Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, Polska
05.05.2019

Wyniki

Pro 60 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
ROŻEK Karol
Cst 7R Mtb Team
1545 POL Kraków 00:17:41.72 00:52:10.14 01:23:22.64 2:11 27.65 02:10:05.68
2
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL 00:17:41.37 00:52:10.04 01:23:23.24 2:11 27.65 02:10:08.26
3
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL 00:17:41.02 00:53:16.50 01:25:37.46 2:14 26.91 02:13:37.25
4
ŁUKASIK Krzysztof
Jbg-2 Cryospace
2179 POL 00:17:41.14 00:53:16.20 01:25:38.37 2:14 26.91 02:13:37.58
5
KOZAK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1874 POL 00:17:40.59 00:53:16.21 01:25:38.06 2:14 26.91 02:13:38.19
6
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:17:41.08 00:53:16.71 01:25:38.13 2:15 26.67 02:14:49.97
7
JONA Dawid
mexler
1862 POL Ruda Śląska 00:17:41.71 00:53:17.59 01:25:38.88 2:16 26.55 02:15:22.62
8
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie 00:17:40.55 00:53:16.72 01:26:04.41 2:16 26.55 02:15:22.67
9
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
2237 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:41.10 00:53:17.31 01:25:46.36 2:16 26.55 02:15:25.22
10
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza 00:17:41.59 00:53:17.05 01:25:53.68 2:16 26.55 02:15:27.81
11
PACKI Daniel
Team Hurom
1866 POL Tomaszow Mazowiecki 00:17:41.83 00:53:17.95 01:25:54.10 2:17 26.43 02:16:04.46
12
BARTOSZEK Damian
SCS OSOZ RACING TEAM
2118 POL Katowice 00:17:41.14 00:53:17.77 01:26:39.10 2:19 25.97 02:18:20.97
13
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1324 POL Rybnik 00:17:42.23 00:53:18.18 01:26:39.28 2:19 25.97 02:18:21.02
14
STĘPIEŃ Tomasz
Orion Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski 00:17:42.23 00:53:17.45 01:26:26.18 2:22 25.42 02:21:37.31
15
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 00:18:16.24 00:55:38.19 01:29:59.91 2:24 25.00 02:23:55.32
16
FABIAN Marcel
EVANLITE.COM
2175 POL Pyskowice 00:18:29.76 00:55:38.85 01:30:00.27 2:24 25.00 02:23:55.55
17
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:18:57.99 00:55:38.80 01:30:00.63 2:24 25.00 02:23:58.13
18
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1645 POL Pyskowice 00:18:30.48 00:55:37.79 01:30:00.63 2:24 25.00 02:23:58.25
19
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 00:18:30.48 00:55:39.65 01:30:01.26 2:25 25.00 02:24:00.90
20
GRANEK Bartłomiej
SCS OSOZ RACING TEAM
2119 POL Katowice 00:18:38.08 00:56:27.50 01:31:10.66 2:25 24.90 02:24:38.83
21
KRUSZEC Andrzej
Augusta Restauracja - Kraków
1962 POL Kraków 00:19:39.07 00:56:25.83 01:31:39.31 2:26 24.79 02:25:10.38
22
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1795 POL Błażejowice 00:19:06.47 00:56:46.65 01:31:55.30 2:26 24.79 02:25:25.96
23
TOMERA Tomasz
RK Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice 00:18:58.05 00:56:46.03 01:32:24.61 2:26 24.79 02:25:26.04
24
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 00:19:03.71 00:56:47.06 01:31:55.59 2:26 24.69 02:25:54.26
25
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 00:19:26.17 00:57:04.21 01:31:59.85 2:27 24.59 02:26:35.26
26
SIKORA Szymon
Regress Riders
1355 POL Gliwice 00:19:02.43 00:56:47.92 01:31:56.82 2:27 24.59 02:26:36.32
27
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1317 POL Marklowice 00:18:57.38 00:56:30.67 01:31:54.98 2:27 24.49 02:26:58.67
28
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice 00:19:28.24 00:57:06.48 01:31:55.04 2:27 24.49 02:26:59.85
29
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 00:19:31.72 00:56:45.78 01:31:55.99 2:28 24.49 02:27:17.02
30
FABIAN Bogusław
Evanlite.com - Lemonbike.eu
1718 POL Pyskowice 00:19:34.85 00:57:18.02 01:32:27.11 2:28 24.39 02:27:19.56
31
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec 00:18:29.53 00:55:40.20 01:31:41.34 2:28 24.29 02:27:55.04
32
BOŻEK Jakub
Atak Sport Gliwice
2069 POL Gliwice 00:19:17.61 00:57:17.27 01:32:26.23 2:29 24.29 02:28:03.58
33
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 00:18:58.81 00:57:05.16 01:32:26.79 2:29 24.29 02:28:03.69
34
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec 00:19:04.22 00:57:04.48 01:32:23.29 2:29 24.29 02:28:05.31
35
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1642 POL Mysłowice 00:19:32.07 00:57:17.56 01:32:34.99 2:29 24.29 02:28:05.65
36
ZIÓŁKOWSKA Michalina
Cst 7R Mtb Team
1547 POL Bielany Wrocławskie 00:19:24.73 00:58:28.35 01:33:44.90 2:29 24.29 02:28:06.27
37
MIESZCZAK Paweł
Romet Factory Team
1042 POL Dąbrowa Górnicza 00:18:59.06 00:57:05.89 01:32:52.67 2:29 24.29 02:28:20.71
38
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:19:30.96 00:57:44.91 01:33:46.03 2:30 24.10 02:29:11.27
39
HELIZANOWICZ Łukasz
Jbg-2 Professional Mtb Team
2180 POL Siedliska 00:17:40.99 00:53:16.91 01:26:39.36 2:30 24.10 02:29:22.74
40
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 00:19:40.97 00:57:43.50 01:33:45.11 2:30 24.00 02:29:55.56
41
BOREK Stefan
KS Victoria Katowice
2020 POL Katowice 00:20:25.72 00:59:23.61 01:35:27.23 2:31 23.90 02:30:25.65
42
MARKIEWKA Wojciech
Gomola Trans Airco
2146 POL Katowice 00:19:05.96 00:56:46.37 01:32:28.06 2:31 23.90 02:30:28.47
43
WIENCEK Denis
OKR BIKE TEAM
1263 POL Pietna 00:19:15.21 00:58:08.43 01:35:26.96 2:31 23.90 02:30:30.63
44
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 00:18:59.43 00:57:07.19 01:32:35.41 2:32 23.81 02:31:02.23
45
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
1542 POL Nawojowa Góra 00:20:12.13 00:59:24.10 01:35:27.56 2:32 23.81 02:31:13.17
46
ANTOSZ Piotr
1104 POL Sosnowiec 00:19:34.28 00:57:45.66 01:33:45.22 2:32 23.72 02:31:38.33
47
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 00:19:50.80 00:58:35.32 01:35:08.11 2:33 23.62 02:32:31.60
48
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1964 POL Jaworzno 00:20:10.99 00:58:28.01 01:33:45.80 2:34 23.44 02:33:32.01
49
KOSTRZEWSKI Krzysztof
2161 POL Siemianowice Śląskie 00:20:39.76 00:59:52.93 01:36:49.41 2:34 23.44 02:33:32.28
50
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2181 POL Chrzanów 00:19:24.76 00:57:45.11 01:35:07.21 2:34 23.35 02:33:57.79
51
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:14.99 00:58:08.52 01:35:27.88 2:35 23.26 02:34:56.84
52
PANIBRATETS Nikolay
Bike Atelier Team
1480 UKR Horiszni Pławni 00:19:33.40 00:58:58.46 01:36:48.86 2:36 23.17 02:35:19.46
53
BUKRY Wojciech
Ewosoft Triathlon Team
1119 POL Krakow 00:19:24.56 00:58:49.98 01:37:00.98 2:36 23.08 02:35:42.11
54
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1004 POL Kedzierzyn-Kozle 00:20:14.77 01:01:11.13 01:38:58.19 2:37 23.08 02:36:07.41
55
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 00:19:32.18 00:58:28.90 01:35:07.71 2:37 23.08 02:36:07.58
56
WINIARSKI Przemek
Shimano Service Center Sosnowiec
1750 POL Bytom 00:20:18.81 00:59:53.31 01:37:45.08 2:37 23.08 02:36:09.91
57
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:20:23.29 01:01:39.76 01:39:32.06 2:38 22.90 02:37:00.16
58
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1025 POL Zawiercie 00:19:33.91 00:59:13.73 01:36:56.59 2:38 22.90 02:37:08.92
59
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice 00:20:14.39 01:00:37.77 01:38:19.90 2:38 22.81 02:37:35.97
60
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
2224 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:58.08 00:59:54.30 01:37:43.99 2:39 22.73 02:38:14.82
61
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno 00:19:50.30 00:59:53.31 01:37:03.88 2:39 22.73 02:38:22.99
62
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice 00:20:13.00 00:59:54.73 01:37:43.76 2:39 22.73 02:38:23.98
63
SANETRA Piotr
1738 POL Laliki 00:20:58.58 01:02:24.93 01:40:12.67 2:40 22.56 02:39:53.78
64
HERMANOWSKI Marcin
KOKOwear TEAM
1468 POL Częstochowa 00:20:13.53 01:00:38.65 01:37:32.33 2:41 22.47 02:40:29.93
65
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina 00:22:13.82 01:01:54.06 01:40:37.40 2:42 22.30 02:41:19.34
66
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski Cycles
2235 POL Kraków 00:20:31.22 01:02:23.73 01:41:06.79 2:43 22.22 02:42:05.53
67
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1054 POL Skoczów 00:21:28.41 01:02:47.95 01:41:05.72 2:43 22.14 02:42:19.17
68
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 00:20:25.65 01:01:22.66 01:40:50.81 2:43 22.14 02:42:44.31
69
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 00:20:23.79 01:01:23.25 01:40:29.43 2:43 22.14 02:42:47.20
70
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec 00:20:31.62 01:02:23.40 01:41:06.49 2:43 22.14 02:42:52.57
71
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1027 POL Klucze 00:20:46.48 01:01:18.15 01:40:36.04 2:44 22.06 02:43:12.80
72
WYPYCH Mateusz
Trek Fabrykarowerów.com
2143 POL Częstochowa 00:20:58.82 01:02:24.64 01:40:13.06 2:44 22.06 02:43:15.23
73
CHACHURA Maciej
WM BIKES Przemyśl
1120 POL Przemyśl 00:20:10.12 01:01:24.57 01:40:20.64 2:44 22.06 02:43:21.13
74
BUSZEWSKI Tomasz
Romet Factory Team
1712 POL Sosnowiec 00:20:26.73 01:03:27.84 01:42:28.03 2:44 21.98 02:43:36.17
75
SADOWSKA Anna
Bike Atelier Team
1485 POL Kraków 00:23:18.96 01:04:48.37 01:44:12.24 2:45 21.82 02:44:43.73
76
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 00:22:33.54 01:05:10.38 01:44:40.99 2:45 21.82 02:44:47.82
77
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 00:20:52.41 01:02:49.99 01:42:11.47 2:45 21.82 02:44:52.10
78
ADAMCZYK Sandra
Orion Art-Stal Team
1102 POL Rydułtowy 00:20:32.12 01:02:47.82 01:42:11.02 2:46 21.74 02:45:29.67
79
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1224 POL Piekary Śląskie 00:19:39.69 01:00:28.10 01:40:28.74 2:46 21.74 02:45:36.78
80
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
1392 POL Bytom 00:21:29.61 01:03:26.33 01:42:29.93 2:47 21.66 02:46:18.59
81
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 00:20:56.67 01:03:26.11 01:42:37.63 2:47 21.58 02:46:33.31
82
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń 00:21:28.28 01:02:47.34 01:42:04.11 2:48 21.58 02:47:03.16
83
ŁUCZAK Ireneusz
EC Engineering
2189 POL Kraków 00:21:28.87 01:04:03.22 01:44:04.56 2:48 21.51 02:47:25.50
84
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1514 POL Rybnik 00:21:29.91 01:02:47.35 01:42:09.42 2:48 21.43 02:47:57.94
85
PACZUSKI Adam
1562 POL Tychy 00:21:01.19 01:03:36.56 01:43:32.37 2:50 21.20 02:49:34.69
86
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1329 POL Rybnik 00:20:12.77 00:59:55.48 01:39:08.92 2:50 21.20 02:49:36.53
87
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2153 POL Tarnowskie Góry 00:20:30.62 01:02:23.14 01:42:28.68 2:50 21.20 02:49:48.88
88
SOKOLIŃSKI Aleksander
Romet Factory Team
1047 POL Gliwice 00:22:00.44 01:05:05.37 01:44:45.23 2:50 21.20 02:49:56.64
89
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów 00:20:13.51 01:00:38.33 01:41:32.32 2:51 21.13 02:50:13.46
90
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 00:20:57.42 01:03:45.69 01:44:04.98 2:51 21.13 02:50:21.87
91
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice 00:21:25.12 01:03:46.69 01:45:30.12 2:51 21.13 02:50:33.96
92
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków 00:21:12.11 01:03:36.70 01:43:51.30 2:51 21.05 02:50:48.33
93
WARDAS Wojciech
1622 POL Jasienica 00:20:58.14 01:04:03.19 01:44:24.77 2:52 20.98 02:51:20.60
94
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 00:20:31.68 01:03:27.22 01:43:40.05 2:52 20.98 02:51:52.63
95
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1006 POL Kędzierzyn-Koźle 00:22:34.20 01:07:02.50 01:49:10.62 2:53 20.91 02:52:17.32
96
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1024 POL Zawiercie 00:21:28.47 01:05:53.90 01:47:17.77 2:54 20.69 02:53:48.34
97
PAWEŁCZYK Bartosz
1762 POL Jaworzno 00:21:57.38 01:05:08.96 01:49:18.51 2:54 20.69 02:53:57.29
98
BRONKOWSKI Paweł
2222 POL Będzin 00:23:35.81 01:07:31.70 01:50:00.74 2:55 20.69 02:54:14.11
99
GAŁUCH Paweł
1144 POL Czerwionka-Leszczyny 00:22:35.94 01:06:01.90 01:48:08.76 2:55 20.62 02:54:36.99
100
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1009 POL Kędzierzyn-Koźle 00:22:32.85 01:07:46.71 01:49:30.37 2:56 20.55 02:55:14.06
101
SZOSTAK Adrian
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1901 POL Kraków 00:21:53.53 01:05:10.76 01:47:20.40 2:56 20.48 02:55:39.43
102
JAREK Wojciech
1561 POL Rokitno Szlacheckie 00:20:57.50 01:04:58.63 01:47:22.41 2:56 20.48 02:55:56.61
103
WOJTYŁA Tadeusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1008 POL Niezdrowice 00:22:45.13 01:06:36.65 01:48:53.38 2:57 20.41 02:56:06.58
104
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Gliwice
2068 POL Pyskowice 00:22:35.38 01:07:27.13 01:51:11.91 2:57 20.41 02:56:14.30
105
GONDOROWICZ Lech
Sports Coaching Mtb Team
1315 POL Bielsko-Biała 00:23:47.77 01:07:31.26 01:49:46.04 2:57 20.41 02:56:17.29
106
JEKEL Marcin
1160 POL Katowice 00:22:22.48 01:07:14.82 01:50:59.26 2:57 20.41 02:56:18.23
107
GAWĘDA Marcin
1646 POL Katowice 00:22:06.28 01:06:37.10 01:49:20.46 2:57 20.41 02:56:26.59
108
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry 00:22:15.12 01:06:24.27 01:50:00.54 2:57 20.41 02:56:34.47
109
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków 00:22:20.94 01:08:33.98 01:49:58.95 2:59 20.20 02:58:18.12
110
NIEDZIELSKI Krzysztof
MTBULIGL Kraków
2185 POL Kraków 00:23:05.97 01:07:31.83 01:49:56.64 2:59 20.20 02:58:22.91
111
ZIEMBA Piotr
Bike.Store Bielsko
1953 POL Pszczyna 00:22:05.79 01:06:35.70 01:49:49.41 2:59 20.20 02:58:26.17
112
SEWERYN Janusz
PRO SERVICE RACING TEAM
2246 POL Gliwice 00:22:36.68 01:07:26.57 01:50:59.37 2:60 20.07 02:59:06.32
113
CZERWIŃSKI Tomasz
Shimano Service Center Sosnowiec
1288 POL Chorzów 00:23:20.78 01:07:30.75 01:51:22.62 2:60 20.07 02:59:36.44
114
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1481 POL Piekary Slaskie 00:21:44.03 01:07:14.81 01:50:58.72 3:01 20.00 03:00:11.28
115
KRAMEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2142 POL Siemianowice 00:23:06.94 01:08:03.57 01:50:49.37 3:01 20.00 03:00:17.78
116
BERGER Jurek
1110 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:26.37 01:07:48.20 01:51:23.90 3:01 19.93 03:00:31.04
117
SITAREK Agnieszka
1568 POL Gliwice 00:23:11.00 01:08:15.34 01:52:41.49 3:02 19.87 03:01:05.40
118
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1719 POL Chrzanów 00:24:36.61 01:09:45.67 01:51:56.01 3:02 19.80 03:01:30.02
119
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik 00:22:15.42 01:07:26.18 01:51:48.35 3:02 19.80 03:01:38.46
120
ZAWADZKI Marek
Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów (SCHC Te...
1526 POL Chrzanów 00:24:12.36 01:08:52.04 01:52:23.34 3:02 19.80 03:01:55.04
121
MALIKOWSKI Jan
Gomola Trans Airco
2245 POL Mikołów 00:22:35.71 01:08:12.04 01:52:57.38 3:03 19.74 03:02:08.28
122
PIÓRKOWSKI Tomasz
Proservice Racing Team
1410 POL Gliwice 00:22:40.49 01:07:33.19 01:51:10.09 3:03 19.74 03:02:12.14
123
BŁASZKIEWICZ Michał
1114 POL Sosnowiec 00:22:34.47 01:08:42.75 01:51:45.06 3:03 19.74 03:02:15.66
124
KURZAK Paweł
Sengam Sport Racing Team
1824 POL Poręba 00:22:42.31 01:07:30.36 01:50:36.23 3:03 19.74 03:02:19.59
125
SZELER Jakub
Romet Factory Team
1048 POL Zabrze 00:23:12.40 01:09:33.28 01:52:56.38 3:04 19.61 03:03:18.12
126
PALKA Dariusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1527 POL Chrzanów 00:22:21.03 01:07:32.88 01:53:46.26 3:05 19.54 03:04:07.21
127
STILLER Ireneusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1512 POL Zabrze 00:23:11.71 01:08:03.19 01:51:23.48 3:05 19.54 03:04:27.26
128
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 00:23:59.27 01:10:44.32 01:54:57.34 3:05 19.48 03:04:30.73
129
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:42.03 01:05:59.61 01:50:06.00 3:06 19.48 03:05:04.40
130
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 00:23:35.65 01:09:51.39 01:52:39.62 3:06 19.42 03:05:26.89
131
JASIECKI Tomasz
1730 POL Zabrze 00:24:32.11 01:11:41.01 01:56:42.18 3:06 19.42 03:05:34.35
132
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice 00:22:36.54 01:09:38.69 01:55:04.95 3:07 19.35 03:06:00.63
133
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1141 POL Strzelce Opolskie 00:23:28.79 01:10:44.80 01:55:35.67 3:07 19.35 03:06:01.54
134
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1518 POL Katowice 00:23:07.73 01:09:32.63 01:54:34.28 3:07 19.29 03:06:36.65
135
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 00:21:58.28 01:09:11.03 01:54:27.28 3:07 19.29 03:06:52.94
136
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1753 POL Katowice 00:24:05.68 01:10:51.69 01:55:05.41 3:07 19.23 03:06:55.13
137
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków 00:21:48.39 01:06:08.47 01:51:57.61 3:08 19.23 03:07:11.05
138
GAJOWSKI Bartosz
2075 POL Piekary Śląskie 00:23:04.95 01:09:59.53 01:56:49.85 3:09 19.17 03:08:00.17
139
MIZIOŁEK Mariusz
Regress Riders
1354 POL Gliwice 00:25:20.91 01:12:08.39 01:57:28.57 3:09 19.17 03:08:04.89
140
NICIEJEWSKI Piotr
Pro Service racing team
1415 POL Knurow 00:23:48.05 01:10:59.17 01:55:00.86 3:09 19.11 03:08:10.42
141
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 00:23:18.85 01:16:14.73 02:00:31.23 3:09 19.11 03:08:31.80
142
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
1751 POL Katowice 00:24:04.31 01:11:04.33 01:56:03.48 3:10 18.99 03:09:37.92
143
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów 00:23:02.53 01:08:59.03 01:54:12.45 3:10 18.93 03:09:55.92
144
CZAJKA Emilia
Romet Factory Team
2112 POL Sosnowiec 00:23:37.15 01:11:39.86 01:58:15.57 3:10 18.93 03:09:56.75
145
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:28.21 01:11:24.83 01:58:13.16 3:11 18.87 03:10:44.96
146
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1417 POL Mikołów 00:24:33.40 01:11:59.12 01:58:41.93 3:12 18.81 03:11:13.47
147
SZMAJDUCH Mariusz
Adient Team
1764 POL Mysłowice 00:24:35.13 01:11:38.47 01:56:41.59 3:12 18.81 03:11:16.15
148
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1049 POL Gliwice 00:24:06.84 01:10:57.35 01:57:28.19 3:13 18.69 03:12:23.81
149
PROKOP Christian
Trek Fabryka Rowerów Enduro Team
2137 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:23.46 01:04:57.00 01:49:37.93 3:13 18.69 03:12:27.69
150
KASZUBA Paweł
2076 POL Olkusz 00:24:01.95 01:12:22.86 01:58:39.76 3:13 18.69 03:12:34.98
151
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:19:04.83 01:01:23.45 02:08:21.34 3:14 18.63 03:13:05.36
152
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 00:24:26.51 01:12:00.29 01:59:16.15 3:15 18.52 03:14:23.51
153
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
1274 POL Bibice 00:25:11.82 01:13:40.09 01:59:36.04 3:15 18.52 03:14:35.89
154
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy 00:24:52.20 01:13:06.02 01:58:40.61 3:16 18.46 03:15:04.99
155
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1030 POL Śrubarnia 00:24:36.34 01:14:20.59 02:03:07.24 3:16 18.46 03:15:07.02
156
LEWALD Marcin
2263 POL Mikołów 00:23:48.66 01:11:18.53 01:59:58.79 3:16 18.40 03:15:36.56
157
KAJDAK Dawid
2049 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:23.88 01:14:28.37 02:02:13.43 3:16 18.40 03:15:40.53
158
FERDYN Rafał
- - - -
1140 POL Rogoźnik 00:24:40.17 01:14:05.69 02:02:01.76 3:16 18.40 03:15:45.67
159
CZARNECKI Tomasz
Sengam Sport Racing Team
1823 POL Zawiercie 00:24:59.65 01:13:42.93 02:01:08.45 3:16 18.35 03:15:57.39
160
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1477 POL Sosnowiec 00:25:09.83 01:14:25.35 02:02:30.78 3:19 18.18 03:18:04.40
161
STROKOSZ Dariusz
1604 POL Szczerbice 00:24:44.63 01:13:39.33 02:00:39.47 3:19 18.13 03:18:34.82
162
KONOPKA Paweł
2028 POL Ogrodzieniec 00:26:58.14 01:17:50.59 02:04:15.85 3:20 18.07 03:19:04.63
163
SAWCZUK Arkadiusz
1424 POL Dąbrowa Górnicza 00:22:19.66 01:10:44.05 02:00:46.23 3:20 18.07 03:19:16.52
164
BONK Tadeusz
Beer Team
1116 POL Rybnik 00:25:55.64 01:16:56.63 02:06:39.54 3:20 18.07 03:19:20.18
165
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 00:23:35.68 01:12:51.36 01:59:27.38 3:22 17.86 03:21:32.77
166
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 00:24:18.26 01:12:16.17 01:59:09.38 3:23 17.80 03:22:13.68
167
KISIEL Janusz
1291 POL Ossy 00:23:24.08 01:12:13.75 02:00:17.10 3:24 17.65 03:23:42.08
168
KALUS Rafał
1117 POL Bytom 00:26:19.24 01:16:51.52 02:05:05.64 3:25 17.60 03:24:41.67
169
SITEK Grzegorz
1796 POL Tarnowskie Gory 00:24:44.86 01:14:29.65 02:04:05.40 3:26 17.54 03:25:11.88
170
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl 00:29:57.04 01:21:47.85 02:11:28.07 3:26 17.49 03:25:47.08
171
KOCYAN Lidia
Opony Serafinowski
1055 POL Skoczów 00:29:56.21 01:21:51.51 02:10:05.21 3:27 17.44 03:26:07.46
172
FRYSTACKA Monika
1142 POL Rybnik 00:26:22.49 01:19:51.05 02:10:05.87 3:27 17.44 03:26:22.92
173
SKOWRONEK Piotr
Romet Factory Team
1045 POL Gliwice 00:24:36.00 01:15:58.09 02:06:36.76 3:29 17.29 03:28:13.14
174
STAŃCZYK Adam
LFC
2081 POL Radzionków 00:26:06.82 01:16:52.21 02:07:39.11 3:29 17.29 03:28:23.37
175
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2270 POL Sosnowiec 00:27:25.79 01:20:58.06 02:09:54.17 3:30 17.14 03:29:46.32
176
JAMA Mariusz
1157 POL Imielin 00:24:53.52 01:14:34.65 02:05:24.04 3:30 17.14 03:29:55.67
177
PIOTROWICZ Magdalena
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2163 POL Kraków 00:25:50.38 01:17:31.64 02:09:20.83 3:31 17.14 03:30:08.37
178
CWAJNA Wojciech
1122 POL Nieborowice 00:25:49.40 01:17:13.82 02:07:27.48 3:33 17.00 03:32:01.91
179
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1479 POL Katowice 00:26:24.69 01:20:53.10 02:13:43.74 3:34 16.85 03:33:33.21
180
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 00:25:57.52 01:19:51.23 02:10:09.20 3:35 16.81 03:34:16.19
181
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1005 POL Kędzierzyn-Koźle 00:27:19.11 01:19:57.32 02:10:19.27 3:35 16.76 03:34:48.85
182
GRZĘDZIEL Czesław
Ultra Team
2148 POL Bielsko-Biała 00:28:34.82 01:24:13.81 02:16:37.96 3:36 16.71 03:35:08.13
183
BOREK Joanna
Yellobike
1827 POL Katowice 00:29:06.91 01:23:12.76 02:15:03.95 3:36 16.71 03:35:41.48
184
FIRLA Daniel
1615 POL Skrbeńsko 00:25:11.49 01:16:42.99 02:07:19.40 3:39 16.53 03:38:02.71
185
FASTRIOK Marek
ProService Racing Team
1139 POL Zabrze 00:25:46.92 01:18:09.53 02:10:18.98 3:42 16.26 03:41:25.75
186
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:21.23 01:16:07.37 02:06:45.96 3:44 16.09 03:43:38.90
187
MALEŃCZYK Jacek
2114 POL Pyskowice 00:28:05.64 01:23:42.49 02:19:36.24 3:45 16.04 03:44:15.87
188
HALASZ Marcin
1155 POL Paniówki 00:25:19.48 01:19:15.28 02:17:11.82 3:47 15.92 03:46:03.22
189
JANKOWSKI Grzegorz
SKF Team
2277 POL Warszawa 00:32:08.16 01:29:14.78 02:22:54.50 3:47 15.87 03:46:52.08
190
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec 00:27:17.87 01:23:03.54 02:19:22.97 3:48 15.83 03:47:30.04
191
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
1588 POL Zabrze 00:27:49.18 01:22:21.07 02:18:29.27 3:50 15.71 03:49:25.36
192
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów 00:26:39.97 01:21:08.41 02:13:31.11 3:51 15.63 03:50:41.31
193
MRUKLIK Arkadiusz
1418 POL Kraków 00:26:51.37 01:25:41.32 02:21:14.12 3:52 15.54 03:51:33.36
194
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj 00:28:18.20 01:28:07.87 02:23:49.87 3:54 15.42 03:53:37.88
195
ZAWIERUCHA Przemysław
2027 POL Ogrodzieniec 00:26:58.45 01:17:56.88 02:09:25.68 3:55 15.38 03:54:14.11
196
MAKOWIECKI Roman
Regress Riders
1353 POL Gliwice 00:28:57.90 01:31:16.70 02:26:06.21 3:60 15.04 03:59:27.58
197
CZARNIAWSKI Paweł
SKF Team
2050 POL Pszczyna 00:31:11.73 01:37:37.10 02:51:06.78 4:19 13.92 04:18:46.39
198
CZAJKA Marcin
SKF Team
1123 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:11.60 01:37:35.62 02:51:02.15 4:35 13.10 04:34:46.16
199
CZAJKA Paweł
SKF Team
2046 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:12.23 01:37:38.12 02:51:01.77 4:38 12.99 04:37:29.01
200
CZAJKA Piotr
SKF Team
1124 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:13.38 01:37:39.89 02:51:16.17 4:44 12.71 04:43:06.95
201
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
202
NOWAK Łukasz
1297 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
203
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
204
KUŹMIK Robert
Febys
1713 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
205
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Team
1133 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
206
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
207
BALICKI Piotr
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1339 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
208
ORGAŃSKI Konrad
Uks Katolik Częstochowa
2133 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
209
WOJTCZAK Marcin
1268 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
210
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE TEAM
1166 POL Gołkowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
211
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1802 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
212
PAPROCKI Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1856 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
213
ADAMKIEWICZ Mateusz
1991 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
214
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
215
KWIETNIEWSKA-WALENTEK Karolina
2007 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
216
PAJĄK Adam
1208 POL Radlin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
217
ŁĄDKA Bartosz
1950 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
218
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
219
MARTYNOWICZ Katarzyna
1788 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
220
WLAZŁOWSKI Rafał
1266 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
221
KMIOTEK Rafał
Hołda Team
1469 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
222
MOŹDZIERZ Marcin
1592 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
223
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
224
KNAPIK Bożena
Niezrzeszona
1170 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
225
GĄSZCZAK Marcin
1794 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
226
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
227
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Team
1251 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
228
CZERNER Grzegorz
BB MTB TEAM
1127 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
229
BOSOWSKI Michał
1679 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
230
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1932 POL Lyski --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
231
MOLICKI Sebastian
2038 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
232
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
233
ZADWORNY Dariusz
Ing Tech Poland
1448 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
234
KUJAWIAK Łukasz
1178 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
235
TOMICA Sebastian
1826 POL Istebna --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
236
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1320 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
237
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1647 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
238
GEMBALA Violetta
1147 POL Bełk --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
239
GEMBALA Eugeniusz
1145 POL Bełk --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
240
WOJTASZEWSKI Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1857 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
241
FUDAL Michał
2010 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
242
BANASIEWICZ Beata
Romet Factory Team
1036 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
243
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
244
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
245
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
246
LECH Damian
Ride 4 Fun
1187 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
247
GŁOGOWSKA Agata
2211 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
248
KARLIK Robert
2037 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
249
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1416 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
250
BARANOWSKI Andrzej
ATZ MTB Bike Team
1107 POL Międzybrodzie Bialskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
251
PROSKURA Rafał
1578 POL Warszawa / Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
252
NOWOGRODZKI Mariusz
Nogger Massive Attack Team
1204 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
253
GAJDZIK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1072 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
254
ZIELAWSKI Dominik
Sii Cycling Team
1015 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
255
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
256
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
1017 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
257
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1014 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
258
SUCHECKI Arkadiusz
1246 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
259
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1012 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
260
BASZCZYŃSKI Jakub
Rk Alumimium Bike Team
2103 POL Górki Wielkie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
261
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1013 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
262
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1891 POL Czernichow --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
263
SZCZOTKA Marcin
Rysianka TEAM
1532 POL Węgierska Górka --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
264
GŁODEK Grzegorz
1149 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
265
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1034 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
266
PRZYBYLA Marcin
szczyrk
1584 POL Szczyrk --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
267
CELARY Krzysztof
72D Rowmix Java Team
2254 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
268
JAROSZ Andrzej
72D Rowmix Java Team
1868 POL Czernichów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
269
STANUSZEK Marcin
72D Rowmix Java Team
1890 POL Brzesko --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
270
ŻUREK Jakub
72D Rowmix Java Team
1892 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
271
MRÓWKA Kazimierz
Mmp Bochnia
2264 POL Nowy Wiśnicz --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
272
ŚCIERSKI Tomasz
Mś Cycling-Trening I Dietetyka
1806 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
273
ŚCIERSKI Wojciech
Mś Cycling-Trening I Dietetyka
1807 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
274
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1068 POL Pszczyna 00:21:49.72 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
275
JANUS Szymon Tymon
Shimano Service Center Sosnowiec
1747 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:34.23 01:01:21.95 01:47:13.56 - - DNF
276
POLOK Adam
1218 POL Rybnik 00:20:57.97 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
277
DUSIK Sebastian
1775 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
278
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
279
CZEKAJ Szymon
1727 POL Zabrze 00:27:05.49 --:--:--.-- 01:18:03.63 - - DNF
280
SIUDYŁA Konrad
2248 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
281
STASIŃSKI Dawid
1769 POL Będzin 00:20:15.68 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
282
SZCZYGIEŁ Michał
1249 POL Mysłowice 00:30:11.53 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
283
GRZESICZEK Damian
Kiwi Klub Mtb
1390 POL Mikołów 00:20:15.86 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
284
NYCZ Marcin
2234 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
285
MUCHA Michał
2216 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
286
GAJDA Łukasz
1276 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
287
BREJNAK Łukasz
1494 POL Rybnik 00:30:37.83 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
288
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1322 POL Jastrzębie-Zdrój 00:20:07.76 --:--:--.-- 01:01:51.72 - - DNF
289
BISKUP Marcin
Super Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik 00:21:20.18 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
290
KLESZCZ Marcin
1548 POL Gliwice 00:23:12.58 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
291
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
292
MĄCIOR Wojciech
2164 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
293
Uczestnik anonimowy
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1326 POL Gierałtowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
294
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa 00:26:36.60 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
295
PODCHUL Marek
Deloitte Adventure Team
2204 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
296
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1813 POL Chorzów 00:28:02.10 01:24:12.25 02:23:25.16 - - DNF
297
BATEK Dariusz
Cst 7R Mtb Team
1000 POL Zator 00:17:40.92 00:53:16.47 01:25:38.49 - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU