Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Psary

Psary, Polska
18.08.2019

Wyniki

Pro 57 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
KONWA Marek
UKS Krupiński Suszec - TREK Bielsko Racing
2907 POL Wilkowice 00:50:11.45 01:11:24.36 01:48:49.45 2:12 27.27 02:05:21.32
2
ROŻEK Karol
Cst 7R Mtb Team
1545 POL Kraków 00:50:11.94 01:11:24.64 01:48:48.88 2:12 27.27 02:05:21.41
3
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń 00:50:11.96 01:11:23.93 01:48:49.75 2:12 27.27 02:05:22.67
4
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 00:50:31.53 01:11:25.24 01:48:48.59 2:12 27.27 02:05:23.81
5
KUCIĘBA Karol
Cst 7R Mtb Team
2344 POL Będzin 00:53:15.97 01:15:30.48 01:53:39.47 2:18 26.15 02:10:42.06
6
HELIZANOWICZ Łukasz
Jbg-2 Professional Mtb Team
2960 POL Siedliska 00:52:42.94 01:14:48.70 01:53:38.78 2:18 26.15 02:10:43.58
7
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:51:59.63 01:14:48.95 01:53:38.26 2:18 26.15 02:10:51.95
8
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 00:53:24.18 01:15:29.32 01:54:29.30 2:20 25.79 02:12:36.08
9
GARCZYK Paweł
CST 7R MTB TEAM
2458 POL Oborniki Śląskie 00:53:16.62 01:15:31.51 01:55:57.41 2:22 25.45 02:14:29.79
10
BAL Tomasz
Ks Luboń Skomielna Biała
2998 POL Skomielna Biała 00:54:11.83 01:17:08.59 01:57:14.81 2:23 25.33 02:14:59.68
11
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 00:55:09.26 01:18:00.64 01:58:19.37 2:24 25.11 02:16:21.37
12
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 00:55:07.75 01:18:01.78 01:58:39.50 2:24 25.00 02:16:44.98
13
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1645 POL Pyskowice 00:55:21.91 01:18:06.88 01:58:47.28 2:25 24.89 02:17:22.90
14
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 00:57:23.92 01:20:41.17 02:01:39.06 2:28 24.46 02:19:43.23
15
STANUSZEK Marcin
72D Rowmix Java Team
1890 POL Brzesko 00:56:29.91 01:20:14.83 02:01:40.76 2:28 24.46 02:19:54.57
16
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 00:55:19.88 01:19:30.97 02:01:42.09 2:28 24.46 02:20:02.41
17
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1317 POL Marklowice 00:56:28.13 01:20:14.19 02:01:40.48 2:28 24.36 02:20:09.03
18
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 00:57:22.83 01:20:38.98 02:01:49.95 2:28 24.36 02:20:11.19
19
KOZIOŁ Kacper
2995 POL Karniowice 00:56:30.30 01:20:15.92 02:01:41.64 2:28 24.36 02:20:22.72
20
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:55:21.61 01:18:05.78 02:03:55.77 2:30 24.05 02:22:28.98
21
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice 00:57:46.73 01:21:32.90 02:03:41.94 2:31 23.95 02:22:30.07
22
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:56:28.83 01:20:17.27 02:03:17.16 2:31 23.95 02:22:45.67
23
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
2986 POL Rybnik 00:55:27.02 01:19:30.20 02:03:39.04 2:31 23.95 02:22:47.22
24
GRANEK Bartłomiej
SCS OSOZ RACING TEAM
2119 POL Katowice 00:57:48.18 01:22:07.09 02:04:47.51 2:31 23.95 02:22:49.83
25
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec 00:57:35.23 01:20:42.15 02:03:59.86 2:31 23.85 02:23:06.88
26
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń 00:58:23.28 01:22:42.44 02:04:51.98 2:31 23.85 02:23:11.64
27
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 00:58:22.34 01:22:48.24 02:04:51.17 2:31 23.85 02:23:16.86
28
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 00:58:30.32 01:22:45.11 02:04:53.50 2:31 23.85 02:23:17.45
29
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy 00:58:28.93 01:22:48.13 02:04:53.19 2:31 23.85 02:23:18.24
30
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 00:57:44.21 01:22:12.32 02:04:51.43 2:31 23.85 02:23:18.31
31
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1597 POL Sosnowiec 00:59:23.47 01:23:33.83 02:05:43.07 2:33 23.55 02:25:06.17
32
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
2419 POL Siemianowice Śląskie 00:59:48.39 01:24:15.28 02:07:03.87 2:34 23.46 02:25:37.03
33
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:59:22.76 01:23:44.27 02:07:04.51 2:34 23.46 02:25:39.03
34
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:57:34.07 01:21:59.29 02:07:16.62 2:34 23.46 02:25:52.24
35
SADOWSKA Anna
Bike Atelier Team
1485 POL Ustroń 00:59:54.53 01:24:14.16 02:07:22.65 2:34 23.46 02:26:03.02
36
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1642 POL Mysłowice 00:59:47.37 01:24:14.65 02:07:44.05 2:36 23.17 02:27:32.29
37
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków 01:01:41.30 01:26:51.96 02:10:34.93 2:38 22.89 02:29:19.99
38
PROCHOWNIK Piotr
1976 POL Skawina 01:00:55.47 01:25:47.15 02:11:00.48 2:39 22.71 02:30:24.03
39
PACKI Daniel
Team Hurom
1866 POL Tomaszow Mazowiecki 00:57:43.54 01:32:34.72 02:13:12.59 2:40 22.62 02:31:11.70
40
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1766 POL Janów 01:03:12.20 01:27:48.10 02:12:21.22 2:40 22.62 02:31:16.06
41
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno 01:01:59.94 01:27:24.15 02:12:12.73 2:40 22.53 02:31:32.64
42
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina 01:00:08.00 01:26:10.76 02:11:30.65 2:40 22.53 02:31:32.97
43
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 01:01:31.78 01:26:57.46 02:12:19.95 2:40 22.53 02:31:37.73
44
TOMERA Tomasz
RK Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice 01:02:04.80 01:28:47.17 02:13:21.42 2:41 22.53 02:32:00.06
45
SZWARC Wacław
72D ROWMIX JAVA TEAM
1743 POL Skawina 01:00:06.72 01:25:41.69 02:12:23.17 2:41 22.44 02:32:06.34
46
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 01:01:43.43 01:26:50.05 02:11:32.01 2:41 22.44 02:32:16.94
47
FABIAN Bogusław
Evanlite.com - Lemonbike.eu
1718 POL Pyskowice 00:59:49.49 01:24:15.48 02:12:09.08 2:41 22.44 02:32:20.36
48
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:42.06 01:27:42.29 02:13:15.63 2:41 22.35 02:32:54.72
49
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2348 POL Nawojowa Góra 01:01:43.14 01:26:49.27 02:13:00.59 2:41 22.35 02:32:56.18
50
MUSIOŁ Tomasz
Romet Factory Team
2748 POL Tychy 01:01:19.19 01:26:56.99 02:13:01.22 2:42 22.35 02:33:10.86
51
PANIBRATETS Nikolay
Bike Atelier Team
1480 UKR Horiszni Pławni 01:02:41.33 01:27:42.74 02:13:16.21 2:42 22.35 02:33:12.07
52
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1322 POL Jastrzębie-Zdrój 01:01:35.44 01:27:24.72 02:13:36.77 2:42 22.27 02:33:42.06
53
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 01:03:42.06 01:29:05.34 02:13:56.78 2:42 22.27 02:33:49.96
54
KRUSZEC Andrzej
Augusta Restauracja - Kraków
1962 POL Kraków 01:09:10.14 01:33:17.09 02:15:42.92 2:43 22.18 02:34:14.68
55
ANTOSZ Piotr
1104 POL Sosnowiec 01:01:33.18 01:26:58.42 02:13:18.18 2:43 22.18 02:34:19.24
56
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec 00:58:29.69 01:23:41.51 02:13:32.26 2:43 22.09 02:34:41.11
57
SOWA Grzegorz
1501 POL Żory 01:02:55.35 01:28:27.35 02:14:30.76 2:43 22.09 02:34:49.68
58
ŁUGOWSKI Arek
Kieta.pl
2922 POL Tychy 01:04:31.37 01:30:20.47 02:15:52.06 2:44 22.09 02:34:55.37
59
BOŻEK Jakub
Atak Sport Gliwice
2069 POL Gliwice 01:01:34.71 01:28:04.53 02:15:16.72 2:44 22.01 02:35:20.68
60
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 00:57:33.55 01:28:54.19 02:16:47.74 2:44 22.01 02:35:36.83
61
PÓŁTORAK Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1893 POL Kraków 01:04:19.31 01:30:45.62 02:16:23.92 2:44 21.92 02:35:45.85
62
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1027 POL Klucze 01:03:26.28 01:29:11.06 02:15:29.80 2:45 21.92 02:36:11.73
63
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2481 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:02.75 01:28:52.85 02:15:13.45 2:45 21.84 02:36:20.21
64
SKWARCZEŃSKI Jan
2965 POL Bolechowice 01:04:16.22 01:31:00.13 02:16:48.80 2:46 21.76 02:37:23.57
65
BOREK Stefan
KS Victoria Katowice
2020 POL Katowice 01:04:27.21 01:30:52.77 02:18:34.43 2:46 21.76 02:37:29.74
66
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów 01:03:02.29 01:29:26.69 02:17:54.35 2:46 21.67 02:37:34.29
67
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 01:03:14.94 01:29:20.62 02:17:27.91 2:46 21.67 02:37:35.31
68
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice 01:05:18.72 01:31:43.01 02:16:56.25 2:47 21.67 02:37:45.03
69
STOLARZ Piotr
2964 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:24.60 01:30:43.65 02:17:11.41 2:47 21.59 02:38:19.29
70
MRÓWKA Kazimierz
MMP Bochnia
2264 POL Nowy Wiśnicz 01:01:01.56 01:26:54.79 02:15:18.23 2:48 21.59 02:38:39.98
71
MARMOL Łukasz
2912 POL Kraków 01:05:44.96 01:32:23.67 02:18:42.56 2:48 21.59 02:38:40.10
72
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 01:03:28.27 01:29:30.40 02:17:53.22 2:48 21.51 02:38:45.98
73
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 01:04:51.68 01:32:13.51 02:19:37.14 2:48 21.51 02:38:46.19
74
MARKIEWKA Wojciech
Gomola Trans Airco
2146 POL Katowice 01:01:30.35 01:27:56.39 02:16:27.21 2:48 21.51 02:38:55.23
75
NIEBORAS Janusz
2921 POL Dziegielow 01:04:31.65 01:32:03.87 02:18:58.20 2:48 21.51 02:38:55.31
76
ADAMCZYK Sandra
Orion art- stal team
1102 POL Rydułtowy 01:04:18.92 01:31:46.36 02:18:38.40 2:48 21.51 02:38:59.65
77
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 01:05:53.62 01:32:43.48 02:19:07.93 2:48 21.51 02:39:00.04
78
PAWLICZAK Paweł
Axis Piekary Śląskie
2999 POL Piekary Śląskie 01:03:44.70 01:32:05.19 02:20:19.19 2:49 21.35 02:40:13.85
79
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2574 POL Kędzierzyn-Koźle 01:07:20.25 01:34:11.04 02:21:10.97 2:50 21.27 02:40:52.78
80
SERAFIN Alina
Thp Team
2298 POL Opole 01:07:36.95 01:34:04.04 02:20:36.97 2:50 21.27 02:41:00.23
81
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:34.36 01:42:06.92 02:22:37.03 2:51 21.19 02:41:37.02
82
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
1017 POL Bytom 01:04:56.74 01:32:00.99 02:20:37.29 2:51 21.11 02:42:03.34
83
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1224 POL Piekary Śląskie 01:03:27.10 01:30:33.07 02:22:17.07 2:51 21.11 02:42:08.57
84
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:25.08 01:29:26.66 02:19:43.85 2:52 21.03 02:42:32.02
85
PACZUSKI Adam
Rowerowy Bytom-Rowerek
1562 POL Tychy 01:06:17.88 01:33:47.13 02:22:24.97 2:52 21.03 02:42:36.58
86
SKRZYPEK Bartłomiej
2446 POL Jerzmanowice 01:05:19.07 01:33:14.65 02:22:23.16 2:52 21.03 02:42:50.51
87
STĘPIEŃ Tomasz
ORION Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski 00:57:14.32 01:35:45.45 02:22:37.90 2:52 20.96 02:42:58.93
88
BUSZEWSKI Tomasz
Romet Factory Team
1712 POL Sosnowiec 01:05:42.93 01:34:55.53 02:23:37.98 2:53 20.80 02:44:13.00
89
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1295 POL Jankowice 01:06:14.62 01:33:48.07 02:23:30.72 2:54 20.73 02:44:50.46
90
SIWIAK Sebastian
Msx International Nox Group
1966 POL Opole 01:07:01.89 01:36:05.87 02:24:52.04 2:54 20.73 02:44:53.18
91
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1475 POL Wojkowice 01:03:54.80 01:31:19.74 02:23:46.29 2:54 20.73 02:44:57.07
92
HAJDUŁA Marcin
2948 POL Sosnowiec 01:07:25.38 01:35:23.85 02:24:28.34 2:55 20.58 02:46:13.69
93
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry 01:08:10.00 01:35:45.17 02:24:30.08 2:56 20.58 02:46:19.47
94
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 01:07:29.04 01:35:20.20 02:26:04.27 2:57 20.43 02:47:12.85
95
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów 01:07:20.26 01:35:10.28 02:25:48.47 2:57 20.43 02:47:22.77
96
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2153 POL Tarnowskie Góry 01:06:57.59 01:35:49.57 02:26:03.81 2:57 20.43 02:47:31.20
97
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków 01:07:04.32 01:35:36.93 02:25:41.40 2:57 20.43 02:47:37.42
98
KOWALCZUK Andrzej
2389 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:52.37 01:36:05.17 02:26:24.13 2:57 20.36 02:47:55.84
99
BRONKOWSKI Paweł
2222 POL Będzin 01:11:19.12 01:39:23.61 02:28:22.43 2:58 20.36 02:48:12.18
100
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów 01:07:19.84 01:35:11.96 02:26:53.79 2:58 20.28 02:48:28.27
101
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:35.01 01:35:14.83 02:27:35.54 2:58 20.28 02:48:46.15
102
WARDAS Wojciech
1622 POL Jasienica 01:07:26.57 01:35:53.06 02:26:35.52 2:58 20.28 02:48:50.74
103
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1032 POL Zawiercie 01:08:25.71 01:37:16.74 02:29:12.09 2:60 20.07 02:50:20.64
104
NIEMIEC Krzysztof
KAEN Sport
1203 POL Radlin 01:10:02.50 01:39:08.06 02:30:13.27 2:60 20.00 02:50:51.92
105
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1332 POL Żory 01:08:45.77 01:37:34.98 02:29:43.43 3:02 19.86 02:52:00.07
106
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1034 POL Zawiercie 01:11:58.78 01:40:32.78 02:31:56.64 3:02 19.86 02:52:04.53
107
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 01:09:53.89 01:38:40.56 02:30:27.02 3:02 19.86 02:52:05.38
108
WALDL Thomas
2944 AUT Linz 01:11:55.53 01:41:20.67 02:31:59.43 3:02 19.86 02:52:07.49
109
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 01:08:48.34 01:37:58.81 02:30:40.30 3:02 19.79 02:52:48.91
110
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik 01:09:44.00 01:38:52.93 02:31:10.58 3:03 19.72 02:53:32.75
111
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 01:17:37.36 01:44:19.00 02:32:33.68 3:04 19.66 02:53:57.29
112
CZAJKA Emilia
Romet Factory Team
2112 POL Sosnowiec 01:10:43.76 01:39:29.09 02:31:58.97 3:04 19.59 02:54:35.18
113
LEPCZYŃSKI Tomasz
2699 POL Chorzów 01:09:55.68 01:38:32.07 02:32:43.85 3:05 19.52 02:55:05.90
114
BERGER Jurek
1110 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:24.54 01:42:42.84 02:33:31.24 3:05 19.45 02:55:36.69
115
WOJTYŁA Tadeusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1008 POL Niezdrowice 01:10:26.06 01:38:54.60 02:29:05.15 3:06 19.39 02:56:08.69
116
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Gliwice
2068 POL Pyskowice 01:11:20.21 01:41:30.81 02:33:59.58 3:06 19.39 02:56:14.33
117
FILIPCZAK Dariusz
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
1141 POL Strzelce Opolskie 01:14:49.38 01:44:12.56 02:35:28.65 3:07 19.32 02:56:43.56
118
CZERWIŃSKI Tomasz
1288 POL Chorzów 01:11:11.61 01:40:25.78 02:34:31.32 3:07 19.26 02:57:19.77
119
WITA Mariusz
Grube Szychy
1614 POL Mikołów 01:12:23.10 01:42:02.82 02:35:52.69 3:08 19.26 02:57:53.81
120
GAJOWSKI Bartosz
2075 POL Piekary Śląskie 01:13:38.17 01:43:31.48 02:35:44.37 3:08 19.19 02:57:57.92
121
DYDERSKI Przemysław
1135 POL Stróża 01:11:03.70 01:40:38.83 02:34:59.13 3:08 19.19 02:58:07.25
122
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 01:12:22.58 01:41:28.19 02:36:22.70 3:08 19.19 02:58:13.87
123
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
2387 POL Knurów 01:14:03.93 01:44:03.80 02:35:41.98 3:08 19.19 02:58:15.95
124
ŁUŻAK Łukasz
2311 POL Katowice 01:11:38.80 01:42:02.82 02:36:17.97 3:09 19.13 02:58:59.09
125
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 01:12:38.23 01:41:52.65 02:36:38.42 3:09 19.13 02:58:59.76
126
BŁASZKIEWICZ Michał
TataTrenuje
1114 POL Sosnowiec 01:12:53.51 01:42:58.67 02:37:36.22 3:09 19.13 02:59:05.08
127
ŁUNIEWSKI Wojtek
2991 POL Masłońskie 01:11:32.58 01:41:34.59 02:37:09.67 3:10 19.06 02:59:37.67
128
POŚPIECH Robert
Śląsk Kolarsko
2453 POL Żory 01:12:25.59 01:42:37.08 02:36:43.82 3:10 19.00 02:59:44.92
129
OBZEJTA Jakub
Uks Katolik Częstochowa
2920 POL Częstochowa 01:10:17.48 01:40:57.44 02:36:03.47 3:10 19.00 02:59:47.05
130
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1719 POL Chrzanów 01:12:06.15 01:42:36.85 02:37:42.43 3:10 19.00 02:59:47.23
131
DUDEK Piotr
2871 POL Katowice 01:14:08.61 01:44:30.75 02:38:55.76 3:11 18.87 03:00:55.88
132
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
2346 POL Pszczyna 01:12:37.22 01:42:06.41 02:38:41.51 3:12 18.81 03:01:35.29
133
JOKEL Michał
Kiwi Klub MTB
1398 POL Chorzów 01:15:50.16 01:44:39.27 02:39:21.27 3:12 18.81 03:01:57.19
134
STROKOSZ Dariusz
1604 POL Szczerbice 01:15:15.05 01:45:43.05 02:39:53.36 3:12 18.75 03:02:20.89
135
MAZUR Marcin
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
2929 POL Psary 01:13:04.33 01:42:28.32 02:37:20.70 3:13 18.75 03:02:29.37
136
SEWERYN Janusz
PRO SERVICE RACING TEAM
2246 POL Gliwice 01:13:21.07 01:42:40.20 02:39:42.44 3:13 18.75 03:02:36.26
137
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 01:13:51.67 01:44:25.85 02:40:42.88 3:13 18.69 03:02:44.89
138
MARKIEL Jacek
1191 POL Wyry 01:13:55.83 01:45:35.96 02:40:43.91 3:13 18.69 03:02:45.94
139
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 01:25:13.38 01:53:16.62 02:42:07.94 3:13 18.69 03:03:02.95
140
DRABIK Dagmara
SUP LIfting Team Bugla Bike Service
2633 POL Tychy 01:11:51.02 01:44:59.97 02:41:41.31 3:14 18.63 03:03:48.76
141
CISZEK Bartosz
Regress Riders
1352 POL Zabrze 01:13:04.65 01:45:06.86 02:39:49.00 3:14 18.57 03:03:55.38
142
NICIEJEWSKI Piotr
Pro Service racing team
1415 POL Knurow 01:13:38.31 01:46:09.12 02:42:53.28 3:16 18.45 03:05:23.47
143
JĘDRYS Arkadiusz
Krak-Mix
1660 POL Kraków 01:17:25.41 01:48:10.40 02:42:33.60 3:16 18.39 03:05:43.29
144
BAJ Pawel
Regress Riders
2845 POL Ruda Śląska 01:15:07.81 01:44:50.75 02:41:26.45 3:16 18.39 03:05:53.06
145
NIELEPIEC Artur
2521 POL Kraków 01:17:28.90 01:48:05.88 02:44:05.66 3:17 18.33 03:06:30.93
146
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 01:13:46.48 01:46:27.25 02:44:17.26 3:18 18.27 03:07:23.67
147
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
2425 POL Opole 01:18:22.72 01:49:23.92 02:44:05.49 3:18 18.21 03:07:30.86
148
SZMAJDUCH Mariusz
Adient Team
1764 POL Mysłowice 01:15:15.09 01:46:09.43 02:37:30.92 3:19 18.15 03:08:15.34
149
BANASIEWICZ Beata
ROMET FACTORY TEAM
2377 POL Świętochłowice 01:16:42.16 01:48:45.75 02:46:03.36 3:19 18.15 03:08:34.46
150
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1481 POL Piekary Slaskie 01:11:53.55 01:43:18.28 02:43:14.39 3:20 18.04 03:09:34.86
151
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:20.98 01:50:32.22 02:47:34.24 3:21 17.98 03:10:13.85
152
KONOPKA Paweł
2028 POL Ogrodzieniec 01:21:43.46 01:52:36.93 02:48:04.24 3:21 17.98 03:10:17.65
153
GAWĘDA Marcin
visitzakopane.pl
1646 POL Katowice 01:09:03.31 01:38:35.47 02:47:59.82 3:23 17.76 03:12:37.89
154
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1417 POL Mikołów 01:19:35.59 01:52:36.87 02:51:18.69 3:24 17.70 03:13:13.53
155
LUBOWIECKA Larysa
AGH Cycling Team
2972 POL Kraków 01:17:36.98 01:50:15.79 02:51:21.77 3:24 17.70 03:13:18.37
156
KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Małgorzata
72D Rowmix Java Team
1894 POL Kraków 01:20:37.59 01:52:39.10 02:50:13.28 3:24 17.70 03:13:29.31
157
CIURA Jakub
2494 POL Brzesko 01:18:21.52 01:50:33.32 02:50:15.44 3:25 17.65 03:13:52.36
158
STACHOWICZ Kamil
MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
2700 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:31.16 01:47:40.74 02:51:49.97 3:28 17.38 03:16:41.37
159
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 01:20:25.69 01:53:27.05 02:54:45.13 3:30 17.17 03:19:25.83
160
KUŹMIK Robert
Febys
1713 POL Gliwice 01:22:49.90 01:55:39.39 02:55:29.27 3:31 17.07 03:20:16.94
161
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 01:19:09.68 01:51:55.44 02:54:36.28 3:32 17.07 03:20:36.77
162
FASTRIOK Marek
ProService Racing Team
1139 POL Zabrze 01:19:29.42 01:53:15.87 02:56:01.58 3:33 16.91 03:22:08.45
163
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1514 POL Rybnik 01:36:29.21 02:06:30.85 03:00:03.71 3:33 16.91 03:22:18.79
164
BONK Tadeusz
Beer Team
1116 POL Rybnik 01:23:25.86 01:57:27.52 02:59:40.71 3:35 16.81 03:23:28.01
165
SOLECKI Krzysztof
2915 POL Kraków 01:20:07.02 01:55:52.11 02:59:56.53 3:36 16.76 03:24:16.10
166
HAJDUCZEK Grzegorz
2792 POL Rzuchów 01:20:01.64 01:54:01.94 02:59:02.80 3:36 16.72 03:24:51.79
167
MOREK Tomasz
2513 POL Jaśkowice 01:19:50.58 01:54:19.39 02:58:54.77 3:37 16.62 03:25:32.05
168
KALUS Rafał
1117 POL Bytom 01:22:34.06 01:56:12.71 03:00:43.83 3:38 16.57 03:26:25.68
169
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1477 POL Sosnowiec 01:24:16.01 02:00:09.65 03:03:49.82 3:40 16.38 03:28:53.78
170
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1277 POL Gliwice 01:23:04.34 01:59:16.67 03:03:02.58 3:41 16.38 03:29:03.40
171
KISIEL Janusz
2863 POL Ossy 01:23:02.95 01:58:12.54 03:03:52.61 3:41 16.38 03:29:05.26
172
KASPRZYK Teresa
AIRMIX MTB TEAM
2930 POL Bytom 01:27:25.47 02:01:15.63 03:03:45.32 3:41 16.29 03:29:49.44
173
GŁODEK Daniel
2990 POL Ruda Śląska 01:21:56.14 01:57:31.58 03:05:48.17 3:44 16.10 03:32:23.15
174
STODUŁKIEWICZ Krzysztof
2975 POL Częstochowa 01:25:41.62 02:00:18.24 03:09:45.16 3:48 15.83 03:35:55.62
175
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1479 POL Katowice 01:28:24.66 02:05:23.06 03:11:00.38 3:51 15.62 03:38:52.80
176
PIELA Andrzej
Niezrzeszony
2303 POL Jaworzno 01:30:26.07 02:06:33.47 03:15:25.07 3:55 15.36 03:42:32.70
177
OLEJNIK Maciej
2976 POL Wegrzce 01:34:42.92 02:12:16.62 03:18:26.73 3:56 15.28 03:43:53.53
178
TAZBIR Robert
2935 POL Będzin 01:39:45.00 02:19:05.32 03:23:34.00 4:01 14.96 03:48:49.90
179
BOREK Joanna
Yellobike
1827 POL Katowice 01:39:45.43 02:19:05.32 03:25:10.60 4:03 14.84 03:50:31.26
180
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
181
JONA Dawid
2B3sport
1862 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU