Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Olkusz

Olkusz, Polska
02.06.2019

Wyniki

Family 28 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
NOWAKOWSKI Marcin
RMF-HEG
121 POL Gliwice 00:36:06.04 2:28 24.35 01:08:58.21
2
BOŻEK Igor
Atak Sport Gliwice
212 POL Pyskowice 00:42:30.78 2:55 20.74 01:21:17.87
3
STYRNA Jakub
MKS Skrzyczne Szczyrk
164 POL Szczyrk 00:44:47.77 2:56 20.44 01:21:55.36
4
ŚMICH Antoni
UKS FENIKS RYDUŁTOWY
171 POL Rydułtowy 00:44:22.87 2:58 20.29 01:22:40.23
5
DWORAK Aleksander
Choma Team TSR
135 POL Nowe Chechło 00:44:32.57 2:58 20.29 01:23:03.65
6
PELCZAR Adam
Wataha
104 POL Kraków 00:45:16.71 3:02 19.86 01:24:51.26
7
GAJDZIK Julia
Nice JURA BIKE Częstochowa
115 POL Mikołów 00:44:48.50 3:02 19.72 01:24:54.31
8
KEMPA Piotr
156 POL Pilchowice 00:46:08.98 3:05 19.58 01:25:56.47
9
KRĘTOSZ Piotr
KIWI KLUB MTB
114 POL Mikołów 00:45:56.22 3:14 18.54 01:30:31.61
10
STYRNA Michał
Mks Skrzyczne Szczyrk
163 POL Szczyrk 00:46:46.99 3:15 18.54 01:30:39.21
11
PAWŁOWSKA Maria
Cst 7r Mtb Team
178 POL Ustroń 00:47:21.79 3:16 18.42 01:31:12.56
12
AUGUSTYN Adam
Hołda Team
256 POL Kraków 00:49:40.38 3:16 18.42 01:31:27.97
13
GWÓŹDŹ Nikodem
Grupa Kolarska Gliwice
235 POL Piekary Śląskie 00:49:04.78 3:17 18.30 01:31:36.49
14
AKSAMIT Jan
Team MB Szczyrk
122 POL Stryszawa 00:49:00.85 3:19 18.06 01:32:46.33
15
RYTWIŃSKI Sebastian
Pgd Grupa
147 POL Bielsko-Biała 00:50:49.71 3:21 17.95 01:33:33.34
16
ŻYDEK Wiktor
250 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:16.42 3:22 17.83 01:34:04.28
17
JANIK Jakub
Opony Serafinowski
231 POL Pierściec 00:49:10.90 3:23 17.83 01:34:23.49
18
HOFMAN Jonasz
HOFMAN Team
238 POL Chorzów 00:50:39.98 3:26 17.61 01:35:41.74
19
PUZIO Wojciech
Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy
128 POL Prudnik 00:51:32.49 3:29 17.28 01:37:10.04
20
HOFMAN Jakub
HOFMAN Team
237 POL Chorzów 00:51:32.51 3:31 17.18 01:38:04.43
21
BERNAŚ Kamil
168 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:37.45 3:32 17.07 01:38:35.14
22
KOWALCZYK Kacper
190 POL Cisiec 00:53:55.44 3:33 16.87 01:39:21.72
23
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
123 POL Gliwice 00:54:00.27 3:37 16.67 01:40:52.45
24
KURP Olaf
155 POL Jaworzno 00:52:34.90 3:37 16.57 01:41:07.80
25
ROJEK Szymon
Polar Sport
141 POL Kraków 00:54:33.17 3:40 16.37 01:42:31.16
26
KOWALEWSKA Martyna
159 POL Toszek 00:54:35.70 3:40 16.37 01:42:37.40
27
KARSKI Bartosz
103 POL Cieszyn 00:56:22.68 3:42 16.28 01:43:16.32
28
BRACHMAŃSKI Filip
149 POL Rybnik 00:54:19.26 3:44 16.09 01:44:27.43
29
KURPIEWSKI Ryszard
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław
254 POL Pietrzykowice 00:54:55.02 3:44 16.09 01:44:27.96
30
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
241 CZE Trinec 00:56:32.87 3:45 16.00 01:44:53.18
31
KUŚ Maciej
RDT
253 POL Mazańcowice 00:56:21.06 3:46 16.00 01:45:08.05
32
SWETY Sebastian
Rysianka Team
131 POL Węgierska Górka 00:53:27.70 3:46 16.00 01:45:13.19
33
CHMIEST Bartosz
251 POL Bogucin Duży Olkusz 00:56:01.40 3:53 15.47 01:48:32.16
34
ZIÓŁKOWSKI Jakub
108 POL Gliwice 00:59:12.39 3:54 15.38 01:49:04.30
35
MICHNIEWSKI Piotr
266 POL Kraków 00:53:52.82 3:56 15.30 01:50:01.81
36
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
126 POL Knurów 00:57:07.78 3:57 15.22 01:50:18.59
37
NOWAKOWSKA Agata
188 POL Gliwice 00:55:59.13 3:59 15.14 01:51:17.19
38
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
200 POL Zabrze 00:58:00.10 3:60 15.05 01:51:48.51
39
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 00:59:32.67 4:04 14.81 01:53:39.47
40
WÓJCIK Igor
Żory
151 POL Żory 00:59:08.03 4:04 14.74 01:53:48.59
41
WYŻKIEWICZ Mateusz
211 POL Mikołów 00:59:47.35 4:06 14.66 01:54:45.16
42
WÓJCIK Kajetan
#bikepasja
268 POL Kalwaria Zebrzydowska 00:58:56.95 4:07 14.58 01:55:07.00
43
ŚLEDZIK Mateusz
262 POL Gliwice 01:00:43.34 4:09 14.51 01:55:56.68
44
PIETRAS Krzysztof
Nice JURA BIKE Częstochowa
258 POL Częstochowa 01:02:40.26 4:15 14.14 01:58:58.27
45
MUSZYŃSKI Filip
125 POL Gliwice 01:00:19.29 4:18 14.00 02:00:01.74
46
BOŃCZYK Adam
110 POL Zabrze 01:03:44.90 4:18 14.00 02:00:15.02
47
CZYŻ Witold
244 POL Olkusz 00:59:25.36 4:22 13.73 02:02:11.71
48
GALAS Filip
252 POL Sosnowiec 01:01:20.58 4:23 13.73 02:02:22.77
49
CZERWIŃSKI Krzysztof
130 POL Kraków 01:00:28.78 4:24 13.66 02:02:51.49
50
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 01:04:18.49 4:24 13.66 02:03:07.73
51
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
177 POL Rybnik 01:05:13.16 4:26 13.59 02:03:42.48
52
WÓJCIK Kacper
Bikepasja
267 POL Kalwaria Zebrzydowska 01:05:34.40 4:29 13.40 02:05:13.10
53
ROJEK Tomasz
Polar Sport
198 POL Kraków 01:07:47.88 4:30 13.40 02:05:38.65
54
KARWA Małgorzata
270 POL Ogrodzieniec 01:09:51.69 4:34 13.21 02:07:26.94
55
BERNAŚ Kacper
167 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:58.82 4:36 13.08 02:08:23.59
56
SIKORA Antonina
LIV Women Cycling Team Czernica
106 POL Rybnik 01:05:57.71 4:36 13.08 02:08:27.55
57
BARAŃSKI Bartłomiej
143 POL Gliwice 00:57:33.52 4:42 12.79 02:11:35.45
58
ANTONIAK Jakub
Regress Riders
269 POL Zabrze 01:07:09.23 4:44 12.73 02:12:14.96
59
MRÓZ Adam
150 POL Sosnowiec 01:08:54.28 4:45 12.61 02:12:58.02
60
JANIK Jaś
OPONY SERAFINOWSKI
229 POL Pierściec 01:08:58.25 4:46 12.61 02:13:01.54
61
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
116 POL Bytom 01:05:36.18 4:48 12.56 02:13:59.67
62
KALIŚ Tobiasz
257 POL Olkusz 01:12:28.91 4:53 12.33 02:16:28.48
63
SZAMBURSKI Michał
255 POLSKA Kraków 01:14:06.92 4:55 12.23 02:17:39.14
64
GUZIK Joanna
148 POL Sosnowiec 01:10:19.78 4:60 12.02 02:19:44.38
65
KASPRZYK Alicja
U Jędrusia Sp. Z O.o.
207 POL Nawojowa Góra 01:17:11.48 4:60 12.02 02:19:47.97
66
BERNAŚ Natalia
169 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:21.75 5:07 11.76 02:22:48.07
67
ZASĘPA Oliwer
247 POL Kraków 01:14:55.20 5:10 11.67 02:24:12.02
68
WOŹNICA Stanisław
263 POL Radlin 01:16:27.80 5:11 11.62 02:24:41.70
69
ZAJĄC Filip
246 POL Katowice 01:18:17.80 5:24 11.11 02:31:05.45
70
DYSSY Nikodem
239 POL Sosnowiec 01:16:29.50 5:29 10.98 02:33:05.62
71
GRZANKA Tobiasz
261 POL Kobylica 01:21:08.24 5:36 10.73 02:36:39.99
72
DRÓŻGA Szymon
195 POL Świętochłowice 01:18:41.03 5:46 10.41 02:41:21.43
73
KALECIŃSKA Olga
192 POL Wrocław 01:27:48.10 5:50 10.29 02:43:18.47
74
STRĄCZKIEWICZ Bartosz
265 POL Sosnowiec 01:31:04.78 6:23 9.40 02:58:39.50
75
ALOCHNA Ilyas
264 POL Katowice 01:24:31.41 6:25 9.36 02:59:15.23
76
HERMAN Michał
119 POL Gliwice 01:43:51.65 6:26 9.33 02:59:59.04
77
SZYMECZEK Amelia
AMS PLAN MTB TEAM
107 POL Buczkowice 01:37:00.05 6:50 8.81 03:11:01.08
78
MIKOLUK Karol
271 POL Olkusz 01:38:31.33 7:10 8.38 03:20:30.29
79
THEN Szymon
260 POL Bielsko-Biała 01:59:16.69 7:53 7.61 03:40:43.81
80
THEN Martyna
259 POL Bielsko-Biała 01:59:29.19 8:22 7.18 03:54:15.90
81
DUDA Alan
245 POL Proszowice 01:58:57.80 8:38 6.97 04:01:18.16
82
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom --:--:--.-- - - DNS
83
GALMAN Bartosz
152 POL Gliwice 01:50:40.30 - - DNF
84
HANKUS Piotr
165 POL Szczyrk 00:45:56.03 - - DSQ

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU