Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Jeleśnia

Jeleśnia, Polska
28.07.2019

Wyniki

Hobby 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
BASZCZYŃSKI Jakub
Rk Aluminium Bike Team
2103 POL Górki Wielkie 00:29:31.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:15.03
2
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1294 POL Skoczów 00:29:53.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:12:12.58
3
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl
1996 POL Bielsko Biała 00:30:09.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.14 01:12:38.58
4
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom 00:29:32.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.95 01:13:14.15
5
JANDA Piotr
Bike Store Bielsko
2350 POL Żory 00:31:10.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.22 01:15:27.95
6
DRABEK Michał
Brasil Moka Caffe
2094 POL Bielsko-Biała 00:31:44.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:44 22.05 01:16:16.34
7
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin 00:32:17.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.88 01:16:35.48
8
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny 00:31:47.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.88 01:16:40.64
9
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała 00:32:09.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.88 01:16:53.33
10
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice 00:31:18.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.88 01:16:56.57
11
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała 00:31:18.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.88 01:16:57.16
12
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1802 POL Bielsko-Biała 00:32:21.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:17:20.03
13
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec 00:31:41.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.54 01:17:49.74
14
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice 00:31:03.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.54 01:18:09.60
15
SZCZEPAŃCZYK Michał
2476 POL Międzyrzecze Dolne 00:31:41.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.37 01:18:38.98
16
ANTOSZ Piotr
1104 POL Sosnowiec 00:31:59.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.37 01:18:39.84
17
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1100 POL Rybnik 00:31:24.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.37 01:18:41.33
18
GRACA Sławomir
Bike,Store.Bielsko
1680 POL Dankowice 00:31:42.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.37 01:18:43.00
19
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
2690 POL Gliwice 00:31:30.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.37 01:18:43.30
20
MIODOŃSKI Jarek
SKANBIKE SPORT-PASJA ŻYWIEC
2893 POL Żywiec 00:31:04.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:18:56.81
21
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
1772 POL Zabrze 00:32:04.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:18:56.86
22
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik 00:31:50.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.21 01:19:29.24
23
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice 00:32:13.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.05 01:19:43.29
24
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski 00:31:50.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.05 01:19:56.22
25
WOJTACHA Kacper
CYCLO TRENER TEAM
1825 POL Kraków 00:31:43.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.05 01:19:57.43
26
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze 00:31:57.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.90 01:20:30.37
27
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik 00:32:54.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.74 01:21:16.37
28
BOCHENEK Tomasz
Agh Cycling Team
2433 POL Dębowiec 00:33:03.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:30.01
29
HAZUKA Ireneusz
2582 POL Szare 00:33:21.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.44 01:22:09.22
30
STANISZ Paweł
Uksa Zawojak
2289 POL Oświęcim 00:33:16.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.29 01:22:30.65
31
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
BIKE.STORE BIELSKO
2062 POL Wisla 00:32:55.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.14 01:23:18.86
32
SMOLORZ Artur
1233 POL Lędziny 00:33:19.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:23:47.26
33
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy-Spbikes.pl
1223 POL Jastrząb 00:33:12.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.86 01:24:43.19
34
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry 00:34:36.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.86 01:24:48.69
35
NOSAL Paweł
2898 POL Zawoja 00:34:21.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.86 01:24:53.43
36
BUSZEWSKI Tomasz
Romet Factory Team
1712 POL Sosnowiec 00:35:30.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.72 01:24:55.78
37
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1669 POL Żory 00:34:42.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:09.31
38
KNAPCZYK Damian
Mirand Racing Team
1596 POL Olkusz 00:35:07.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.58 01:25:41.01
39
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik 00:34:37.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.58 01:25:55.87
40
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik 00:33:39.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.58 01:25:55.87
41
BŁACHUT Mariusz
2390 POL Bystra 00:35:29.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.58 01:26:04.94
42
STRĄCZEK Mirosław
1520 POL Marklowice 00:35:15.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.44 01:26:23.15
43
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów 00:34:17.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:26:48.72
44
ADAMCZYK Piotr
ROWEROWY BYTOM – ROWEREK
2368 POL Bytom 00:35:31.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:27:00.81
45
CHABOWSKI Sebastian
-
1909 POL Ustroń 00:35:10.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:27:06.87
46
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy 00:35:53.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.18 01:27:48.88
47
RZODKIEWICZ Jacek
Bicyclista
2860 POL Gliwice 00:34:32.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.05 01:27:55.34
48
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin 00:36:58.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.05 01:28:12.49
49
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy 00:35:50.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.05 01:28:12.69
50
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska 00:36:21.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 18.92 01:28:31.70
51
WŁODARCZYK Mateusz
Sii Cycling Team
2381 POL Katowice 00:37:18.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 18.92 01:28:32.98
52
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice 00:35:31.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:41.12
53
KISZEL Jakub
1936 POL Rybnik 00:36:57.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:43.15
54
BUGLA Łukasz
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
2704 POL Rogów 00:37:33.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:50.92
55
PAWLUSIAK Grzegorz
1921 POL Bielsko-Biała 00:35:27.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:53.05
56
KRZAK Maciej
2214 POL Bielsko-Biała 00:35:31.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:57.23
57
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
2386 POL Bielsko-Biała 00:36:25.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:29:05.21
58
SANETRA Piotr
2687 POL Laliki 00:36:04.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:29:05.88
59
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz 00:35:00.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:08.98
60
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
TOMAZI BIKE TEAM
1717 POL Jastrzębie Zdój 00:36:26.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:10.64
61
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa 00:34:48.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:12.63
62
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno 00:34:33.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.79 01:29:38.48
63
HANAK Aleksander
1537 POL Rybnik 00:36:34.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:29:56.07
64
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa 00:35:00.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:30:00.98
65
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice 00:37:06.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:30:01.64
66
WÓJCIK Zbigniew
1919 POL Goleszów 00:36:27.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:30:02.27
67
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa 00:35:09.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.67 01:30:04.35
68
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła 00:36:22.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.67 01:30:05.63
69
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl 00:37:33.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.67 01:30:15.00
70
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik 00:32:17.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.42 01:31:08.67
71
JANECZEK Marcin
2395 POL Katowice 00:36:22.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:36.38
72
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze 00:37:26.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:37.72
73
TWARÓG Marcin
Międzymiastowi MTB
2452 POL Kraków 00:36:59.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:43.89
74
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice 00:37:19.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:47.53
75
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny 00:37:01.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:55.22
76
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1358 POL Będzin 00:36:36.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.30 01:31:56.92
77
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz 00:38:32.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.30 01:32:00.01
78
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń 00:36:46.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.30 01:32:01.26
79
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków 00:36:37.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:06.46
80
HUBKA Marcin
Rysianka Team
1882 POL Węgierska Górka 00:37:33.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:06.69
81
BAŁOS Adam
KrucaFux Cyrchel Team
2896 POL Jordanów 00:37:07.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:10.11
82
DYBEK Józef
1631 POL Żywiec 00:37:25.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:10.58
83
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia 00:37:04.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:11.22
84
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik 00:37:33.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:14.80
85
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków 00:36:49.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:23.75
86
KARCZMAREK Tomasz
Kiwi klub MTB
2040 POL Dąbrowa Górnicza 00:36:54.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.18 01:32:29.85
87
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin 00:36:45.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.18 01:32:41.69
88
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów 00:37:14.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.06 01:32:44.11
89
MURAS Oskar
1658 POL Żory 00:37:22.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:32:52.59
90
MOSUR Piotr
Nudel Team
1201 POL Nowe Chechlo 00:38:06.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:32:54.68
91
SZCZOTKA Marcin
Rysianka Team
1532 POL Węgierska Górka 00:39:54.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:33:09.19
92
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków 00:39:04.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:33:12.78
93
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny 00:37:36.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:33:13.46
94
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik 00:37:55.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:20.56
95
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza 00:37:45.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:26.92
96
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice 00:35:15.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:29.28
97
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska 00:37:20.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:31.05
98
GRZEGORZEK Czesław
KTK WANDRUS ŻORY
1511 POL Palowice 00:37:49.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:31.50
99
NIŻEWSKI Jarosław
Simtech Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry 00:38:32.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.95 01:33:48.79
100
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom 00:37:52.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.83 01:33:57.55
101
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów 00:39:28.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.83 01:34:03.87
102
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
2782 POL Tarnowskie Góry 00:38:22.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.83 01:34:11.43
103
SERAFIN Michał
SERTEAM
1301 POL Myszków 00:38:27.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.83 01:34:16.09
104
KUBCZAK Piotr
2806 POL Sopotnia Wielka 00:37:47.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.83 01:34:18.44
105
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice 00:39:34.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.72 01:34:37.74
106
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
1363 POL Częstochowa 00:38:21.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.72 01:34:38.02
107
WRÓBEL Bartłomiej
2572 POL Zelczyna 00:35:48.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.72 01:34:43.17
108
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica 00:39:31.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.72 01:34:46.04
109
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa 00:36:52.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.72 01:34:56.91
110
WITA Mariusz
Grube Szychy
1614 POL Mikołów 00:38:06.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.61 01:35:09.39
111
GÓRKA Piotr
2884 POL Zawiercie 00:38:25.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.61 01:35:09.80
112
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków 00:37:24.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:12.84
113
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec 00:36:57.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:20.90
114
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1975 POL Wisła 00:37:43.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:35.69
115
KANIA Krzysztof
1613 POL Żory 00:40:12.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:35:47.28
116
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik 00:39:01.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:35:51.19
117
JABŁOŃSKI Jakub
2744 POL Piwniczna-Zdrój 00:38:38.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:35:51.52
118
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice 00:38:32.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:36:07.45
119
ŚLUSARCZYK Anna
2191 POL Kostkowice 00:38:14.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.50 01:36:14.94
120
ŁOBODA Jarosław
2848 POL Bystra 00:38:49.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.50 01:36:16.36
121
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie 00:38:31.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.39 01:36:25.68
122
ORZECH Tomasz
1661 POL Istebna 00:39:53.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.39 01:36:42.83
123
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
2514 POL Będzin 00:38:40.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:20.02
124
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice 00:38:21.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:20.15
125
KOWALCZYK Krzysztof
2873 POL Katowice 00:38:48.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:28.66
126
STRZĄDAŁA Grzegorz
2838 POL Gołkowice 00:38:49.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.18 01:37:40.01
127
GAJDA Łukasz
JokerBikeBendzburg
1276 POL Będzin 00:38:07.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.18 01:37:51.77
128
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice 00:39:17.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.18 01:37:52.61
129
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin 00:38:54.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:09.10
130
ŻEBROWSKI Damian
nicroteam
2053 POL Siemianowice Śląskie 00:40:03.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:10.63
131
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin 00:37:06.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:15.27
132
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1809 POL Bielsko-Biała 00:40:42.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:17.64
133
ŚMIETANA Tomasz
2547 POL Kraków 00:39:07.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:21.49
134
SUCHY Szymon
2544 POL Górki Wielkie 00:38:31.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:22.99
135
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska 00:39:07.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:24.75
136
JABŁOŃSKI Marcin
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2509 POL Chrzanow 00:35:27.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:27.91
137
MRÓZ Edyta
SKORUPA TRIATHLON
1202 POL Tychy 00:37:48.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.07 01:38:30.92
138
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów 00:40:05.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.07 01:38:37.08
139
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom 00:38:31.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.97 01:38:42.83
140
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów 00:38:59.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.97 01:38:43.94
141
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1932 POL Lyski 00:40:02.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.97 01:38:47.71
142
DUDEK Piotr
2871 POL Katowice 00:39:22.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.97 01:38:49.24
143
BRODA Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1333 POL Żory 00:39:26.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.97 01:38:49.97
144
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1531 POL Czyżowice 00:42:14.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.97 01:38:53.11
145
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów 00:39:10.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.97 01:38:55.03
146
LAZAJ Szymon
2675 POL Łódź 00:41:14.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.97 01:39:10.43
147
FERDYN Wojciech
2803 POL Nowe Chechło 00:39:54.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:25.60
148
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1535 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:04.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:40.46
149
CHAJEC Dawid
Koło Taty Racing Team
2865 POL Mysłowice 00:39:28.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:42.82
150
KRAWCZYK Kamil
2626 POL Żywiec 00:43:07.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:44.78
151
WIŚNIEWSKI Wojciech
1635 POL Sosnowiec 00:40:27.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:46.79
152
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz 00:42:18.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:39:55.76
153
SWALSKI Kamil
2639 POL Jastrzębie-Zdrój 00:42:24.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:05.60
154
SZYBIAK Marek
2206 POL Katowice 00:40:51.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:08.04
155
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice 00:39:43.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:09.10
156
STANCLIK Adrian
2886 POL Pszczyna 00:43:39.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:10.42
157
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice 00:40:33.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:15.73
158
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała 00:39:16.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:15.96
159
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy 00:39:01.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.57 01:41:11.41
160
BIGIELMAJER Adam
1113 POL Przystajń 00:39:28.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.57 01:41:21.91
161
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa 00:40:52.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.57 01:41:27.20
162
PAUL Piotr
Biciclista Racing Team
1500 POL Gliwice 00:38:39.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.57 01:41:35.19
163
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa 00:39:36.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.57 01:41:36.76
164
PROSKURA Rafał
1578 POL Warszawa / Bielsko-Biała 00:39:52.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.57 01:41:39.74
165
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice 00:39:09.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:45.50
166
SZYMURA Marcin
BB MTB Team
1422 POL Stanowice 00:40:01.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:49.12
167
DRZEWIECKI Jacek
1624 POL Żywiec 00:41:26.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:50.08
168
KAPCIAK Sebastian
2809 POL Warszawa 00:41:24.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:50.28
169
GÓRECKI Daniel
1834 POL Szczerbice 00:43:04.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:55.01
170
DRÓŻDŻ Marek
bikehead
2337 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:15.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:56.22
171
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów 00:39:30.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:57.52
172
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik 00:40:55.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:58.95
173
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler Mtb Team
1377 POL Czeladź 00:42:09.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:42:07.93
174
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec 00:41:23.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:40 16.37 01:42:27.58
175
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice 00:40:19.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.28 01:43:20.16
176
BISS Damian
1696 POL Tychy 00:42:41.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.28 01:43:27.40
177
KLIMAS Robert
TKKF Uklejna Myślenice
2776 POL Myślenice 00:42:10.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.18 01:43:47.83
178
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany 00:38:37.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.18 01:43:57.56
179
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 00:42:38.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.18 01:43:57.96
180
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków 00:40:19.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.18 01:44:02.16
181
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1732 POL Zwonowice 00:41:02.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.18 01:44:02.61
182
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1128 POL Katowice 00:43:38.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.09 01:44:14.63
183
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik 00:40:17.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.09 01:44:20.24
184
MARKIEWKA Dawid
2231 POL Ruda Śląska 00:42:07.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.09 01:44:26.43
185
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała 00:41:29.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.09 01:44:34.94
186
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze 00:41:44.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.09 01:44:36.43
187
DRZEWIECKI Tomasz
2332 POL Kraków 00:41:04.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.09 01:44:40.81
188
JASEK Konrad
2627 POL Żywiec 00:44:49.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.00 01:44:45.59
189
JANDA Julia
bike.store Bielsko
1524 POL Żory 00:38:37.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.00 01:44:56.51
190
KAPALA Zygmunt
Kts Tychy
1734 POL Tychy 00:41:21.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.00 01:44:59.06
191
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na Bajku
1771 POL Żory 00:45:38.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:30.65
192
DRZEWIECKI Konrad
2152 POL Bukowno 00:41:07.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:32.03
193
GRZĘDZIEL Czesław
Ultra Team
2148 POL Bielsko-Biała 00:44:01.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:35.87
194
TOPOREK Michał
2586 POL Mysłowice 00:43:37.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:41.64
195
BRZEŹNY Bogusław
1957 POL Jaworze 00:40:04.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:45.64
196
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1634 POL Rydułtowy 00:40:09.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:48.46
197
LECH Paweł
2043 POL Czeladź 00:44:35.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:52.20
198
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia 00:43:19.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:52.23
199
MIESZCZAK Dawid
1198 POL Kraków 00:45:02.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.82 01:45:54.50
200
WRÓBEL Wojciech
1270 POL Tychy 00:41:28.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.82 01:45:55.15
201
KUBIAK Ewa
Loyalty Point Racing Team
2314 POL Ustroń 00:38:28.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.73 01:46:43.21
202
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze 00:43:09.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.73 01:46:43.82
203
REMPAŁA Krzysztof
2864 POL Burzyn 00:42:23.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.73 01:46:47.04
204
LACHETA Adrian
1183 POL Rybnik 00:41:21.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.73 01:46:50.35
205
KOWALCZUK Andrzej
2389 POL Dąbrowa Górnicza 00:37:57.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.73 01:46:51.96
206
BAJ Pawel
Regress Riders
2845 POL Ruda Śląska 00:41:54.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.73 01:47:00.42
207
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów 00:42:47.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.73 01:47:04.54
208
SZOSTAK Łukasz
2888 POL Lędziny 00:42:45.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.64 01:47:06.99
209
PEZDA Klaudia
Sports Coaching Mtb Team
2844 POL Wilkowice 00:40:14.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.64 01:47:07.09
210
NIEDZIELKO Grzegorz
Bike Atelier Team
1903 POL Rybnik 00:43:25.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.64 01:47:08.11
211
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1199 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:57.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.64 01:47:26.10
212
KASZOK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1536 POL Katowice 00:43:43.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.64 01:47:27.14
213
ZIMOCH Jeremi
Old Skull Boys
1742 POL Ruda Slaska 00:40:55.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.64 01:47:37.09
214
GAWRON Stanislaw
Rowerowy bytom
1708 POL Bytom 00:41:54.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.56 01:47:46.95
215
JURKIEWICZ Dariusz
2388 POL Katowice 00:38:44.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:47:51.51
216
BARANOWSKI Andrzej
ATZ MTB Bike Team
1107 POL Międzybrodzie Bialskie 00:42:25.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:47:51.54
217
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń 00:42:25.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:47:57.29
218
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń 00:44:08.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:48:06.20
219
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko 00:42:07.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:48:07.44
220
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów 00:40:22.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:48:09.75
221
WIĄCEK Piotr
Brak klubu
1828 POL Krzeszowice 00:39:30.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:48:11.65
222
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy 00:43:03.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.47 01:48:22.86
223
GŁODEK Grzegorz
1149 POL Siemianowice Śląskie 00:41:51.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.47 01:48:22.95
224
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno 00:42:10.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.47 01:48:27.50
225
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2353 POL Ruda Śląska 00:42:23.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.47 01:48:29.50
226
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa 00:43:40.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.47 01:48:46.95
227
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa 00:41:37.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.47 01:48:47.24
228
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice 00:40:27.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.38 01:48:54.30
229
PYTKA Tomasz
1426 POL Ruda Śląska 00:43:46.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.38 01:49:07.41
230
CIURA Jakub
-
2494 POL Brzesko 00:40:49.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.38 01:49:10.70
231
JOŚKO Rafał
1304 POL Żory 00:44:57.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:55 15.38 01:49:26.59
232
KOLESZKA Piotr
2397 POL Gliwice 00:43:11.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:55 15.30 01:49:37.83
233
GÓRNY Damian
2859 POL Bełk 00:44:53.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:55 15.30 01:49:38.50
234
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1735 POL Ustron 00:46:03.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:56 15.22 01:50:06.55
235
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice 00:44:20.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:56 15.22 01:50:07.66
236
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice 00:42:01.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:57 15.22 01:50:15.86
237
JAZOWY Tomasz
bra
2634 POL Gliwice 00:40:14.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:57 15.22 01:50:25.31
238
FIRLA Daniel
1615 POL Skrbeńsko 00:44:06.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.22 01:50:41.51
239
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik 00:45:09.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.14 01:50:45.41
240
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz 00:44:01.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.14 01:50:55.66
241
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec 00:42:43.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.14 01:51:11.59
242
CZAJA Jacek
SIMTECH Nightriders
1379 POL Radzionków 00:44:51.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.14 01:51:14.40
243
TARNOWSKI Janusz
KS Victoria Katowice
2021 POL Katowice 00:42:27.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 15.05 01:51:51.61
244
WALAWENDER Wojciech
2048 POL Jaworzno 00:39:13.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 15.05 01:51:53.40
245
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska 00:45:35.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:60 14.97 01:51:56.21
246
KUBICA Krzysztof
2852 POL Krzyżowa 00:44:32.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:01 14.97 01:52:10.60
247
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa 00:43:21.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:01 14.97 01:52:14.51
248
BARAŃSKI Dariusz
2647 POL Gliwice 00:46:50.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:01 14.97 01:52:17.97
249
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy 00:44:04.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:01 14.97 01:52:27.67
250
ODROWĄŻ Piotr
KrucaFux Cyrchel Team
2894 POL Stryszawa 00:45:43.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:04 14.81 01:53:41.43
251
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2510 POL Żory 00:45:51.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:04 14.74 01:53:48.34
252
KAMCZYK Roman
KLIF Team Chłapowo
1164 POL Gliwice 00:46:00.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.74 01:54:10.28
253
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice 00:45:50.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:06 14.66 01:54:31.94
254
ĆWIĘCZEK Dawid
2125 POL Cieszyn 00:43:04.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:06 14.66 01:54:38.93
255
KOZACZUK Marcin
2323 POL Żory 00:46:46.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:06 14.66 01:54:43.11
256
KALECIŃSKI Michał
2810 POL Wrocław 00:45:13.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.66 01:54:48.26
257
SZEWCZYK Dominik
2861 POL Jeleśnia 00:46:31.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.66 01:54:50.77
258
PIETRAS Mariola
Carbon OCR Racing Team
1493 POL Sosnowiec 00:42:52.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.66 01:54:52.87
259
KRZEMIŃSKI Tomasz
XELLECT
1097 POL Bytom 00:43:35.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.66 01:54:52.88
260
SAPA Grzegorz
2866 POL Tychy 00:44:39.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:08 14.51 01:55:30.79
261
BARCHNICKI Jarosław
2836 POL Tychy 00:43:21.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:09 14.51 01:55:57.54
262
PINKAS GÓRSKA Agnieszka
Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
2435 POL Czechowice-Dziedzice 00:46:48.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:09 14.43 01:56:07.33
263
PASZENDA Marcin
2786 POL Rybnik 00:45:46.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:09 14.43 01:56:10.49
264
KAMIŃSKA Oliwia
KIWI KLUB MTB
2564 POL Gliwice 00:49:45.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:09 14.43 01:56:11.78
265
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków 00:47:30.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:10 14.43 01:56:14.85
266
CZERWIŃSKI Bartosz
2877 POL Rybnik 00:53:29.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.43 01:56:41.34
267
DOMAGAŁA Łukasz
2875 POL Tychy 00:47:56.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:42.45
268
STEUER Szymon
2108 POL Bełk 00:47:07.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:44.71
269
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
2121 POL Wyry 00:44:39.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:46.04
270
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1394 POL Tychy 00:47:18.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:55.88
271
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków 00:48:34.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:55.99
272
PAŁOSZ Piotr
2824 POL Czaniec 00:46:12.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:12 14.29 01:57:18.69
273
LAMPKA Lukas
BCL
2878 DEU Bochum 00:46:52.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:12 14.29 01:57:20.47
274
BUREK Grzegorz
Perfect Moto
2855 POL Siewierz 00:45:54.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:13 14.29 01:57:40.10
275
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów 00:47:36.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:13 14.29 01:57:42.15
276
BIES Rafał
1112 POL Bielsko-Biała 00:45:41.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:13 14.29 01:57:49.04
277
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom 00:47:13.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:13 14.21 01:57:59.38
278
ROGACZ Norbert
Kiwi Klub Mtb
2870 POL Jastrząb 00:46:04.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:14 14.21 01:58:25.48
279
PRZEWIEZLIKOWSKI Andrzej
1219 POL Zielonki 00:46:00.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:15 14.14 01:58:35.91
280
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój 00:46:52.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:15 14.14 01:58:48.07
281
ZGODZAJ Paweł
Hirschvogel Components Poland Gliwice
1275 POL Potępa 00:41:42.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:16 14.14 01:59:00.49
282
SOBOLEWSKI Filip
1236 POL Jaworzno 00:48:10.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:16 14.07 01:59:10.26
283
MICHALSKI Marcin
Sportgang Wysportowani Racing Team
2084 POL Siemianowice Śląskie 00:46:01.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:16 14.07 01:59:17.57
284
SZWED Adam
2002 POL Żywiec 00:45:13.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:16 14.07 01:59:23.18
285
MIEJŁUK Daniel
2284 POL Skoczów 00:46:53.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 14.07 01:59:29.53
286
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów 00:45:29.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 14.07 01:59:41.80
287
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze 00:46:11.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 14.00 01:59:57.28
288
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice 00:48:32.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 14.00 01:59:57.29
289
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór 00:46:17.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 14.00 01:59:57.63
290
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik 00:48:10.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 13.93 02:00:23.14
291
GRZYB Mariusz
DMK Invest Team
2506 POL Częstochowa 00:46:28.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.93 02:00:31.58
292
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry 00:44:54.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.93 02:00:33.82
293
BOSZKO Bartosz
2895 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:33.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.93 02:00:40.84
294
HYRA Przemysław
Łowery Team
1716 POL Przystajń 00:50:54.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.93 02:00:42.97
295
FRYSTACKA Monika
1142 POL Rybnik 00:47:57.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.93 02:00:47.37
296
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec 00:47:27.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.93 02:00:50.57
297
GAŁUSZKA Jakub
KT ŻYWIEC
2872 POL Żywiec 00:49:16.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:22 13.79 02:02:01.67
298
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:12.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:19.49
299
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy 00:46:44.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:22.24
300
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec 00:50:12.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:22.66
301
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice 00:49:27.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:35.34
302
KOZŁOWSKI Marian
2312 POL Bystra 00:33:35.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:36.75
303
MIGDA Iwona
2440 POL Krakow 00:47:11.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:37.72
304
MATYSIAK Grzegorz
2155 POL Tychy 00:51:10.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.66 02:02:52.10
305
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa 00:45:42.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.66 02:02:54.37
306
PALKA Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2328 POL Chrzanów 00:50:04.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.66 02:02:55.78
307
KRUBNIK Krystian
Tsr Team
2451 POL Tychy 00:49:30.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.66 02:03:00.29
308
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice 00:49:59.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.66 02:03:02.45
309
MARUT Łukasz
Biciclista Racing Team
2874 POL Gliwice 00:47:13.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.66 02:03:03.93
310
CAPUTA Jakub
2835 POL Pietrzykowice 00:48:02.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:25 13.66 02:03:12.31
311
MIKITA Michał
2778 POL Myślenice 00:49:24.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:25 13.59 02:03:37.78
312
WIDZ Grzegorz
2837 POL Jeleśnia 00:50:21.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:26 13.59 02:03:40.71
313
CISSOWSKI Paul
2902 POL Czechowice Dziedzice 00:49:58.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:26 13.59 02:03:48.04
314
TRELA Michał
2747 POL Bielsko-Biała 00:48:23.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:26 13.53 02:04:03.78
315
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka 00:45:45.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:27 13.53 02:04:11.04
316
KOSIEC Agnieszka
1173 POL Wieprz 00:46:18.94 --:--:--:-- --:--:--:-- 4:27 13.53 02:04:11.12
317
WOJTAL Bartosz
2579 POL Oswiecim 00:49:11.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:27 13.53 02:04:11.88
318
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa 00:48:01.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:27 13.53 02:04:16.92
319
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów 00:52:20.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:27 13.53 02:04:17.95
320
SIKORA Mateusz
ING Tech Poland
1461 POL Sosnowiec 00:49:37.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:27 13.46 02:04:34.36
321
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice 00:51:29.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:28 13.46 02:04:41.53
322
CAPUTA Dominik
2834 POL Pietrzykowice 00:48:13.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:28 13.46 02:04:50.55
323
LESZKIEWICZ Krzysztof
Elzab Acitve Team
2890 POL Knurów 00:45:42.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:28 13.46 02:05:00.41
324
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza 00:47:02.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:29 13.40 02:05:24.47
325
FILEWICZ Rafal
2581 POL Kraków 00:43:53.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:30 13.33 02:05:44.91
326
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa 00:49:23.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:31 13.33 02:06:03.75
327
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła 00:49:23.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:32 13.27 02:06:46.48
328
GAURA Stanisław
KrucaFux Cyrchel Team
2900 POL Tarnawa Dolna 00:49:14.93 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:32 13.21 02:06:55.90
329
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków 00:47:34.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:33 13.21 02:07:02.39
330
URBAŃSKI Adam
amator
2857 POL Żywiec 00:54:48.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:33 13.21 02:07:10.77
331
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice 00:48:09.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:33 13.21 02:07:12.26
332
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów 00:46:54.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:33 13.21 02:07:13.58
333
FIZEK Robert
2889 POL Chybie 00:47:48.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:33 13.21 02:07:20.80
334
RUBYS Robert
2762 POL Cięcina 00:48:38.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.21 02:07:26.83
335
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie 00:50:03.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.15 02:07:35.28
336
PIETRUCH Rafał
2454 POL Sosnowiec 00:48:36.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:34 13.15 02:07:45.26
337
KOSTRZEWSKI Adam
Biciclista Racing Team
2850 POL Gliwice 00:48:38.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:36 13.08 02:08:20.61
338
POSTUŁKA Błażej
2887 POL Chybie 00:51:06.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:38 12.96 02:09:23.50
339
SMOROŃ Krzysztof
SMOKO RALLY TURISMO SPORT
1234 POL Rybnik 00:47:59.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:39 12.96 02:09:52.52
340
KOREK Tomasz
2625 POL Siemianowice Śląskie 00:50:00.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:39 12.90 02:09:59.96
341
STEC Marcin
2858 POL Buczkowice 00:48:14.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:40 12.84 02:10:38.85
342
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice 00:53:31.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:41 12.84 02:11:02.65
343
PRZEWIĘŹLIKOWSKI Jan
2478 POL Zielonki 00:48:43.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:43 12.79 02:11:39.02
344
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka 00:54:08.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:43 12.73 02:11:45.59
345
GAŁKA Rafał
2539 POL Katowice 00:52:16.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:43 12.73 02:12:00.11
346
BINDACZ Jan
2186 POL Rydułtowy 00:48:19.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:43 12.73 02:12:00.99
347
PRUS Bartomiej
VisitZakopane.pl
2831 POL Warszawa 00:55:04.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:44 12.73 02:12:08.98
348
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków 00:51:29.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:44 12.73 02:12:11.30
349
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
2400 POL Knurów 00:45:48.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:44 12.67 02:12:20.91
350
CZEKAJ Michał
2743 POL Żywiec 00:52:36.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:44 12.67 02:12:29.61
351
SZAST Tomasz
2868 POL Brzóza Królewska 00:46:39.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:45 12.67 02:12:40.44
352
DUTKA Łukasz
2756 POL Kraków 00:50:50.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:45 12.67 02:12:51.56
353
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec 00:51:14.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:45 12.67 02:12:51.97
354
KANDZIORA Andrzej
Activa Team Www.rower.com.pl
2354 POL Ruda Slaska 00:53:13.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:46 12.61 02:13:09.80
355
SOBCZAK Robert
2759 POL Katowice 00:46:48.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:48 12.50 02:14:14.72
356
GRZMIELEWSKI Maciej
2713 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:47.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:49 12.50 02:14:28.69
357
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice 00:51:25.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:49 12.50 02:14:41.39
358
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2079 POL Będzin 00:47:16.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:50 12.44 02:15:05.25
359
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj 00:55:05.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:50 12.44 02:15:10.88
360
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj 00:52:38.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:52 12.33 02:16:11.04
361
PIASEK Przemysław
2331 POL Sosnowiec 00:55:16.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:54 12.28 02:16:54.95
362
SZLAUER Leszek
Strefa Wolności
1785 POL Goleszów 00:53:29.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:54 12.28 02:16:56.33
363
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1340 POL Mysłowice 00:50:53.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:56 12.17 02:17:44.16
364
SMOŁKA Mateusz
2899 POL Jeleśnia 00:57:01.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:56 12.17 02:17:52.22
365
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź 00:54:17.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:56 12.17 02:17:55.88
366
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków 00:54:37.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:56 12.17 02:18:03.22
367
SŁOCIŃSKA Aneta
SutriSept MTB Team
2666 POL Będzin 00:52:35.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:57 12.17 02:18:16.29
368
CIEŚLIŃSKA Izabela
KIWI KLUB MTB
2282 POL Bytom 00:50:51.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:57 12.12 02:18:18.55
369
KOWALCZYK Mariusz
1923 POL Tarnowskie Góry 00:56:29.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:57 12.12 02:18:33.54
370
ORLIK Fabiusz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1338 POL Mysłowice 00:55:00.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:58 12.12 02:18:37.34
371
GÓRNY Paweł
2903 POL Rybarzowice 00:55:58.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:58 12.07 02:18:56.39
372
SWALSKI Mariusz
1831 POL Jastrzębie-Zdrój 00:51:00.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:59 12.07 02:19:15.00
373
PAWEŁCZYK Krzysztof
2876 POL Siemianowice Śląskie 00:47:06.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:60 12.02 02:19:41.03
374
MIESZCZAK Aleksander
1636 POL Kęty 00:53:21.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:03 11.91 02:21:02.93
375
LAMPKA Jakub
2879 POL Chorzow 00:56:48.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:03 11.91 02:21:16.18
376
STACHURSKI Mateusz
2194 POL Bielsko-Biała 00:57:41.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:04 11.86 02:21:29.35
377
ZAJĄC Wojciech
Regress Riders
2804 POL Katowice 00:58:28.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:04 11.86 02:21:39.22
378
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1168 POL Tychy 01:03:17.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:06 11.81 02:22:20.25
379
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec 00:55:30.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:06 11.81 02:22:28.56
380
MARTYNOWICZ Katarzyna
1788 POL Gliwice 00:52:06.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:08 11.72 02:23:20.73
381
SZNERCH Wojciech
2428 POL Tychy 00:52:00.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:10 11.67 02:24:12.84
382
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa 00:54:31.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:11 11.62 02:24:46.72
383
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa 00:52:32.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:11 11.62 02:24:47.05
384
GALMAN Iwona
PRO SERVICE RACING TEAM
2636 POL Gliwice 00:52:06.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:11 11.62 02:24:51.78
385
SIAPSIAK Anton
2891 PCN Ryga 00:43:48.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:12 11.57 02:25:22.45
386
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń 00:54:50.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:14 11.48 02:26:24.78
387
DARZYCKI Paweł
2616 POL Racibórz 00:56:34.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:14 11.48 02:26:27.37
388
JAKUBOWSKI Waldek
1983 POL Oświęcim 00:56:16.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:19 11.29 02:28:32.87
389
PROCHOWNIK Andrzej
2862 POL Sopotnia Mała 00:57:40.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:24.39
390
SURA Kamil
1691 POL Rybnik 01:08:22.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:23 11.16 02:30:29.32
391
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:57.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:24 11.11 02:31:02.73
392
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów 00:54:26.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:26 11.07 02:31:47.87
393
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska 00:44:39.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:26 11.07 02:32:03.34
394
KUŚKA Marcin
1881 POL Katowice 00:43:38.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:24.26
395
CHALASTRA Bartłomiej
2316 POL Racibórz 01:08:17.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:28 10.98 02:33:01.64
396
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec 01:12:10.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:29 10.98 02:33:13.36
397
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska 00:39:00.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:30 10.94 02:33:53.88
398
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
2031 POL Mikołów 00:39:19.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:32 10.85 02:34:46.99
399
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz 00:58:46.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:32 10.85 02:34:52.30
400
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1821 POL Mikołów 00:58:47.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:38 10.69 02:37:22.91
401
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice 00:55:50.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:39 10.65 02:38:02.72
402
FRYDA Aneta
ProService Racing Team
2710 POL Gliwice 00:56:35.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:45 10.45 02:40:56.62
403
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry 01:01:13.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:46 10.41 02:41:11.25
404
GAWĘDA Wojciech
Visitzakopane.pl
2839 POL Katowice 00:58:44.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:46 10.41 02:41:22.73
405
DUNAJ Magdalena
Thp Team
2843 POL Opole 01:03:19.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:55 10.14 02:45:37.31
406
ROSKOSZ Adrian
Thp Team
2897 POL Jemielnica 01:03:20.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:55 10.14 02:45:37.59
407
KOWALSKI Jarosław
KowaKnitwear
2825 POL Częstochowa 01:09:26.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:58 10.07 02:46:48.06
408
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec 00:59:04.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:04 9.89 02:49:31.09
409
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2663 POL Kraków 01:05:05.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:14 9.62 02:54:20.60
410
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2661 POL Libiąż 01:14:59.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:14 9.62 02:54:21.42
411
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice 01:09:29.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:42 8.97 03:07:11.41
412
GŁADYSZ Roman
2631 POL Opole 00:56:58.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 7:45 7.76 03:36:36.85
413
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz 01:33:47.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 8:48 6.83 04:06:03.65
414
MANN Grzegorz
1898 POL Zabrze 01:25:58.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 11:39 5.16 05:25:52.84
415
JENDRYSIK Damian
AtakSport Gliwice
1161 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
416
WÓJCIK Mirosław
Gomola Trans Airco
1308 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
417
FILIPIAK Krystian
1559 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
418
ADAMCZYK Sandra
Orion Art-Stal Team
1102 POL Rydułtowy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
419
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
420
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1468 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
421
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
422
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1813 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
423
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
2412 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
424
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
425
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
426
JAKUBOWSKI Łukasz
UKS Sokolik
2290 POL Izdebnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
427
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2240 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
428
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
429
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
430
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
431
WÓJCIK Krystian
3T
1956 POL Goleszów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
432
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
433
SMĘTEK Nikodem
PLAST-MET TEAM MTB
1689 POL Klucze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
434
KOWALSKI Adrian
2252 POL Oświęcim --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
435
KMITA Tomasz
2236 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
436
SPEER Łukasz
Regress Riders
1356 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
437
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
438
SMOLARZ Piotr
Logwin Poland
2643 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
439
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
1017 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
440
WIŚNIEWSKI Paweł
2012 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
441
BORUTA Adrian
Cryospace
2779 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
442
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1519 POL Ruda Śląska 00:43:46.06 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
443
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
2840 POL Jastrzębie-Zdrój 00:31:44.25 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
444
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice 00:37:20.09 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
445
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1054 POL Skoczów 00:39:35.25 02:47:45.63 --:--:--.-- - - DNF
446
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska 00:29:29.37 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
447
STAWOWY Szymon
1900 POL Brzeszcze 00:29:32.11 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
448
OLSZAK Artur
Odkrywcy Taurus 30 Race Team
1852 POL Ustroń 00:34:19.06 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
449
ŚCIERSKI Paweł
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1805 POL Tychy 00:28:09.18 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
450
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec 00:33:55.46 02:20:37.23 03:12:02.15 - - DNF
451
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
452
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice 00:44:31.60 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
453
OWCZAREK Małgorzata
2706 POL Chorzów 00:44:40.99 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
454
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów 00:41:01.94 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
455
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 00:41:52.00 03:19:39.10 04:19:33.39 - - DNF
456
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 00:51:19.40 04:00:12.31 --:--:--.-- - - DNF
457
SOWA Grzegorz
1501 POL Żory 00:33:12.82 02:24:53.02 03:15:15.60 - - DNF
458
SUWAJ Jakub
KSPZ POLAREX
2167 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
459
KASPERCZYK Adam
KSPZ POLAREX
2244 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
460
ŚCIERSKI Tomasz
MŚ CYCLING- Trening i dietetyka
1806 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
461
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:29:56.44 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
462
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice 00:34:15.97 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
463
ŚCIERSKI Maciej
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1804 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
464
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2348 POL Nawojowa Góra 00:36:48.31 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
465
FRYDA Marek
Proservice Racing Team
1414 POL Gliwice 00:40:02.53 02:44:21.64 --:--:--.-- - - DNF
466
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój 00:34:30.44 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
467
SZYMLAK Szymon
BIKE.STORE BIELSKO
2066 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
468
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec 00:29:52.56 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
469
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1324 POL Rybnik 00:30:54.03 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
470
CHALASTRA Piotr
Prema Cycling Team
2315 POL Racibórz 00:47:03.63 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
471
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
2588 POL Tychy 00:41:02.85 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
472
ZOŃ Mateusz
Velonews.pl
2807 POL Żywiec 00:29:55.63 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
473
SPOREK Agnieszka
2620 POL Bielsko-Biała 01:23:04.42 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
474
KLIMCZAK Marek
2359 POL Bielsko-Biała 00:43:00.14 03:05:31.40 04:06:14.65 - - DNF
475
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1430 POL Racibórz 00:39:01.62 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
476
KONDRACKA Aga
2832 POL Lubliniec 00:58:35.67 04:18:09.32 --:--:--.-- - - DNF
477
ŻUROWSKA Aneta
KowaKnitwear
2826 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
478
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1319 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
479
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2153 POL Tarnowskie Góry 00:38:11.36 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU