Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Olkusz

Olkusz, Polska
02.06.2019

Wyniki

Pro 64 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
2237 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:20.34 01:00:39.06 01:43:28.99 2:15 26.67 02:23:52.35
2
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 00:32:19.46 01:00:40.65 01:43:29.85 2:16 26.67 02:24:07.26
3
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 00:32:20.12 01:01:06.34 01:44:42.89 2:17 26.45 02:25:21.73
4
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:32:20.55 01:01:06.73 01:44:43.35 2:17 26.45 02:25:23.23
5
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:22.06 01:01:08.18 01:44:40.13 2:17 26.34 02:25:39.67
6
KUCIĘBA Karol
Cst 7r mtb team
2344 POL Będzin 00:32:19.47 01:00:40.27 01:44:43.99 2:19 26.02 02:27:35.21
7
POMARAŃSKI Kamil
CYCLO TRENER TEAM
2319 POL Kielce 00:33:29.09 01:02:53.86 01:46:54.58 2:19 26.02 02:27:48.76
8
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów 00:33:25.70 01:02:52.92 01:46:55.23 2:19 26.02 02:27:49.00
9
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1795 POL Błażejowice 00:33:23.19 01:02:55.96 01:48:10.64 2:22 25.50 02:30:24.73
10
STĘPIEŃ Tomasz
Orion Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski 00:33:18.81 01:02:55.21 01:48:10.88 2:22 25.50 02:30:29.40
11
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:33:32.20 01:02:55.78 01:48:12.03 2:22 25.50 02:30:30.99
12
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1891 POL Czernichow 00:33:16.15 01:02:52.06 01:47:36.56 2:22 25.50 02:30:33.99
13
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:33:33.04 01:02:55.67 01:48:11.55 2:22 25.50 02:30:36.10
14
STANUSZEK Marcin
72D Rowmix Java Team
1890 POL Brzesko 00:33:29.58 01:02:56.06 01:48:11.51 2:22 25.50 02:30:44.50
15
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 00:33:50.38 01:04:24.59 01:50:24.31 2:23 25.20 02:32:26.28
16
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 00:33:49.09 01:04:18.94 01:50:23.03 2:25 24.90 02:34:02.79
17
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:33:24.78 01:04:21.51 01:50:21.97 2:25 24.90 02:34:07.51
18
KLAMA Rafał
Fabrykarowerów.com
1860 POL Częstochowa 00:33:52.49 01:04:20.55 01:50:22.61 2:25 24.90 02:34:22.93
19
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 00:33:57.29 01:04:21.98 01:50:24.79 2:25 24.90 02:34:25.23
20
ŻUREK Jakub
72D Rowmix Java Team
1892 POL Kraków 00:34:17.85 01:05:43.77 01:53:02.06 2:26 24.71 02:35:26.87
21
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1645 POL Pyskowice 00:33:49.78 01:04:23.41 01:50:23.78 2:26 24.71 02:35:31.05
22
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 00:34:53.05 01:05:23.58 01:50:55.48 2:27 24.62 02:36:05.32
23
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice 00:34:04.95 01:04:21.04 01:50:39.30 2:27 24.62 02:36:11.56
24
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1720 POL Chrzanów 00:33:50.98 01:04:21.81 01:50:38.71 2:27 24.52 02:36:31.43
25
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES MTB team
1374 POL Sosnowiec 00:33:30.99 01:04:20.91 01:50:21.21 2:27 24.52 02:36:38.63
26
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 00:33:47.83 01:04:23.31 01:51:00.00 2:28 24.43 02:36:54.74
27
RECZYŃSKI Marcin
Cyclo Trener Team
1599 POL Kraków 00:34:53.68 01:05:43.31 01:53:33.46 2:30 24.06 02:39:38.66
28
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1642 POL Mysłowice 00:34:54.24 01:05:44.98 01:54:38.14 2:30 24.06 02:39:42.35
29
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1597 POL Sosnowiec 00:35:10.68 01:07:12.56 01:55:36.28 2:30 24.06 02:39:42.74
30
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń 00:35:43.45 01:07:11.77 01:55:37.05 2:30 24.06 02:39:42.95
31
BOŻEK Jakub
Atak Sport C67 Racing Team
2069 POL Gliwice 00:34:07.50 01:05:47.94 01:54:38.73 2:30 24.06 02:39:45.16
32
WÓJCIK Mirosław
Gomola Trans Airco
1308 POL Katowice 00:35:41.37 01:07:18.38 01:55:12.48 2:31 23.97 02:40:00.63
33
BIEL Szymon
GK Viktoria Rybnik
2379 POL Żywiec 00:33:17.21 01:02:53.31 01:52:37.44 2:31 23.97 02:40:15.83
34
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:36:29.68 01:08:17.78 01:56:18.01 2:31 23.88 02:40:54.97
35
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 00:36:18.24 01:08:18.35 01:56:18.22 2:31 23.88 02:41:03.39
36
ADAMKIEWICZ Mateusz
1991 POL Częstochowa 00:35:29.52 01:07:14.31 01:55:36.35 2:32 23.79 02:41:07.20
37
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 00:34:56.63 01:06:28.99 01:55:36.93 2:33 23.62 02:42:38.18
38
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice 00:35:00.38 01:07:21.62 01:56:46.51 2:34 23.44 02:43:56.20
39
SIKORA Szymon
Regress Riders
1355 POL Gliwice 00:36:24.26 01:08:21.25 01:58:38.94 2:34 23.36 02:44:08.22
40
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1004 POL Kedzierzyn-Kozle 00:36:52.23 01:10:11.11 01:59:30.69 2:35 23.36 02:44:34.61
41
PANIBRATETS Nikolay
BIke Atelier Team
1480 UKR Horiszni Pławni 00:35:40.52 01:08:19.24 01:59:13.00 2:36 23.19 02:45:29.41
42
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice 00:37:10.66 01:09:47.15 01:59:31.47 2:36 23.19 02:45:41.33
43
BOREK Stefan
KS Victoria Katowice
2020 POL Katowice 00:36:42.66 01:10:00.28 01:59:39.26 2:36 23.19 02:45:45.91
44
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec 00:34:04.57 01:05:46.87 01:56:18.69 2:37 23.02 02:46:44.87
45
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 00:35:47.81 01:09:00.12 01:59:13.61 2:37 23.02 02:47:05.09
46
TOMSKI Kuba
72D Rowmix Java Team
2414 POL Kraków 00:36:48.77 01:09:41.73 01:59:53.45 2:37 22.94 02:47:27.29
47
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 00:36:20.72 01:09:01.67 01:59:14.21 2:38 22.94 02:47:31.18
48
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2181 POL Chrzanów 00:36:05.83 01:08:52.51 02:00:10.68 2:38 22.86 02:47:44.24
49
BARTNIK Marcin
SAP Serwis Team
2372 POL Kielce 00:38:57.34 01:11:40.06 02:01:25.65 2:38 22.86 02:47:45.67
50
GEMBICZ Marcin
Mar-Bike Team
1861 POL Częstochowa 00:35:17.93 01:07:13.17 01:59:13.72 2:38 22.86 02:47:51.58
51
JANUS Szymon Tymon
Shimano Service Center Sosnowiec
1747 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:49.87 01:08:19.94 01:58:59.85 2:38 22.86 02:48:07.77
52
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice 00:37:19.17 01:10:45.99 02:02:09.41 2:40 22.54 02:50:12.43
53
PROCHOWNIK Piotr
1976 POL Skawina 00:36:50.47 01:10:50.12 02:02:24.21 2:40 22.54 02:50:37.03
54
JABŁOŃSKI Marcin
Ocynkownia SCHC Team Chrzanów
2509 POL Chrzanow 00:36:59.64 01:10:36.47 02:01:54.89 2:41 22.46 02:50:53.62
55
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 00:37:32.44 01:10:37.55 02:01:01.87 2:41 22.46 02:50:54.41
56
PACZUSKI Adam
Rowerowy Bytom - Rowerek
1562 POL Tychy 00:38:19.66 01:11:55.77 02:02:50.96 2:41 22.46 02:51:06.52
57
SOWA Grzegorz
1501 POL Żory 00:37:51.93 01:11:38.88 02:03:24.57 2:42 22.30 02:52:01.04
58
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice 00:36:53.25 01:09:49.18 02:02:25.91 2:42 22.30 02:52:02.06
59
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 00:36:52.61 01:12:07.11 02:04:26.53 2:42 22.30 02:52:15.04
60
GAJDZIK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1072 POL Mikołów 00:36:47.82 01:10:03.46 02:03:16.25 2:42 22.30 02:52:22.62
61
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 00:38:17.74 01:12:11.95 02:04:26.32 2:42 22.22 02:52:41.79
62
PÓŁTORAK Grzegorz
72D Rovmix Java Team
1893 POL Kraków 00:38:01.08 01:12:17.72 02:04:42.33 2:43 22.22 02:52:51.40
63
GREGORCZYK Cezary
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2475 POL Żarki 00:37:39.05 01:12:16.47 02:03:54.10 2:43 22.22 02:53:01.98
64
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów 00:37:35.09 01:11:12.06 02:03:53.55 2:43 22.15 02:53:13.46
65
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1475 POL Wojkowice 00:37:02.18 01:10:38.44 02:03:16.88 2:43 22.15 02:53:13.65
66
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1052 POL Skoczów 00:37:41.84 01:12:15.71 02:04:02.80 2:43 22.15 02:53:37.58
67
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
2490 POL Bytom 00:37:56.26 01:12:57.84 02:05:17.40 2:43 22.07 02:53:45.50
68
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy-Spbikes.pl
1223 POL Jastrząb 00:36:53.93 01:10:02.72 02:01:04.21 2:44 22.07 02:53:58.71
69
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 00:35:31.83 01:07:35.70 02:01:31.98 2:44 22.07 02:54:05.52
70
BAJAK Tomasz
iSport Team
2465 POL Kraków 00:38:14.73 01:12:25.64 02:05:43.91 2:44 21.99 02:54:37.66
71
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 00:38:13.15 01:12:21.39 02:05:26.45 2:45 21.92 02:54:56.63
72
SKRZYPEK Bartłomiej
2446 POL Jerzmanowice 00:38:46.21 01:12:24.43 02:05:44.42 2:45 21.92 02:54:58.52
73
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 00:38:18.16 01:12:22.18 02:03:43.53 2:45 21.92 02:54:58.56
74
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 00:38:50.11 01:13:16.43 02:05:17.61 2:45 21.92 02:55:03.64
75
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1322 POL Jastrzębie-Zdrój 00:37:42.81 01:10:36.63 02:00:46.18 2:45 21.92 02:55:19.51
76
SADOWSKA Anna
Bike Atelier Team
1485 POL Ustroń 00:37:35.48 01:13:26.69 02:07:16.67 2:45 21.84 02:55:52.68
77
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2481 POL Dąbrowa Górnicza 00:36:43.22 01:10:19.46 02:04:27.01 2:45 21.84 02:55:53.32
78
BUKRY Wojciech
Ewosoft Triathlon Team
1119 POL Krakow 00:36:46.26 01:10:20.78 02:04:25.60 2:46 21.84 02:56:01.52
79
WARDAS Wojciech
1622 POL Jasienica 00:38:39.07 01:13:04.64 02:05:37.06 2:46 21.77 02:56:15.64
80
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń 00:37:35.49 01:11:10.84 02:05:17.85 2:46 21.77 02:56:36.54
81
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice 00:37:38.70 01:12:11.91 02:05:30.95 2:46 21.77 02:56:41.66
82
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków 00:37:06.33 01:10:57.37 02:02:02.10 2:47 21.62 02:57:32.40
83
PYTLOWANY Maciej
1220 POL Jaworze 00:38:39.54 01:12:51.66 02:06:16.44 2:47 21.62 02:57:50.82
84
ADAMCZYK Sandra
Orion Art-Stal Team
1102 POL Rydułtowy 00:37:31.98 01:13:25.55 02:06:17.09 2:48 21.55 02:58:10.46
85
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2153 POL Tarnowskie Góry 00:38:30.79 01:13:17.11 02:07:44.48 2:48 21.55 02:58:14.08
86
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 00:38:51.12 01:14:22.60 02:07:28.94 2:48 21.48 02:58:37.01
87
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 00:39:05.46 01:14:25.51 02:10:03.22 2:48 21.48 02:58:42.24
88
ANTOSZ Piotr
1104 POL Sosnowiec 00:36:25.95 01:08:21.98 02:01:02.67 2:48 21.40 02:59:07.35
89
WOJTYŁA Tadeusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1008 POL Niezdrowice 00:40:16.25 01:16:45.86 02:10:04.27 2:49 21.40 02:59:13.94
90
WOŁYŃSKI Karol
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1009 POL Kędzierzyn-Koźle 00:39:38.82 01:14:44.51 02:09:01.84 2:49 21.40 02:59:24.79
91
ZIMOWSKI Grzegorz
2202 POL Olkusz 00:39:19.63 01:15:00.77 02:09:18.20 2:49 21.40 02:59:24.79
92
SANETRA Piotr
1738 POL Laliki 00:37:33.72 01:11:08.36 02:04:02.83 2:49 21.40 02:59:31.89
93
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1054 POL Skoczów 00:41:32.11 01:18:38.54 02:13:18.86 2:52 20.98 03:02:45.50
94
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2574 POL Kędzierzyn-Koźle 00:40:19.82 01:15:21.08 02:05:30.97 2:52 20.98 03:03:04.61
95
PRZEDNOWEK Sławomir
2511 POL Będzin 00:39:26.08 01:14:49.73 02:10:04.01 2:52 20.92 03:03:19.41
96
RUSZKOWSKI Tomasz
Cyclo Trener Team
2482 POL Katowice 00:38:48.09 01:13:35.31 02:08:34.59 2:52 20.92 03:03:22.09
97
JAREK Wojciech
1561 POL Rokitno Szlacheckie 00:37:45.53 01:12:59.28 02:08:11.76 2:53 20.85 03:04:06.00
98
BAŚ Robert
-
2480 POL Kraków 00:38:09.81 01:14:40.38 02:09:53.16 2:53 20.85 03:04:10.52
99
BRONKOWSKI Paweł
2222 POL Będzin 00:41:33.57 01:18:33.97 02:13:48.36 2:54 20.78 03:04:43.53
100
KUŚKA Paweł
1180 POL Jankowice 00:40:28.82 01:16:32.21 02:11:30.25 2:54 20.71 03:05:10.97
101
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 00:38:55.05 01:14:13.85 02:09:45.23 2:54 20.71 03:05:23.36
102
FIRA Julita
KS Luboń Skomielna Biała
2443 POL Jerzmanowice 00:39:07.45 01:15:07.94 02:12:37.45 2:54 20.71 03:05:24.53
103
BŁASZKIEWICZ Michał
1114 POL Sosnowiec 00:39:11.47 01:14:58.81 02:12:14.56 2:54 20.71 03:05:33.14
104
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:11.03 01:14:48.54 02:11:25.58 2:55 20.65 03:05:46.87
105
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1719 POL Chrzanów 00:40:42.32 01:16:27.45 02:13:24.30 2:55 20.65 03:06:07.09
106
JEKEL Marcin
1160 POL Katowice 00:40:46.72 01:17:54.73 02:15:01.03 2:55 20.58 03:06:27.84
107
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2348 POL Nawojowa Góra 00:35:09.34 01:16:55.99 02:11:33.01 2:55 20.58 03:06:38.87
108
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry 00:40:44.78 01:17:40.93 02:15:00.58 2:57 20.45 03:07:52.41
109
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik 00:40:15.12 01:16:57.67 02:14:45.03 2:57 20.45 03:07:54.53
110
SZOSTAK Adrian
OCYNKOWNIA ŚLĄSK SCHC TEAM CHRZANÓW
1901 POL Kraków 00:40:11.58 01:17:03.96 02:15:19.18 2:57 20.38 03:08:23.81
111
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów 00:35:50.51 01:25:46.59 02:18:41.42 2:58 20.32 03:08:52.34
112
RZEGOCIŃSKI Grzegorz
HOR.NET InternetXXL.pl
2559 POL Kraków 00:40:38.27 01:17:22.61 02:15:04.65 2:58 20.32 03:08:55.97
113
LISOWSKI Maciej
1641 POL Knurów 00:39:42.81 01:16:16.70 02:15:24.03 2:58 20.32 03:09:02.41
114
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1050 POL Gliwice 00:40:44.79 01:17:46.21 02:15:01.56 2:58 20.25 03:09:25.49
115
KUBICZEK Waldemar
ING Tech Poland
1458 POL Gliwice 00:43:36.46 01:21:12.50 02:18:42.31 2:58 20.25 03:09:43.55
116
BANACH Szymon
Atak Sport Gliwice
1774 POL Knurów 00:39:35.09 01:16:26.48 02:14:11.07 2:59 20.19 03:10:05.99
117
FRYDA Marek
Proservice Racing Team
1414 POL Gliwice 00:40:20.98 01:17:48.45 02:15:01.98 2:59 20.13 03:10:47.85
118
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 00:42:14.13 01:19:19.80 02:18:19.54 2:60 20.06 03:11:37.30
119
KOWACZEWSKI Michał
2197 POL Olkusz 00:40:25.18 01:17:29.34 02:16:25.59 3:01 19.94 03:12:19.85
120
FORAJTER Marcin
śląsk kolarsko
2341 POL Czerwionka-Leszczyny 00:44:00.02 01:22:49.16 02:22:20.39 3:01 19.94 03:12:32.25
121
FILIPCZAK Dariusz
Azazel team
1141 POL Strzelce Opolskie 00:42:48.70 01:21:00.91 02:18:49.93 3:01 19.94 03:12:34.19
122
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1518 POL Katowice 00:42:17.57 01:20:19.43 02:18:12.24 3:01 19.94 03:12:34.52
123
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 00:41:05.61 01:18:18.87 02:17:09.14 3:01 19.88 03:13:01.22
124
JEDYNAK Marek
2519 POL Kraków 00:44:45.96 01:22:36.34 02:20:15.91 3:02 19.81 03:13:54.84
125
PABIŚ Łukasz
erowery.pl
1207 POL Częstochowa 00:38:04.52 01:12:43.22 02:12:30.58 3:03 19.75 03:14:10.53
126
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1034 POL Zawiercie 00:39:36.61 01:15:34.62 02:17:53.64 3:03 19.75 03:14:14.18
127
NIEMIEC Krzysztof
1203 POL Radlin 00:40:39.51 01:16:52.23 02:16:26.52 3:03 19.75 03:14:24.18
128
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój 00:42:02.17 01:19:39.38 02:19:08.94 3:03 19.75 03:14:30.91
129
NIEDZIELSKI Krzysztof
MTBULIGL Kraków
2185 POL Kraków 00:41:43.22 01:19:31.18 02:18:27.29 3:03 19.69 03:14:58.28
130
ZAWADZKI Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1526 POL Chrzanów 00:41:07.94 01:18:01.38 02:19:20.51 3:03 19.69 03:15:00.70
131
INGRAM Marian
Stryszawa
2449 POL Stryszawa 00:43:48.13 01:21:18.41 02:20:50.18 3:04 19.57 03:16:03.85
132
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 00:38:33.80 01:15:24.92 02:19:03.29 3:04 19.57 03:16:05.49
133
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów 00:42:29.14 01:21:20.55 02:20:48.99 3:05 19.57 03:16:24.08
134
GAŁUCH Paweł
1144 POL Czerwionka-Leszczyny 00:41:08.83 01:17:26.01 02:16:25.86 3:05 19.57 03:16:27.61
135
GAWĘDA Marcin
1646 POL Katowice 00:41:41.48 01:20:26.15 02:18:50.06 3:05 19.51 03:16:58.35
136
JAGIELSKI Damian
2391 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:22.79 01:22:31.23 02:22:36.93 3:05 19.45 03:17:18.72
137
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice 00:43:49.02 01:21:14.69 02:19:23.77 3:06 19.45 03:17:37.06
138
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
1274 POL Bibice 00:44:14.51 01:24:13.08 02:23:19.69 3:06 19.45 03:17:39.33
139
KRAMEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2142 POL Mikołów 00:41:44.01 01:20:32.02 02:22:58.51 3:06 19.39 03:17:49.44
140
TOPÓR Mariusz
2550 POL Kraków 00:45:55.31 01:24:47.09 02:23:55.54 3:06 19.39 03:17:53.09
141
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:07.99 01:20:22.60 02:20:27.45 3:06 19.39 03:18:00.36
142
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
2346 POL Pszczyna 00:39:57.44 01:18:48.14 02:21:39.71 3:06 19.39 03:18:02.56
143
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1753 POL Katowice 00:43:28.65 01:21:43.55 02:21:47.61 3:07 19.28 03:19:17.81
144
HETNAR Krzysztof
OŚ Racing Team
2536 POL Wrocław 00:46:06.90 01:24:56.43 02:23:03.90 3:08 19.22 03:19:48.26
145
SOPNIEWSKI Wojtek
2198 POL Olkusz 00:46:16.59 01:26:23.68 02:25:52.20 3:08 19.22 03:19:51.58
146
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów 00:42:00.24 01:18:42.42 02:21:28.47 3:08 19.16 03:20:08.45
147
KORYCKI Marcelin
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2578 POL Kędzierzyn-Koźle 00:40:56.33 01:22:53.90 02:19:55.96 3:09 19.16 03:20:39.49
148
CICHOŃ Sławomir
2526 POL Brzezie 00:41:13.06 01:18:03.63 02:19:21.31 3:09 19.10 03:21:05.70
149
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 00:43:09.77 01:21:13.28 02:24:33.23 3:10 19.05 03:21:39.75
150
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1030 POL Śrubarnia 00:43:07.40 01:21:28.76 02:21:32.70 3:10 19.05 03:21:44.08
151
WĄSIEL Jarosław
ATAK CHMIELU
2504 POL Chróścina 00:45:24.39 01:24:29.02 02:25:09.15 3:10 18.99 03:21:54.69
152
ORYSZCZAK Grzegorz
2472 POL Kraków 00:46:28.41 01:26:24.49 02:25:52.24 3:10 18.99 03:22:02.92
153
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 00:43:44.78 01:23:51.44 02:24:16.51 3:10 18.99 03:22:06.23
154
ŚWIĄTEK Sławomir
2508 POL Tarnowskie Góry 00:47:55.98 01:29:11.64 02:30:04.08 3:11 18.88 03:23:23.11
155
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:49.69 01:23:23.11 02:26:55.05 3:12 18.82 03:23:49.68
156
KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Małgorzata
72D Rovmix Java Team
1894 POL Kraków 00:45:40.40 01:26:25.44 02:27:26.23 3:13 18.71 03:25:03.77
157
GOSZTYŁA Basia
PROFIDEA TEAM KRAKÓW
1993 POL Kraków 00:43:59.19 01:24:25.43 02:26:15.48 3:13 18.71 03:25:13.09
158
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1477 POL Sosnowiec 00:46:05.17 01:27:16.34 02:28:48.46 3:13 18.71 03:25:16.85
159
GĄSZCZAK Marcin
1794 POL Sosnowiec 00:41:43.76 01:20:20.73 02:25:26.26 3:13 18.66 03:25:37.01
160
BEKIESZA Grzegorz
Ks Forma Wodzisław Ślaski
1492 POL Wodzisław Ślaski 00:46:35.15 01:24:46.41 02:26:36.82 3:13 18.66 03:25:48.73
161
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 00:44:05.95 01:22:49.63 02:24:15.15 3:14 18.66 03:25:55.83
162
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 00:46:39.40 01:27:03.04 02:27:18.18 3:14 18.60 03:26:07.63
163
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1049 POL Gliwice 00:45:18.20 01:24:50.71 02:26:59.80 3:14 18.60 03:26:29.05
164
FERDYN Rafał
- - - -
1140 POL Rogoźnik 00:46:18.11 01:26:37.44 02:28:11.02 3:14 18.55 03:26:50.80
165
NICIEJEWSKI Piotr
Pro Service racing team
1415 POL Knurow 00:45:09.37 01:24:24.90 02:26:29.50 3:15 18.55 03:27:07.95
166
STROKOSZ Dariusz
1604 POL Szczerbice 00:44:27.03 01:24:36.18 02:27:55.83 3:15 18.50 03:27:38.90
167
JĘDRYS Arkadiusz
Krak-Mix
1660 POL Kraków 00:46:32.56 01:26:24.55 02:27:26.97 3:16 18.44 03:28:09.44
168
RÓŻYCKI Krzysztof
FREESPORT TEAM KRAKÓW
2527 POL Kraków 00:44:46.19 01:24:47.63 02:27:39.46 3:16 18.44 03:28:23.47
169
CZERWIŃSKI Tomasz
1288 POL Chorzów 00:40:58.59 01:22:53.26 02:19:19.79 3:16 18.39 03:28:57.55
170
MALYSKA Pawel
2281 POL Krakow 00:47:40.08 01:28:16.81 02:30:53.16 3:17 18.34 03:29:17.00
171
ROSIAK Jakub
2520 POL Kraków 00:47:03.37 01:28:16.50 02:29:07.03 3:17 18.29 03:29:44.54
172
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1417 POL Mikołów 00:44:18.54 01:24:40.78 02:29:00.50 3:17 18.29 03:29:54.67
173
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1517 POL Mikołów 00:44:16.12 01:25:17.04 02:30:36.81 3:18 18.23 03:30:24.51
174
STACHOWIAK Sebastian
1241 POL Katowice 00:46:15.21 01:25:19.84 02:28:58.42 3:18 18.23 03:30:47.03
175
MACIAK Michał
2549 POL Kraków 00:46:33.89 01:27:28.18 02:33:17.30 3:19 18.18 03:31:20.13
176
BONK Tadeusz
Beer Team
1116 POL Rybnik 00:48:00.44 01:30:08.82 02:34:21.93 3:19 18.18 03:31:24.01
177
KISIEL Janusz
1291 POL Ossy 00:44:37.62 01:24:41.01 02:29:28.84 3:19 18.13 03:31:41.15
178
OBERWAN Marek
www.panfotograf.eu
2457 POL Kraków 00:48:05.64 01:29:04.73 02:32:09.41 3:19 18.13 03:31:52.90
179
SITAREK Agnieszka
MamCie
1568 POL Gliwice 00:44:09.72 01:26:07.86 02:28:59.95 3:19 18.13 03:32:01.56
180
KLIMCZAK Marek
2359 POL Bielsko-Biała 00:44:56.18 01:24:49.02 02:28:01.57 3:20 18.08 03:32:41.47
181
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 00:45:39.66 01:26:25.85 02:32:19.11 3:20 18.03 03:32:46.10
182
PLUCIŃSKI Rafał
2251 POL Rybnik 00:45:39.19 01:26:52.12 02:32:19.30 3:20 18.03 03:32:46.20
183
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 00:44:04.22 01:24:02.26 02:29:39.37 3:22 17.88 03:34:54.25
184
KLIMECKI Piotr
★ ★ ★
1842 POL Jastrzębie Zdrój 00:43:01.94 01:22:59.37 02:30:12.91 3:23 17.83 03:35:35.85
185
KUŹMIK Robert
Febys
1713 POL Gliwice 00:45:34.49 01:26:29.49 02:33:47.42 3:24 17.73 03:36:46.31
186
SIERAKOWSKI Piotr
2543 POL Kraków 00:47:45.85 01:28:58.85 02:36:55.12 3:24 17.68 03:36:54.19
187
TYLEK Marek
72D ROWMIX JAVA team
2160 POL Kraków 00:47:32.31 01:28:31.72 02:34:29.43 3:25 17.63 03:37:36.39
188
MIZIOŁEK Mariusz
Regress Riders
1354 POL Gliwice 00:45:59.57 01:26:32.20 02:32:07.74 3:25 17.58 03:38:07.66
189
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2029 POL Olkusz 00:43:24.13 01:23:11.55 02:30:12.16 3:25 17.58 03:38:09.81
190
ZAJĄCZKOWSKI Łukasz
Chorzowski Klub Rowerowy
2384 POL Chorzów 00:50:41.44 01:33:05.06 02:39:49.41 3:26 17.53 03:39:03.29
191
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1051 POL Skoczów 00:47:22.65 01:30:49.64 02:36:33.18 3:26 17.53 03:39:09.11
192
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
1764 POL Mysłowice 00:44:07.30 01:24:22.73 02:30:49.79 3:26 17.49 03:39:29.69
193
FASTRIOK Marek
ProService Racing Team
1139 POL Zabrze 00:46:25.26 01:29:08.71 02:40:01.52 3:29 17.30 03:41:57.60
194
CZEKAJ Szymon
1727 POL Zabrze 00:49:06.78 01:32:40.24 02:41:41.13 3:30 17.20 03:42:57.05
195
STAŃCZYK Adam
LFC
2081 POL Radzionków 00:48:03.53 01:30:21.53 02:39:19.65 3:30 17.16 03:43:30.57
196
KALUS Rafał
1117 POL Bytom 00:52:13.94 01:35:54.69 02:42:14.32 3:31 17.07 03:44:56.77
197
MOREK Tomasz
2513 POL Jaśkowice 00:46:23.33 01:28:43.15 02:39:44.08 3:32 17.02 03:45:49.08
198
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 00:50:54.94 01:35:20.56 02:43:22.99 3:36 16.71 03:49:47.43
199
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1519 POL Ruda Śląska 00:48:44.99 01:35:19.87 02:43:24.00 3:37 16.62 03:51:12.27
200
BIERLET Tomasz
2512 POL Kwaśniów Górny 00:52:11.40 01:35:31.28 02:42:36.73 3:39 16.49 03:52:57.08
201
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1005 POL Kędzierzyn-Koźle 00:51:08.43 01:34:55.44 02:44:24.53 3:40 16.37 03:54:20.82
202
NIELEPIEC Artur
2521 POL Kraków 00:51:12.90 01:34:40.19 02:45:53.45 3:41 16.37 03:54:42.98
203
TWARDOWSKI Maciek
ABM S.A. Wyposażenie Sklepów
2456 POL Kraków 00:52:27.22 01:39:42.82 02:53:07.93 3:42 16.24 03:56:39.15
204
MAJEWSKI Krzysztof
2477 POL Olkusz 00:52:29.80 01:35:07.69 02:52:56.60 3:43 16.20 03:57:09.56
205
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec 00:48:27.05 01:33:05.94 02:46:43.94 3:44 16.12 03:58:15.80
206
PALKA Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2328 POL Chrzanów 00:49:22.67 01:34:43.53 02:48:27.16 3:45 16.08 03:58:58.36
207
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 00:48:36.78 01:28:46.81 02:57:18.20 3:47 15.92 04:01:07.27
208
ZDANOWICZ Tomasz
2371 POL Bytom 00:53:06.40 01:39:20.38 02:54:21.71 3:48 15.80 04:02:42.98
209
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów 00:52:51.40 01:40:59.77 02:57:48.43 3:52 15.57 04:06:42.55
210
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1813 POL Chorzów 00:53:02.50 01:40:39.60 02:57:53.15 3:53 15.50 04:07:51.99
211
KUBIENIEC Kazimierz
Inqel Marcin Kubieniec
1488 POL Rybnik 00:52:10.74 01:40:03.53 02:54:50.78 3:55 15.38 04:09:45.41
212
MRUKLIK Arkadiusz
1418 POL Kraków 00:56:08.65 01:44:58.55 03:03:28.39 3:55 15.38 04:09:48.64
213
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1479 POL Katowice 01:15:12.57 02:00:50.51 03:09:26.42 3:55 15.38 04:09:51.56
214
CIURA Jakub
-
2494 POL Brzesko 00:51:06.21 01:38:56.68 02:58:57.54 3:56 15.27 04:11:36.75
215
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
1588 POL Zabrze 00:54:48.36 01:44:04.04 03:02:34.05 4:01 14.99 04:16:13.64
216
BOREK Joanna
Yellobike
1827 POL Katowice 00:58:47.80 01:47:43.41 03:08:31.63 4:07 14.61 04:22:40.31
217
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj 00:56:50.43 01:48:54.01 03:10:12.02 4:10 14.45 04:26:00.73
218
BOLEK Grzegorz
2516 POL Kraków 00:58:16.65 01:48:43.99 03:07:56.01 4:13 14.25 04:29:26.51
219
SIUDYŁA Konrad
2248 POL Będzin 00:58:12.76 01:50:00.23 03:10:28.43 4:13 14.22 04:29:43.92
220
KURZYŃSKI Dariusz
1741 POL Zielonki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
221
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1560 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
222
FOKS Wojciech
Międzymiastowi MTB
1384 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
223
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
224
POZOWSKI Jan
2106 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
225
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
226
LEE Mingyeong
Kiwi
2122 KOR Pszczynska 34 /2 Zory 44-240 --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
227
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
228
MICHAŁEK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1876 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
229
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
230
SZWARC Wacław
72D OSHEE Windsport
1743 POL Skawina --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
231
MYMA Dariusz
myma
2052 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
232
PETRONIEC Michał
2338 POL Gostyń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
233
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1199 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
234
HELIZANOWICZ Łukasz
Jbg-2 Professional Mtb Team
2180 POL Siedliska --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
235
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
236
KNAP Piotr
Ing Tech Poland
1456 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
237
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1447 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
238
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
239
ĆWIK Marek
S Pixel Bike Team
2426 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
240
GARBARZ Łukasz
2047 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
241
MROWIEC Klaudia
Kiwi Klub Mtb
1397 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
242
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
243
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1902 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
244
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
245
WIEJOWSKI Paweł
1262 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
246
SON Kyongjae
KIWI CLUB MTB
1395 KOR Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
247
CZARNECKI Tomasz
Sengam Sport Racing Team
1823 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
248
GŁADYSZ Michał
Alkopedały
2003 POL Rudniki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
249
SEWERYŃSKI Jacek
www.bombkisklep.pl
1229 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
250
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Team
1251 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
251
SKOWRON Mariusz
Bikehead
1821 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
252
COSTAMAGNA Andrea
1576 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
253
CIURAJ Tomasz
1582 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
254
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1013 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
255
BORUTA Adrian
Cryospace
2178 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
256
KOZAK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1874 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
257
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
258
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
259
NIEBORAS Mateusz
Jbg-2 Cryospace
2393 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
260
ŁUKASIK Krzysztof
Jbg-2 Cryospace
2179 POL --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
261
TOMANEK Damian
1715 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
262
JENDRYSIK Damian
AtakSport Gliwice
1161 POL Gliwice 00:42:53.75 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
263
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler Mtb Team
1377 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
264
DRZEWIECKI Tomasz
2332 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
265
MALEŃSKI Wojciech
2342 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
266
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
267
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
268
GAWRON Stanislaw
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1708 POL Bytom 00:55:29.78 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
269
CWAJNA Wojciech
1122 POL Nieborowice 00:53:02.84 01:37:18.93 --:--:--.-- - - DNF
270
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
271
KOCUR Daniel
Opel Active Team
1587 POL Żernica 01:03:06.07 02:01:59.33 --:--:--.-- - - DNF
272
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
273
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
274
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
275
MATUSZCZYK Andrzej
2555 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
276
POŚPIECH Robert
Śląsk Kolarsko
2453 POL Żory 00:42:51.19 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
277
GÓRECKA Iwona
1781 POL Szczerbice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
278
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski Cycles
2235 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
279
WNĘTRZAK Piotr
ABM S.A.
2466 POL Skawina 00:58:04.55 01:58:20.23 --:--:--.-- - - DNF
280
JAROSZ Andrzej
72D Rowmix Java Team
1868 POL Czernichów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
281
OSTALSKI Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1080 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
282
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1481 POL Piekary Slaskie 00:40:49.33 01:20:00.02 02:22:53.96 - - DNF
283
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1011 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
284
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
1017 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
285
STAROSTA Grzegorz
UKS Trójka
2540 POL Golczowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU