Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Olkusz

Olkusz, Polska
02.06.2019

Wyniki

Hobby 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
STAWOWY Szymon
1900 POL Brzeszcze 00:32:21.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:12 27.18 01:01:32.94
2
ŚCIERSKI Paweł
MŚ CYCLING- Trening i dietetyka
1805 POL Tychy 00:33:18.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:15 26.67 01:02:55.68
3
KUBACZKA Grzegorz
www.ag-architekci.pl
1294 POL Skoczów 00:33:19.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:16 26.42 01:03:19.18
4
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska 00:33:25.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:16 26.42 01:03:20.79
5
BASZCZYŃSKI Jakub
RK Amuminium Bike Team
2103 POL Górki Wielkie 00:33:17.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:17 26.17 01:03:54.24
6
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec 00:33:20.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:18 26.17 01:04:01.22
7
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl
1996 POL Bielsko Biała 00:33:25.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:18 26.17 01:04:16.81
8
PROCHOWNIK Marcin
2339 POL Żywiec 00:33:25.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:18 26.17 01:04:20.16
9
ŚCIERSKI Maciej
RK Aluminium Bike Team
1804 POL Tychy 00:33:21.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:19 25.93 01:04:40.46
10
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1766 POL Janów 00:33:30.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:20 25.93 01:05:02.24
11
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice 00:33:56.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:21 25.69 01:05:30.29
12
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2396 POL Brenna 00:34:04.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:21 25.69 01:05:33.71
13
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała 00:33:58.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:22 25.45 01:05:48.95
14
GRZEBINOGA Michał
1594 POL Brzeszcze 00:33:27.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.23 01:06:21.14
15
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom 00:33:20.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:23 25.23 01:06:41.11
16
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała 00:35:05.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:07:15.75
17
GEMBALA Szymon
1146 POL Bełk 00:35:17.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:07:16.66
18
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny 00:35:22.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:07:21.11
19
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
1462 POL Jasienica 00:35:21.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:07:21.21
20
SŁOWIK Adam
BIKE.STORE BIELSKO
1989 POL Bielsko-Biała 00:35:30.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:07:25.69
21
ŚCIGAŁA Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
2165 POL Częstochowa 00:34:50.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:07:28.62
22
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1012 POL Radzionków 00:35:28.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:25 25.00 01:07:29.18
23
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1387 POL Rybnik 00:35:15.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.78 01:07:44.11
24
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE TEAM
1166 POL Gołkowice 00:35:21.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.78 01:07:49.47
25
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin 00:36:01.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.78 01:07:53.18
26
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1100 POL Rybnik 00:36:00.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.78 01:07:54.93
27
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice 00:35:59.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:26 24.78 01:07:58.17
28
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze 00:36:03.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:28 24.35 01:08:49.75
29
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1010 POL Zdzieszowice 00:36:22.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.35 01:09:05.86
30
GUZIK Grzegorz
1779 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:53.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.35 01:09:14.01
31
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik 00:36:25.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.35 01:09:17.56
32
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1056 POL Górki Wielkie 00:36:25.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.14 01:09:27.31
33
CZARNOTA Patryk
PLAST-MET TEAM MTB
1687 POL Olkusz 00:36:11.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:29 24.14 01:09:29.79
34
SZYMLAK Szymon
BIKE.STORE BIELSKO
2066 POL Bielsko-Biała 00:36:23.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:30 24.14 01:09:50.07
35
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
BIKE.STORE BIELSKO
2062 POL Wisla 00:36:59.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:04.43
36
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice 00:36:22.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:07.20
37
SZCZEPAŃCZYK Michał
2476 POL Międzyrzecze Dolne 00:35:50.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:09.89
38
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1243 POL Rybnik 00:36:55.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:15.30
39
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina 00:36:42.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:17.63
40
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik 00:36:53.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:17.76
41
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
1305 POL Jastrzębie-Zdrój 00:37:11.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:20.83
42
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec 00:36:34.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:31 23.93 01:10:26.01
43
BUSZEWSKI Tomasz
Romet Factory Team
1712 POL Sosnowiec 00:36:54.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.73 01:10:32.72
44
KNAPCZYK Damian
Mirand Racing Team
1596 POL Olkusz 00:37:10.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.73 01:10:39.64
45
KASPROWIAK Karol
Eurobikkaczmarekelectricteam
1726 POL Gliwice 00:36:53.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:32 23.73 01:10:45.92
46
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik 00:36:35.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.73 01:11:02.07
47
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój 00:37:19.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.73 01:11:02.66
48
GAWAŁEK Marcin
MAD MOBIL NISSAN
1995 POL Rybnik 00:37:17.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.53 01:11:18.79
49
DRABEK Michał
BRASIL MOKA caffe
2094 POL Bielsko-Biała 00:37:39.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.53 01:11:21.20
50
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1007 POL Kędzierzyn-Koźle 00:37:27.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.53 01:11:21.86
51
TYŹLIK Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1093 POL Częstochowa 00:37:07.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:33 23.53 01:11:23.82
52
STASIŃSKI Dawid
1769 POL Będzin 00:37:32.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.53 01:11:31.75
53
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska 00:37:11.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:34 23.53 01:11:34.69
54
GRACA Sławomir
Bike Store Bielsko
1680 POL Dankowice 00:37:49.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:11:55.18
55
SMOLORZ Artur
1233 POL Lędziny 00:37:03.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:11:58.64
56
POLOK Adam
1218 POL Rybnik 00:38:17.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:11:59.89
57
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa 00:37:45.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:11:59.99
58
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa 00:37:38.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:12:00.98
59
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice 00:37:59.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:12:07.28
60
NOWAK Łukasz
1297 POL Sosnowiec 00:37:33.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:12:15.97
61
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek 00:37:56.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:35 23.33 01:12:16.17
62
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1669 POL Żory 00:37:58.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.14 01:12:39.56
63
KONIECZNY Grzegorz
1591 POL Buczkowice 00:38:31.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:36 23.14 01:12:40.40
64
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry 00:38:33.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 23.14 01:12:52.97
65
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki 00:38:11.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 23.14 01:12:53.85
66
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz 00:37:45.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.95 01:13:05.49
67
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy 00:38:06.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.95 01:13:13.80
68
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1413 POL Gliwice 00:38:50.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.95 01:13:14.49
69
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów 00:38:12.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:37 22.95 01:13:14.61
70
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin 00:38:47.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.95 01:13:20.44
71
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń 00:38:41.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.95 01:13:28.75
72
KOZIEŁ Maciej
1176 POL Żywiec 00:38:59.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.95 01:13:29.03
73
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
1382 POL Tarnowskie Góry 00:39:04.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.76 01:13:32.34
74
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów 00:38:48.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:38 22.76 01:13:38.39
75
MUCHA Tomasz
TOTEM Sport Team
1657 POL Katowice 00:38:37.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:13:47.83
76
CAŁKA Paweł
Pank Team
2499 POL Siewierz 00:38:50.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:13:48.65
77
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec 00:38:49.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:13:52.05
78
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków 00:39:05.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.76 01:13:58.62
79
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice 00:38:34.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.58 01:14:09.99
80
LUTYŃSKI Mateusz
2035 POL Dąbrowa Górnicza 00:38:06.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.58 01:14:10.58
81
BILEWICZ Andrzej
GORANGA TEAM
1934 POL Chełm 00:38:42.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:39 22.58 01:14:11.37
82
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno 00:38:38.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.58 01:14:24.16
83
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa 00:39:21.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.58 01:14:25.03
84
GAWAŁEK Maciej
Mad Mobil Nissan
1999 POL Rybnik 00:38:58.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.58 01:14:26.71
85
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz 00:39:44.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.58 01:14:32.57
86
PALKA Dariusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1527 POL Chrzanów 00:39:19.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.58 01:14:35.17
87
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
Jastrzębie Zdrój
1623 POL Jastrzębie Zdrój 00:38:58.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.58 01:14:38.33
88
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków 00:39:36.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.58 01:14:38.81
89
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
2136 POL Częstochowa 00:38:22.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:40 22.58 01:14:39.98
90
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie 00:39:09.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.40 01:14:49.63
91
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska 00:39:40.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.40 01:14:51.45
92
WITA Michał
GK Victoria Rybnik
1706 POL Rybnik 00:39:34.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.40 01:14:51.98
93
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła 00:38:48.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.40 01:14:53.09
94
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
TOMAZI BIKE TEAM
1717 POL Jastrzębie Zdój 00:39:47.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.40 01:14:56.47
95
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków 00:40:04.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:41 22.40 01:14:58.41
96
DYDERSKI Przemysław
1135 POL Stróża 00:39:55.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.40 01:15:10.47
97
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska 00:38:36.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.40 01:15:10.71
98
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2279 POL Chrzanów 00:38:41.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.40 01:15:16.43
99
SAMBOROWSKI Adam
Saint Gobain Squad
1226 POL Tworóg Mały 00:38:52.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.22 01:15:18.76
100
CHAŁUPA Paweł
2192 POL Wadowice 00:39:01.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.22 01:15:19.85
101
PYRCHLA Łukasz
1960 POL Poraj 00:40:17.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:42 22.22 01:15:25.98
102
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków 00:39:57.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.22 01:15:40.55
103
WIŚNIEWSKI Wojciech
1635 POL Sosnowiec 00:40:04.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.22 01:15:49.39
104
ZACHURZOK Adam
Ing Tech Poland
1446 POL Chybie 00:40:02.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.22 01:15:50.72
105
ZAGÓRSKI Rafał
Wilczy Pakt
2109 POL Zawiercie 00:39:38.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:43 22.05 01:15:58.20
106
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków 00:39:37.99 --:--:--:-- --:--:--:-- 2:44 22.05 01:16:06.75
107
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1975 POL Wisła 00:38:57.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:44 22.05 01:16:24.98
108
CISZEK Bartosz
Regress Riders
1352 POL Zabrze 00:40:44.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.88 01:16:50.90
109
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
2545 POL Ruda Śląska 00:40:30.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:45 21.88 01:16:53.43
110
KOTASIŃSKI Zbigniew
2113 POL Częstochowa 00:40:03.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.88 01:17:01.70
111
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice 00:40:01.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.88 01:17:03.78
112
NIŻEWSKI Jarosław
Simtech Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry 00:39:48.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:17:07.43
113
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin 00:39:15.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:17:10.58
114
PROSKURA Rafał
1578 POL Warszawa / Bielsko-Biała 00:40:59.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:17:11.73
115
MRÓZ Edyta
SKORUPA TRIATHLON
1202 POL Tychy 00:40:40.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:17:22.31
116
SERAFIN Michał
SERTEAM
1301 POL Myszków 00:40:27.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:17:22.73
117
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1936 POL Rybnik 00:40:16.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:17:24.32
118
KRZAK Maciej
2214 POL Bielsko-Biała 00:41:56.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:46 21.71 01:17:24.96
119
GRZEGORZEK Czesław
KTK WANDRUS ŻORY
1511 POL Palowice 00:40:33.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:17:29.87
120
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier
2080 POL Świętochłowice 00:40:43.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:17:30.83
121
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
2514 POL Będzin 00:40:31.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:17:32.15
122
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik 00:40:17.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:17:35.53
123
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice 00:40:41.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:17:37.97
124
PŁASZCZYMĄKA Szymon
1216 POL Piasek 00:41:35.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:17:39.08
125
DUDA Michał
1531 POL Czyżowice 00:41:25.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:17:39.41
126
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek 00:41:06.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.71 01:17:41.89
127
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
1839 POL Sosnowiec 00:41:25.02 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.54 01:17:44.22
128
SKORUPA Radosław
Mikesz Team
1920 POL Radlin 00:40:52.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.54 01:17:51.21
129
KAPALA Zygmunt
Kts Tychy
1734 POL Tychy 00:39:51.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.54 01:17:51.91
130
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:06.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:47 21.54 01:17:53.82
131
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia 00:41:12.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.54 01:18:02.02
132
SZEWCZYK Jędrzej
1250 POL Sławniów 00:42:12.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.54 01:18:04.87
133
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz 00:41:08.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:48 21.54 01:18:16.45
134
ZIELAWSKI Dominik
Sii Cycling Team
1015 POL Rybnik 00:43:03.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.37 01:18:41.17
135
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice 00:42:02.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.37 01:18:44.48
136
BREITKOPF Tomasz
Regress Riders
1351 POL Zabrze 00:40:44.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:49 21.37 01:18:49.39
137
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:42.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:18:56.78
138
URBANIAK Łukasz
PLAST-MET TEAM MTB
2149 POL Olkusz 00:41:06.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:19:02.14
139
OCHMANN Michal
PHOM
1298 POL Tarnowskie Góry 00:41:56.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:19:02.65
140
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1809 POL Bielsko-Biała 00:40:57.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:19:10.27
141
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice 00:41:30.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:19:11.80
142
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny 00:42:03.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:19:13.42
143
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 00:42:15.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:50 21.21 01:19:16.38
144
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1744 POL Częstochowa 00:41:15.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.21 01:19:21.11
145
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice 00:41:10.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.05 01:19:32.09
146
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa 00:41:34.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.05 01:19:35.20
147
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów 00:42:44.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.05 01:19:38.40
148
PAROT Marcin
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1209 POL Jastrzębie-Zdrój 00:41:53.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:51 21.05 01:19:42.23
149
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1416 POL Gliwice 00:42:26.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.05 01:19:50.71
150
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów 00:42:02.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.05 01:19:52.74
151
PAUL Piotr
Biciclista Racing Team
1500 POL Gliwice 00:42:40.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.05 01:19:54.06
152
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny 00:43:00.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.05 01:20:04.46
153
KISZKA Łukasz
Jerzmanowice
2276 POL Jerzmanowice 00:41:43.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 21.05 01:20:05.55
154
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin 00:43:08.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.90 01:20:10.10
155
POŚPIECH Julia
bike.store Bielsko
1524 POL Żory 00:42:23.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.90 01:20:12.44
156
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów 00:41:34.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.90 01:20:12.98
157
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice 00:43:37.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:52 20.90 01:20:13.47
158
GAJDA Łukasz
1276 POL Będzin 00:42:06.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.90 01:20:16.93
159
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
1467 POL Katowice 00:42:16.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.90 01:20:20.90
160
BOROWIECKI Michał
1664 POL Bolesław 00:41:58.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.90 01:20:31.70
161
STAWOWCZYK Adam
2166 POL Piasek 00:41:59.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.90 01:20:32.52
162
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom 00:42:37.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.90 01:20:34.19
163
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka 00:41:33.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.90 01:20:35.38
164
ADAM Mirosław
1101 POL Szałsza 00:42:21.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:53 20.90 01:20:35.59
165
DOBRY Oskar
2274 POL Frydek 00:41:56.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.74 01:20:44.15
166
BIGIELMAJER Adam
MTB Przystajń Team
1113 POL Przystajń 00:42:11.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.74 01:20:49.34
167
BZDUCHA Mariusz
MTB Czenstochovia
2507 POL Częstochowa 00:42:21.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.74 01:20:51.73
168
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń 00:42:44.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.74 01:20:54.13
169
KRZAK Marcin
MPEC S.A. w Krakowie
2505 POL Kraków 00:42:19.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.74 01:21:03.38
170
ŚLUSARCZYK Anna
2191 POL Kostkowice 00:42:18.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:54 20.74 01:21:05.26
171
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2220 POL Dąbrowa Górnicza 00:41:50.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.74 01:21:14.71
172
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin 00:43:51.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:19.66
173
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica 00:43:57.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:26.72
174
REGIEWICZ Jacek
1801 POL Bielsko-Biała 00:44:05.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:27.34
175
KAFEL Jan
1595 POL Katowice 00:44:25.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:28.16
176
TARNOWSKI Janusz
KS Victoria Katowice
2021 POL Katowice 00:42:13.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:30.93
177
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1634 POL Rydułtowy 00:44:03.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:33.47
178
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice 00:42:51.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:33.77
179
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów 00:44:12.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:55 20.59 01:21:35.94
180
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1128 POL Katowice 00:42:47.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.59 01:21:41.02
181
GĘBKA Jakub
Sengam Sport Racing Team
2462 POL Zawiercie 00:44:51.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.59 01:21:42.39
182
BROEKERE Krzysztof
2471 POL Zabrze 00:42:37.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.59 01:21:49.88
183
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów 00:43:14.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.59 01:21:50.99
184
WIĄCKIEWICZ Łukasz
1832 POL Ruda Śląska 00:42:37.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.59 01:21:52.21
185
CZERW Janusz
2173 POL Sosnowiec 00:42:46.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.44 01:21:54.28
186
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
2017 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:07.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.44 01:21:57.46
187
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków 00:48:03.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.44 01:22:04.70
188
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice 00:42:38.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:56 20.44 01:22:05.28
189
JOKEL Michał
Kiwi Klub MTB
1398 POL Chorzów 00:43:41.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.44 01:22:08.22
190
BISS Damian
1696 POL Tychy 00:42:44.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.44 01:22:10.79
191
SMĘTEK Nikodem
1689 POL Klucze 00:44:16.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.44 01:22:21.31
192
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów 00:44:15.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.44 01:22:22.21
193
KACZMARZYK Anna
Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
1905 POL Istebna 00:44:52.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.44 01:22:22.99
194
GRZESIAK Mariusz
1608 POL Huta Stara 00:43:05.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.44 01:22:24.68
195
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze 00:43:41.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:57 20.29 01:22:31.52
196
ŚMIETANA Tomasz
2547 POL Kraków 00:44:59.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:22:37.36
197
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin 00:43:06.17 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:22:39.25
198
CZERNER Grzegorz
BB MTB TEAM
1127 POL Czerwionka-Leszczyny 00:42:43.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:22:43.45
199
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec 00:45:40.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:22:44.42
200
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1535 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:31.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:22:51.41
201
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Orbea Team
1133 POL Jastrzębie Zdrój 00:43:33.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:22:51.81
202
RYCHLICKI Jarosław
Zabrzańskie Kozaki
1700 POL Zabrze 00:44:01.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:22:52.19
203
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
2267 POL Klucze 00:44:09.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:22:55.09
204
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice 00:45:22.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:58 20.29 01:23:00.59
205
LACHETA Adrian
1183 POL Rybnik 00:43:50.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.29 01:23:04.53
206
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy 00:43:52.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.14 01:23:07.55
207
PAWLAK Adam
1211 POL Piekary Śląskie 00:44:13.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.14 01:23:17.05
208
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2270 POL Sosnowiec 00:45:08.44 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.14 01:23:19.03
209
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa 00:44:29.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.14 01:23:24.35
210
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie 00:44:05.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.14 01:23:25.25
211
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:21.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:59 20.14 01:23:31.72
212
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy 00:44:43.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.14 01:23:35.41
213
GÓRECKI Daniel
1834 POL Szczerbice 00:44:38.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:23:42.42
214
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała 00:44:24.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:23:43.58
215
JURKIEWICZ Dariusz
2388 POL Katowice 00:45:36.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:23:59.26
216
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1732 POL Zwonowice 00:41:17.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 2:60 20.00 01:23:59.71
217
GIERLOTKA Wiktor
Kiwi Klub Mtb
1768 POL Katowice 00:44:17.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:24:00.01
218
MATUSIK Dawid
1200 POL Żory 00:44:01.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:24:02.97
219
KOŁODZIEJCZAK Józef
KOLOSPORT Żywiec
2349 POL Żywiec 00:45:00.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:24:08.43
220
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice 00:45:40.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:24:08.74
221
JĘDRZEJCZYK Adam
bROWERek team
1602 POL Rybnik 00:44:02.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:24:08.95
222
GĘDOŚ Sławek
2492 POL Kraków 00:45:06.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:24:10.87
223
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany 00:45:37.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 20.00 01:24:15.79
224
ŻMUDA Wojciech
MaLeWo PL
1280 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:58.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 19.86 01:24:22.32
225
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów 00:44:19.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:01 19.86 01:24:23.44
226
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała 00:44:40.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.86 01:24:30.88
227
TWARÓG Marcin
Międzymiastowi MTB
2452 POL Kraków 00:45:30.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.86 01:24:32.94
228
CZAJA Jacek
SIMTECH Nightriders
1379 POL Radzionków 00:43:42.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.86 01:24:44.52
229
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń 00:44:30.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:02 19.86 01:24:46.64
230
MAJCHRZYK Dominik
2241 POL Lubliniec 00:46:22.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:01.07
231
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów 00:45:11.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:01.83
232
MROWIEC Jarosław
Kiwi Klub Mtb
1498 POL Chorzów 00:45:36.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:02.18
233
SKALNY Rafał
Axis Piekary Śląskie
1984 POL Piekary Śląskie 00:42:37.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:03.81
234
WALAWENDER Wojciech
2048 POL Jaworzno 00:44:31.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:07.83
235
KOLESZKA Piotr
2397 POL Gliwice 00:45:19.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:07.85
236
SKIBIŃSKI Adam
1943 POL Jaworzno 00:45:52.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:07.88
237
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów 00:45:30.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:12.02
238
CHALASTRA Piotr
Prema Cycling Team
2315 POL Racibórz 00:42:52.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:12.27
239
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2134 POL Częstochowa 00:44:08.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:16.19
240
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec 00:46:21.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:19.06
241
KANIA Krzysztof
1613 POL Żory 00:45:32.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:19.57
242
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice 00:46:19.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:03 19.72 01:25:20.90
243
PYTKA Tomasz
1426 POL Ruda Śląska 00:46:24.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.72 01:25:25.58
244
SŁOWIAK Kamil
Grube Szychy
1554 POL Gdańsk 00:45:21.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.58 01:25:30.16
245
LORENS Michał
1677 POL Mikołów 00:46:59.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.58 01:25:33.06
246
MARKUZEL Tomasz
1193 POL Ustroń 00:46:13.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.58 01:25:40.46
247
DRÓŻDŻ Marek
2337 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:58.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.58 01:25:43.81
248
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa 00:45:29.00 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.58 01:25:46.19
249
GORCZYCA Sanatan
GORANGA TEAM
2422 POL Klecza Górna 00:44:36.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:04 19.58 01:25:49.66
250
WOŹNIAK Łukasz
2523 POL Gliwice 00:46:55.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.58 01:25:54.23
251
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik 00:45:51.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.58 01:25:57.20
252
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice 00:45:20.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.58 01:25:59.63
253
DUDEK Piotr
2538 POL Katowice 00:45:56.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.58 01:26:04.78
254
JAROSZ Piotr
1159 POL Zabrze 00:47:03.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.44 01:26:09.55
255
CYRUS Rafał
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2353 POL Ruda Śląska 00:44:59.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.44 01:26:10.06
256
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko 00:46:58.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.44 01:26:11.98
257
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś 00:45:50.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.44 01:26:12.03
258
WYŻKIEWICZ Bartosz
ProService Racing Team
2064 POL Mikołów 00:46:44.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.44 01:26:13.37
259
MIKOŁAJCZYK Tomasz
2486 POL Wolbrom 00:45:19.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.44 01:26:14.37
260
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice 00:46:13.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:05 19.44 01:26:15.57
261
PACIA Bartek
2532 POL Zarzecze 00:46:56.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.44 01:26:26.78
262
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice 00:46:40.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.44 01:26:30.56
263
PIETRAS Mariola
Carbon OCR Racing Team
1493 POL Sosnowiec 00:46:03.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.44 01:26:30.92
264
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:36.05 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.31 01:26:44.75
265
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice 00:46:52.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.31 01:26:46.61
266
CZUDEK Mariusz
2431 POL Skoczow 00:46:40.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.31 01:26:46.96
267
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów 00:47:20.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:06 19.31 01:26:47.94
268
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa 00:47:17.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:26:53.36
269
WŁODARCZYK Mateusz
2381 POL Katowice 00:43:49.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:26:58.26
270
DI-GIUSTO Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
2500 POL Częstochowa 00:47:24.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:27:06.72
271
KULA Andrzej
1162 POL Katowice 00:45:43.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:27:10.51
272
OLEKSY Jakub
2229 POL Jaworzno 00:47:44.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:27:10.94
273
MADEJCZYK Adrian
2495 POL Częstochowa 00:46:43.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:07 19.31 01:27:12.10
274
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno 00:46:31.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:20.29
275
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
2333 POL Katowice 00:42:30.15 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:20.49
276
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska 00:46:38.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:21.04
277
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze 00:46:49.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:25.24
278
KUŚNIERZ Łukasz
PLAST-MET TEAM MTB
1672 POL Staszów 00:46:58.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:27.81
279
PIOTROWICZ Magdalena
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2163 POL Kraków 00:46:28.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:37.41
280
CZARNOCKI Dawid
1125 POL Jastrzębie Zdrój 00:45:36.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:41.42
281
ŻUREK Robert
2537 POL Kraków 00:47:28.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:08 19.18 01:27:43.61
282
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń 00:46:27.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.18 01:27:49.05
283
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1682 POL Żory 00:45:49.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.18 01:27:50.36
284
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2510 POL Żory 00:46:28.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.18 01:27:52.32
285
GŁUSZEK Paweł
2209 POL Stryszawa 00:50:33.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.05 01:27:54.16
286
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy 00:45:53.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.05 01:27:55.49
287
WOJTANOWICZ Bartosz
2266 POL Sosnowiec 00:47:38.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.05 01:27:55.84
288
KWIETNIEWSKI Łukasz
1182 POL Kaczyce 00:46:44.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.05 01:28:00.45
289
MAŃKA Patryk
Sengam Sport Racing Team
1029 POL Łazy 00:46:02.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.05 01:28:03.50
290
WIĄCEK Piotr
Brak klubu
1828 POL Krzeszowice 00:47:03.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.05 01:28:09.66
291
WAWRZEŃ Piotr
2557 POL Kraków 00:47:48.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:09 19.05 01:28:11.65
292
PAWEŁCZYK Piotr
2317 POL Bytom 00:48:21.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.05 01:28:16.55
293
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice 00:47:27.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.05 01:28:20.26
294
LECH Paweł
2043 POL Czeladź 00:46:08.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.05 01:28:26.78
295
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1168 POL Tychy 00:46:46.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 19.05 01:28:28.31
296
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy 00:47:04.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 18.92 01:28:31.27
297
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów 00:46:38.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 18.92 01:28:32.24
298
ZAJAC Jaroslaw
Bytom
2095 POL Bytom 00:47:40.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 18.92 01:28:35.05
299
SUCHY Szymon
2544 POL Górki Wielkie 00:48:45.22 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:10 18.92 01:28:39.56
300
ZAWIERUCHA Przemysław
2027 POL Ogrodzieniec 00:46:42.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:40.40
301
KONOPKA Paweł
2028 POL Ogrodzieniec 00:46:42.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:41.85
302
STEUER Szymon
2108 POL Bełk 00:47:26.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:42.62
303
KURA Patryk
1928 POL Mikołów 00:46:35.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:46.69
304
TARNÓWKA Krzysztof
1257 POL Olkusz 00:48:24.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:52.53
305
GORAL Michał
2200 NOR Sandvika 00:49:23.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:55.87
306
ŁAZARZ Grzegorz
1877 POL Suwałki 00:45:51.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:56.58
307
PUŁKOWNIK Maciej
Nice JURA BIKE Częstochowa
1087 POL Częstochowa 00:44:36.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:28:57.31
308
JOŚKO Rafał
1304 POL Żory 00:45:54.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:29:02.85
309
MARKIEL Jacek
1191 POL Wyry 00:47:47.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:11 18.92 01:29:03.25
310
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice 00:47:59.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:14.24
311
PETLAKOWSKI Daniel
1214 POL Mszana 00:45:55.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:15.82
312
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1277 POL Gliwice 00:48:17.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:18.66
313
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1394 POL Tychy 00:49:04.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:20.59
314
KULAWIK Przemysław
Międzymiastowi MTB
1383 POL Regulice 00:46:24.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:21.41
315
STAŚKO Mirosław
2226 POL Krakow 00:49:42.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:22.40
316
SZCZYGIELSKI Michał
2243 POL Sosnowiec 00:47:55.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:23.48
317
BEJGROWICZ Dawid
Regress Riders
1350 POL Gliwice 00:47:27.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:23.49
318
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry 00:47:08.41 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:31.46
319
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz 00:46:57.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:12 18.79 01:29:34.27
320
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła 00:48:11.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.79 01:29:38.90
321
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór 00:45:34.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:29:43.47
322
SWALSKI Mariusz
1831 POL Jastrzębie-Zdrój 00:47:03.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:29:47.15
323
KAMIŃSKA Oliwia
Velonews.pl
2564 POL Gliwice 00:49:25.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:29:55.52
324
SPORYS Marcin
2253 POL Czechowice-Dziedzice 00:46:53.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:29:56.51
325
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1302 POL Zabrze 00:48:01.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:30:01.40
326
SATERNUS Robert
1227 POL Bytom 00:48:08.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:13 18.67 01:30:01.60
327
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska 00:47:05.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.67 01:30:11.93
328
TABOR Mirosław
PZU Sport Team
1880 POL Chorzów 00:46:52.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.67 01:30:12.98
329
STACHOWIAK Damian
1655 POL Katowice 00:47:44.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.54 01:30:21.01
330
JURECZKO Rafal
Olkuszbiega
2129 POL Olkusz 00:50:25.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:14 18.54 01:30:21.22
331
KOWALCZYK Igor
Okrąglik MTB Team
1175 POL Kraków 00:48:11.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.54 01:30:32.20
332
BOGACZ Rafał
Nice JURA BIKE Częstochowa
1066 POL Częstochowa 00:47:08.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.54 01:30:34.44
333
RATAJ Adam
ING Tech Poland
1459 POL Katowice 00:49:19.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.54 01:30:45.30
334
PRZEWIEZLIKOWSKI Andrzej
1219 POL Zielonki 00:48:35.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:15 18.42 01:30:56.76
335
BUGDOŁ Tomasz
1683 POL Katowice 00:48:54.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.42 01:31:14.15
336
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1449 POL Katowice 00:49:32.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.42 01:31:16.19
337
SZYBIAK Marek
2206 POL Katowice 00:49:05.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.42 01:31:17.11
338
DOROCIAK Maciej
2528 POL Kraków 00:48:29.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.42 01:31:18.33
339
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa 00:48:27.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.42 01:31:20.00
340
GŁODEK Grzegorz
1149 POL Siemianowice Śląskie 00:49:14.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:16 18.42 01:31:21.16
341
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2240 POL Tarnowskie Góry 00:46:06.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.42 01:31:28.98
342
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA TEAM
2221 POL Sosnowiec 00:47:46.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:41.19
343
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1855 POL Mikołów 00:48:02.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:41.66
344
ZASUCHA Tomasz
2343 POL Katowice 00:48:24.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:42.03
345
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom 00:48:38.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:50.56
346
KOZACZUK Marcin
2323 POL Żory 00:49:47.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:51.64
347
ŚLIWAKOWSKI Radosław
1254 POL Korwinów 00:49:54.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:17 18.30 01:31:55.24
348
SIKORA Henryk
2541 POL Kraków 00:51:00.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.30 01:32:04.27
349
BIES Rafał
1112 POL Bielsko-Biała 00:48:30.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:08.00
350
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik 00:48:35.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:18 18.18 01:32:14.34
351
MACURA Tomasz
2089 POL Pogwizdów 00:47:17.09 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.18 01:32:36.50
352
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec 00:48:23.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.18 01:32:41.03
353
BOROWIEC Michał
1609 POL Kozy 00:50:18.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.06 01:32:44.11
354
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze 00:56:38.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.06 01:32:45.73
355
TWARDOWSKI Jacek
2111 POL Oświęcim 00:50:19.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.06 01:32:45.87
356
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów 00:50:59.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.06 01:32:48.96
357
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na Bajku
1771 POL Żory 00:48:55.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:19 18.06 01:32:50.42
358
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice 00:49:46.94 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:32:58.53
359
SYRNICKI Grzegorz
1% DLA OLIWIA SYRNICKA
2474 POL Żory 00:47:52.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:32:59.49
360
WYPYCH Paweł
2227 POL Sosnowiec 00:49:12.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:33:01.28
361
NIETSCH Adam
2501 POL Zabrze 00:50:07.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:33:02.46
362
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice 00:50:00.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:20 18.06 01:33:12.31
363
MAŁOCHA Jan
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2257 POL Regulice 00:50:48.72 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:21.67
364
BIENIECKI Jacek
2530 POL Olkusz 00:52:09.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:25.01
365
PAWEŁCZYK Krzysztof
1754 POL Siemianowice Śląskie 00:47:28.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:26.83
366
KAMCZYK Roman
KLIF Team Chłapowo
1164 POL Gliwice 00:50:21.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:28.51
367
KRUBNIK Krystian
Tsr Team
2451 POL Tychy 00:50:26.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:29.68
368
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice 00:43:53.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:34.49
369
KĄDZIELA Maciej
Ing Tech Poland
1453 POL Bytom 00:50:31.67 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:40.13
370
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój 00:49:33.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:21 17.95 01:33:43.73
371
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice 00:49:41.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.95 01:33:51.91
372
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2141 POL Cieszyn 00:49:07.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.95 01:33:53.00
373
KARNECKI Marek
Mozaix
1167 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:52.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.83 01:33:59.32
374
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków 00:50:57.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.83 01:34:01.15
375
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków 00:49:36.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.83 01:34:01.56
376
KOWALSKI Adrian
2252 POL Oświęcim 00:51:10.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:22 17.83 01:34:10.50
377
JAWOREK Mikołaj
Decathlon Katowice
2123 POL Katowice 00:48:55.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.83 01:34:16.20
378
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia 00:49:44.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.83 01:34:17.80
379
MIKOLUK Piotr
2464 POL Olkusz 00:50:57.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.83 01:34:26.15
380
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2079 POL Będzin 00:51:27.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.83 01:34:27.00
381
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec 00:50:16.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.83 01:34:29.90
382
GORZELANY Ewa
HOTEL*** PODIUM WISŁA DIAGNOSTIX
1977 POL Wisła 00:49:35.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.72 01:34:35.42
383
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa 00:46:37.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:23 17.72 01:34:38.98
384
BOCHENEK Bartosz
1285 POL Myszków 00:48:09.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.72 01:34:44.97
385
PISKORNIK Marek
2542 POL Wisła 00:48:24.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.72 01:34:51.51
386
MACHUL Dawid
Grube Szychy
1553 POL Łaziska Górne 00:52:26.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.72 01:34:51.61
387
GÓRSKI Piotr
Hager Sport Team
1150 POL Będzin 00:51:26.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.72 01:34:56.17
388
POKORNY Krzysztof
2078 POL Czeladź 00:50:15.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.72 01:34:57.00
389
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze 00:50:13.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.72 01:35:05.31
390
KOPEĆ Patryk
2548 POL Wolbrom 00:49:38.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.61 01:35:11.11
391
GÓRSKI Tomasz
2120 POL Sosnowiec 00:50:03.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:24 17.61 01:35:11.96
392
MAZUR Daniel
1551 POL Kraków 00:51:07.83 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:12.67
393
NAWROCKI Grzegorz
Uks Katolik Częstochowa
2132 POL Myszków 00:49:19.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:14.86
394
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska 00:51:49.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:16.20
395
WÓJCIAK Patryk
2041 POL Sosnowiec 00:50:20.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:22.19
396
SZCZYGIELSKI Adam
1922 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:48.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:22.94
397
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków 00:51:38.98 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:24.57
398
KOŚCIELSKI Krzysztof
2259 POL Bukowno 00:47:09.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:25.16
399
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków 00:50:58.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:26.45
400
MIGDA Iwona
2440 POL Krakow 00:52:39.38 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:34.95
401
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska 00:50:02.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:38.07
402
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice 00:52:15.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:25 17.61 01:35:39.88
403
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa 00:50:04.71 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:35:44.70
404
MACZYNSKI Daniel
STARY MŁYN MIKOŁÓW
1678 POL Mikolow 00:50:27.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:35:51.59
405
HYRA Przemysław
ŁOWERY TEAM
1716 POL Przystajń 00:51:19.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:35:53.05
406
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów 00:51:44.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:35:56.00
407
PAŁOSZ Piotr
1644 POL Czaniec 00:53:34.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:35:57.53
408
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa 00:52:47.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:26 17.50 01:36:01.38
409
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec 00:52:37.86 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.50 01:36:10.85
410
DURA Kamil
2554 POL Myślachowice 00:53:04.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.50 01:36:13.12
411
KOWALIK Mirosław
Profi Styl SerwisSport
2162 POL Ruda Sląska 00:50:03.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.50 01:36:13.22
412
KACZMARZYK Kacper
Nice JURA BIKE Częstochowa
2170 POL Częstochowa 00:46:24.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.50 01:36:15.35
413
PIETRUCH Rafał
2454 POL Sosnowiec 00:51:12.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.50 01:36:16.00
414
TYŹLIK Sławomir
Nice JURA BIKE Częstochowa
1094 POL Czestochowa 00:51:09.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.39 01:36:18.71
415
COSTANZO Gianmarco
Tenax MTB
2531 ITA Krakow 00:56:29.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:27 17.39 01:36:28.52
416
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź 00:51:14.42 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.39 01:36:37.76
417
ŚWIERKOT Wojciech
1255 POL Gostyń 00:52:34.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.39 01:36:43.78
418
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice 00:54:40.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.39 01:36:43.80
419
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice 00:50:13.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.39 01:36:50.15
420
KOCYAN Lidia
Opony Serafinowski
1055 POL Skoczów 00:54:38.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:28 17.28 01:37:01.74
421
JAKUBOWSKI Krzysztof
2517 POL Kraków 00:54:15.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:07.90
422
BOSOWSKI Michał
1679 POL Katowice 00:50:29.04 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:16.91
423
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa 00:55:26.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:20.84
424
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów 00:52:18.52 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:23.85
425
MAKULSKI Piotr
1425 POL Będzin 00:50:05.61 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:24.20
426
BACA Ryszard
Kraków
1711 POL Kraków 00:50:15.82 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:25.88
427
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
2400 POL Knurów 00:52:42.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:29 17.28 01:37:27.61
428
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów 00:52:48.93 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.18 01:37:32.19
429
MANDRELA Piotr
1550 POL Rybnik 00:51:14.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.18 01:37:33.01
430
WOJTAL Bartosz
2579 POL Oswiecim 00:51:52.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.18 01:37:36.49
431
LOSA Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2560 POL Ruda Śląska 00:53:54.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:30 17.18 01:37:42.53
432
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów 00:50:55.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:06.18
433
BOGACZEK Tomasz
2556 POL Modlnica 00:53:37.39 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:14.13
434
BALCER Grzegorz
1105 POL Katowice 00:52:19.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:16.10
435
GROCHOWSKI Juliusz
1153 POL Zabrze 00:54:05.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:16.13
436
ZUB Marcin
2130 POL Olkusz 00:54:35.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:31 17.07 01:38:23.01
437
RAKOWSKI Konrad
2493 POL Kraków 00:52:25.74 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.07 01:38:31.82
438
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:36.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.07 01:38:33.33
439
GÓRECKI Jarosław
MAG-KRAK TEAM
2196 POL Świętochłowice 00:53:23.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.07 01:38:33.90
440
MIESZCZAK Dawid
1198 POL Kraków 00:57:00.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.07 01:38:38.14
441
FICEK Rafał
2230 POL Mysłowice 00:52:59.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.07 01:38:40.84
442
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów 00:52:45.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 17.07 01:38:41.77
443
OSUCH Dariusz
1639 POL Bukowno 00:51:13.43 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:32 16.97 01:38:45.00
444
RAPACZ Henryk
1221 POL Tychy 00:53:39.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.97 01:38:59.79
445
DYGACZ Sylwia
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2459 POL Katowice 00:53:58.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.97 01:39:11.79
446
WALA Marek
1886 POL Jastrzębie Zdrój 00:52:59.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.97 01:39:12.89
447
DYSSY Łukasz
Nicroteam
2054 POL Sosnowiec 00:52:24.36 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.97 01:39:15.13
448
PADOŁ Jarosław
2479 POL Bytom 00:50:18.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:33 16.87 01:39:22.29
449
KLIMCZYK Jakub
1840 POL Będzin 00:52:21.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:24.46
450
LALEWICZ Marcin
1184 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:23.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:31.31
451
TYLAK Łukasz
2442 POL Olkusz 00:52:33.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:40.47
452
ZIOŁO Tomasz
2473 POL Katowice 00:53:35.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:42.82
453
BEM Jarosław
1808 POL Bieruń 00:51:46.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:44.04
454
KULA Mateusz
1098 POL Bieruń 00:53:31.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:48.78
455
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik 00:53:07.56 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:34 16.87 01:39:51.49
456
MARKIEWKA Dawid
2231 POL Ruda Śląska 00:53:00.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:39:56.45
457
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:57.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:39:57.30
458
SURA Kamil
1691 POL Rybnik 00:52:37.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:01.94
459
GRZEBIEŃ Michał
Decathlon Katowice
2278 POL Bytom 00:52:36.40 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:04.75
460
PUCHALSKI Tomasz
2546 POL Kraków 00:54:03.93 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:05.66
461
SUKIENNIK Krzysztof
1247 POL Rybnik 00:55:25.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:16.68
462
ROGALSKI Tomasz
Racibórz Cycling Team
1575 POL Racibórz 00:50:24.69 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:35 16.77 01:40:18.00
463
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec 00:52:54.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.77 01:40:23.69
464
GIEMZA Halina
TOMAZI BIKE TEAM
1148 POL Skrbeńsko 00:54:42.08 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.67 01:40:34.34
465
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa 00:52:38.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.67 01:40:43.47
466
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice 00:51:52.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:36 16.67 01:40:45.68
467
ZAJĄC Michał
2529 POL Kraków 00:54:10.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.67 01:40:49.30
468
KĘSEK Marek
#bracia.na.rowerach
1884 POL Kraków 00:57:24.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.67 01:41:00.72
469
MARTYNOWICZ Katarzyna
1788 POL Gliwice 00:54:39.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:37 16.67 01:41:01.13
470
CZECH Eliza
1668 POL Sosnowiec 00:54:34.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.57 01:41:21.00
471
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice 01:01:05.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:38 16.57 01:41:23.88
472
PYRCHLA Barbara
1959 POL Poraj 00:53:03.07 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:47.16
473
BOROŃ Winicjusz
2535 POL Bedzin 00:53:02.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:41:58.43
474
MAKUCH Marcin
1190 POL Wieliczka 00:54:31.12 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:39 16.47 01:42:02.56
475
TOMASZEWSKI Adam
2485 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:06.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:40 16.37 01:42:20.75
476
SITKO Stanisław
1844 POL Olkusz 00:54:01.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:40 16.37 01:42:29.62
477
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie 00:54:31.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:40 16.37 01:42:34.07
478
FLOREK Wojciech
2201 POL Olkusz 00:55:12.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:41 16.37 01:42:40.62
479
CHALASTRA Bartłomiej
2316 POL Racibórz 00:55:09.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:41 16.37 01:42:44.75
480
SWĘDZIOŁ Tomasz
PLAST-MET TEAM MTB
1673 POL Olkusz 00:53:24.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.28 01:43:10.64
481
ŁAWRESZUK Łukasz
Ing Tech Poland
1452 POL Kraków 00:54:47.75 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.28 01:43:22.59
482
BRANNY Piotr
2534 POL Ruda Śląska 00:55:28.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.28 01:43:29.43
483
GRZYB Mariusz
2506 POL Częstochowa 00:56:22.87 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.18 01:43:30.43
484
SIKORA Mateusz
ING Tech Poland
1461 POL Sosnowiec 00:56:11.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:42 16.18 01:43:33.89
485
KULA Bogdan
1179 POL Pszczyna 00:54:53.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.18 01:43:48.67
486
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2157 POL Mysłowice 00:56:35.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:43 16.18 01:43:57.81
487
SALAMON Mariusz
2445 POL Olkusz 00:54:55.57 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.09 01:44:11.56
488
ROGALSKI Jakub
2351 POL Siemianowice Śląskie 00:55:28.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.09 01:44:15.10
489
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice 00:54:50.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:44 16.09 01:44:16.04
490
STACHURSKI Mateusz
2194 POL Bielsko-Biała 00:55:01.55 --:--:--:-- --:--:--:-- 3:44 16.09 01:44:31.89
491
BINDACZ Jan
2186 POL Rydułtowy 00:57:15.49 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.09 01:44:36.70
492
NAZAREWICZ Tomasz
2448 POL Wielka Wieś 00:53:10.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.09 01:44:38.76
493
SMALCERZ Kinga
Najlepszaforma.pl
1232 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:17.95 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.09 01:44:38.86
494
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
2387 POL Knurów 01:03:43.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.00 01:44:45.39
495
DĄBEK Arkadiusz
1132 POL Bukowno 00:54:52.27 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.00 01:44:47.37
496
PAWLAK-WOJTAL Anna
2042 POL Dąbrowa Górnicza 00:55:18.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.00 01:44:48.38
497
PRZEWIĘŹLIKOWSKI Jan
2478 POL Zielonki 00:54:52.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:45 16.00 01:44:50.97
498
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin 00:53:14.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:46 16.00 01:45:04.10
499
KUŚ Dariusz
RDT
2321 POL Mazańcowice 00:56:18.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:46 16.00 01:45:05.17
500
PAWLAK Michał
1797 POL Piekary Śląskie 00:57:53.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:46 15.91 01:45:18.81
501
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec 00:55:13.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:34.75
502
SOSWA Paweł
1649 POL Sosnowiec 00:58:02.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:42.16
503
SYDOŃ Grzegorz
2405 POL Mysłowice 00:54:46.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:47 15.91 01:45:44.43
504
SPEER Łukasz
Regress Riders
1356 POL Gliwice 00:54:16.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.82 01:45:56.80
505
GAŁKA Rafał
2539 POL Katowice 00:59:48.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.82 01:45:57.31
506
JOKEL Edyta
Kiwi Klub MTB
1399 POL Chorzów 00:57:14.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.82 01:46:00.08
507
MAKOWIECKI Roman
Regress Riders
1353 POL Gliwice 00:58:26.88 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.82 01:46:04.14
508
MAŁEK Hubert
DMK INVEST TEAM
1369 POL Częstochowa 00:57:03.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.82 01:46:06.46
509
CZAPLA Piotr
DMK Invest Team
1366 POL Ruda Śląska 00:55:00.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:48 15.82 01:46:06.66
510
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
2306 POL Częstochowa 00:55:04.46 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:49 15.73 01:46:39.32
511
DURA Magdalena
Duroski
2553 POL Myślachowice 00:57:16.24 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.73 01:47:04.26
512
KARCZ Łukasz
SAINT-GOBAIN SQUAD
2496 POL Sosnowiec 00:54:45.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.73 01:47:05.84
513
LUCHOWSKI Bartłomiej
2470 POL Kraków 01:02:30.16 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:50 15.64 01:47:07.13
514
JAKUBIAK Jarosław
1653 POL Sosnowiec 00:57:22.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.64 01:47:28.55
515
PITAS Zachariasz
PLAST-MET TEAM MTB
2131 POL Olkusz 00:56:09.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:51 15.56 01:47:46.45
516
MALEC Grzegorz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1077 POL Witkowice 00:56:47.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:47:52.34
517
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj 00:59:02.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:48:10.24
518
GIBAS Krzysztof
2128 POL Opole 00:56:17.48 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:52 15.56 01:48:14.69
519
KOCH Bartłomiej
2463 POL Będzin 00:59:05.21 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.56 01:48:16.97
520
WITCZAK Mateusz
1265 POL Gliwice 00:59:08.50 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.47 01:48:20.25
521
FERRAH Sebastian
2450 POL Będzin 00:59:11.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:53 15.47 01:48:41.56
522
SIKORSKI Maciej
2441 POL Kraków 00:58:50.54 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.38 01:48:54.46
523
CIEŚLIŃSKA Izabela
KIWI KLUB MTB
1491 POL Bytom 00:56:00.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.38 01:48:58.03
524
KRZYSZTOSZEK Rafał
2489 POL Oleszno 00:54:57.01 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:54 15.38 01:49:00.41
525
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:40.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:55 15.38 01:49:16.58
526
NOWICKI Grzegorz
2127 POL Opole 01:00:01.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:55 15.38 01:49:20.08
527
MAREK Dawid
2577 POL Zabrze 00:57:29.34 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:55 15.30 01:49:39.99
528
MURZYN Jarosław
Hajle Silesia
2551 POL Katowice 00:58:57.62 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:56 15.30 01:49:47.55
529
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1364 POL Częstochowa 00:57:55.77 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:56 15.30 01:49:50.88
530
MARCINIAK Sylwia
NW-cars
2561 POL Gdów 00:58:22.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.14 01:50:43.93
531
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1405 POL Mikołów 00:58:30.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:58 15.14 01:50:51.09
532
PREDKI Marcin
TOP Market
2491 POL Stryszawa 00:58:06.84 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.14 01:51:05.08
533
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa 00:57:58.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.14 01:51:14.63
534
LAZAR Madhava
GORANGA TEAM
1935 USA Virginia 00:58:53.76 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.05 01:51:25.29
535
KOZYRA Jacek
Flaki wypruli na rowerze
1510 POL Rybnik 00:57:41.70 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.05 01:51:28.59
536
KRAWCZYK Dariusz
Wisła Kraków
2461 POL Olkusz 00:55:53.63 --:--:--.-- --:--:--.-- 3:59 15.05 01:51:29.70
537
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz 00:58:30.45 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:02 14.89 01:52:39.39
538
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1362 POL Sosnowiec 00:59:50.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:03 14.81 01:53:08.62
539
STRONK Bogdan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1516 POL Ruda Śląska 00:59:01.78 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:04 14.81 01:53:40.47
540
KOZIŃSKI Krzysztof
2533 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:10.89 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:05 14.74 01:54:10.13
541
OCHOJSKI Dominik
Automobilklub Zamkowy
2488 POL Katowice 01:00:10.91 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:06 14.66 01:54:39.19
542
FILEWICZ Rafal
2469 POL Kraków 00:59:07.55 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:06 14.66 01:54:42.73
543
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków 00:57:02.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.58 01:54:54.79
544
SZMULIK-WOJTANOWICZ Marta
2265 POL Sosnowiec 01:00:07.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.58 01:55:00.58
545
KOWALCZYK Mariusz
1923 POL Tarnowskie Góry 00:58:50.13 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.58 01:55:02.28
546
SUCHECKI Arkadiusz
1246 POL Częstochowa 01:04:14.93 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:07 14.58 01:55:04.66
547
NIESPOREK Alexander
2104 POL Rybnik 00:59:44.81 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:09 14.43 01:56:11.43
548
BALICKI Piotr
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1339 POL Mysłowice 01:02:54.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:10 14.43 01:56:26.52
549
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1346 POL Mysłowice 00:58:43.25 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:10 14.43 01:56:26.53
550
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka 01:02:06.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:10 14.43 01:56:28.85
551
SZUŁKIEWICZ Bartłomiej
2483 POL Kraków 01:04:35.73 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:10 14.43 01:56:36.82
552
MAGA Daniel
Plast Met Team
2447 POL Rodaki 01:02:09.32 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:10 14.43 01:56:39.65
553
SALAMON Justyna
2444 POL Olkusz 01:00:03.80 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:47.41
554
MAŚLANKA Artur
2552 POL Żory 00:58:07.18 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:48.09
555
PIECZĄTKA Jacek
2558 POL Kraków 00:59:46.11 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:56:57.05
556
ORGANSKI Konrad
UKS Katolik Czestochowa
2133 POL Czestochowa 01:02:50.03 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:11 14.36 01:57:07.11
557
PIÓRKOWSKI Artur
PLAST MET TEAM MTB
1640 POL Olkusz 01:01:29.66 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:12 14.29 01:57:25.48
558
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec 01:00:22.93 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:12 14.29 01:57:34.51
559
ŚLEDZIK Andrzej
2522 POL Gliwice 01:03:01.31 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:12 14.29 01:57:35.53
560
LICHOROBIEC Jerzy
MPEC S.A. w Krakowie
2502 POL Kraków 01:07:37.90 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:13 14.29 01:57:37.47
561
KRAWIEC Damian
1177 POL Zabrze 01:02:29.23 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:14 14.21 01:58:18.05
562
OCHOJSKA Sabina
Automobilklub Zamkowy
2487 POL Siemianowice Śląskie 01:03:26.68 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:16 14.14 01:59:02.47
563
ZAJĄC Grzegorz
2515 POL Sosnowiec 01:02:39.59 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 14.07 01:59:40.26
564
TOBIJASZ Michał
2036 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:31.30 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:17 14.07 01:59:41.11
565
BOLEK Kacper
2518 POL Kraków 01:02:02.60 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 14.00 02:00:12.84
566
WEREWKA Grzegorz
Novomatic Technologies Poland S.A.
2575 POL Kraków 01:02:49.29 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:18 14.00 02:00:17.32
567
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry 01:02:42.58 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:19 13.93 02:00:34.02
568
KURA Janusz
2455 POL Olkusz 01:04:01.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:20 13.86 02:00:56.69
569
PAŁKA Janusz
2460 POL Olkusz 01:02:05.99 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:20 13.86 02:01:10.38
570
BRUDEK Anna
2484 POL Będzin 01:03:18.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:21.78
571
KRÓL Anna
1590 POL Kraków 01:04:51.33 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:23 13.73 02:02:40.72
572
KLUCZYŃSKI Tomasz
Plastmet Team
1566 POL Rodaki 01:03:59.51 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.66 02:02:46.10
573
PODCHUL Marek
Deloitte Adventure Team
2204 POL Siemianowice Śląskie 00:49:37.10 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:24 13.66 02:03:07.26
574
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1508 POL Ruda Śląska 01:04:13.35 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:28 13.46 02:04:55.56
575
GRABIEC Piotr
2225 POL Tychy 01:06:26.37 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:29 13.40 02:05:10.91
576
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1777 POL Rybnik 01:09:48.79 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:29 13.40 02:05:25.15
577
SKŁODOWSKI Dariusz
1816 POL Sosnowiec 01:02:47.19 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:29 13.40 02:05:27.24
578
RYŃCA Kacper
2497 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:33.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:32 13.27 02:06:29.44
579
KLIMECKA Sonia
2576 POL Jastrzębie Zdrój 01:06:24.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:36 13.08 02:08:33.58
580
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
2307 POL Częstochowa 01:08:48.20 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:40 12.90 02:10:14.75
581
MANN Grzegorz
1898 POL Zabrze 01:07:07.14 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:40 12.90 02:10:16.57
582
OZIMEK Stanisław
-
2156 POL Dąbrowa Górnicza 01:12:34.47 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:41 12.84 02:11:03.04
583
MATUSZKIEWICZ Anna
2158 POL Bielsko-Biała 01:11:38.85 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:44 12.67 02:12:27.79
584
NOWAK Marcin
2082 POL Poręba 00:53:19.53 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:52 12.33 02:16:05.10
585
MAZUR-ZASĘPA Agnieszka
2503 POL Kraków 01:12:19.64 --:--:--.-- --:--:--.-- 4:55 12.23 02:17:18.16
586
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz 01:17:22.65 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:05 11.81 02:22:10.83
587
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1343 POL Sosnowiec 01:19:30.26 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:10 11.62 02:24:27.63
588
MATUSZKIEWICZ Radosław
2159 POL Bielsko-Biała 01:15:26.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:15 11.43 02:26:45.86
589
WILCZURA Judyta
1662 POL Sosnowiec 01:14:50.92 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:21 11.24 02:29:20.73
590
POMIERNY Grzegorz
2203 POL Olkusz 01:16:11.06 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:23 11.16 02:30:21.70
591
RZESZUTKO Anna
2563 POL Katowice 01:19:07.28 --:--:--.-- --:--:--.-- 5:27 11.02 02:32:21.62
592
KRZYWDZIAK Paweł
ABM
2524 POL Kraków 01:27:32.97 --:--:--.-- --:--:--.-- 6:40 9.00 03:06:36.48
593
KOFFER Rafał
2498 POL Bogucin 02:03:44.96 --:--:--.-- --:--:--.-- 8:18 7.24 03:52:10.86
594
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik 00:38:09.20 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
595
KWIATKOWSKI Mateusz
SII Cycling Team
1016 POL Dąbrowa Górnicza 00:38:29.36 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
596
NOWAK Wojtek
NW-Cars
2562 POL Dziekanowice 00:43:32.61 --:--:--:-- --:--:--:-- - - DSQ

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU