Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Psary

Psary, Polska
18.08.2019

Wyniki

Family 34 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
ZARENKIEWICZ Arkadiusz
Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria Głuch...
124 POL Głuchołazy 01:08:01.49 2:60 20.00 01:41:59.69
2
FOJCIK Jakub
276 POL Tarnowskie Góry 01:09:01.30 3:01 20.00 01:42:17.18
3
DWORAK Aleksander
Choma Team TSR
135 POL Nowe Chechło 01:13:12.37 3:12 18.89 01:48:16.70
4
PELCZAR Adam
Wataha
104 POL Kraków 01:13:22.64 3:12 18.89 01:48:17.07
5
ŻARDECKI Maksymilian
Puls Bike Team
249 POL Brzeg Dolny 01:12:41.52 3:12 18.78 01:48:25.39
6
KACZMARCZYK Tomasz
Victoria głuchołazy
293 POL Głuchołazy 01:15:19.89 3:18 18.28 01:51:42.15
7
WĘGRZYN Nikodem
Klub Kolarski Świerklany
166 POL Świerklany 01:12:40.68 3:18 18.28 01:51:46.32
8
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
183 POL Rybnik 01:14:51.76 3:19 18.18 01:52:29.64
9
ŚMICH Antoni
UKS FENIKS RYDUŁTOWY
171 POL Rydułtowy 01:15:58.37 3:20 17.99 01:53:14.24
10
AUGUSTYN Adam
Hołda Team
256 POL Kraków 01:17:28.99 3:21 17.89 01:53:46.86
11
WILIM Marko
226 POL Mszana 01:20:56.85 3:27 17.44 01:56:45.28
12
BOŻEK Igor
Atak Sport Gliwice
212 POL Pyskowice 01:13:13.98 3:32 17.00 01:59:48.24
13
AKSAMIT Jan
Team MB Szczyrk
122 POL Stryszawa 01:21:23.09 3:34 16.83 02:01:12.86
14
BERNAŚ Kamil
Dąbrowa Górnicza
168 POL Dąbrowa Górnicza 01:23:08.30 3:36 16.75 02:01:54.68
15
KRĘTOSZ Piotr
KIWI KLUB MTB
114 POL Mikołów 01:22:38.81 3:36 16.75 02:01:56.48
16
RYTWIŃSKI Sebastian
PGD Grupa
147 POL Bielsko-Biała 01:25:53.83 3:40 16.43 02:04:17.22
17
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom 01:25:29.29 3:43 16.19 02:05:52.43
18
SYRNICKA Julia
KLUB KOLARSKI ŻORY
158 POL Żory 01:26:09.35 3:45 16.04 02:07:25.31
19
JANIK Jakub
Opony Serafinowski
231 POL Pierściec 01:25:49.17 3:46 15.96 02:07:55.33
20
PUZIO Wojciech
Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy
128 POL Prudnik 01:27:19.32 3:47 15.89 02:08:20.93
21
NIEBORAS Tobiasz
Jerzy Mtb
216 POL Dziegielow 01:21:25.43 3:49 15.74 02:09:21.05
22
ZIÓŁKOWSKI Jakub
108 POL Gliwice 01:30:23.55 3:52 15.53 02:11:08.65
23
ROMAŃSKI Szymon
283 POL Gierałtowice 01:28:17.05 3:54 15.38 02:12:29.72
24
SWETY Sebastian
Rysianka Team
131 POL Węgierska Górka 01:29:20.63 3:58 15.11 02:14:45.26
25
BINDACZ Emilia
UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida SP 1 Ryd...
172 POL Rydułtowy 01:30:46.89 3:58 15.11 02:14:48.75
26
KURP Olaf
155 POL Jaworzno 01:33:39.59 4:02 14.91 02:16:59.03
27
ZAGÓRSKI Piotr
Wilczy Pakt
294 POL Antwerpia 01:31:36.79 4:04 14.78 02:17:58.61
28
ŻARCZYŃSKI Leon
SK SOKÓŁ TARNÓW
224 POL Tarnów 01:32:14.86 4:09 14.53 02:20:32.98
29
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
203 POL Gliwice 01:37:27.12 4:10 14.41 02:21:32.82
30
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
126 POL Knurów 01:38:16.39 4:13 14.29 02:22:56.15
31
TRZEWIK Mateusz
Victoria Katowice
287 POL Katowice 01:40:03.26 4:16 14.05 02:24:56.03
32
KUBIK Piotr
288 POL Małusy Wielkie 01:38:51.12 4:17 14.05 02:25:04.96
33
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
241 CZE Trinec 01:43:32.01 4:17 14.05 02:25:19.74
34
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 01:38:13.83 4:21 13.82 02:27:35.57
35
SŁOMKA Kinga
Kiwi Klub Mtb
204 POL Mikołów 01:41:53.94 4:23 13.71 02:28:52.06
36
SUCHY Klaudia
291 POL Gorki Wielkie 01:46:18.12 4:33 13.23 02:34:12.96
37
NIEBORAS Samuel
217 POL Dzięgielów 01:44:47.87 4:38 12.98 02:36:59.83
38
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 01:51:14.33 4:47 12.55 02:42:19.87
39
JANIK Jaś
OPONY SERAFINOWSKI
229 POL Pierściec 01:50:56.88 4:48 12.55 02:42:50.26
40
KUŚNIERZ Piotr
286 POL Dobrzeń Wielki 01:52:40.67 4:51 12.41 02:44:24.71
41
LATOŚ Aleksander
187 POL Będzin 01:50:57.44 4:55 12.23 02:46:43.90
42
WÓJCIK Igor
Żory
151 POL Żory 01:53:02.10 4:55 12.23 02:47:05.31
43
PODCHUL Wiktor
Deloitte Adventure Team
292 POL Siemianowice Śląskie 01:47:11.16 5:02 11.93 02:50:44.96
44
WYŻKIEWICZ Mateusz
211 POL Mikołów 01:54:41.26 5:02 11.93 02:50:57.51
45
BORYKA Borys
289 POL Dąbie 01:51:10.26 5:08 11.72 02:54:03.53
46
GUZIK Joanna
148 POL Sosnowiec 02:03:38.25 5:11 11.60 02:56:02.55
47
ZELMOZER Agata
127 POL Sosnowiec 02:00:23.03 5:16 11.41 02:58:47.23
48
STOLA Mateusz
290 POL Gliwice 02:03:13.71 5:17 11.37 02:59:11.46
49
KURZOK Aleksandra
Kiwi Klub MTB
112 POL Mikołów 02:03:06.41 5:21 11.26 03:01:28.78
50
ZAJĄC Albert
Regress Riders
218 POL Katowice 02:05:59.88 5:29 10.97 03:06:01.76
51
ZAJĄC Filip
Regress Riders
246 POL Katowice 02:06:02.45 5:29 10.97 03:06:10.27
52
SIKORA Antonina
LIV Women Cycling Team Czernica
106 POL Rybnik 02:09:02.96 5:34 10.79 03:09:02.42
53
DRÓŻGA Szymon
195 POL Świętochłowice 02:06:49.71 5:34 10.79 03:09:14.63
54
PUŁCZYŃSKI Kajetan
285 POL Perignano 02:13:01.10 5:35 10.76 03:09:25.23
55
BERNAŚ Kacper
Dąbrowa Górnicza
167 POL Dąbrowa Górnicza 02:14:19.00 5:37 10.69 03:10:47.06
56
DYSSY Nikodem
239 POL Sosnowiec 02:22:53.31 6:22 9.44 03:36:03.13
57
SZOŁTYSIK Natalia
RSN
303 POL Orzech 02:32:31.26 6:22 9.44 03:36:16.57
58
BERNAŚ Weronika
Dąbrowa Górnicza
196 POL Dąbrowa Górnicza 02:32:09.91 6:24 9.37 03:37:34.64
59
BERNAŚ Natalia
Dąbrowa Górnicza
169 POL Dąbrowa Górnicza 02:32:27.90 6:26 9.34 03:38:13.28
60
SZYMECZEK Amelia
AMS PLAN MTB TEAM
107 POL Buczkowice 02:53:17.58 7:23 8.13 04:11:00.90
61
GRZESICZEK Aleksandra
Kiwi klub MTB
111 POL Mikołów 01:44:05.78 - - DNF
62
TOKARSKA Milena
144 POL Łazy 01:16:44.57 - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU