Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Psary

Psary, Polska
18.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamkiewicz Marcin - PH / M40 POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

2. Bachowski Krzysztof - PH / M40 POL Kwaczała

Zapłacone

3. Badura Roman - PH / M40 POL Bytom Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

4. Barglik Jacek - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

5. Bażanowski Patryk - PH / M30 POL Cisownica

Zapłacone

6. Blazy Sławosz - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

7. Bochenek Bartosz - PH / M40 POL Myszków

Zapłacone

8. Bonk Tadeusz - PH / M50 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

9. Borek Joanna - PH / K40 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

10. Borek Stefan - PH / M0 POL Katowice KS Victoria Katowice

Zapłacone

11. Borek Tomasz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

12. Bosowski Tomasz - PH / M40 POL Paniówki

Zapłacone

13. Brachaczek Filip - PH / M30 POL Siemonia SIMTECH Nightriders

Zapłacone

14. Branny Piotr - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

15. Bugajski Mariusz - PH / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

16. Całek Mateusz - PH / M20 POL Jastrząb Paca Therapy-Spbikes.pl

Zapłacone

17. Chapelle Piter - PH / M30 POL Ruda Śląska DMK Invest
18. Chomiuk Patryk - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

19. Chomiuk Remigiusz - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

20. Chromik Szymon - PH / M30 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

21. Ciastoń Marek - PH / M50 POL Wojkowice Bike Atelier Team
22. Ciupek Remigiusz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
23. Czajka Paweł - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza SKF Team

Zapłacone

24. Czerwiński Tomasz - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

25. Dąbrowski Adam - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

26. Dębek Krystian - PH / M40 POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Zapłacone

27. Domżalski Zbigniew - PH / M60 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
28. Drabowicz Radosław - PH / M30 POL Bytom

Zapłacone

29. Fido Aleksander - PH / M0 POL Katowice KS Victoria Katowice
30. Frystacka Monika - PH / K30 POL Rybnik

Zapłacone

31. Gawlik Julian - F / C2 POL Rybnik Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe

Zapłacone

32. Globisz Sebastian - PH / M30 POL Tarnowskie Góry Bike Atelier Team
33. Gnat Dariusz - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier Team
34. Gomola Janusz - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
35. Górski Piotr - PH / M50 POL Będzin Hager Sport Team

Zapłacone

36. Gorzelany Ewa - PH / K40 POL Wisła HOTEL*** PODIUM WISŁA DIAGNOSTIX
37. Gosztyła Basia - PH / K40 POL Kraków PROFIDEA TEAM KRAKÓW

Zapłacone

38. Grudzień Krzysztof - PH / M40 POL Bładnice Dolne Odkrywcy Taurus Cycling Team
39. Grzesiczek Dawid - PH / M20 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
40. Grzmielewski Maciej - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

41. Herman Jarosław - PH / M50 POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team
42. Jakubowski Tomasz - PH / M40 POL Bielsko Biała Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl

Zapłacone

43. Jańczak Leszek - PH / M60 POL Pszczyna Łąka

Zapłacone

44. Janeczek Robert - PH / M40 POL Radzionków Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

45. Janik Beata - PH / K30 POL Pierściec Opony Serafinowski
46. Janik Przemysław - PH / M40 POL Pierściec Opony Serafinowski
47. Janus Szymon Tymon - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
48. Jany Błażej - PH / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

49. Kaczmarzyk Anna - PH / K30 POL Istebna Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
50. Kajdewicz Artur - PH / M40 POL Tychy

Zapłacone

51. Kalecińska Olga - F / D0 POL Wrocław

Zapłacone

52. Kamińska Oliwia - PH / K20 POL Gliwice Velonews.pl
53. Kapuściński Rafał - PH / M40 POL Sosnowiec Cart-Pack Team Sokół Bralin

Zapłacone

54. Kaszok Marcin - PH / M30 POL Katowice Odkrywcy Taurus Cycling Team
55. Kawalec Paweł - PH / M30 POL Sosnowiec
56. Kisiel Janusz - PH / M40 POL Ossy

Zapłacone

57. Klimczyk Jakub - PH / M0 POL Będzin

Zapłacone

58. Kmiotek Michał - PH / M30 POL Katowice Hołda Team

Zapłacone

59. Kocyan Lidia - PH / K40 POL Skoczów Opony Serafinowski
60. Kogut Paweł - PH / M20 POL Gliwice Pkd3D-Blog O Druku 3D

Zapłacone

61. Kolka Krzysztof - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

62. Kopciński Łukasz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

63. Kotarski Jacek - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
64. Kozakiewicz Marcin - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

65. Kramarzyk Piotr - PH / M30 POL Częstochowa Kww Team

Zapłacone

66. Krętosz Piotr - F / C3 POL Mikołów KIWI KLUB MTB
67. Krzemiński Tomasz - PH / M40 POL Bytom XELLECT
68. Kubuszok Marek - PH / M50 POL Świętochłowice Bike Atelier Team
69. Kucewicz Michał - PH / M30 POL Bytom CST 7R MTB TEAM
70. Kula Ireneusz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza
71. Kurzyński Dariusz - PH / M40 POL Zielonki

Zapłacone

72. Kuśka Adam - PH / M30 POL Jankowice Mikesz Team

Zapłacone

73. Kuśka Paweł - PH / M30 POL Jankowice

Zapłacone

74. Kutarasinski Tomasz - PH / M40 POL Jasienica Hołda Team

Zapłacone

75. Kutka Sławomir - PH / M30 POL Rybnik Quest Team

Zapłacone

76. Kuźmik Robert - PH / M40 POL Gliwice Febys

Zapłacone

77. Lalewicz Marcin - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

78. Ligęza Sławomir - PH / M30 POL Jaworzno Bike Atelier Team
79. Łakomska Katarzyna - PH / K40 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
80. Machura Oliwier - PH / M0 POL Bytom Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Zapłacone

81. Makulski Piotr - PH / M40 POL Będzin

Zapłacone

82. Maleński Wojciech - PH / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

83. Marszałek Adrian - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza FICOSA MTB TEAM

Zapłacone

84. Mieszczak Aleksander - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa
85. Migda Iwona - PH / K30 POL Krakow
86. Mitręga Patryk - PH / M30 POL Brenna Odkrywcy Taurus Cycling Team
87. Mróz Edyta - PH / K40 POL Tychy SKORUPA TRIATHLON

Zapłacone

88. Mucha Piotr - PH / M30 POL Będzin Sayyes Chatler Mtb Team

Zapłacone

89. Neumann Michał - PH / M30 POL Siemianowice Śląskie Cst 7R Mtb Team
90. Niesler Grzegorz - PH / M30 POL Ruda Slaska 2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

91. Nowak Krzysztof - PH / M30 POL Ruda Śląska Czyni Cuda Team

Zapłacone

92. Nowak Łukasz - PH / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

93. Nowakowski Marcin - F / C3 POL Gliwice RMF-HEG

Zapłacone

94. Nowiński Wiktor - PH / M30 POL Sosnowiec FICOSA TEAM

Zapłacone

95. Ochmann Michal - PH / M30 POL Tarnowskie Góry PHOM

Zapłacone

96. Paciepnik Marcin - PH / M40 POL Przystajń MTB Przystajn Team

Zapłacone

97. Pająk Adam - PH / M40 POL Radlin

Zapłacone

98. Pala Mateusz - PH / M30 POL Żarki Letnisko Paca Therapy - SPbikes.pl

Zapłacone

99. Paprocki Marcin - PH / M30 POL Bielsko-Biała Odkrywcy Taurus Cycling Team
100. Parot Marcin - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój SGS POLAND TEAM BIKE SECTION

Zapłacone

101. Pawłowska Maria - F / D3 POL Ustroń Mtb Ustroń Team

Zapłacone

102. Penkała Jan - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
103. Pilch Adam - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
104. Pitach Maciej - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza CST 7R MTB TEAM
105. Plucnarova Adela - F / D2 CZE Trinec Tj Tz Trinec

Zapłacone

106. Polak Agnieszka - PH / K30 POL Kłaj

Zapłacone

107. Pytka Tomasz - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

108. Raczek Zbyszek - PH / M40 POL Marklowice

Zapłacone

109. Reczyński Marcin - PH / M40 POL Kraków Cyclo Trener Team

Zapłacone

110. Rogacz Rafał - PH / M40 POL Skoczów OPONY SERAFINOWSKI
111. Rogozik Szymon - PH / M30 POL Gliwice
112. Różański Marcin - PH / M40 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders

Zapłacone

113. Rysztowski Michał - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Małpa Reden

Zapłacone

114. Sala Adam - PH / M30 POL Bielsko-Biała
115. Salon Piotr - PH / M20 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

116. Samborowski Adam - PH / M30 POL Tworóg Mały Saint Gobain Squad

Zapłacone

117. Sanetra Piotr - PH / M40 POL Laliki

Zapłacone

118. Uczestnik anonimowy - PH / M40 POL Sosnowiec Power Silesia
119. Serafinowska Dorota - PH / K50 POL Skoczów Opony Serafinowski
120. Serafinowski Bartłomiej - PH / M20 POL Skoczów Opony Serafinowski
121. Serafinowski Piotr - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
122. Siewert Denis - PH / M20 POL Zabrze Decathlon Gliwice

Zapłacone

123. Sikora Antonina - F / D0 POL Rybnik LIV Women Cycling Team Czernica

Zapłacone

124. Sikora Dariusz - PH / M30 POL Katowice
125. Sitko Stanisław - PH / M60 POL Olkusz

Zapłacone

126. Skowron Piotr - PH / M30 POL Gliwice BezSkalpela

Zapłacone

127. Skupień Marek - PH / M30 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

128. Śliwa Marcin - PH / M20 POL Chorzów

Zapłacone

129. Ślusarczyk Anna - PH / K40 POL Kostkowice

Zapłacone

130. Słomiany Paweł - PH / M30 POL Tarnowskie Góry 4 Partners

Zapłacone

131. Słomka Aleksander - PH / M50 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
132. Słomka Kinga - F / D1 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
133. Smalcerz Kinga - PH / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najlepszaforma.pl
134. Soswa Paweł - PH / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

135. Stawowy Szymon - PH / M20 POL Brzeszcze

Zapłacone

136. Stec Krystian - PH / M30 POL Skoczów Opony Serafinowski
137. Strokosz Dariusz - PH / M40 POL Szczerbice

Zapłacone

138. Stromczyński Maciej - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

139. Stronk Bogdan - PH / M50 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
140. Suwalski Antoni - F / C1 POL Olkusz OLM

Zapłacone

141. Szajbe Tomek - PH / M40 POL Chorzów iszkolne.pl

Zapłacone

142. Szałański Sylwester - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

143. Szarek Mateusz - PH / M30 POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

144. Szczepanik Artur - PH / M60 POL Poraj Poraj

Zapłacone

145. Szymański Robert - PH / M40 POL Katowice Bikehead

Zapłacone

146. Szymeczek Amelia - F / D1 POL Buczkowice AMS PLAN MTB TEAM

Zapłacone

147. Tobijasz Michał - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

148. Tomaszewski Adam - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

149. Walczak Rafał - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

150. Wieczorek Agnieszka - PH / K40 POL Częstochowa Rafako Orbea Mtb Team
151. Winsławski Jacek - PH / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

152. Witos Miłosz - PH / M30 POL Bielsko-Biała Niestowarzyszony

Zapłacone

153. Wojnar Janusz - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój SGS POLAND TEAM BIKE SECTION

Zapłacone

154. Wojtaszewski Tomasz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
155. Zawadzki Aleksander - PH / M60 POL Bibice Energo Nawigator

Zapłacone

156. Zelder Daniel - PH / M40 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
157. Ziółkowski Przemysław - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

158. Zmysłowski Daniel - PH / M40 POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec
159. Żołna Grzegorz - PH / M40 POL Bieruń

Zapłacone

160. Zynger Sebastian - PH / M30 POL Zgierz

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU