Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Żywiec - Pro/Hobby

Żywiec, Polska
13.05.2018

Wyniki

Pro 45.5 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Professional Mtb Team
1659 POL Gliwice 00:27:14.48 01:38:27.85 2:53 20.87 02:10:43.01
2
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Professional Mtb Team
2120 POL Ustroń 00:27:13.03 01:38:28.71 2:53 20.87 02:10:43.47
3
KOZAK Mariusz
Jbg-2 Professional Mtb Team
2121 POL 00:27:12.25 01:42:39.81 2:60 20.04 02:16:13.01
4
ROŻEK Karol
Jbg-2 Professional Mtb Team
2123 POL Kraków 00:28:47.09 01:42:13.24 2:60 20.04 02:16:13.64
5
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1569 POL Siemianowice Śląskie 00:28:38.67 01:44:26.27 3:02 19.78 02:17:46.15
6
KUCEWICZ Michał
Cst 7R Mtb Team
1523 POL Bytom 00:28:38.04 01:44:52.83 3:04 19.61 02:19:24.37
7
ZOŃ Mateusz
Trek-Velonews.pl
1604 POL Żywiec 00:29:31.67 01:47:02.02 3:07 19.28 02:21:30.94
8
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus
1003 POL Katowice 00:29:23.81 01:46:12.54 3:09 19.12 02:22:46.13
9
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
2156 POL Zywiec 00:29:19.89 01:47:24.94 3:14 18.65 02:26:25.00
10
PACKI Daniel
VIP TRANS TEAM
2197 POL Tomaszow Mazowiecki 00:31:09.36 01:52:04.78 3:18 18.27 02:29:33.24
11
JONA Dawid
Gk Gliwice
2271 POL Ruda Śląska 00:30:24.02 01:52:50.21 3:18 18.20 02:29:46.50
12
BASZCZYŃSKI Jakub
RK Aluminium Bike Team
1896 POL Górki Wielkie 00:31:10.77 01:52:49.08 3:18 18.20 02:29:47.03
13
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1796 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:25.91 01:53:11.71 3:18 18.20 02:29:50.43
14
PAKULSKI Sebastian
Gomola Trans Airco
2202 POL Zabrze 00:32:39.46 01:53:26.85 3:18 18.20 02:30:01.56
15
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1042 POL Myszków 00:32:32.09 01:53:28.98 3:20 18.06 02:30:57.01
16
STĘPIEŃ Tomasz
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1336 POL Wodzislaw Slaski 00:31:56.09 01:53:48.02 3:20 18.06 02:31:02.44
17
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
2255 POL Błażejowice 00:33:46.37 01:55:53.39 3:21 17.98 02:31:46.70
18
SZULCZEWSKI Tomasz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1071 POL Zdzieszowice 00:32:49.82 01:55:28.02 3:22 17.84 02:32:57.22
19
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus
2358 POL Ustroń 00:32:59.14 01:56:09.54 3:25 17.64 02:34:45.86
20
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1050 POL Dzibice 00:33:24.13 01:56:58.73 3:25 17.64 02:34:46.33
21
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1669 POL Sosnowiec 00:32:18.13 01:56:34.81 3:26 17.57 02:35:27.52
22
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
1661 POL Sosnowiec 00:32:21.37 01:56:34.53 3:26 17.50 02:35:51.67
23
LORANC Rafał
KKS Sokół Kęty
2103 POL Zwardoń 00:32:42.28 01:53:55.11 3:26 17.50 02:35:54.50
24
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1855 POLSKA Pyskowice 00:32:51.26 01:56:38.64 3:26 17.50 02:36:07.93
25
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
1662 POL Sosnowiec 00:33:45.13 01:58:11.20 3:27 17.37 02:36:54.88
26
BLUSZCZ Tomasz
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1508 POL Świerklany 00:32:25.38 01:57:24.97 3:28 17.30 02:37:32.83
27
NAJS Jakub
Cst 7R Mtb Team
1568 POL Grodzisk Wielkopolski 00:33:14.11 01:57:48.40 3:29 17.23 02:38:10.78
28
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1413 POL Rybnik 00:33:22.40 01:58:07.98 3:29 17.23 02:38:11.33
29
SKROBARCZYK Łukasz
1584 POL Częstochowa 00:33:45.83 02:00:09.06 3:31 17.11 02:39:40.85
30
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1665 POL Buczkowice 00:32:26.52 01:53:46.42 3:31 17.11 02:39:50.95
31
BULAWA David
TJ TZ Trinec
2112 CZE Trinec 00:37:23.62 02:00:58.68 3:32 17.04 02:40:19.05
32
KAMIŃSKI Tomasz
ROMET FACTORY TEAM
1384 POL Gliwice 00:35:46.87 02:02:50.54 3:34 16.85 02:42:01.68
33
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1764 POL Jaworzno 00:35:37.45 02:03:20.92 3:35 16.79 02:42:19.23
34
KALITA Marcin
Sutrisept Mtb Team
1078 POL Chełmek 00:34:16.75 02:02:45.40 3:35 16.79 02:42:31.68
35
MYTNIK Maciej
Śląsk Kolarsko
1474 POL Żory 00:34:09.30 02:03:21.65 3:35 16.79 02:42:32.54
36
CYGOŃ Tomasz
Rysianka TEAM
2310 POL Węgierska Górka 00:35:19.02 02:01:20.22 3:35 16.79 02:42:48.23
37
BIEL Szymon
Viktoria Rybnik
1507 POL Żywiec 00:28:39.52 01:55:59.72 3:35 16.79 02:42:50.26
38
HUDYKA Wiktor
Grupa Kolarska Four Bike
2182 POL 00:35:03.68 02:01:20.33 3:36 16.73 02:43:10.28
39
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1499 POL Tychy 00:35:16.08 02:02:43.92 3:36 16.67 02:43:36.77
40
PODLEŚNY Marian
2399 POL Świerklany 00:34:35.93 02:02:31.56 3:36 16.67 02:43:46.07
41
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1663 POL Tarnowskie Góry 00:35:17.23 02:06:10.34 3:38 16.61 02:44:38.64
42
JAKUBOWSKI Dominik
KOMOBIKE SCOTT
2392 POL Brodnica 00:31:02.10 02:01:16.47 3:39 16.49 02:45:37.50
43
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1904 POL Bielsko-Biała 00:36:36.48 02:06:22.30 3:39 16.49 02:45:48.26
44
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1121 POL Bestwina 00:33:45.76 02:03:49.60 3:40 16.43 02:46:16.58
45
GALMAN Adam
1468 POL Gliwice 00:33:50.35 02:04:31.01 3:41 16.31 02:47:10.44
46
MACIEJOWSKI Przemysław
Bikeboard
2043 POL Zabierzów 00:35:53.71 02:07:07.74 3:41 16.31 02:47:12.38
47
HYRCHEL Łukasz
Bikehead
1129 POL Częstochowa 00:36:14.08 02:08:24.08 3:41 16.31 02:47:15.15
48
PALIŃSKI Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1339 POL Gorzyczki 00:35:23.51 02:07:08.06 3:42 16.25 02:47:54.21
49
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1774 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:19.73 02:07:14.60 3:42 16.19 02:48:18.70
50
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
1394 POL Bytom 00:36:35.59 02:08:01.50 3:43 16.13 02:48:59.96
51
SZCZEPINA Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2385 POL Płaza 00:36:34.38 02:08:46.30 3:43 16.13 02:49:00.32
52
KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1305 POL Wodzisław Śląski 00:36:40.82 02:08:23.10 3:45 16.08 02:49:54.61
53
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2081 POL Tychy 00:34:59.50 02:07:28.08 3:45 16.08 02:49:55.47
54
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
1851 POL Dabrowa Gornicza 00:34:56.72 02:06:50.64 3:46 15.96 02:50:58.69
55
ANTOSZ Piotr
1320 POL Sosnowiec 00:36:13.74 02:09:28.88 3:47 15.85 02:52:03.93
56
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1768 POL Chrzanów 00:37:00.18 02:11:28.57 3:49 15.74 02:53:10.57
57
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
2097 POL Krapkowice 00:36:37.45 02:11:32.42 3:50 15.69 02:54:00.00
58
SEMER Wojciech
Gomola Trans Airco
2124 POL Jaworze 00:36:59.23 02:11:48.95 3:50 15.69 02:54:15.21
59
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1046 POL Klucze 00:38:42.92 02:13:31.58 3:51 15.58 02:54:58.32
60
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1932 POL Rybnik 00:37:07.15 02:13:34.86 3:51 15.58 02:54:58.71
61
CHOJNOWSKI Sebastian
ProService Racing Team
1149 POL Gliwice 00:39:50.59 02:16:18.59 3:52 15.58 02:55:18.73
62
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1676 POL Jaworzno 00:37:53.53 02:13:49.32 3:53 15.48 02:56:08.10
63
TURSKI Michał
Bike Atelier Team
2305 POL Bielsko-Biała 00:38:24.58 02:13:45.03 3:55 15.37 02:57:40.41
64
FRANKIEWICZ Roman
2291 POL Zabrze 00:38:13.73 02:15:56.62 3:55 15.32 02:58:06.02
65
KUBICKI Paweł
1326 POL Kraków 00:39:51.34 02:15:14.61 3:57 15.22 02:59:08.24
66
GEMBICZ Marcin
Kalas-Helman Sport Team
1829 Częstochowa 00:38:02.00 02:15:57.56 3:58 15.17 02:59:48.15
67
KLIK Marcin
Proservice Racing Team
1292 POL Chrzanów 00:42:29.53 02:18:20.40 3:59 15.12 03:00:30.11
68
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1447 POL Gliwice 00:42:14.64 02:17:29.22 3:59 15.12 03:00:34.78
69
KASPEREK Michał
Jbg-2 Professional Mtb Team
2125 POL Międzybrodzie Bialskie 00:37:22.03 02:15:33.73 3:59 15.07 03:00:57.74
70
MAZUREK Małgorzata
Viktoria Rybnik
1511 POL Wierzbin 00:37:59.33 02:16:16.48 4:01 14.97 03:02:12.94
71
ŚLUSARZ Dariusz
1238 POL Orzesze 00:39:30.79 02:18:03.64 4:01 14.97 03:02:20.13
72
BOŻEK Jakub
Atak Sport C67 Racing Team
1593 POL Gliwice 00:38:45.46 02:17:32.79 4:01 14.97 03:02:20.20
73
CAŁEK Mateusz
Kiwi Klub Mtb
1437 POL Jastrząb 00:39:09.03 02:17:11.62 4:01 14.97 03:02:24.69
74
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1777 POL Świętochłowice 00:37:33.09 02:17:41.86 4:01 14.97 03:02:31.03
75
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
2200 POL Ustroń 00:35:23.53 02:24:49.87 4:04 14.77 03:04:31.32
76
CZEKAJ Damian
1226 POL Jastrzębie-Zdrój 00:41:20.49 02:19:12.39 4:04 14.77 03:04:34.25
77
MAREK Maciej
1759 POL Suszec 00:42:38.53 02:21:53.21 4:05 14.72 03:05:28.08
78
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1142 POL Katowice 00:39:55.89 02:20:43.37 4:06 14.68 03:05:57.02
79
LUBAS Marek
2205 POL Tarnowskie Góry 00:38:41.58 02:19:09.90 4:07 14.63 03:06:34.25
80
WOJTYCZKA Wojciech
2026 POL Bieruń 00:39:58.34 02:22:39.95 4:08 14.54 03:07:30.40
81
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1027 POL Skoczów 00:39:45.73 02:21:35.46 4:08 14.54 03:07:39.33
82
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1651 POL Częstochowa 00:41:06.44 02:21:41.36 4:08 14.54 03:07:40.60
83
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1246 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:18.92 02:21:55.55 4:08 14.54 03:08:02.89
84
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1573 POL Racibórz 00:43:34.68 02:24:46.01 4:09 14.49 03:08:24.89
85
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus
1874 POL Siemianowice Śląskie 00:41:44.53 02:24:07.50 4:09 14.49 03:08:39.19
86
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1388 POL Gliwice 00:42:43.50 02:25:59.16 4:10 14.44 03:08:52.93
87
CZERWIK Tomasz
Estile Racing Team
1367 POL Biała 00:40:59.93 02:22:57.15 4:10 14.44 03:08:56.64
88
RICHTER Paweł
1825 Mysłowice 00:41:50.41 02:22:30.15 4:10 14.44 03:08:58.26
89
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1652 POL Częstochowa 00:41:36.31 02:24:03.06 4:10 14.44 03:09:14.23
90
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1185 POL Częstochowa 00:40:45.56 02:22:46.49 4:10 14.40 03:09:23.16
91
GAJDZIK Piotr
KIWI KLUB MTB
1097 POL Mikołów 00:40:03.75 02:23:42.43 4:11 14.40 03:09:37.81
92
WIENDLOCHA Paweł
Accent Team
2034 POL Katowice 00:34:45.56 02:24:44.83 4:11 14.40 03:09:44.19
93
PALA Piotr
2029 POL Bielsko-Biala 00:41:04.50 02:24:41.72 4:11 14.35 03:10:07.93
94
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1030 POL Skoczów 00:41:21.97 02:24:17.32 4:12 14.31 03:10:50.71
95
BANACH Szymon
Atak Sport C67 Racing Team
1628 POL Knurów 00:40:41.35 02:24:44.78 4:13 14.22 03:11:48.48
96
KOKOT Paweł
1703 POL Piasek 00:38:47.09 02:24:39.11 4:13 14.22 03:11:48.60
97
ŁUCZAK Przemysław
2184 POL Ruda Śląska 00:52:37.90 02:29:21.99 4:15 14.13 03:13:11.01
98
SZYMIEC Szymon
2318 POL Gliwice 00:43:46.24 02:27:01.39 4:16 14.13 03:13:25.32
99
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2348 POL Częstochowa 00:41:13.08 02:26:03.37 4:16 14.09 03:13:57.82
100
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2306 POL Kędzierzyn-Koźle 00:40:42.23 02:27:06.85 4:17 14.04 03:14:32.88
101
JASIULEK Tomasz
2252 POL Orzesze 00:43:12.86 02:28:00.73 4:18 14.00 03:14:59.00
102
RADCZUK Daria
1233 POL Kraków 00:43:39.87 02:28:38.18 4:18 13.96 03:15:24.02
103
PYTLOWANY Maciej
Grupa Pgd
1285 POL Jaworze 00:40:51.58 02:28:53.05 4:19 13.96 03:15:41.23
104
HANTULIK Adam
2199 POL Tychy 00:45:08.03 02:29:29.77 4:19 13.91 03:16:08.49
105
PTAK Adam
Romet Factory Team
1206 POL Zabrze 00:44:00.24 02:30:40.23 4:20 13.87 03:16:45.44
106
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1052 POL Zawiercie 00:42:41.69 02:28:36.31 4:20 13.87 03:16:56.35
107
PACZUSKI Adam
Bikehead
1770 POL Tychy 00:41:42.28 02:31:53.89 4:21 13.79 03:17:50.49
108
BÄRENFÄNGER Lauritz
2388 POL Ustroń 00:45:22.80 02:30:15.68 4:22 13.75 03:18:21.37
109
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1202 POL Jankowice 00:45:40.53 02:32:17.27 4:22 13.75 03:18:24.94
110
DYSZKOWSKI Grzegorz
1752 POL Gliwice 00:44:41.46 02:31:31.83 4:22 13.75 03:18:24.99
111
KWIECIŃSKI Michał
Sutrisept Mtb Team
1080 POL Będzin 00:44:37.38 02:31:39.48 4:23 13.75 03:18:44.79
112
BOJARSKI Andrzej
FeByS Bike Team
2229 POL Gliwice 00:44:04.60 02:32:17.06 4:23 13.70 03:19:12.80
113
BŁACHUT Mariusz
2149 POL Bystra 00:42:26.02 02:33:11.31 4:23 13.70 03:19:21.84
114
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1689 POL Chrzanów 00:44:36.88 02:32:19.61 4:24 13.66 03:19:35.65
115
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
2119 POL Lyski 00:42:54.99 02:31:13.98 4:24 13.66 03:20:03.43
116
OSTAPIUK Marcin
1601 POL Rybnik 00:43:28.74 02:33:19.44 4:26 13.54 03:21:19.39
117
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1086 POL Bytom 00:43:49.58 02:34:16.38 4:26 13.54 03:21:36.16
118
JEKEL Marcin
1291 POL Katowice 00:45:34.81 02:34:23.48 4:28 13.46 03:22:39.40
119
MARKIEL Michał
1312 POL Wyry 00:45:41.50 02:36:00.81 4:29 13.42 03:23:20.85
120
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1054 POL Zawiercie 00:44:45.84 02:37:46.91 4:29 13.42 03:23:22.06
121
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1590 POL Zwonowice 00:41:47.62 02:33:43.94 4:29 13.42 03:23:25.04
122
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1057 POL Zawiercie 00:43:47.13 02:36:16.30 4:29 13.38 03:23:44.37
123
SEWERYN Janusz
1415 POL Gliwice 00:44:56.65 02:35:03.52 4:29 13.38 03:23:44.75
124
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1068 POL Kędzierzyn-Koźle 00:45:13.05 02:33:43.41 4:29 13.38 03:23:47.38
125
WIECZOREK Mateusz
1309 POL Szczyrk 00:47:41.62 02:34:47.23 4:29 13.38 03:23:52.55
126
SMOŁKA Tomasz
2188 POLSKA Bystra 00:47:15.21 02:36:15.93 4:30 13.38 03:24:10.67
127
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1697 POL Chrzanów 00:45:06.87 02:35:28.05 4:30 13.34 03:24:20.78
128
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1028 POL Pierściec 00:48:11.28 02:37:52.04 4:30 13.34 03:24:27.77
129
MAŁEK Adam
Vacc-Veloart Cycling Club
2364 POL Oświęcim 00:43:58.38 02:37:02.56 4:33 13.23 03:26:25.76
130
NIEMIEC Krzysztof
1270 POL Radlin 00:44:10.88 02:38:48.04 4:33 13.23 03:26:30.05
131
BARTCZAK Michał
2379 POL Czeladź 00:52:50.18 02:38:43.84 4:33 13.19 03:26:52.13
132
KAJFASZ Damian
Kardiosport.pl
1228 POL Kędzierzyn-Koźle 00:48:16.17 02:36:42.46 4:33 13.19 03:26:59.79
133
SADOWSKI Michał
P3M Solutions
2099 POL Kraków 00:39:13.16 02:31:08.14 4:34 13.15 03:27:31.25
134
BIEL Andrzej
Schronisko górskie Clarahutte
2115 POL Żywiec 00:49:13.16 02:39:09.13 4:35 13.15 03:27:53.86
135
PAWEŁCZYK Bartosz
2109 POL Jaworzno 00:48:50.19 02:38:18.03 4:35 13.11 03:28:09.81
136
GRZEGORZEK Czesław
Ktk Wandrus Żory
2249 POL Palowice 00:44:03.27 02:39:07.68 4:35 13.11 03:28:16.27
137
KOTARSKI Jacek
Bike Atelier Team
1245 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:09.73 02:38:13.08 4:35 13.11 03:28:29.34
138
PAWLICZAK Paweł
Axis Piekary Śląskie
2375 POL Piekary Śląskie 00:51:22.72 02:39:59.89 4:36 13.07 03:28:32.70
139
BRYCKI Tomasz
Tomazi Bike Orbea Team
1830 POL Jastrzębie Zdrój 00:45:48.00 02:42:25.34 4:37 13.04 03:29:19.08
140
ZACHURZOK Adam
Ing Tech Poland
1103 POL Chybie 00:42:44.08 02:31:15.32 4:37 13.04 03:29:34.78
141
PALEJ Wojciech
2142 POL Katowice 00:46:22.09 02:40:19.27 4:38 13.00 03:30:10.11
142
DUTKA Jacek
OPONY SERAFINOWSKI
1038 POL Jasienica 00:45:43.25 02:40:36.93 4:38 12.96 03:30:30.53
143
SZOSTAK Łukasz
1485 POL Lędziny 00:46:11.96 02:41:58.46 4:38 12.96 03:30:43.63
144
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2230 POL Pyskowice 00:45:09.59 02:43:15.16 4:39 12.93 03:31:05.65
145
TOPÓR Mariusz
2302 POL Kraków 00:48:00.71 02:42:53.40 4:39 12.93 03:31:07.99
146
KRAMEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1641 POL Mikołów 00:44:57.30 02:40:25.98 4:39 12.93 03:31:08.40
147
CHMIELEWSKI Marcin
Mikesz Team
2218 POL Wodzislaw Slaski 00:42:23.57 02:38:40.48 4:39 12.93 03:31:08.97
148
PAJĄK Adam
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1346 POL Radlin 00:45:27.53 02:40:34.01 4:41 12.85 03:32:30.58
149
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
2189 POL Gliwice 00:46:56.48 02:43:57.58 4:41 12.82 03:32:43.88
150
JURASZCZYK Jan
Ataksport Omnisquare Gliwice
2231 POL Pyskowice 00:47:55.35 02:45:14.02 4:42 12.82 03:33:06.09
151
KULIŃSKI Michał
Draft Xczest
1311 POL Częstochowa 00:50:40.42 02:44:29.28 4:42 12.78 03:33:45.08
152
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1016 POL Rybnik 00:42:30.45 02:42:19.31 4:42 12.78 03:33:48.17
153
ŻOŁNA Grzegorz
1935 POL Bieruń 00:48:40.58 02:44:42.63 4:44 12.71 03:34:58.96
154
WICHA Witold
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
1624 POL Katowice 00:47:29.58 02:42:23.16 4:44 12.67 03:35:07.97
155
SOŁTYSIK Rafał
Bikehead
1139 POL Katowice 00:46:38.36 02:41:55.84 4:45 12.67 03:35:34.81
156
RADZISZEWSKI Ryszard
Zryciole MTB
2329 POL Wodzisław Śląski 00:47:30.57 02:43:47.23 4:45 12.64 03:35:51.49
157
MAZIJ Wojciech
Sports Coaching Mtb Team
1125 POL Bystra 00:49:45.21 02:45:36.27 4:45 12.64 03:35:52.06
158
NICIEJEWSKI Piotr
Febysbiketeam
2261 POL Knurow 00:46:05.04 02:45:16.04 4:46 12.60 03:36:37.06
159
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1012 POL Rybnik 00:35:58.63 02:38:48.49 4:46 12.60 03:36:37.73
160
TOPÓR Paweł
Mtb3184
2360 POL Krakow 00:42:01.95 02:39:35.78 4:47 12.57 03:37:09.40
161
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1623 POL Mikołów 00:48:18.03 02:46:29.58 4:47 12.57 03:37:23.88
162
OCIECZEK Sebastian
2035 POL Olkusz 00:47:10.59 02:44:46.40 4:48 12.53 03:37:43.47
163
BRONKOWSKI Paweł
1414 POL Będzin 00:49:22.71 02:46:35.88 4:48 12.53 03:37:45.73
164
NIEDZIELKO Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1014 POL Jastrzębie-Zdrój 00:49:13.76 02:46:42.35 4:48 12.50 03:38:13.67
165
SAWCZUK Arkadiusz
1218 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:36.77 02:44:27.38 4:49 12.50 03:38:37.14
166
SZAFRON Tomasz
2055 POL Tychy 00:42:18.76 02:29:55.47 4:51 12.40 03:40:05.73
167
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1387 POL Gliwice 00:49:39.81 02:50:47.57 4:51 12.40 03:40:27.69
168
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1152 POL Gliwice 00:49:08.64 02:47:44.98 4:52 12.36 03:41:00.46
169
BŁASZKIEWICZ Michał
2073 POL Sosnowiec 00:48:59.22 02:48:09.24 4:54 12.26 03:42:34.52
170
MAJCHER Tomasz
Hpe Sport
1372 POL Tychy 00:45:40.63 02:47:36.37 4:54 12.26 03:42:34.89
171
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1081 POL Chełmek 00:50:19.50 02:49:04.07 4:55 12.23 03:43:19.99
172
KWAPIEN Jacek
2374 POL Katowice 00:54:19.86 02:52:37.73 4:55 12.23 03:43:24.00
173
KULA Adam
1595 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:05.40 02:51:24.41 4:56 12.17 03:44:06.51
174
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1678 POL Piekary Slaskie 00:45:48.79 02:48:29.94 4:57 12.17 03:44:34.69
175
OWSIONKA Kazimierz
2100 POL Żywiec 00:48:08.80 02:55:19.26 4:57 12.13 03:45:01.68
176
PAWLUS Paweł
Rysianka Team
2397 POL Cięcina 00:49:38.37 02:49:21.60 4:59 12.07 03:46:13.39
177
SKALNY Rafał
Axis Piekary Śląskie
2390 POL Piekary Śląskie 00:49:02.36 02:55:17.81 5:01 11.97 03:48:08.48
178
GAJEWSKI Michal
1409 POL Gliwice 00:55:45.15 02:57:22.15 5:03 11.91 03:49:02.14
179
KIEŁBUSIEWICZ Marek
2185 POL Bytom 00:56:36.92 02:56:44.92 5:03 11.91 03:49:27.45
180
STRZELECKI Sebastian
2378 POL Sarnów 00:54:11.94 02:54:33.73 5:04 11.88 03:49:48.43
181
THORZ Marek
Zryciole Mtb
2236 POL Katowice 00:52:57.82 02:58:39.54 5:04 11.85 03:50:07.84
182
WIECZOREK Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1899 POL Częstochowa 00:52:37.81 02:56:12.20 5:04 11.85 03:50:13.40
183
KLIMCZAK Marek
1675 POL Bielsko-Biała 00:48:22.26 02:52:06.92 5:05 11.85 03:50:34.84
184
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Jastrzębie Zdrój 00:46:57.09 02:53:53.62 5:05 11.82 03:50:49.02
185
PENKAŁA Jan
1031 POLSKA Skoczów 00:49:43.62 02:54:29.32 5:05 11.82 03:50:51.77
186
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1670 POL Sosnowiec 00:51:09.69 02:57:34.55 5:05 11.82 03:51:04.20
187
CZERWIŃSKI Michał
2157 POL Brzuśnik 00:50:48.73 02:56:07.74 5:07 11.76 03:52:22.02
188
POREMBSKI Marcin
Ataksport Omnisquare Gliwice
1464 POL Knurów 00:51:08.00 02:44:45.53 5:07 11.73 03:52:36.49
189
HUBKA Marcin
2529 POL Bielsko Biała 00:52:24.74 03:00:55.14 5:11 11.58 03:55:37.38
190
JAROSZ Piotr
1333 POL Zabrze 00:56:21.58 03:00:43.66 5:12 11.55 03:56:16.22
191
HALMAN Tomasz
1368 POL Gliwice 00:54:23.03 02:49:11.23 5:13 11.52 03:56:47.71
192
SZPARA Paweł
2503 POL Rogoźnik 00:51:40.34 02:59:04.09 5:13 11.52 03:56:52.87
193
SZCZOTKA Marcin
2303 POL Węgierska Górka 00:56:11.98 03:03:02.24 5:13 11.52 03:56:55.17
194
RING Maciej
1778 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:43.18 02:59:57.99 5:15 11.43 03:58:44.76
195
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
2325 POL Tychy 00:58:44.04 03:02:29.41 5:16 11.43 03:58:54.99
196
DUTKIEWICZ Jacek
-
2098 POL Bielsko-Biała 00:57:18.19 03:01:46.10 5:18 11.35 04:00:28.19
197
KISZA Tadeusz
2145 00:57:46.37 03:02:41.79 5:19 11.29 04:01:37.13
198
JACHNA Sylwester
Sutrisept Mtb Team
1079 POL Chełmek 00:47:32.55 02:56:10.53 5:20 11.26 04:02:12.86
199
FERDYN Rafał
1871 POL Rogoźnik 00:56:37.36 03:05:34.86 5:21 11.23 04:03:13.07
200
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1580 POL Katowice 00:56:23.66 03:06:31.97 5:23 11.15 04:04:35.34
201
CISOWSKI Dariusz
Ataksport Omnisquare Gliwice
2232 POL Gliwice 00:52:41.75 03:00:54.18 5:24 11.15 04:04:58.40
202
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1025 POL Skoczów 00:57:16.83 03:10:43.28 5:27 11.02 04:07:56.96
203
BONK Tadeusz
Beer Team
1365 POL Rybnik 01:01:17.89 03:10:26.79 5:28 10.99 04:08:40.97
204
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1148 POL Mikołów 00:54:48.49 03:08:48.24 5:30 10.91 04:10:05.30
205
RAJSKI Jacek
Opony Serafinowski
1037 POL Pawłowice 01:03:07.70 03:32:24.97 5:32 10.86 04:11:27.83
206
RADCZUK Tomasz
Healthahead
1374 POL Kraków 01:05:13.40 03:10:05.53 5:33 10.83 04:11:46.97
207
PIĘTOŃ Irenusz
2533 POL Jaworzno 01:01:15.97 03:18:32.81 5:33 10.81 04:12:27.73
208
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1067 POL Kędzierzyn-Koźle 00:58:39.28 03:14:31.64 5:34 10.78 04:13:14.17
209
FILIPCZAK Dariusz
1236 POL Strzelce Opolskie 01:00:41.20 03:16:32.73 5:39 10.63 04:16:55.26
210
BRODA Grzegorz
2159 00:59:27.01 03:18:40.56 5:41 10.58 04:17:50.36
211
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1146 POL Mikołów 00:55:14.00 03:17:46.67 5:41 10.58 04:18:16.29
212
CZERWIŃSKI Wojciech
2334 POLSKA Wocławek 00:57:19.46 03:17:22.77 5:46 10.41 04:22:08.60
213
SUSZYŁO Sebastian
2328 POL Ruda Śląska 00:59:07.44 03:19:14.67 5:46 10.41 04:22:10.65
214
DUDA Przemysław
1754 POL Pszczyna 00:53:12.33 03:12:59.94 5:46 10.41 04:22:15.87
215
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1679 POL Katowice 01:04:30.41 03:22:59.40 5:47 10.39 04:22:50.72
216
FEĆ Agnieszka
Xc 80
1210 POL Kraków 01:04:52.01 03:22:43.17 5:52 10.25 04:26:13.71
217
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1888 POL Pyskowice 00:53:47.76 03:26:54.41 5:55 10.16 04:28:58.33
218
JAŚKIEWICZ Piotr
2056 POL Chorzów 01:03:04.05 03:29:23.22 5:56 10.11 04:29:42.47
219
KANDZIORA Andrzej
2177 POL Ruda Śląska 01:10:24.43 03:30:27.66 5:58 10.07 04:31:10.50
220
LISZKA Wojciech
Zryciole Mtb
2330 POL Chorzów 01:05:18.22 03:31:24.54 5:59 10.04 04:31:43.08
221
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1006 POL Rybnik 01:01:44.76 03:28:38.36 6:01 9.98 04:33:31.46
222
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
1426 POL Knurów 01:01:36.83 03:30:32.28 6:01 9.98 04:33:31.74
223
ŚLEDŹ Łukasz
2096 POLSKA Mikołów 00:58:13.73 03:30:49.33 6:01 9.98 04:33:34.56
224
SITKO Stanisław
1739 POL Olkusz 01:02:29.92 03:33:43.88 6:05 9.87 04:36:36.87
225
SZATKOWSKI Adam
2186 POL Bytom 00:59:58.88 03:37:15.54 6:07 9.83 04:38:01.40
226
SZWESTA Roman
XC 80
2023 POL Zabrze 00:56:53.33 03:40:12.71 6:13 9.66 04:42:23.15
227
KUŚKA Daniel
2084 POL Rybnik 00:58:34.01 03:39:02.01 6:15 9.62 04:44:03.06
228
SILKA Magdalena
2293 POL Żory 01:02:57.70 03:39:40.97 6:17 9.56 04:45:30.11
229
KOCZY Piotr
2395 POL Rybnik 00:58:53.63 03:37:48.28 6:28 9.29 04:53:45.41
230
PIASEK Przemysław
2507 POL Sosnowiec 01:05:18.29 03:43:43.52 6:37 9.08 05:00:23.20
231
PARZYMIES Tomasz
Legatis Mtb Team
2102 POL Lublin 00:58:31.83 03:30:56.53 7:03 8.52 05:20:26.43

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU