Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Jeleśnia

Jeleśnia, Polska
28.07.2019

Wyniki

Pro 58 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
ŁUKASIK Krzysztof
Jbg-2 Cryospace
2179 POL 00:27:19.43 01:45:05.60 02:13:38.48 2:53 20.94 02:46:18.87
2
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń 00:27:26.95 01:45:05.85 02:13:37.58 2:53 20.94 02:46:19.74
3
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 00:27:26.43 01:46:40.49 02:15:20.97 2:53 20.86 02:46:40.09
4
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL 00:27:20.80 01:46:10.75 02:14:53.33 2:53 20.79 02:47:12.10
5
ROŻEK Karol
CST 7R MTB TEAM
1545 POL Kraków 00:27:56.26 01:49:33.53 02:18:24.81 2:58 20.28 02:51:37.33
6
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1835 POL Zywiec 00:27:55.31 01:50:40.58 02:21:08.88 3:02 19.80 02:55:51.01
7
MICHAŁEK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1876 POL 00:27:19.52 01:48:58.87 02:22:08.79 3:05 19.53 02:58:26.80
8
KOZAK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
2783 POL 00:27:33.96 01:51:33.72 02:25:20.24 3:09 19.08 03:02:34.53
9
NIEBORAS Mateusz
Jbg-2 Cryospace
2856 POL 00:27:26.62 01:51:35.76 02:25:20.58 3:09 19.08 03:02:35.07
10
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 00:29:31.49 01:57:22.41 02:29:32.94 3:11 18.83 03:04:37.40
11
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
2842 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:33.56 01:57:26.12 02:29:33.37 3:12 18.83 03:04:47.96
12
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 00:29:54.16 02:00:18.37 02:32:21.11 3:15 18.53 03:07:46.21
13
POMARAŃSKI Kamil
CYCLO TRENER TEAM
2319 POL Kielce 00:30:07.69 02:02:04.96 02:35:41.31 3:20 18.01 03:13:01.34
14
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów 00:30:09.15 02:03:06.40 02:36:45.15 3:21 18.01 03:13:28.51
15
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 00:30:31.83 02:04:55.26 02:39:53.40 3:27 17.47 03:19:14.44
16
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna
KSM TREK RACING TEAM
2846 POL Bukowina Tatrzańska 00:30:54.82 02:05:14.95 02:40:26.48 3:27 17.42 03:19:51.97
17
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 00:30:51.41 02:06:20.58 02:42:11.94 3:27 17.42 03:20:04.07
18
PIECH Aleksander
2726 POL Kotliny 00:31:25.64 02:05:01.36 02:40:36.22 3:28 17.37 03:20:10.81
19
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1891 POL Czernichow 00:31:35.54 02:08:23.51 02:42:53.16 3:30 17.21 03:22:08.61
20
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1720 POL Chrzanów 00:30:07.15 02:08:06.85 02:42:59.42 3:30 17.21 03:22:14.07
21
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 00:31:07.14 02:08:51.67 02:44:43.33 3:31 17.11 03:23:22.91
22
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1597 POL Sosnowiec 00:30:51.75 02:08:52.88 02:44:49.25 3:31 17.11 03:23:27.36
23
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 00:30:55.37 02:06:36.36 02:42:04.16 3:31 17.11 03:23:41.34
24
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek 00:30:46.80 02:09:42.49 02:46:00.51 3:32 17.06 03:24:05.19
25
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 00:32:12.17 02:07:16.41 02:44:48.31 3:32 17.01 03:24:23.47
26
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 00:31:04.99 02:09:36.39 02:45:19.70 3:33 16.91 03:25:35.92
27
STĘPIEŃ Tomasz
Orion Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski 00:31:42.45 02:07:26.70 02:43:32.11 3:34 16.86 03:26:13.84
28
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec 00:30:50.08 02:10:23.49 02:46:44.19 3:34 16.86 03:26:26.11
29
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:30:30.69 02:05:51.06 02:47:25.81 3:34 16.81 03:26:43.94
30
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy 00:31:43.52 02:10:40.86 02:47:27.74 3:35 16.81 03:27:01.87
31
BIEL Szymon
Viktoria Rybnik
2379 POL Żywiec 00:29:09.00 02:03:35.68 02:41:17.78 3:35 16.76 03:27:32.65
32
DZIUK Adam
Sengam Sport Racing Team
1022 POL Koziegłowy 00:30:58.91 02:10:42.09 02:47:31.73 3:36 16.67 03:28:35.87
33
PAWLICA Piotr
Dzida Jeleśnia
2892 POL Jeleśnia 00:32:49.02 02:12:42.40 02:49:42.53 3:38 16.57 03:30:07.95
34
PROCHOWNIK Marcin
SportPasjaŻywiec
2339 POL Żywiec 00:30:49.56 02:06:55.22 02:46:37.76 3:39 16.48 03:30:59.30
35
ZIÓŁKOWSKA Michalina
CST 7R MTB Team
1547 POL Bielany Wrocławskie 00:33:16.19 02:13:44.23 02:51:50.59 3:39 16.43 03:31:39.50
36
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:31:03.52 02:11:54.89 02:51:10.42 3:40 16.38 03:32:12.13
37
WACŁAWEK Michał
CYCLOTRENER TEAM
2851 POL Istebna 00:33:42.04 02:11:27.92 02:52:42.75 3:41 16.29 03:33:19.88
38
SIKORA Szymon
Regress Riders
1355 POL Gliwice 00:32:37.19 02:16:13.26 02:54:17.97 3:41 16.29 03:33:31.23
39
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń 00:33:22.89 02:18:09.16 02:55:25.39 3:42 16.25 03:34:28.14
40
STANUSZEK Marcin
72D Rowmix Java Team
1890 POL Brzesko 00:31:03.92 02:09:51.24 02:54:36.10 3:43 16.20 03:35:02.78
41
TOMERA Tomasz
Rk Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice 00:31:38.00 02:16:25.84 02:56:16.39 3:46 15.98 03:37:32.69
42
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
2705 POL Katowice 00:31:09.04 02:14:14.07 02:54:16.78 3:46 15.98 03:37:36.61
43
CYGAN Szymon
KK Cyklon Warszawa
2808 POL Warszawa 00:33:58.92 02:17:22.26 02:55:43.63 3:46 15.98 03:37:44.35
44
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1318 POL Jastrzębie-Zdrój 00:31:43.55 02:15:23.72 02:59:08.75 3:46 15.93 03:38:10.96
45
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 00:33:00.45 02:13:53.27 02:55:18.49 3:46 15.93 03:38:27.45
46
MUSIOŁ Tomasz
Romet Factory Team
2748 POL Tychy 00:32:21.96 02:18:00.09 02:56:15.62 3:47 15.89 03:38:45.66
47
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice 00:32:00.17 02:13:33.56 02:51:57.06 3:47 15.89 03:39:00.67
48
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 00:33:13.60 02:17:12.24 02:56:59.25 3:47 15.89 03:39:11.82
49
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:33:25.67 02:18:09.16 02:54:16.82 3:48 15.85 03:39:52.34
50
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1964 POL Jaworzno 00:32:09.08 02:13:58.52 02:58:48.96 3:48 15.80 03:39:59.59
51
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice 00:33:33.06 02:15:06.25 03:01:11.61 3:49 15.76 03:40:31.56
52
CHOJNACKI Jakub
Chojnacki Mtb Team
2815 POL Zawiercie 00:33:40.30 02:19:52.67 02:58:33.13 3:49 15.76 03:40:46.50
53
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina 00:31:49.94 02:17:14.76 02:57:26.12 3:49 15.76 03:40:53.29
54
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:32:54.39 02:18:49.08 02:59:40.70 3:49 15.72 03:41:14.47
55
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1317 POL Marklowice 00:31:55.17 02:10:00.07 02:56:56.52 3:52 15.55 03:43:57.49
56
ŻUREK Michał
2325 POL Czestochowa 00:32:20.25 02:16:50.46 03:04:05.74 3:57 15.18 03:48:56.59
57
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno 00:35:17.10 02:26:04.82 03:05:58.80 3:58 15.18 03:49:21.65
58
POZOWSKI Jan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2106 POL Katowice 00:34:53.21 02:25:19.82 03:07:27.74 3:59 15.10 03:50:35.54
59
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 00:33:33.06 02:22:42.01 03:05:05.41 3:59 15.06 03:50:45.28
60
CZYŻ Michał
Motorola Bike Team
2867 POL Wisła 00:33:27.27 02:21:22.23 03:05:30.36 3:60 15.06 03:51:05.29
61
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 00:32:17.00 02:25:40.44 03:07:28.26 4:01 14.99 03:52:28.98
62
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2883 POL Wodzisław Śl. 00:35:05.76 02:28:17.20 03:09:33.74 4:02 14.87 03:53:43.53
63
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 00:35:41.23 02:26:35.66 03:07:50.73 4:03 14.87 03:54:14.76
64
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2181 POL Chrzanów 00:32:30.92 02:27:32.17 03:09:48.31 4:03 14.83 03:54:24.25
65
SERAFIN Alina
Thp Team
2298 POL Opole 00:36:03.89 02:28:59.40 03:10:13.09 4:03 14.83 03:54:28.23
66
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1436 POL Częstochowa 00:36:55.45 02:28:47.32 03:10:40.69 4:04 14.80 03:55:00.04
67
WINIARSKI Przemek
Shimano Service Center Sosnowiec
1750 POL Bytom 00:35:36.38 02:25:37.51 03:10:47.15 4:04 14.76 03:55:30.02
68
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń 00:35:18.35 02:27:15.74 03:10:52.31 4:05 14.72 03:56:08.01
69
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 00:36:18.97 02:32:04.54 03:12:44.93 4:05 14.72 03:56:08.79
70
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:49.06 02:30:46.66 03:12:18.35 4:05 14.72 03:56:23.26
71
MZYK Grzegorz
Adient Team/40-Latek Tychy
2853 POL Lędziny 00:34:18.27 02:23:34.11 03:12:16.69 4:07 14.61 03:58:29.98
72
JASIULEK Tomasz
1895 POL Orzesze 00:33:02.42 02:26:31.93 03:11:00.80 4:08 14.54 03:59:14.90
73
DZIDA Artur
sdlfslflwjelrwjelrljvljlsflslfweofjlajljlvjlvjl...
2869 POL Bielsko-Biała 00:40:17.64 02:34:50.49 03:15:55.16 4:09 14.50 03:59:49.94
74
WRONA Monika
2326 POL Cieszyn 00:35:54.39 02:31:48.21 03:15:27.37 4:10 14.46 04:00:44.48
75
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:17.68 02:26:23.27 03:12:04.56 4:10 14.46 04:00:46.90
76
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice 00:32:23.68 02:23:52.09 03:15:15.78 4:10 14.43 04:01:06.60
77
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1027 POL Klucze 00:37:27.23 02:30:54.10 03:13:39.26 4:11 14.39 04:01:48.04
78
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1435 POL Częstochowa 00:36:21.63 02:32:53.89 03:17:59.48 4:11 14.36 04:02:13.92
79
ŁOPATKA Krystian
2854 POL Żywiec 00:35:24.31 02:30:56.87 03:15:05.70 4:11 14.36 04:02:14.56
80
PROCHOWNIK Marcin
Alp
2356 POL Bielsko Biała 00:36:22.38 02:32:58.95 03:16:25.81 4:12 14.36 04:02:41.52
81
SZCZEPINA Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Chrzanów
2655 POL Plaza 00:35:07.42 02:26:19.14 03:16:43.74 4:13 14.25 04:04:24.81
82
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1322 POL Jastrzębie-Zdrój 00:33:48.46 02:28:28.84 03:13:19.73 4:13 14.25 04:04:28.97
83
JANUS Szymon Tymon
Shimano Service Center Sosnowiec
1747 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:51.49 02:27:21.60 03:15:07.66 4:14 14.22 04:04:56.63
84
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice 00:35:28.13 02:29:39.57 03:16:38.08 4:15 14.15 04:06:15.09
85
LESZCZYŃSKI Mariusz
2849 POL Gliwice 00:38:08.39 02:37:08.97 03:21:08.26 4:16 14.11 04:06:49.44
86
BARTNIK Marcin
SAP Serwis Team
2372 POL Kielce 00:35:11.94 02:29:31.03 03:17:00.81 4:16 14.11 04:06:49.75
87
GAJDZIK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1072 POL Mikołów 00:35:49.32 02:32:39.91 03:17:51.78 4:16 14.08 04:07:09.65
88
PÓŁTORAK Grzegorz
72D Rovmix Java Team
1893 POL Kraków 00:36:51.74 02:35:22.54 03:22:23.62 4:16 14.08 04:07:19.28
89
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1295 POL Jankowice 00:37:25.12 02:35:30.29 03:20:48.62 4:17 14.04 04:07:34.98
90
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1052 POL Skoczów 00:36:14.21 02:34:58.78 03:20:25.24 4:17 14.04 04:08:01.43
91
PACZUSKI Adam
Rowerowy Bytom - Rowerek
1562 POL Tychy 00:36:40.56 02:36:06.09 03:21:55.65 4:17 14.04 04:08:03.44
92
MAŁEK Adam
AMTRAK VACC-Veloart Cycling Club
2427 POL Oświęcim 00:34:41.49 02:28:48.07 03:20:26.91 4:17 14.04 04:08:05.46
93
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów 00:38:26.82 02:32:15.53 03:19:39.62 4:18 13.98 04:09:16.82
94
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 00:34:58.38 02:36:43.96 03:23:10.40 4:20 13.88 04:10:32.21
95
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 00:37:02.97 02:37:42.64 03:24:28.06 4:20 13.88 04:10:58.99
96
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 00:37:28.38 02:39:26.81 03:25:16.67 4:21 13.81 04:11:52.80
97
BRONKOWSKI Paweł
2222 POL Będzin 00:39:21.46 02:42:35.72 03:26:27.25 4:21 13.81 04:12:14.02
98
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1325 POL Rybnik 00:38:51.46 02:37:32.40 03:25:40.31 4:22 13.78 04:12:39.45
99
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 00:36:37.20 02:44:15.41 03:27:02.79 4:23 13.71 04:13:51.23
100
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 00:35:02.09 02:35:33.23 03:22:59.27 4:24 13.68 04:14:38.99
101
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2481 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:33.52 02:34:37.67 03:24:22.81 4:26 13.55 04:16:44.93
102
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1332 POL Żory 00:38:31.61 02:42:57.25 03:30:43.26 4:28 13.46 04:18:39.76
103
SZELĄG Grzegorz
2566 POL Katowice 00:35:30.91 02:36:22.29 03:25:37.76 4:28 13.46 04:18:51.68
104
GOMOLA Paweł
2885 POL Brenna 00:40:05.33 02:47:34.38 03:32:01.80 4:29 13.43 04:19:07.48
105
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 00:35:53.74 02:33:42.89 03:28:39.24 4:30 13.36 04:20:21.95
106
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 00:33:26.78 02:35:35.89 03:23:24.80 4:31 13.33 04:21:14.82
107
GONDOROWICZ Lech
Sports Coaching Mtb Team
1315 POL Bielsko-Biała 00:38:29.24 02:46:30.09 03:35:19.82 4:34 13.15 04:24:27.17
108
STACHOWICZ Kamil
MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
2700 POL Dąbrowa Górnicza 00:36:16.16 02:38:24.93 03:34:17.76 4:36 13.09 04:25:56.38
109
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
2387 POL Knurów 00:37:50.57 02:44:58.26 03:33:50.82 4:36 13.06 04:26:11.55
110
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 00:36:20.37 02:42:18.11 03:39:48.63 4:38 12.98 04:28:03.29
111
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1429 POL Racibórz 00:38:19.77 02:42:16.51 03:37:18.65 4:38 12.95 04:28:40.74
112
GEMBICKI Marcin
2847 POL Katowice 00:38:08.59 02:44:16.30 03:33:32.71 4:39 12.92 04:29:13.25
113
NIEMIEC Krzysztof
1203 POL Radlin 00:41:06.16 02:53:05.57 03:40:29.28 4:39 12.92 04:29:18.18
114
ZIEMBA Piotr
Bike. Store.bielsko
1953 POL Pszczyna 00:38:28.25 02:47:15.06 03:39:18.75 4:40 12.89 04:29:53.84
115
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Gliwice
2068 POL Pyskowice 00:39:34.89 02:53:25.70 03:40:53.61 4:40 12.89 04:30:07.95
116
KUŚKA Paweł
1180 POL Jankowice 00:40:25.86 02:44:30.84 03:37:07.71 4:40 12.86 04:30:20.68
117
KUBICZEK Waldemar
ING Tech Poland
1458 POL Gliwice 00:38:30.67 02:49:38.93 03:38:55.33 4:41 12.83 04:31:15.99
118
WOJTYŁA Tadeusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1008 POL Niezdrowice 00:36:06.00 02:41:40.88 03:34:02.32 4:42 12.80 04:31:47.38
119
JEKEL Marcin
1160 POL Katowice 00:39:15.08 02:52:35.40 03:41:11.34 4:42 12.78 04:32:11.56
120
PLUCIŃSKI Rafał
2251 POL Rybnik 00:38:58.33 02:52:35.18 03:41:28.96 4:45 12.66 04:35:02.08
121
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 00:36:13.82 02:48:08.99 03:38:57.81 4:46 12.64 04:35:32.98
122
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 00:37:32.58 02:53:23.62 03:43:35.13 4:46 12.61 04:35:52.90
123
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 00:40:11.21 02:54:38.35 03:43:30.79 4:47 12.55 04:37:02.33
124
JURCZAK Paweł
2781 POL Kozy 00:37:56.86 02:44:33.60 03:38:51.37 4:47 12.55 04:37:16.57
125
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
2346 POL Pszczyna 00:35:51.35 02:53:46.62 03:47:47.39 4:48 12.50 04:38:08.04
126
GAWĘDA Marcin
VisitZakopane.pl
1646 POL Katowice 00:35:41.43 02:51:09.66 03:45:14.97 4:49 12.47 04:38:55.68
127
PAWEŁCZYK Bartosz
1762 POL Jaworzno 00:38:15.67 02:53:02.82 03:44:35.80 4:51 12.37 04:41:06.10
128
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 00:43:41.66 02:58:09.52 03:48:27.77 4:51 12.37 04:41:12.30
129
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1518 POL Katowice 00:38:31.66 02:55:32.41 03:47:54.96 4:53 12.31 04:42:21.91
130
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
1274 POL Bibice 00:38:34.38 02:58:46.60 03:50:50.33 4:53 12.31 04:42:24.11
131
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 00:42:49.28 02:59:53.66 03:55:48.54 4:59 12.08 04:48:13.99
132
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2362 POL Częstochowa 00:56:47.60 03:07:24.72 03:57:02.55 5:01 11.98 04:50:09.09
133
DUTKIEWICZ Jacek
-
2901 POL Bielsko-Biała 00:39:21.26 02:59:00.38 03:54:21.30 5:01 11.96 04:50:42.45
134
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1719 POL Chrzanów 00:40:28.03 03:02:20.43 03:58:44.38 5:04 11.89 04:52:55.98
135
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
1764 POL Mysłowice 00:40:32.90 03:01:46.37 03:55:50.45 5:04 11.86 04:53:12.86
136
SEWERYN Janusz
PRO SERVICE RACING TEAM
2246 POL Gliwice 00:43:29.30 03:05:43.54 04:01:29.43 5:07 11.74 04:56:06.90
137
BANASIEWICZ Beata
ROMET FACTORY TEAM
2377 POL Świętochłowice 00:43:25.22 03:11:41.30 04:05:04.87 5:09 11.67 04:58:24.04
138
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2029 POL Olkusz 00:41:51.22 03:04:51.19 03:59:49.96 5:10 11.65 04:58:43.65
139
SITAREK Agnieszka
MamCie
1568 POL Gliwice 00:41:05.73 03:03:30.23 03:59:00.99 5:10 11.65 04:59:05.30
140
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik 00:40:24.44 03:08:18.40 04:03:32.43 5:11 11.58 05:00:19.58
141
KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Małgorzata
72D Rovmix Java Team
1894 POL Kraków 00:45:28.81 03:11:23.65 04:05:44.80 5:12 11.55 05:01:25.51
142
GAWROŃSKI Andrzej
La Familia
2841 GBR Cardiff 00:41:25.21 03:12:37.72 04:04:52.86 5:14 11.46 05:03:30.27
143
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2349 POL Żywiec 00:43:38.22 03:11:51.30 04:06:02.81 5:15 11.44 05:04:14.06
144
BŁASZKIEWICZ Michał
1114 POL Sosnowiec 00:41:47.73 03:15:29.62 04:10:05.62 5:16 11.42 05:04:34.20
145
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:59.56 03:07:31.48 04:10:25.98 5:18 11.33 05:07:19.17
146
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:26.08 03:17:44.32 04:13:13.14 5:19 11.31 05:08:01.12
147
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2270 POL Sosnowiec 00:39:50.77 03:02:18.26 03:58:18.72 5:20 11.28 05:08:29.26
148
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:04.70 03:21:34.29 04:10:14.20 5:21 11.22 05:10:05.74
149
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1049 POL Gliwice 00:46:19.19 03:18:28.52 04:14:49.36 5:21 11.22 05:10:06.57
150
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
2425 POL Opole 00:43:38.71 03:12:33.05 04:08:56.80 5:22 11.20 05:10:48.25
151
STAŃCZYK Adam
La Familia
2081 POL Radzionków 00:41:45.37 03:14:52.79 04:11:22.82 5:26 11.05 05:14:55.32
152
DRIENIK Ivan
Velosvet Prievidza
2654 SVK Bojnice 00:41:40.66 03:11:53.22 04:12:51.26 5:27 11.03 05:15:34.45
153
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 00:43:38.20 03:18:23.53 04:15:27.76 5:27 11.03 05:15:43.78
154
BERGER Jurek
1110 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:18.03 03:08:36.32 04:09:41.40 5:28 10.98 05:16:43.25
155
GŁÓWKA Paweł
GLOVKATEAM
2880 POL Ząbki 00:46:51.05 03:17:52.29 04:19:35.82 5:29 10.96 05:17:23.70
156
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice 00:38:44.21 03:26:58.39 04:27:56.51 5:37 10.68 05:25:30.09
157
JAKUBOWSKI Łukasz
Uks Sokolik
2904 POL Izdebnik 00:43:01.84 03:16:31.93 04:19:13.89 5:38 10.68 05:26:03.95
158
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1477 POL Sosnowiec 00:45:56.55 03:26:54.14 04:27:31.62 5:41 10.56 05:29:15.45
159
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1051 POL Skoczów 00:46:03.46 03:30:46.08 04:31:42.29 5:47 10.39 05:34:47.65
160
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 00:40:28.58 03:14:37.73 04:28:55.02 5:60 10.02 05:47:11.28
161
KISIEL Janusz
2863 POL Ossy 00:41:50.42 03:50:16.05 05:17:20.88 6:32 9.21 06:18:04.81
162
MIZIOŁEK Mariusz
Regress Riders
1354 POL Gliwice 00:46:56.59 03:42:35.38 05:17:28.22 6:36 9.09 06:22:39.95
163
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
164
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
165
ŻUR Jarosław
Ks Luboń Skomielna Biała
2882 POL Skomielna Biała 00:29:09.60 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
166
BIEDROŃCZYK Maciej
Luboń Skomielna Biała
2881 POL Skomielna Biała 00:28:31.96 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
167
LORANC Rafał
KKS Sokół Kęty
2430 POL Zwardoń 00:30:08.67 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
168
SADOWSKA Anna
Bike Atelier Team
1485 POL Ustroń 00:52:32.09 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
169
GARCZYK Paweł
CST 7R MTB TEAM
2458 POL Oborniki Śląskie 00:28:56.63 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
170
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL 00:27:27.42 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU