Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Żywiec - Pro/Hobby

Żywiec, Polska
13.05.2018

Wyniki

Hobby 24 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
HELIZANOWICZ Łukasz
Jbg-2 Professional Mtb Team
2127 POL Tuchów 00:28:18:84 2:50 21.24 01:07:53:54
2
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2289 POL Bielsko-Biała 00:29:51:14 2:57 20.51 01:10:27:02
3
MIZERA Jakub
Rk Aluminium Bike Team
2126 POL Bulowice 00:29:47:29 2:57 20.34 01:10:37:23
4
CIEŚLAR Adam
Gomola trans Airco
2054 POL Istebna 00:31:15:46 3:01 20.00 01:12:17:75
5
WIELGOS Mateusz
1405 POL Gliwice 00:30:45:50 3:03 19.67 01:13:07:75
6
STAWOWY Szymon
2320 POL Brzeszcze 00:31:05:28 3:06 19.35 01:14:17:59
7
KUBACZKA Grzegorz
www.ag-architekci.pl
2233 POL Skoczów 00:31:43:19 3:06 19.35 01:14:18:62
8
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1890 POL Bielsko Biała 00:32:24:50 3:08 19.20 01:15:03:15
9
GRZEBINOGA Michał
1489 POL Brzeszcze 00:31:46:80 3:10 19.05 01:15:37:30
10
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1015 POL Rybnik 00:32:09:45 3:11 18.90 01:16:07:11
11
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus
2368 POL Brenna 00:32:16:77 3:11 18.90 01:16:08:90
12
NOWAKOWSKI Damian
2094 POLSKA Opoczno 00:34:21:29 3:15 18.60 01:17:36:65
13
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1119 POL Bielsko-Biała 00:34:48:01 3:15 18.60 01:17:37:03
14
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1418 POL Katowice 00:33:16:62 3:15 18.60 01:17:39:10
15
JAROSIEWICZ Krzysztof
SPORT-PASJA ŻYWIEC
2118 POL Żywiec 00:34:20:11 3:15 18.46 01:17:56:22
16
NIESLER Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1089 POL Ruda Slaska 00:34:55:41 3:18 18.18 01:19:03:49
17
PROCHOWNIK Marcin
2173 POL Żywiec 00:34:41:65 3:18 18.18 01:19:04:49
18
WYCISK Zbigniew
Tomazi Bike Orbea Team
1419 POL Rybnik 00:34:31:26 3:19 18.18 01:19:13:87
19
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1120 POL Czechowice-Dziedzice 00:34:12:66 3:19 18.18 01:19:19:26
20
PIĘTA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
2268 POL Zabrze 00:34:28:79 3:20 18.05 01:19:40:10
21
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1085 POL Mikołów 00:34:10:43 3:20 18.05 01:19:54:86
22
KUKURBA Mikołaj
Ataksport Omnisquare Gliwice
1315 POL Gliwice 00:34:07:13 3:22 17.91 01:20:28:25
23
MIODOŃSKI Jarek
SKANBIKE SPORT-PASJA ŻYWIEC
2195 POL Żywiec 00:34:30:71 3:22 17.91 01:20:28:91
24
RYGLEWSKI Jan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1618 POL Zabrze 00:33:49:71 3:22 17.91 01:20:30:74
25
KALAMARZ Kamil
2288 POL Rybnik 00:34:56:90 3:22 17.78 01:20:44:06
26
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
1287 POL Rybnik 00:34:47:48 3:25 17.65 01:21:36:63
27
JUSZCZAK Artur
Tomazi Bike Orbea Team
2050 POL Jastrzębie-Zdrój 00:35:28:78 3:25 17.65 01:21:39:01
28
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1273 POL Rybnik 00:35:19:40 3:26 17.52 01:22:16:79
29
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1023 POL Górki Wielkie 00:35:29:75 3:26 17.52 01:22:17:03
30
KWIATEK Michał
Cst 7R Mtb Team
1521 Nawojowa Góra 00:35:52:71 3:27 17.39 01:22:30:29
31
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1684 POL Chrzanów 00:35:34:20 3:29 17.27 01:23:18:67
32
KOSTRZEWSKI Krzysztof
2400 POL Siemianowice Śląskie 00:36:40:96 3:31 17.14 01:24:09:69
33
KAPICA Marek
1300 POL Gołkowice 00:36:44:32 3:32 17.02 01:24:44:25
34
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
2223 POL Pawłowice 00:30:42:04 3:36 16.67 01:26:12:14
35
BOREK Stefan
1359 POL Katowice 00:38:57:43 3:36 16.67 01:26:15:69
36
DYSZY Grzegorz
Bike Atelier Team
1771 POL Bobrowniki 00:37:09:11 3:36 16.67 01:26:15:82
37
DRABIK Mateusz
Gomola Trans Airco
1538 POL Katowice 00:36:38:85 3:36 16.67 01:26:18:31
38
SAMOLEWSKI Piotr
Tomazi Bike Orbea Team
2216 POL Jastrzębie Zdrój 00:37:34:02 3:37 16.67 01:26:40:34
39
OSTALSKI Piotr
Jura Bike MTB Team
1167 POL Częstochowa 00:38:31:31 3:39 16.44 01:27:21:41
40
DUDA Dawid
2247 POL Bielsko-Biała 00:38:38:10 3:39 16.44 01:27:23:20
41
MALICKI Grzegorz
T-Mobile Cycling Club
1446 POL Kraków 00:38:01:57 3:40 16.33 01:27:56:95
42
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1216 POL Jastrzębie Zdrój 00:39:23:22 3:41 16.33 01:28:01:22
43
KONIECZNY Grzegorz
1716 POL Buczkowice 00:39:21:22 3:41 16.33 01:28:09:31
44
LEW Szymon
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1610 POL Ruda Śląska 00:38:55:95 3:41 16.33 01:28:18:30
45
CYROŃ Paweł
2285 POL Czerwionka-Leszczyny 00:38:25:05 3:41 16.33 01:28:18:39
46
MUZYK Wojciech
1869 POL Racibórz 00:37:24:72 3:41 16.33 01:28:21:01
47
GRACA Sławomir
Hcc Components
2193 POL Dankowice 00:38:55:58 3:42 16.22 01:28:32:61
48
SMOLORZ Artur
1817 POL Lędziny 00:38:21:33 3:42 16.22 01:28:44:93
49
KASPROWIAK Karol
Euro Bike Kaczmarek Elektric Team
1832 Gliwice 00:38:58:18 3:43 16.22 01:28:49:42
50
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1650 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:02:77 3:44 16.11 01:29:22:03
51
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
2290 POL Bielsko-Biała 00:39:01:10 3:44 16.11 01:29:25:80
52
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla & Diagnostix
2213 POL Wisła 00:38:54:85 3:49 15.79 01:31:29:53
53
PIECH Patryk
Grupa Kolarska Four Bike
2183 POL 00:43:26:29 3:50 15.69 01:31:54:78
54
NOWOMIEJSKI Adam
1586 POL Rybnik 00:40:54:73 3:50 15.69 01:31:59:77
55
CYROŃ Piotr
MTB Kyndra Klub Jastrzebie Zdrój
1746 POL Gołkowice 00:40:11:33 3:51 15.58 01:32:15:43
56
MITORAJ Piotr
1436 POL Oświęcim 00:42:54:66 3:52 15.58 01:32:27:02
57
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
2227 POL Kraków 00:41:36:36 3:52 15.58 01:32:27:70
58
HUDYKA Gabriela
Grupa Kolarska Four Bike
2181 POL 00:41:57:99 3:52 15.58 01:32:38:51
59
JAŚNIECKI Piotr
1494 POL Opole 00:41:20:17 3:52 15.48 01:32:45:23
60
ŚWIĘTEK Tomasz
1376 POL Tychy 00:40:53:55 3:53 15.48 01:33:06:25
61
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1655 POL Jasienica 00:41:40:81 3:53 15.48 01:33:07:11
62
KUTKA Sławomir
Quest Team
2068 POL Rybnik 00:41:14:71 3:53 15.48 01:33:09:20
63
DRZENIEK Marcin
Gk Viktoria Rybnik
1509 POL Rybnik 00:40:55:54 3:54 15.48 01:33:15:38
64
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
2152 POL Kraków 00:41:15:92 3:54 15.38 01:33:35:56
65
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1193 POL Wisła 00:40:43:04 3:55 15.38 01:33:39:50
66
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1849 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:24:77 3:56 15.29 01:34:05:31
67
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski Sportosito
2154 POL Chorzów 00:40:20:95 3:56 15.29 01:34:22:73
68
GONDRO Dominik
Jura Bike Mtb Team
1163 POL Konopiska 00:41:12:32 3:57 15.19 01:34:33:24
69
MICHALEC Przemysław
1757 00:43:36:29 3:57 15.19 01:34:36:72
70
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1075 POL Radzionków 00:43:13:07 3:58 15.09 01:35:09:25
71
PASTERNAK Piotr
Jura Bike Mtb Team
1168 POL Brzeszcze 00:41:42:31 3:59 15.09 01:35:28:33
72
LISOWSKI Maciej
1954 POL Knurów 00:41:50:73 3:59 15.09 01:35:29:19
73
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
2371 POL Jastrzębie Zdrój 00:41:17:12 3:60 15.00 01:35:59:53
74
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1638 POL Żory 00:42:00:76 4:01 15.00 01:36:11:07
75
NOWOGRODZKI Mariusz
1304 POL Rybnik 00:42:42:52 4:01 15.00 01:36:12:71
76
DYBEK Józef
1501 POL Żywiec 00:42:30:31 4:01 15.00 01:36:15:59
77
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1611 POL Koniaków 00:42:04:90 4:01 15.00 01:36:16:32
78
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
2309 POL Sosnowiec 00:44:37:68 4:02 14.91 01:36:30:80
79
ŁYSOŃ Marcin
1942 POL Kęty 00:42:48:12 4:03 14.91 01:36:50:11
80
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
1785 POL Częstochowa 00:43:11:11 4:03 14.91 01:36:50:31
81
GRZEBINOGA Monika
1488 POL Brzeszcze 00:42:30:31 4:03 14.91 01:36:53:60
82
WÓJCIK Zbigniew
1386 POL Goleszów 00:42:38:34 4:03 14.81 01:36:59:02
83
WOŹNIAK Wojciech
Dmk Invest Team
1065 POL Częstochowa 00:42:28:41 4:04 14.81 01:37:19:95
84
KRZESZOWIEC Zbigniew
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1399 Gliwice 00:40:22:41 4:04 14.72 01:37:30:05
85
OCHMANN Michal
NudelTeam
1184 POL Tarnowskie Góry/ Bad Bramstedt De 00:43:07:28 4:04 14.72 01:37:34:09
86
KOLKA Krzysztof
1635 POL Jaworzno 00:42:11:37 4:04 14.72 01:37:35:76
87
WYSTEMP Ryszard
1729 POL Czerwionka-Leszczyny 00:43:32:70 4:05 14.72 01:37:36:69
88
KOSTAREK Adrian
2011 POL Zabrze 00:39:57:70 4:07 14.63 01:38:33:14
89
NOWAK Krzysztof
1271 POL Ruda Śląska 00:43:08:95 4:07 14.63 01:38:34:28
90
PASTWA Karol
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
1267 POL Międzybrodzie Żywieckie 00:43:50:03 4:07 14.63 01:38:38:35
91
NOWACKI Bartłomiej
1472 POL Żory 00:41:24:51 4:07 14.63 01:38:41:31
92
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1455 POL Rybnik 00:45:13:06 4:08 14.55 01:38:49:79
93
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
2001 POL Racibórz 00:44:56:70 4:08 14.55 01:39:09:31
94
BOGDAŃSKI Marcin
Bajkszop.com
2502 00:47:37:44 4:10 14.46 01:39:51:02
95
DUDA Paweł
2292 POL Bielsko-Biała 00:45:30:90 4:11 14.37 01:40:05:31
96
NOWOCZEK Leszek
2165 POL Bażanowice 00:45:25:20 4:11 14.37 01:40:11:96
97
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1095 POL Mikołów 00:45:07:98 4:11 14.37 01:40:19:89
98
GEMBALA Eugeniusz
1189 POL Bełk 00:42:27:70 4:11 14.37 01:40:22:39
99
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1194 POL Zabrze 00:43:47:80 4:11 14.37 01:40:22:71
100
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1151 POL Gliwice 00:45:34:16 4:12 14.37 01:40:24:43
101
CHARCHUŁA Dariusz
1234 POL Mysłowice 00:45:54:00 4:12 14.29 01:40:34:91
102
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1076 POL Chorzów 00:46:08:97 4:12 14.29 01:40:40:02
103
KUŚKA Paweł
2067 POL Jankowice 00:45:31:07 4:12 14.29 01:40:45:22
104
SOBÓTKA Tomasz
1536 POL Knurów 00:44:35:60 4:13 14.29 01:40:48:66
105
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1591 POL Zwonowice 00:41:45:57 4:13 14.29 01:40:58:65
106
SERAFIN Michał
Serteam
2089 POL Myszków 00:43:51:42 4:13 14.20 01:41:06:86
107
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
2373 POL Kraków 00:46:54:61 4:14 14.20 01:41:24:57
108
MALEŃSKI Wojciech
1939 POL Tarnowskie Góry 00:45:53:72 4:15 14.12 01:41:47:01
109
LUBIENIEC Grzegorz
Brak
2362 POL Bielsko-Biała 00:45:43:61 4:15 14.12 01:41:54:84
110
SIKORA Damian
1229 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:49:62 4:16 14.12 01:42:00:56
111
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1677 POL Ruda Śląska 00:44:33:11 4:16 14.12 01:42:13:17
112
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1241 POL Mysłowice 00:44:51:12 4:16 14.12 01:42:15:96
113
PAROT Marcin
Sgs Poland Team Bike Section
1294 POL Jastrzębie-Zdrój 00:45:46:22 4:16 14.04 01:42:18:15
114
KAGOŃ Damian
Leder Fox MTB Team
2376 POL Mikołów 00:51:13:28 4:17 14.04 01:42:40:73
115
RYGLEWSKI Piotr
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1619 POL Zabrze 00:44:35:73 4:18 14.04 01:42:48:55
116
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1325 POL Gliwice 00:46:25:37 4:18 14.04 01:42:51:44
117
SAMBOROWSKI Adam
2355 POL Tworóg Mały 00:44:58:42 4:18 14.04 01:42:52:24
118
WILK Marcin
JURA BIKE MTB TEAM
1178 POL Katowice 00:44:01:03 4:18 13.95 01:42:57:14
119
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1137 POL Będzin 00:47:11:30 4:18 13.95 01:43:03:75
120
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1933 POL Rybnik 00:43:37:99 4:19 13.95 01:43:19:86
121
UCHMAN Wojciech
TWOMARK SPORT
2144 POL Katowice 00:41:50:19 4:19 13.95 01:43:24:08
122
GŁOGOWSKI Krzysztof
2117 00:47:50:89 4:19 13.87 01:43:33:44
123
GRUCZELAK Seweryn
Nordbike
1424 POL Rybnik 00:44:46:58 4:19 13.87 01:43:34:55
124
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
2217 POL Jastrzębie-Zdrój 00:48:02:13 4:19 13.87 01:43:35:22
125
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1209 POL Katowice 00:46:12:33 4:20 13.87 01:43:56:73
126
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
1321 POL Sosnowiec 00:46:32:84 4:22 13.79 01:44:24:62
127
DOBOSZ Jarosław
Jura Bike MTB Team
1162 POL Częstochowa 00:45:40:60 4:22 13.79 01:44:33:34
128
GAŁUCH Paweł
1324 POL Czerwionka-Leszczyny 00:45:22:48 4:22 13.79 01:44:34:80
129
JANECZEK Robert
Fcb
1348 POL Radzionków 00:48:18:32 4:22 13.79 01:44:41:57
130
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1422 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:06:99 4:23 13.71 01:44:51:55
131
SZLĄZAK Łukasz
1282 POL Ustroń 00:46:09:85 4:24 13.64 01:45:33:97
132
STUDENT Karol
1574 POL Czerwionka-Leszczyny 00:48:09:88 4:24 13.64 01:45:35:51
133
MICHALAK Mateusz
1411 POL Mikołów 00:47:02:96 4:25 13.64 01:45:52:21
134
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Bike Section
1186 POL Jastrzębie-Zdrój 00:46:25:83 4:26 13.56 01:46:14:40
135
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1122 POL Czechowice-Dziedzice 00:39:07:05 4:26 13.56 01:46:17:76
136
ŚLUSARCZYK Anna
Nubra.pl
2340 POL Kostkowice 00:47:25:05 4:26 13.56 01:46:23:02
137
JARNOT Oskar
1471 POL Zator 00:48:37:47 4:27 13.56 01:46:25:73
138
WOLDAŃSKI Sławomir
1450 POL Katowice 00:46:41:05 4:27 13.56 01:46:26:22
139
KOGUT Szymon
Śląsk Kolarsko
1363 POL Rybnik 00:46:03:49 4:27 13.48 01:46:31:71
140
FRYDA Marek
PROSERVICE RACING TEAM
2295 POL Gliwice 00:48:15:13 4:27 13.48 01:46:33:81
141
SCHLEIFER Zbigniew
2367 POL Żywiec 00:49:06:52 4:27 13.48 01:46:43:63
142
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1361 POL Gliwice 00:46:31:93 4:27 13.48 01:46:43:83
143
ABSALON Zbigniew
1931 POL Rybnik 00:48:20:03 4:27 13.48 01:46:44:23
144
MRUGAŁA Łukasz
Nightriders Silesia
1280 POL Tarnowskie Góry 00:51:06:92 4:28 13.48 01:46:54:38
145
MATEJ Jarek
1260 POL Mysłowice 00:47:22:39 4:28 13.48 01:47:02:48
146
CZARNOTA Grzegorz
2353 POL Brenna 00:49:26:92 4:28 13.41 01:47:07:43
147
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1484 POL Kuźnia Raciborska 00:49:19:59 4:28 13.41 01:47:08:80
148
BRODA Artur
2129 POL Żory 00:49:37:13 4:29 13.41 01:47:20:82
149
GAWĘDA Marcin
1290 POL Katowice 00:51:05:20 4:29 13.41 01:47:32:05
150
PODCHUL Krzysztof
1943 POL Katowice 00:46:57:90 4:29 13.41 01:47:34:60
151
BRODA Adrianna
2130 POL Żory 00:50:01:32 4:30 13.33 01:47:46:30
152
KASZA Paweł
1204 POL Racibórz 00:47:22:39 4:30 13.33 01:47:51:39
153
CZAJKA Emilia
Bikehead
1135 POL Sosnowiec 00:49:21:09 4:30 13.33 01:47:54:84
154
FIDO Aleksander
Kiwi Team Mtb
2352 POL Katowice 00:48:09:30 4:32 13.26 01:48:24:16
155
ZIOBROWSKI Błażej
1836 POL Katowice 00:47:56:32 4:32 13.26 01:48:26:37
156
GAŁĘZOWSKI Tomasz
2036 POL Kraków 00:46:20:63 4:32 13.26 01:48:27:30
157
KOZAKIEWICZ Marcin
1188 POL Chorzów 00:47:46:35 4:32 13.26 01:48:28:11
158
SUKIENNIK Dawid
1674 POL Jankowice 00:49:41:38 4:32 13.26 01:48:28:83
159
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1930 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:33:56 4:32 13.26 01:48:38:85
160
MOSUR Piotr
Nudel Team
2366 POL Nowe Chechlo 00:49:11:65 4:32 13.26 01:48:40:30
161
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1788 POL Częstochowa 00:47:27:34 4:32 13.26 01:48:41:36
162
WIŚNIEWSKI Wojciech
1469 POL Sosnowiec 00:49:12:49 4:32 13.26 01:48:41:74
163
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1561 POL Rybnik 00:47:23:34 4:32 13.26 01:48:43:30
164
KALIŚ Przemysław
2075 POL Olkusz 00:50:17:44 4:32 13.26 01:48:44:59
165
ADAMCZYK Artur
Bugla Serwis
1859 POLSKA Wodzisław Śląski 00:49:53:54 4:32 13.26 01:48:44:80
166
LEPPICH Józef
Ludowy Klub Sportowy ''sokół''b...
1395 POL Kędzierzyn-Koźle 00:48:54:07 4:33 13.26 01:48:48:98
167
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1616 POL Ruda Śląska 00:48:56:98 4:33 13.26 01:48:49:05
168
KURZOK Rafał
Kiwi Klub MTB
1090 POL Tychy 00:48:54:84 4:33 13.26 01:48:50:80
169
ZIEMBA Piotr
2347 Pszczyna 00:54:13:10 4:33 13.26 01:48:51:50
170
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1087 POL Katowice 00:48:35:50 4:33 13.19 01:48:57:75
171
SIWIAK Sebastian
Mtb & Road Team Msx International Nox Group
1449 POL Opole 00:52:18:12 4:33 13.19 01:48:59:37
172
BUDZYN Łukasz
1634 POL Rybnik 00:47:26:66 4:33 13.19 01:49:04:55
173
DYDERSKI Przemysław
2370 POL Częstochowa 00:51:52:39 4:33 13.19 01:49:07:60
174
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
1555 POL Katowice 00:47:37:75 4:34 13.19 01:49:16:57
175
BOEHN Szymon
2021 POL Bielsko-Biała 00:51:38:09 4:34 13.11 01:49:33:50
176
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
2147 POL Katowice 00:51:49:97 4:35 13.11 01:49:37:90
177
KAPUSTA Łukasz
1462 POL Żory 00:48:32:09 4:35 13.11 01:49:48:23
178
REMPEGA Krzysztof
1438 POL Pawłowice 00:49:18:43 4:35 13.11 01:49:51:96
179
KAFEL Jan
1657 POL Katowice 00:51:00:77 4:35 13.11 01:49:54:19
180
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1310 POL Katowice 00:50:45:86 4:35 13.11 01:49:54:57
181
WOJTAS Jacek
1721 POL Piekary Śląskie 00:49:10:64 4:35 13.11 01:49:54:80
182
PEŁKA Adam
Jura Bike Mtb Team
1169 POL Częstochowa 00:49:54:45 4:35 13.11 01:49:57:25
183
GAMUS Robert
2138 POL Łódź 00:51:55:42 4:35 13.11 01:49:57:61
184
KAMIŃSKI Jacek
2319 POL Gliwice 00:51:58:42 4:36 13.04 01:50:15:18
185
STASIŃSKI Dawid
2304 POL Preczów 00:51:28:74 4:36 13.04 01:50:19:11
186
PEŁKA Zbigniew
Jura Bike Mtb Team
1170 POL Częstochowa 00:48:25:26 4:36 13.04 01:50:19:17
187
OPIEKULSKI Adam
Tomazi Bike Orbea Team
1575 POL Jastrzębie-Zdrój 00:48:54:86 4:36 13.04 01:50:19:32
188
CHOCHÓŁ Grzegorz
Hochołki
2044 POL Świętochłowice 00:49:22:63 4:36 13.04 01:50:22:47
189
TARNOWSKI Janusz
Kiwi Klub
1088 POL Katowice 00:47:57:31 4:37 13.04 01:50:36:96
190
OSTASZ Łukasz
Toczym Toczym
1432 POL Kraków 00:51:19:42 4:37 13.04 01:50:41:22
191
PASTERNAK Jakub
1583 POL Brzeszcze 00:50:05:92 4:37 13.04 01:50:41:27
192
JAKUBOWSKI Sławomir
Febys Bike Sport
2297 POL Knurów 00:46:10:24 4:37 13.04 01:50:41:71
193
PALKA Piotr
2346 POL Częstochowa 00:49:25:92 4:37 12.97 01:50:47:43
194
SALVI Alessandro
2171 ITA Tychy 00:50:51:09 4:38 12.97 01:50:53:22
195
GOS Dominik
Kks Sokół Kęty
1636 POL Krzykawka 00:49:31:84 4:38 12.97 01:51:08:33
196
JENDRYSIK Damian
1227 POL Gliwice 00:50:39:09 4:39 12.90 01:51:21:14
197
SERWACIŃSKI Krzysztof
2191 POL Konstantynów Łódzki 00:50:37:75 4:39 12.90 01:51:28:48
198
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1660 POL Racibórz 00:50:51:70 4:40 12.90 01:51:47:42
199
GORZELANY Ewa
Hotel *** Podium Wisła & Diagnostix
1247 POL Wisła 00:49:31:08 4:40 12.90 01:51:49:47
200
KLIMECKI Piotr
1435 POL Jastrzębie Zdrój 00:53:19:39 4:41 12.83 01:52:14:46
201
HAZUKA Arkadiusz
1848 POL Szare 00:39:38:69 4:41 12.83 01:52:22:43
202
KACZMARZYK Anna
Istebna
2052 POL Istebna 00:52:31:86 4:42 12.77 01:52:44:32
203
BARGLIK Jacek
1656 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:09:36 4:43 12.77 01:52:58:43
204
WOJAKIEWICZ Kacper
1545 POL Goczałkowice-Zdrój 00:52:13:95 4:43 12.70 01:53:11:79
205
WINKLER Arkadiusz
Axis Piekary Śląskie
1917 POL Rogoźnik 00:50:24:19 4:44 12.70 01:53:17:26
206
KAPALA Zygmunt
1397 Tychy 00:53:07:26 4:44 12.70 01:53:20:40
207
RÓŻAŃSKI Marcin
Fcb
1295 POL Tarnowskie Góry 00:52:36:54 4:44 12.70 01:53:25:12
208
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1682 POL Ustron 00:50:42:88 4:44 12.70 01:53:25:89
209
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1191 POL Gliwice 00:49:47:28 4:45 12.70 01:53:41:11
210
KAJDEWICZ Artur
1220 POL Tychy 00:52:09:10 4:46 12.63 01:54:00:97
211
DRÓŻDŻ Marek
1756 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:07:39 4:46 12.63 01:54:02:09
212
ŻACZEK Cezary
1483 POL Kuźnia Raciborska 00:52:40:52 4:46 12.63 01:54:15:40
213
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1330 POL Tychy 00:50:15:80 4:46 12.63 01:54:16:54
214
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2008 POL Katowice 00:52:40:09 4:46 12.57 01:54:22:24
215
MAZUREK Przemysław
Rysianka Team
2335 POL Węgierska Górka 00:52:10:21 4:46 12.57 01:54:23:30
216
CZAJA Jacek
Nightriders Silesia
2256 POL Radzionków 00:51:04:90 4:47 12.57 01:54:28:95
217
MIKA Waldemar
1377 POL Bielsko-Biała 00:52:03:88 4:47 12.57 01:54:35:31
218
BOCHENEK Bartosz
1196 POL Myszków 00:51:03:38 4:47 12.57 01:54:36:29
219
KMIECIK Sylwester
2324 POL Kraków 00:55:17:96 4:47 12.57 01:54:46:57
220
SZCZYGIEŁ Andrzej
2357 POL Myszków 00:54:21:85 4:48 12.50 01:55:02:29
221
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1627 POL Katowice 00:53:03:96 4:48 12.50 01:55:02:63
222
PUCHALSKI Szymon
Kiwi Klub Mtb
1364 POL Tychy 00:52:11:08 4:48 12.50 01:55:02:82
223
WIŚNIEWSKI Paweł
1906 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:10:51 4:49 12.50 01:55:27:87
224
TOCZKOWSKI Paweł
1648 POL Zabrze 00:54:18:29 4:49 12.50 01:55:28:01
225
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1138 POL Sosnowiec 00:52:58:88 4:49 12.44 01:55:31:67
226
ŚLIWKA Mieczysław
BESKIDY BIKE CLUB
2190 POL Ustroń 00:56:11:09 4:49 12.44 01:55:34:65
227
GOSZTYŁA Basia
72d
2332 POL Kraków 00:54:56:69 4:49 12.44 01:55:34:80
228
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
2387 POL Częstochowa 00:55:17:09 4:50 12.44 01:55:42:61
229
WIELGOSZ Zbigniew
2538 POL Gliwice 00:53:29:46 4:50 12.44 01:55:57:83
230
BIERNACKI Kamil
1742 POL Świętochłowice 00:51:24:95 4:51 12.44 01:56:05:01
231
MARKIEL Jacek
1257 POL Wyry 00:54:53:40 4:51 12.37 01:56:18:85
232
KRZAK Maciej
Bbriderz.pl
2377 POL Bielsko-Biała 00:59:01:76 4:51 12.37 01:56:19:86
233
LUBOWIECKI Krzysztof
-
2024 POL Gostyń Śląska 00:53:58:77 4:52 12.37 01:56:24:36
234
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2204 POL Żory 00:54:23:36 4:52 12.37 01:56:27:03
235
JAŃCZAK Leszek
2384 00:55:39:21 4:52 12.37 01:56:35:01
236
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1639 POL Żory 00:53:55:89 4:52 12.37 01:56:40:08
237
KARKOSZKA Andrzej
2042 POL Tychy 00:55:43:26 4:52 12.31 01:56:47:95
238
KUDŁA Mariusz
Crea Sport
2164 POL Bielsko-Biała 00:53:40:60 4:53 12.31 01:57:02:55
239
STANCLIK Adrian
2133 00:53:59:60 4:53 12.31 01:57:07:58
240
WÓJCIK Krystian
1269 POL Goleszów 00:52:12:33 4:53 12.31 01:57:08:01
241
PROSKURA Rafał
2212 POL Warszawa / Bielsko-Biała 00:50:53:93 4:54 12.24 01:57:21:48
242
GÓRSKI Krzysztof
Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
2535 POL Czechowice-Dziedzice 00:57:43:83 4:55 12.24 01:57:42:39
243
MAZUR Paweł
Nudel Team
1556 POL Katowice 00:53:49:66 4:55 12.24 01:57:44:40
244
DYBKA Arkadiusz
1773 POL Grzegorzowice Wielkie 00:54:11:18 4:55 12.24 01:57:47:76
245
CIURAJ Tomasz
1425 POL Wodzisław Śląski 00:53:01:44 4:55 12.18 01:57:59:76
246
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2382 POL Mysłowice 00:54:11:55 4:56 12.18 01:58:06:85
247
BRYNIAK Tomasz
2331 POL Ruda Śląska 00:53:44:19 4:56 12.18 01:58:13:21
248
MUCHA Piotr
Mutt Mtb Team
1335 POL Będzin 00:54:15:00 4:56 12.18 01:58:15:40
249
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1687 POL Chrzanów 00:52:38:96 4:56 12.18 01:58:20:02
250
KUPCZAK Łukasz
2336 POL Węgierska Górka 00:55:19:70 4:57 12.18 01:58:26:11
251
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
1929 POL Gliwice 00:55:26:49 4:57 12.12 01:58:41:71
252
NOWOK Karol
2076 POL Ruda Śląska 00:51:08:62 4:58 12.12 01:58:48:52
253
SZYDŁOWSKI Janusz
MTBB
1408 POL Bielsko-Biała 00:54:46:94 4:58 12.12 01:58:57:45
254
ZAWADA Marek
Brak
2386 POL Kamesznica 00:57:15:16 4:58 12.12 01:59:05:83
255
GAJDZIK Sławomira
Kiwi Klub Mtb
1098 POL Mikołów 00:55:03:55 4:59 12.06 01:59:20:02
256
KWIETNIEWSKI Łukasz
1277 POL Kaczyce 00:54:07:72 4:59 12.06 01:59:27:96
257
TUREK Łukasz
Jura Bike Mtb Team
1175 POL Częstochowa 00:50:03:59 4:59 12.06 01:59:31:02
258
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1114 POL Katowice 00:54:07:16 4:59 12.06 01:59:31:46
259
REDMAN Grzegorz
2000 POL Sławków 00:52:33:88 4:59 12.06 01:59:33:60
260
WOLSKI Marcin
Amk Gliwice
2343 POL Gliwice 00:54:11:34 4:59 12.06 01:59:33:75
261
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1302 POL Rybnik 00:54:17:23 4:59 12.06 01:59:34:35
262
JĘDRZEJCZYK Adam
Browarek Team
2284 POL Rybnik 00:55:01:33 4:59 12.06 01:59:35:90
263
KUR Marcin
1672 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:53:11 4:60 12.06 01:59:36:11
264
RUDNOW Michał
Rudbikers
1313 POL Mysłowice 00:55:15:34 4:60 12.06 01:59:38:37
265
IGNATOWICZ Wojciech
Sport Pasja Żywiec
2136 POL Żywiec 00:55:17:84 4:60 12.06 01:59:41:00
266
WALAWENDER Wojciech
1406 POL Jaworzno 00:53:51:96 4:60 12.00 01:59:42:62
267
CZERWIŃSKI Tomasz
1581 POL Chorzów 00:54:41:18 4:60 12.00 01:59:49:87
268
BOCHAT Dawid
Nordbike
2393 POL Rybnik 00:56:18:10 4:60 12.00 01:59:59:30
269
ADAMCZYK Sandra
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1344 POL Rydułtowy 00:55:14:45 5:01 12.00 02:00:06:71
270
ZAJAC Jaroslaw
Bsr Team Bytom
2049 POL Bytom 00:55:27:41 5:01 12.00 02:00:07:90
271
ĆWIK Marek
S Pixel Team
2298 POL Bytom 00:55:06:69 5:01 12.00 02:00:12:54
272
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1211 POL Wilkowice 00:54:03:85 5:01 12.00 02:00:14:93
273
KUBALA-ŚLIWKA Sylwia
2383 00:58:20:82 5:01 12.00 02:00:17:59
274
ŁOŚKO Michał
Cesaroki
2155 POL Cieszyn 00:57:22:62 5:01 11.94 02:00:18:53
275
BYRTEK Agnieszka
Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
2534 POL Czechowice-Dziedzice 00:57:50:74 5:02 11.94 02:00:25:26
276
SKUBISZ Piotr
Śląsk Kolarsko
2265 POL Pilchowice 00:54:01:56 5:02 11.94 02:00:26:89
277
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1608 POL Ruda Śląska 00:54:45:50 5:02 11.94 02:00:39:19
278
GÓRA Darek
1232 POL Radostowice 00:53:24:46 5:02 11.94 02:00:41:16
279
NOWOKUNSKI Andrzej
2091 POL Palczowice 00:58:34:76 5:03 11.88 02:01:02:26
280
ZYGMUNT Sabina
2196 POL Świnna 00:56:42:42 5:03 11.88 02:01:09:74
281
RACZEK Zbyszek
1741 POL Knurów 00:56:43:16 5:04 11.88 02:01:14:68
282
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1772 POL Rybnik 00:55:51:15 5:04 11.88 02:01:15:32
283
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz team
1592 POL Zwonowice 00:56:00:84 5:04 11.88 02:01:23:27
284
BRACHACZEK Filip
1248 POL Siemonia 00:54:52:48 5:05 11.82 02:01:48:96
285
PISZCZEK Adam
1719 POL Knurów 00:58:15:21 5:05 11.82 02:01:49:21
286
MOL Michał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1614 POL Ruda Śląska 00:49:56:76 5:05 11.82 02:01:54:63
287
KACZMARZYK Kacper
Uks Katolik Częstochowa
1786 POL Częstochowa 00:49:53:94 5:06 11.82 02:02:05:75
288
MANDRYK Paweł
Buster Bike Team Gliwice
2510 POL Gliwice 00:53:48:54 5:06 11.76 02:02:11:79
289
SZKLANY Robert
Hager Bike Team
1603 POL Knurów 00:56:21:88 5:06 11.76 02:02:12:34
290
KOZIOŁ Arkadiusz
Jura Bike Mtb Team
1165 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:20:69 5:07 11.76 02:02:27:33
291
BOGACZ Rafał
Jura Bike Mtb Team
1161 POL Częstochowa 00:53:20:23 5:07 11.76 02:02:27:54
292
WAŁACH Michał
LUKS Toszecka Grupa Kolarska
1550 POL Tarnowskie Góry 00:56:39:98 5:07 11.76 02:02:33:36
293
FILIPIAK Krystian
1199 POL Mikołów 00:53:09:74 5:07 11.76 02:02:34:65
294
STROKOSZ Dariusz
1453 POL Szczerbice 00:57:17:48 5:07 11.71 02:02:44:03
295
SENCZEK Michał
Taurus30 Cycling Team
2166 00:56:07:77 5:08 11.71 02:03:01:40
296
WITKOWSKI Maciej
2150 POL Chrzanów 00:58:32:80 5:09 11.71 02:03:12:08
297
WOLANY Krzysztof
Hołda Team
2148 POL Katowice 00:58:39:33 5:09 11.65 02:03:26:22
298
ZUBRZYCKI Paweł
2170 POL Jabłonka 00:58:33:95 5:12 11.59 02:04:29:59
299
ŚWIERKOT Wojciech
1448 POL Gostyń 00:57:04:26 5:13 11.54 02:04:54:02
300
KUREK Łukasz
1276 POL Rybnik 00:58:42:55 5:13 11.54 02:05:00:28
301
PŁATEK Daniel
Ing Tech Poland
1102 POL Tychy 00:56:22:82 5:13 11.54 02:05:03:86
302
SZURMA Dawid
2192 POL Ujsoły 00:58:26:22 5:13 11.48 02:05:06:62
303
PETLAKOWSKI Daniel
2114 POL Mszana 00:58:30:79 5:13 11.48 02:05:06:67
304
BEJGROWICZ Dawid
1239 POL Gliwice 00:56:40:33 5:14 11.48 02:05:14:49
305
MORUŚ Dariusz
1722 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:39:41 5:15 11.43 02:05:54:04
306
WOLNY Łukasz
Wrt Mtb Team
1631 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:33:61 5:15 11.43 02:05:57:93
307
ZAWADZKI Marcin
1299 POL Gliwice 00:56:57:41 5:16 11.43 02:06:01:31
308
WÓDKA Radosław
1490 POL Bytom 01:00:28:49 5:16 11.43 02:06:10:51
309
DURAJ Dominik
1244 POL Bystra 00:57:25:31 5:16 11.43 02:06:13:18
310
PUŁKOWNIK Maciej
Jura Bike MTB Team
1172 POL Częstochowa 00:54:02:88 5:16 11.43 02:06:17:81
311
GRUSZCZYŃSKI Adam
2338 POL Katowice 01:00:09:39 5:16 11.37 02:06:20:10
312
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus
1192 POL Tychy 00:57:42:89 5:16 11.37 02:06:21:69
313
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
2316 POL Jastrzębie Zdrój 00:58:38:66 5:17 11.37 02:06:26:47
314
STEUER Szymon
1958 POL Bełk 00:53:41:04 5:17 11.37 02:06:26:78
315
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1150 POL Katowice 00:57:19:54 5:18 11.37 02:06:49:41
316
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1083 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:38:89 5:18 11.32 02:06:55:54
317
JAROMIN Marek
2059 POL Bieruń 01:00:19:90 5:19 11.32 02:07:13:87
318
DZIACKO Artur
1219 Chorzów 00:57:26:81 5:19 11.32 02:07:25:21
319
GÓRSKI Piotr
1332 POL Będzin 00:58:41:85 5:19 11.32 02:07:29:17
320
LANY Sylwester
2241 POL Wielka Wieś 01:00:38:73 5:20 11.27 02:07:57:11
321
SAS Paweł
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2178 POL Sosnowiec 01:05:32:48 5:20 11.27 02:07:57:89
322
DRZEWIECKI Tomasz
2033 POL Kraków 00:58:47:34 5:21 11.21 02:08:11:05
323
JABCZYŃSKI Tomasz
1492 POL Gliwice 00:55:56:95 5:21 11.21 02:08:11:62
324
ŚLĘZAK Kamil
Oknonaswiat.czest.pl
1266 POL Częstochowa 00:57:18:28 5:21 11.21 02:08:12:25
325
WŁODARCZYK Mateusz
2238 POL Katowice 00:55:38:79 5:21 11.21 02:08:24:00
326
WOJAKIEWICZ Roman
1544 POL Goczałkowice-Zdrój 01:00:31:65 5:22 11.21 02:08:26:11
327
STANEK Krzysztof
Ld Runner
1475 POL Bukowno 01:00:54:10 5:22 11.21 02:08:28:85
328
LACH Aleksandra
Rafako Orbea Mtb Team
2267 POL Wołomin 00:58:31:94 5:22 11.21 02:08:38:58
329
KAŁWIŃSKI Adam
Mtb Hard System Team
2536 POL Krapkowice 00:59:37:72 5:22 11.21 02:08:39:47
330
UCHER Krystian
Pressing bike-system ice-went team
1021 POL Świerklany 01:03:36:66 5:22 11.16 02:08:44:32
331
KISIEL Janusz
2151 POL Ossy 00:59:36:22 5:23 11.16 02:08:53:58
332
PISKORNIK Michał
1938 POL Wisła 00:57:42:62 5:23 11.16 02:08:55:91
333
KONDRUSIEWICZ Michał
Csr
2356 POL Gliwice 00:59:50:48 5:23 11.16 02:09:08:37
334
GŁODEK Grzegorz
1466 POL Siemianowice Śląskie 01:01:40:80 5:24 11.11 02:09:26:33
335
ADAMCZYK Łukasz
2162 POLSKA Pietrzykowice 00:41:15:46 5:24 11.11 02:09:27:83
336
JODŁOWSKI Grzegorz
1928 POL Świerklany 00:58:04:94 5:25 11.06 02:09:56:62
337
SZCZERBIK Bogumił
1947 POL Rajsko 01:01:09:02 5:25 11.06 02:09:59:77
338
WIECZOREK Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1653 POL Częstochowa 01:02:20:04 5:26 11.06 02:10:03:19
339
BARDZYŃSKI Przemysław
JURA BIKE MTB TEAM
1159 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:30:30 5:26 11.06 02:10:06:01
340
DOMAGAŁA Łukasz
2140 POL Tychy 00:56:14:61 5:26 11.06 02:10:09:38
341
FIRLA Daniel
2070 POL Skrbeńsko 01:02:37:22 5:26 11.06 02:10:15:73
342
KASPRUS Tomasz
2060 POL Zabrze 00:57:38:86 5:26 11.06 02:10:21:77
343
BACA Ryszard
Kraków
1355 POL Kraków 00:58:17:43 5:27 11.06 02:10:27:20
344
SALAMON Mariusz
1892 POL Olkusz 01:01:04:06 5:27 11.01 02:10:45:45
345
SZCZYGIELSKI Adam
1920 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:34:46 5:27 11.01 02:10:47:21
346
OBOZA Mikołaj
2161 POLSKA Żywiec 00:41:37:70 5:28 11.01 02:10:53:64
347
KOZIŃSKI Krzysztof
1918 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:21:02 5:28 11.01 02:10:54:32
348
MAREK Bartłomiej
2315 POL Buczkowice 01:00:15:37 5:28 11.01 02:11:04:39
349
STAŃCZYK Adam
2537 POL Radzionków 01:02:30:11 5:28 11.01 02:11:04:84
350
ZAPOROWSKI Filip
1876 POL Bielsko-Biała 01:00:07:25 5:28 10.96 02:11:07:97
351
TOPOLSKI Adrian
1714 POL Mysłowice 00:58:32:42 5:28 10.96 02:11:08:57
352
DRACZ Mikołaj
Nakoleontour
2272 POL Bobrowniki 01:02:10:57 5:30 10.91 02:11:52:60
353
LOREK Mirosław
Cesaroki
2158 POL Cieszyn 01:02:28:48 5:30 10.91 02:11:53:14
354
HAJDAS Przemysław
2135 POL Gliwice 01:01:18:37 5:31 10.91 02:12:11:19
355
SUKIENNIK Krzysztof
2314 POL Knurów 01:03:18:36 5:32 10.86 02:12:25:53
356
SANETRA Piotr
2307 POL Cisiec 01:02:26:12 5:32 10.86 02:12:38:54
357
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2180 POL Ruda Śląska 01:09:07:62 5:33 10.86 02:12:50:82
358
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1866 POL Katowice 01:01:14:81 5:33 10.86 02:12:51:11
359
KOPISZKA Łukasz
1275 POL Ornontowice 01:02:36:90 5:33 10.86 02:12:52:11
360
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1607 POL Cieszyn 01:10:18:39 5:34 10.81 02:13:18:30
361
DOMAGAŁA Rafał
2141 POL Tychy 00:55:03:56 5:34 10.81 02:13:22:11
362
TORZEWSKI Daniel
Mutt Mtb Team
1231 POL Czeladź 01:03:16:18 5:35 10.76 02:13:48:41
363
SZYMIK Zbigniew
Kraina Kropka
2345 POL Bielsko Biała 01:03:15:72 5:36 10.71 02:14:17:71
364
ŁUCKI Tomasz
1858 POL Rybnik 01:05:20:68 5:38 10.67 02:15:08:38
365
SKRZYPCZAK Jerzy
Zryciole MTB
2532 POL Bytom 01:03:40:05 5:39 10.67 02:15:16:11
366
SITAREK Agnieszka
2317 POL Gliwice 01:05:27:73 5:39 10.67 02:15:17:28
367
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1390 POL Piekary Śląskie 01:02:57:92 5:40 10.62 02:15:38:35
368
SPEER Łukasz
2090 POL Gliwice 00:56:21:61 5:40 10.57 02:15:56:01
369
WOJTAL Bartosz
1224 POL Zator 01:03:29:06 5:43 10.53 02:16:55:40
370
JAŚNIECKA Małgorzata
1493 POL Opole 01:02:55:29 5:43 10.48 02:17:10:21
371
CIACIURA-JARNO Magdalena
Tmteam
1417 POL Ruda Śląska 01:05:11:58 5:44 10.48 02:17:14:44
372
STACHURSKI Mateusz
1780 POL Bielsko-Biała 01:04:25:33 5:44 10.48 02:17:19:43
373
PIECHA Mateusz
1944 POL Żory 01:01:18:58 5:45 10.43 02:17:42:94
374
GOMOLUCH Mariusz
2057 POL Ruda Śląska 01:03:21:56 5:45 10.43 02:17:50:96
375
CHMIELIK Iwona
2308 POL Zywiec 01:06:04:05 5:46 10.43 02:18:02:60
376
WALIGÓRA Paweł
1753 POL Gliwice 01:06:20:68 5:47 10.39 02:18:27:45
377
FILA Marek
Hołda Team
1440 POL Ruda Śląska 01:03:51:58 5:47 10.39 02:18:28:27
378
MOŻDŻEŃ Łukasz
2369 POL Sosnowiec 01:03:39:26 5:49 10.34 02:19:16:89
379
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1306 POL Sosnowiec 01:02:30:17 5:49 10.34 02:19:20:99
380
SZPROCH Paweł
Lovato Electric Roland Cycling Team
2019 POL Sosnowiec 01:06:25:53 5:50 10.30 02:19:44:30
381
PYRCHLA Piotr
2280 POL Katowice 01:05:39:40 5:50 10.30 02:19:56:94
382
UCHMAN Marek
TWOMARK SPORT
2146 POL Katowice 01:04:25:00 5:51 10.26 02:20:11:64
383
KMERA Mariusz
2506 POL Sosnowiec 01:05:07:90 5:52 10.26 02:20:27:17
384
STERNAL Adam
1454 POL Chełmek 01:03:55:09 5:53 10.21 02:20:55:14
385
GRZEGORSKI Tomasz
2311 POLSKA Mikołów 01:03:59:93 5:53 10.21 02:21:07:67
386
KLIMECKA Sonia
1433 POL Jastrzębie Zdrój 01:07:05:49 5:54 10.21 02:21:17:58
387
JASZCZYK Piotr
1334 POL Gostyń 01:06:00:08 5:55 10.17 02:21:53:38
388
KAROLIŃSKA Julita
2253 POL Czeladź 01:05:07:64 5:55 10.17 02:21:53:62
389
TOPÓR Kasia
2361 POL Kraków 01:06:34:37 5:55 10.13 02:21:56:10
390
GIEMZA Halina
2296 POL Skrbeńsko 01:06:13:02 5:55 10.13 02:21:56:97
391
FRĄCZEK Paweł
2111 POL Przecieszyn 01:02:04:77 5:56 10.13 02:22:00:85
392
BIES Rafał
1343 POL Bielsko-Biała 01:04:22:31 5:57 10.13 02:22:26:23
393
WALUS Szymon
Kołololo
2394 POL Wrocław 00:42:03:18 5:58 10.04 02:23:06:48
394
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1945 POL Żory 01:05:37:93 5:58 10.04 02:23:08:29
395
SUŁKOWSKI Leszek
2509 POL Częstochowa 01:06:12:29 5:60 10.04 02:23:40:50
396
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1258 POL Rybnik 01:05:12:93 5:60 10.00 02:23:52:63
397
MIESZCZAK Aleksander
2246 POL Kęty 01:05:07:01 5:60 10.00 02:23:54:14
398
DĄBROWSKI Adam
1600 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:55:58 5:60 10.00 02:23:58:04
399
PĘKALSKI Daniel
2167 POL Żywiec 01:01:07:05 6:01 10.00 02:24:13:14
400
KLOC Krzysztof
Krzyniobike Team
1775 POL Katowice 01:01:03:26 6:04 9.92 02:25:13:33
401
ZAKRZEWSKI Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
1784 POL Częstochowa 01:05:06:70 6:05 9.88 02:25:50:32
402
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2105 POL Żywiec 00:49:57:56 6:10 9.76 02:27:47:88
403
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1809 POL Gliwice 01:07:02:25 6:11 9.72 02:28:00:88
404
WIĘCEK Witold
1297 POLSKA Katowice 01:05:30:18 6:11 9.72 02:28:19:14
405
GŁADYSZ Michał
2389 POL Rudniki 01:09:24:25 6:13 9.64 02:29:06:22
406
GOŁY Rafał
Lovato Electric Roland Cycling Team
1724 POL Sosnowiec 01:09:28:48 6:13 9.64 02:29:06:92
407
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1029 POL Pierściec 01:08:22:97 6:13 9.64 02:29:10:41
408
SZYMCZYK Leszek
2220 POL Sosnowiec 01:07:13:95 6:15 9.60 02:29:50:76
409
BEDNARZ Paweł
1323 POL Tarnów 01:10:17:35 6:15 9.60 02:29:57:44
410
KOŁODZIEJCZAK Tomasz
KOLOSPORT Żywiec
2104 POL Żywiec 00:52:44:99 6:17 9.56 02:30:34:17
411
STRZELICHOWSKA Monika
2240 POL Wielka Wieś 01:09:22:57 6:17 9.56 02:30:35:35
412
MARKOWSKI Rafał
2110 01:11:19:27 6:17 9.56 02:30:35:79
413
HANULIAK Martin
2333 SLO Zilina 01:05:25:01 6:17 9.56 02:30:39:99
414
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1622 POL Ruda Śląska 01:05:33:59 6:17 9.56 02:30:43:94
415
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
2326 POL Mysłowice 00:59:07:84 6:18 9.52 02:30:59:00
416
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1221 POL Poraj 01:06:25:23 6:19 9.52 02:31:20:71
417
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2313 POL Częstochowa 01:06:30:58 6:19 9.52 02:31:22:93
418
BANASIAK Łukasz
2275 POL Knurów 01:04:28:57 6:19 9.52 02:31:24:51
419
RAPACZ Henryk
1253 POL Tychy 01:13:27:42 6:20 9.49 02:31:59:11
420
PIEGZA Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2179 POL Ruda Ślaska 01:10:13:53 6:20 9.49 02:31:59:42
421
KOWALIK Mirosław
Profi Styl Ruda Śląska
1725 POL Ruda Sląska 01:07:57:38 6:22 9.45 02:32:25:73
422
SALAMON Justyna
1891 POL Olkusz 01:10:07:10 6:22 9.45 02:32:27:38
423
RZEPKA Rafał
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1864 POL Mysłowice 01:04:51:64 6:22 9.45 02:32:28:96
424
URBAŃSKI Adam
2363 01:08:16:37 6:23 9.41 02:33:04:29
425
CYBUCH Dominik
Panorama Team
2349 POL Cieszyn 01:09:09:38 6:25 9.38 02:33:52:94
426
DOMAGALSKI Maciej
1883 POL Sosnowiec 01:07:49:48 6:27 9.30 02:34:31:84
427
JANICA Natalia
2028 POL Wieszczęta 01:12:46:00 6:28 9.30 02:35:01:98
428
ORLIK Fabiusz
Nova Trading-Zakręceni Na Stale
1861 POL Mysłowice 01:08:59:92 6:29 9.27 02:35:27:62
429
SKUBIŚ Wojciech
2153 01:10:41:46 6:29 9.27 02:35:35:23
430
PATOŁA Adam
1477 POL Sosnowiec 01:09:55:06 6:32 9.20 02:36:41:38
431
SZYMAŃSKI Dominik
LKS SZAWER LESZNO
1701 POL Leszno 01:07:48:46 6:33 9.16 02:37:00:05
432
BRĄCZEK Tomasz
KSMTB LIPNIK
2501 POL Bielsko-Biała 01:13:07:99 6:36 9.09 02:38:07:34
433
PYTKA Tomasz
1373 POL Ruda Śląska 01:13:55:23 6:36 9.09 02:38:08:32
434
KOCH Łukasz
1274 POL Zabrze 01:18:22:51 6:38 9.06 02:38:56:06
435
GOGOLEWSKA Weronika
72D Windsport Team
2498 POL Kraków 01:08:00:12 6:41 8.99 02:40:05:62
436
DROŻYŃSKI Przemysław
2337 POL Olkusz 01:15:38:32 6:42 8.96 02:40:41:38
437
MUCZEK Sebastian
Merida Polska / #najszybszebiurowkraju
1532 POL Knurów 01:14:39:15 6:46 8.86 02:42:20:32
438
STANOWSKI Grzegorz
1252 POL Świnna 01:11:16:76 6:47 8.86 02:42:34:44
439
ŁAWRESZUK Łukasz
Ing Tech Poland
1115 POL Kraków 01:10:48:76 6:48 8.82 02:42:56:22
440
WĄTROBA Roman
1421 POL Katowice 01:19:56:52 6:49 8.82 02:43:12:64
441
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1747 POL Rybnik 01:18:43:58 6:52 8.76 02:44:36:35
442
MARZEC Maciej
Kas tacy świetni
2169 POL Żywiec 00:57:52:13 6:53 8.73 02:45:06:56
443
KAMIŃSKA Anita
Gmina Strzelce Opolskie
1755 POL Strzelce Opolskie 01:13:04:36 6:57 8.63 02:46:38:70
444
MACH Hubert
Ing Tech Poland
1104 POL Bytom 01:11:04:71 6:57 8.63 02:46:39:25
445
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1617 POL Ruda Śląska 01:11:44:90 6:58 8.60 02:47:06:05
446
DROBISZ Maciej
2398 01:16:15:71 6:59 8.60 02:47:30:51
447
GŁADYSZ Mariusz
2194 POL Grodzisk Mazowiecki 01:17:41:17 7:05 8.48 02:49:54:58
448
LESZCZYŃSKI Tadeusz
1946 POL Żory 01:16:38:16 7:07 8.45 02:50:34:49
449
CYROŃ Damian
2176 POLSKA Ruda Śląska 01:07:00:00 7:07 8.45 02:50:40:53
450
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1045 POL Zawiercie 00:59:20:01 7:15 8.28 02:53:48:20
451
BANASIK Mikołąj
2168 Mikołów 01:03:58:90 7:17 8.25 02:54:35:28
452
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1134 POL Mikołów 01:23:05:35 7:22 8.16 02:56:39:60
453
KOŁODZIEJCZAK Anna
Kolosport Żywiec
2107 POL Żywiec 01:04:55:44 7:28 8.03 02:59:08:75
454
SZUDRA Martyna
LKS SZAWER LESZNO
2053 POL Leszno 01:17:59:33 7:34 7.92 03:01:30:56
455
ŚCIESZKA Paweł
2131 POL Żywiec 01:17:53:10 7:35 7.92 03:01:54:68
456
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
1789 POL Częstochowa 01:13:00:38 7:37 7.87 03:02:45:36
457
MATUSZKIEWICZ Radosław
2381 POL Bielsko-Biała 01:23:19:80 7:41 7.82 03:04:21:79
458
SZYMIK Edyta
Kraina Kropka
2344 POL Bielsko Biała 01:23:27:41 7:45 7.77 03:05:41:39
459
ZIĘBA Piotr
1338 POL Sosnowiec 01:23:32:56 7:55 7.57 03:09:56:80
460
BATORYNA Aleksander
2327 POL Będzin 01:05:04:18 8:01 7.50 03:12:08:31
461
WYCISK Lidia
Tomazi Bike Orbea Team
1420 POL Rybnik --:--:--:-- 8:07 7.38 03:14:45:83
462
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1557 POL Katowice 01:27:04:70 8:11 7.34 03:16:16:07
463
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1865 POL Sosnowiec 01:43:14:28 9:36 6.25 03:50:15:45
464
SKRZYPCZAK Tomasz
Zryciole MTB
2531 POL Bytom 01:02:14:35 10:30 5.71 04:11:47:22

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU