:51.50
170
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice 00:48:35.50 4:33 13.19 01:48:57.75
171
SIWIAK Sebastian
Mtb & Road Team Msx International Nox Group
1449 POL Opole 00:52:18.12 4:33 13.19 01:48:59.37
172
BUDZYN Łukasz
1634 POL Rybnik 00:47:26.66 4:33 13.19 01:49:04.55
173
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 00:51:52.39 4:33 13.19 01:49:07.60
174
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
1555 POL Katowice 00:47:37.75 4:34 13.19 01:49:16.57
175
BOEHN Szymon
2021 POL Bielsko-Biała 00:51:38.09 4:34 13.11 01:49:33.50
176
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
2147 POL Katowice 00:51:49.97 4:35 13.11 01:49:37.90
177
KAPUSTA Łukasz
1462 POL Żory 00:48:32.09 4:35 13.11 01:49:48.23
178
REMPEGA Krzysztof
1438 POL Pawłowice 00:49:18.43 4:35 13.11 01:49:51.96
179
KAFEL Jan
1657 POL Katowice 00:51:00.77 4:35 13.11 01:49:54.19
180
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1310 POL Katowice 00:50:45.86 4:35 13.11 01:49:54.57
181
WOJTAS Jacek
1721 POL Piekary Śląskie 00:49:10.64 4:35 13.11 01:49:54.80
182
PEŁKA Adam
Jura Bike Mtb Team
1169 POL Częstochowa 00:49:54.45 4:35 13.11 01:49:57.25
183
GAMUS Robert
2138 POL Łódź 00:51:55.42 4:35 13.11 01:49:57.61
184
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 00:51:58.42 4:36 13.04 01:50:15.18
185
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów 00:51:28.74 4:36 13.04 01:50:19.11
186
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa 00:48:25.26 4:36 13.04 01:50:19.17
187
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1575 POL Jastrzębie-Zdrój 00:48:54.86 4:36 13.04 01:50:19.32
188
CHOCHÓŁ Grzegorz
Hochołki
2044 POL Świętochłowice 00:49:22.63 4:36 13.04 01:50:22.47
189
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub
1088 POL Katowice 00:47:57.31 4:37 13.04 01:50:36.96
190
OSTASZ Łukasz
Toczym Toczym
1432 POL Kraków 00:51:19.42 4:37 13.04 01:50:41.22
191
PASTERNAK Jakub
1583 POL Brzeszcze 00:50:05.92 4:37 13.04 01:50:41.27
192
JAKUBOWSKI Sławomir
Febys Bike Sport
2297 POL Knurów 00:46:10.24 4:37 13.04 01:50:41.71
193
PALKA Piotr
2346 POL Częstochowa 00:49:25.92 4:37 12.97 01:50:47.43
194
SALVI Alessandro
2171 ITA Tychy 00:50:51.09 4:38 12.97 01:50:53.22
195
GOS Dominik
Kks Sokół Kęty
1636 POL Krzykawka 00:49:31.84 4:38 12.97 01:51:08.33
196
JENDRYSIK Damian
1227 POL Gliwice 00:50:39.09 4:39 12.90 01:51:21.14
197
SERWACIŃSKI Krzysztof
2191 POL Konstantynów Łódzki 00:50:37.75 4:39 12.90 01:51:28.48
198
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1660 POL Racibórz 00:50:51.70 4:40 12.90 01:51:47.42
199
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1247 POL Wisła 00:49:31.08 4:40 12.90 01:51:49.47
200
KLIMECKI Piotr
1435 POL Jastrzębie Zdrój 00:53:19.39 4:41 12.83 01:52:14.46
201
HAZUKA Arkadiusz
1848 POL Szare 00:39:38.69 4:41 12.83 01:52:22.43
202
KACZMARZYK Anna
Istebna
2052 POL Istebna 00:52:31.86 4:42 12.77 01:52:44.32
203
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:09.36 4:43 12.77 01:52:58.43
204
WOJAKIEWICZ Kacper
1545 POL Goczałkowice-Zdrój 00:52:13.95 4:43 12.70 01:53:11.79
205
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 00:50:24.19 4:44 12.70 01:53:17.26
206
KAPALA Zygmunt
1397 Tychy 00:53:07.26 4:44 12.70 01:53:20.40
207
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1295 POL Tarnowskie Góry 00:52:36.54 4:44 12.70 01:53:25.12
208
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1682 POL Ustron 00:50:42.88 4:44 12.70 01:53:25.89
209
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1191 POL Gliwice 00:49:47.28 4:45 12.70 01:53:41.11
210
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 00:52:09.10 4:46 12.63 01:54:00.97
211
DRÓŻDŻ Marek
1756 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:07.39 4:46 12.63 01:54:02.09
212
ŻACZEK Cezary
1483 POL Kuźnia Raciborska 00:52:40.52 4:46 12.63 01:54:15.40
213
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1330 POL Tychy 00:50:15.80 4:46 12.63 01:54:16.54
214
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice 00:52:40.09 4:46 12.57 01:54:22.24
215
MAZUREK Przemysław
Rysianka Team
2335 POL Węgierska Górka 00:52:10.21 4:46 12.57 01:54:23.30
216
CZAJA Jacek
Nightriders Silesia
2256 POL Radzionków 00:51:04.90 4:47 12.57 01:54:28.95
217
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 00:52:03.88 4:47 12.57 01:54:35.31
218
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 00:51:03.38 4:47 12.57 01:54:36.29
219
KMIECIK Sylwester
2324 POL Kraków 00:55:17.96 4:47 12.57 01:54:46.57
220
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków 00:54:21.85 4:48 12.50 01:55:02.29
221
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 00:53:03.96 4:48 12.50 01:55:02.63
222
PUCHALSKI Szymon
Kiwi Klub Mtb
1364 POL Tychy 00:52:11.08 4:48 12.50 01:55:02.82
223
WIŚNIEWSKI Paweł
1906 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:10.51 4:49 12.50 01:55:27.87
224
TOCZKOWSKI Paweł
1648 POL Zabrze 00:54:18.29 4:49 12.50 01:55:28.01
225
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 00:52:58.88 4:49 12.44 01:55:31.67
226
ŚLIWKA Mieczysław
BESKIDY BIKE CLUB
2190 POL Ustroń 00:56:11.09 4:49 12.44 01:55:34.65
227
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 00:54:56.69 4:49 12.44 01:55:34.80
228
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
2387 POL Częstochowa 00:55:17.09 4:50 12.44 01:55:42.61
229
WIELGOSZ Zbigniew
2538 POL Gliwice 00:53:29.46 4:50 12.44 01:55:57.83
230
BIERNACKI Kamil
1742 POL Świętochłowice 00:51:24.95 4:51 12.44 01:56:05.01
231
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 00:54:53.40 4:51 12.37 01:56:18.85
232
KRZAK Maciej
Bbriderz.pl
2377 POL Bielsko-Biała 00:59:01.76 4:51 12.37 01:56:19.86
233
LUBOWIECKI Krzysztof
-
2024 POL Gostyń Śląska 00:53:58.77 4:52 12.37 01:56:24.36
234
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 00:54:23.36 4:52 12.37 01:56:27.03
235
JAŃCZAK Leszek
2384 00:55:39.21 4:52 12.37 01:56:35.01
236
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 00:53:55.89 4:52 12.37 01:56:40.08
237
KARKOSZKA Andrzej
2042 POL Tychy 00:55:43.26 4:52 12.31 01:56:47.95
238
KUDŁA Mariusz
Crea Sport
2164 POL Bielsko-Biała 00:53:40.60 4:53 12.31 01:57:02.55
239
STANCLIK Adrian
2133 00:53:59.60 4:53 12.31 01:57:07.58
240
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 00:52:12.33 4:53 12.31 01:57:08.01
241
PROSKURA Rafał
2212 POL Warszawa / Bielsko-Biała 00:50:53.93 4:54 12.24 01:57:21.48
242
GÓRSKI Krzysztof
Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
2535 POL Czechowice-Dziedzice 00:57:43.83 4:55 12.24 01:57:42.39
243
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 00:53:49.66 4:55 12.24 01:57:44.40
244
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 00:54:11.18 4:55 12.24 01:57:47.76
245
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 00:53:01.44 4:55 12.18 01:57:59.76
246
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 00:54:11.55 4:56 12.18 01:58:06.85
247
BRYNIAK Tomasz
2331 POL Ruda Śląska 00:53:44.19 4:56 12.18 01:58:13.21
248
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 00:54:15.00 4:56 12.18 01:58:15.40
249
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów 00:52:38.96 4:56 12.18 01:58:20.02
250
KUPCZAK Łukasz
2336 POL Węgierska Górka 00:55:19.70 4:57 12.18 01:58:26.11
251
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
1929 POL Gliwice 00:55:26.49 4:57 12.12 01:58:41.71
252
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska 00:51:08.62 4:58 12.12 01:58:48.52
253
SZYDŁOWSKI Janusz
MTBB
1408 POL Bielsko-Biała 00:54:46.94 4:58 12.12 01:58:57.45
254
ZAWADA Marek
Brak
2386 POL Kamesznica 00:57:15.16 4:58 12.12 01:59:05.83
255
GAJDZIK Sławomira
Kiwi Klub Mtb
1098 POL Mikołów 00:55:03.55 4:59 12.06 01:59:20.02
256
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 00:54:07.72 4:59 12.06 01:59:27.96
257
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 00:50:03.59 4:59 12.06 01:59:31.02
258
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1114 POL Katowice 00:54:07.16 4:59 12.06 01:59:31.46
259
REDMAN Grzegorz
2000 POL Sławków 00:52:33.88 4:59 12.06 01:59:33.60
260
WOLSKI Marcin
Amk Gliwice
2343 POL Gliwice 00:54:11.34 4:59 12.06 01:59:33.75
261
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1302 POL Rybnik 00:54:17.23 4:59 12.06 01:59:34.35
262
JĘDRZEJCZYK Adam
Browarek Team
2284 POL Rybnik 00:55:01.33 4:59 12.06 01:59:35.90
263
KUR Marcin
1672 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:53.11 4:60 12.06 01:59:36.11
264
RUDNOW Michał
Rudbikers
1313 POL Mysłowice 00:55:15.34 4:60 12.06 01:59:38.37
265
IGNATOWICZ Wojciech
Sport Pasja Żywiec
2136 POL Żywiec 00:55:17.84 4:60 12.06 01:59:41.00
266
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno 00:53:51.96 4:60 12.00 01:59:42.62
267
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 00:54:41.18 4:60 12.00 01:59:49.87
268
BOCHAT Dawid
Nordbike
2393 POL Rybnik 00:56:18.10 4:60 12.00 01:59:59.30
269
ADAMCZYK Sandra
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1344 POL Rydułtowy 00:55:14.45 5:01 12.00 02:00:06.71
270
ZAJAC Jaroslaw
Bsr Team Bytom
2049 POL Bytom 00:55:27.41 5:01 12.00 02:00:07.90
271
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 00:55:06.69 5:01 12.00 02:00:12.54
272
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1211 POL Wilkowice 00:54:03.85 5:01 12.00 02:00:14.93
273
KUBALA-ŚLIWKA Sylwia
2383 00:58:20.82 5:01 12.00 02:00:17.59
274
ŁOŚKO Michał
Cesaroki
2155 POL Cieszyn 00:57:22.62 5:01 11.94 02:00:18.53
275
BYRTEK Agnieszka
Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
2534 POL Czechowice-Dziedzice 00:57:50.74 5:02 11.94 02:00:25.26
276
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
2265 POL Pilchowice 00:54:01.56 5:02 11.94 02:00:26.89
277
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 00:54:45.50 5:02 11.94 02:00:39.19
278
GÓRA Darek
1232 POL Radostowice 00:53:24.46 5:02 11.94 02:00:41.16
279
NOWOKUNSKI Andrzej
2091 POL Palczowice 00:58:34.76 5:03 11.88 02:01:02.26
280
ZYGMUNT Sabina
2196 POL Świnna 00:56:42.42 5:03 11.88 02:01:09.74
281
RACZEK Zbyszek
1741 POL Knurów 00:56:43.16 5:04 11.88 02:01:14.68
282
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 00:55:51.15 5:04 11.88 02:01:15.32
283
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz team
1592 POL Zwonowice 00:56:00.84 5:04 11.88 02:01:23.27
284
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 00:54:52.48 5:05 11.82 02:01:48.96
285
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 00:58:15.21 5:05 11.82 02:01:49.21
286
MOL Michał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1614 POL Ruda Śląska 00:49:56.76 5:05 11.82 02:01:54.63
287
KACZMARZYK Kacper
Uks Katolik Częstochowa
1786 POL Częstochowa 00:49:53.94 5:06 11.82 02:02:05.75
288
MANDRYK Paweł
Buster Bike Team Gliwice
2510 POL Gliwice 00:53:48.54 5:06 11.76 02:02:11.79
289
SZKLANY Robert
Hager Bike Team
1603 POL Knurów 00:56:21.88 5:06 11.76 02:02:12.34
290
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:20.69 5:07 11.76 02:02:27.33
291
BOGACZ Rafał
Jura Bike Mtb Team
1161 POL Częstochowa 00:53:20.23 5:07 11.76 02:02:27.54
292
WAŁACH Michał
LUKS Toszecka Grupa Kolarska
1550 POL Tarnowskie Góry 00:56:39.98 5:07 11.76 02:02:33.36
293
FILIPIAK Krystian
1199 POL Mikołów 00:53:09.74 5:07 11.76 02:02:34.65
294
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 00:57:17.48 5:07 11.71 02:02:44.03
295
SENCZEK Michał
Taurus30 Cycling Team
2166 00:56:07.77 5:08 11.71 02:03:01.40
296
WITKOWSKI Maciej
2150 POL Chrzanów 00:58:32.80 5:09 11.71 02:03:12.08
297
WOLANY Krzysztof
Hołda Team
2148 POL Katowice 00:58:39.33 5:09 11.65 02:03:26.22
298
ZUBRZYCKI Paweł
2170 POL Jabłonka 00:58:33.95 5:12 11.59 02:04:29.59
299
ŚWIERKOT Wojciech
1448 POL Gostyń 00:57:04.26 5:13 11.54 02:04:54.02
300
KUREK Łukasz
1276 POL Rybnik 00:58:42.55 5:13 11.54 02:05:00.28
301
PŁATEK Daniel
Ing Tech Poland
1102 POL Tychy 00:56:22.82 5:13 11.54 02:05:03.86
302
SZURMA Dawid
2192 POL Ujsoły 00:58:26.22 5:13 11.48 02:05:06.62
303
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 00:58:30.79 5:13 11.48 02:05:06.67
304
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice 00:56:40.33 5:14 11.48 02:05:14.49
305
MORUŚ Dariusz
1722 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:39.41 5:15 11.43 02:05:54.04
306
WOLNY Łukasz
Wrt Mtb Team
1631 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:33.61 5:15 11.43 02:05:57.93
307
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 00:56:57.41 5:16 11.43 02:06:01.31
308
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 01:00:28.49 5:16 11.43 02:06:10.51
309
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 00:57:25.31 5:16 11.43 02:06:13.18
310
PUŁKOWNIK Maciej
Jura Bike MTB Team
1172 POL Częstochowa 00:54:02.88 5:16 11.43 02:06:17.81
311
GRUSZCZYŃSKI Adam
2338 POL Katowice 01:00:09.39 5:16 11.37 02:06:20.10
312
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus
1192 POL Tychy 00:57:42.89 5:16 11.37 02:06:21.69
313
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój 00:58:38.66 5:17 11.37 02:06:26.47
314
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 00:53:41.04 5:17 11.37 02:06:26.78
315
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1150 POL Katowice 00:57:19.54 5:18 11.37 02:06:49.41
316
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:38.89 5:18 11.32 02:06:55.54
317
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 01:00:19.90 5:19 11.32 02:07:13.87
318
DZIACKO Artur
1219 Chorzów 00:57:26.81 5:19 11.32 02:07:25.21
319
GÓRSKI Piotr
1332 POL Będzin 00:58:41.85 5:19 11.32 02:07:29.17
320
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 01:00:38.73 5:20 11.27 02:07:57.11
321
SAS Paweł
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2178 POL Sosnowiec 01:05:32.48 5:20 11.27 02:07:57.89
322
DRZEWIECKI Tomasz
2033 POL Kraków 00:58:47.34 5:21 11.21 02:08:11.05
323
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 00:55:56.95 5:21 11.21 02:08:11.62
324
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
1266 POL Częstochowa 00:57:18.28 5:21 11.21 02:08:12.25
325
WŁODARCZYK Mateusz
2238 POL Katowice 00:55:38.79 5:21 11.21 02:08:24.00
326
WOJAKIEWICZ Roman
1544 POL Goczałkowice-Zdrój 01:00:31.65 5:22 11.21 02:08:26.11
327
STANEK Krzysztof
Ld Runner
1475 POL Bukowno 01:00:54.10 5:22 11.21 02:08:28.85
328
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin 00:58:31.94 5:22 11.21 02:08:38.58
329
KAŁWIŃSKI Adam
Mtb Hard System Team
2536 POL Krapkowice 00:59:37.72 5:22 11.21 02:08:39.47
330
UCHER Krystian
Pressing bike-system ice-went team
1021 POL Świerklany 01:03:36.66 5:22 11.16 02:08:44.32
331
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 00:59:36.22 5:23 11.16 02:08:53.58
332
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 00:57:42.62 5:23 11.16 02:08:55.91
333
KONDRUSIEWICZ Michał
Csr
2356 POL Gliwice 00:59:50.48 5:23 11.16 02:09:08.37
334
GŁODEK Grzegorz
1466 POL Siemianowice Śląskie 01:01:40.80 5:24 11.11 02:09:26.33
335
ADAMCZYK Łukasz
2162 POLSKA Pietrzykowice 00:41:15.46 5:24 11.11 02:09:27.83
336
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 00:58:04.94 5:25 11.06 02:09:56.62
337
SZCZERBIK Bogumił
1947 POL Rajsko 01:01:09.02 5:25 11.06 02:09:59.77
338
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1653 POL Częstochowa 01:02:20.04 5:26 11.06 02:10:03.19
339
BARDZYŃSKI Przemysław
JURA BIKE MTB TEAM
1159 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:30.30 5:26 11.06 02:10:06.01
340
DOMAGAŁA Łukasz
2140 POL Tychy 00:56:14.61 5:26 11.06 02:10:09.38
341
FIRLA Daniel
2070 POL Skrbeńsko 01:02:37.22 5:26 11.06 02:10:15.73
342
KASPRUS Tomasz
2060 POL Zabrze 00:57:38.86 5:26 11.06 02:10:21.77
343
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 00:58:17.43 5:27 11.06 02:10:27.20
344
SALAMON Mariusz
1892 POL Olkusz 01:01:04.06 5:27 11.01 02:10:45.45
345
SZCZYGIELSKI Adam
1920 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:34.46 5:27 11.01 02:10:47.21
346
OBOZA Mikołaj
2161 POLSKA Żywiec 00:41:37.70 5:28 11.01 02:10:53.64
347
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:21.02 5:28 11.01 02:10:54.32
348
MAREK Bartłomiej
2315 POL Buczkowice 01:00:15.37 5:28 11.01 02:11:04.39
349
STAŃCZYK Adam
2537 POL Radzionków 01:02:30.11 5:28 11.01 02:11:04.84
350
ZAPOROWSKI Filip
1876 POL Bielsko-Biała 01:00:07.25 5:28 10.96 02:11:07.97
351
TOPOLSKI Adrian
1714 POL Mysłowice 00:58:32.42 5:28 10.96 02:11:08.57
352
DRACZ Mikołaj
Nakoleontour
2272 POL Bobrowniki 01:02:10.57 5:30 10.91 02:11:52.60
353
LOREK Mirosław
Cesaroki
2158 POL Cieszyn 01:02:28.48 5:30 10.91 02:11:53.14
354
HAJDAS Przemysław
2135 POL Gliwice 01:01:18.37 5:31 10.91 02:12:11.19
355
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurów 01:03:18.36 5:32 10.86 02:12:25.53
356
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 01:02:26.12 5:32 10.86 02:12:38.54
357
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 01:09:07.62 5:33 10.86 02:12:50.82
358
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 01:01:14.81 5:33 10.86 02:12:51.11
359
KOPISZKA Łukasz
1275 POL Ornontowice 01:02:36.90 5:33 10.86 02:12:52.11
360
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1607 POL Cieszyn 01:10:18.39 5:34 10.81 02:13:18.30
361
DOMAGAŁA Rafał
2141 POL Tychy 00:55:03.56 5:34 10.81 02:13:22.11
362
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 01:03:16.18 5:35 10.76 02:13:48.41
363
SZYMIK Zbigniew
Kraina Kropka
2345 POL Bielsko Biała 01:03:15.72 5:36 10.71 02:14:17.71
364
ŁUCKI Tomasz
1858 POL Rybnik 01:05:20.68 5:38 10.67 02:15:08.38
365
SKRZYPCZAK Jerzy
Zryciole MTB
2532 POL Bytom 01:03:40.05 5:39 10.67 02:15:16.11
366
SITAREK Agnieszka
2317 POL Gliwice 01:05:27.73 5:39 10.67 02:15:17.28
367
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1390 POL Piekary Śląskie 01:02:57.92 5:40 10.62 02:15:38.35
368
SPEER Łukasz
2090 POL Gliwice 00:56:21.61 5:40 10.57 02:15:56.01
369
WOJTAL Bartosz
1224 POL Zator 01:03:29.06 5:43 10.53 02:16:55.40
370
JAŚNIECKA Małgorzata
1493 POL Opole 01:02:55.29 5:43 10.48 02:17:10.21
371
CIACIURA-JARNO Magdalena
Tmteam
1417 POL Ruda Śląska 01:05:11.58 5:44 10.48 02:17:14.44
372
STACHURSKI Mateusz
1780 POL Bielsko-Biała 01:04:25.33 5:44 10.48 02:17:19.43
373
PIECHA Mateusz
1944 POL Żory 01:01:18.58 5:45 10.43 02:17:42.94
374
GOMOLUCH Mariusz
2057 POL Ruda Śląska 01:03:21.56 5:45 10.43 02:17:50.96
375
CHMIELIK Iwona
2308 POL Zywiec 01:06:04.05 5:46 10.43 02:18:02.60
376
WALIGÓRA Paweł
1753 POL Gliwice 01:06:20.68 5:47 10.39 02:18:27.45
377
FILA Marek
Hołda Team
1440 POL Ruda Śląska 01:03:51.58 5:47 10.39 02:18:28.27
378
MOŻDŻEŃ Łukasz
2369 POL Sosnowiec 01:03:39.26 5:49 10.34 02:19:16.89
379
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 01:02:30.17 5:49 10.34 02:19:20.99
380
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2019 POL Sosnowiec 01:06:25.53 5:50 10.30 02:19:44.30
381
PYRCHLA Piotr
2280 POL Katowice 01:05:39.40 5:50 10.30 02:19:56.94
382
UCHMAN Marek
TWOMARK SPORT
2146 POL Katowice 01:04:25.00 5:51 10.26 02:20:11.64
383
KMERA Mariusz
2506 POL Sosnowiec 01:05:07.90 5:52 10.26 02:20:27.17
384
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 01:03:55.09 5:53 10.21 02:20:55.14
385
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POLSKA Mikołów 01:03:59.93 5:53 10.21 02:21:07.67
386
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 01:07:05.49 5:54 10.21 02:21:17.58
387
JASZCZYK Piotr
1334 POL Gostyń 01:06:00.08 5:55 10.17 02:21:53.38
388
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 01:05:07.64 5:55 10.17 02:21:53.62
389
TOPÓR Kasia
2361 POL Kraków 01:06:34.37 5:55 10.13 02:21:56.10
390
GIEMZA Halina
2296 POL Skrbeńsko 01:06:13.02 5:55 10.13 02:21:56.97
391
FRĄCZEK Paweł
2111 POL Przecieszyn 01:02:04.77 5:56 10.13 02:22:00.85
392
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 01:04:22.31 5:57 10.13 02:22:26.23
393
WALUS Szymon
Kołololo
2394 POL Wrocław 00:42:03.18 5:58 10.04 02:23:06.48
394
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1945 POL Żory 01:05:37.93 5:58 10.04 02:23:08.29
395
SUŁKOWSKI Leszek
2509 POL Częstochowa 01:06:12.29 5:60 10.04 02:23:40.50
396
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1258 POL Rybnik 01:05:12.93 5:60 10.00 02:23:52.63
397
MIESZCZAK Aleksander
2246 POL Kęty 01:05:07.01 5:60 10.00 02:23:54.14
398
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:55.58 5:60 10.00 02:23:58.04
399
PĘKALSKI Daniel
2167 POL Żywiec 01:01:07.05 6:01 10.00 02:24:13.14
400
KLOC Krzysztof
Krzyniobike Team
1775 POL Katowice 01:01:03.26 6:04 9.92 02:25:13.33
401
ZAKRZEWSKI Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
1784 POL Częstochowa 01:05:06.70 6:05 9.88 02:25:50.32
402
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2105 POL Żywiec 00:49:57.56 6:10 9.76 02:27:47.88
403
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 01:07:02.25 6:11 9.72 02:28:00.88
404
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice 01:05:30.18 6:11 9.72 02:28:19.14
405
GŁADYSZ Michał
2389 POL Rudniki 01:09:24.25 6:13 9.64 02:29:06.22
406
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec 01:09:28.48 6:13 9.64 02:29:06.92
407
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 01:08:22.97 6:13 9.64 02:29:10.41
408
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 01:07:13.95 6:15 9.60 02:29:50.76
409
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 01:10:17.35 6:15 9.60 02:29:57.44
410
KOŁODZIEJCZAK Tomasz
KOLOSPORT Żywiec
2104 POL Żywiec 00:52:44.99 6:17 9.56 02:30:34.17
411
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś 01:09:22.57 6:17 9.56 02:30:35.35
412
MARKOWSKI Rafał
2110 01:11:19.27 6:17 9.56 02:30:35.79
413
HANULIAK Martin
2333 SLO Zilina 01:05:25.01 6:17 9.56 02:30:39.99
414
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska 01:05:33.59 6:17 9.56 02:30:43.94
415
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 00:59:07.84 6:18 9.52 02:30:59.00
416
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 01:06:25.23 6:19 9.52 02:31:20.71
417
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2313 POL Częstochowa 01:06:30.58 6:19 9.52 02:31:22.93
418
BANASIAK Łukasz
2275 POL Knurów 01:04:28.57 6:19 9.52 02:31:24.51
419
RAPACZ Henryk
1253 POL Tychy 01:13:27.42 6:20 9.49 02:31:59.11
420
PIEGZA Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2179 POL Ruda Ślaska 01:10:13.53 6:20 9.49 02:31:59.42
421
KOWALIK Mirosław
Profi Styl Ruda Śląska
1725 POL Ruda Sląska 01:07:57.38 6:22 9.45 02:32:25.73
422
SALAMON Justyna
1891 POL Olkusz 01:10:07.10 6:22 9.45 02:32:27.38
423
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 01:04:51.64 6:22 9.45 02:32:28.96
424
URBAŃSKI Adam
2363 01:08:16.37 6:23 9.41 02:33:04.29
425
CYBUCH Dominik
Panorama Team
2349 POL Cieszyn 01:09:09.38 6:25 9.38 02:33:52.94
426
DOMAGALSKI Maciej
1883 POL Sosnowiec 01:07:49.48 6:27 9.30 02:34:31.84
427
JANICA Natalia
2028 POL Wieszczęta 01:12:46.00 6:28 9.30 02:35:01.98
428
ORLIK Fabiusz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1861 POL Mysłowice 01:08:59.92 6:29 9.27 02:35:27.62
429
SKUBIŚ Wojciech
2153 01:10:41.46 6:29 9.27 02:35:35.23
430
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 01:09:55.06 6:32 9.20 02:36:41.38
431
SZYMAŃSKI Dominik
LKS SZAWER LESZNO
1701 POL Leszno 01:07:48.46 6:33 9.16 02:37:00.05
432
BRĄCZEK Tomasz
KSMTB LIPNIK
2501 POL Bielsko-Biała 01:13:07.99 6:36 9.09 02:38:07.34
433
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 01:13:55.23 6:36 9.09 02:38:08.32
434
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze 01:18:22.51 6:38 9.06 02:38:56.06
435
GOGOLEWSKA Weronika
72D Windsport Team
2498 POL Kraków 01:08:00.12 6:41 8.99 02:40:05.62
436
DROŻYŃSKI Przemysław
2337 POL Olkusz 01:15:38.32 6:42 8.96 02:40:41.38
437
MUCZEK Sebastian
Merida Polska / #najszybszebiurowkraju
1532 POL Knurów 01:14:39.15 6:46 8.86 02:42:20.32
438
STANOWSKI Grzegorz
1252 POL Świnna 01:11:16.76 6:47 8.86 02:42:34.44
439
ŁAWRESZUK Łukasz
Ing Tech Poland
1115 POL Kraków 01:10:48.76 6:48 8.82 02:42:56.22
440
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 01:19:56.52 6:49 8.82 02:43:12.64
441
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 01:18:43.58 6:52 8.76 02:44:36.35
442
MARZEC Maciej
Kas tacy świetni
2169 POL Żywiec 00:57:52.13 6:53 8.73 02:45:06.56
443
KAMIŃSKA Anita
Gmina Strzelce Opolskie
1755 POL Strzelce Opolskie 01:13:04.36 6:57 8.63 02:46:38.70
444
MACH Hubert
Ing Tech Poland
1104 POL Bytom 01:11:04.71 6:57 8.63 02:46:39.25
445
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1617 POL Ruda Śląska 01:11:44.90 6:58 8.60 02:47:06.05
446
DROBISZ Maciej
2398 01:16:15.71 6:59 8.60 02:47:30.51
447
GŁADYSZ Mariusz
2194 POL Grodzisk Mazowiecki 01:17:41.17 7:05 8.48 02:49:54.58
448
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1946 POL Żory 01:16:38.16 7:07 8.45 02:50:34.49
449
CYROŃ Damian
2176 POLSKA Ruda Śląska 01:07:00.00 7:07 8.45 02:50:40.53
450
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 00:59:20.01 7:15 8.28 02:53:48.20
451
BANASIK Mikołąj
2168 Mikołów 01:03:58.90 7:17 8.25 02:54:35.28
452
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1134 POL Mikołów 01:23:05.35 7:22 8.16 02:56:39.60
453
KOŁODZIEJCZAK Anna
Kolosport Żywiec
2107 POL Żywiec 01:04:55.44 7:28 8.03 02:59:08.75
454
SZUDRA Martyna
LKS SZAWER LESZNO
2053 POL Leszno 01:17:59.33 7:34 7.92 03:01:30.56
455
ŚCIESZKA Paweł
2131 POL Żywiec 01:17:53.10 7:35 7.92 03:01:54.68
456
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
1789 POL Częstochowa 01:13:00.38 7:37 7.87 03:02:45.36
457
MATUSZKIEWICZ Radosław
2381 POL Bielsko-Biała 01:23:19.80 7:41 7.82 03:04:21.79
458
SZYMIK Edyta
Kraina Kropka
2344 POL Bielsko Biała 01:23:27.41 7:45 7.77 03:05:41.39
459
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 01:23:32.56 7:55 7.57 03:09:56.80
460
BATORYNA Aleksander
2327 POL Będzin 01:05:04.18 8:01 7.50 03:12:08.31
461
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik --:--:--:-- 8:07 7.38 03:14:45.83
462
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 01:27:04.70 8:11 7.34 03:16:16.07
463
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 01:43:14.28 9:36 6.25 03:50:15.45
464
SKRZYPCZAK Tomasz
Zryciole MTB
2531 POL Bytom 01:02:14.35 10:30 5.71 04:11:47.22

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU