Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, Polska
05.05.2019

Wyniki

Family 27 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
NOWAKOWSKI Marcin
RMF-HEG
121 POL Gliwice 00:20:14.45 2:52 20.93 01:17:08.39
2
PELCZAR Adam
Wataha
104 POL Kraków 00:22:57.03 3:10 19.01 01:25:19.14
3
ŚMICH Antoni
UKS FENIKS RYDUŁTOWY
171 POL Rydułtowy 00:22:57.45 3:13 18.75 01:26:40.62
4
CHOMA Laura
CHOMA SPORT TRENER
189 POL Tychy 00:23:24.25 3:14 18.62 01:26:59.44
5
ŻARDECKI Maksymilian
Puls Bike Team
161 POL Brzeg Dolny 00:24:21.62 3:15 18.49 01:27:31.43
6
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
120 POL Rybnik 00:23:17.90 3:16 18.37 01:27:55.07
7
BOŻEK Igor
Atak Sport Gliwice
212 POL Pyskowice 00:24:08.63 3:21 17.88 01:30:21.50
8
ŻYDEK Wiktor
193 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:41.23 3:24 17.65 01:31:34.82
9
PAWŁOWSKA Maria
CST 7R MTB Team
178 POL Ustroń 00:24:33.16 3:25 17.65 01:31:48.33
10
WĘGRZYN Nikodem
Klub Kolarski Świerklany
166 POL Świerklany 00:24:39.61 3:26 17.53 01:32:19.97
11
KEMPA Piotr
156 POL Pilchowice 00:24:44.33 3:30 17.20 01:34:03.51
12
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom 00:26:08.34 3:33 16.98 01:35:36.29
13
STYRNA Jakub
Mks Skrzyczne Szczyrk
164 POL Szczyrk 00:24:39.25 3:34 16.88 01:35:59.97
14
KRĘTOSZ Piotr
KIWI KLUB MTB
114 POL Mikołów 00:25:43.78 3:38 16.56 01:37:42.45
15
STYRNA Michał
Mks Skrzyczne Szczyrk
163 POL Szczyrk 00:24:49.42 3:41 16.27 01:39:26.01
16
BINDACZ Emilia
UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida SP 1 Ryd...
172 POL Rydułtowy 00:27:10.70 3:43 16.17 01:39:56.73
17
RATAJCZYK Sebastian
Victoria Głuchołazy
129 POL Głuchołazy 00:25:46.09 3:43 16.17 01:40:04.92
18
PUZIO Wojciech
Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy
128 POL Prudnik 00:25:58.81 3:43 16.17 01:40:12.85
19
SZACHEWICZ Adam
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
197 POL Wrocław 00:27:01.41 3:45 16.07 01:40:54.78
20
KURP Olaf
155 POL Jaworzno 00:27:32.06 3:54 15.43 01:45:09.37
21
BERNAŚ Kamil
168 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:42.93 3:56 15.34 01:45:46.78
22
SWETY Sebastian
Rysianka Team
131 POL Węgierska Górka 00:27:26.40 3:56 15.25 01:46:00.48
23
SYRNICKA Julia
Klub Kolarski Żory
158 POL Żory 00:26:48.54 3:57 15.25 01:46:12.37
24
NOWROTEK Marcin
MAAGiczni Sport Team
100 POL Zabrze 00:29:44.09 4:01 15.00 01:48:15.04
25
DYDUCH Karol
213 POL Kuków 00:29:07.34 4:05 14.75 01:49:55.97
26
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
123 POL Gliwice 00:27:30.52 4:07 14.59 01:50:50.76
27
KROS Aleksander
142 POL Kraków 00:29:15.13 4:09 14.52 01:51:42.88
28
KOWALCZYK Kacper
190 POL Cisiec 00:28:49.63 4:09 14.52 01:51:43.83
29
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
203 POL Gliwice 00:27:30.63 4:11 14.36 01:52:39.05
30
ZIÓŁKOWSKI Jakub
108 POL Gliwice 00:31:21.01 4:20 13.85 01:56:51.21
31
KARSKI Bartosz
103 POL Cieszyn 00:30:37.37 4:21 13.85 01:57:01.51
32
KOWALEWSKA Martyna
159 POL Toszek 00:31:04.75 4:23 13.71 01:58:17.02
33
GRZESICZEK Aleksandra
Kiwi klub MTB
111 POL Mikołów 00:31:40.55 4:28 13.50 02:00:09.42
34
BOŃCZYK Adam
110 POL Zabrze 00:31:31.02 4:34 13.17 02:03:01.09
35
WÓJCIK Igor
Żory
151 POL Żory 00:29:13.82 4:34 13.17 02:03:11.14
36
GALAS Filip
206 POL Sosnowiec 00:30:03.44 4:38 12.98 02:04:42.43
37
DRABIK Paulina
118 POL Katowice 00:31:14.64 4:43 12.74 02:07:07.30
38
NOWAKOWSKA Agata
188 POL Gliwice 00:32:31.78 4:43 12.74 02:07:11.14
39
LATOŚ Aleksander
187 POL Będzin 00:33:43.04 4:46 12.62 02:08:25.35
40
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
200 POL Zabrze 00:32:02.51 4:46 12.62 02:08:30.67
41
STOJEK Mikołaj
184 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:32.62 4:47 12.56 02:09:00.52
42
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 00:34:33.02 4:48 12.56 02:09:14.17
43
KURZOK Aleksandra
Kiwi Klub MTB
112 POL Mikołów 00:31:19.63 4:51 12.39 02:10:53.09
44
WYŻKIEWICZ Mateusz
211 POL Mikołów 00:31:58.62 4:51 12.39 02:10:56.48
45
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
177 POL Rybnik 00:32:49.86 4:52 12.33 02:11:18.46
46
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 00:31:25.05 4:53 12.33 02:11:24.08
47
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
126 POL Knurów 00:34:14.24 4:53 12.33 02:11:30.73
48
MUSZYŃSKI Filip
125 POL Gliwice 00:32:53.51 4:59 12.05 02:14:16.03
49
ZELMOZER Agata
127 POL Sosnowiec 00:34:02.18 4:60 12.00 02:14:53.64
50
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
209 POL Żory 00:33:59.29 5:07 11.74 02:17:49.99
51
SIKORA Antonina
LIV Women Cycling Team Czernica
106 POL Rybnik 00:34:14.49 5:10 11.64 02:19:07.83
52
GAJDA Anna
Jadymy Durś
162 POL Gliwice 00:33:23.87 5:13 11.54 02:20:26.64
53
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
116 POL Bytom 00:35:20.07 5:15 11.44 02:21:30.81
54
CYMBALSKI Antoni
205 POL Bytom 00:35:35.13 5:22 11.20 02:24:35.01
55
DRÓŻGA Szymon
195 POL Świętochłowice 00:32:39.39 5:30 10.93 02:28:10.24
56
ZIELIŃSKI Oliwier
191 POL Sosnowiec 00:39:51.92 5:46 10.42 02:35:22.58
57
KARWA Małgorzata
210 POL Ogrodzieniec 00:35:33.92 5:46 10.42 02:35:29.85
58
BERNAŚ Kacper
167 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:28.92 6:26 9.34 02:53:38.67
59
BERNAŚ Natalia
169 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:36.17 6:28 9.31 02:54:14.08
60
GRADZIK Gustaw
194 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:18.00 6:33 9.15 02:56:43.84
61
KALECIŃSKA Olga
192 POL Wrocław 00:42:00.36 6:36 9.12 02:57:50.66
62
MARKOWICZ Bartosz
185 POL Dąbrowa Górnicza 00:36:12.27 6:53 8.71 03:05:42.07
63
KASPRZYK Alicja
U JĘDRUSIA sp. z o.o.
207 POL Nawojowa Góra 00:43:31.58 6:54 8.71 03:06:05.67
64
KASPRZYK Natalia
U JĘDRUSIA sp. z o.o.
208 POL Nawojowa Góra 00:43:38.54 6:56 8.65 03:07:04.06
65
GALMAN Bartosz
152 POL Gliwice 00:47:27.53 7:36 7.92 03:24:52.39
66
STAWIŃSKI Wojciech
186 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:30.16 8:48 6.82 03:57:18.85
67
BERNAŚ Weronika
DĄBROWA GÓRNICZA
196 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:32.24 10:23 5.78 04:40:13.13
68
BRACHMAŃSKI Filip
149 POL Rybnik --:--:--.-- - - DNS
69
BARAŃSKI Bartłomiej
143 POL Gliwice --:--:--.-- - - DNS
70
HERMAN Michał
119 POL Gliwice --:--:--.-- - - DNS
71
KMIOTEK Michał
Hołda Team
202 POL Katowice --:--:--.-- - - DNS
72
TOKARSKA Milena
144 POL Łazy --:--:--.-- - - DNS
73
ROJEK Szymon
Polar Sport
141 POL Kraków --:--:--.-- - - DNS
74
ROJEK Tomasz
Polar Sport
198 POL Kraków --:--:--.-- - - DNS
75
GAJDZIK Julia
Nice JURA BIKE Częstochowa
115 POL Mikołów --:--:--.-- - - DNS
76
TOMERA Katarzyna
133 POL Katowice --:--:--.-- - - DNS
77
CZERWIŃSKI Krzysztof
130 POL Kraków --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU