Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Kielce

Kielce, Polska
21.09.2019

Wyniki

Hobby 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
STAWOWY Szymon
3149 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:46:18.79 2:32 23.62 01:15:57.44
2
BORUTA Adrian
CRYOSPACE
2779 POL Żory --:--:--.-- 00:46:19.64 2:32 23.62 01:15:57.47
3
JAKUBOWSKI Tomasz
BIKE.STORE BIELSKO
1996 POL Bielsko Biała --:--:--.-- 00:46:40.14 2:39 22.73 01:19:16.14
4
PEPLA Daniel
Trezado Wolfpack
2814 POL Wieruchów --:--:--.-- 00:47:17.56 2:39 22.73 01:19:18.15
5
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1294 POL Skoczów --:--:--.-- 00:46:48.36 2:39 22.73 01:19:18.85
6
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT Rowery Ruda Śląska
1904 POL Ruda Slaska --:--:--.-- 00:46:49.39 2:39 22.73 01:19:19.65
7
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:47:16.95 2:39 22.73 01:19:19.68
8
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom --:--:--.-- 00:48:04.57 2:40 22.56 01:19:33.97
9
DRABEK Michał
Brasil Moka Caffe’
2978 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:48:03.76 2:41 22.56 01:20:05.39
10
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
2600 POL Jasienica --:--:--.-- 00:48:37.06 2:42 22.22 01:20:55.30
11
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin --:--:--.-- 00:48:36.44 2:42 22.22 01:20:55.81
12
GEMBICZ Marcin
KOKOwear
1861 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:48:38.65 2:43 22.22 01:21:05.38
13
ŚCIERSKI Paweł
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1805 POL Tychy --:--:--.-- 00:49:23.23 2:47 21.58 01:23:28.72
14
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:50:17.22 2:48 21.58 01:23:32.70
15
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:49:21.21 2:48 21.58 01:23:36.81
16
POZOWSKI Jan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2106 POL Katowice --:--:--.-- 00:51:13.31 2:48 21.58 01:23:36.90
17
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:57.97 2:48 21.58 01:23:38.15
18
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
1772 POL Zabrze --:--:--.-- 00:49:46.72 2:48 21.43 01:23:59.15
19
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1387 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:45.35 2:49 21.43 01:24:03.35
20
ABSALON Maciej
Absalon MTB Team
1100 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:30.01 2:49 21.43 01:24:03.52
21
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:29.81 2:49 21.28 01:24:21.28
22
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:31.05 2:49 21.28 01:24:21.80
23
STOŁTNY Maciej
Sports Coaching
1243 POL Rybnik --:--:--.-- 00:50:01.35 2:49 21.28 01:24:22.04
24
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 00:50:00.32 2:49 21.28 01:24:25.32
25
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1318 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:49:19.90 2:49 21.28 01:24:27.69
26
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 00:50:00.14 2:51 21.13 01:25:19.66
27
GRACA Sławomir
Bike.Store.Bielsko
1680 POL Dankowice --:--:--.-- 00:50:27.15 2:52 20.98 01:25:40.91
28
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
BIKE.STORE BIELSKO
2062 POL Wisla --:--:--.-- 00:51:22.14 2:52 20.98 01:25:43.99
29
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków --:--:--.-- 00:51:36.39 2:53 20.83 01:26:08.91
30
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik --:--:--.-- 00:51:35.63 2:56 20.55 01:27:49.73
31
LIPA Zbigniew
3096 POL Bodzentyn --:--:--.-- 00:52:55.57 2:56 20.41 01:27:54.66
32
CZAJEWICZ Konrad
AZS Politechnika Krakowska
3157 POL Kielce --:--:--.-- 00:53:25.00 2:60 20.13 01:29:38.75
33
BUGLA Łukasz
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
2704 POL Rogów --:--:--.-- 00:50:16.01 3:02 19.87 01:30:43.41
34
KASPROWIAK Karol
EuroBikeKaczmarekElectricTeam
1726 POL Gliwice --:--:--.-- 00:50:32.14 3:02 19.87 01:30:45.08
35
SZELĄG Grzegorz
2566 POL Katowice --:--:--.-- 00:55:47.95 3:04 19.61 01:31:36.64
36
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:55:18.59 3:04 19.61 01:31:44.15
37
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń --:--:--.-- 00:55:38.24 3:04 19.61 01:31:53.06
38
SZEWCZYK Jędrzej
1250 POL Sławniów --:--:--.-- 00:55:38.73 3:04 19.61 01:31:53.92
39
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy --:--:--.-- 00:56:01.71 3:05 19.61 01:32:00.47
40
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1975 POL Wisła --:--:--.-- 00:55:12.80 3:05 19.61 01:32:00.55
41
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice --:--:--.-- 00:56:10.67 3:05 19.61 01:32:00.77
42
LEWANDOWSKI Janusz
Alva1- Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków --:--:--.-- 00:55:28.83 3:05 19.61 01:32:00.88
43
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:55:13.76 3:05 19.61 01:32:01.48
44
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz --:--:--.-- 00:52:12.13 3:05 19.48 01:32:07.93
45
GUZIK Grzegorz
1779 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:51:50.41 3:06 19.48 01:32:32.16
46
KOGUT Paweł
KIWI KLUB MTB
1292 POL Gliwice --:--:--.-- 00:54:41.87 3:06 19.35 01:32:50.32
47
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin --:--:--.-- 00:56:05.76 3:06 19.35 01:32:59.52
48
HODOR Franciszek
Sportup
3050 POL Brzezinka --:--:--.-- 00:55:03.60 3:07 19.23 01:33:21.88
49
TRĄBA Piotr
Asc Racing Team
3131 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:55:03.34 3:07 19.23 01:33:22.34
50
GEMBICKI Marcin
2847 POL Katowice --:--:--.-- 00:55:43.48 3:07 19.23 01:33:28.95
51
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice --:--:--.-- 00:55:02.82 3:08 19.23 01:33:35.33
52
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik --:--:--.-- 00:55:14.24 3:08 19.23 01:33:41.59
53
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin --:--:--.-- 00:54:48.89 3:08 19.23 01:33:41.76
54
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:56:19.87 3:08 19.23 01:33:44.35
55
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:55:15.21 3:08 19.23 01:33:44.52
56
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:55:50.88 3:08 19.11 01:33:57.70
57
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
3155 POL Kraków --:--:--.-- 00:53:29.72 3:10 18.99 01:34:46.69
58
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków --:--:--.-- 00:53:42.44 3:10 18.99 01:34:46.84
59
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka --:--:--.-- 00:56:53.93 3:10 18.99 01:34:48.85
60
RAMIAN Andrzej
3269 POL Niestachów --:--:--.-- 00:52:28.88 3:10 18.99 01:34:49.56
61
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz --:--:--.-- 00:52:44.01 3:10 18.99 01:34:50.22
62
ZAWIERTA Dominik
WKK PLEIDERER WIERUSZÓW
1310 POL Pieczyska --:--:--.-- 00:55:39.92 3:10 18.99 01:34:50.80
63
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:53:28.75 3:10 18.99 01:34:51.19
64
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek --:--:--.-- 00:53:44.13 3:11 18.99 01:35:05.54
65
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:53:33.87 3:11 18.87 01:35:17.96
66
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:54:23.97 3:11 18.87 01:35:18.12
67
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:54:21.10 3:11 18.87 01:35:20.27
68
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów --:--:--.-- 00:55:07.33 3:11 18.87 01:35:22.76
69
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
2782 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:54:58.45 3:11 18.87 01:35:29.71
70
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno --:--:--.-- 00:54:34.24 3:12 18.87 01:35:38.75
71
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1902 POL Mikołów --:--:--.-- 00:56:42.04 3:12 18.87 01:35:39.14
72
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice --:--:--.-- 00:55:36.83 3:12 18.87 01:35:39.84
73
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki --:--:--.-- 00:55:37.67 3:12 18.87 01:35:41.51
74
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:53:23.09 3:12 18.75 01:35:43.20
75
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 00:53:04.93 3:12 18.75 01:35:55.52
76
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:53:55.53 3:13 18.75 01:36:00.63
77
JABŁOŃSKI Jakub
2744 POL Piwniczna-Zdrój --:--:--.-- 00:58:51.85 3:13 18.63 01:36:26.06
78
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice --:--:--.-- 00:58:45.37 3:14 18.63 01:36:36.00
79
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków --:--:--.-- 00:58:34.93 3:14 18.52 01:36:54.34
80
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:55:09.30 3:14 18.52 01:36:57.93
81
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom --:--:--.-- 00:58:47.28 3:15 18.52 01:37:06.88
82
HOLEWA Krystian
Tta Bieruń
2099 POL Lędziny --:--:--.-- 00:58:34.87 3:15 18.52 01:37:07.97
83
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1535 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:59:14.11 3:15 18.52 01:37:10.79
84
KRZESIŃSKI Andrzej
Polski Związek Daltonistów
3262 POL Kielce --:--:--.-- 00:55:50.12 3:15 18.52 01:37:10.98
85
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik --:--:--.-- 01:00:30.84 3:15 18.52 01:37:11.18
86
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła --:--:--.-- 00:55:39.76 3:15 18.52 01:37:14.00
87
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:59:09.34 3:16 18.40 01:37:31.04
88
HUBKA Marcin
Rysianka Team
1882 POL Węgierska Górka --:--:--.-- 00:55:50.63 3:16 18.40 01:37:36.12
89
JANECZEK Robert
Team Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków --:--:--.-- 00:55:28.58 3:16 18.40 01:37:43.60
90
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń --:--:--.-- 00:57:10.69 3:16 18.40 01:37:47.97
91
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków --:--:--.-- 00:55:31.21 3:16 18.40 01:37:54.60
92
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:57:25.24 3:16 18.40 01:37:57.66
93
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler MTB Team
1377 POL Czeladź --:--:--.-- 00:57:48.47 3:17 18.40 01:38:01.56
94
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:57:56.57 3:17 18.40 01:38:04.84
95
MADEJCZYK Adrian
2495 POL Rudnik Wielki --:--:--.-- 00:57:40.37 3:17 18.40 01:38:05.48
96
BOCHENEK Bartosz
1285 POL Myszków --:--:--.-- 00:55:53.87 3:17 18.40 01:38:05.90
97
TOKARZ Szymon
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2258 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:58:02.90 3:17 18.29 01:38:20.30
98
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:59:42.51 3:18 18.29 01:38:32.34
99
MURAS Oskar
1658 POL Żory --:--:--.-- 00:58:09.29 3:18 18.18 01:38:44.64
100
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz --:--:--.-- 00:57:47.48 3:18 18.18 01:38:47.50
101
BLUSZCZ Dawid
Gmina Lyski
1732 POL Zwonowice --:--:--.-- 00:58:36.05 3:18 18.18 01:38:48.83
102
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 00:59:12.97 3:18 18.18 01:38:52.25
103
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin --:--:--.-- 00:59:15.47 3:18 18.18 01:38:53.98
104
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin --:--:--.-- 00:57:37.74 3:18 18.18 01:38:57.09
105
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek --:--:--.-- 01:00:05.92 3:19 18.18 01:39:03.10
106
KOLESZKA Piotr
2397 POL Gliwice --:--:--.-- 00:59:49.18 3:19 18.18 01:39:05.65
107
GRZESIAK Mariusz
1608 POL Huta Stara --:--:--.-- 01:00:34.19 3:19 18.18 01:39:06.31
108
WRÓBEL Wojciech
1270 POL Tychy --:--:--.-- 01:00:53.54 3:20 18.07 01:39:30.50
109
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń --:--:--.-- 01:00:54.90 3:20 18.07 01:39:32.18
110
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- 01:00:25.89 3:20 18.07 01:39:42.22
111
ZYGUŁA Sławomir
3095 POL Bodzentyn --:--:--.-- 00:57:12.87 3:20 18.07 01:39:46.95
112
SZCZOTKA Marcin
Rysianka Team
1532 POL Węgierska Górka --:--:--.-- 00:58:11.87 3:20 17.96 01:39:59.36
113
MROWIEC Jarosław
Kiwi Klub Mtb
1498 POL Chorzów --:--:--.-- 01:00:33.85 3:21 17.96 01:40:26.35
114
PŁOSKONKA Jakub
3260 POL Kraków --:--:--.-- 01:00:04.43 3:21 17.96 01:40:26.99
115
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów --:--:--.-- 01:01:15.62 3:22 17.86 01:40:39.25
116
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice --:--:--.-- 01:01:13.32 3:22 17.86 01:40:45.76
117
WYŻKIEWICZ Bartosz
ProService Racing Team
2064 POL Mikołów --:--:--.-- 00:59:11.30 3:22 17.86 01:40:48.19
118
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:56:46.51 3:22 17.86 01:40:54.62
119
SERAFIN Michał
SERTEAM
1301 POL Myszków --:--:--.-- 00:59:22.31 3:22 17.86 01:40:55.93
120
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2279 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:53:00.83 3:22 17.86 01:40:58.86
121
JABŁOŃSKI Marcel
Metrobikes.pl
3089 POL Skarżysko-Kamienna --:--:--.-- 00:56:27.09 3:23 17.86 01:41:02.49
122
KISZEL Jakub
1936 POL Rybnik --:--:--.-- 00:57:28.66 3:23 17.86 01:41:03.28
123
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów --:--:--.-- 00:59:15.46 3:23 17.86 01:41:04.30
124
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:59:36.65 3:23 17.75 01:41:10.01
125
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2220 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:57:35.00 3:23 17.75 01:41:16.29
126
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
1467 POL Katowice --:--:--.-- 00:57:27.50 3:23 17.75 01:41:20.31
127
KAPALA Zygmunt
Kts Tychy
3286 POL Tychy --:--:--.-- 00:56:45.56 3:23 17.75 01:41:23.37
128
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1319 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 00:59:21.73 3:24 17.75 01:41:35.87
129
WITA Mariusz
Grube Szychy
1614 POL Mikołów --:--:--.-- 00:59:39.26 3:24 17.75 01:41:39.59
130
PROSKURA Rafał
1578 POL Warszawa / Bielsko-Biała --:--:--.-- 00:59:53.75 3:25 17.65 01:42:12.49
131
MYMA Dariusz
myma
2052 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:02:07.84 3:25 17.54 01:42:18.84
132
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy-Spbikes.pl
1223 POL Jastrząb --:--:--.-- 01:03:13.19 3:26 17.54 01:42:33.54
133
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice --:--:--.-- 01:01:16.84 3:26 17.54 01:42:36.85
134
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz --:--:--.-- 01:02:35.78 3:28 17.34 01:43:38.42
135
BIALEK Damian
Metrobikes.pl
3288 POL Kielce --:--:--.-- 00:59:35.90 3:28 17.34 01:43:38.87
136
SZCZEŚNIAK Dariusz
2754 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:58:46.79 3:28 17.34 01:43:41.76
137
JOŃCZYK Marian
2983 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:02:20.86 3:28 17.34 01:43:43.73
138
KISZKA Łukasz
2276 POL Jerzmanowice --:--:--.-- 00:58:22.07 3:28 17.34 01:43:56.62
139
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia --:--:--.-- 00:55:58.52 3:30 17.24 01:44:41.71
140
DRÓŻDŻ Marek
bikehead
2337 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:00:51.54 3:30 17.14 01:44:58.60
141
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin --:--:--.-- 01:00:57.13 3:31 17.05 01:45:20.46
142
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów --:--:--.-- 01:01:01.77 3:32 17.05 01:45:50.01
143
PŁONKA Gracjan
2436 POL Górki Wielkie --:--:--.-- 01:01:12.86 3:33 16.95 01:46:08.15
144
MAŃKA Patryk
Sengam Sport Racing Team
1029 POL Zawiercie --:--:--.-- 01:01:05.60 3:34 16.85 01:46:36.06
145
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany --:--:--.-- 01:02:25.87 3:34 16.85 01:46:37.99
146
FUS Rafał
2916 POL Kraków --:--:--.-- 01:05:17.85 3:35 16.85 01:47:03.75
147
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice --:--:--.-- 01:01:45.26 3:35 16.76 01:47:10.64
148
ZIMOWSKI Jakub
Gkcgorlice
2979 POL Kraków --:--:--.-- 01:01:51.77 3:35 16.76 01:47:12.54
149
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała --:--:--.-- 01:00:54.72 3:36 16.76 01:47:38.64
150
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:01:49.86 3:36 16.67 01:47:43.95
151
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:03:03.99 3:36 16.67 01:47:46.52
152
WÓJCICKI Dariusz
2954 POL Staszów --:--:--.-- 01:02:53.86 3:37 16.67 01:48:08.24
153
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- 01:07:28.88 3:38 16.57 01:48:46.60
154
BOSZKO Bartosz
2895 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:06:49.91 3:38 16.48 01:48:55.39
155
MATUSZKIEWICZ Anna
2158 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:01:26.90 3:38 16.48 01:48:56.87
156
MRÓZ Edyta
SKORUPA TRIATHLON
1202 POL Tychy --:--:--.-- 01:01:19.35 3:39 16.48 01:49:02.73
157
SOBCZAK Robert
2759 POL Katowice --:--:--.-- 01:05:42.83 3:39 16.48 01:49:29.14
158
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:07:31.59 3:39 16.48 01:49:29.23
159
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom --:--:--.-- 01:04:02.09 3:40 16.39 01:49:32.65
160
KRAWCZYK Kamil
2939 POL Tarnów --:--:--.-- 01:07:17.86 3:40 16.39 01:49:34.72
161
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:59:47.28 3:40 16.39 01:49:37.17
162
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:00:12.89 3:40 16.39 01:49:43.04
163
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy --:--:--.-- 01:02:04.36 3:40 16.39 01:49:45.88
164
ZABŁOCKI Jacek
2100 POL Kraków --:--:--.-- 01:02:15.87 3:41 16.39 01:50:05.65
165
BEM Jarosław
1808 POL Bieruń --:--:--.-- 01:05:46.60 3:41 16.30 01:50:08.10
166
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków --:--:--.-- 01:05:46.31 3:41 16.30 01:50:12.24
167
BOSOWSKI Michał
1679 POL Katowice --:--:--.-- 01:07:30.50 3:41 16.30 01:50:26.33
168
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:08.90 3:42 16.30 01:50:31.97
169
PIETRAS Mariola
Carbon OCR Racing Team
1493 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:09:31.88 3:42 16.30 01:50:35.20
170
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów --:--:--.-- 01:06:13.60 3:42 16.30 01:50:35.36
171
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa --:--:--.-- 01:08:29.12 3:42 16.22 01:50:44.04
172
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice --:--:--.-- 01:02:25.06 3:42 16.22 01:50:45.73
173
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła --:--:--.-- 01:07:45.85 3:42 16.22 01:50:50.36
174
SIKORA Henryk
2541 POL Kraków --:--:--.-- 01:02:03.46 3:42 16.22 01:50:51.78
175
BĄCZKOWSKI Adam
3261 POL Lędziny --:--:--.-- 01:05:11.48 3:42 16.22 01:50:56.99
176
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:13.04 3:42 16.22 01:50:58.96
177
KOREK Tomasz
2625 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:07:48.87 3:43 16.22 01:51:01.83
178
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice --:--:--.-- 01:04:05.35 3:43 16.22 01:51:03.96
179
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów --:--:--.-- 01:04:35.81 3:43 16.22 01:51:04.87
180
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze --:--:--.-- 01:07:42.15 3:43 16.22 01:51:07.60
181
KUBICKI Janusz
Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
3285 POL Kielce --:--:--.-- 01:07:38.87 3:43 16.22 01:51:11.00
182
GIERLOTKA Wiktor
Kiwi Klub Mtb
3158 POL Katowice --:--:--.-- 01:02:18.51 3:43 16.22 01:51:13.80
183
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:04:06.26 3:43 16.22 01:51:13.82
184
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:08:32.85 3:43 16.22 01:51:14.61
185
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa --:--:--.-- 01:05:28.09 3:43 16.22 01:51:15.82
186
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik --:--:--.-- 01:06:23.33 3:43 16.13 01:51:18.74
187
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik --:--:--.-- 01:05:03.88 3:43 16.13 01:51:26.14
188
TARNOWSKI Janusz
KS VICTORIA KATOWICE
2021 POL Katowice --:--:--.-- 01:00:05.31 3:44 16.13 01:51:33.11
189
PALKA Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2328 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:04:35.91 3:44 16.13 01:51:43.67
190
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- 01:08:31.45 3:44 16.13 01:51:48.09
191
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno --:--:--.-- 01:07:23.09 3:44 16.13 01:51:52.44
192
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy --:--:--.-- 01:07:05.87 3:44 16.04 01:51:56.64
193
KAMIŃSKA Oliwia
KIWI KLUB MTB
2564 POL Gliwice --:--:--.-- 01:06:12.91 3:44 16.04 01:51:57.69
194
ŁAZARZ Grzegorz
1877 POL Rzuchowa --:--:--.-- 01:03:48.13 3:44 16.04 01:51:57.82
195
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:10:01.54 3:44 16.04 01:51:59.71
196
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:06:34.13 3:45 16.04 01:52:08.72
197
MICHAŁEK Marcin
2936 POL Czeladź --:--:--.-- 01:06:43.90 3:45 16.04 01:52:10.06
198
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2905 POL Libiąż --:--:--.-- 01:04:33.87 3:45 16.04 01:52:14.80
199
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice --:--:--.-- 01:04:18.89 3:45 16.04 01:52:17.79
200
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:04:22.83 3:46 15.96 01:52:30.78
201
FERDYN Wojciech
Nudel Team
2803 POL Nowe Chechło --:--:--.-- 01:05:04.28 3:46 15.96 01:52:35.26
202
GÓRSKI Tomasz
2120 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:10:20.68 3:46 15.96 01:52:42.59
203
HYRA Przemysław
Łowery Team
1716 POL Przystajń --:--:--.-- 01:08:40.68 3:46 15.96 01:52:43.79
204
MAŁOCHA Jan
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2257 POL Regulice --:--:--.-- 01:05:31.41 3:46 15.96 01:52:51.02
205
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:08:54.51 3:46 15.96 01:52:53.63
206
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:47.89 3:47 15.87 01:53:07.69
207
MACURA Tomasz
2089 POL Pogwizdów --:--:--.-- 01:06:38.87 3:47 15.87 01:53:09.85
208
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA TEAM
2221 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:06:54.77 3:47 15.87 01:53:11.77
209
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:00:45.23 3:47 15.87 01:53:15.54
210
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
3299 POL Krostoszowice --:--:--.-- 01:08:20.88 3:47 15.87 01:53:25.02
211
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice --:--:--.-- 01:07:35.53 3:47 15.87 01:53:26.98
212
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:05:48.04 3:48 15.87 01:53:37.27
213
PŁOSKONKA Andrzej
3259 POL Kraków --:--:--.-- 01:07:57.76 3:49 15.79 01:54:13.41
214
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1703 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:00:03.50 3:49 15.79 01:54:14.74
215
JOŃCZYK Bartłomiej
Jojna Racing Team
2919 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:00:29.89 3:49 15.79 01:54:14.92
216
ROGACZ Norbert
KIWI KLUB MTB
2870 POL Poraj --:--:--.-- 01:09:51.19 3:49 15.71 01:54:18.85
217
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:09:48.86 3:49 15.71 01:54:22.32
218
KOWALSKI Adrian
2252 POL Oświęcim --:--:--.-- 01:08:51.87 3:50 15.71 01:54:32.16
219
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:44.87 3:50 15.71 01:54:43.74
220
DZIUB Paweł
3085 POL Kielce --:--:--.-- 01:08:53.70 3:50 15.63 01:54:54.41
221
SOBIERSKI Mateusz
2765 POL Starcza --:--:--.-- 01:05:28.74 3:50 15.63 01:54:58.72
222
DYBKA Arkadiusz
1686 POL Grzegorzowice Wielkie --:--:--.-- 01:07:20.42 3:50 15.63 01:54:59.81
223
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:08:07.71 3:51 15.63 01:55:21.41
224
ŻMIJA Jacek
3093 POL Kielce --:--:--.-- 01:10:18.26 3:53 15.46 01:56:13.23
225
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków --:--:--.-- 01:08:12.88 3:53 15.46 01:56:13.95
226
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
3266 POL Gliwice --:--:--.-- 01:11:24.09 3:53 15.46 01:56:15.12
227
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1413 POL Gliwice --:--:--.-- 01:13:09.26 3:53 15.46 01:56:15.72
228
KOŚCIOŁEK Przemek
3264 POL Włoszczowa --:--:--.-- 01:12:35.90 3:53 15.46 01:56:17.63
229
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze --:--:--.-- 01:08:37.88 3:53 15.46 01:56:27.66
230
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:05:30.88 3:53 15.46 01:56:27.72
231
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2661 POL Libiąż --:--:--.-- 01:02:55.87 3:54 15.46 01:56:35.91
232
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów --:--:--.-- 01:05:01.35 3:54 15.46 01:56:37.25
233
STEUER Szymon
2108 POL Bełk --:--:--.-- 01:04:46.88 3:57 15.23 01:58:19.62
234
ŻUROWSKA Aneta
KowaKnitwear
2826 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:12:12.64 3:58 15.15 01:58:31.48
235
MACIEJEWSKA Ewa
Daleszyce
3295 POL Daleszyce --:--:--.-- 01:11:27.85 3:59 15.08 01:59:10.79
236
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
3154 POL Knurów --:--:--.-- 01:12:33.65 3:59 15.08 01:59:17.41
237
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów --:--:--.-- 01:07:01.08 4:02 14.85 02:00:55.85
238
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:13:28.25 4:03 14.85 02:01:09.05
239
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków --:--:--.-- 01:12:15.86 4:05 14.78 02:02:00.84
240
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś --:--:--.-- 01:09:56.88 4:06 14.71 02:02:31.33
241
POPIEL Artur
3268 POL Kielce --:--:--.-- 01:09:33.23 4:06 14.63 02:02:42.10
242
BACA Ryszard
1711 POL Kraków --:--:--.-- 01:10:52.34 4:09 14.49 02:04:00.22
243
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:10:14.87 4:09 14.49 02:04:03.43
244
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1891 POL Czernichow --:--:--.-- 01:32:40.68 4:11 14.35 02:05:17.59
245
PIETRAS Magdalena
2110 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:16:57.37 4:11 14.35 02:05:29.69
246
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:11:27.47 4:12 14.29 02:05:42.23
247
CIEŚLIŃSKA Izabela
KIWI KLUB MTB
2282 POL Bytom --:--:--.-- 01:17:49.39 4:14 14.15 02:06:54.27
248
KOCUR Ewa
KIETA.PL
3103 POL Tychy --:--:--.-- 01:14:42.86 4:14 14.15 02:06:54.72
249
KRZYSZTOSZEK Rafał
2489 POL Oleszno --:--:--.-- 01:13:38.88 4:15 14.15 02:07:05.80
250
SŁOCIŃSKA Aneta
SutriSept MTB Team
2666 POL Będzin --:--:--.-- 01:18:45.96 4:15 14.15 02:07:08.52
251
SUCHTA Radosław
2410 POL Chrzanów --:--:--.-- 01:14:38.85 4:15 14.15 02:07:09.65
252
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków --:--:--.-- 01:14:42.00 4:15 14.15 02:07:13.21
253
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2079 POL Będzin --:--:--.-- 01:18:00.88 4:16 14.08 02:07:44.30
254
KOWALSKI Jarosław
KowaKnitwear
2825 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:17:46.64 4:17 14.02 02:08:19.98
255
KASPERCZYK Adam
KSPZ POLAREX
2244 POL Katowice --:--:--.-- 01:16:52.88 4:18 14.02 02:08:37.16
256
SMALCERZ Kinga
1232 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:20:48.88 4:19 13.95 02:09:00.52
257
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów --:--:--.-- 01:12:25.87 4:19 13.95 02:09:03.76
258
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj --:--:--.-- 01:14:54.85 4:19 13.95 02:09:09.46
259
GOLEŃ Jan
Rowery.PL
3087 POL Krosno --:--:--.-- 00:56:41.83 4:19 13.89 02:09:18.63
260
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice --:--:--.-- 01:15:40.89 4:22 13.76 02:10:50.24
261
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- 01:14:58.87 4:22 13.76 02:10:51.81
262
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:18:45.87 4:23 13.70 02:11:09.74
263
SURA Kamil
1691 POL Rybnik --:--:--.-- 01:15:33.90 4:23 13.70 02:11:16.46
264
SŁAWIŃSKI Adam
2988 POL Kraków --:--:--.-- 01:02:23.49 4:23 13.70 02:11:17.81
265
STAŃCZYK Daniel
2689 POL Opole --:--:--.-- 01:19:11.88 4:23 13.70 02:11:19.11
266
CIEŚLIŃSKI Robert
KIWI KLUB MTB
3300 POL Poraj --:--:--.-- 01:19:53.87 4:26 13.51 02:12:57.07
267
MATUSZKIEWICZ Radosław
2159 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 01:14:55.86 4:27 13.51 02:13:08.69
268
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów --:--:--.-- 01:16:16.17 4:30 13.33 02:14:55.66
269
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2134 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:07:53.85 4:33 13.22 02:16:02.91
270
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów --:--:--.-- 01:22:30.76 4:38 12.99 02:18:35.15
271
MAUCH Piotr
Alva1Rowery.ruda.pl
3291 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:19:02.88 4:38 12.93 02:18:58.60
272
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1777 POL Rybnik --:--:--.-- 01:24:55.94 4:41 12.82 02:20:12.83
273
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:28:51.87 4:43 12.71 02:21:27.97
274
RZESZUTKO Anna
2785 POL Katowice --:--:--.-- 01:24:27.87 4:44 12.71 02:21:49.16
275
BŁĘDZIŃSKA Weronika
3099 POL Nowa Słupia --:--:--.-- 01:29:07.86 4:46 12.61 02:22:35.13
276
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń --:--:--.-- 01:26:49.87 4:47 12.55 02:23:22.18
277
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice --:--:--.-- 01:29:39.88 4:50 12.45 02:24:46.85
278
GĄGAŁKA Katarzyna
2677 POL Katowice --:--:--.-- 01:27:57.87 4:50 12.45 02:24:51.19
279
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:33:18.88 4:56 12.20 02:27:39.11
280
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:23:49.84 4:56 12.20 02:27:52.47
281
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj --:--:--.-- 01:28:56.86 4:59 12.05 02:29:09.53
282
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2663 POL Kraków --:--:--.-- 01:34:40.88 5:01 12.00 02:30:17.65
283
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
3290 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:33:13.88 5:04 11.86 02:31:49.60
284
GRZESIK Katarzyna
3141 POL Katowice --:--:--.-- 01:37:43.87 5:14 11.49 02:36:44.89
285
SZOJA Dawid
SIMTECH NIGHTRIDERS
3296 POL Warszawa --:--:--.-- 01:33:09.83 5:21 11.24 02:40:13.89
286
MAJCHRZAK Grzegorz
3080 POL Chorzów --:--:--.-- 01:42:00.65 5:23 11.15 02:41:11.52
287
OZIMEK Stanisław
2798 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:37:50.88 5:24 11.11 02:41:54.34
288
JAMROZIK Katarzyna
2717 POL Katowice --:--:--.-- 01:40:48.88 5:26 11.07 02:42:38.52
289
MICHTA Paweł
3094 POL Bodzentyn --:--:--.-- 01:12:34.63 5:40 10.60 02:49:37.62
290
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz --:--:--.-- 01:48:36.89 5:52 10.24 02:55:34.80
291
STACHYRA Agnieszka
3272 POL Katowice --:--:--.-- 01:51:03.84 6:06 9.84 03:02:55.81
292
JOŃCZYK Izabela
3292 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:54:34.88 6:15 9.62 03:07:00.23
293
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1343 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:52:46.87 6:17 9.55 03:08:12.19
294
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1468 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
295
KUŹMIK Robert
Febys
1713 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
296
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
297
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
298
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
299
SANETRA Piotr
2687 POL Laliki --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
300
WIĄCEK Piotr
Brak klubu
1828 POL Krzeszowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
301
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
302
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
303
GAŁUCH Paweł
1144 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
304
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
305
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
306
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
307
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
308
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
309
BARCHNICKI Jarosław
2836 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
310
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
311
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
312
FICEK Rafał
2230 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
313
RUBYS Robert
2762 POL Cięcina --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
314
WEREWKA Grzegorz
Novomatic Technologies Poland S.A.
2575 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
315
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
316
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
317
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
318
HERMANIUK Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
3297 POL Rudna Wielka --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
319
WICHA Witold
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1518 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
320
WŁODARCZYK Mateusz
Sii Cycling Team
2381 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
321
SZOSTAK Adrian
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1901 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
322
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1025 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
323
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1364 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
324
KUŚKA Paweł
1180 POL Jankowice 01:21:22.59 02:13:47.89 - - DNF
325
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik --:--:--.-- 00:51:52.51 - - DNF
326
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice --:--:--.-- 01:10:36.95 - - DNF
327
KLIŚ Wojciech
3270 POL Bilcza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
328
MACIEJEWSKI Jarosław
Daleszyce
3294 POL Daleszyce --:--:--.-- 01:34:58.87 - - DNF
329
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze --:--:--.-- 00:52:14.79 - - DNF
330
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia --:--:--.-- 01:01:00.32 - - DNF
331
GRZYB Mariusz
DMK Invest Team
2506 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:06:47.88 - - DNF
332
KOWALCZYK Mariusz
1923 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:59:17.88 - - DNF
333
LASEK Dawid
NUDEL TEAM
3097 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
334
SPŁAWSKI Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
3084 POL Licheń Stary 01:21:32.50 --:--:--.-- - - DNF
335
STACHYRA Krzysztof
3271 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
336
MĄCZYŃSKI Daniel
STARY MŁYN MIKOŁÓW
2967 POL Mikolow --:--:--.-- 01:03:05.39 - - DNF
337
KWAPISZ-BONUSIAK Dorota
Pressing Bike-System Ice-Went Team
3298 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 01:25:41.98 - - DNF
338
KUCIĘBA Karol
Cst 7R Mtb Team
1541 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU