Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Psary

Psary, Polska
18.08.2019

Wyniki

Hobby 34 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała 00:51:50.41 --:--:--.-- 01:02:38.50 2:21 25.56 01:19:44.41
2
BORUTA Adrian
CRYOSPACE
2779 POL Żory 00:54:10.13 --:--:--.-- 01:05:30.39 2:28 24.29 01:23:46.42
3
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1294 POL Skoczów 00:55:24.14 --:--:--.-- 01:07:04.41 2:31 23.94 01:25:19.80
4
JANDA Piotr
Bike Store Bielsko
2350 POL Żory 00:56:37.53 --:--:--.-- 01:07:47.80 2:31 23.94 01:25:20.40
5
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec 00:56:13.88 --:--:--.-- 01:07:34.40 2:31 23.94 01:25:23.42
6
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny 00:57:20.27 --:--:--.-- 01:08:39.73 2:33 23.61 01:26:36.94
7
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik 00:57:47.88 --:--:--.-- 01:09:04.91 2:36 23.29 01:27:53.93
8
DRABEK Michał
Brasil Moka Caffe
2978 POL Bielsko-Biała 00:57:46.16 --:--:--.-- 01:09:03.94 2:36 23.13 01:28:05.70
9
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
2600 POL Jasienica 00:58:02.07 --:--:--.-- 01:09:38.57 2:37 22.97 01:28:34.76
10
MIZERA Jakub
Rk Aluminium Bike Team
1967 POL Bulowice 00:57:34.83 --:--:--.-- 01:09:29.71 2:37 22.97 01:28:45.11
11
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec 00:59:14.44 --:--:--.-- 01:11:00.34 2:38 22.82 01:29:31.73
12
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin 00:59:13.78 --:--:--.-- 01:11:00.14 2:39 22.82 01:29:32.07
13
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
2840 POL Jastrzębie-Zdrój 00:59:34.05 --:--:--.-- 01:11:37.66 2:39 22.67 01:29:56.34
14
GEMBICZ Marcin
Mar-Bike Team
1861 POL Częstochowa 01:00:06.77 --:--:--.-- 01:11:40.51 2:39 22.67 01:29:56.77
15
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
1772 POL Zabrze 00:59:51.05 --:--:--.-- 01:11:39.07 2:39 22.67 01:29:57.29
16
SZCZEPAŃCZYK Michał
2476 POL Międzyrzecze Dolne 00:59:33.36 --:--:--.-- 01:11:33.73 2:39 22.67 01:30:01.87
17
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice 01:00:06.20 --:--:--.-- 01:11:45.49 2:40 22.52 01:30:29.51
18
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1056 POL Górki Wielkie 01:00:05.32 --:--:--.-- 01:11:44.21 2:40 22.52 01:30:29.69
19
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski 00:59:40.31 --:--:--.-- 01:11:37.24 2:41 22.52 01:30:44.72
20
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1802 POL Bielsko-Biała 01:00:41.20 --:--:--.-- 01:12:22.70 2:42 22.22 01:31:32.24
21
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik 01:00:40.95 --:--:--.-- 01:12:22.68 2:43 22.22 01:31:55.63
22
WOJTACHA Kacper
CYCLO TRENER TEAM
1825 POL Kraków 01:01:12.48 --:--:--.-- 01:12:58.47 2:43 22.08 01:32:06.32
23
SNOPCZYŃSKI Maksymilian
Warszawski Klub Kolarski
2774 POL Lipków 01:01:26.54 --:--:--.-- 01:13:27.15 2:44 22.08 01:32:33.83
24
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik 01:00:43.07 --:--:--.-- 01:12:51.58 2:44 22.08 01:32:36.57
25
GRACA Sławomir
Bike.Store.Bielsko
1680 POL Dankowice 01:00:50.82 --:--:--.-- 01:12:59.17 2:44 21.94 01:32:43.65
26
BRYŁA Michał
Rowerowy Bytom-Rowerek
2982 POL Radzionków 01:01:12.80 --:--:--.-- 01:13:17.40 2:45 21.94 01:32:58.00
27
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze 01:01:10.94 --:--:--.-- 01:13:32.10 2:45 21.94 01:33:06.52
28
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice 01:01:11.44 --:--:--.-- 01:13:32.00 2:45 21.94 01:33:10.26
29
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
BIKE. STORE BIELSKO
2062 POL Wisla 01:01:11.56 --:--:--.-- 01:13:33.83 2:45 21.94 01:33:11.31
30
GUZIK Grzegorz
1779 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:01.26 --:--:--.-- 01:15:07.10 2:47 21.52 01:34:37.99
31
BUGLA Łukasz
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
2704 POL Rogów 01:02:53.66 --:--:--.-- 01:15:33.21 2:48 21.38 01:35:09.26
32
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik 01:02:27.46 --:--:--.-- 01:15:08.22 2:49 21.38 01:35:20.83
33
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa 01:04:21.09 --:--:--.-- 01:16:42.85 2:50 21.25 01:35:50.52
34
NOWAK Łukasz
2676 POL Sosnowiec 01:04:38.68 --:--:--.-- 01:16:46.23 2:50 21.25 01:35:50.53
35
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik 01:03:57.49 --:--:--.-- 01:16:40.00 2:50 21.25 01:35:53.56
36
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2279 POL Chrzanów 01:05:11.97 --:--:--.-- 01:17:31.26 2:51 21.12 01:36:25.30
37
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry 01:04:21.65 --:--:--.-- 01:17:04.51 2:51 21.12 01:36:28.89
38
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1669 POL Żory 01:04:02.16 --:--:--.-- 01:16:42.08 2:51 21.12 01:36:43.17
39
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek 01:04:23.09 --:--:--.-- 01:16:56.43 2:51 21.12 01:36:52.39
40
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec 01:05:03.45 --:--:--.-- 01:17:35.62 2:51 21.12 01:36:53.34
41
WŁODARCZYK Mateusz
Sii Cycling Team
2381 POL Katowice 01:05:23.88 --:--:--.-- 01:18:10.23 2:52 20.99 01:37:21.61
42
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1358 POL Będzin 01:05:37.02 --:--:--.-- 01:18:08.44 2:53 20.99 01:37:28.28
43
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
2782 POL Tarnowskie Góry 01:05:23.13 --:--:--.-- 01:17:50.81 2:53 20.86 01:37:33.61
44
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1011 POL Radzionków 01:05:05.06 --:--:--.-- 01:17:53.70 2:53 20.86 01:37:44.46
45
POLOK Adam
1218 POL Rybnik 01:05:20.94 --:--:--.-- 01:18:12.70 2:53 20.86 01:37:46.48
46
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów 01:05:29.82 --:--:--.-- 01:18:25.48 2:53 20.86 01:37:48.58
47
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno 01:05:10.49 --:--:--.-- 01:18:04.99 2:53 20.86 01:37:52.83
48
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa 01:05:20.29 --:--:--.-- 01:17:58.46 2:53 20.86 01:37:56.30
49
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1007 POL Kędzierzyn-Koźle 01:03:59.21 --:--:--.-- 01:17:24.91 2:54 20.73 01:38:09.29
50
STRĄCZEK Mirosław
1520 POL Marklowice 01:05:15.84 --:--:--.-- 01:18:28.08 2:55 20.61 01:39:02.32
51
TRĄBA Piotr
Asc Racing Team
1404 POL Bielsko-Biała 01:07:11.03 --:--:--.-- 01:19:23.35 2:55 20.61 01:39:09.04
52
SZELĄG Grzegorz
2566 POL Katowice 01:06:07.22 --:--:--.-- 01:19:02.20 2:56 20.61 01:39:13.82
53
SZUMOWSKI Bogdan
BIKE.STORE BIELSKO
1528 POL Bielsko-Biała 01:06:19.03 --:--:--.-- 01:19:57.87 2:56 20.48 01:39:36.83
54
STRZELECKI Sebastian
1748 POL Sarnów 01:06:17.03 --:--:--.-- 01:19:52.45 2:56 20.48 01:39:43.02
55
KARCZMAREK Tomasz
Kiwi klub MTB
2040 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:38.05 --:--:--.-- 01:18:26.07 2:57 20.48 01:39:47.17
56
LUTYŃSKI Mateusz
2035 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:34.13 --:--:--.-- 01:19:32.36 2:57 20.48 01:39:48.26
57
ZIELAWSKI Dominik
Sii Cycling Team
2956 POL Rybnik 01:05:49.84 --:--:--.-- 01:18:41.31 2:57 20.48 01:39:51.22
58
HAJDA Kamil
Sii Cycling Team
1013 POL Radzionków 01:05:52.47 --:--:--.-- 01:19:31.75 2:57 20.36 01:39:58.41
59
MUSIALIK Wiktor
2233 POL Częstochowa 01:09:01.03 --:--:--.-- 01:21:31.35 2:57 20.36 01:39:59.07
60
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin 01:07:13.97 --:--:--.-- 01:20:10.97 2:58 20.36 01:40:18.69
61
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze 01:07:01.89 --:--:--.-- 01:20:11.85 2:58 20.36 01:40:19.78
62
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice 01:07:20.88 --:--:--.-- 01:20:13.08 2:58 20.36 01:40:20.77
63
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice 01:07:53.84 --:--:--.-- 01:20:57.53 2:58 20.36 01:40:21.96
64
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów 01:07:15.71 --:--:--.-- 01:20:03.34 2:58 20.24 01:40:48.70
65
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin 01:07:41.00 --:--:--.-- 01:21:02.93 2:58 20.24 01:40:49.89
66
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki 01:06:33.92 --:--:--.-- 01:20:40.04 2:59 20.24 01:40:56.94
67
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik 01:09:01.84 --:--:--.-- 01:21:57.77 2:59 20.12 01:41:25.50
68
CHABOWSKI Sebastian
-
1909 POL Ustroń 01:07:33.91 --:--:--.-- 01:21:21.51 2:60 20.12 01:41:26.42
69
SZEWCZYK Jędrzej
1250 POL Sławniów 01:08:10.97 --:--:--.-- 01:21:21.86 2:60 20.12 01:41:27.90
70
KISZEL Jakub
1936 POL Rybnik 01:07:31.24 --:--:--.-- 01:20:54.90 2:60 20.12 01:41:29.27
71
JANECZEK Marcin
2395 POL Katowice 01:08:25.06 --:--:--.-- 01:21:39.95 2:60 20.12 01:41:30.37
72
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń 01:09:00.47 --:--:--.-- 01:21:36.56 2:60 20.12 01:41:40.71
73
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec 01:08:19.63 --:--:--.-- 01:21:30.11 2:60 20.00 01:41:42.40
74
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska 01:07:21.96 --:--:--.-- 01:21:23.10 3:01 20.00 01:42:06.12
75
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa 01:08:40.75 --:--:--.-- 01:22:07.16 3:01 19.88 01:42:21.30
76
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia 01:08:47.21 --:--:--.-- 01:22:18.25 3:01 19.88 01:42:29.13
77
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1975 POL Wisła 01:08:28.86 --:--:--.-- 01:21:47.15 3:02 19.88 01:42:43.14
78
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice 01:06:48.98 --:--:--.-- 01:20:35.83 3:03 19.77 01:43:08.94
79
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1902 POL Mikołów 01:10:18.77 --:--:--.-- 01:23:40.75 3:03 19.77 01:43:20.41
80
ŻYREK Grzegorz
2364 POL Bielsko-Biała 01:10:43.51 --:--:--.-- 01:23:50.96 3:03 19.77 01:43:23.61
81
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica 01:09:54.58 --:--:--.-- 01:23:29.41 3:03 19.65 01:43:32.28
82
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska 01:09:55.19 --:--:--.-- 01:23:28.88 3:04 19.65 01:43:44.87
83
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza 01:10:27.54 --:--:--.-- 01:23:44.15 3:04 19.65 01:43:45.14
84
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa 01:10:47.33 --:--:--.-- 01:24:20.92 3:04 19.54 01:44:09.30
85
ABSALON Zbigniew
Absalon Mtb Team
1388 POL Rybnik 01:09:22.91 --:--:--.-- 01:23:40.19 3:05 19.54 01:44:19.06
86
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl 01:11:06.03 --:--:--.-- 01:24:18.89 3:05 19.54 01:44:21.72
87
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom 01:10:46.54 --:--:--.-- 01:24:00.92 3:05 19.54 01:44:24.65
88
ZAGÓRSKI Rafał
Wilczy Pakt
2109 POL Zawiercie 01:09:56.39 --:--:--.-- 01:24:09.72 3:05 19.54 01:44:25.29
89
BREITKOPF Tomasz
Regress Riders
1351 POL Zabrze 01:10:09.95 --:--:--.-- 01:23:42.52 3:05 19.54 01:44:28.06
90
ANTONIAK Daniel
Regress Riders
1348 POL Zabrze 01:10:12.16 --:--:--.-- 01:23:42.29 3:05 19.54 01:44:28.26
91
SIĘBOR Bogusław
2630 POL Konopiska-Kopalnia 01:10:52.78 --:--:--.-- 01:24:13.92 3:05 19.54 01:44:33.76
92
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice 01:10:26.23 --:--:--.-- 01:24:06.96 3:05 19.54 01:44:34.31
93
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa 01:08:46.43 --:--:--.-- 01:23:35.06 3:05 19.54 01:44:34.60
94
KACZMARZYK Anna
Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
1905 POL Istebna 01:09:59.60 --:--:--.-- 01:23:28.67 3:05 19.54 01:44:39.83
95
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska 01:10:25.49 --:--:--.-- 01:24:04.89 3:05 19.54 01:44:41.11
96
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny 01:11:30.64 --:--:--.-- 01:24:41.18 3:05 19.43 01:44:48.31
97
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom 01:10:40.58 --:--:--.-- 01:24:00.66 3:06 19.43 01:45:11.04
98
SUCHY Szymon
2544 POL Górki Wielkie 01:09:37.34 --:--:--.-- 01:23:33.34 3:06 19.43 01:45:11.22
99
BZDUCHA Mariusz
MTB Czenstochovia
2507 POL Częstochowa 01:10:51.90 --:--:--.-- 01:24:42.50 3:06 19.43 01:45:11.91
100
HYLA Damian
1833 POL Zdzieszowice 01:11:45.17 --:--:--.-- 01:24:56.04 3:06 19.43 01:45:15.59
101
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków 01:10:18.04 --:--:--.-- 01:24:10.44 3:06 19.32 01:45:18.38
102
BIGIELMAJER Adam
MTB Przystajń Team
1113 POL Przystajń 01:10:18.73 --:--:--.-- 01:24:11.59 3:07 19.32 01:45:29.94
103
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
2514 POL Będzin 01:11:59.90 --:--:--.-- 01:25:12.37 3:07 19.32 01:45:33.54
104
SMĘTEK Nikodem
PLAST-MET TEAM MTB
1689 POL Klucze 01:11:46.23 --:--:--.-- 01:25:24.71 3:07 19.32 01:45:43.27
105
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin 01:11:12.46 --:--:--.-- 01:25:05.03 3:07 19.32 01:45:45.17
106
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń 01:10:38.31 --:--:--.-- 01:24:13.79 3:07 19.32 01:45:46.78
107
MAJCHRZYK Dominik
2241 POL Lubliniec 01:11:24.06 --:--:--.-- 01:25:09.65 3:07 19.32 01:45:48.08
108
PACIA Bartosz
2532 POL Zarzecze 01:11:34.80 --:--:--.-- 01:25:20.50 3:08 19.21 01:46:01.10
109
SNOPCZYŃSKI Michał
2773 POL Lipków 01:11:12.90 --:--:--.-- 01:25:02.11 3:08 19.21 01:46:01.57
110
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie 01:10:28.18 --:--:--.-- 01:24:48.51 3:08 19.21 01:46:08.64
111
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła 01:09:24.29 --:--:--.-- 01:24:04.42 3:08 19.21 01:46:11.32
112
OCHMANN Michal
PHOM
1298 POL Tarnowskie Góry 01:11:51.99 --:--:--.-- 01:25:18.30 3:08 19.21 01:46:11.56
113
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy 01:10:43.66 --:--:--.-- 01:25:07.01 3:08 19.21 01:46:12.65
114
GAJDA Łukasz
Joker Bike Team Bendzburg
1276 POL Będzin 01:13:05.50 --:--:--.-- 01:26:23.54 3:08 19.21 01:46:20.99
115
KOWALCZYK Mariusz
Mglks Błękitni Paula Trans W Kozieglowach
2628 POL Zabrze 01:11:06.82 --:--:--.-- 01:25:01.97 3:08 19.21 01:46:23.09
116
BIELLMANN Alexandre
2911 POL 01:11:14.79 --:--:--.-- 01:25:00.95 3:08 19.21 01:46:23.27
117
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1024 POL Zawiercie 01:11:47.98 --:--:--.-- 01:26:02.29 3:08 19.21 01:46:28.78
118
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice 01:12:13.59 --:--:--.-- 01:26:05.75 3:09 19.10 01:46:38.43
119
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice 01:07:23.06 --:--:--.-- 01:20:28.86 3:09 19.10 01:46:41.05
120
JABŁOŃSKI Jakub
2744 POL Piwniczna-Zdrój 01:11:52.32 --:--:--.-- 01:25:27.54 3:09 19.10 01:46:41.43
121
MARSZAŁEK Jarosław
2086 POL Żywiec 01:10:44.76 --:--:--.-- 01:24:38.61 3:09 19.10 01:46:43.64
122
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów 01:12:20.10 --:--:--.-- 01:26:13.17 3:09 19.10 01:46:44.85
123
TOKARZ Szymon
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2258 POL Brzeszcze 01:12:09.06 --:--:--.-- 01:26:17.89 3:09 19.10 01:46:51.82
124
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice 01:13:17.49 --:--:--.-- 01:26:39.64 3:09 19.10 01:46:55.22
125
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa 01:11:56.98 --:--:--.-- 01:26:17.86 3:10 18.99 01:47:16.59
126
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz 01:12:19.21 --:--:--.-- 01:26:11.84 3:10 18.99 01:47:20.28
127
DUDA Michał
1531 POL Czyżowice 01:12:18.41 --:--:--.-- 01:26:18.52 3:10 18.99 01:47:20.59
128
OBUCHOWSKI Robert
Leader Fox Mtb Team
1535 POL Dąbrowa Górnicza 01:12:40.75 --:--:--.-- 01:26:41.50 3:11 18.89 01:47:45.00
129
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów 01:12:15.13 --:--:--.-- 01:26:38.15 3:11 18.89 01:47:46.70
130
KOŁACZYK Robert
DMK INVEST TEAM
1843 POL Częstochowa 01:12:39.17 --:--:--.-- 01:26:37.09 3:11 18.89 01:47:49.36
131
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń 01:12:29.80 --:--:--.-- 01:26:23.58 3:11 18.89 01:47:51.01
132
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2220 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:21.56 --:--:--.-- 01:27:19.07 3:11 18.89 01:47:52.34
133
WRÓBEL Wojciech
1270 POL Tychy 01:12:53.23 --:--:--.-- 01:26:30.03 3:11 18.89 01:47:54.71
134
PORWOL Jacek
2701 POL Kuźnia Raciborska 01:11:27.28 --:--:--.-- 01:26:04.27 3:11 18.89 01:47:55.36
135
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała 01:13:13.26 --:--:--.-- 01:26:47.86 3:11 18.89 01:48:03.22
136
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów 01:12:02.37 --:--:--.-- 01:26:28.70 3:11 18.89 01:48:03.76
137
PRZEDNOWEK Sławomir
2511 POL Będzin 01:11:57.30 --:--:--.-- 01:26:30.43 3:11 18.89 01:48:05.05
138
MADEJCZYK Adrian
2495 POL Rudnik Wielki 01:13:01.70 --:--:--.-- 01:26:56.79 3:11 18.89 01:48:10.98
139
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik 01:13:47.39 --:--:--.-- 01:27:22.68 3:12 18.89 01:48:14.73
140
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice 01:12:42.40 --:--:--.-- 01:26:24.11 3:12 18.89 01:48:17.40
141
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice 01:13:03.41 --:--:--.-- 01:26:52.40 3:12 18.78 01:48:28.49
142
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:19.38 --:--:--.-- 01:27:37.15 3:12 18.78 01:48:32.05
143
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2031 POL Mikołów 01:12:45.43 --:--:--.-- 01:27:05.08 3:12 18.78 01:48:33.03
144
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów 01:12:36.96 --:--:--.-- 01:26:47.13 3:12 18.78 01:48:34.00
145
RYCHLICKI Jarosław
Zabrzańskie Kozaki
1700 POL Zabrze 01:13:53.92 --:--:--.-- 01:27:55.37 3:12 18.78 01:48:42.19
146
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
2688 POL Sosnowiec 01:14:11.58 --:--:--.-- 01:28:01.34 3:12 18.78 01:48:44.19
147
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
1487 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:54.48 --:--:--.-- 01:28:47.10 3:13 18.78 01:48:49.10
148
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka 01:12:41.80 --:--:--.-- 01:27:11.52 3:13 18.68 01:48:56.72
149
TENDERA Pawel
Deloitte Adventure Team
2973 POL Katowice 01:12:26.66 --:--:--.-- 01:27:04.54 3:13 18.68 01:48:59.23
150
PIĄTEK Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2681 POL Chrzanów 01:03:01.22 --:--:--.-- 01:15:28.09 3:13 18.68 01:49:03.94
151
GĘBKA Jakub
Sengam Sport Racing Team
2462 POL Zawiercie 01:08:26.56 --:--:--.-- 01:27:35.56 3:13 18.68 01:49:04.48
152
MALEŃSKI Wojciech
2342 POL Tarnowskie Góry 01:12:44.26 --:--:--.-- 01:27:19.94 3:13 18.68 01:49:05.49
153
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler Mtb Team
1377 POL Czeladź 01:14:12.31 --:--:--.-- 01:28:21.60 3:13 18.68 01:49:07.78
154
BOROWIECKI Michał
1664 POL Bolesław 01:13:56.59 --:--:--.-- 01:28:13.70 3:13 18.68 01:49:12.94
155
KAMPA Grzegorz
2B3 Sport Rowery Ruda Śląska
2545 POL Ruda Slaska 01:13:14.13 --:--:--.-- 01:27:25.91 3:13 18.68 01:49:19.70
156
KLIMAS Robert
TKKF Uklejna Myślenice
2776 POL Myślenice 01:14:19.23 --:--:--.-- 01:28:10.43 3:13 18.68 01:49:19.85
157
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska 01:13:34.23 --:--:--.-- 01:27:22.58 3:14 18.68 01:49:23.67
158
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1809 POL Bielsko-Biała 01:12:01.65 --:--:--.-- 01:26:56.60 3:14 18.58 01:49:33.35
159
KWIECIEN Sebastian
Zapierdalacze
2943 POL Wrocław 01:16:21.45 --:--:--.-- 01:29:57.03 3:14 18.58 01:49:52.88
160
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 01:14:26.81 --:--:--.-- 01:28:56.48 3:15 18.58 01:49:57.78
161
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz 01:13:10.59 --:--:--.-- 01:27:42.92 3:15 18.58 01:50:01.37
162
KAPALA Zygmunt
Kts Tychy
1734 POL Tychy 01:12:39.77 --:--:--.-- 01:27:06.34 3:15 18.48 01:50:09.94
163
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów 01:14:25.39 --:--:--.-- 01:28:54.87 3:15 18.48 01:50:13.45
164
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy 01:13:59.53 --:--:--.-- 01:27:56.42 3:15 18.48 01:50:21.83
165
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice 01:14:59.14 --:--:--.-- 01:29:16.50 3:15 18.48 01:50:27.85
166
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze 01:14:02.28 --:--:--.-- 01:28:19.30 3:15 18.48 01:50:29.73
167
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice 01:15:37.85 --:--:--.-- 01:29:39.58 3:16 18.48 01:50:40.80
168
WALAWENDER Wojciech
2048 POL Jaworzno 01:13:14.80 --:--:--.-- 01:28:00.16 3:16 18.38 01:50:42.59
169
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik 01:14:00.76 --:--:--.-- 01:28:27.63 3:16 18.38 01:51:01.85
170
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów 01:13:20.51 --:--:--.-- 01:28:27.80 3:16 18.38 01:51:03.35
171
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa 01:15:24.47 --:--:--.-- 01:29:36.31 3:17 18.38 01:51:09.59
172
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała 00:57:19.50 --:--:--.-- 01:09:45.84 3:17 18.38 01:51:11.26
173
MROWIEC Jarosław
Kiwi Klub Mtb
1498 POL Chorzów 01:14:16.34 --:--:--.-- 01:29:14.81 3:17 18.28 01:51:22.87
174
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 01:14:21.84 --:--:--.-- 01:29:17.96 3:17 18.28 01:51:23.58
175
BISS Damian
1696 POL Tychy 01:14:31.10 --:--:--.-- 01:29:21.96 3:17 18.28 01:51:34.64
176
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska 01:14:22.06 --:--:--.-- 01:29:00.69 3:17 18.28 01:51:35.19
177
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz 01:16:03.36 --:--:--.-- 01:30:48.64 3:18 18.28 01:51:45.42
178
LORENS Michał
1677 POL Mikołów 01:13:36.27 --:--:--.-- 01:28:28.66 3:18 18.28 01:51:46.76
179
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik 01:16:05.02 --:--:--.-- 01:30:19.37 3:18 18.28 01:51:49.84
180
WIŚNIEWSKI Wojciech
1635 POL Sosnowiec 01:13:57.72 --:--:--.-- 01:29:33.27 3:18 18.28 01:51:51.16
181
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała 01:15:16.67 --:--:--.-- 01:30:12.51 3:18 18.28 01:51:53.44
182
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek 01:16:25.29 --:--:--.-- 01:30:40.17 3:18 18.18 01:52:04.66
183
CZUDEK Mariusz
2431 POL Skoczow 01:16:13.51 --:--:--.-- 01:30:31.93 3:18 18.18 01:52:06.39
184
SZCZEŚNIAK Dariusz
2754 POL Zawiercie 01:11:34.56 --:--:--.-- 01:26:54.35 3:19 18.18 01:52:12.15
185
CZUDEK Szymon
2949 POL Skoczów 01:15:46.43 --:--:--.-- 01:30:25.40 3:19 18.09 01:52:37.77
186
KANIA Krzysztof
1613 POL Żory 01:14:56.31 --:--:--.-- 01:29:58.65 3:19 18.09 01:52:43.28
187
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1394 POL Tychy 01:16:23.13 --:--:--.-- 01:31:19.48 3:20 18.09 01:52:52.61
188
BROEKERE Krzysztof
2471 POL Zabrze 01:16:27.31 --:--:--.-- 01:31:00.97 3:20 18.09 01:52:58.29
189
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 01:15:44.25 --:--:--.-- 01:30:15.53 3:20 18.09 01:53:03.68
190
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów 01:16:15.52 --:--:--.-- 01:31:12.68 3:20 17.99 01:53:14.01
191
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice 01:15:13.39 --:--:--.-- 01:30:26.72 3:21 17.99 01:53:21.40
192
ZGODZAJ Paweł
Hirschvogel Components Poland Gliwice
1275 POL Potępa 01:14:51.32 --:--:--.-- 01:30:08.28 3:21 17.99 01:53:31.71
193
PODLEŚ Kamil
SIMTECH Nightriders
2969 POL Tarnowskie Góry 01:13:38.04 --:--:--.-- 01:28:48.54 3:21 17.99 01:53:39.76
194
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin 01:16:23.98 --:--:--.-- 01:31:19.79 3:21 17.99 01:53:41.80
195
SZPARA Paweł
2724 POL Rogoźnik 01:16:24.73 --:--:--.-- 01:31:43.11 3:21 17.89 01:53:43.03
196
KULESZA Mateusz
1789 POL Rybnik 01:17:17.85 --:--:--.-- 01:31:51.83 3:21 17.89 01:53:50.90
197
MIKOŁAJCZYK Tomasz
2486 POL Wolbrom 01:18:48.28 --:--:--.-- 01:32:40.54 3:22 17.89 01:53:54.84
198
BOŃCZYK Marcin
2709 POL Zabrze 01:17:27.58 --:--:--.-- 01:31:51.73 3:22 17.89 01:53:57.92
199
FERDYN Wojciech
2803 POL Nowe Chechło 01:19:15.96 --:--:--.-- 01:33:08.38 3:22 17.89 01:54:02.80
200
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany 01:18:16.74 --:--:--.-- 01:32:26.50 3:22 17.89 01:54:03.06
201
SZYBIAK Marek
2206 POL Katowice 01:18:14.56 --:--:--.-- 01:32:25.85 3:22 17.89 01:54:04.26
202
CZERW Janusz
2173 POL Sosnowiec 01:16:02.21 --:--:--.-- 01:30:32.02 3:22 17.89 01:54:10.62
203
ZAJĄCZKOWSKI Łukasz
Chorzowski Klub Rowerowy
2384 POL Chorzów 01:17:05.74 --:--:--.-- 01:32:01.01 3:22 17.89 01:54:17.10
204
TARNÓWKA Krzysztof
1257 POL Olkusz 01:17:56.23 --:--:--.-- 01:32:31.13 3:22 17.80 01:54:23.49
205
PŁONKA Gracjan
2436 POL Górki Wielkie 01:18:27.71 --:--:--.-- 01:32:47.88 3:22 17.80 01:54:26.16
206
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice 01:17:50.85 --:--:--.-- 01:32:46.04 3:23 17.80 01:54:44.22
207
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś 01:17:17.63 --:--:--.-- 01:32:30.68 3:23 17.71 01:55:01.33
208
ŻMUDA Wojciech
MaLeWo PL
1280 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:28.57 --:--:--.-- 01:33:33.09 3:24 17.71 01:55:18.90
209
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów 01:16:30.26 --:--:--.-- 01:32:10.29 3:24 17.71 01:55:25.38
210
TOPOREK Michał
2586 POL Mysłowice 01:18:26.48 --:--:--.-- 01:33:17.55 3:24 17.62 01:55:31.74
211
SWALSKI Kamil
2639 POL Jastrzębie-Zdrój 01:18:49.01 --:--:--.-- 01:33:37.27 3:24 17.62 01:55:32.41
212
CZYŻ Mariusz
Biciclista Racing Team
1739 POL Wisła 01:19:19.55 --:--:--.-- 01:34:33.40 3:24 17.62 01:55:33.41
213
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy 01:18:23.76 --:--:--.-- 01:33:05.46 3:25 17.62 01:55:36.20
214
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków 01:16:57.13 --:--:--.-- 01:33:10.02 3:25 17.62 01:55:43.63
215
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy 01:18:59.70 --:--:--.-- 01:34:07.41 3:25 17.62 01:55:50.61
216
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń 01:17:53.66 --:--:--.-- 01:33:15.13 3:25 17.62 01:55:53.13
217
MACZYNSKI Daniel
STARY MŁYN MIKOŁÓW
2967 POL Mikolow 01:19:00.65 --:--:--.-- 01:33:42.63 3:25 17.62 01:55:59.67
218
STAŃCZYK Adam
La Familia
2081 POL Radzionków 01:16:44.96 --:--:--.-- 01:32:39.79 3:25 17.62 01:56:00.83
219
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa 01:18:53.81 --:--:--.-- 01:33:40.13 3:25 17.62 01:56:04.33
220
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice 01:20:55.67 --:--:--.-- 01:35:21.04 3:25 17.53 01:56:07.54
221
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
2017 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:49.06 --:--:--.-- 01:34:18.24 3:26 17.53 01:56:14.68
222
KWIETNIEWSKI Łukasz
1182 POL Kaczyce 01:19:27.95 --:--:--.-- 01:34:18.89 3:26 17.53 01:56:14.76
223
SKALNY Rafał
Axis Piekary Śląskie
1984 POL Piekary Śląskie 01:19:11.17 --:--:--.-- 01:33:56.22 3:26 17.53 01:56:15.55
224
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice 01:17:27.16 --:--:--.-- 01:32:43.15 3:26 17.53 01:56:18.25
225
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
2333 POL Katowice 01:18:20.21 --:--:--.-- 01:34:47.72 3:26 17.53 01:56:19.78
226
SALA Adam
1994 POL Bielsko-Biała 01:18:34.63 --:--:--.-- 01:34:20.72 3:26 17.53 01:56:21.02
227
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie 01:20:21.26 --:--:--.-- 01:35:22.13 3:26 17.53 01:56:23.15
228
ŚMIETANA Tomasz
2547 POL Kraków 01:20:10.74 --:--:--.-- 01:34:24.44 3:26 17.53 01:56:32.58
229
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry 01:19:59.69 --:--:--.-- 01:34:43.82 3:26 17.53 01:56:38.97
230
PYTKA Tomasz
1426 POL Ruda Śląska 01:18:35.98 --:--:--.-- 01:34:14.53 3:26 17.53 01:56:41.58
231
PEZDA Klaudia
Sports Coaching Mtb Team
2941 POL Wilkowice 01:20:13.57 --:--:--.-- 01:34:30.28 3:27 17.44 01:56:48.52
232
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa 01:19:40.55 --:--:--.-- 01:34:22.33 3:27 17.44 01:57:03.00
233
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec 01:20:15.35 --:--:--.-- 01:34:58.64 3:27 17.44 01:57:10.27
234
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa 01:20:19.93 --:--:--.-- 01:34:58.72 3:27 17.44 01:57:14.08
235
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska 01:20:09.86 --:--:--.-- 01:35:14.49 3:27 17.44 01:57:14.96
236
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1682 POL Żory 01:19:18.76 --:--:--.-- 01:34:24.26 3:28 17.35 01:57:19.73
237
OBERSZTALSKI Paweł
1583 POL Tarnowskie Góry 01:19:04.74 --:--:--.-- 01:34:24.66 3:28 17.35 01:57:22.59
238
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2661 POL Libiąż 01:18:38.95 --:--:--.-- 01:34:25.45 3:28 17.35 01:57:23.88
239
ŁAZARZ Grzegorz
1877 POL Rzuchowa 01:18:36.77 --:--:--.-- 01:34:22.92 3:28 17.35 01:57:24.72
240
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów 01:18:46.46 --:--:--.-- 01:34:17.67 3:28 17.35 01:57:29.79
241
DOMAGAŁA Dariusz
2117 POL Sosnowiec 01:16:28.25 --:--:--.-- 01:32:41.67 3:28 17.35 01:57:30.19
242
ZIMOWSKI Jakub
GKC Gorlice
2979 POL Kraków 01:20:35.80 --:--:--.-- 01:35:44.65 3:28 17.35 01:57:34.91
243
SUKIENNIK Krzysztof
1247 POL Rybnik 01:20:51.63 --:--:--.-- 01:35:31.00 3:28 17.35 01:57:37.93
244
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec 01:19:28.92 --:--:--.-- 01:34:59.46 3:28 17.35 01:57:42.63
245
KOLESZKA Piotr
2397 POL Gliwice 01:19:46.05 --:--:--.-- 01:35:06.50 3:28 17.35 01:57:48.52
246
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno 01:21:16.36 --:--:--.-- 01:36:13.08 3:28 17.35 01:57:48.65
247
GAŁKA Rafał
2539 POL Katowice 01:20:41.52 --:--:--.-- 01:36:22.60 3:29 17.26 01:58:10.00
248
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice 01:19:52.70 --:--:--.-- 01:35:52.51 3:29 17.26 01:58:10.34
249
GARBARZ Łukasz
2047 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:51.84 --:--:--.-- 01:35:18.18 3:29 17.26 01:58:12.43
250
KAMIŃSKA Oliwia
KIWI KLUB MTB
2564 POL Gliwice 01:20:38.35 --:--:--.-- 01:35:47.90 3:29 17.26 01:58:14.06
251
GAŁUSZKA Jakub
KT ŻYWIEC
2872 POL Żywiec 01:20:30.04 --:--:--.-- 01:35:34.59 3:29 17.26 01:58:14.70
252
TARNOWSKI Janusz
KS VICTORIA KATOWICE
2021 POL Katowice 01:20:16.85 --:--:--.-- 01:35:21.92 3:29 17.26 01:58:22.81
253
KUŚKA Marcin
1881 POL Katowice 01:20:31.80 --:--:--.-- 01:35:09.97 3:29 17.26 01:58:24.78
254
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA TEAM
2221 POL Sosnowiec 01:20:23.91 --:--:--.-- 01:36:01.72 3:30 17.17 01:58:33.94
255
KOMANDER Tomasz
2996 POL Katowice 01:18:54.35 --:--:--.-- 01:35:21.59 3:30 17.17 01:58:34.06
256
BARANOWSKI Andrzej
ATZ MTB Bike Team
1107 POL Międzybrodzie Bialskie 01:19:12.54 --:--:--.-- 01:35:34.50 3:30 17.17 01:58:34.32
257
MICHAŁEK Marcin
2936 POL Czeladź 01:20:18.75 --:--:--.-- 01:35:55.23 3:30 17.17 01:58:36.09
258
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice 01:21:17.74 --:--:--.-- 01:36:51.07 3:30 17.17 01:58:42.82
259
BIES Rafał
1112 POL Bielsko-Biała 01:21:36.45 --:--:--.-- 01:36:45.39 3:30 17.17 01:58:46.74
260
KOPEĆ Patryk
2548 POL Wolbrom 01:19:00.56 --:--:--.-- 01:35:35.02 3:30 17.17 01:58:47.75
261
PIETRAS Mariola
Carbon OCR Racing Team
1493 POL Sosnowiec 01:20:20.77 --:--:--.-- 01:35:28.24 3:30 17.17 01:58:53.30
262
DUBIEL Grzegorz
2974 POL Jaworzno 01:20:10.36 --:--:--.-- 01:36:14.24 3:31 17.09 01:59:14.22
263
REDMAN Grzegorz
2955 POL Sławków 01:19:17.19 --:--:--.-- 01:36:26.82 3:31 17.09 01:59:16.33
264
KRZEMIŃSKI Tomasz
XELLECT
1097 POL Bytom 01:21:42.65 --:--:--.-- 01:36:43.23 3:31 17.09 01:59:31.35
265
KOZACZUK Marcin
2323 POL Żory 01:19:45.02 --:--:--.-- 01:36:01.41 3:31 17.09 01:59:33.12
266
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik 01:21:37.68 --:--:--.-- 01:36:40.74 3:31 17.09 01:59:33.94
267
GŁODEK Grzegorz
1149 POL Siemianowice Śląskie 01:21:27.23 --:--:--.-- 01:36:38.99 3:32 17.09 01:59:39.49
268
MIEJŁUK Daniel
2284 POL Skoczów 01:21:52.43 --:--:--.-- 01:37:13.70 3:32 17.09 01:59:40.63
269
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na Bajku
1771 POL Żory 01:19:11.19 --:--:--.-- 01:35:30.10 3:32 17.00 01:59:43.24
270
KOWALCZYK Igor
Okrąglik MTB Team
1175 POL Kraków 01:19:39.07 --:--:--.-- 01:36:00.41 3:32 17.00 01:59:43.45
271
MAŁOCHA Jan
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2257 POL Regulice 01:21:56.17 --:--:--.-- 01:37:13.50 3:33 17.00 02:00:09.74
272
GRZĘDZIEL Czesław
Ultra Team
2148 POL Bielsko-Biała 01:21:51.20 --:--:--.-- 01:37:28.31 3:33 17.00 02:00:09.92
273
JOŃCZYK Bartłomiej
Jojna Racing Team
2919 POL Częstochowa 01:18:33.73 --:--:--.-- 01:36:10.00 3:33 17.00 02:00:13.56
274
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków 01:21:53.68 --:--:--.-- 01:37:52.60 3:33 16.92 02:00:19.94
275
BEM Jarosław
1808 POL Bieruń 01:20:18.97 --:--:--.-- 01:36:42.66 3:33 16.92 02:00:20.33
276
KALECIŃSKI Michał
2810 POL Wrocław 01:22:05.45 --:--:--.-- 01:37:57.39 3:33 16.92 02:00:20.49
277
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik 01:21:43.74 --:--:--.-- 01:37:30.17 3:34 16.83 02:00:56.98
278
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza 01:23:24.48 --:--:--.-- 01:38:34.93 3:34 16.83 02:00:59.91
279
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2772 POL Tarnowskie Góry 01:21:22.61 --:--:--.-- 01:37:28.49 3:34 16.83 02:01:00.76
280
BARSKI Paweł
2942 POL Łazy 01:23:26.21 --:--:--.-- 01:38:36.66 3:34 16.83 02:01:11.37
281
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice 01:20:50.24 --:--:--.-- 01:36:53.23 3:35 16.83 02:01:16.69
282
PUŁKOWNIK Maciej
Nice JURA BIKE Częstochowa
1087 POL Częstochowa 01:21:49.67 --:--:--.-- 01:38:01.53 3:35 16.83 02:01:19.90
283
DĄBEK Robert
2932 POL Sosnowiec 01:19:50.58 --:--:--.-- 01:37:02.95 3:35 16.83 02:01:23.40
284
ĆWIĘCZEK Dawid
2125 POL Cieszyn 01:23:26.36 --:--:--.-- 01:38:10.95 3:35 16.75 02:01:35.75
285
DYBKA Arkadiusz
1686 POL Grzegorzowice Wielkie 01:21:50.50 --:--:--.-- 01:38:12.54 3:35 16.75 02:01:42.17
286
CAPUTA Jakub
2835 POL Bielsko-Biała 01:23:45.23 --:--:--.-- 01:38:37.52 3:35 16.75 02:01:42.77
287
PIÓRKOWSKI Tomasz
ProService Racing Team
1410 POL Gliwice 01:21:28.81 --:--:--.-- 01:37:54.37 3:35 16.75 02:01:49.73
288
SOBANSKI Marcin
2363 POL Częstochowa 01:20:35.61 --:--:--.-- 01:37:39.07 3:36 16.75 02:01:56.84
289
BRANNY Piotr
2534 POL Ruda Śląska 01:23:20.78 --:--:--.-- 01:39:48.17 3:36 16.75 02:01:59.81
290
FOKS Wojciech
Międzymiastowi MTB
1384 POL Katowice 01:23:55.58 --:--:--.-- 01:39:50.80 3:36 16.67 02:02:06.57
291
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze 01:23:19.94 --:--:--.-- 01:38:43.45 3:36 16.67 02:02:15.01
292
KASZOK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1536 POL Katowice 01:21:43.57 --:--:--.-- 01:37:52.34 3:36 16.67 02:02:20.22
293
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów 01:23:18.90 --:--:--.-- 01:39:05.43 3:36 16.67 02:02:22.27
294
FUS Rafał
2916 POL Kraków 01:23:41.71 --:--:--.-- 01:39:41.27 3:37 16.67 02:02:26.75
295
PASZENDA Marcin
2786 POL Rybnik 01:25:31.25 --:--:--.-- 01:40:31.25 3:37 16.67 02:02:31.92
296
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów 01:22:37.53 --:--:--.-- 01:39:51.74 3:37 16.67 02:02:35.11
297
WIĄCEK Piotr
Brak klubu
1828 POL Krzeszowice 01:23:41.99 --:--:--.-- 01:38:28.02 3:37 16.67 02:02:35.77
298
KULAWIK Przemysław
Międzymiastowi MTB
1383 POL Regulice 01:22:55.26 --:--:--.-- 01:38:50.85 3:37 16.67 02:02:41.28
299
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza 01:23:17.89 --:--:--.-- 01:38:38.58 3:37 16.59 02:02:49.20
300
SZCZYGIELSKI Adam
1922 POL Dąbrowa Górnicza 01:23:49.38 --:--:--.-- 01:39:54.81 3:37 16.59 02:02:56.73
301
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa 01:23:16.84 --:--:--.-- 01:39:30.80 3:38 16.59 02:02:58.30
302
TABOR Mirosław
PZU Sport Team
1880 POL Chorzów 01:23:33.94 --:--:--.-- 01:39:42.01 3:38 16.59 02:03:17.21
303
WIŚNIEWSKI Sebastian
1529 POL Mierzęcice 01:21:33.94 --:--:--.-- 01:37:38.85 3:38 16.50 02:03:25.20
304
SON Kyongjae
KIWI CLUB MTB
1395 KOR Katowice 01:25:48.03 --:--:--.-- 01:42:28.04 3:38 16.50 02:03:29.45
305
BAK Tomasz
Gościęcin
2917 POL Gosciecin 01:24:43.07 --:--:--.-- 01:40:57.26 3:39 16.50 02:03:37.72
306
BUREK Grzegorz
PerfectMoto RACING
2855 POL Siewierz 01:22:51.71 --:--:--.-- 01:39:01.41 3:39 16.50 02:03:39.62
307
ZABŁOCKI Jacek
2100 POL Kraków 01:23:21.77 --:--:--.-- 01:39:46.73 3:39 16.50 02:03:43.98
308
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom 01:25:07.92 --:--:--.-- 01:40:22.01 3:39 16.50 02:03:45.77
309
SEWERYN Bartosz
2971 POL Katowice 01:22:43.49 --:--:--.-- 01:38:47.55 3:39 16.50 02:03:46.42
310
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice 01:22:45.80 --:--:--.-- 01:39:15.48 3:39 16.50 02:03:53.11
311
MIKITA Michał
2778 POL Myślenice 01:24:45.55 --:--:--.-- 01:41:03.03 3:39 16.43 02:03:59.55
312
SOBOLEWSKI Filip
1236 POL Jaworzno 01:25:27.73 --:--:--.-- 01:41:38.82 3:39 16.43 02:04:01.32
313
PAŁOSZ Piotr
2824 POL Czaniec 01:25:24.22 --:--:--.-- 01:40:50.59 3:40 16.43 02:04:09.18
314
DYSSY Łukasz
Nicroteam
2054 POL Sosnowiec 01:24:52.66 --:--:--.-- 01:40:46.89 3:40 16.43 02:04:12.85
315
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków 01:25:24.84 --:--:--.-- 01:41:05.79 3:40 16.43 02:04:21.78
316
RAPOTA Jakub
2992 POL Bobrowniki 01:24:26.89 --:--:--.-- 01:40:36.41 3:40 16.43 02:04:29.66
317
WOJNAR Janusz
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1267 POL Jastrzębie-Zdrój 01:28:13.25 --:--:--.-- 01:43:06.32 3:40 16.35 02:04:32.36
318
KOWACKI Piotr
2673 POL Knurów 01:25:49.26 --:--:--.-- 01:40:17.15 3:40 16.35 02:04:34.35
319
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice 01:27:42.92 --:--:--.-- 01:42:11.51 3:41 16.35 02:04:44.01
320
ZAKRZEWSKI Tomasz
Scottdealer. Com
2145 POL Tarnowskie Góry 01:24:48.42 --:--:--.-- 01:41:15.73 3:41 16.35 02:04:50.44
321
ZDANOWICZ Tomasz
2371 POL Bytom 01:23:52.19 --:--:--.-- 01:41:01.87 3:41 16.35 02:04:50.77
322
FIRLA Daniel
1615 POL Skrbeńsko 01:24:30.44 --:--:--.-- 01:41:41.48 3:41 16.35 02:04:56.58
323
TOKARZ Krystian
Ing Tech Poland
1450 POL Rybnik 01:26:46.24 --:--:--.-- 01:42:20.37 3:41 16.35 02:04:58.57
324
ŚLIWAKOWSKI Radosław
1254 POL Korwinów 01:22:18.76 --:--:--.-- 01:39:02.20 3:41 16.35 02:05:03.52
325
SWALSKI Mariusz
1831 POL Jastrzębie-Zdrój 01:25:57.72 --:--:--.-- 01:42:03.21 3:41 16.27 02:05:07.50
326
TWARDOWSKI Jacek
2111 POL Oświęcim 01:26:05.57 --:--:--.-- 01:42:19.95 3:42 16.27 02:05:41.23
327
PRZEŚLICA Adam
2993 POL Psary 01:25:59.90 --:--:--.-- 01:41:40.25 3:42 16.19 02:05:42.04
328
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice 01:25:17.63 --:--:--.-- 01:41:43.35 3:42 16.19 02:05:42.49
329
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła 01:26:49.62 --:--:--.-- 01:42:54.90 3:42 16.19 02:05:44.16
330
KARNECKI Marek
mozaix.pl
1167 POL Dąbrowa Górnicza 01:25:38.60 --:--:--.-- 01:42:06.87 3:43 16.19 02:05:54.43
331
SZMIDT Marek
1864 POL Piekary Śląskie 01:24:31.73 --:--:--.-- 01:41:45.53 3:43 16.19 02:06:08.54
332
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów 01:26:33.02 --:--:--.-- 01:42:54.66 3:43 16.19 02:06:12.31
333
LALEWICZ Marcin
1184 POL Dąbrowa Górnicza 01:26:48.78 --:--:--.-- 01:43:00.88 3:43 16.19 02:06:14.24
334
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków 01:30:37.87 --:--:--.-- 01:44:30.44 3:43 16.11 02:06:20.11
335
MRÓZ Edyta
SKORUPA TRIATHLON
1202 POL Tychy 01:30:37.17 --:--:--.-- 01:44:43.10 3:43 16.11 02:06:21.68
336
WYŻKIEWICZ Bartosz
ProService Racing Team
2064 POL Mikołów 01:23:26.31 --:--:--.-- 01:42:26.55 3:44 16.11 02:06:22.63
337
MALEŃCZYK Jacek
2114 POL Pyskowice 01:27:51.13 --:--:--.-- 01:43:23.45 3:44 16.11 02:06:28.95
338
DZIACKO Artur
Czyni Cuda Team
1136 POL Chorzów 01:25:35.27 --:--:--.-- 01:42:18.83 3:44 16.11 02:06:29.32
339
PAŚNIK Łukasz
1210 POL Bytom 01:23:45.60 --:--:--.-- 01:41:21.31 3:44 16.11 02:06:33.13
340
KACZMAREK Sławomir
2913 POL Katowice 01:25:38.86 --:--:--.-- 01:41:58.12 3:44 16.11 02:06:34.08
341
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice 01:27:42.89 --:--:--.-- 01:43:49.42 3:44 16.11 02:06:37.17
342
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza 01:28:26.62 --:--:--.-- 01:43:54.09 3:44 16.11 02:06:38.70
343
HELBIN Kuba
Asseco BS
2933 POL Dąbrowa Górnicza 01:26:32.59 --:--:--.-- 01:43:40.68 3:44 16.11 02:06:53.47
344
OWCZARCZYK Kamil
2934 POL Sosnowiec 01:26:32.59 --:--:--.-- 01:43:40.68 3:44 16.11 02:06:53.50
345
DURAJ Dominik
2565 POL Bystra 01:26:47.61 --:--:--.-- 01:43:31.64 3:45 16.04 02:07:07.98
346
KANIA Krzysztof
1572 POL Wojkowice Kościelne 01:26:06.87 --:--:--.-- 01:42:33.06 3:45 16.04 02:07:22.39
347
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec 01:27:22.87 --:--:--.-- 01:42:59.67 3:45 16.04 02:07:25.94
348
MARKIEWKA Dawid
2231 POL Ruda Śląska 01:23:32.85 --:--:--.-- 01:40:41.03 3:46 15.96 02:07:38.05
349
STRZELECKI Tomasz
2914 POL Tychy 01:28:18.37 --:--:--.-- 01:44:30.30 3:46 15.96 02:07:49.90
350
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1855 POL Mikołów 01:24:44.47 --:--:--.-- 01:44:24.80 3:48 15.81 02:08:46.38
351
BOSOWSKI Michał
1679 POL Katowice 01:28:51.16 --:--:--.-- 01:45:46.01 3:48 15.81 02:08:48.80
352
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec 01:29:00.48 --:--:--.-- 01:45:05.79 3:48 15.81 02:09:00.21
353
MAJZEL Marcin
Maniana Team
2168 POL Tworóg 01:26:19.78 --:--:--.-- 01:43:23.26 3:48 15.81 02:09:04.70
354
KLIMCZYK Jakub
1840 POL Będzin 01:28:23.45 --:--:--.-- 01:44:51.90 3:48 15.81 02:09:04.97
355
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice 01:27:24.33 --:--:--.-- 01:45:23.79 3:49 15.81 02:09:16.03
356
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice 01:27:32.31 --:--:--.-- 01:44:49.30 3:50 15.74 02:09:48.15
357
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska 01:27:55.71 --:--:--.-- 01:44:56.72 3:50 15.74 02:09:48.42
358
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa 01:28:01.47 --:--:--.-- 01:44:59.83 3:50 15.74 02:09:49.44
359
SZWED Adam
2002 POL Żywiec 01:25:47.00 --:--:--.-- 01:42:17.41 3:50 15.74 02:09:52.58
360
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków 01:35:57.23 --:--:--.-- 01:49:30.82 3:50 15.67 02:10:06.96
361
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2134 POL Częstochowa 01:19:21.97 --:--:--.-- 01:35:56.02 3:51 15.60 02:10:30.38
362
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś 01:29:37.43 --:--:--.-- 01:46:16.91 3:51 15.60 02:10:38.08
363
KOSTRZEWSKI Adam
Biciclista Racing Team
2850 POL Gliwice 01:29:54.55 --:--:--.-- 01:47:12.60 3:53 15.53 02:11:28.47
364
MAKUCH Marcin
1190 POL Wieliczka 01:29:43.88 --:--:--.-- 01:46:50.89 3:53 15.53 02:11:41.14
365
CHOBOT Paweł
2940 POL Dąbrowa Górnicza 01:31:37.98 --:--:--.-- 01:47:43.95 3:53 15.45 02:11:52.17
366
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1387 POL Rybnik 01:39:54.03 --:--:--.-- 01:52:34.03 3:54 15.45 02:12:07.92
367
SŁOWIAK Marcin
Grube Szychy
1675 POL Katowice 01:28:16.17 --:--:--.-- 01:45:42.07 3:54 15.38 02:12:19.44
368
TRELA Michał
2747 POL Bielsko-Biała 01:30:36.26 --:--:--.-- 01:48:19.14 3:54 15.38 02:12:24.44
369
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa 01:30:14.51 --:--:--.-- 01:47:20.33 3:55 15.38 02:12:37.79
370
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów 01:29:41.84 --:--:--.-- 01:46:51.89 3:55 15.38 02:12:38.86
371
MATURA Roman
ProService Racing Team
2909 POL Ruda Śląska 01:30:33.80 --:--:--.-- 01:47:40.76 3:55 15.38 02:12:43.25
372
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice 01:30:10.85 --:--:--.-- 01:47:01.83 3:55 15.38 02:12:45.55
373
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka 01:31:52.00 --:--:--.-- 01:48:56.82 3:55 15.38 02:12:46.09
374
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
1863 POL Chorzów 01:32:21.89 --:--:--.-- 01:49:27.51 3:55 15.32 02:12:58.29
375
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa 01:34:50.38 --:--:--.-- 01:50:29.72 3:55 15.32 02:13:09.25
376
SABUDA Michał
2968 POL Zabrze 01:31:29.03 --:--:--.-- 01:49:19.36 3:56 15.32 02:13:23.53
377
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2141 POL Cieszyn 01:29:15.21 --:--:--.-- 01:46:19.90 3:56 15.32 02:13:25.84
378
KOREK Tomasz
2625 POL Siemianowice Śląskie 01:27:21.53 --:--:--.-- 01:47:15.55 3:56 15.25 02:13:40.74
379
TRONINA Tomasz
2800 POL Katowice 01:32:45.86 --:--:--.-- 01:49:41.54 3:57 15.25 02:13:47.58
380
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2079 POL Będzin 01:32:37.09 --:--:--.-- 01:49:04.93 3:57 15.25 02:13:47.66
381
MIELCZAREK Przemysław
2959 POL Wymysłów 01:31:55.50 --:--:--.-- 01:49:20.52 3:57 15.25 02:13:51.16
382
BACA Ryszard
1711 POL Kraków 01:30:06.69 --:--:--.-- 01:47:35.07 3:57 15.25 02:13:58.70
383
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec 01:31:11.35 --:--:--.-- 01:48:36.11 3:57 15.25 02:13:58.93
384
RUBYS Robert
2762 POL Cięcina 01:26:47.79 --:--:--.-- 01:48:05.98 3:57 15.25 02:14:01.31
385
KWOKA Krzysztof
2906 POL Ruda Śląska 01:32:03.71 --:--:--.-- 01:47:31.69 3:57 15.25 02:14:02.03
386
JOŃCZYK Marian
2983 POL Częstochowa 01:27:37.13 --:--:--.-- 01:47:32.13 3:59 15.11 02:15:11.32
387
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka 01:32:12.07 --:--:--.-- 01:49:21.72 3:60 15.04 02:15:27.18
388
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź 01:31:56.69 --:--:--.-- 01:49:28.03 3:60 15.04 02:15:36.10
389
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice 01:33:38.68 --:--:--.-- 01:50:33.27 3:60 15.04 02:15:46.26
390
GRZYB Mariusz
DMK Invest Team
2506 POL Częstochowa 01:32:53.68 --:--:--.-- 01:50:10.70 3:60 15.04 02:15:48.79
391
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2905 POL Libiąż 01:32:28.16 --:--:--.-- 01:55:12.28 3:60 15.04 02:15:51.53
392
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin 01:32:04.63 --:--:--.-- 01:50:13.90 4:01 14.98 02:16:02.12
393
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie 01:33:33.28 --:--:--.-- 01:51:15.29 4:01 14.98 02:16:06.88
394
SURA Kamil
1691 POL Rybnik 01:33:41.00 --:--:--.-- 01:51:34.43 4:01 14.98 02:16:08.01
395
GBUR Sebastian
2962 POL Tenczynek 01:34:59.38 --:--:--.-- 01:53:03.53 4:01 14.98 02:16:08.41
396
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów 01:32:35.85 --:--:--.-- 01:50:03.06 4:01 14.98 02:16:20.71
397
SŁAWIŃSKI Adam
2988 POL Kraków 01:32:46.91 --:--:--.-- 01:50:40.89 4:02 14.91 02:16:39.87
398
GARBACZ Krzysztof
2938 POL Będzin 01:32:12.31 --:--:--.-- 01:50:25.95 4:02 14.91 02:16:56.82
399
MACIEJCZYK Damian
2970 POL Katowice 01:31:30.00 --:--:--.-- 01:50:46.58 4:03 14.85 02:17:33.37
400
DUTKA Łukasz
2756 POL Kraków 01:33:57.75 --:--:--.-- 01:51:33.87 4:03 14.85 02:17:39.51
401
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj 01:35:14.70 --:--:--.-- 01:52:27.76 4:05 14.72 02:18:39.58
402
SOSWA Paweł
1649 POL Sosnowiec 01:33:35.66 --:--:--.-- 01:51:22.20 4:06 14.66 02:19:09.72
403
KRZYSZTOSZEK Rafał
2489 POL Oleszno 01:33:34.11 --:--:--.-- 01:52:14.54 4:06 14.66 02:19:19.77
404
PILŚNIAK Łukas
2716 POL Siemianowice Śląskie 01:38:34.50 --:--:--.-- 01:55:14.12 4:07 14.59 02:19:31.95
405
BINDACZ Jan
2186 POL Rydułtowy 01:34:24.37 --:--:--.-- 01:53:36.68 4:07 14.59 02:19:45.05
406
GREŃ Arkadiusz
2260 POL Boguchwałowice 01:33:34.52 --:--:--.-- 01:52:01.22 4:08 14.59 02:20:02.84
407
SUCHECKI Arkadiusz
1246 POL Częstochowa 01:35:41.99 --:--:--.-- 01:55:45.07 4:09 14.47 02:20:52.52
408
MARSZAŁ Mariusz
2918 POL Dąbrowa Górnicza 01:35:31.17 --:--:--.-- 01:54:00.78 4:09 14.47 02:21:04.56
409
CIEŚLIŃSKA Izabela
KIWI KLUB MTB
2282 POL Bytom 01:40:35.74 --:--:--.-- 01:57:08.10 4:10 14.41 02:21:23.78
410
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice 01:36:55.76 --:--:--.-- 01:55:20.53 4:10 14.41 02:21:36.07
411
GRZMIELEWSKI Maciej
2713 POL Dąbrowa Górnicza 01:37:49.43 --:--:--.-- 01:56:08.10 4:11 14.41 02:21:47.77
412
NOWAK Marcin
2082 POL Poręba 01:38:01.55 --:--:--.-- 01:56:14.64 4:13 14.29 02:22:51.24
413
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa 01:37:08.62 --:--:--.-- 01:55:31.12 4:13 14.29 02:22:56.98
414
ŻUROWSKA Aneta
KowaKnitwear
2826 POL Częstochowa 01:38:23.54 --:--:--.-- 01:56:31.12 4:13 14.29 02:22:57.48
415
MATYSIAK Grzegorz
2155 POL Tychy 01:34:58.05 --:--:--.-- 01:56:51.13 4:13 14.29 02:23:05.86
416
ŚWIERCZYNSKI Marek
2829 POL Dąbrowa Górnicza 01:39:10.72 --:--:--.-- 01:59:49.45 4:14 14.23 02:23:22.78
417
CHAŁASZCZYK Artur
2769 POL Częstochowa 01:34:58.42 --:--:--.-- 01:54:21.57 4:14 14.17 02:23:42.98
418
NOCEK Henryka Vel Lucy
2926 POL Ruda Śląska 01:39:51.98 --:--:--.-- 01:57:55.87 4:15 14.17 02:24:01.19
419
MARTYNOWICZ Katarzyna
1788 POL Gliwice 01:38:04.96 --:--:--.-- 01:57:28.49 4:15 14.17 02:24:11.97
420
PAJĄK Mateusz
Ing Tech Poland
1454 POL Dąbrowa Górnicza 01:39:14.88 --:--:--.-- 01:57:33.62 4:16 14.11 02:24:35.18
421
DYGACZ Sylwia
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2966 POL Katowice 01:38:49.13 --:--:--.-- 01:57:22.30 4:16 14.05 02:24:59.97
422
KRAWCZYK Kamil
2939 POL Tarnów 01:43:00.77 --:--:--.-- 02:00:47.65 4:17 14.05 02:25:11.04
423
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza 01:41:21.47 --:--:--.-- 02:00:07.69 4:18 13.99 02:25:49.35
424
LIPA Arkadiusz
2908 POL Zabrze 01:34:49.88 --:--:--.-- 01:55:19.52 4:18 13.99 02:25:54.01
425
GAWRON Paweł
Git Studio
2928 POL Żywiec 01:39:29.78 --:--:--.-- 01:58:47.74 4:18 13.99 02:26:04.62
426
ZACZYK Mariusz
2937 POL Będzin 01:37:41.77 --:--:--.-- 01:58:10.06 4:20 13.88 02:26:54.65
427
SITKO Stanisław
1844 POL Olkusz 01:42:13.76 --:--:--.-- 02:01:36.39 4:20 13.88 02:26:57.22
428
DRÓŻDŻ Zdzisław
2668 POL Żory 01:39:01.01 --:--:--.-- 01:57:56.22 4:20 13.88 02:27:04.58
429
KLEIN Michał
Okrąglik MTB Team
2925 POL Frydek 01:39:17.39 --:--:--.-- 01:59:37.13 4:20 13.88 02:27:15.05
430
SŁOCIŃSKA Aneta
SutriSept MTB Team
2666 POL Będzin 01:43:15.14 --:--:--.-- 02:00:40.72 4:21 13.82 02:27:21.19
431
CEROWSKI Maciek
2961 POL Katowice 01:40:46.12 --:--:--.-- 02:00:59.93 4:21 13.82 02:27:22.33
432
TOMANEK Damian
1715 POL Katowice 01:40:33.96 --:--:--.-- 02:00:14.06 4:21 13.82 02:27:47.85
433
GÓRNY Paweł
2903 POL Rybarzowice 01:41:29.62 --:--:--.-- 02:00:14.52 4:22 13.77 02:27:57.27
434
MAKOWIECKI Roman
Regress Riders
1353 POL Gliwice 01:44:07.28 --:--:--.-- 02:03:02.68 4:23 13.71 02:28:40.08
435
WERNER Paweł
2981 POL Koziegłowy 01:40:29.30 --:--:--.-- 02:00:55.35 4:24 13.65 02:29:07.37
436
SZNERCH Wojciech
2428 POL Tychy 01:42:43.47 --:--:--.-- 02:01:49.08 4:24 13.65 02:29:12.32
437
RUTANA Tomasz
2931 POL Siemianowice Śląskie 01:43:18.83 --:--:--.-- 02:02:01.04 4:24 13.65 02:29:12.40
438
BOROŃ Winicjusz
2535 POL Bedzin 01:36:32.93 --:--:--.-- 01:55:43.61 4:24 13.65 02:29:14.48
439
FICEK Rafał
2230 POL Mysłowice 01:42:41.07 --:--:--.-- 02:03:11.22 4:25 13.60 02:29:55.04
440
GŁADYSZ Roman
2631 POL Opole 01:41:00.99 --:--:--.-- 02:02:45.46 4:26 13.55 02:30:18.16
441
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec 01:44:20.25 --:--:--.-- 02:03:29.59 4:26 13.55 02:30:43.76
442
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1813 POL Chorzów 01:42:46.43 --:--:--.-- 02:04:45.08 4:27 13.49 02:31:06.71
443
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków 01:30:28.95 --:--:--.-- 02:05:40.33 4:29 13.44 02:31:57.33
444
BALCER Grzegorz
1105 POL Katowice 01:46:20.81 --:--:--.-- 02:06:04.48 4:30 13.39 02:32:30.92
445
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec 01:44:36.71 --:--:--.-- 02:04:50.16 4:30 13.33 02:32:55.80
446
JANICKI Damian
2374 POL Sosnowiec 01:43:31.09 --:--:--.-- 02:04:43.52 4:30 13.33 02:32:56.05
447
BRUDEK Anna
2484 POL Będzin 01:44:34.66 --:--:--.-- 02:04:01.39 4:31 13.33 02:33:13.91
448
JANIKOWSKI Wojciech
4 Partners
3098 POL Dąbrowa Górnicza 01:42:24.25 --:--:--.-- 02:06:02.12 4:32 13.28 02:33:49.49
449
KOCH Bartłomiej
2463 POL Będzin 01:44:20.10 --:--:--.-- 02:05:09.09 4:33 13.18 02:34:30.64
450
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń 01:46:04.93 --:--:--.-- 02:06:52.07 4:34 13.18 02:34:45.91
451
KWIATKOWSKI Krystian
TeamŻory
2669 POL Żory 01:46:46.75 --:--:--.-- 02:07:05.55 4:34 13.13 02:35:15.33
452
OCHOJSKI Dominik
Automobilklub Zamkowy
2987 POL Katowice 01:46:15.76 --:--:--.-- 02:06:30.47 4:36 13.08 02:35:54.58
453
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry 01:45:55.99 --:--:--.-- 02:07:20.94 4:37 13.03 02:36:48.28
454
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2157 POL Mysłowice 01:47:07.47 --:--:--.-- 02:09:51.98 4:38 12.98 02:37:00.52
455
LASEK Dawid
Nudel Team
3097 POL Katowice 01:51:24.20 --:--:--.-- 02:10:06.65 4:40 12.88 02:38:26.02
456
KROMA Tomasz
2994 POL Miasteczko Śląskie 01:49:16.40 --:--:--.-- 02:09:37.99 4:40 12.88 02:38:36.27
457
KOWALSKI Jarosław
KowaKnitwear
2825 POL Częstochowa 01:52:00.99 --:--:--.-- 02:13:11.68 4:44 12.69 02:40:38.82
458
ZAJĄC Grzegorz
2515 POL Sosnowiec 01:46:34.47 --:--:--.-- 02:08:51.20 4:44 12.69 02:40:41.65
459
KORENDO Bartosz
2980 POL Poraj 01:49:29.37 --:--:--.-- 02:11:39.44 4:44 12.69 02:40:52.75
460
KARCZ Tomasz
2291 POL Laziska Gorne 01:48:09.25 --:--:--.-- 02:09:56.31 4:45 12.69 02:40:58.56
461
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice 01:48:10.86 --:--:--.-- 02:10:02.84 4:45 12.69 02:41:02.00
462
KOCUR Daniel
OPEL ACTIVE TEAM
1587 POL Żernica 01:52:14.49 --:--:--.-- 02:13:28.47 4:47 12.59 02:42:07.87
463
KOZIŃSKI Krzysztof
2533 POL Dąbrowa Górnicza 01:52:25.63 --:--:--.-- 02:15:01.21 4:49 12.50 02:43:29.52
464
MALEC Grzegorz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1077 POL Witkowice 01:51:37.49 --:--:--.-- 02:14:19.32 4:52 12.32 02:45:18.63
465
BURZYNSKI Kamil
Dmk Invest Team
1364 POL Częstochowa 01:52:15.57 --:--:--.-- 02:15:38.86 5:01 11.97 02:50:19.43
466
ORLIK Fabiusz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1338 POL Mysłowice 01:45:08.80 --:--:--.-- 02:08:27.87 5:02 11.97 02:50:41.53
467
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2663 POL Kraków 02:02:49.98 --:--:--.-- 02:24:34.35 5:08 11.72 02:54:12.38
468
KUC Artur
SAINT-GOBAIN SQUAD
2989 POL Tychy 02:05:03.64 --:--:--.-- 02:26:53.39 5:10 11.64 02:55:29.20
469
KASPERCZYK Adam
KSPZ POLAREX
2244 POL Katowice 01:48:20.83 --:--:--.-- 02:26:27.21 5:13 11.53 02:57:00.26
470
BEDNARCZYK Dariusz
Sengam Sport Racing Team
1020 POL Zawiercie 02:01:01.27 --:--:--.-- 02:25:30.08 5:13 11.53 02:57:06.95
471
OZIMEK Stanisław
2798 POL Dąbrowa Górnicza 02:03:15.72 --:--:--.-- 02:26:10.29 5:17 11.37 02:59:15.79
472
SOSZYŃSKI Wojciech
SAINT-GOBAIN SQUAD
2977 POL Sosnowiec 02:05:04.15 --:--:--.-- 02:27:45.41 5:17 11.37 02:59:29.48
473
CISSOWSKI Paul
2984 POL Czechowice Dziedzice 01:31:02.14 02:17:57.02 --:--:--.-- 5:31 10.90 03:07:11.02
474
WĄCHALSKA Karolina
2923 POL Miasteczko Śląskie 02:09:11.65 --:--:--.-- 02:36:11.82 5:34 10.79 03:08:55.23
475
BENESIEWICZ Bogusława
1109 POL Radzyń Podlaski 02:13:00.11 --:--:--.-- 02:39:59.69 5:44 10.49 03:14:27.86
476
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz 02:17:49.82 --:--:--.-- 02:42:18.68 5:50 10.30 03:17:46.09
477
JAMROZIK Katarzyna
2717 POL Katowice 02:16:58.94 --:--:--.-- 02:45:26.42 6:11 9.71 03:30:05.11
478
DOMAŃSKI Mariusz
Okrąglik MTB Team
2924 POL Warszawa 02:23:07.92 --:--:--.-- 02:50:30.76 6:11 9.71 03:30:10.35
479
RABUS Radosław
Professional Team
2957 POL Wojkowice 01:32:11.88 02:10:00.55 --:--:--.-- 6:41 8.99 03:47:05.38
480
KOL Jakub
Unicycle Team Poland
2116 POL Katowice 02:46:12.78 --:--:--.-- 03:30:39.01 7:34 7.93 04:17:08.06
481
BERNAŚ Wiktoria
Dąbrowa Górnicza
2659 POL Dąbrowa Górnicza 02:56:51.20 --:--:--.-- 03:33:09.46 7:38 7.87 04:19:14.34
482
KURZYŃSKI Dariusz
1741 POL Zielonki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
483
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
484
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Team
1133 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
485
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
486
JOKEL Edyta
Kiwi Klub MTB
1399 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
487
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
488
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
489
FRYSTACKA Monika
1142 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
490
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
491
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1468 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
492
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
493
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
494
SANETRA Piotr
2687 POL Laliki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
495
PAJĄK Adam
1208 POL Radlin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
496
MIGDA Iwona
2440 POL Krakow --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
497
GÓRSKI Piotr
Hager Sport Team
1150 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
498
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
499
GOSZTYŁA Basia
PROFIDEA TEAM KRAKÓW
1993 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
500
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
501
OLSZAK Artur
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1852 POL Ustroń --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
502
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
503
KUŚNIERZ Łukasz
PLAST-MET TEAM MTB
2828 POL Krakow --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
504
KRZAK Marcin
MPEC S.A. w Krakowie
2505 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
505
ROGACZ Norbert
Kiwi Klub Mtb
2870 POL Jastrząb --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
506
BOGACZ Rafał
Nice JURA BIKE Częstochowa
1066 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
507
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
508
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
509
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
510
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
511
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
512
NIEDZIELKO Grzegorz
Bike Atelier Team
1903 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
513
KISZKA Łukasz
Szybki Truteń
2276 POL Jerzmanowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
514
BEJGROWICZ Dawid
Regress Riders
1350 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
515
KOWALCZYK Jakub
2213 POL Rędziny --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
516
PALKA Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2328 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
517
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1405 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
518
SKŁODOWSKI Dariusz
1816 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
519
SITAREK Agnieszka
MamCie
1568 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
520
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1302 POL Zabrze 01:23:41.57 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
521
BOCHENEK Bartosz
1285 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
522
PAROT Marcin
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1209 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
523
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
524
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 00:55:07.34 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
525
TOBIJASZ Michał
2036 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
526
MAKULSKI Piotr
1425 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
527
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
528
ŁĄDKA Bartosz
1950 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
529
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
530
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
531
TRELINSKI Przemyslaw
2799 POL Bedzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
532
GRZEGORZEK Czesław
KTK WANDRUS ŻORY
1511 POL Palowice 01:28:10.99 --:--:--.-- 01:41:32.37 - - DNF
533
PAWEŁCZYK Krzysztof
2876 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
534
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
535
SZUMOWSKI Wojtek
2997 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
536
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice 01:28:27.42 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
537
IMIELA Kamil
VeloKant
2006 POL Mysłowice 01:24:08.60 01:57:57.97 --:--:--.-- - - DNF
538
KRZYWKOWSKA Anna
2958 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
539
JAKUBOWSKI Waldek
1983 POL Oświęcim --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
540
KOWALCZYK Mirosław
2039 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
541
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy 01:04:36.58 --:--:--.-- 01:17:20.91 - - DNF
542
GUZ Daniel
2910 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
543
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
1839 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
544
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
1014 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
545
BRODA Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1333 POL Żory 01:12:16.97 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
546
SŁOWIAK Kamil
Grube Szychy
1554 POL Łaziska Górne --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
547
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1012 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
548
JAMA Mariusz
1157 POL Imielin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
549
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1362 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
550
BŁĘDZIŃSKA Weronika
3099 POL Nowa Słupia --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
551
TRZCIONKA Janusz
2985 POL Psary 01:36:37.98 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
552
OSUCHOWSKI Artur
2927 POL Kopalnia --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU