Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, Polska
05.05.2019

Wyniki

Hobby 27 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike.Store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała 00:17:40.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.77 01:05:19.68
2
STAWOWY Szymon
1900 POL Brzeszcze 00:17:41.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.77 01:05:20.59
3
ŚCIERSKI Maciej
Rk Aluminium Bike Team
1804 POL Tychy 00:17:42.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.32 01:06:43.68
4
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1294 POL Skoczów 00:17:42.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.32 01:06:43.94
5
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.store Bielsko
1996 POL Bielsko Biała 00:17:41.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.11 01:06:55.58
6
BORUTA Adrian
CRYOSPACE
2178 POL Żory 00:17:43.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.11 01:07:02.10
7
ŚCIERSKI Paweł
Mś Cycling-Trening I Dietetyka
1805 POL Tychy 00:17:42.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.89 01:08:00.07
8
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska 00:17:43.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.89 01:08:00.92
9
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
1973 POL Bielsko-Biała 00:18:38.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.48 01:08:47.89
10
SŁOWIK Adam
BIKE.STORE BIELSKO
1989 POL Bielsko-Biała 00:18:39.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.28 01:09:24.38
11
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec 00:18:29.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.28 01:09:25.56
12
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała 00:18:39.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.08 01:09:58.10
13
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski 00:18:37.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.88 01:10:51.15
14
MIZERA Jakub
Rk Aluminium Bike Team
1967 POL Bulowice 00:18:57.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.69 01:11:20.04
15
ŚCIGAŁA Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
2165 POL Częstochowa 00:18:58.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.69 01:11:24.57
16
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1462 POL Jasienica 00:18:56.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.69 01:11:27.03
17
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice 00:19:17.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.50 01:11:58.10
18
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
1779 POL Dąbrowa Górnicza 00:19:33.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.13 01:12:59.14
19
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik 00:19:32.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.13 01:13:02.35
20
JASIULEK Tomasz
1895 POL Orzesze 00:20:12.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.95 01:14:02.52
21
GRACA Sławomir
Hcc Components
1680 POL Dankowice 00:19:57.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.95 01:14:03.82
22
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
1305 POL Jastrzębie-Zdrój 00:20:19.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.77 01:14:10.86
23
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze 00:19:23.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.77 01:14:16.37
24
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1100 POL Rybnik 00:19:41.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.77 01:14:24.99
25
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1010 POL Zdzieszowice 00:19:40.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.60 01:15:04.83
26
LUTYŃSKI Mateusz
2035 POL Dąbrowa Górnicza 00:20:14.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.43 01:15:22.84
27
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek 00:20:29.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.43 01:15:37.93
28
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska 00:20:29.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.43 01:15:47.12
29
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin 00:21:08.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.43 01:15:48.15
30
NOWAK Tomasz
bikehead
2034 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:08.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.26 01:15:55.38
31
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1703 POL Dąbrowa Górnicza 00:20:30.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.26 01:16:05.71
32
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom 00:21:16.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.26 01:16:10.15
33
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1243 POL Rybnik 00:20:12.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.26 01:16:17.15
34
SZYMLAK Szymon
BIKE.STORE BIELSKO
2066 POL Bielsko-Biała 00:19:58.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.26 01:16:21.92
35
CZARNOTA Patryk
PLAST-MET TEAM MTB
1687 POL Olkusz 00:20:33.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.26 01:16:24.48
36
IGIELSKI Wojtek
Hołda Team
2232 POL Poznań 00:20:30.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.09 01:17:04.43
37
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój 00:20:13.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.93 01:17:07.41
38
GAWAŁEK Marcin
MAD MOBIL NISSAN
1995 POL Rybnik 00:20:19.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.93 01:17:08.34
39
PRZYBYŁOWSKI Krzysztof
2154 POL Katowice 00:22:03.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.93 01:17:19.09
40
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska 00:21:02.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.93 01:17:19.29
41
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków 00:21:01.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.93 01:17:19.32
42
KNAPCZYK Damian
Mirand Racing Team
1596 POL Olkusz 00:20:57.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.93 01:17:19.84
43
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków 00:20:25.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.93 01:17:35.15
44
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów 00:20:28.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.77 01:17:46.27
45
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
2031 POL Mikołów 00:21:10.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.77 01:17:56.15
46
TYŹLIK Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1093 POL Częstochowa 00:21:11.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.77 01:17:56.22
47
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice 00:20:38.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.77 01:18:02.94
48
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik 00:20:20.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.77 01:18:04.30
49
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice 00:21:05.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.77 01:18:05.87
50
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1413 POL Gliwice 00:21:08.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.77 01:18:15.06
51
GAJAK Mariusz
BIKEHEAD
2184 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:26.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.61 01:18:20.80
52
WIŚNIEWSKI Paweł
2012 POL Dąbrowa Górnicza 00:21:29.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.45 01:19:13.52
53
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1007 POL Kędzierzyn-Koźle 00:20:30.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.45 01:19:13.60
54
WÓJCIK Zbigniew
1919 POL Goleszów 00:21:25.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.45 01:19:14.75
55
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
2135 POL Częstochowa 00:21:08.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.45 01:19:19.24
56
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
Bike.Store Bielsko
2062 POL Wisla 00:21:00.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.30 01:19:30.76
57
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
1382 POL Tarnowskie Góry 00:21:27.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.30 01:19:42.46
58
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno 00:20:55.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.30 01:19:48.95
59
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa 00:21:03.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.15 01:20:10.42
60
MUSIALIK Wiktor
2233 POL Częstochowa 00:21:19.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.15 01:20:14.01
61
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów 00:21:10.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.15 01:20:14.30
62
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry 00:21:43.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.15 01:20:20.10
63
PAWŁOWSKI Jan
MTB Ustroń
2124 POL Ustroń 00:22:37.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.15 01:20:29.78
64
KRZAK Maciej
2214 POL Bielsko-Biała 00:24:00.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.15 01:20:32.27
65
WILK Marcin
QUEST TEAM
1264 POL Katowice 00:21:41.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.15 01:20:33.14
66
DYDERSKI Przemysław
1135 POL Stróża 00:22:16.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.15 01:20:35.75
67
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1902 POL Mikołów 00:21:31.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.15 01:20:37.72
68
BREITKOPF Tomasz
Regress Riders
1351 POL Zabrze 00:21:25.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:20:53.89
69
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów 00:21:51.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:20:58.36
70
KASPROWIAK Karol
EuroBikeKaczmarekElectricTeam
1726 POL Gliwice 00:20:57.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:21:07.55
71
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice 00:18:29.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:21:11.81
72
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz 00:21:56.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:21:12.65
73
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów 00:21:01.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:21:13.47
74
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice 00:21:44.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:21:14.60
75
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
2136 POL Częstochowa 00:21:27.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 19.85 01:21:22.25
76
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie 00:21:58.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.85 01:21:33.02
77
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków 00:21:54.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.85 01:21:37.86
78
LASKA Michal
CADM Racing Team
2280 POL Modlnica 00:21:37.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.85 01:21:38.43
79
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec 00:21:44.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.85 01:21:38.53
80
ANTONIAK Daniel
Regress Riders
1348 POL Zabrze 00:22:21.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.85 01:21:49.92
81
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków 00:21:42.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.71 01:22:05.98
82
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój 00:21:43.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.71 01:22:06.60
83
ZAGÓRSKI Rafał
Wilczy Pakt
2109 POL Zawiercie 00:22:34.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.71 01:22:17.71
84
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
TOMAZI BIKE TEAM
1717 POL Jastrzębie Zdój 00:22:11.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.71 01:22:18.25
85
CHAŁUPA Paweł
2192 POL Wadowice 00:22:26.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.71 01:22:26.68
86
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin 00:21:29.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.71 01:22:26.84
87
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1936 POL Rybnik 00:21:50.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.57 01:22:36.34
88
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin 00:22:01.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.57 01:22:37.12
89
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy 00:20:57.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.57 01:22:40.32
90
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa 00:21:59.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.57 01:22:45.80
91
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa 00:22:10.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.57 01:22:48.37
92
KONIECZNY Grzegorz
1591 POL Buczkowice 00:20:58.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.57 01:22:54.86
93
KOZIEŁ Maciej
1176 POL Żywiec 00:21:56.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.57 01:23:00.87
94
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów 00:21:43.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.57 01:23:01.55
95
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
1363 POL Częstochowa 00:22:08.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.57 01:23:01.96
96
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier Team
2080 POL Świętochłowice 00:21:09.61 --:--:--:-- --:--:--:-- 3:05 19.57 01:23:02.81
97
FUNDOWICZ Łukasz
Rowerowe Myslowice
2262 POL Mysłowice 00:21:56.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.57 01:23:05.88
98
UCHER Krystian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1331 POL Świerklany 00:21:50.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.42 01:23:19.28
99
SERWACIŃSKI Krzysztof
2032 POL Konstantynów Łódzki 00:21:24.95 --:--:--:-- --:--:--:-- 3:51 15.61 01:23:38.35
100
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze 00:22:06.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.42 01:23:39.30
101
KACZMARZYK Anna
HOTEL PODIUM WISŁA - DIAGNOSTIX - CRYOSPACE
1905 POL Istebna 00:22:03.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.42 01:23:39.54
102
GOMOLA Janusz
HOTEL PODIUM WISŁA - DIAGNOSTIX - CRYOSPACE
1980 POL Wisła 00:21:45.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.42 01:23:39.73
103
GRZEGORZEK Czesław
KTK WANDRUS ŻORY
1511 POL Palowice 00:21:49.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.42 01:23:41.99
104
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
1839 POL Sosnowiec 00:22:31.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.29 01:23:46.10
105
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik 00:21:57.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.29 01:23:56.97
106
GAWAŁEK Maciej
MAD MOBIL NISSAN
1999 POL Rybnik 00:21:37.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.29 01:23:57.51
107
HOLEWA Krystian
Tta Bieruń
2099 POL Lędziny 00:22:34.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.29 01:23:59.28
108
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz 00:22:16.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.29 01:24:00.33
109
NIŻEWSKI Jarosław
Simtech Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry 00:22:20.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.29 01:24:04.48
110
MAJOR Krzysztof
1688 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:25.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.29 01:24:04.50
111
SAMBORSKI Grzegorz
1565 POL Będzin 00:22:37.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.29 01:24:07.81
112
MOKROGULSKI Piotr
1867 POL Tomaszów Mazowiecki 00:21:50.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.29 01:24:10.00
113
WALCZYK Marcin
JK7
2085 POL Warszawa 00:23:09.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.29 01:24:13.63
114
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza 00:22:58.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.29 01:24:14.10
115
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1744 POL Częstochowa 00:22:22.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.29 01:24:14.37
116
ZAJĄC Jakub
1495 POL Rybnik 00:22:10.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.15 01:24:19.79
117
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2279 POL Chrzanów 00:27:32.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.15 01:24:20.96
118
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa 00:22:10.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.15 01:24:24.26
119
BĘDKOWSKI Paweł
#czeladzbiega
2045 POL Czeladź 00:23:00.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.15 01:24:27.47
120
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice 00:22:01.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.15 01:24:34.86
121
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska 00:22:06.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.15 01:24:34.97
122
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska 00:21:32.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.15 01:24:37.61
123
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice 00:22:34.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.15 01:24:38.14
124
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków 00:23:25.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.15 01:24:42.03
125
DOBRY Oskar
2274 POL Frydek 00:22:41.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.15 01:24:49.96
126
ZAWIERTA Dominik
WKK PLEIDERER WIERUSZÓW
1310 POL Pieczyska 00:23:06.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.15 01:24:50.36
127
MRÓZ Edyta
1202 POL Tychy 00:22:38.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.01 01:24:55.88
128
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice 00:21:56.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.01 01:25:04.56
129
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2220 POL Dąbrowa Górnicza 00:22:23.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.01 01:25:12.02
130
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa 00:22:38.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.01 01:25:12.05
131
JENDRYSIK Damian
AtakSport Gliwice
1161 POL Gliwice 00:22:34.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.01 01:25:20.17
132
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice 00:23:01.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.01 01:25:20.78
133
KOTASIŃSKI Zbigniew
2113 POL Częstochowa 00:23:24.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.01 01:25:20.89
134
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń 00:22:44.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.01 01:25:24.69
135
ZYNGER Sebastian
1985 POL Zgierz 00:22:40.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.01 01:25:29.52
136
HYLA Damian
1833 POL Zdzieszowice 00:24:44.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.88 01:25:31.21
137
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice 00:22:36.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.88 01:25:32.03
138
KAPALA Zygmunt
Kts Tychy
1734 POL Tychy 00:22:38.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.88 01:25:32.78
139
KAFEL Jan
1595 POL Katowice 00:23:53.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.88 01:25:35.52
140
GRAJEK Tomasz
TÜV Rheinland Polska
1151 POL Gliwice 00:22:20.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.88 01:25:41.94
141
SZEWCZYK Jędrzej
1250 POL Sławniów 00:23:57.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:26:06.86
142
NIEMIEC Krzysztof
1203 POL Radlin 00:22:33.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:26:12.09
143
CHABOWSKI Sebastian
-
1909 POL Ustroń 00:21:32.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:26:12.16
144
GODULA Paweł
Bikeholicy Kraków
2207 POL Kraków 00:23:28.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:26:13.86
145
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1732 POL Zwonowice 00:22:35.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:26:13.94
146
CZEPIEL Łukasz
... Okr Bike Team
1628 POL Krapkowice 00:22:56.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.75 01:26:15.61
147
ABSALON Zbigniew
Absalon Mtb Team
1388 POL Rybnik 00:22:32.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.75 01:26:28.29
148
PŁASZCZYMĄKA Szymon
1216 POL Piasek 00:22:44.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.75 01:26:29.92
149
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1535 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:03.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.75 01:26:31.49
150
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów 00:23:40.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.75 01:26:32.07
151
BACHNIAK Damian
Nice JURA BIKE Częstochowa
1062 POL Częstochowa 00:21:21.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.75 01:26:33.14
152
PILCH Adam
HOTEL PODIUM WISŁA - DIAGNOSTIX - CRYOSPACE
1975 POL Wisła 00:21:44.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.75 01:26:36.87
153
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy 00:23:42.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.75 01:26:38.78
154
NOWAK Wojtek
Nw-cars
1997 POL Dobczyce 00:23:28.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.75 01:26:40.00
155
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa 00:23:58.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.62 01:26:47.51
156
PAROT Marcin
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1209 POL Jastrzębie-Zdrój 00:22:43.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.62 01:26:50.27
157
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia 00:22:38.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.62 01:26:52.25
158
CISZEK Bartosz
Regress Riders
1352 POL Zabrze 00:22:35.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.62 01:26:56.07
159
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice 00:23:13.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.62 01:26:56.67
160
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka 00:23:22.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.62 01:27:07.79
161
SKALNY Rafał
Axis Piekary Śląskie
1984 POL Piekary Śląskie 00:23:01.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.49 01:27:21.11
162
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa 00:23:54.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.49 01:27:32.63
163
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów 00:24:43.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.49 01:27:34.98
164
ŻEBROWSKI Damian
nicroteam
2053 POL Siemianowice Śląskie 00:23:08.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.49 01:27:39.30
165
GIERLOTKA Wiktor
Kiwi Klub Mtb
1768 POL Katowice 00:23:40.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.49 01:27:40.30
166
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin 00:23:08.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.49 01:27:40.32
167
MAJCHRZYK Dominik
2241 POL Hadra 00:25:05.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.49 01:27:42.63
168
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 00:24:07.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.49 01:27:49.35
169
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza 00:22:37.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.49 01:27:49.48
170
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
2017 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:49.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.37 01:27:59.17
171
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1531 POL Czyżowice 00:23:58.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.37 01:28:04.61
172
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice 00:22:07.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.37 01:28:05.67
173
ROGALSKI Tomasz
Racibórz Cycling Team
1575 POL Racibórz 00:24:31.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.37 01:28:06.00
174
MIESZCZAK Dawid
1198 POL Kraków 00:23:55.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.37 01:28:07.79
175
PYRCHLA Łukasz
1960 POL Poraj 00:22:43.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.37 01:28:15.93
176
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin 00:23:13.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.37 01:28:16.14
177
WITA Michał
GK Victoria Rybnik
1706 POL Rybnik 00:21:56.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.37 01:28:17.11
178
ŚLUSARCZYK Anna
2191 POL Kostkowice 00:23:37.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.37 01:28:20.37
179
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:28.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.37 01:28:23.65
180
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała 00:23:04.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.37 01:28:26.52
181
BISS Damian
1696 POL Tychy 00:23:05.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.24 01:28:31.44
182
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1302 POL Zabrze 00:22:59.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.24 01:28:35.42
183
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik 00:23:09.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.24 01:28:36.35
184
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice 00:24:56.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.24 01:28:36.97
185
RYCHLEWSKI Tomasz
UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA
1767 POL Częstochowa 00:23:01.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.24 01:28:37.36
186
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś 00:23:00.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.24 01:28:41.00
187
WÓJCIK Krystian
Kozakowice Górne
1956 POL Goleszów 00:23:32.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.24 01:28:41.56
188
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów 00:23:20.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.24 01:28:48.71
189
RYCHLICKI Jarosław
Zabrzańskie Kozaki
1700 POL Zabrze 00:22:59.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.24 01:28:51.13
190
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów 00:24:43.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.24 01:28:58.25
191
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik 00:23:10.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.24 01:29:03.69
192
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1634 POL Rydułtowy 00:23:54.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.24 01:29:04.66
193
MROWIEC Jarosław
Kiwi Klub Mtb
1498 POL Chorzów 00:23:46.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.12 01:29:09.70
194
BOCHENEK Bartosz
1285 POL Myszków 00:22:41.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.12 01:29:12.47
195
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin 00:23:59.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.12 01:29:16.31
196
STAWOWCZYK Adam
2166 POL Piasek 00:23:18.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.12 01:29:17.00
197
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1659 POL Sosnowiec 00:24:06.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.12 01:29:21.89
198
KALIŚ Przemysław
1906 POL Kraków 00:24:01.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.12 01:29:26.07
199
KISZKA Łukasz
2276 POL Jerzmanowice 00:24:01.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.12 01:29:30.69
200
KARCZMAREK Tomasz
SzybkiSzpil
2040 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:27.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.12 01:29:35.14
201
KRZEMIEŃ Bartłomiej
2215 POL Katowice 00:25:42.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.12 01:29:41.30
202
DROŻYŃSKI Przemysław
PLAST-MET TEAM MTB
1800 POL Olkusz 00:23:45.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.00 01:29:45.52
203
CZERW Janusz
2173 POL Sosnowiec 00:23:31.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.00 01:29:47.10
204
TOKARZ Szymon
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2258 POL Brzeszcze 00:24:02.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.00 01:29:55.60
205
DOMAGAŁA Dariusz
2117 POL Sosnowiec 00:24:02.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 18.00 01:30:00.50
206
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy 00:23:58.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 18.00 01:30:03.82
207
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1128 POL Katowice 00:24:19.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 18.00 01:30:07.63
208
REDMAN Grzegorz
1222 POL Sławków 00:23:28.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 18.00 01:30:09.03
209
SKUPIEŃ Bartosz
1740 POL Kraków 00:24:34.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 18.00 01:30:12.15
210
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice 00:23:41.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 18.00 01:30:14.94
211
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler Mtb Team
1377 POL Czeladź 00:24:41.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.88 01:30:21.44
212
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów 00:25:53.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:27.51
213
OLEKSY Jakub
2229 POL Jaworzno 00:24:21.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:28.00
214
WRÓBEL Marcin
2208 POL Sucha Beskidzka 00:23:46.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:28.90
215
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom 00:24:40.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:30.03
216
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice 00:23:50.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:36.19
217
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa 00:24:01.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:36.21
218
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice 00:24:59.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:40.50
219
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów 00:23:43.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:41.34
220
ADAM Mirosław
1101 POL Szałsza 00:22:33.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:45.02
221
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice 00:23:46.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.88 01:30:53.71
222
URBANIAK Łukasz
PLAST-MET Team MTB
2149 POL Olkusz 00:23:30.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.76 01:30:54.17
223
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice 00:23:55.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.76 01:31:00.93
224
GRZESIAK Mariusz
1608 POL Huta Stara 00:23:47.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.76 01:31:02.02
225
SAMBOROWSKI Adam
Saint Gobain Squad
1226 POL Tworóg Mały 00:21:43.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.76 01:31:09.85
226
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków 00:23:35.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.76 01:31:17.84
227
WIĄCEK Piotr
Brak klubu
1828 POL Krzeszowice 00:25:49.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.76 01:31:27.38
228
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice 00:24:33.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.76 01:31:28.40
229
WIĄCKIEWICZ Łukasz
1832 POL Ruda Śląska 00:24:36.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.65 01:31:32.19
230
BOROWIECKI Michał
1664 POL Bolesław 00:23:28.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.65 01:31:34.00
231
SKIBIŃSKI Adam
1943 POL Jaworzno 00:24:40.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.65 01:31:36.62
232
MURAS Oskar
1658 POL Żory 00:24:47.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.65 01:31:42.92
233
GORZELANY Ewa
HOTEL PODIUM WISŁA - DIAGNOSTIX - CRYOSPACE
1977 POL Wisła 00:23:46.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.65 01:31:47.42
234
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec 00:24:04.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.65 01:31:52.49
235
SOSNA Roman
1238 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:58.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.65 01:31:58.63
236
LORENS Michał
1677 POL Mikołów 00:24:42.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.65 01:31:59.18
237
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica 00:25:20.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.65 01:32:02.86
238
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno 00:24:33.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.65 01:32:03.66
239
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany 00:24:25.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.65 01:32:03.76
240
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1560 POL Gliwice 00:23:47.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.53 01:32:07.24
241
LACHETA Adrian
1183 POL Rybnik 00:24:14.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.53 01:32:09.02
242
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice 00:24:46.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.53 01:32:12.97
243
SMĘTEK Nikodem
1689 POL Klucze 00:24:53.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.53 01:32:17.43
244
WRÓBEL Wojciech
1270 POL Tychy 00:24:31.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.53 01:32:23.26
245
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2084 POL Siemianowice Śląskie 00:23:08.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.53 01:32:25.16
246
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój 00:24:41.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.53 01:32:26.32
247
FRANICZEK Patryk
2177 POL Rybnik 00:25:14.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.53 01:32:35.71
248
TYLEK Marek
72D ROWMIX JAVA team
2160 POL Kraków 00:27:15.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:32:42.86
249
MOL Michał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1506 POL Ruda Śląska 00:23:43.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:32:47.98
250
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik 00:24:04.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:32:49.47
251
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1199 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:34.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:32:54.77
252
WOJNAR Janusz
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1267 POL Jastrzębie-Zdrój 00:24:22.93 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:32:58.74
253
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie 00:25:01.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:33:01.76
254
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa 00:25:29.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:33:05.86
255
KULA Andrzej
1162 POL Katowice 00:24:27.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:33:06.19
256
STAŚKO Mirosław
2226 POL Krakow 00:27:02.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.42 01:33:06.93
257
DRZEWIECKI Konrad
2152 POL Bukowno 00:25:00.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.42 01:33:12.13
258
KRZEMIŃSKI Tomasz
XELLECT
1097 POL Bytom 00:24:50.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.31 01:33:26.00
259
RZEPKA Paweł
TEAM ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom 00:23:58.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.31 01:33:33.14
260
PYTKA Tomasz
1426 POL Ruda Śląska 00:25:19.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.31 01:33:33.30
261
KĘSEK Michał
#bracia.na.rowerach
1885 POL Wiśniowa 00:24:23.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.31 01:33:35.04
262
ZIMOCH Jeremi
Old Skull Boys
1742 POL Ruda Slaska 00:26:07.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.31 01:33:39.58
263
KACZMARZYK Kacper
Nice JURA BIKE Częstochowa
2170 POL Częstochowa 00:24:51.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.31 01:33:50.61
264
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz 00:25:00.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.20 01:33:58.04
265
SON Kyongjae
KIWI CLUB MTB
1395 KOR Katowice 00:24:40.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.20 01:33:58.51
266
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze 00:24:03.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.20 01:34:00.19
267
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice 00:24:56.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.20 01:34:04.82
268
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy 00:25:32.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.20 01:34:05.56
269
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry 00:24:34.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.20 01:34:10.00
270
SZYPUŁA Grzegorz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1858 POL Łaziska Górne 00:25:23.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.20 01:34:12.50
271
SOBOLEWSKI Filip
1236 POL Jaworzno 00:24:51.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.20 01:34:12.61
272
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1277 POL Gliwice 00:24:49.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.20 01:34:26.57
273
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko 00:24:21.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.20 01:34:27.53
274
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2240 POL Tarnowskie Góry 00:24:25.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.09 01:34:31.06
275
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór 00:24:00.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.09 01:34:31.95
276
KLANK Łukasz
Brak
2172 POL Ruda Śląska 00:26:50.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.09 01:34:57.92
277
KOWALCZYK Igor
Okrąglik MTB Team
1175 POL Kraków 00:25:39.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:12.28
278
KAMIŃSKA Oliwia
Velonews.pl
1888 POL Gliwice 00:26:08.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:16.47
279
NOWROTEK Jakub
MAAGiczni Sport Team
1702 POL Zabrze 00:25:13.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:16.89
280
LECH Paweł
2043 POL Czeladź 00:26:02.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:17.88
281
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1394 POL Tychy 00:25:14.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:18.86
282
ŻMUDA Wojciech
MaLeWo PL
1280 POL Dąbrowa Górnicza 00:24:31.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:20.00
283
GAWRON Stanislaw
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1708 POL Bytom 00:24:50.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:20.26
284
PLUCIŃSKI Rafał
2251 POL Rybnik 00:26:41.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:23.13
285
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 00:26:42.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:23.44
286
CIURAJ Tomasz
1582 POL Wodzisław Śląski 00:23:38.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.98 01:35:24.47
287
PAŚNIK Łukasz
1210 POL Bytom 00:25:06.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.98 01:35:25.63
288
KWAPULINSKI Krzysztof
1593 POL Świętochłowice 00:25:48.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.98 01:35:31.89
289
MAŃKA Patryk
Sengam Sport Racing Team
1029 POL Łazy 00:25:51.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.98 01:35:37.99
290
GŁÓD Wojciech
2061 POL Ruda Śląska 00:24:47.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.98 01:35:39.68
291
BOGACZ Rafał
Nice JURA BIKE Częstochowa
1066 POL Częstochowa 00:25:24.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.88 01:35:45.75
292
PIETRAS Mariola
1493 POL Sosnowiec 00:24:31.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.88 01:35:47.37
293
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów 00:24:37.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.88 01:35:48.45
294
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1863 POL Chorzów 00:25:32.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.88 01:36:02.20
295
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń 00:24:41.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.88 01:36:06.84
296
SZPOREK Jakub
ProService Racing Team
1411 POL Zabrze 00:25:00.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.88 01:36:11.51
297
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice 00:26:09.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:19.91
298
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1168 POL Tychy 00:26:11.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:21.84
299
SZWED Adam
2002 POL Żywiec 00:25:56.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:26.14
300
MYMA Dariusz
myma
2052 POL Sosnowiec 00:26:02.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:26.35
301
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice 00:25:21.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:26.67
302
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz 00:24:45.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:37.99
303
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
2267 POL Klucze 00:25:44.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:38.87
304
KWIETNIEWSKI Łukasz
1182 POL Kaczyce 00:26:07.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:40.16
305
MALIK Tomasz
2271 POL Chorzów 00:26:11.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:36:43.56
306
GARBARZ Łukasz
2047 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:30.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.77 01:36:48.16
307
KASZOK Marcin
odkrywcy taurus cycling team
1536 POL Katowice 00:26:42.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.67 01:36:54.34
308
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:39.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.67 01:36:54.41
309
POKORNY Krzysztof
2078 POL Czeladź 00:26:11.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.67 01:36:55.76
310
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy 00:24:56.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.67 01:37:01.24
311
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom 00:26:56.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.67 01:37:12.21
312
ŚLIWAKOWSKI Radosław
1254 POL Korwinów 00:26:12.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.67 01:37:14.47
313
SUKIENNIK Krzysztof
1247 POL Rybnik 00:25:48.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.67 01:37:18.68
314
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
1836 POL Zabrze 00:25:25.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.56 01:37:37.69
315
SZCZYGIELSKI Adam
1922 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:38.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.56 01:37:51.53
316
TARNÓWKA Krzysztof
1257 POL Olkusz 00:26:05.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.56 01:37:56.79
317
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA TEAM
2221 POL Sosnowiec 00:26:20.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:06.05
318
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice 00:27:18.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:06.14
319
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa 00:24:37.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:06.87
320
SWALSKI Mariusz
1831 POL Jastrzębie-Zdrój 00:25:07.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:12.10
321
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice 00:25:28.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:17.15
322
GÓRSKI Tomasz
2120 POL Sosnowiec 00:25:15.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:17.96
323
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza 00:27:01.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:21.49
324
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1519 POL Ruda Śląska 00:26:22.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:28.77
325
STEUER Szymon
2108 POL Bełk 00:28:16.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.46 01:38:30.15
326
OBERSZTALSKI Paweł
1583 POL Tarnowskie Góry 00:26:24.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:40 16.46 01:38:39.19
327
KĘSEK Marek
#bracia.na.rowerach
1884 POL Kraków 00:25:43.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:41 16.36 01:39:16.26
328
SZCZYGIELSKI Michał
2243 POL Sosnowiec 00:26:46.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:41 16.36 01:39:17.27
329
BORZĘCKI Grzegorz
2187 POL Dabrowa Górnicza 00:26:18.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:41 16.36 01:39:17.77
330
GŁUSZEK Paweł
2209 POL Stryszawa 00:26:29.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:41 16.27 01:39:21.74
331
WYPYCH Paweł
2227 POL Sosnowiec 00:27:29.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:41 16.27 01:39:23.18
332
MAJZEL Marcin
Maniana Team
2168 POL Tworóg 00:26:25.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.27 01:39:28.82
333
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
1467 POL Katowice 00:24:57.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.27 01:39:32.52
334
KOMAR Grzegorz
1171 POL Siemianowice Śląskie 00:27:15.93 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.27 01:39:36.81
335
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
1515 POL Knurów 00:26:55.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.27 01:39:47.06
336
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2079 POL Będzin 00:27:00.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.27 01:39:47.22
337
KOTULA Łukasz
Polarex
2139 POL Katowice 00:27:10.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.27 01:39:50.60
338
TWARDOWSKI Jacek
2111 POL Oświęcim 00:26:39.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.27 01:39:51.88
339
MAŁOCHA Jan
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2257 POL Regulice 00:27:10.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.17 01:39:55.13
340
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń 00:25:30.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:04.23
341
BIES Rafał
1112 POL Bielsko-Biała 00:25:13.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:10.40
342
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś 00:25:52.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:10.98
343
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:02.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:13.66
344
WALAWENDER Wojciech
2048 POL Jaworzno 00:26:00.93 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:17.33
345
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2141 POL Cieszyn 00:26:16.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:18.53
346
NOWROTEK Michał
MAAGiczni Sport Team
2174 POL Zabrze 00:25:13.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:18.94
347
KOZIOŁ Arkadiusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1075 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:32.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.17 01:40:23.32
348
BEJGROWICZ Dawid
Regress Riders
1350 POL Gliwice 00:26:38.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.17 01:40:28.21
349
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała 00:25:50.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.07 01:40:38.20
350
KOŚCIELSKI Krzysztof
2259 POL Bukowno 00:26:07.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.07 01:40:44.42
351
NAWROCKI Grzegorz
Uks Katolik Częstochowa
2132 POL Myszków 00:25:11.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.07 01:40:44.45
352
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa 00:26:34.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.07 01:40:45.62
353
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa 00:26:40.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.07 01:40:51.25
354
CHOŁAJ Nikolaus
2057 POL Będzin 00:25:31.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.07 01:40:52.87
355
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów 00:26:24.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.07 01:40:57.41
356
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa 00:26:07.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.07 01:40:58.70
357
HYRA Przemysław
Łowery Team
1716 POL Przystajń 00:28:37.94 --:--:--:-- --:--:--:-- 3:45 15.98 01:41:10.66
358
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska 00:26:22.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 15.98 01:41:10.78
359
LALEWICZ Marcin
1184 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:30.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 15.98 01:41:11.76
360
MACZYNSKI Daniel
STARY MŁYN MIKOŁÓW
1678 POL Mikolow 00:26:09.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 15.98 01:41:12.85
361
PAWEŁCZYK Krzysztof
1754 POL Siemianowice Śląskie 00:25:08.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 15.98 01:41:14.08
362
WYŻKIEWICZ Bartosz
Proservice Racing Team
2064 POL Mikołów 00:26:21.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:46 15.98 01:41:15.96
363
SZYBIAK Marek
2206 POL Katowice 00:27:46.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:46 15.98 01:41:31.37
364
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła 00:25:52.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:46 15.98 01:41:35.23
365
TABOR Mirosław
PZU Sport Team
1880 POL Chorzów 00:26:58.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:46 15.98 01:41:37.67
366
KUŚKA Marcin
1881 POL Katowice 00:27:48.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:41:43.53
367
KANIA Krzysztof
1572 POL Wojkowice Kościelne 00:26:52.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:41:50.39
368
JAWOREK Mikołaj
Decathlon Katowice
2123 POL Katowice 00:26:36.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:41:53.47
369
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice 00:26:14.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:41:53.72
370
ZAKRZEWSKI Tomasz
Scottdealer.com
2145 POL Tarnowskie Góry 00:26:59.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:41:53.92
371
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze 00:26:15.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:41:55.75
372
FICEK Rafał
2230 POL Mysłowice 00:26:37.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:42:04.06
373
MIŚKÓW Mariusz
misiek na bajku
1771 POL Żory 00:26:08.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:42:04.86
374
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik 00:26:56.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.88 01:42:06.67
375
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2134 POL Częstochowa 00:26:29.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.88 01:42:16.36
376
JOKEL Edyta
Kiwi Klub MTB
1399 POL Chorzów 00:26:51.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.88 01:42:17.84
377
BACHNIAK Katarzyna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1063 POL Częstochowa 00:26:39.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.79 01:42:21.70
378
GŁADYSZ Michał
Alkopedały
2003 POL Rudniki 00:27:08.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.79 01:42:22.60
379
KOWALCZYK Jakub
2213 POL Rędziny 00:29:45.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.79 01:42:32.67
380
KULAWIK Przemysław
Międzymiastowi MTB
1383 POL Regulice 00:25:56.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.79 01:42:36.03
381
BUGDOŁ Tomasz
1683 POL Katowice 00:26:41.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.79 01:42:46.80
382
GÓRSKI Piotr
Hager Sport Team
1150 POL Będzin 00:28:02.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.79 01:42:50.47
383
SZKOLNY Piotr
... Beer Biker Krapkowice
1627 POL Krapkowice 00:26:10.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.79 01:42:52.60
384
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept Mtb team
1357 POL Sosnowiec 00:26:34.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.70 01:42:55.06
385
OSUCH Dariusz
1639 POL Bukowno 00:26:11.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.70 01:42:58.27
386
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa 00:28:35.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.70 01:43:13.43
387
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice 00:26:37.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.70 01:43:14.99
388
BULSKI Wojtek
2212 POL Sosnowiec 00:26:54.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.70 01:43:22.73
389
KOSELSKI Jacek
1172 POL Tychy 00:27:16.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.61 01:43:30.91
390
DURAJ Dominik
1134 POL Bystra 00:27:18.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.61 01:43:39.65
391
SPORYS Marcin
2253 POL Czechowice-Dziedzice 00:27:41.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.61 01:43:46.39
392
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1488 POL Rybnik 00:26:18.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.61 01:43:54.59
393
DŁUGOKĘCKI Adrian
2261 POL Ruda Śląska 00:27:36.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.61 01:43:57.47
394
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1340 POL Mysłowice 00:25:26.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.61 01:43:58.56
395
MATUSIK Dawid
1200 POL Żory 00:24:23.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.61 01:43:59.85
396
WOJTANOWICZ Bartosz
2266 POL Sosnowiec 00:28:55.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.61 01:44:05.41
397
PAJĄK Mateusz
Ing Tech Poland
1454 POL Dąbrowa Górnicza 00:27:41.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.52 01:44:18.34
398
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów 00:27:16.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.52 01:44:24.25
399
KULA Mateusz
1098 POL Bieruń 00:27:30.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.52 01:44:24.48
400
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków 00:26:50.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.52 01:44:31.72
401
KLIMCZYK Jakub
1840 POL Będzin 00:26:57.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.52 01:44:33.04
402
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice 00:28:41.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.52 01:44:38.61
403
BAKA Arkadiusz
2171 POL Dąbrowa Górnicza 00:27:57.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.43 01:44:42.17
404
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź 00:27:48.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.43 01:44:43.05
405
GREŃ Arkadiusz
2260 POL Boguchwałowice 00:27:17.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.43 01:44:47.01
406
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice 00:25:12.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.43 01:44:47.09
407
KRYNICKI Tomasz
1926 POL Gliwice 00:28:01.88 --:--:--:-- --:--:--:-- 3:54 15.43 01:45:04.32
408
WÓJCIAK Patryk
2041 POL Sosnowiec 00:26:33.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.43 01:45:07.11
409
KULA Bogdan
1179 POL Pszczyna 00:27:34.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.43 01:45:08.57
410
KĄDZIELA Maciej
Ing Tech Poland
1453 POL Bytom 00:28:45.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:55 15.34 01:45:41.78
411
BALCER Grzegorz
1105 POL Katowice 00:28:30.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:56 15.34 01:45:45.52
412
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie 00:26:44.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:56 15.34 01:45:48.05
413
PIEJAK Paweł
2247 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:21.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:56 15.25 01:45:55.10
414
KWIATOŃ Tomasz
ATZ MTB Bike Team
1181 POL Pawłowice 00:23:33.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:56 15.25 01:45:57.86
415
KOWALCZYK Mirosław
2039 POL Malinowice 00:26:44.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:57 15.25 01:46:14.27
416
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów 00:27:28.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:57 15.25 01:46:26.13
417
WACHECKI Sebastian
Bikehead
2033 POL Dąbrowa Górnicza 00:27:46.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.17 01:46:40.87
418
MAKULSKI Piotr
1425 POL Będzin 00:27:59.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.17 01:46:48.43
419
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów 00:28:53.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.17 01:46:51.00
420
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka 00:26:48.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.17 01:46:56.18
421
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska 00:28:51.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.08 01:47:10.83
422
MALIK Piotr
2269 POL Siemianowice Śląskie 00:27:31.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.08 01:47:18.37
423
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów 00:27:48.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 15.08 01:47:34.85
424
CEMBALA Krzysztof
2275 POL Bielsko-Biała 00:28:17.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 15.00 01:47:46.70
425
BINDACZ Jan
2186 POL Rydułtowy 00:28:24.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 15.00 01:47:54.98
426
BACA Ryszard
1711 POL Kraków 00:28:48.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:01 15.00 01:48:08.24
427
WIEJOWSKI Paweł
1262 POL Zabrze 00:27:32.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:02 14.92 01:48:28.98
428
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik 00:28:35.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:02 14.92 01:48:37.61
429
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1451 POL Katowice 00:25:44.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:02 14.92 01:48:38.75
430
KRAWIEC Damian
1177 POL Zabrze 00:28:00.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:02 14.92 01:48:39.81
431
MUSIAŁ Mariusz
2193 POL Będzin 00:28:45.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:02 14.92 01:48:46.76
432
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów 00:27:08.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:03 14.84 01:48:56.92
433
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska 00:27:32.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:03 14.84 01:49:00.66
434
TOMANEK Damian
1715 POL Katowice 00:28:11.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:03 14.84 01:49:15.78
435
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec 00:26:57.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:03 14.84 01:49:17.42
436
KOSIŃSKI Marcin
2300 POL Gliwice 00:30:30.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:04 14.84 01:49:28.46
437
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice 00:26:40.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:04 14.75 01:49:31.26
438
CIEŚLIŃSKA Izabela
1491 POL Bytom 00:27:56.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:04 14.75 01:49:38.15
439
GRZEBIEŃ Michał
2278 POL Bytom 00:28:30.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.75 01:49:48.70
440
MROWIEC Klaudia
Kiwi Klub Mtb
1397 POL Chorzów 00:28:31.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.75 01:49:49.89
441
KASPERCZYK Adam
2244 POL Katowice 00:28:36.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.75 01:49:54.51
442
PRUSIK Kamil
1497 POL Rybnik 00:29:26.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.75 01:49:58.59
443
KLASIK Paweł
Proservice Racing Team
1409 POL Katowice 00:27:06.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.75 01:49:59.66
444
RAPACZ Henryk
1221 POL Tychy 00:28:43.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.75 01:49:59.83
445
FRYC Dominik
PLAST-MET TEAM MTB
2150 POL Filipowice 00:27:06.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.75 01:49:59.96
446
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa 00:27:53.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.67 01:50:08.03
447
PTAK Henryk
2190 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:13.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:06 14.67 01:50:32.20
448
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska 00:28:14.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:06 14.67 01:50:33.43
449
HAZELBUSZ Olaf
2138 POL Przezchlebie 00:28:46.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.59 01:50:57.54
450
MAŃKA Jacek
1633 POL Rybnik 00:27:48.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:08 14.59 01:51:10.28
451
STACHURSKI Mateusz
2194 POL Bielsko-Biała 00:28:16.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:08 14.59 01:51:16.04
452
FOKS Wojciech
Międzymiastowi MTB
1384 POL Katowice 00:28:29.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:08 14.52 01:51:24.41
453
WITCZAK Mateusz
1265 POL Gliwice 00:27:03.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:09 14.52 01:51:39.77
454
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec 00:28:17.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:10 14.44 01:52:23.22
455
NOWAK Marcin
2082 POL Poręba 00:28:59.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:10 14.44 01:52:26.38
456
PAWLAK-WOJTAL Anna
2042 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:46.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:52:30.93
457
BREJNAK Agnieszka
1670 POL Rybnik 00:28:57.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:12 14.36 01:53:02.12
458
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec 00:29:20.99 --:--:--:-- --:--:--:-- 4:12 14.29 01:53:20.77
459
PERNAL Szymon
Adient Team
2239 POL Oświęcim 00:31:48.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:13 14.29 01:53:31.15
460
KULIG Karolina
Saint-Gobain SQUAD
2044 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:43.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:13 14.21 01:53:46.15
461
SIKORA Mateusz
ING Tech Poland
1461 POL Sosnowiec 00:28:45.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:13 14.21 01:53:46.51
462
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec 00:28:13.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:14 14.21 01:53:59.52
463
MAKUCH Marcin
1190 POL Wieliczka 00:28:22.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:14 14.21 01:54:05.60
464
SUWAJ Jakub
Polarex
2167 POL Bielsko-Biała 00:33:38.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:14 14.21 01:54:09.65
465
PIETRAS Magdalena
2110 POL Sosnowiec 00:31:17.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:14 14.21 01:54:12.78
466
SMALCERZ Kinga
Najlepszaforma.pl
1232 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:45.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:16 14.14 01:54:50.79
467
SURA Kamil
1691 POL Rybnik 00:27:33.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:16 14.14 01:54:52.03
468
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka 00:29:23.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 14.06 01:55:24.14
469
MATYSIAK Grzegorz
2155 POL Tychy 00:30:38.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 14.06 01:55:24.78
470
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice 00:28:40.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 14.06 01:55:28.23
471
SOSWA Paweł
1649 POL Sosnowiec 00:27:32.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 14.06 01:55:28.24
472
STĘPIEŃ Tomasz
2140 POL Katowice 00:30:51.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 13.99 01:55:34.63
473
DĄBEK Arkadiusz
1132 POL Bukowno 00:29:34.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 13.99 01:55:38.28
474
SASAK Grzegorz
Międzymiastowi MTB
1385 POL Kraków 00:30:17.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 13.99 01:55:47.35
475
PIOTROWSKI Tomasz
MTB Przystajn Team
1215 POL Przystajń 00:28:37.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 13.99 01:55:48.67
476
KOWALIK Mirosław
Profi Styl SerwisSport
2162 POL Ruda Sląska 00:28:25.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 13.99 01:55:57.06
477
CZECH Eliza
1668 POL Sosnowiec 00:29:00.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 13.99 01:55:59.66
478
KOZYRA Jacek
1510 POL Rybnik 00:30:38.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 13.99 01:56:05.86
479
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1362 POL Sosnowiec 00:29:01.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:13.90
480
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin 00:26:29.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:20.21
481
CHORĄŻECZEWSKI Jacek
2169 POL Kraków 00:29:12.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:20.89
482
PIELECH Halina
1533 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:18.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:25.60
483
PAŁOSZ Piotr
1644 POL Czaniec 00:30:52.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:28.18
484
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa 00:31:07.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:28.57
485
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1447 POL Siemianowice Śląskie 00:30:44.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:21 13.85 01:57:00.23
486
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń 00:28:20.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:28.86
487
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:53.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:52.18
488
PIEGZA Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1509 POL Ruda Ślaska 00:32:56.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.71 01:58:04.82
489
KMITA Tomasz
2236 POL Gliwice 00:29:08.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.71 01:58:09.03
490
KOWALSKI Adrian
2252 POL Oświęcim 00:27:34.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.71 01:58:29.06
491
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków 00:29:27.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.64 01:58:45.17
492
CZAPKA Grzegorz
2255 POL Knurów 00:29:00.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:26 13.57 01:59:35.39
493
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia 00:28:32.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:27 13.50 01:59:51.20
494
WIDENKA Bartosz
1261 POL Gorzyce 00:40:50.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:27 13.50 01:59:52.03
495
WOJNAR Grzegorz
2205 POL Katowice 00:30:40.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:28 13.43 02:00:19.21
496
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1364 POL Częstochowa 00:29:51.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:30 13.37 02:01:22.07
497
PUŁCZYŃSKI Bartłomiej
2144 POL Skawina 00:31:07.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:30 13.37 02:01:23.73
498
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2157 POL Mysłowice 00:31:09.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:32 13.24 02:02:18.96
499
MARKIEWKA Dawid
2231 POL Ruda Śląska 00:27:47.36 --:--:--:-- --:--:--:-- 4:33 13.24 02:02:41.29
500
MIELCZAREK Krzysztof
2176 POL Siemianowice Śląskie 00:31:34.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.17 02:03:06.05
501
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry 00:31:13.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.17 02:03:11.99
502
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice 00:30:55.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.17 02:03:13.17
503
MATIAS Justyna
2183 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:10.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.17 02:03:14.47
504
DELEWSKA Kaja
2182 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:07.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.17 02:03:14.73
505
MALEC Grzegorz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1077 POL Witkowice 00:29:04.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.17 02:03:17.58
506
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1346 POL Mysłowice 00:30:01.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:37 13.04 02:04:16.52
507
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec 00:30:48.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:38 12.98 02:04:49.48
508
KOWALCZYK Mariusz
1923 POL Tarnowskie Góry 00:31:14.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:39 12.92 02:05:14.44
509
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz 00:31:43.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:41 12.86 02:06:17.77
510
POŁOMSKI Paweł
1697 POL Czerwionka-Leszczyny 00:30:56.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:42 12.80 02:06:32.39
511
GRABIEC Piotr
2225 POL Tychy 00:33:36.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:43 12.74 02:07:00.49
512
LEE Mingyeong
2122 KOR Pszczynska 34 /2 Zory 44-240 00:32:07.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:44 12.68 02:07:31.10
513
SZMULIK-WOJTANOWICZ Marta
2265 POL Sosnowiec 00:33:27.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:46 12.62 02:08:36.68
514
KASPERCZYK Marian
Kspz Polarex
1913 POL Siemianowice Śląskie 00:31:56.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:47 12.56 02:09:08.27
515
PERNAL Iwona
2238 POL Oświęcim 00:33:27.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:48 12.50 02:09:18.88
516
KRÓL Anna
1590 POL Kraków 00:33:52.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:52 12.39 02:10:57.03
517
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1456 POL Czeladź 00:32:29.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:53 12.33 02:11:34.46
518
MATUSZKIEWICZ Anna
2158 POL Bielsko-Biała 00:33:56.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:54 12.27 02:12:15.26
519
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1777 POL Rybnik 00:34:56.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:57 12.16 02:13:15.94
520
KLUCZYŃSKI Tomasz
Plastmet Team
1566 POL Rodaki 00:33:10.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:57 12.16 02:13:27.74
521
MUCHA Zofia
2219 POL Kraków 00:33:39.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:58 12.11 02:13:39.83
522
MAŁEK Hubert
DMK INVEST TEAM
1369 POL Częstochowa 00:26:45.84 --:--:--:-- --:--:--:-- 5:02 11.95 02:15:46.20
523
KOLANOWSKA Dorota
Romet Factory Team
1039 POL Gliwice 00:34:44.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:08 11.74 02:18:11.07
524
MANN Grzegorz
1898 POL Zabrze 00:33:33.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:14 11.49 02:21:00.32
525
TOBIJASZ Michał
2036 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:10.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:15 11.44 02:21:22.77
526
OZIMEK Stanisław
2156 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:34.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:19 11.30 02:23:15.66
527
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1629 POL Katowice 00:35:25.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:19 11.30 02:23:19.93
528
ZALEWSKA Ida
2051 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:55.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:23 11.16 02:24:55.34
529
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1343 POL Sosnowiec 00:35:53.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:24 11.11 02:25:45.31
530
MARQUARDT Adam
2147 POL Knurów 00:33:11.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:27 11.02 02:26:45.11
531
SKOWROŃSKI Maciej
2188 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:58.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:31 10.89 02:28:37.00
532
MATUSZKIEWICZ Radosław
2159 POL Bielsko-Biała 00:36:01.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:32 10.84 02:29:20.76
533
KIEŁTYKA Robert
PLAST-MET
2151 POL Olkusz 00:34:24.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:39 10.63 02:32:12.38
534
CZAJECKI Pawel
1803 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:00.23 --:--:--:-- --:--:--:-- 5:41 10.55 02:33:25.55
535
PENCHERKIEWICZ-MATYSIAK Jagoda
1213 POL Tychy 00:38:18.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:43 10.51 02:34:08.87
536
BENESIEWICZ Bogusława
1109 POL Radzyń Podlaski 00:37:41.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:56 10.11 02:39:54.21
537
KORONA Justyna
2242 POL Gliwice 00:37:39.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:03 9.93 02:43:10.54
538
PĄCHALSKI Tomasz
2217 POL Katowice 00:43:05.91 --:--:--:-- --:--:--:-- 6:12 9.71 02:46:58.98
539
JAROSZ Joanna
2218 POL Tarnowskie Góry 00:41:05.65 --:--:--:-- --:--:--:-- 6:12 9.71 02:47:00.65
540
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz 00:43:04.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:22 9.44 02:51:42.21
541
ŻYDEK Monika
MK TEAM
2268 POL Chorzów 00:45:23.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:28 9.28 02:54:31.02
542
ŻYDEK Rafał
ING TECH
1457 POL Chorzów 00:45:25.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:28 9.28 02:54:32.45
543
CHAŁCZYŃSKI Michał
2195 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:28.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 7:23 8.13 03:19:13.09
544
KOL Jakub
Unicyclist
2116 POL Katowice 00:48:52.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 8:23 7.16 03:46:13.51

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU