Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Jeleśnia

Jeleśnia, Polska
28.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Absalon Michał - PH / M20 POL Rybnik Absalon Mtb Team

Zapłacone

2. Absalon Zbigniew - PH / M50 POL Rybnik Absalon Mtb Team

Zapłacone

3. Adamczyk Sandra - PH / K20 POL Rydułtowy Orion Art-Stal Team

Zapłacone

4. Adamkiewicz Marcin - PH / M40 POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

5. Bachowski Krzysztof - PH / M40 POL Kwaczała

Zapłacone

6. Badura Roman - PH / M40 POL Bytom Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

7. Bażanowski Patryk - PH / M30 POL Cisownica

Zapłacone

8. Biernat Kacper - PH / M20 POL Rajcza
9. Blazy Sławosz - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

10. Bochenek Bartosz - PH / M40 POL Myszków

Zapłacone

11. Borek Stefan - PH / M0 POL Katowice KS Victoria Katowice

Zapłacone

12. Brachaczek Filip - PH / M30 POL Siemonia SIMTECH Nightriders

Zapłacone

13. Brachmański Filip - F / C2 POL Rybnik

Zapłacone

14. Bugajski Mariusz - PH / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

15. Całek Mateusz - PH / M20 POL Jastrząb Paca Therapy-Spbikes.pl

Zapłacone

16. Chapelle Piter - PH / M30 POL Ruda Śląska DMK Invest
17. Chomiuk Patryk - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

18. Chomiuk Remigiusz - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

19. Chromik Szymon - PH / M30 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

20. Cieślikiewicz Urszula - PH / K40 POL Racibórz

Zapłacone

21. Ciupek Remigiusz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
22. Czerwiński Tomasz - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

23. Dąbrowski Adam - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

24. Darmosz Mikołaj - PH / M40 POL Siemianowice Śląskie Bikehead

Zapłacone

25. Domżalski Zbigniew - PH / M60 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
26. Drabowicz Radosław - PH / M30 POL Bytom

Zapłacone

27. Drzeniek Marcin - PH / M30 POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

28. Drzewiecki Konrad - PH / M30 POL Bukowno

Zapłacone

29. Drzewiecki Rafał - PH / M50 POL Olkusz

Zapłacone

30. Drzewiecki Tomasz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

31. Dusik Sebastian - PH / M20 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

32. Fiałkiewicz Maciej - PH / M40 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

33. Fido Aleksander - PH / M0 POL Katowice KS Victoria Katowice
34. Filipiak Krystian - PH / M30 POL Mikołów

Zapłacone

35. Frystacka Monika - PH / K30 POL Rybnik

Zapłacone

36. Gałuszka Jakub - PH / M30 POL Żywiec KT ŻYWIEC

Zapłacone

37. Gawlik Julian - F / C2 POL Rybnik Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe

Zapłacone

38. Globisz Sebastian - PH / M30 POL Tarnowskie Góry Bike Atelier Team
39. Gnat Dariusz - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier Team
40. Gomola Janusz - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
41. Gondorowicz Lech - PH / M40 POL Bielsko-Biała Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

42. Gorzelany Ewa - PH / K40 POL Wisła HOTEL*** PODIUM WISŁA DIAGNOSTIX
43. Grudzień Krzysztof - PH / M40 POL Bładnice Dolne Odkrywcy Taurus Cycling Team
44. Grzesiczek Dawid - PH / M20 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
45. Hapek Andrzej - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

46. Herman Jarosław - PH / M50 POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team
47. Jakubowski Łukasz - PH / M30 POL Izdebnik UKS Sokolik

Zapłacone

48. Jakubowski Tomasz - PH / M40 POL Bielsko Biała Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl

Zapłacone

49. Jańczak Leszek - PH / M60 POL Pszczyna Łąka

Zapłacone

50. Janeczek Robert - PH / M40 POL Radzionków Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

51. Janik Beata - PH / K30 POL Pierściec Opony Serafinowski
52. Janik Przemysław - PH / M40 POL Pierściec Opony Serafinowski
53. Janus Szymon Tymon - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
54. Jany Błażej - PH / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

55. Jarosz Piotr - PH / M40 POL Zabrze

Zapłacone

56. Jendrysik Damian - PH / M30 POL Gliwice AtakSport Gliwice

Zapłacone

57. Jośko Rafał - PH / M40 POL Żory

Zapłacone

58. Kaczmarzyk Anna - PH / K30 POL Istebna Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
59. Kajdewicz Artur - PH / M40 POL Tychy

Zapłacone

60. Kalecińska Olga - F / D0 POL Wrocław

Zapłacone

61. Kałuża Robert - PH / M30 POL Zabrze Partacze Racing Team
62. Kamińska Oliwia - PH / K20 POL Gliwice Velonews.pl
63. Kapuściński Michał - PH / M20 POL Sosnowiec Cart-Pack Team Sokół Bralin

Zapłacone

64. Kapuściński Rafał - PH / M40 POL Sosnowiec Cart-Pack Team Sokół Bralin

Zapłacone

65. Kaszok Marcin - PH / M30 POL Katowice Odkrywcy Taurus Cycling Team
66. Kawalec Paweł - PH / M30 POL Sosnowiec
67. Kisiel Janusz - PH / M40 POL Ossy

Zapłacone

68. Kiszka Zbigniew - PH / M40 POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team
69. Kmiotek Michał - PH / M30 POL Katowice Hołda Team

Zapłacone

70. Kocyan Lidia - PH / K40 POL Skoczów Opony Serafinowski
71. Kolka Krzysztof - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

72. Kopciński Łukasz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

73. Kotarski Jacek - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
74. Kozakiewicz Marcin - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

75. Kramarzyk Piotr - PH / M30 POL Częstochowa Kww Team

Zapłacone

76. Krawczyk Kamil - PH / M20 POL Żywiec
77. Krawczyk Michał - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

78. Krętosz Piotr - F / C3 POL Mikołów KIWI KLUB MTB
79. Kubuszok Marek - PH / M50 POL Świętochłowice Bike Atelier Team
80. Kucewicz Michał - PH / M30 POL Bytom CST 7R MTB TEAM
81. Kula Andrzej - PH / M50 POL Katowice

Zapłacone

82. Kula Ireneusz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza
83. Kurasiński Konrad - PH / M30 POL Brenna Świry Stela
84. Kuśka Adam - PH / M30 POL Jankowice Mikesz Team

Zapłacone

85. Kuśka Paweł - PH / M30 POL Jankowice

Zapłacone

86. Kustra-Kapol Małgorzata - PH / K40 POL Jastrzębie Zdój TOMAZI BIKE TEAM
87. Kutka Sławomir - PH / M30 POL Rybnik Quest Team

Zapłacone

88. Kuźmik Robert - PH / M40 POL Gliwice Febys

Zapłacone

89. Lempart Bartosz - PH / M30 POL Kobiór Hager Bike Team

Zapłacone

90. Ligęza Sławomir - PH / M30 POL Jaworzno Bike Atelier Team
91. Lubszczyk Mirosław - PH / M40 POL Knurów Febys Bike Team

Zapłacone

92. Łakomska Katarzyna - PH / K40 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
93. Machura Oliwier - PH / M0 POL Bytom Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Zapłacone

94. Markiel Michał - PH / M30 POL Wyry

Zapłacone

95. Michoń Marcin - PH / M30 POL Częstochowa Decathlon Poczesna

Zapłacone

96. Mieszczak Aleksander - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa
97. Migda Iwona - PH / K30 POL Krakow
98. Mitręga Patryk - PH / M30 POL Brenna Odkrywcy Taurus Cycling Team
99. Mróz Edyta - PH / K40 POL Tychy SKORUPA TRIATHLON

Zapłacone

100. Mrugała Łukasz - PH / M30 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders

Zapłacone

101. Mucha Piotr - PH / M30 POL Będzin Sayyes Chatler Mtb Team

Zapłacone

102. Musiał Marcin - PH / M30 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

103. Neumann Michał - PH / M30 POL Siemianowice Śląskie Cst 7R Mtb Team
104. Niesler Grzegorz - PH / M30 POL Ruda Slaska 2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

105. Niżewski Jarosław - PH / M40 POL Tarnowskie Góry Simtech Nightriders

Zapłacone

106. Nowak Krzysztof - PH / M30 POL Ruda Śląska Czyni Cuda Team

Zapłacone

107. Nowakowski Marcin - F / C3 POL Gliwice RMF-HEG

Zapłacone

108. Pająk Adam - PH / M40 POL Radlin

Zapłacone

109. Pala Mateusz - PH / M30 POL Żarki Letnisko Paca Therapy - SPbikes.pl

Zapłacone

110. Paprocki Marcin - PH / M30 POL Bielsko-Biała Odkrywcy Taurus Cycling Team
111. Patoła Adam - PH / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

112. Pawlica Piotr - PH / M30 POL Jeleśnia Dzida Jeleśnia
113. Pawlusiak Grzegorz - PH / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

114. Penkała Jan - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
115. Pilch Adam - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
116. Pitach Maciej - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza CST 7R MTB TEAM
117. Plucnarova Adela - F / D2 CZE Trinec Tj Tz Trinec

Zapłacone

118. Płoszek Jarek - PH / M40 POL Wyry Thp Team

Zapłacone

119. Podchul Krzysztof - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

120. Polak Agnieszka - PH / K30 POL Kłaj

Zapłacone

121. Pytka Tomasz - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

122. Raczek Zbyszek - PH / M40 POL Marklowice

Zapłacone

123. Rawicki Jakub - PH / M30 POL Bielsko-Biała Jaworze Mtb Team

Zapłacone

124. Reczyński Marcin - PH / M40 POL Kraków Cyclo Trener Team

Zapłacone

125. Regiewicz Jacek - PH / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

126. Rogozik Szymon - PH / M30 POL Gliwice
127. Różański Marcin - PH / M40 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders

Zapłacone

128. Rysztowski Michał - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Małpa Reden

Zapłacone

129. Salon Piotr - PH / M20 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

130. Samborowski Adam - PH / M30 POL Tworóg Mały Saint Gobain Squad

Zapłacone

131. Sanetra Piotr - PH / M40 POL Laliki

Zapłacone

132. Schmidt Mariusz - PH / M40 POL Sosnowiec Power Silesia
133. Serafin Michał - PH / M40 POL Myszków SERTEAM

Zapłacone

134. Serafinowska Dorota - PH / K50 POL Skoczów Opony Serafinowski
135. Serafinowski Bartłomiej - PH / M20 POL Skoczów Opony Serafinowski
136. Serafinowski Piotr - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
137. Sikora Antonina - F / D0 POL Rybnik LIV Women Cycling Team Czernica

Zapłacone

138. Sikora Dariusz - PH / M30 POL Katowice
139. Skowron Piotr - PH / M30 POL Gliwice BezSkalpela

Zapłacone

140. Skupień Marek - PH / M30 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

141. Ślusarczyk Anna - PH / K40 POL Kostkowice

Zapłacone

142. Słobodzian Tomasz 1321 PH / M40 POL Wodzisław Śl. Pressing Bike-System Ice-Went Team
143. Słomka Aleksander - PH / M50 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
144. Słomka Kinga - F / D1 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
145. Smolarz Daniel - PH / M20 POL Błażejowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

146. Sobótka Tomasz - PH / M40 POL Knurów Gazdówka na Białym Krzyżu

Zapłacone

147. Soswa Paweł - PH / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

148. Spilok Tadeusz - PH / M60 POL Ustron Sts Fokus Ustron
149. Stawowy Szymon - PH / M20 POL Brzeszcze

Zapłacone

150. Stec Krystian - PH / M30 POL Skoczów Opony Serafinowski
151. Stępień Tomasz - PH / M40 POL Wodzislaw Slaski Orion Art-Stal Team

Zapłacone

152. Steuer Szymon - PH / M30 POL Bełk

Zapłacone

153. Stromczyński Maciej - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

154. Stronk Bogdan - PH / M50 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
155. Surma Henryk - PH / M30 POL Kęty Beskid Tri
156. Suwalski Antoni - F / C1 POL Olkusz OLM

Zapłacone

157. Szafrański Tadeusz - PH / M40 POL Pyskowice Ataksport Gliwice

Zapłacone

158. Szajbe Tomek - PH / M40 POL Chorzów iszkolne.pl

Zapłacone

159. Szałański Sylwester - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

160. Szarek Mateusz - PH / M30 POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

161. Szczepanik Artur - PH / M60 POL Poraj Poraj

Zapłacone

162. Szczotka Marcin 1532 PH / M40 POL Węgierska Górka Rysianka Team

Zapłacone

163. Szlauer Leszek - PH / M60 POL Goleszów Strefa Wolności

Zapłacone

164. Szymański Robert - PH / M40 POL Katowice Bikehead

Zapłacone

165. Szymeczek Amelia - F / D1 POL Buczkowice AMS PLAN MTB TEAM

Zapłacone

166. Torzewski Daniel - PH / M30 POL Czeladź Sayyes Chatler Mtb Team

Zapłacone

167. Walczak Rafał - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

168. Wiącek Piotr - PH / M40 POL Krzeszowice Brak klubu

Zapłacone

169. Wieczorek Agnieszka - PH / K40 POL Częstochowa Rafako Orbea Mtb Team
170. Winsławski Jacek - PH / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

171. Witos Miłosz - PH / M30 POL Bielsko-Biała Niestowarzyszony

Zapłacone

172. Wójcik Mirosław - PH / M30 POL Katowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

173. Wojtaszewski Tomasz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
174. Wojtyczka Wojciech - PH / M30 POL Bieruń

Zapłacone

175. Woźnica Stanisław - F / C0 POL Radlin
176. Żaba Denis - PH / M20 POL Pyskowice

Zapłacone

177. Zawadzki Aleksander - PH / M60 POL Bibice Energo Nawigator

Zapłacone

178. Zelder Daniel - PH / M40 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
179. Ziółkowski Przemysław - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

180. Zmysłowski Daniel - PH / M40 POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec
181. Żołna Grzegorz - PH / M40 POL Bieruń

Zapłacone

182. Zynger Sebastian - PH / M30 POL Zgierz

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU