Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Częstochowa

Częstochowa, Polska
05.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Absalon Michał - PH / M20 POL Rybnik Absalon Mtb Team

Zapłacone

2. Absalon Zbigniew 1388 PH / M50 POL Rybnik Absalon Mtb Team

Zapłacone

3. Bachowski Krzysztof - PH / M40 POL Kwaczała

Zapłacone

4. Badura Roman - PH / M40 POL Bytom Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

5. Barglik Jacek - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

6. Bażanowski Patryk - PH / M30 POL Cisownica

Zapłacone

7. Blazy Sławosz - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

8. Borek Joanna - PH / K40 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

9. Bosowski Tomasz - PH / M40 POL Paniówki

Zapłacone

10. Brachaczek Filip - PH / M30 POL Siemonia SIMTECH Nightriders

Zapłacone

11. Brachmański Filip - F / C2 POL Rybnik

Zapłacone

12. Chachura Maciej - PH / M30 POL Przemyśl WM BIKES Przemyśl
13. Chalastra Piotr - PH / M40 POL Racibórz Prema Cycling Team

Zapłacone

14. Chapelle Piter - PH / M30 POL Ruda Śląska DMK Invest
15. Chomiuk Patryk - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

16. Chomiuk Remigiusz - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

17. Chromik Szymon - PH / M30 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

18. Ciastoń Marek - PH / M50 POL Wojkowice Bike Atelier Team
19. Ciupek Remigiusz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
20. Czaja Jacek - PH / M40 POL Radzionków SIMTECH Nightriders

Zapłacone

21. Dąbrowski Adam - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

22. Długokęcki Adrian - PH / M30 POL Ruda Śląska RDLP Katowice
23. Domżalski Zbigniew - PH / M60 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
24. Dusik Sebastian - PH / M20 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

25. Fido Aleksander - PH / M0 POL Katowice KLUB SPORTOWY VICTORIA KATOWICE
26. Frystacka Monika - PH / K30 POL Rybnik

Zapłacone

27. Gawlik Julian - F / C2 POL Rybnik Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe

Zapłacone

28. Globisz Sebastian - PH / M30 POL Tarnowskie Góry Bike Atelier Team
29. Gnat Dariusz - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier Team
30. Gomola Janusz - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
31. Gondorowicz Lech - PH / M40 POL Bielsko-Biała Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

32. Góra Magdalena - PH / K40 POL Opole Rafako Orbea Mtb Team
33. Gorzelany Ewa - PH / K40 POL Wisła HOTEL*** PODIUM WISŁA DIAGNOSTIX
34. Gosztyła Basia - PH / K40 POL Kraków PROFIDEA TEAM KRAKÓW

Zapłacone

35. Grudzień Krzysztof - PH / M40 POL Bładnice Dolne Odkrywcy Taurus Cycling Team
36. Grzesiczek Dawid - PH / M20 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
37. Herman Jarosław - PH / M50 POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team
38. Janik Beata - PH / K30 POL Pierściec Opony Serafinowski
39. Janik Przemysław - PH / M40 POL Pierściec Opony Serafinowski
40. Janus Szymon Tymon - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
41. Jośko Rafał - PH / M40 POL Żory

Zapłacone

42. Kaczmarzyk Anna - PH / K30 POL Istebna Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
43. Kajdewicz Artur - PH / M40 POL Tychy

Zapłacone

44. Kamińska Oliwia - PH / K20 POL Gliwice Velonews.pl
45. Kaminski Krzysztof - PH / M40 POL Częstochowa
46. Kaszok Marcin - PH / M30 POL Katowice Odkrywcy Taurus Cycling Team
47. Kisiel Janusz - PH / M40 POL Ossy

Zapłacone

48. Klimczyk Jakub - PH / M0 POL Będzin

Zapłacone

49. Kmiotek Michał - PH / M30 POL Katowice Hołda Team

Zapłacone

50. Kocyan Lidia - PH / K40 POL Skoczów Opony Serafinowski
51. Kogut Paweł - PH / M20 POL Gliwice Pkd3D-Blog O Druku 3D

Zapłacone

52. Kopciński Łukasz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

53. Kotarski Jacek - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
54. Kozakiewicz Marcin - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

55. Kramarzyk Piotr - PH / M30 POL Częstochowa Kww Team
56. Krawczyk Michał - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

57. Krętosz Piotr - F / C3 POL Mikołów KIWI KLUB MTB
58. Kubuszok Marek - PH / M50 POL Świętochłowice Bike Atelier Team
59. Kucewicz Michał - PH / M30 POL Bytom CST 7R MTB TEAM
60. Kula Ireneusz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza
61. Kutarasinski Tomasz - PH / M40 POL Jasienica Hołda Team

Zapłacone

62. Kuźmik Robert - PH / M40 POL Gliwice Febys

Zapłacone

63. Lempart Bartosz - PH / M30 POL Kobiór Hager Bike Team

Zapłacone

64. Leśniak Marcin - PH / M40 POL Częstochowa

Zapłacone

65. Ligęza Sławomir - PH / M30 POL Jaworzno Bike Atelier Team
66. Łakomska Katarzyna - PH / K40 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
67. Majzel Marcin - PH / M20 POL Tworóg Maniana Team

Zapłacone

68. Maleński Wojciech - PH / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

69. Markiel Michał - PH / M30 POL Wyry

Zapłacone

70. Marszałek Adrian - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza FICOSA MTB TEAM

Zapłacone

71. Mieszczak Aleksander - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa
72. Migda Iwona - PH / K30 POL Krakow
73. Mitręga Patryk - PH / M30 POL Brenna Odkrywcy Taurus Cycling Team
74. Mróz Adam - F / C1 POL Sosnowiec
75. Mróz Edyta - PH / K40 POL Tychy SKORUPA TRIATHLON

Zapłacone

76. Mruklik Arkadiusz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

77. Neumann Michał - PH / M30 POL Siemianowice Śląskie Cst 7R Mtb Team
78. Nowak Krzysztof - PH / M30 POL Ruda Śląska Czyni Cuda Team

Zapłacone

79. Nowak Łukasz - PH / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

80. Nowiński Wiktor - PH / M30 POL Sosnowiec FICOSA TEAM

Zapłacone

81. Obuchowski Robert - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Leader Fox Mtb Team

Zapłacone

82. Paciepnik Marcin - PH / M40 POL Przystajń MTB Przystajn Team

Zapłacone

83. Pala Mateusz - PH / M30 POL Żarki Letnisko Paca Therapy - SPbikes.pl

Zapłacone

84. Paprocki Marcin - PH / M30 POL Bielsko-Biała Odkrywcy Taurus Cycling Team
85. Parot Marcin - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój SGS POLAND TEAM BIKE SECTION

Zapłacone

86. Penkała Jan - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
87. Pilch Adam - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
88. Pitach Maciej - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza CST 7R MTB TEAM
89. Podchul Krzysztof - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

90. Polak Agnieszka - PH / K30 POL Kłaj

Zapłacone

91. Reczyński Marcin - PH / M40 POL Kraków Cyclo Trener Team

Zapłacone

92. Rogacz Rafał - PH / M40 POL Skoczów OPONY SERAFINOWSKI

Zapłacone

93. Rogozik Szymon - PH / M30 POL Gliwice
94. Rysztowski Michał - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Małpa Reden

Zapłacone

95. Salon Piotr - PH / M20 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

96. Sanetra Piotr - PH / M40 POL Laliki

Zapłacone

97. Schmidt Mariusz - PH / M40 POL Sosnowiec Power Silesia
98. Serafinowska Dorota - PH / K50 POL Skoczów Opony Serafinowski
99. Serafinowski Bartłomiej - PH / M20 POL Skoczów Opony Serafinowski
100. Siewert Denis - PH / M20 POL Zabrze Decathlon Gliwice

Zapłacone

101. Sikora Dariusz - PH / M30 POL Katowice
102. Sitko Stanisław - PH / M60 POL Olkusz

Zapłacone

103. Skupień Marek - PH / M30 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

104. Słomiany Paweł - PH / M30 POL Tarnowskie Góry 4 Partners

Zapłacone

105. Słomka Aleksander - PH / M50 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
106. Słomka Kinga - F / D1 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
107. Smalcerz Kinga - PH / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najlepszaforma.pl
108. Spilok Tadeusz - PH / M60 POL Ustron Sts Fokus Ustron
109. Stawowy Szymon - PH / M20 POL Brzeszcze

Zapłacone

110. Stec Krystian - PH / M30 POL Skoczów Opony Serafinowski
111. Steuer Szymon - PH / M30 POL Bełk
112. Stromczyński Maciej - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

113. Stronk Bogdan - PH / M50 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
114. Suwalski Antoni - F / C1 POL Olkusz OLM

Zapłacone

115. Szafrański Tadeusz - PH / M40 POL Pyskowice Ataksport Gliwice

Zapłacone

116. Szarek Mateusz - PH / M30 POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

117. Szczepanik Artur - PH / M60 POL Poraj Poraj

Zapłacone

118. Szymański Robert - PH / M40 POL Katowice Bikehead

Zapłacone

119. Szymeczek Amelia - F / D1 POL Buczkowice AMS PLAN MTB TEAM

Zapłacone

120. Wieczorek Agnieszka - PH / K40 POL Częstochowa Rafako Orbea Mtb Team
121. Winsławski Jacek - PH / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

122. Witos Miłosz - PH / M30 POL Bielsko-Biała Niestowarzyszony

Zapłacone

123. Wójcik Mirosław - PH / M30 POL Katowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

124. Wojtaszewski Tomasz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
125. Wojtyczka Wojciech - PH / M30 POL Bieruń

Zapłacone

126. Żaba Denis - PH / M20 POL Pyskowice

Zapłacone

127. Zawierta Dominik - PH / M20 POL Pieczyska WKK PLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

128. Zelder Daniel - PH / M40 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
129. Zmysłowski Daniel - PH / M40 POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU