Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Kielce

Kielce, Polska
21.09.2019

Wyniki

Pro 50 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń 01:02:27.55 01:33:24.83 2:30 24.15 02:04:27.08
2
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Professional Mtb Team
1871 POL Ustroń 01:03:49.90 01:35:50.27 2:31 23.92 02:05:10.65
3
ROŻEK Karol
Cst 7R Mtb Team
1545 POL Kraków 01:03:49.03 01:35:49.99 2:31 23.92 02:05:10.70
4
ŁUKASIK Krzysztof
Jbg-2 Cryospace
2179 POL 01:03:49.57 01:35:51.32 2:31 23.92 02:05:11.07
5
JEZIORSKI Maciej
Jezior.bike
3152 POL Warszawa 01:04:30.36 01:35:49.83 2:31 23.92 02:05:16.90
6
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 01:04:30.28 01:36:09.19 2:34 23.47 02:07:44.66
7
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 01:03:50.24 01:36:48.35 2:34 23.47 02:08:01.98
8
GARCZYK Paweł
CST 7R MTB TEAM
2458 POL Oborniki Śląskie 01:04:41.18 01:37:36.85 2:35 23.26 02:08:51.31
9
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 01:04:30.66 01:37:30.36 2:35 23.26 02:08:52.03
10
POMARAŃSKI Kamil
CYCLO TRENER TEAM
2319 POL Kielce 01:04:29.28 01:37:41.42 2:35 23.26 02:08:52.45
11
TOMERA Tomasz
RK Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice 01:08:15.14 01:44:53.33 2:44 22.03 02:16:09.10
12
WÓJCIK Mirosław
Gomola Trans Airco
1308 POL Katowice 01:09:01.56 01:44:12.14 2:44 21.93 02:16:39.05
13
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek 01:09:17.20 01:44:54.85 2:45 21.83 02:17:29.92
14
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec 01:08:11.65 01:43:58.08 2:46 21.83 02:17:30.19
15
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1720 POL Chrzanów 01:09:24.98 01:44:53.74 2:46 21.83 02:17:31.26
16
KOCUR Jarosław
KIETA.PL
3104 POL Tychy 01:10:43.11 01:45:41.01 2:46 21.74 02:17:48.69
17
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 01:10:17.41 01:46:15.24 2:47 21.65 02:18:30.92
18
MRÓWKA Kazimierz
Mmp Bochnia
2264 POL Nowy Wiśnicz 01:10:44.07 01:46:32.66 2:47 21.65 02:18:31.75
19
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 01:08:32.93 01:43:12.49 2:47 21.65 02:18:44.51
20
BOREK Stefan
KS Victoria Katowice
2020 POL Katowice 01:11:08.23 01:47:06.34 2:47 21.65 02:18:52.87
21
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 01:08:37.02 01:44:45.39 2:47 21.55 02:19:07.82
22
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 01:08:59.78 01:43:12.59 2:48 21.55 02:19:29.69
23
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1835 POL Zywiec 01:09:41.10 01:42:10.87 2:48 21.46 02:19:31.84
24
JABŁOŃSKI Marcin
Metrobikes.pl
3086 POL Skarżysko-Kamienna 01:13:48.04 01:47:40.29 2:48 21.46 02:19:31.94
25
ŚCIGA Maciej
Stowarzyszenie Rowerowe Świetokrzyskie
3289 POL Zaborze 01:11:17.55 01:47:06.19 2:49 21.37 02:20:33.70
26
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków 01:10:37.61 01:47:28.98 2:49 21.37 02:20:33.82
27
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1795 POL Błażejowice 01:07:09.23 01:41:41.56 2:50 21.28 02:20:57.05
28
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice 01:08:09.80 01:43:08.88 2:50 21.28 02:21:13.95
29
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 01:08:09.28 01:42:10.37 2:50 21.28 02:21:15.67
30
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 01:10:56.21 01:48:28.62 2:50 21.28 02:21:16.23
31
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski Cycles
2235 POL Kraków 01:11:25.39 01:47:59.76 2:50 21.19 02:21:20.25
32
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:26.61 01:47:15.50 2:50 21.19 02:21:20.60
33
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice 01:11:24.57 01:48:14.78 2:50 21.19 02:21:32.85
34
STANUSZEK Marcin
72D ROWMIX JAVA TEAM
1890 POL Brzesko 01:10:14.68 01:48:11.83 2:51 21.19 02:21:41.30
35
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 01:10:28.80 01:48:31.59 2:52 21.01 02:22:42.56
36
ABRAMCZYK Roman
Trezado Wolfpack
2812 POL Płochocin 01:10:17.84 01:49:42.33 2:52 21.01 02:23:02.95
37
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno 01:11:09.53 01:49:20.84 2:53 20.92 02:23:20.54
38
ADAMCZYK Sandra
Orion art - stal team
1102 POL Rydułtowy 01:13:04.05 01:50:12.86 2:53 20.92 02:23:22.00
39
MUSIOŁ Tomasz
Romet Factory Team
2748 POL Tychy 01:12:51.53 01:49:54.75 2:53 20.92 02:23:22.11
40
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 01:12:18.53 01:49:16.55 2:53 20.92 02:23:32.14
41
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 01:12:52.48 01:49:59.12 2:53 20.83 02:23:46.80
42
MAZUR Grzegorz
metrobikes.pl
3088 POL Lublin 01:10:21.89 01:49:50.06 2:55 20.66 02:25:20.77
43
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy 01:13:09.42 01:51:56.21 2:55 20.66 02:25:21.24
44
STĘPIEŃ Tomasz
ORION ART-STAL TEAM
1242 POL Wodzislaw Slaski 01:15:03.58 01:52:11.37 2:55 20.66 02:25:22.63
45
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń 01:12:52.13 01:50:26.29 2:55 20.58 02:25:44.80
46
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów 01:12:50.97 01:50:13.87 2:55 20.58 02:25:46.26
47
ŁUGOWSKI Arek
Kieta.pl
2922 POL Tychy 01:13:13.50 01:51:02.91 2:57 20.41 02:27:03.03
48
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 01:13:52.42 01:52:26.05 2:58 20.33 02:27:37.91
49
CICHACKA Klaudia
Metrobikes.pl
3150 POL Końskie 01:13:34.44 01:52:19.81 2:58 20.24 02:28:06.80
50
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice 01:13:36.44 01:53:16.36 2:59 20.24 02:28:22.22
51
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1475 POL Wojkowice 01:13:19.13 01:52:22.19 2:60 20.08 02:29:17.36
52
KOŁODZIEJ Sebastian
SAP Serwis TEAM
3092 POL Nowiny 01:14:38.12 01:54:12.72 2:60 20.08 02:29:28.04
53
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 01:15:36.74 01:54:34.52 2:60 20.08 02:29:38.35
54
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
1542 POL Nawojowa Góra 01:12:20.58 01:53:13.85 2:60 20.00 02:29:51.29
55
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1964 POL Jaworzno 01:16:32.98 01:55:06.99 3:01 19.92 02:30:22.15
56
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 01:13:01.73 01:52:43.93 3:02 19.84 02:31:10.71
57
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2481 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:08.31 01:56:53.62 3:03 19.76 02:31:45.77
58
LIGĘZA Karol
Verge
3156 POL Kowary 01:15:07.37 01:55:59.96 3:03 19.76 02:31:56.50
59
PÓŁTORAK Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1893 POL Kraków 01:18:15.12 01:57:06.23 3:03 19.76 02:32:00.04
60
PAWLICZAK Paweł
Axis Piekary Śląskie
2999 POL Piekary Śląskie 01:15:36.36 01:55:31.97 3:03 19.69 02:32:12.75
61
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 01:14:35.88 01:53:13.60 3:03 19.69 02:32:14.82
62
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 01:15:19.96 01:55:49.90 3:03 19.69 02:32:20.03
63
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
2742 POL Bytom 01:17:49.93 01:58:06.21 3:05 19.53 02:33:29.27
64
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2574 POL Kędzierzyn-Koźle 01:17:18.50 01:57:46.11 3:05 19.46 02:33:58.62
65
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 01:17:06.75 01:57:52.75 3:05 19.46 02:34:03.56
66
PACZUSKI Adam
Rowerowy Bytom - Rowerek
1562 POL Tychy 01:16:15.76 01:57:48.39 3:06 19.46 02:34:14.44
67
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 01:17:08.68 01:57:52.07 3:07 19.31 02:35:15.94
68
KAŃTOR Jacek
Kieta.pl
3049 POL Tychy 01:17:29.56 01:59:54.40 3:07 19.31 02:35:20.80
69
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice 01:18:28.71 01:57:14.15 3:08 19.23 02:36:12.55
70
ADAMCZYK Piotr
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
2368 POL Bytom 01:13:14.35 01:52:15.59 3:09 19.08 02:37:02.35
71
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń 01:17:32.93 02:00:31.99 3:10 19.01 02:37:48.03
72
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 01:19:50.27 02:02:42.15 3:11 18.87 02:38:43.58
73
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1032 POL Zawiercie 01:19:33.49 02:01:57.23 3:11 18.87 02:38:58.91
74
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 01:19:16.83 02:01:57.99 3:11 18.87 02:39:03.73
75
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków 01:19:32.08 02:00:57.22 3:11 18.87 02:39:05.98
76
PIOTROWSKA Patrycja
FPB WZK Victoria S.A. Cargo Express
3151 POL Walbrzych 01:18:52.02 02:00:00.07 3:12 18.87 02:39:17.91
77
BANASIK Piotr
3091 POL Kielce 01:20:34.06 02:00:38.12 3:13 18.73 02:40:01.14
78
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:15.56 02:02:28.84 3:14 18.66 02:40:55.49
79
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 01:21:23.89 02:04:10.35 3:14 18.59 02:41:39.20
80
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 01:20:28.31 02:03:16.96 3:15 18.52 02:42:15.74
81
NICIEJEWSKI Piotr
Pro Service racing team
1415 POL Knurow 01:21:17.71 02:04:33.89 3:16 18.45 02:42:32.08
82
GĘBKA Jakub
Sengam Sport Racing Team
2462 POL Zawiercie 01:20:10.30 02:01:42.86 3:16 18.45 02:42:39.74
83
TOKAR Kamil
metrobikes.pl
3287 POL Kielce 01:21:24.85 02:03:53.19 3:16 18.45 02:42:53.99
84
KAGOŃ Damian
Leder Fox MTB Team
3265 POL Mikołów 01:20:47.26 02:04:01.31 3:17 18.32 02:43:51.12
85
SERAFIN Alina
Thp Team
2298 POL Opole 01:22:07.19 02:05:34.46 3:17 18.32 02:43:52.30
86
SIKORA Piotr
Metrobikes.pl
3153 POL Kielce 01:20:20.06 02:04:39.39 3:17 18.32 02:44:01.31
87
NIEMIEC Krzysztof
KAEN Sport
1203 POL Radlin 01:22:27.65 02:05:52.05 3:18 18.25 02:44:26.89
88
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1332 POL Żory 01:22:28.25 02:05:58.86 3:18 18.25 02:44:41.03
89
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 01:20:09.48 02:04:45.13 3:19 18.18 02:45:04.55
90
STRZELECKI Sebastian
Shimano. Service Center Sosnowiec
1748 POL Sarnów 01:21:31.92 02:07:00.72 3:20 17.99 02:46:34.18
91
ZIEMBA Piotr
Bike.store Bielsko
1953 POL Pszczyna 01:21:43.67 02:06:12.69 3:20 17.99 02:46:34.43
92
CZERWIŃSKI Tomasz
1288 POL Chorzów 01:22:08.63 02:07:03.90 3:21 17.92 02:47:20.86
93
SITAREK Agnieszka
MamCie
1568 POL Gliwice 01:22:49.46 02:08:19.70 3:23 17.79 02:48:21.64
94
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2270 POL Sosnowiec 01:25:45.28 02:10:17.17 3:27 17.48 02:51:45.13
95
STĘPIEŃ Tomek
STOWARZYSZENIE ROWEROWE ŚWIĘTOKRZYSKIE
3090 POL Kielce 01:24:52.80 02:12:12.39 3:27 17.48 02:51:46.71
96
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 01:23:24.05 02:10:19.62 3:27 17.42 02:52:01.82
97
SOCHA Jakub
Sengam Sport Racing Team
3293 POL Zawiercie 01:25:04.74 02:11:10.80 3:28 17.30 02:53:09.72
98
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 01:25:18.87 02:12:05.89 3:29 17.30 02:53:22.00
99
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 01:25:27.98 02:13:30.31 3:29 17.30 02:53:23.08
100
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 01:25:34.97 02:11:39.66 3:29 17.30 02:53:25.58
101
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
3074 POL Dąbrowa Górnicza 01:25:49.86 02:13:20.90 3:29 17.30 02:53:28.07
102
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1030 POL Śrubarnia 01:28:20.46 02:14:26.96 3:32 17.06 02:56:00.96
103
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 01:23:50.68 02:12:58.88 3:32 17.01 02:56:11.13
104
SIERAKOWSKI Piotr
2543 POL Kraków 01:25:06.62 02:16:16.16 3:34 16.84 02:58:09.35
105
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice 01:25:14.87 02:14:30.08 3:34 16.84 02:58:13.70
106
KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Małgorzata
72D Rowmix Java Team
1894 POL Kraków 01:30:40.33 02:18:37.34 3:35 16.78 02:58:50.30
107
KOWALIK Paweł
VieWióry team
3267 POL Skarżysko Kamienna 01:26:40.06 02:14:47.46 3:35 16.78 02:58:52.02
108
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
2425 POL Opole 01:27:39.96 02:16:20.89 3:36 16.72 02:59:31.52
109
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów 01:27:23.59 02:17:44.89 3:36 16.72 02:59:41.94
110
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 01:24:50.94 02:15:49.61 3:36 16.67 02:59:59.67
111
JĘDRYS Arkadiusz
Krak-Mix
1660 POL Kraków 01:30:41.24 02:19:46.88 3:38 16.61 03:00:52.14
112
BANASIEWICZ Beata
ROMET FACTORY TEAM
2377 POL Świętochłowice 01:30:48.41 02:20:45.29 3:38 16.50 03:01:35.26
113
KUPIS Michał
Megastyro
2292 POL Krakow 01:28:41.01 02:17:22.85 3:39 16.50 03:01:45.30
114
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1719 POL Chrzanów 01:25:12.51 02:12:51.85 3:39 16.50 03:02:04.57
115
CHOCHÓŁ Grzegorz
2080 POL Świętochłowice 01:24:25.65 02:18:47.91 3:41 16.34 03:03:32.51
116
LUBOWIECKA Larysa
AGH Cycling Team
2972 POL Kraków 01:30:58.59 02:22:52.89 3:44 16.08 03:06:26.80
117
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 01:29:54.93 02:18:26.56 3:46 15.97 03:07:55.50
118
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 01:32:48.25 02:24:46.80 3:48 15.87 03:09:11.80
119
GOSZTYŁA Basia
PROFIDEA TEAM KRAKÓW
1993 POL Kraków 01:31:43.56 02:24:59.88 3:52 15.58 03:12:40.24
120
KASPRZYK Teresa
AIRMIX MTB TEAM
2930 POL Bytom 01:36:31.85 02:32:08.02 3:57 15.24 03:16:55.30
121
CHMURA Grzegorz
KAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO KAMIENNA
3263 POL Skarżysko-Kamienna 01:36:16.26 02:32:01.89 3:57 15.24 03:16:58.15
122
KISIEL Janusz
2863 POL Ossy 01:33:22.14 02:31:06.88 3:60 15.06 03:19:19.35
123
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1277 POL Gliwice 01:36:54.99 02:33:49.90 4:01 14.93 03:20:48.68
124
BOREK Joanna
Yellobike
1827 POL Katowice 01:40:42.50 02:36:11.87 4:02 14.93 03:20:58.93
125
KUPIS Tomasz
3273 POL Kielce 01:34:48.33 02:31:14.99 4:06 14.66 03:24:31.74
126
OLEJNIK Maciej
#otworzdrzwi
2976 POL Wegrzce 01:42:22.34 02:41:00.04 4:12 14.29 03:29:45.58
127
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec 01:50:03.41 02:54:38.13 4:38 12.99 03:51:13.73
128
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec 01:51:55.95 02:56:27.77 4:40 12.85 03:53:19.80
129
KĘDZIORA Marcin
2404 POL Staszów 02:02:08.78 03:13:25.34 5:08 11.71 04:16:18.23
130
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU