Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Racibórz

Racibórz, Polska
30.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Absalon Zbigniew - PH / M50 POL Rybnik Absalon Mtb Team

Zapłacone

2. Adam Mirosław - PH / M50 POL Szałsza

Zapłacone

3. Adamczyk Michał - PH / M50 POL Zagórze Tauron Wydobycie S.A.

Zapłacone

4. Adamczyk Sandra - PH / K20 POL Rydułtowy Orion Art-Stal Team

Zapłacone

5. Adamkiewicz Marcin - PH / M40 POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

6. Andrzejewska Aleksandra - PH / K30 POL Wisla BIKE.STORE BIELSKO

Zapłacone

7. Antoniak Daniel - PH / M30 POL Zabrze Regress Riders

Zapłacone

8. Augustyn Wojciech - PH / M40 POL Kraków Hołda Team

Zapłacone

9. Babik Dominik - PH / M40 POL Skoczów

Zapłacone

10. Baca Ryszard - PH / M60 POL Kraków

Zapłacone

11. Bachowski Krzysztof - PH / M40 POL Kwaczała

Zapłacone

12. Badura Roman - PH / M40 POL Bytom Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

13. Balcer Grzegorz - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

14. Balicki Piotr - PH / M30 POL Mysłowice Nova Trading Zakręceni Na Stale

Zapłacone

15. Baran Marcin - PH / M40 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

16. Barański Dariusz - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

17. Barczyk Robert - PH / M30 POL Klucze Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb

Zapłacone

18. Bardzyński Przemysław - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

19. Barglik Jacek - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

20. Bartoszek Damian - PH / M40 POL Katowice SCS OSOZ RACING TEAM

Zapłacone

21. Bażanowski Patryk - PH / M30 POL Cisownica

Zapłacone

22. Bednarz Paweł - PH / M30 POL Mikołów Odkrywcy Taurus

Zapłacone

23. Bejgrowicz Dawid - PH / M30 POL Gliwice Regress Riders

Zapłacone

24. Bekiesza Grzegorz - PH / M40 POL Wodzisław Ślaski Ks Forma Wodzisław Ślaski
25. Bem Jarosław - PH / M30 POL Bieruń

Zapłacone

26. Benesiewicz Bogusława - PH / K50 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

27. Berger Jurek - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

28. Bernacki Michał - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

29. Bernaś Kacper - F / C0 POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

30. Bernaś Kamil - F / C3 POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

31. Bernaś Natalia - F / D1 POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

32. Biener Karolina - PH / K0 POL Pyskowice Lemobike.eu-Koba Racing Team

Zapłacone

33. Biener Piotr - PH / M30 POL Pyskowice Lemonbike.eu-Koba Racing Team

Zapłacone

34. Bieniek Tadeusz - PH / M60 POL Boguchwała ZPE ZAPEL S.A.

Zapłacone

35. Biernacki Kamil - PH / M30 POL Świętochłowice

Zapłacone

36. Bigielmajer Adam - PH / M40 POL Przystajń MTB Przystajń Team

Zapłacone

37. Bindacz Emilia - F / D1 POL Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida SP 1 Rydułtowy

Zapłacone

38. Bindacz Jan - PH / M0 POL Rydułtowy

Zapłacone

39. Bisikiewicz Krzysztof - PH / M50 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

40. Biskup Julia - F / D3 POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

41. Biskup Marcin - PH / M40 POL Rybnik Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Zapłacone

42. Biss Damian - PH / M30 POL Tychy

Zapłacone

43. Blazy Sławosz - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

44. Bluszcz Jarosław - PH / M30 POL Zwonowice Mikesz Team

Zapłacone

45. Bluszcz Marcin - PH / M40 POL Zwonowice Mikesz Team

Zapłacone

46. Błaszkiewicz Michał - PH / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

47. Błażewski Dawid - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

48. Błażewski Przemysław - PH / M30 POL Ruda Śląska Czyni Cuda Team

Zapłacone

49. Bogacki Rafał - PH / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

50. Bogacz Rafał - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

51. Bojanowski Dariusz - PH / M40 POL Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team

Zapłacone

52. Bończyk Marcin - PH / M40 POL Zabrze

Zapłacone

53. Bonk Tadeusz - PH / M50 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

54. Borek Stefan - PH / M0 POL Katowice KS Victoria Katowice

Zapłacone

55. Bosowski Michał - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

56. Bosowski Tomasz - PH / M40 POL Paniówki

Zapłacone

57. Brachaczek Filip - PH / M30 POL Siemonia SIMTECH Nightriders

Zapłacone

58. Brachmański Filip - F / C2 POL Rybnik

Zapłacone

59. Branny Piotr - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

60. Breitkopf Tomasz - PH / M30 POL Zabrze Regress Riders

Zapłacone

61. Brożek Grzegorz - PH / M40 POL Mikołów K8 Body Art

Zapłacone

62. Brzeziok Wioleta - PH / K20 POL Rydułtowy Liv Feniks Womens Cycling Team

Zapłacone

63. Budzyn Łukasz - PH / M40 POL Rybnik bROWERek Team

Zapłacone

64. Bugajski Mariusz - PH / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

65. Burzynski Kamil - PH / M20 POL Częstochowa Dmk Invest Team

Zapłacone

66. Całek Mateusz - PH / M20 POL Jastrząb Paca Therapy-Spbikes.pl

Zapłacone

67. Celej Zbigniew - PH / M50 POL Bukowno
68. Chabowski Sebastian - PH / M30 POL Ustroń -

Zapłacone

69. Chachaj Adam - PH / M40 POL Krasnystaw PGE Dystrybucja S.A.
70. Chapelle Piter - PH / M30 POL Ruda Śląska DMK Invest
71. Charchuła Dariusz - PH / M40 POL Mysłowice SutriSept MTB Team

Zapłacone

72. Chłąd Łukasz - PH / M30 POL Sosnowiec Nova Trading Zakręceni Na Stale

Zapłacone

73. Chomiuk Patryk - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

74. Chomiuk Remigiusz - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

75. Chowaniak Dominika - PH / K20 POL Sucha Beskidzka

Zapłacone

76. Chromik Szymon - PH / M30 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

77. Ciastoń Marek - PH / M50 POL Wojkowice Bike Atelier Team
78. Cieślikiewicz Urszula - PH / K40 POL Racibórz

Zapłacone

79. Ciszek Bartosz - PH / M30 POL Zabrze Regress Riders

Zapłacone

80. Ciupek Remigiusz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
81. Ciura Jakub - PH / M30 POL Brzesko Tauron Dystrybucja S.A.

Zapłacone

82. Cwajna Wojciech - PH / M30 POL Nieborowice

Zapłacone

83. Ćwik Marek - PH / M50 POL Bytom S Pixel Bike Team

Zapłacone

84. Ćwik Monika - PH / K40 POL Jaworzno TAURON Wydobycie S.A.

Zapłacone

85. Cywiński Paweł - PH / M40 POL Rzeszów ETI POLAM

Zapłacone

86. Czaja Jacek - PH / M40 POL Radzionków SIMTECH Nightriders

Zapłacone

87. Czapla Adam - PH / M30 POL Katowice Dmk Invest Team

Zapłacone

88. Czarnecki Wiktor - PH / M0 POL Zawiercie Sengam Sport Racing Team

Zapłacone

89. Czarnocki Dawid - PH / M30 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

90. Czarnota Patryk - PH / M20 POL Olkusz PLAST-MET TEAM MTB

Zapłacone

91. Czarny Piotr 1126 PH / M30 POL Bojanów

Zapłacone

92. Czepiel Łukasz - PH / M40 POL Krapkowice ... Okr Bike Team

Zapłacone

93. Czerner Grzegorz - PH / M40 POL Czerwionka-Leszczyny BB MTB TEAM

Zapłacone

94. Czerwiński Krzysztof - F / C0 POL Kraków

Zapłacone

95. Czerwiński Zbigniew - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

96. Czudek Mariusz - PH / M40 POL Skoczow

Zapłacone

97. Czyrwik Rafał - PH / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

98. Dąbrowski Adam - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

99. Daniel Wojciech - PH / M20 POL Kraków

Zapłacone

100. Daniel Zbigniew - PH / M50 POL Kraków

Zapłacone

101. Dębek Krystian - PH / M40 POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Zapłacone

102. Di-Giusto Piotr - PH / M40 POL Częstochowa Nice Jura Bike Częstochowa

Zapłacone

103. Dobosz Jarosław - PH / M30 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

104. Dobry Oskar - PH / M20 POL Frydek

Zapłacone

105. Domżalski Zbigniew - PH / M60 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
106. Drabik Paulina - F / D3 POL Katowice

Zapłacone

107. Drabowicz Radosław - PH / M30 POL Bytom

Zapłacone

108. Drobisz Piotr - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

109. Dróżdż Marek - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Bikehead
110. Drzeniek Krzysztof - PH / M30 POL Rzuchów

Zapłacone

111. Drzeniek Marcin - PH / M30 POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

112. Drzewiecki Rafał - PH / M50 POL Olkusz

Zapłacone

113. Dudek Eliza - PH / K30 POL Rybnik

Zapłacone

114. Dudek Izabela - PH / K40 POL Sosnowiec Peva Polska Mtb Team

Zapłacone

115. Dudek Jakub - PH / M40 POL Sosnowiec Peva Polska Mtb Team

Zapłacone

116. Dudek Szymon - PH / M30 POL Wieprz

Zapłacone

117. Dusik Sebastian - PH / M20 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

118. Duźniak Pawel - PH / M30 POL Krzeszowice Eksploterm Sp. z o o.

Zapłacone

119. Dworak Aleksander - F / C2 POL Nowe Chechło Choma Team TSR

Zapłacone

120. Dybał Jakub - PH / M0 POL Wygiełzów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

121. Dylong Rafał - PH / M40 POL Zabrze OPEL ACTIVE TEAM

Zapłacone

122. Dziacko Artur - PH / M40 POL Chorzów CZYNI CUDA Team

Zapłacone

123. Falfus Radosław - PH / M20 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

124. Fałek Dawid - PH / M40 POL Mysłowice Choma Sport Trener

Zapłacone

125. Fastriok Marek - PH / M40 POL Zabrze ProService Racing Team

Zapłacone

126. Fiałkiewicz Anna - PH / K30 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

127. Fiałkiewicz Filip - F / C3 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

128. Fiałkiewicz Maciej - PH / M40 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

129. Ficek Bogusław - PH / M50 POL Konstancin Jeziorna PGNIG Termika

Zapłacone

130. Ficek Michał - PH / M20 POL Mysłowice Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team

Zapłacone

131. Ficek Rafał - PH / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

132. Fido Aleksander - PH / M0 POL Katowice KS Victoria Katowice
133. Fidytek Tomasz - PH / M40 POL Jaworzno Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
134. Filipczak Dariusz - PH / M50 POL Strzelce Opolskie AZAZEL TEAM

Zapłacone

135. Filipiak Krystian - PH / M30 POL Mikołów

Zapłacone

136. Franiczek Patryk - PH / M20 POL Rybnik

Zapłacone

137. Fryda Aneta - PH / K40 POL Nowa Ruda

Zapłacone

138. Fryda Marek - PH / M40 POL Gliwice Proservice Racing Team

Zapłacone

139. Fudal Michał - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

140. Fudali Marcin - PH / M40 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

141. Gabriel Grzegorz - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

142. Gągałka Dariusz - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

143. Galman Adam - PH / M40 POL Gliwice ProService Racing Team

Zapłacone

144. Galowy Marek - PH / M40 POL Katowice Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

145. Gałka Rafał - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

146. Gałuch Paweł - PH / M30 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

147. Gawlas Tomasz - PH / M20 POL Górki Wielkie Opony Serafinowski

Zapłacone

148. Gawron Stanislaw - PH / M50 POL Bytom Rowerowy Bytom-Roweek

Zapłacone

149. Giemza Halina - PH / K30 POL Skrbeńsko TOMAZI BIKE TEAM
150. Gierlotka Wiktor - PH / M20 POL Katowice Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

151. Gieron Artur - PH / M30 POL Racibórz

Zapłacone

152. Ginalski Grzegorz - PH / M40 POL Racibórz Rafako Orbea Mtb Team

Zapłacone

153. Globisz Sebastian - PH / M30 POL Tarnowskie Góry Bike Atelier Team
154. Gładysz Michał - PH / M30 POL Rudniki Alkopedaly

Zapłacone

155. Głód Wojciech - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

156. Głodek Grzegorz - PH / M50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

157. Głombik Mateusz 1585 PH / M20 POL Krapkowice Okr Bike Team

Zapłacone

158. Gnat Dariusz - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier Team
159. Godlewski Kamil - PH / M20 POL Mikołów

Zapłacone

160. Gomola Janusz - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
161. Gomoluch Mariusz - PH / M30 POL Ruda Śląska Czyni Cuda Team

Zapłacone

162. Gomółka Bartosz - PH / M30 POL Mysłowice Nova Trading Zakręceni Na Stale

Zapłacone

163. Gondorowicz Lech - PH / M40 POL Bielsko-Biała Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

164. Gondro Dominik - PH / M0 POL Konopiska Nice JURA BIKE Częstochowa
165. Górecka Iwona - PH / K40 POL Szczerbice

Zapłacone

166. Górecki Daniel - PH / M0 POL Szczerbice

Zapłacone

167. Górecki Jarosław - PH / M40 POL Świętochłowice MAG-KRAK TEAM

Zapłacone

168. Górski Piotr - PH / M50 POL Będzin Hager Sport Team

Zapłacone

169. Gorzelany Ewa - PH / K40 POL Wisła HOTEL*** PODIUM WISŁA DIAGNOSTIX
170. Gosztyła Basia - PH / K40 POL Kraków PROFIDEA TEAM KRAKÓW

Zapłacone

171. Grabowski Zbigniew - PH / M50 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
172. Graca Sławomir - PH / M50 POL Dankowice Bike.Store.Bielsko

Zapłacone

173. Gregorczyk Cezary - PH / M40 POL Żarki Tauron Wydobycie S.A. /Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

174. Grigoriew Mikołaj - F / C1 POL Bytom ZRYCIOLE

Zapłacone

175. Grigoriew Olaf - F / C2 POL Bytom ZRYCIOLE

Zapłacone

176. Grudzień Krzysztof - PH / M40 POL Bładnice Dolne Odkrywcy Taurus Cycling Team
177. Grzanka Łukasz - PH / M30 POL Krzywopłoty

Zapłacone

178. Grzebinoga Michał - PH / M30 POL Brzeszcze TAURON Wydobycie S.A.

Zapłacone

179. Grzegorski Tomasz - PH / M40 POL Mikołów

Zapłacone

180. Grzegorzek Czesław - PH / M50 POL Palowice KTK WANDRUS ŻORY

Zapłacone

181. Grzesiczek Damian - PH / M20 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

182. Grzesiczek Dawid - PH / M20 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

183. Grzyb Mariusz - PH / M30 POL Częstochowa DMK Ivest Team

Zapłacone

184. Gutkowski Szymon - PH / M30 POL Grodzisk Mazowiecki PKP Energetyka

Zapłacone

185. Guzik Grzegorz - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

186. Guzik Joanna - F / D3 POL Sosnowiec

Zapłacone

187. Hajduczek Grzegorz - PH / M40 POL Rzuchów

Zapłacone

188. Hajduk Andrzej - PH / M50 POL Boguchwała ZPE ZAPEL S.A.

Zapłacone

189. Hapek Andrzej - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

190. Harężlak Zbigniew - PH / M50 POL Racibórz

Zapłacone

191. Herman Jarosław - PH / M50 POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team

Zapłacone

192. Hofman Jakub - F / C3 POL Chorzów HOFMAN Team

Zapłacone

193. Hofman Jonasz - F / C3 POL Chorzów HOFMAN Team

Zapłacone

194. Hruby Piotr - PH / M20 POL Zator

Zapłacone

195. Hrynko Andrzej - PH / M60 POL Sosnowiec

Zapłacone

196. Hyla Damian - PH / M0 POL Zdzieszowice

Zapłacone

197. Jabczyński Tomasz - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

198. Jachna Sylwester - PH / M40 POL Chełmek
199. Jackowicz-Korczyński Radosław - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

200. Jagielski Damian - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

201. Jakubiak Jarosław - PH / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

202. Jakubowski Tomasz - PH / M40 POL Bielsko Biała Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl

Zapłacone

203. Jańczak Leszek - PH / M60 POL Pszczyna Łąka

Zapłacone

204. Janda Julia - PH / K20 POL Żory bike.store Bielsko

Zapłacone

205. Janeczek Marcin - PH / M20 POL Katowice

Zapłacone

206. Janik Beata - PH / K30 POL Pierściec Opony Serafinowski
207. Janik Jarosław - PH / M30 POL Stryszawa

Zapłacone

208. Janik Przemysław - PH / M40 POL Pierściec Opony Serafinowski
209. Janus Szymon Tymon - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec

Zapłacone

210. Jany Błażej - PH / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

211. Jarczyk Mirosław - PH / M50 POL Żory Opony Serafinowski

Zapłacone

212. Jarecka Agnieszka - PH / K30 POL Mikołów Odkrywcy Taurus Cycling Team
213. Jarosz Piotr - PH / M40 POL Zabrze

Zapłacone

214. Jasiulek Tomasz - PH / M30 POL Orzesze

Zapłacone

215. Jędrys Arkadiusz - PH / M40 POL Kraków Krak-Mix

Zapłacone

216. Jędrzejczyk Adam - PH / M40 POL Rybnik bROWERek team
217. Jędrzejowski Dominik - PH / M40 POL Łódź APATOR ELKOMTECH
218. Jekel Marcin - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

219. Jendrysik Damian - PH / M30 POL Gliwice AtakSport Gliwice

Zapłacone

220. Jodłowski Grzegorz - PH / M50 POL Świerklany Ex Miners Bike Gang

Zapłacone

221. Jokel Michał - PH / M30 POL Chorzów Kiwi Klub MTB

Zapłacone

222. Jona Dawid - PH / M20 POL Ruda Śląska 2B3Sport

Zapłacone

223. Jośko Tymoteusz - F / C1 POL Żory

Zapłacone

224. Jureczka Łukasz - PH / M20 POL Bojanów Eko-Okna Team

Zapłacone

225. Jureczko Rafal - PH / M40 POL Olkusz Olkuszbiega
226. Kaczmarzyk Anna - PH / K30 POL Istebna Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
227. Kafel Jan - PH / M0 POL Katowice

Zapłacone

228. Kajdewicz Artur - PH / M40 POL Tychy

Zapłacone

229. Kalecińska Olga - F / D0 POL Wrocław

Zapłacone

230. Kalinowski Artur - PH / M40 POL Będzin #mamkorbe

Zapłacone

231. Kalita Marcin - PH / M30 POL Chełmek Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

232. Kalitka Adrian - PH / M40 POL Wrocław TST KOGENERACJA

Zapłacone

233. Kalus Rafał - PH / M40 POL Bytom

Zapłacone

234. Kałuża Robert - PH / M30 POL Zabrze Partacze Racing Team

Zapłacone

235. Kamińska Oliwia - PH / K20 POL Gliwice Velonews.pl
236. Kamiński Jacek - PH / M30 POL Gliwice Romet Factory Team

Zapłacone

237. Kania Krzysztof - PH / M30 POL Żory

Zapłacone

238. Kapellak Adriana - PH / K20 POL Rybnik Absalon MTB Team

Zapłacone

239. Kapica Marek - PH / M30 POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

240. Kapuściński Michał - PH / M20 POL Sosnowiec Cart-Pack Team Sokół Bralin

Zapłacone

241. Kapuściński Rafał - PH / M40 POL Sosnowiec Cart-Pack Team Sokół Bralin

Zapłacone

242. Kapusta Jarosław - PH / M40 POL Piaseczno PGNIG Termika

Zapłacone

243. Karczmarek Tomasz - PH / M20 POL Dąbrowa Górnicza SzybkiSzpil

Zapłacone

244. Karkoszka Andrzej - PH / M0 POL Tychy Kiwi Klub MTB

Zapłacone

245. Karolińska Julita - PH / K40 POL Czeladź
246. Karski Michał - PH / M40 POL Cieszyn

Zapłacone

247. Kasprowiak Karol - PH / M50 POL Gliwice EuroBikeKaczmarekElectricTeam

Zapłacone

248. Kasza Paweł - PH / M30 POL Racibórz

Zapłacone

249. Kaszok Marcin - PH / M30 POL Katowice odkrywcy taurus cycling team
250. Kaszuba Paweł - PH / M40 POL Olkusz

Zapłacone

251. Kawalec Paweł - PH / M30 POL Sosnowiec
252. Kędzior Piotr - PH / M40 POL Racibórz Rafako Orbea Mtb Team

Zapłacone

253. Kempa Piotr - F / C3 POL Pilchowice

Zapłacone

254. Kieruzel Łukasz - PH / M30 POL Katowice Nudel Team

Zapłacone

255. Kisiecki Damian - PH / M30 POL Katowice Nova Trading Zakręceni Na Stale

Zapłacone

256. Kisiel Janusz - PH / M40 POL Ossy

Zapłacone

257. Kiszel Jakub - PH / M0 POL Rybnik Klub Kolarski Świerklany

Zapłacone

258. Klebach Grzegorz - PH / M40 POL Malinowice

Zapłacone

259. Klimkiewicz Piotr - PH / M40 POL Legionowo PGNIG Termika

Zapłacone

260. Klupa Dariusz - PH / M50 POL Kraków Daro Bike Mtb
261. Kmiotek Michał - PH / M30 POL Katowice Hołda Team

Zapłacone

262. Kochańczyk Jakub - PH / M0 POL Gliwice

Zapłacone

263. Kocyan Lidia - PH / K40 POL Skoczów Opony Serafinowski
264. Kogut Paweł - PH / M20 POL Gliwice Pkd3D-Blog O Druku 3D

Zapłacone

265. Kolka Krzysztof - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

266. Kołaczyk Robert - PH / M20 POL Częstochowa DMK INVEST TEAM

Zapłacone

267. Kołatek Tomek - PH / M50 POL Bełchatów Cyclo Energia Elektrownia Bełchatów
268. Kołodziej Sebastian - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

269. Konieczny Marcin - PH / M30 POL Częstochowa Dmk Invest Team

Zapłacone

270. Konieczny Marcin - PH / M40 POL Siemianowice Śląskie Sayyes Chatler MTB Team

Zapłacone

271. Konopka Paweł - PH / M20 POL Ogrodzieniec

Zapłacone

272. Kopciński Łukasz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

273. Kopeć Patryk - PH / M20 POL Wolbrom

Zapłacone

274. Kopiszka Łukasz 2018 PH / M30 POL Ornontowice Alfa-System

Zapłacone

275. Korek Tomasz - PH / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

276. Korona Lena - F / D1 POL Gliwice Rejowa Grupa Rowerowa Reja

Zapłacone

277. Korzonek Adam - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

278. Kosierkiewicz Piotr - PH / M30 POL Racibórz

Zapłacone

279. Koszorek Bartosz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

280. Kotarski Jacek - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec

Zapłacone

281. Kotasiński Zbigniew - PH / M40 POL Częstochowa
282. Kotłowski Arkadiusz - PH / M40 POL Zdzieszowice Cardio-Sport Scott MTB TEAM

Zapłacone

283. Kotuliński Tomasz - PH / M40 POL Sosnowiec Bikehead

Zapłacone

284. Kowalski Adrian - PH / M30 POL Oświęcim Polska

Zapłacone

285. Kozakiewicz Marcin - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

286. Kozyra Jacek - PH / M40 POL Rybnik flaki wypruli na rowerze

Zapłacone

287. Kramarzyk Piotr - PH / M30 POL Częstochowa Kww Team

Zapłacone

288. Krawczyk Kamil - PH / M20 POL Żywiec

Zapłacone

289. Krętosz Piotr - F / C3 POL Mikołów KIWI KLUB MTB
290. Kros Aleksander - F / C1 POL Kraków

Zapłacone

291. Krzak Maciej - PH / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

292. Krzemiński Tomasz - PH / M40 POL Bytom XELLECT
293. Krzysteczko Piotr - PH / M30 POL Mikołów Proservice Racing Team

Zapłacone

294. Kubicki Piotr - PH / M40 POL Bytom Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

295. Kubieniec Kazimierz - PH / M60 POL Rybnik Inqel Marcin Kubieniec

Zapłacone

296. Kubuszok Marek - PH / M50 POL Świętochłowice Bike Atelier Team
297. Kucewicz Michał - PH / M30 POL Bytom CST 7R MTB TEAM

Zapłacone

298. Kucharek Damian - PH / M20 POL Warszawa PGNIG Termika

Zapłacone

299. Kuczyński Krzysztof - PH / M40 POL Gliwice Bike Atelier Team
300. Kudzia Leszek - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

301. Kukurba Mikołaj - PH / M30 POL Gliwice Romet Factory Team

Zapłacone

302. Kula Andrzej - PH / M50 POL Katowice

Zapłacone

303. Kula Bogdan - PH / M50 POL Pszczyna

Zapłacone

304. Kula Ireneusz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

305. Kula Mateusz - PH / M30 POL Bieruń

Zapłacone

306. Kulawik Przemysław - PH / M30 POL Regulice Międzymiastowi MTB

Zapłacone

307. Kulesza Mateusz - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

308. Kuriata Robert - PH / M30 POL Bestwina Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

309. Kurkowski Marcin - PH / M40 POL Sosnowiec Nova Trading Zakręceni Na Stale

Zapłacone

310. Kurpiewski Ryszard - F / C0 POL Pietrzykowice MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław

Zapłacone

311. Kuśka Paweł - PH / M30 POL Jankowice

Zapłacone

312. Kutarasinski Tomasz - PH / M40 POL Jasienica Hołda Team

Zapłacone

313. Kutka Sławomir - PH / M30 POL Rybnik Quest Team

Zapłacone

314. Kwiatek Michał - PH / M0 POL Nawojowa Góra CST 7R MTB TEAM
315. Kwiecień Marcin - PH / M40 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

316. Kwieciński Michał - PH / M30 POL Będzin SutriSept MTB Team

Zapłacone

317. Kwietniewski Łukasz - PH / M30 POL Kaczyce

Zapłacone

318. Lacheta Adrian - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

319. Lalewicz Marcin - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

320. Lebiecka Karolina - PH / K20 POL Katowice Ing Tech Poland

Zapłacone

321. Lech Paweł - PH / M40 POL Czeladź

Zapłacone

322. Lempart Bartosz - PH / M30 POL Kobiór Hager Bike Team

Zapłacone

323. Lepczyński Tomasz - PH / M20 POL Chorzów

Zapłacone

324. Leśniak Anna - PH / K20 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa
325. Leśniak Marcin - PH / M40 POL Częstochowa

Zapłacone

326. Lewandowski Janusz - PH / M60 POL Koniaków Alva1- Rowery.ruda.pl Team

Zapłacone

327. Lewinski Miroslaw - PH / M50 POL Ryczowek

Zapłacone

328. Ligęza Sławomir - PH / M30 POL Jaworzno Bike Atelier Team
329. Lorens Michał - PH / M40 POL Mikołów

Zapłacone

330. Lubszczyk Mirosław - PH / M40 POL Knurów Febys Bike Team

Zapłacone

331. Ładziński Jakub - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

332. Łakomska Katarzyna - PH / K40 POL Ruda Śląska Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
333. Łapin Marek - PH / M40 POL Racibórz Rafako Orbea Mtb Team

Zapłacone

334. Łapin Mirela - PH / K40 POL Racibórz Rafako Orbea Mtb Team

Zapłacone

335. Łata Michał - PH / M30 POL Rybnik Formini Team

Zapłacone

336. Ławreszuk Łukasz - PH / M20 POL Kraków Ing Tech Poland

Zapłacone

337. Łopatecki Rafał - PH / M30 POL Bielsko-Biała Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

338. Łuczak Krzysztof - PH / M50 POL Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team

Zapłacone

339. Łyżwiński Grzegorz - PH / M30 POL Sosnowiec SAYYES Chatler MTB team
340. Machul Dawid - PH / M0 POL Łaziska Górne Grube Szychy

Zapłacone

341. Maciejowski Przemysław - PH / M30 POL Zabierzów Bikeboard
342. Macionczyk Jacek - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

343. Macura Tomasz - PH / M40 POL Pogwizdów

Zapłacone

344. Madowicz Paweł - PH / M40 POL Będzin BIKEHEAD

Zapłacone

345. Magott Kamil - PH / M20 POL Wieluń studiowesel.pl

Zapłacone

346. Majchrzak Adam - PH / M40 POL Racibórz

Zapłacone

347. Makulski Piotr - PH / M40 POL Będzin

Zapłacone

348. Malik Tomasz - PH / M30 POL Chorzów EXERGON

Zapłacone

349. Malina Bartłomiej - PH / M20 POL Sosnowiec Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
350. Malina Jakub - PH / M30 POL Jaworzno TAURON Wydobycie S.A.

Zapłacone

351. Małek Hubert - PH / M30 POL Częstochowa DMK INVEST TEAM

Zapłacone

352. Małysz Sławomir - PH / M40 POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

353. Mandrela Piotr - PH / M40 POL Rybnik

Zapłacone

354. Mania Sebastian - PH / M30 POL Katowice Dmk Invest Team

Zapłacone

355. Mańka Patryk - PH / M0 POL Łazy Sengam Sport Racing Team

Zapłacone

356. Mann Grzegorz - PH / M40 POL Zabrze

Zapłacone

357. Markiel Jacek - PH / M20 POL Wyry
358. Markiel Michał - PH / M30 POL Wyry

Zapłacone

359. Markiewicz Joanna - PH / K40 POL Szczejkowice

Zapłacone

360. Markiewka Dawid - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

361. Markiewka Wojciech - PH / M40 POL Katowice Gomola Trans Airco
362. Maroszek Adam - PH / M40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

363. Martynowicz Andrzej - PH / M60 POL Gliwice

Zapłacone

364. Martynowicz Katarzyna - PH / K50 POL Gliwice

Zapłacone

365. Marzec Paweł - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

366. Masina Przemysław - PH / M30 POL Konopiska DMK Invest Team

Zapłacone

367. Maślanka Artur - PH / M30 POL Żory -w-

Zapłacone

368. Maślanka Mariusz - PH / M30 POL Bielsko-Biała Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
369. Matejuk Krzysztof - PH / M30 POL Katowice Ing Tech Poland

Zapłacone

370. Matura Agnieszka - PH / K30 POL Knurów ProService Racing Team

Zapłacone

371. Matusik Dawid - PH / M30 POL Żory

Zapłacone

372. Matuszak Tomasz - PH / M30 POL Gliwice

Zapłacone

373. Matuszkiewicz Anna - PH / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

374. Matuszkiewicz Radosław - PH / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

375. Mazur Paweł - PH / M30 POL Katowice Nudel Team

Zapłacone

376. Mazurek Sławomir - PH / M40 POL Żyrardów PGE Dystrybucja S.A.

Zapłacone

377. Michalak Paweł - PH / M40 POL Bełchatów Cyclo Energia TSiR Jupiter Elektrownia Bełchatów
378. Michalski Marcin - PH / M30 POL Siemianowice Śląskie Sportgang Wysportowani Racing Team

Zapłacone

379. Miejłuk Daniel - PH / M30 POL Skoczów

Zapłacone

380. Mieszczak Aleksander - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

381. Miętkiewicz Jacek - PH / M40 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

382. Miętkiewicz Katarzyna - PH / K30 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

383. Mika Waldemar - PH / M40 POL Bielsko-Biała
384. Miler Zbigniew - PH / M50 POL Niemodlin

Zapłacone

385. Miśków Mariusz - PH / M40 POL Żory Misiek na Bajku

Zapłacone

386. Mitręga Patryk - PH / M30 POL Brenna Odkrywcy Taurus Cycling Team
387. Mojżesz Agnieszka - PH / K20 POL Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

388. Mróz Edyta - PH / K40 POL Tychy

Zapłacone

389. Mróz Rafał - PH / M40 POL Sosnowiec
390. Mrugała Łukasz - PH / M30 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders

Zapłacone

391. Mucha Piotr - PH / M30 POL Będzin Sayyes Chatler Mtb Team

Zapłacone

392. Mucha Tomasz - PH / M40 POL Katowice TOTEM Sport Team

Zapłacone

393. Muras Oskar - PH / M20 POL Żory

Zapłacone

394. Musiał Marcin - PH / M30 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

395. Musiał Michał - PH / M30 POL Chorzów KIWI KLUB MTB

Zapłacone

396. Musioł Rafał - PH / M0 POL Mikołów Proservice Racing Team

Zapłacone

397. Myma Dariusz - PH / M40 POL Sosnowiec myma

Zapłacone

398. Mytnik Maciej - PH / M20 POL Żory PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM

Zapłacone

399. Neumann Michał - PH / M30 POL Siemianowice Śląskie Cst 7R Mtb Team

Zapłacone

400. Niciejewski Piotr - PH / M40 POL Knurow Pro Service racing team
401. Niechciał Piotr - PH / M30 POL Będzin

Zapłacone

402. Niemiec Krzysztof - PH / M40 POL Radlin KAEN Sport

Zapłacone

403. Niesler Grzegorz - PH / M30 POL Ruda Slaska 2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

404. Niesporek Alexander - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

405. Niżewski Jarosław - PH / M40 POL Tarnowskie Góry Simtech Nightriders

Zapłacone

406. Nogieć Damian - PH / M40 POL Kraków

Zapłacone

407. Nowak Krzysztof - PH / M40 POL Żarnowa ZPE ZAPEL S.A.

Zapłacone

408. Nowak Krzysztof - PH / M30 POL Ruda Śląska Czyni Cuda Team

Zapłacone

409. Nowakowski Marcin - F / C3 POL Gliwice RMF-HEG

Zapłacone

410. Obersztalski Paweł - PH / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

411. Obst Anna - PH / K40 POL Zamość PGE Dystrybucja S.A.
412. Obuchowski Robert - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Leader Fox Mtb Team

Zapłacone

413. Ochojski Dominik - PH / M40 POL Katowice Automobilklub Zamkowy

Zapłacone

414. Okrzesik Artur - PH / M30 POL Tychy

Zapłacone

415. Orlik Fabiusz - PH / M30 POL Mysłowice Nova Trading Zakręceni Na Stale

Zapłacone

416. Orzech Tomasz - PH / M30 POL Istebna

Zapłacone

417. Ostapiuk Marcin - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

418. Paciepnik Marcin - PH / M40 POL Przystajń MTB Przystajn Team

Zapłacone

419. Paczucha Paweł - PH / M50 POL Konstancin-Jeziorna PGNIG Termika

Zapłacone

420. Pajączkowski Michał - PH / M30 POL Mysłowice Nova Trading Zakręceni na Stale

Zapłacone

421. Pająk Mateusz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Ing Tech Poland

Zapłacone

422. Pala Mateusz - PH / M30 POL Żarki Letnisko Paca Therapy - SPbikes.pl

Zapłacone

423. Palka Dariusz - PH / M30 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

424. Palka Leszek - PH / M40 POL Chrzanów Sumitomo Foster Wheeler / Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

425. Pałosz Piotr - PH / M30 POL Czaniec

Zapłacone

426. Paprocki Marcin - PH / M30 POL Bielsko-Biała Odkrywcy Taurus Cycling Team
427. Paszenda Marcin - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

428. Patoła Adam - PH / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

429. Paul Piotr - PH / M40 POL Gliwice Biciclista Racing Team

Zapłacone

430. Pawełczyk Bartosz - PH / M30 POL Jaworzno

Zapłacone

431. Pawełczyk Krzysztof - PH / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

432. Pawłowska Maria - F / D3 POL Ustroń Mtb Ustroń Team

Zapłacone

433. Pękala Barbara - PH / K40 POL Bytom

Zapłacone

434. Pelczar Adam - F / C2 POL Kraków Wataha

Zapłacone

435. Pełka Adam - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

436. Penkała Jan - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
437. Petlakowski Daniel - PH / M40 POL Mszana

Zapłacone

438. Piech Piotr - PH / M20 POL Częstochowa Uks Katolik Częstochowa

Zapłacone

439. Pietras Mariola - PH / K30 POL Sosnowiec Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

440. Pietras Mariusz - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

441. Pietruch Rafał - PH / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

442. Pilch Adam - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
443. Piórkowski Tomasz - PH / M40 POL Gliwice Proservice Racing Team

Zapłacone

444. Piotrowski Andrzej - PH / M50 POL Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team

Zapłacone

445. Piskornik Michał - PH / M40 POL Wisła
446. Pitach Maciej - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza CST 7R MTB TEAM

Zapłacone

447. Plucnarova Adela - F / D2 CZE Trinec Tj Tz Trinec

Zapłacone

448. Płatek Daniel - PH / M30 POL Tychy ING Tech Poland

Zapłacone

449. Pociot Tomasz - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

450. Podos Mateusz - PH / M30 POL Tarnów TTC MPEC Tarnów

Zapłacone

451. Polak Agnieszka - PH / K30 POL Kłaj

Zapłacone

452. Polok Adam - PH / M20 POL Rybnik

Zapłacone

453. Porembska Martyna - F / D1 POL Knurów Ataksport Gliwice

Zapłacone

454. Porwol Jacek - PH / M20 POL Kuźnia Raciborska

Zapłacone

455. Pośpiech Robert - PH / M40 POL Żory Śląsk Kolarsko

Zapłacone

456. Pronczuk Marcin - PH / M30 POL Gliwice Etisoft Bike Team

Zapłacone

457. Protas Tomasz - PH / M30 POL Gliwice Buster Bike Team Gliwice

Zapłacone

458. Przeliorz Paweł - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

459. Puzio Wojciech - F / C2 POL Prudnik Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy

Zapłacone

460. Pyka Tomasz - PH / M40 POL Mikołów Proservice Racing Team

Zapłacone

461. Pyrchla Piotr - PH / M30 POL Katowice ProService Racing Team

Zapłacone

462. Pytel Wojciech - PH / M20 POL Żytna Mikesz Team

Zapłacone

463. Pytka Tomasz - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

464. Raczek Zbyszek - PH / M40 POL Marklowice

Zapłacone

465. Raczyński Paweł - PH / M30 POL Sosnowiec Bike Atelier Team
466. Rapacz Henryk - PH / M30 POL Tychy

Zapłacone

467. Rataj Adam - PH / M30 POL Katowice ING Tech Poland

Zapłacone

468. Ratajczyk Sebastian - F / C1 POL Głuchołazy Victoria Głuchołazy

Zapłacone

469. Reczyński Marcin - PH / M40 POL Kraków Cyclo Trener Team

Zapłacone

470. Redman Grzegorz - PH / M30 POL Sławków

Zapłacone

471. Rensz Piotr - F / C0 POL Gliwice Rejowa Grupa Rowerowa Reja

Zapłacone

472. Rogacz Rafał - PH / M40 POL Skoczów OPONY SERAFINOWSKI
473. Rogalski Jakub - PH / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

474. Rogalski Tomasz - PH / M30 POL Racibórz Racibórz Cycling Team

Zapłacone

475. Rogozik Szymon - PH / M30 POL Gliwice

Zapłacone

476. Różański Marcin - PH / M40 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders

Zapłacone

477. Rusek Piotr - PH / M30 POL Rydułtowy Mikesz Team

Zapłacone

478. Rusin Przemysław - PH / M30 POL Chełmek Tauron Wydobycie S.A

Zapłacone

479. Ruszkiewicz Lena - F / D0 POL Rybnik UKS Avatar Kobielice

Zapłacone

480. Rybarz Łukasz - PH / M40 POL Lyski Mikesz Team

Zapłacone

481. Rysztowski Michał - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Małpa Reden

Zapłacone

482. Rzepka Paweł - PH / M30 POL Bytom ROWEROWY BYTOM-ROWEREK

Zapłacone

483. Rzepka Rafał - PH / M40 POL Mysłowice Nova Trading Zakręceni Na Stale

Zapłacone

484. Salon Piotr - PH / M20 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

485. Samborowski Adam - PH / M30 POL Tworóg Mały Saint Gobain Squad

Zapłacone

486. Samborski Grzegorz - PH / M40 POL Będzin
487. Sanetra Piotr - PH / M40 POL Laliki

Zapłacone

488. Sapeta Andrzej - PH / M30 POL Jaworzno

Zapłacone

489. Sasak Łukasz - PH / M20 POL Tarnowskie Góry Międzymiastowi MTB

Zapłacone

490. Schmidt Mariusz - PH / M40 POL Sosnowiec Power Silesia

Zapłacone

491. Ścierski Maciej - PH / M20 POL Tychy MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

492. Ścierski Paweł - PH / M0 POL Tychy Mś CyclingDietetyka

Zapłacone

493. Serafinowska Dorota - PH / K50 POL Skoczów Opony Serafinowski
494. Serafinowski Bartłomiej - PH / M20 POL Skoczów Opony Serafinowski
495. Serafinowski Piotr - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
496. Seweryn Janusz - PH / M60 POL Gliwice PRO SERVICE RACING TEAM

Zapłacone

497. Siemianowski Bartłomiej - PH / M40 POL Rybnik

Zapłacone

498. Siemianowski Maksymilian - F / C2 POL Rybnik

Zapłacone

499. Siemianowski Tymoteusz - F / C1 POL Rybnik

Zapłacone

500. Sieroń Roman - PH / M50 POL Wrocław TST KOGENERACJA

Zapłacone

501. Siewert Denis - PH / M20 POL Zabrze Decathlon Gliwice

Zapłacone

502. Siewier Dariusz - PH / M50 POL Bełchatów Cyklo-Energia Elektrownia Bełchatów
503. Sikora Antonina - F / D0 POL Rybnik LIV Women Cycling Team Czernica

Zapłacone

504. Sikora Damian - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

505. Sikora Dariusz - PH / M30 POL Katowice
506. Sikora Mateusz - PH / M30 POL Sosnowiec ING Tech Poland

Zapłacone

507. Sitko Stanisław - PH / M60 POL Olkusz

Zapłacone

508. Skołucki Grzegorz - PH / M40 POL Libiąż TAURON Wydobycie S.A.

Zapłacone

509. Skorupa Anna - PH / K20 POL Radlin

Zapłacone

510. Skorupa Radosław - PH / M50 POL Radlin Mikesz Team

Zapłacone

511. Skowron Piotr - PH / M30 POL Gliwice BezSkalpela

Zapłacone

512. Skupień Marek - PH / M30 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

513. Skwark Aneta - PH / K30 POL Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

514. Ślęzak Elżbieta - PH / K0 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

515. Ślęzak Kamil - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

516. Ślusarz Piotr - PH / M40 POL Rzeszów ZPE ZAPEL S.A.

Zapłacone

517. Słaboński Dariusz - PH / M20 POL Olkusz PLAST-MET TEAM MTB

Zapłacone

518. Sładek Łukasz - PH / M40 POL Szczejkowice

Zapłacone

519. Słociński Sebastian - PH / M30 POL Będzin Sutrisept Mtb Team

Zapłacone

520. Słomiany Paweł - PH / M30 POL Tarnowskie Góry 4 Partners

Zapłacone

521. Słomka Aleksander - PH / M50 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
522. Słomka Kinga - F / D1 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
523. Słowiak Kamil - PH / M0 POL Łaziska Górne Grube Szychy
524. Słowik Tadeusz - PH / M60 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

525. Smalcerz Kinga - PH / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najlepszaforma.pl

Zapłacone

526. Śmich Antoni - F / C2 POL Rydułtowy UKS FENIKS RYDUŁTOWY

Zapłacone

527. Smolarz Daniel - PH / M20 POL Błażejowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

528. Smoroń Krzysztof - PH / M40 POL Rybnik

Zapłacone

529. Snochowski Michał - PH / M30 POL Katowice Ing Tech Poland

Zapłacone

530. Sobik Bartłomiej - PH / M20 POL Rybnik

Zapłacone

531. Sobótka Tomasz - PH / M40 POL Knurów Gazdówka na Białym Krzyżu

Zapłacone

532. Socha Marcin - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częsochowa

Zapłacone

533. Solecki Michał - PH / M30 POL Olkusz Rowery Olkusz

Zapłacone

534. Soswa Paweł - PH / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

535. Spilok Tadeusz - PH / M60 POL Ustron Sts Fokus Ustron

Zapłacone

536. Sporysz Adam - PH / M40 POL Książenice

Zapłacone

537. Stachowiak Damian - PH / M20 POL Katowice

Zapłacone

538. Stachowiak Sebastian - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

539. Stachowicz Kamil - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Msx International Nox Group

Zapłacone

540. Stańczyk Adam - PH / M40 POL Radzionków
541. Stańczyk Daniel - PH / M30 POL Opole

Zapłacone

542. Stanek Krzysztof - PH / M50 POL Bukowno One Bike Team

Zapłacone

543. Stanisz Paweł - PH / M20 POL Oświęcim

Zapłacone

544. Stawowczyk Adam - PH / M30 POL Piasek

Zapłacone

545. Stawowy Szymon - PH / M20 POL Brzeszcze

Zapłacone

546. Stec Krystian - PH / M30 POL Skoczów Opony Serafinowski
547. Stec Krzysztof - PH / M30 POL Warszawa Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA
548. Stegliński Bartłomiej - PH / M40 POL Częstochowa Dmk Invest Team

Zapłacone

549. Stępień Tomasz - PH / M40 POL Wodzislaw Slaski Orion Art-Stal Team

Zapłacone

550. Steuer Szymon - PH / M30 POL Bełk

Zapłacone

551. Stiller Mariusz - PH / M40 POL Rybnik Alva 1-Rowery.ruda.pl Team

Zapłacone

552. Stołtny Maciej - PH / M30 POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

553. Strączek Mirosław - PH / M40 POL Marklowice

Zapłacone

554. Strączkiewicz Agata - PH / K30 POL Sosnowiec Sutrisept MTB Team

Zapłacone

555. Strączkiewicz Bartosz - F / C1 POL Sosnowiec

Zapłacone

556. Straszny Damian - PH / M30 POL Chorzów

Zapłacone

557. Strokosz Dariusz - PH / M40 POL Szczerbice

Zapłacone

558. Stromczyński Maciej - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

559. Stronk Bogdan - PH / M50 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
560. Stużyńska Magda - PH / K30 POL Krostoszowice Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

561. Stużynski Marcin - PH / M30 POL Lubomia Pressing Bike System Ice Went Team

Zapłacone

562. Styczeń Roman - PH / M40 POL Elbląg Hydropress Km Bike Mtb Team Elbląg

Zapłacone

563. Suchy Szymon - PH / M20 POL Górki Wielkie
564. Sukiennik Dawid - PH / M30 POL Jankowice

Zapłacone

565. Sukiennik Krzysztof - PH / M40 POL Rybnik

Zapłacone

566. Surma Henryk - PH / M30 POL Kęty Beskid Tri
567. Suwaj Jakub - PH / M0 POL Bielsko-Biała KSPZ POLAREX

Zapłacone

568. Suwalska Katarzyna - PH / K30 POL Olkusz

Zapłacone

569. Suwalski Antoni - F / C1 POL Olkusz OLM

Zapłacone

570. Swety Sebastian - F / C1 POL Węgierska Górka Rysianka Team

Zapłacone

571. Świętek Tomasz - PH / M30 POL Tychy Choma Sport Trener

Zapłacone

572. Synak Marcin - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

573. Szachewicz Adam - F / C2 POL Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław

Zapłacone

574. Szałański Sylwester - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

575. Szczepanik Artur - PH / M60 POL Poraj Poraj

Zapłacone

576. Szczepina Krzysztof - PH / M50 POL Plaza TAURON WYDOBYCIE SA

Zapłacone

577. Szczygielski Adam - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

578. Szczygielski Michał - PH / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

579. Szlęk Adrian - PH / M20 POL Częstochowa Uks Katolik Częstochowa
580. Szmajduch Mariusz - PH / M30 POL Mysłowice Adient Team

Zapłacone

581. Szrodziński Mariusz - PH / M40 POL Katowice Hołda Team

Zapłacone

582. Szwed Adam - PH / M30 POL Żywiec

Zapłacone

583. Szybiak Marek - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

584. Szydło Marcin - PH / M30 POL Gliwice Biciclista Racing Team

Zapłacone

585. Szyja Łukasz - PH / M30 POL Częstochowa DMK INVEST TEAM

Zapłacone

586. Szymczyk Leszek - PH / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

587. Szymeczek Amelia - F / D1 POL Buczkowice AMS PLAN MTB TEAM

Zapłacone

588. Szymlak Szymon - PH / M30 POL Bielsko-Biała BIKE.STORE BIELSKO

Zapłacone

589. Szymura Marcin - PH / M30 POL Stanowice BB MTB Team

Zapłacone

590. Tabor Mirosław - PH / M30 POL Chorzów PZU Sport Team

Zapłacone

591. Tarnowski Janusz - PH / M50 POL Katowice KS Victoria Katowice
592. Theil Adrian - PH / M30 POL Świętochłowice

Zapłacone

593. Tokarz Krystian - PH / M30 POL Rybnik Ing Tech Poland

Zapłacone

594. Topór Mariusz - PH / M50 POL Kraków
595. Torzewski Daniel - PH / M30 POL Czeladź Sayyes Chatler Mtb Team

Zapłacone

596. Trzeciak Damian - PH / M30 POL Trzebinia 2plus2

Zapłacone

597. Turek Łukasz - PH / M30 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

598. Twaróg Marcin - PH / M30 POL Kraków Międzymiastowi MTB
599. Tyźlik Bartosz - PH / M20 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

600. Ucher Krystian - PH / M0 POL Świerklany Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

601. Urbanek Iwona - PH / K30 POL Bieruń

Zapłacone

602. Urbaniak Kacper - PH / M0 POL Częstochowa Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa

Zapłacone

603. Wajzer Ania - PH / K20 POL Zawiercie Sengam Sport Racing Team

Zapłacone

604. Walawender Wojciech - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

605. Walczak Rafał - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

606. Walkiewicz Dariusz - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Sutrisept Mtb Team

Zapłacone

607. Wardas Wojciech - PH / M40 POL Jasienica

Zapłacone

608. Wątroba Roman - PH / M50 POL Katowice

Zapłacone

609. Wcisło Robert - PH / M40 POL Zamość PGE Dystrybucja S.A.
610. Węgrzyk Grzegorz - PH / M40 POL Rydułtowy
611. Wiącek Piotr - PH / M40 POL Krzeszowice Brak klubu

Zapłacone

612. Wiąckiewicz Łukasz - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

613. Wicha Witold - PH / M60 POL Katowice ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM

Zapłacone

614. Widenka Bartosz - PH / M0 POL Gorzyce

Zapłacone

615. Wieczorek Agnieszka - PH / K40 POL Częstochowa Rafako Orbea Mtb Team
616. Wiejowski Paweł - PH / M30 POL Zabrze

Zapłacone

617. Wilczura Judyta - PH / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

618. Wilim Marko - F / C3 POL Mszana

Zapłacone

619. Winiarczyk Michał - PH / M30 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

620. Winsławski Jacek - PH / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

621. Wita Michał - PH / M50 POL Rybnik GK Victoria Rybnik

Zapłacone

622. Witczak Mateusz - PH / M20 POL Gliwice

Zapłacone

623. Witos Miłosz - PH / M30 POL Bielsko-Biała Niestowarzyszony

Zapłacone

624. Wódka Radosław - PH / M30 POL Bytom

Zapłacone

625. Wojaczek Piotr - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

626. Wójcik Igor - F / C3 POL Żory Żory

Zapłacone

627. Wójcik Krystian - PH / M40 POL Goleszów Kozakowice Górne

Zapłacone

628. Wójcik Mirosław - PH / M30 POL Katowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

629. Wójcik Zbigniew - PH / M40 POL Goleszów

Zapłacone

630. Wojnar Grzegorz - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

631. Wojtaszewski Tomasz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
632. Wojtyła Tadeusz - PH / M60 POL Niezdrowice Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

633. Wolny Sebastian - PH / M40 POL Pszów Mikesz Team
634. Woźnica Andrzej - PH / M30 POL Sosnowiec Bike Atelier Team
635. Woźnica Patrycja - PH / K30 POL Sosnowiec Bike Atelier Team
636. Wydra Łukasz - PH / M30 POL Katowice

Zapłacone

637. Wystemp Ryszard - PH / M50 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

638. Wyżkiewicz Bartosz - PH / M0 POL Mikołów ProService Racing Team

Zapłacone

639. Żaba Denis - PH / M20 POL Pyskowice

Zapłacone

640. Zadworny Dariusz - PH / M30 POL Gliwice Ing Tech Poland

Zapłacone

641. Zając Albert - F / C1 POL Katowice Regress Riders

Zapłacone

642. Zając Filip - F / C0 POL Katowice Regress Riders

Zapłacone

643. Zając Grzegorz - PH / M40 POL Sosnowiec Tauron Dystrybucja Będzin

Zapłacone

644. Zając Jakub - PH / M20 POL Rybnik

Zapłacone

645. Zając Łukasz - PH / M30 POL Ornontowice Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.
646. Zakrzewski Mateusz - PH / M20 POL Częstochowa Uks Katolik Częstochowa

Zapłacone

647. Zawada Jacek - PH / M40 POL Racibórz Racibórz Cycling Team. Raciborska Grupa Oudotorowa

Zapłacone

648. Zawada Marek - PH / M20 POL Kamesznica

Zapłacone

649. Zawadzki Aleksander - PH / M60 POL Bibice Energo Nawigator

Zapłacone

650. Zawadzki Marek - PH / M30 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
651. Zawierta Dominik - PH / M20 POL Pieczyska WKK PLEIDERER WIERUSZÓW

Zapłacone

652. Zawisz Mariusz - PH / M30 POL Gaszowice
653. Zdanowicz Tomasz - PH / M40 POL Bytom

Zapłacone

654. Zelder Daniel - PH / M40 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
655. Żero Dagmara - PH / K30 POL Będzin Ghostbikers

Zapłacone

656. Żero Sebastian - PH / M30 POL Będzin Ghostbikers

Zapłacone

657. Zimoch Jeremi - PH / M40 POL Ruda Slaska Old Skull Boys

Zapłacone

658. Ziółkowski Jakub - F / C3 POL Gliwice

Zapłacone

659. Ziółkowski Przemysław - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

660. Zmysłowski Daniel - PH / M40 POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec

Zapłacone

661. Zynger Sebastian - PH / M30 POL Zgierz

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU