Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Częstochowa

Częstochowa, Polska
05.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Absalon Zbigniew 1388 PH / M50 POL Rybnik Absalon Mtb Team

Zapłacone

2. Adamkiewicz Marcin - PH / M40 POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

3. Aluk Aleksander - PH / M0 POL Częstochowa

Zapłacone

4. Bachowski Krzysztof - PH / M40 POL Kwaczała

Zapłacone

5. Badura Roman - PH / M40 POL Bytom Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

6. Barglik Jacek - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

7. Bażanowski Patryk - PH / M30 POL Cisownica

Zapłacone

8. Blazy Sławosz - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

9. Błaszkiewicz Michał - PH / M40 POL Sosnowiec TataTrenuje

Zapłacone

10. Bonk Tadeusz - PH / M50 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

11. Bosowski Tomasz - PH / M40 POL Paniówki

Zapłacone

12. Boszko Bartosz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

13. Brachaczek Filip - PH / M30 POL Siemonia SIMTECH Nightriders

Zapłacone

14. Brachmański Filip - F / C2 POL Rybnik

Zapłacone

15. Branny Piotr - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

16. Całek Mateusz 1223 PH / M20 POL Jastrząb Paca Therapy-Spbikes.pl

Zapłacone

17. Chachura Maciej - PH / M30 POL Przemyśl WM BIKES Przemyśl
18. Chalastra Piotr - PH / M40 POL Racibórz Prema Cycling Team

Zapłacone

19. Chapelle Piter - PH / M30 POL Ruda Śląska DMK Invest
20. Chłąd Łukasz - PH / M30 POL Sosnowiec Nova Trading Zakręceni Na Stale
21. Chomiuk Patryk - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

22. Chomiuk Remigiusz - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

23. Chromik Szymon - PH / M30 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

24. Ciastoń Marek - PH / M50 POL Wojkowice Bike Atelier Team
25. Cieślikiewicz Urszula - PH / K40 POL Racibórz

Zapłacone

26. Cissowski Paul - PH / M30 POL Czechowice Dziedzice
27. Ciupek Remigiusz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
28. Costanzo Gianmarco - PH / M30 ITA Krakow Tenax Mtb

Zapłacone

29. Czaja Jacek - PH / M40 POL Radzionków SIMTECH Nightriders

Zapłacone

30. Czajka Paweł - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza SKF Team

Zapłacone

31. Czerwiński Tomasz - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

32. Czudek Mariusz - PH / M40 POL Skoczow
33. Dąbrowski Adam - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

34. Długokęcki Adrian - PH / M30 POL Ruda Śląska RDLP Katowice

Zapłacone

35. Domżalski Zbigniew - PH / M60 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
36. Drzeniek Marcin - PH / M30 POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
37. Dusik Sebastian - PH / M20 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

38. Dybał Jakub - PH / M0 POL Wygiełzów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
39. Fałek Dawid - PH / M40 POL Mysłowice Choma Sport Trener

Zapłacone

40. Fefliński Jacek - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

41. Fiałkiewicz Maciej - PH / M40 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

42. Fido Aleksander - PH / M0 POL Katowice KLUB SPORTOWY VICTORIA KATOWICE
43. Filipek Kamil - PH / M20 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
44. Frystacka Monika - PH / K30 POL Rybnik

Zapłacone

45. Gawlik Julian - F / C2 POL Rybnik Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe

Zapłacone

46. Giemza Halina - PH / K30 POL Skrbeńsko TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

47. Gil Agnieszka - PH / K20 POL Częstochowa
48. Globisz Sebastian - PH / M30 POL Tarnowskie Góry Bike Atelier Team
49. Głowacz Krzysztof - PH / M50 POL Rybnik

Zapłacone

50. Gnat Dariusz - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier Team
51. Godula Paweł - PH / M50 POL Kraków Bikeholicy Kraków
52. Gomola Janusz - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
53. Gondorowicz Lech - PH / M40 POL Bielsko-Biała Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

54. Górecki Jarosław - PH / M40 POL Świętochłowice MAG-KRAK TEAM

Zapłacone

55. Górski Piotr - PH / M50 POL Będzin Hager Sport Team

Zapłacone

56. Gorzelany Ewa - PH / K40 POL Wisła HOTEL*** PODIUM WISŁA DIAGNOSTIX
57. Gosztyła Basia - PH / K40 POL Kraków PROFIDEA TEAM KRAKÓW

Zapłacone

58. Grudzień Krzysztof - PH / M40 POL Bładnice Dolne Odkrywcy Taurus Cycling Team
59. Gryglicki Erwin - PH / M30 POL Zawiercie

Zapłacone

60. Grzesiak Mariusz - PH / M50 POL Huta Stara

Zapłacone

61. Grzesiczek Dawid - PH / M20 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
62. Grzesik Katarzyna - PH / K40 POL Katowice

Zapłacone

63. Guzik Grzegorz - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza
64. Guzik Joanna - F / D3 POL Sosnowiec Dobre Koło Cycling Club
65. Herman Jarosław - PH / M50 POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team
66. Jakubowski Tomasz - PH / M40 POL Bielsko Biała Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl

Zapłacone

67. Janik Beata - PH / K30 POL Pierściec Opony Serafinowski
68. Janik Przemysław - PH / M40 POL Pierściec Opony Serafinowski
69. Janus Szymon Tymon - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
70. Jarosz Piotr - PH / M40 POL Zabrze

Zapłacone

71. Jędrzejczyk Adam - PH / M40 POL Rybnik bROWERek team
72. Jośko Rafał - PH / M40 POL Żory

Zapłacone

73. Kaczmarzyk Anna - PH / K30 POL Istebna Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
74. Kajdewicz Artur - PH / M40 POL Tychy

Zapłacone

75. Kalecińska Olga - F / D0 POL Wrocław

Zapłacone

76. Kaleta Piotr - PH / M40 POL Będzin Banda z placu
77. Kalita Marcin - PH / M30 POL Chełmek Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
78. Kałuża Robert - PH / M30 POL Zabrze Partacze Racing Team
79. Kamińska Oliwia - PH / K20 POL Gliwice Velonews.pl
80. Kaminski Krzysztof - PH / M40 POL Częstochowa
81. Kamiński Micha - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

82. Kapica Marek - PH / M30 POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM
83. Kaszok Marcin - PH / M30 POL Katowice Odkrywcy Taurus Cycling Team
84. Kaszuba Paweł - PH / M40 POL Olkusz
85. Kieruzel Łukasz - PH / M30 POL Katowice Nudel Team
86. Kinkel Feliks - PH / M40 POL Częstochowa UKS Katolik Częstochowa

Zapłacone

87. Kisiel Janusz - PH / M40 POL Ossy

Zapłacone

88. Klimczyk Jakub - PH / M0 POL Będzin

Zapłacone

89. Kmiotek Michał - PH / M30 POL Katowice Hołda Team

Zapłacone

90. Kocyan Lidia - PH / K40 POL Skoczów Opony Serafinowski
91. Kogut Paweł - PH / M20 POL Gliwice Pkd3D-Blog O Druku 3D

Zapłacone

92. Kolka Krzysztof - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

93. Kotarski Jacek - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
94. Kowacki Piotr - PH / M30 POL Knurów
95. Kozakiewicz Marcin - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

96. Kramarzyk Piotr - PH / M30 POL Częstochowa Kww Team

Zapłacone

97. Krawczyk Kamil - PH / M30 POL Tarnów
98. Krętosz Piotr - F / C3 POL Mikołów KIWI KLUB MTB
99. Kubuszok Marek - PH / M50 POL Świętochłowice Bike Atelier Team
100. Kucewicz Michał - PH / M30 POL Bytom CST 7R MTB TEAM
101. Kuczyński Krzysztof - PH / M40 POL Gliwice Bike Atelier Team
102. Kudzia Leszek - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

103. Kula Andrzej - PH / M50 POL Katowice

Zapłacone

104. Kula Ireneusz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

105. Kuriata Robert - PH / M30 POL Bestwina Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

106. Kuśka Paweł - PH / M30 POL Jankowice

Zapłacone

107. Kutarasinski Tomasz - PH / M40 POL Jasienica Hołda Team, www.gennadihome.com
108. Kuźmik Robert - PH / M40 POL Gliwice Febys

Zapłacone

109. Kwiecień Marcin - PH / M40 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
110. Lany Sylwester - PH / M40 POL Wielka Wieś
111. Lempart Bartosz - PH / M30 POL Kobiór Hager Bike Team

Zapłacone

112. Leśniak Marcin - PH / M40 POL Częstochowa

Zapłacone

113. Ligęza Sławomir - PH / M30 POL Jaworzno Bike Atelier Team
114. Łądka Bartosz - PH / M30 POL Sosnowiec
115. Łakomska Katarzyna - PH / K40 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
116. Łypik Marzena - PH / K40 POL Kraków

Zapłacone

117. Magott Kamil - PH / M20 POL Wieluń studiowesel.pl

Zapłacone

118. Majzel Marcin - PH / M20 POL Tworóg Maniana Team

Zapłacone

119. Makuch Marcin - PH / M30 POL Wieliczka
120. Maleński Wojciech - PH / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

121. Marzec Paweł - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

122. Matuszkiewicz Anna - PH / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

123. Matuszkiewicz Radosław - PH / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

124. Mieszczak Aleksander - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa
125. Migda Iwona - PH / K30 POL Krakow

Zapłacone

126. Miler Damian - PH / M0 POL Radomsko KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY W RADOMSKU
127. Mitręga Patryk - PH / M30 POL Brenna Odkrywcy Taurus Cycling Team
128. Mróz Adam - F / C1 POL Sosnowiec
129. Mróz Edyta - PH / K40 POL Tychy SKORUPA TRIATHLON

Zapłacone

130. Mrugała Łukasz - PH / M30 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders
131. Mruklik Arkadiusz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

132. Musiał Michał - PH / M30 POL Chorzów KIWI KLUB MTB
133. Neumann Michał - PH / M30 POL Siemianowice Śląskie Cst 7R Mtb Team
134. Niesporek Alexander - PH / M30 POL Rybnik george james

Zapłacone

135. Niesporek Alexander - PH / M30 POL Rybnik george james
136. Nowak Krzysztof - PH / M30 POL Ruda Śląska Czyni Cuda Team

Zapłacone

137. Nowak Łukasz - PH / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

138. Olszak Artur - PH / M40 POL Ustroń Odkrywcy Taurus 30 Race Team
139. Paciepnik Marcin - PH / M40 POL Przystajń MTB Przystajn Team

Zapłacone

140. Paczuski Adam - PH / M40 POL Tychy Rowerowy Bytom - Rowerek

Zapłacone

141. Pająk Adam - PH / M40 POL Radlin

Zapłacone

142. Pala Mateusz - PH / M30 POL Żarki Letnisko Paca Therapy - SPbikes.pl

Zapłacone

143. Paprocki Marcin - PH / M30 POL Bielsko-Biała Odkrywcy Taurus Cycling Team
144. Parot Marcin - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój SGS POLAND TEAM BIKE SECTION

Zapłacone

145. Patoła Adam - PH / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

146. Penkała Jan - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
147. Pilch Adam - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
148. Pitach Maciej - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza CST 7R MTB TEAM
149. Podchul Krzysztof - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

150. Polak Agnieszka - PH / K30 POL Kłaj

Zapłacone

151. Przewiezlikowski Andrzej - PH / M40 POL Zielonki

Zapłacone

152. Raczek Zbyszek - PH / M40 POL Marklowice

Zapłacone

153. Raczyński Paweł - PH / M30 POL Sosnowiec Bike Atelier Team
154. Reczyński Marcin - PH / M40 POL Kraków Cyclo Trener Team
155. Rensz Piotr 123 F / C0 POL Gliwice Rejowa Grupa Rowerowa Reja

Zapłacone

156. Rogacz Rafał - PH / M40 POL Skoczów OPONY SERAFINOWSKI

Zapłacone

157. Różański Marcin - PH / M40 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders
158. Ruszkiewicz Lena - F / D0 POL Rybnik UKS Avatar Kobielice

Zapłacone

159. Ryba Paweł - PH / M40 POL Bolęcin

Zapłacone

160. Rysztowski Michał - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Małpa Reden

Zapłacone

161. Rzepka Rafał - PH / M40 POL Mysłowice Nova Trading Zakręceni Na Stale

Zapłacone

162. Sajdak Piotr - PH / M20 POL Tuchów CYCLO TRENER TEAM

Zapłacone

163. Salon Piotr - PH / M20 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

164. Samborowski Adam - PH / M30 POL Tworóg Mały Saint Gobain Squad

Zapłacone

165. Samborski Grzegorz - PH / M40 POL Będzin

Zapłacone

166. Sanetra Piotr - PH / M40 POL Laliki

Zapłacone

167. Schmidt Mariusz - PH / M40 POL Sosnowiec Power Silesia
168. Ścierski Maciej - PH / M20 POL Tychy MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

169. Serafinowska Dorota - PH / K50 POL Skoczów Opony Serafinowski
170. Serafinowski Bartłomiej - PH / M20 POL Skoczów Opony Serafinowski
171. Siewert Denis - PH / M20 POL Zabrze Decathlon Gliwice

Zapłacone

172. Sikora Dariusz - PH / M30 POL Katowice
173. Sitko Stanisław - PH / M60 POL Olkusz

Zapłacone

174. Skupień Marek - PH / M30 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

175. Śliwakowski Radosław - PH / M0 POL Korwinów

Zapłacone

176. Ślusarczyk Anna - PH / K40 POL Kostkowice

Zapłacone

177. Słomiany Paweł - PH / M30 POL Tarnowskie Góry 4 Partners

Zapłacone

178. Słomka Aleksander - PH / M50 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
179. Słowik Tadeusz - PH / M60 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
180. Smalcerz Kinga - PH / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najlepszaforma.pl
181. Sobik Bartłomiej - PH / M20 POL Rybnik

Zapłacone

182. Sosna Patryk - PH / M20 POL Zabrze

Zapłacone

183. Soswa Paweł - PH / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

184. Spilok Tadeusz - PH / M60 POL Ustron Sts Fokus Ustron
185. Stachowicz Kamil - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
186. Stawowczyk Adam - PH / M30 POL Piasek

Zapłacone

187. Stawowy Szymon - PH / M20 POL Brzeszcze

Zapłacone

188. Stec Krystian - PH / M30 POL Skoczów Opony Serafinowski
189. Steuer Szymon - PH / M30 POL Bełk
190. Strączkiewicz Agata - PH / K30 POL Sosnowiec Sutrisept MTB Team

Zapłacone

191. Straszny Damian - PH / M30 POL Chorzów

Zapłacone

192. Stromczyński Maciej - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

193. Stronk Bogdan - PH / M50 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
194. Sukiennik Renata - PH / K50 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa
195. Suwalski Antoni - F / C1 POL Olkusz OLM

Zapłacone

196. Szałański Sylwester - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

197. Szczepanik Artur - PH / M60 POL Poraj Poraj

Zapłacone

198. Szymański Robert - PH / M40 POL Katowice Bikehead

Zapłacone

199. Szymczyk Leszek - PH / M50 POL Sosnowiec
200. Szymeczek Amelia - F / D1 POL Buczkowice AMS PLAN MTB TEAM

Zapłacone

201. Tarnówka Krzysztof - PH / M30 POL Olkusz

Zapłacone

202. Torzewski Daniel - PH / M30 POL Czeladź Sayyes Chatler MTB Team
203. Wiącek Piotr - PH / M40 POL Krzeszowice Brak klubu

Zapłacone

204. Winsławski Jacek - PH / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

205. Witczak Mateusz - PH / M20 POL Gliwice

Zapłacone

206. Witos Miłosz - PH / M30 POL Bielsko-Biała Niestowarzyszony

Zapłacone

207. Wójcicki Dariusz - PH / M50 POL Staszów
208. Wójcik Mirosław - PH / M30 POL Katowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

209. Wojnar Janusz - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój SGS POLAND TEAM BIKE SECTION

Zapłacone

210. Wojtaszewski Tomasz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
211. Wojtyczka Wojciech - PH / M30 POL Bieruń

Zapłacone

212. Wolny Łukasz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Wrt Mtb Team
213. Wychowski Tadeusz - PH / M40 POL Złoty Potok
214. Wyżnikiewicz Bartłomiej - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

215. Żaba Denis - PH / M20 POL Pyskowice

Zapłacone

216. Zabłocki Jacek - PH / M30 POL Kraków
217. Zaczyk Mariusz - PH / M30 POL Będzin
218. Zając Tymon - F / C1 POL Bielsko

Zapłacone

219. Zawadzki Aleksander - PH / M60 POL Bibice Energo Nawigator

Zapłacone

220. Zawierta Dominik - PH / M20 POL Pieczyska WKK PLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

221. Zelder Daniel - PH / M40 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
222. Zieleniewicz Aleksander - PH / M60 POL Lutomiersk Ala team
223. Zmysłowski Daniel - PH / M40 POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU