Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Ustroń

Ustroń, Polska
19.05.2019

Wyniki

Hobby 32 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike.Store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała 00:32:56.30 --:--:--.-- 3:01 20.00 01:36:05.47
2
STAWOWY Szymon
1900 POL Brzeszcze 00:32:56.89 --:--:--.-- 3:01 20.00 01:36:05.54
3
ŚCIERSKI Maciej
RK Aluminium Bike Team
1804 POL Tychy 00:33:45.38 --:--:--.-- 3:06 19.39 01:38:59.80
4
MIZERA Jakub
Rk Aluminium Bike Team
1967 POL Bulowice 00:33:58.52 --:--:--.-- 3:06 19.39 01:39:00.35
5
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska 00:34:52.87 --:--:--.-- 3:06 19.39 01:39:00.90
6
BORUTA Adrian
Cryospace
2178 POL Żory 00:34:12.88 --:--:--.-- 3:07 19.28 01:39:40.12
7
JAKUBOWSKI Tomasz
BIKE.STORE BIELSKO
1996 POL Bielsko Biała 00:35:29.12 --:--:--.-- 3:14 18.60 01:43:05.36
8
KARASEK Jan
RK Aluminium Bike Team
1970 POL Bielsko Biała 00:35:30.34 --:--:--.-- 3:15 18.50 01:43:41.24
9
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec 00:36:02.10 --:--:--.-- 3:15 18.50 01:43:44.83
10
KUBACZKA Grzegorz
www.ag-architekci.pl
1294 POL Skoczów 00:35:49.38 --:--:--.-- 3:17 18.29 01:45:03.00
11
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Team
2373 POL Pawłowice 00:35:32.67 --:--:--.-- 3:18 18.29 01:45:04.79
12
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom 00:36:33.33 --:--:--.-- 3:20 18.08 01:46:16.64
13
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2396 POL Brenna 00:35:38.39 --:--:--.-- 3:20 17.98 01:46:31.37
14
PROCHOWNIK Marcin
SPORT-PASJA ŻYWIEC
2339 POL Żywiec 00:36:55.94 --:--:--.-- 3:21 17.88 01:47:06.14
15
BOCHENEK Szymon
Agh Cycling Team
2432 POL Dębowiec 00:37:42.93 --:--:--.-- 3:22 17.78 01:47:43.66
16
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski 00:38:01.08 --:--:--.-- 3:26 17.49 01:49:36.44
17
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1387 POL Rybnik 00:38:30.08 --:--:--.-- 3:27 17.39 01:50:07.34
18
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała 00:36:43.42 --:--:--.-- 3:30 17.20 01:51:28.76
19
KOSTRZEWSKI Krzysztof
2161 POL Siemianowice Śląskie 00:38:03.02 --:--:--.-- 3:30 17.20 01:51:36.15
20
GRACA Sławomir
BIKE.STORE BIELSKO
1680 POL Dankowice 00:38:12.18 --:--:--.-- 3:31 17.11 01:52:08.15
21
BOREK Stefan
KS Victoria Katowice
2020 POL Katowice 00:39:35.94 --:--:--.-- 3:31 17.11 01:52:22.98
22
BOCHENEK Tomasz
2433 POL Dębowiec 00:40:35.36 --:--:--.-- 3:32 17.02 01:52:52.87
23
SZYMLAK Szymon
BIKE.STORE BIELSKO
2066 POL Bielsko-Biała 00:39:06.86 --:--:--.-- 3:32 17.02 01:52:58.44
24
FIRLA Łukasz
Firlej Team
2302 POL Ustron 00:38:01.64 --:--:--.-- 3:33 16.93 01:53:12.12
25
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1056 POL Górki Wielkie 00:39:24.56 --:--:--.-- 3:33 16.93 01:53:18.99
26
ŚCIERSKI Tomasz
MŚ CYCLING- Trening i dietetyka
1806 POL Tychy 00:38:56.60 --:--:--.-- 3:33 16.93 01:53:30.64
27
ŚCIERSKI Paweł
Mś CyclingDietetyka
1805 POL Tychy 00:34:11.74 --:--:--.-- 3:34 16.84 01:53:44.73
28
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik 00:39:21.45 --:--:--.-- 3:38 16.49 01:56:06.80
29
ADAMCZYK Sandra
Orion Art-Stal Team
1102 POL Rydułtowy 00:40:06.57 --:--:--.-- 3:40 16.41 01:56:59.45
30
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice 00:38:09.06 --:--:--.-- 3:40 16.41 01:57:17.85
31
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin 00:41:42.98 --:--:--.-- 3:41 16.33 01:57:31.12
32
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków 00:40:12.68 --:--:--.-- 3:41 16.33 01:57:46.79
33
TOMICA Anna
Tri Babe Mip Powered By Ewosotf
2418 POL Cieszyn 00:41:01.55 --:--:--.-- 3:42 16.24 01:58:14.02
34
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny 00:40:10.19 --:--:--.-- 3:43 16.16 01:58:42.53
35
PRICOP Mikołaj
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
2023 POL Rybnik 00:41:03.62 --:--:--.-- 3:43 16.16 01:58:44.19
36
STASIŃSKI Dawid
1769 POL Będzin 00:41:05.61 --:--:--.-- 3:44 16.08 01:59:13.18
37
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój 00:42:00.12 --:--:--.-- 3:44 16.08 01:59:20.64
38
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 00:41:41.85 --:--:--.-- 3:44 16.08 01:59:25.73
39
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów 00:40:55.96 --:--:--.-- 3:45 16.00 01:59:56.13
40
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik 00:41:02.98 --:--:--.-- 3:46 16.00 02:00:04.59
41
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
BIKE.STORE BIELSKO
2062 POL Wisla 00:41:15.88 --:--:--.-- 3:46 15.92 02:00:28.13
42
WOJTACHA Kacper
CYCLO TRENER TEAM
1825 POL Kraków 00:40:57.42 --:--:--.-- 3:46 15.92 02:00:28.60
43
GUZIK Grzegorz
1779 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:16.53 --:--:--.-- 3:48 15.84 02:01:17.03
44
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik 00:39:51.78 --:--:--.-- 3:48 15.84 02:01:25.17
45
CYRUS Rafał
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2353 POL Ruda Śląska 00:57:24.88 --:--:--.-- 3:49 15.76 02:01:49.19
46
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk SCHC team Chrzanów
1721 POL Chrzanów 00:41:48.25 --:--:--.-- 3:49 15.76 02:01:50.13
47
PAWLUSIAK Grzegorz
1921 POL Bielsko-Biała 00:41:07.25 --:--:--.-- 3:49 15.76 02:01:52.03
48
TYŹLIK Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1093 POL Częstochowa 00:40:57.56 --:--:--.-- 3:49 15.76 02:01:58.98
49
GAWAŁEK Marcin
MAD MOBIL NISSAN
1995 POL Rybnik 00:40:51.41 --:--:--.-- 3:49 15.76 02:02:02.48
50
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska 00:43:20.04 --:--:--.-- 3:50 15.69 02:02:29.25
51
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa 00:41:24.63 --:--:--.-- 3:50 15.69 02:02:39.93
52
RESZKA Marcin
2318 POL Sosnowiec 00:42:32.41 --:--:--.-- 3:51 15.69 02:02:41.75
53
SMOLORZ Artur
1233 POL Lędziny 00:42:10.16 --:--:--.-- 3:51 15.61 02:02:59.43
54
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1597 POL Sosnowiec 00:36:46.30 --:--:--.-- 3:51 15.61 02:03:00.21
55
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
1296 POL Ruda Śląska 00:42:26.27 --:--:--.-- 3:51 15.61 02:03:00.49
56
CYROŃ Piotr
TOMAZI BIKE TEAM
2334 POL Gołkowice 00:42:27.51 --:--:--.-- 3:51 15.61 02:03:05.66
57
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
1623 POL Jastrzębie Zdrój 00:41:48.64 --:--:--.-- 3:52 15.53 02:03:19.82
58
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice 00:42:32.03 --:--:--.-- 3:53 15.46 02:04:14.37
59
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1669 POL Żory 00:42:44.50 --:--:--.-- 3:54 15.38 02:04:39.05
60
FRAJER Wiktor
2382 POL 00:44:06.51 --:--:--.-- 3:55 15.38 02:04:51.36
61
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice 00:43:41.07 --:--:--.-- 3:55 15.38 02:04:57.42
62
PODŻORSKI Łukasz
2402 POL Wisła 00:44:40.79 --:--:--.-- 3:56 15.31 02:05:21.67
63
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz 00:43:14.92 --:--:--.-- 3:57 15.24 02:06:05.22
64
MAŁEK Adam
Vacc-Veloart Cycling Club
2427 POL Oświęcim 00:44:00.65 --:--:--.-- 3:57 15.24 02:06:07.99
65
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
1382 POL Tarnowskie Góry 00:44:20.69 --:--:--.-- 3:59 15.09 02:07:07.54
66
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła 00:44:01.95 --:--:--.-- 3:59 15.09 02:07:10.39
67
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze 00:45:09.70 --:--:--.-- 3:59 15.09 02:07:20.47
68
KASPROWIAK Karol
EurobikKaczmarekElectricTeam
1726 POL Gliwice 00:40:46.33 --:--:--.-- 3:60 15.09 02:07:29.45
69
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1325 POL Rybnik 00:44:45.77 --:--:--.-- 3:60 15.02 02:07:45.26
70
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice 00:43:37.93 --:--:--.-- 3:60 15.02 02:07:56.96
71
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek 00:41:15.36 --:--:--.-- 4:01 14.95 02:08:08.72
72
POLOK Adam
1218 POL Rybnik 00:44:32.30 --:--:--.-- 4:01 14.95 02:08:14.96
73
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów 00:47:21.74 --:--:--.-- 4:02 14.88 02:08:43.89
74
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
2136 POL Częstochowa 00:43:31.46 --:--:--.-- 4:02 14.88 02:08:56.77
75
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój 00:43:54.65 --:--:--.-- 4:03 14.88 02:09:07.30
76
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik 00:43:49.92 --:--:--.-- 4:03 14.81 02:09:18.30
77
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec 00:43:55.86 --:--:--.-- 4:03 14.81 02:09:20.65
78
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
TOMAZI BIKE TEAM
1717 POL Jastrzębie Zdój 00:45:15.95 --:--:--.-- 4:03 14.81 02:09:21.03
79
LEWANDOWSKI Janusz
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
1503 POL Koniaków 00:43:59.56 --:--:--.-- 4:03 14.81 02:09:22.36
80
DOBRY Oskar
2274 POL Frydek 00:46:27.70 --:--:--.-- 4:03 14.81 02:09:24.62
81
KACZMARZYK Anna
Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
1905 POL Istebna 00:44:28.56 --:--:--.-- 4:03 14.81 02:09:29.40
82
DRABEK Michał
2094 POL Bielsko-Biała 00:46:26.01 --:--:--.-- 4:04 14.81 02:09:40.51
83
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków 00:44:44.82 --:--:--.-- 4:04 14.81 02:09:40.64
84
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1902 POL Mikołów 00:47:27.28 --:--:--.-- 4:04 14.75 02:10:02.13
85
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
1305 POL Jastrzębie-Zdrój 00:39:15.79 --:--:--.-- 4:06 14.68 02:10:49.10
86
WITA Michał
GK Victoria Rybnik
1706 POL Rybnik 00:45:51.75 --:--:--.-- 4:06 14.61 02:11:06.41
87
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska 00:47:55.46 --:--:--.-- 4:06 14.61 02:11:06.63
88
SZLAUR Szymon
2421 POL Ustron 00:47:50.36 --:--:--.-- 4:06 14.61 02:11:09.82
89
KALETA Marek
2309 POL Ustroń 00:45:57.08 --:--:--.-- 4:06 14.61 02:11:11.77
90
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1429 POL Racibórz 00:48:07.86 --:--:--.-- 4:07 14.61 02:11:38.92
91
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice 00:46:13.08 --:--:--.-- 4:08 14.55 02:11:48.42
92
BILEWICZ Andrzej
GORANGA TEAM
1934 POL Chełm 00:44:28.53 --:--:--.-- 4:08 14.55 02:11:57.06
93
WILK Marcin
QUEST TEAM
1264 POL Katowice 00:46:14.49 --:--:--.-- 4:08 14.55 02:12:11.00
94
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice 00:43:20.99 --:--:--.-- 4:09 14.48 02:12:32.31
95
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny 00:44:56.46 --:--:--.-- 4:09 14.48 02:12:33.60
96
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie 00:47:01.56 --:--:--.-- 4:09 14.48 02:12:33.98
97
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice 00:47:16.70 --:--:--.-- 4:09 14.48 02:12:47.28
98
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy 00:46:34.32 --:--:--.-- 4:10 14.41 02:13:11.35
99
CHABOWSKI Sebastian
-
1909 POL Ustroń 00:47:07.72 --:--:--.-- 4:10 14.41 02:13:17.66
100
KUBIAK Adam
Loyalty Point Racing Team
2313 POL Ustroń 00:59:51.04 --:--:--.-- 4:11 14.35 02:13:35.67
101
GAWAŁEK Maciej
MAD MOBIL NISSAN
1999 POL Rybnik 00:46:27.63 --:--:--.-- 4:11 14.35 02:13:38.56
102
NIŻEWSKI Jarosław
Simtech Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry 00:45:12.06 --:--:--.-- 4:11 14.35 02:13:39.33
103
ADAMCZYK Piotr
Rowerek Bytom
2368 POL Bytom 00:47:17.79 --:--:--.-- 4:11 14.35 02:13:44.86
104
OBRACAJ Szymon
2394 POL Górki Małe 00:46:23.49 --:--:--.-- 4:12 14.35 02:13:54.01
105
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów 00:45:04.66 --:--:--.-- 4:13 14.22 02:14:47.00
106
SERWACIŃSKI Krzysztof
2032 POL Konstantynów Łódzki 00:48:24.47 --:--:--.-- 4:13 14.22 02:14:54.75
107
WOJDYŁO Jakub
2367 POL Tarnów 00:46:15.46 --:--:--.-- 4:14 14.16 02:15:26.36
108
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
1973 POL Bielsko-Biała 00:36:34.17 --:--:--.-- 4:14 14.16 02:15:26.90
109
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin 00:48:19.49 --:--:--.-- 4:15 14.16 02:15:28.99
110
KISZEL Jakub
Klub Kolarski Świerklany
1936 POL Rybnik 00:44:24.62 --:--:--.-- 4:15 14.16 02:15:33.05
111
KOZIEŁ Maciej
1176 POL Żywiec 00:46:18.40 --:--:--.-- 4:15 14.16 02:15:47.80
112
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów 00:46:31.76 --:--:--.-- 4:15 14.16 02:15:51.29
113
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1413 POL Gliwice 00:46:51.51 --:--:--.-- 4:15 14.10 02:15:55.72
114
GRZEGORZEK Czesław
KTK WANDRUS ŻORY
1511 POL Palowice 00:49:05.29 --:--:--.-- 4:16 14.10 02:16:00.22
115
HOLEWA Krystian
2099 POL Lędziny 00:48:30.68 --:--:--.-- 4:16 14.10 02:16:03.76
116
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice 00:45:38.36 --:--:--.-- 4:16 14.10 02:16:07.99
117
MAJOR Krzysztof
1688 POL Dąbrowa Górnicza 00:48:14.24 --:--:--.-- 4:16 14.10 02:16:11.55
118
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
2346 POL Pszczyna 00:46:34.72 --:--:--.-- 4:16 14.10 02:16:24.28
119
PŁASZCZYMĄKA Szymon
1216 POL Piasek 00:49:26.49 --:--:--.-- 4:17 14.04 02:16:37.63
120
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
1685 POL Będzin 00:45:57.93 --:--:--.-- 4:17 14.04 02:16:54.17
121
LENIART Robert
Bikehead
2369 POL Będzin 00:46:26.42 --:--:--.-- 4:18 14.04 02:17:05.17
122
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz 00:47:06.31 --:--:--.-- 4:18 13.97 02:17:28.34
123
JANECZEK Marcin
2395 POL Katowice 00:46:36.01 --:--:--.-- 4:18 13.97 02:17:28.56
124
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice 00:48:47.73 --:--:--.-- 4:20 13.85 02:18:21.52
125
GAJOWSKI Bartosz
2075 POL Piekary Śląskie 00:48:35.15 --:--:--.-- 4:21 13.85 02:18:41.41
126
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa 00:48:13.69 --:--:--.-- 4:21 13.85 02:18:42.51
127
CZAJKA Emilia
Romet Factory Team
2112 POL Sosnowiec 00:48:27.48 --:--:--.-- 4:21 13.85 02:18:45.76
128
MARKUZEL Tomasz
1193 POL Ustroń 00:49:56.29 --:--:--.-- 4:21 13.79 02:18:54.73
129
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
1839 POL Sosnowiec 00:45:59.87 --:--:--.-- 4:21 13.79 02:18:57.48
130
KAFEL Jan
1595 POL Katowice 00:47:58.34 --:--:--.-- 4:21 13.79 02:19:00.45
131
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń 00:47:33.84 --:--:--.-- 4:21 13.79 02:19:04.46
132
NOWAK Wojtek
Nw-Cars
1997 POL Dobczyce 00:49:19.16 --:--:--.-- 4:22 13.79 02:19:13.54
133
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz 00:47:21.16 --:--:--.-- 4:22 13.73 02:19:33.55
134
ŚLUSARCZYK Anna
2191 POL Kostkowice 00:46:37.19 --:--:--.-- 4:22 13.73 02:19:36.09
135
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry 00:43:37.00 --:--:--.-- 4:22 13.73 02:19:36.28
136
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik 00:48:30.54 --:--:--.-- 4:23 13.73 02:20:04.38
137
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica 00:51:38.57 --:--:--.-- 4:23 13.68 02:20:07.29
138
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1753 POL Katowice 00:50:14.60 --:--:--.-- 4:23 13.68 02:20:08.63
139
WIŚNIEWSKI Wojciech
1635 POL Sosnowiec 00:49:15.25 --:--:--.-- 4:23 13.68 02:20:10.70
140
NOWOCZEK Leszek
2092 POL Bażanowice 00:46:50.61 --:--:--.-- 4:23 13.68 02:20:14.43
141
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów 00:49:57.50 --:--:--.-- 4:24 13.68 02:20:22.04
142
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec 00:49:43.15 --:--:--.-- 4:24 13.68 02:20:30.21
143
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice 00:50:15.77 --:--:--.-- 4:24 13.68 02:20:34.74
144
BREITKOPF Tomasz
Regress Riders
1351 POL Zabrze 00:48:34.29 --:--:--.-- 4:24 13.68 02:20:36.87
145
WŁODARCZYK Mateusz
2381 POL Katowice 00:50:11.86 --:--:--.-- 4:24 13.62 02:20:43.31
146
OSTALSKI Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1080 POL Częstochowa 00:47:32.86 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:20:51.45
147
NIEMIEC Krzysztof
1203 POL Radlin 00:48:26.53 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:20:54.04
148
BĘDKOWSKI Paweł
#czeladzbiega
2045 POL Czeladź 00:47:40.19 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:20:55.57
149
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom 00:49:05.87 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:20:58.02
150
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków 00:49:33.89 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:21:00.36
151
STAWOWCZYK Adam
2166 POL Piasek 00:49:32.94 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:21:03.19
152
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1531 POL Czyżowice 00:49:38.73 --:--:--.-- 4:25 13.62 02:21:09.89
153
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice 00:50:34.25 --:--:--.-- 4:27 13.56 02:21:53.12
154
OCHMANN Michal
PHOM
1298 POL Tarnowskie Góry 00:47:59.27 --:--:--.-- 4:27 13.50 02:22:12.58
155
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1128 POL Katowice 00:50:17.25 --:--:--.-- 4:27 13.50 02:22:14.94
156
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów 00:48:27.81 --:--:--.-- 4:28 13.45 02:22:52.54
157
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów 00:51:13.34 --:--:--.-- 4:29 13.45 02:22:57.79
158
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik 00:49:33.13 --:--:--.-- 4:29 13.39 02:23:08.91
159
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin 00:49:37.53 --:--:--.-- 4:30 13.39 02:23:28.19
160
ORZECH Tomasz
1661 POL Istebna 00:49:59.99 --:--:--.-- 4:30 13.39 02:23:30.51
161
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
1363 POL Częstochowa 00:50:17.31 --:--:--.-- 4:30 13.39 02:23:38.90
162
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia 00:49:39.61 --:--:--.-- 4:30 13.39 02:23:40.69
163
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1930 POL Żytna 00:45:58.64 --:--:--.-- 4:30 13.33 02:23:57.22
164
MALEŃSKI Wojciech
2342 POL Tarnowskie Góry 00:48:15.92 --:--:--.-- 4:31 13.28 02:24:20.45
165
SMĘTEK Nikodem
1689 POL Klucze 00:52:26.16 --:--:--.-- 4:32 13.28 02:24:43.40
166
PROSKURA Rafał
1578 POL Warszawa / Bielsko-Biała 00:49:24.04 --:--:--.-- 4:32 13.28 02:24:53.62
167
JAGIELSKI Damian
2391 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:05.86 --:--:--.-- 4:33 13.22 02:25:05.87
168
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń 00:48:33.40 --:--:--.-- 4:33 13.22 02:25:12.67
169
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1199 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:29.69 --:--:--.-- 4:34 13.17 02:25:39.14
170
MUCHA Tomasz
TOTEM Sport Team
1657 POL Katowice 00:50:33.02 --:--:--.-- 4:34 13.17 02:25:50.46
171
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała 00:49:32.21 --:--:--.-- 4:34 13.17 02:26:03.65
172
ŚLIWKA Mieczysław
BESKIDY BIKE CLUB
2090 POL Ustroń 00:49:37.47 --:--:--.-- 4:34 13.17 02:26:05.88
173
WOJNAR Janusz
SGS POLAND TEAM BIKE SECTION
1267 POL Jastrzębie-Zdrój 00:51:14.16 --:--:--.-- 4:35 13.11 02:26:29.80
174
KOŁODZIEJCZAK Józef
Kolosport Żywiec
2349 POL Żywiec 00:49:50.08 --:--:--.-- 4:36 13.06 02:26:43.88
175
RUSEK Piotr
Mikesz Team
1634 POL Rydułtowy 00:52:07.28 --:--:--.-- 4:36 13.06 02:26:51.05
176
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:53.89 --:--:--.-- 4:36 13.06 02:26:52.58
177
PALEJ Wojciech
2304 POL Katowice 00:52:36.04 --:--:--.-- 4:36 13.06 02:27:01.26
178
DRZEWIECKI Konrad
2152 POL Bukowno 00:50:40.71 --:--:--.-- 4:36 13.06 02:27:02.75
179
MURAS Oskar
1658 POL Żory 00:53:10.13 --:--:--.-- 4:36 13.06 02:27:04.96
180
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek 00:50:08.82 --:--:--.-- 4:36 13.06 02:27:06.04
181
GAJDA Łukasz
JokerBikeBendzburg
1276 POL Będzin 00:51:01.80 --:--:--.-- 4:37 13.01 02:27:31.13
182
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś 00:51:14.99 --:--:--.-- 4:37 13.01 02:27:35.44
183
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1437 POL Racibórz 00:53:33.07 --:--:--.-- 4:37 13.01 02:27:38.33
184
ROGALSKI Tomasz
Racibórz Cycling Team
1575 POL Racibórz 00:46:33.46 --:--:--.-- 4:38 12.96 02:28:11.06
185
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 00:49:47.52 --:--:--.-- 4:38 12.96 02:28:12.79
186
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski 00:52:18.42 --:--:--.-- 4:39 12.96 02:28:22.68
187
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka 00:49:03.65 --:--:--.-- 4:39 12.96 02:28:22.89
188
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy 00:50:07.27 --:--:--.-- 4:40 12.85 02:29:06.99
189
WÓJCIK Krystian
Kozakowice Górne
1956 POL Goleszów 00:51:19.79 --:--:--.-- 4:40 12.85 02:29:07.11
190
SOŁTYSIK Rafał
Bikehead
2411 POL Katowice 00:50:25.71 --:--:--.-- 4:40 12.85 02:29:11.95
191
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:57.77 --:--:--.-- 4:40 12.85 02:29:15.03
192
KUPCZYK Karol
Uks Katolik Częstochowa
2305 POL Częstochowa 00:49:38.29 --:--:--.-- 4:40 12.85 02:29:15.10
193
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice 00:52:42.96 --:--:--.-- 4:41 12.85 02:29:21.13
194
POŚPIECH Julia
Bike.Store Bielsko
1524 POL Żory 00:50:49.00 --:--:--.-- 4:41 12.85 02:29:32.97
195
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec 00:51:55.90 --:--:--.-- 4:41 12.85 02:29:33.56
196
ŻYREK Grzegorz
2364 POL Bielsko-Biała 00:57:32.99 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:29:54.61
197
KANIA Krzysztof
1613 POL Żory 00:51:05.40 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:30:00.91
198
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice 00:50:32.63 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:30:07.43
199
PIECH Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1744 POL Częstochowa 00:51:54.90 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:30:07.89
200
RYCHLICKI Jarosław
Zabrzańskie Kozaki
1700 POL Zabrze 00:52:28.90 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:30:09.12
201
DRÓŻDŻ Marek
2337 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:15.07 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:30:14.83
202
BRZEŹNY Bogusław
1957 POL Jaworze 00:52:41.93 --:--:--.-- 4:43 12.75 02:30:31.10
203
BISS Damian
1696 POL Tychy 00:53:02.82 --:--:--.-- 4:43 12.75 02:30:34.83
204
MRÓZ Edyta
1202 POL Tychy 00:50:20.70 --:--:--.-- 4:43 12.75 02:30:36.76
205
KARCZMAREK Tomasz
SzybkiSzpil
2040 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:24.20 --:--:--.-- 4:43 12.75 02:30:50.94
206
JURKIEWICZ Dariusz
2388 POL Katowice 00:54:15.54 --:--:--.-- 4:43 12.75 02:30:52.98
207
MOSUR Piotr
Nudel Team
1201 POL Nowe Chechlo 00:48:59.10 --:--:--.-- 4:44 12.70 02:30:57.48
208
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze 00:53:11.84 --:--:--.-- 4:44 12.70 02:31:13.50
209
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice 00:53:53.13 --:--:--.-- 4:44 12.70 02:31:19.87
210
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice 00:51:35.13 --:--:--.-- 4:44 12.70 02:31:26.15
211
ŻEBROWSKI Damian
nicroteam
2053 POL Siemianowice Śląskie 00:48:05.63 --:--:--.-- 4:45 12.65 02:31:48.89
212
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz 00:55:39.67 --:--:--.-- 4:45 12.65 02:31:53.05
213
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler Mtb Team
1377 POL Czeladź 00:55:05.78 --:--:--.-- 4:45 12.65 02:31:55.37
214
CZAJA Jacek
SIMTECH Nightriders
1379 POL Radzionków 00:54:16.01 --:--:--.-- 4:46 12.65 02:32:01.72
215
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na Bajku
1771 POL Żory 00:52:52.22 --:--:--.-- 4:46 12.65 02:32:04.05
216
MATUSIK Dawid
1200 POL Żory 00:50:51.84 --:--:--.-- 4:46 12.65 02:32:04.95
217
BIGIELMAJER Adam
MTB Przystajń Team
1113 POL Przystajń 00:51:56.94 --:--:--.-- 4:46 12.60 02:32:14.92
218
SKRZYDŁO Mateusz
GORANGA TEAM
2424 POL Klecza Górna 00:49:39.74 --:--:--.-- 4:46 12.60 02:32:28.30
219
GIERLOTKA Wiktor
Kiwi Klub Mtb
1768 POL Katowice 00:51:39.88 --:--:--.-- 4:47 12.60 02:32:41.09
220
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin 00:48:59.35 --:--:--.-- 4:47 12.55 02:32:50.84
221
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów 00:54:32.60 --:--:--.-- 4:47 12.55 02:32:59.92
222
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice 00:54:22.11 --:--:--.-- 4:48 12.55 02:33:09.31
223
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik 00:53:26.17 --:--:--.-- 4:48 12.55 02:33:14.48
224
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice 00:49:05.90 --:--:--.-- 4:48 12.50 02:33:34.70
225
DOMŻALSKI Tadeusz
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2352 POL Ruda Śląska 00:49:54.19 --:--:--.-- 4:49 12.50 02:33:52.70
226
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
2386 POL Bielsko-Biała 00:44:29.61 --:--:--.-- 4:50 12.45 02:34:10.78
227
ZAJĄCZKOWSKI Łukasz
Chorzowski Klub Rowerowy
2384 POL 00:52:18.08 --:--:--.-- 4:50 12.45 02:34:18.48
228
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa 00:52:55.70 --:--:--.-- 4:50 12.45 02:34:26.39
229
KONOPKA Paweł
2028 POL Ogrodzieniec 00:54:08.46 --:--:--.-- 4:50 12.45 02:34:29.40
230
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa 00:54:59.71 --:--:--.-- 4:50 12.40 02:34:30.26
231
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków 00:51:50.93 --:--:--.-- 4:50 12.40 02:34:33.44
232
BARCZYK Robert
Członek Z Ramienia Wysunięty Na Czoło Grupy Mtb
2267 POL Klucze 00:54:39.76 --:--:--.-- 4:51 12.40 02:34:57.67
233
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
2333 POL Katowice 00:55:08.47 --:--:--.-- 4:51 12.40 02:35:02.13
234
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:07.89 --:--:--.-- 4:51 12.36 02:35:06.61
235
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice 00:53:30.79 --:--:--.-- 4:51 12.36 02:35:08.64
236
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów 00:52:30.94 --:--:--.-- 4:52 12.36 02:35:22.47
237
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice 00:52:42.21 --:--:--.-- 4:52 12.36 02:35:22.53
238
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik 00:53:50.60 --:--:--.-- 4:52 12.36 02:35:27.80
239
MALIK Tomasz
2271 POL Chorzów 00:53:31.76 --:--:--.-- 4:53 12.31 02:35:46.45
240
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice 00:53:51.34 --:--:--.-- 4:53 12.31 02:36:07.59
241
PLONKA Rafał
2096 POL Ustroń 00:54:46.77 --:--:--.-- 4:53 12.31 02:36:07.64
242
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1430 POL Racibórz 00:52:58.60 --:--:--.-- 4:54 12.26 02:36:39.89
243
KARWOT Krzysztof
2310 POL Zebrzydowice 00:54:44.18 --:--:--.-- 4:55 12.21 02:37:08.73
244
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1394 POL Tychy 00:57:42.88 --:--:--.-- 4:55 12.21 02:37:08.83
245
ADAM Mirosław
1101 POL Szałsza 00:53:24.02 --:--:--.-- 4:55 12.21 02:37:14.48
246
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice 00:54:17.29 --:--:--.-- 4:56 12.21 02:37:20.63
247
GÓRECKI Daniel
1834 POL Szczerbice 00:51:13.64 --:--:--.-- 4:56 12.21 02:37:20.70
248
WRÓBEL Wojciech
1270 POL Tychy 00:53:10.27 --:--:--.-- 4:56 12.17 02:37:31.81
249
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin 00:53:25.39 --:--:--.-- 4:56 12.17 02:37:36.77
250
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń 00:53:20.89 --:--:--.-- 4:57 12.17 02:38:00.49
251
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów 00:52:20.72 --:--:--.-- 4:57 12.12 02:38:12.49
252
ZGODZAJ Paweł
1275 POL Potępa 00:52:40.20 --:--:--.-- 4:57 12.12 02:38:18.15
253
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1682 POL Żory 00:52:54.40 --:--:--.-- 4:58 12.12 02:38:24.69
254
RYSZKA Dariusz
1972 POL Pszów 00:52:33.75 --:--:--.-- 4:58 12.12 02:38:30.77
255
LORENS Michał
1677 POL Mikołów 00:54:00.05 --:--:--.-- 4:58 12.12 02:38:30.84
256
WOŹNICA Marcin
1600 POL Radlin 00:52:58.63 --:--:--.-- 4:58 12.12 02:38:31.08
257
CZUDEK Mariusz
2431 POL Skoczow 00:54:13.51 --:--:--.-- 4:59 12.08 02:39:01.83
258
PIETRAS Mariola
1493 POL Sosnowiec 00:54:58.01 --:--:--.-- 4:59 12.08 02:39:04.90
259
SPORYS Marcin
2253 POL Czechowice-Dziedzice 00:54:07.19 --:--:--.-- 4:59 12.08 02:39:06.75
260
REDMAN Grzegorz
1222 POL Sławków 00:54:44.54 --:--:--.-- 4:59 12.08 02:39:07.62
261
GAWRON Stanisław
Rowerowy Bytom-Rowerek
1708 POL Bytom 00:53:19.37 --:--:--.-- 4:59 12.08 02:39:09.67
262
KURA Patryk
1928 POL Mikołów 00:52:44.76 --:--:--.-- 4:59 12.03 02:39:18.46
263
GRABAS Piotr
2407 POL Wołczyn 00:56:34.21 --:--:--.-- 4:59 12.03 02:39:26.61
264
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany 00:51:30.37 --:--:--.-- 4:60 12.03 02:39:31.77
265
LACHETA Adrian
1183 POL Rybnik 00:51:29.17 --:--:--.-- 4:60 12.03 02:39:32.12
266
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1438 POL Racibórz 00:54:29.36 --:--:--.-- 4:60 12.03 02:39:36.47
267
MARSZAŁEK Jarosław
2086 POL Żywiec 00:54:51.83 --:--:--.-- 4:60 12.03 02:39:39.90
268
PETLAKOWSKI Daniel
1214 POL Mszana 00:56:35.00 --:--:--.-- 4:60 12.03 02:39:42.80
269
MYMA Dariusz
myma
2052 POL Sosnowiec 00:54:30.18 --:--:--.-- 4:60 12.03 02:39:44.28
270
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
2387 POL Knurów 00:55:48.99 --:--:--.-- 4:60 12.03 02:39:45.22
271
PALKA Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2328 POL Chrzanów 00:54:42.40 --:--:--.-- 4:60 12.03 02:39:49.35
272
STEUER Szymon
2108 POL Bełk 00:55:11.85 --:--:--.-- 4:60 11.99 02:39:54.45
273
KASZOK Marcin
odkrywcy taurus cycling team
1536 POL Katowice 00:56:08.05 --:--:--.-- 4:60 11.99 02:39:54.96
274
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów 00:55:43.54 --:--:--.-- 4:60 11.99 02:39:59.37
275
ZAWIERUCHA Przemysław
2027 POL Ogrodzieniec 00:55:48.54 --:--:--.-- 5:01 11.99 02:40:08.24
276
SZWED Adam
2002 POL Żywiec 00:53:23.46 --:--:--.-- 5:01 11.99 02:40:18.28
277
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy 00:55:57.85 --:--:--.-- 5:01 11.99 02:40:22.14
278
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice 00:54:07.36 --:--:--.-- 5:02 11.94 02:40:54.22
279
WLAZŁOWSKI Rafał
1266 POL Świętochłowice 00:55:59.88 --:--:--.-- 5:02 11.94 02:40:54.29
280
SOBAŃSKI Marcin
2363 POL Częstochowa 00:56:10.24 --:--:--.-- 5:02 11.94 02:40:58.65
281
WIŚNIEWSKI Paweł
2012 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:32.11 --:--:--.-- 5:02 11.94 02:40:59.40
282
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry 00:53:53.90 --:--:--.-- 5:02 11.94 02:41:03.66
283
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice 00:56:50.05 --:--:--.-- 5:03 11.90 02:41:07.79
284
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik 00:53:52.81 --:--:--.-- 5:03 11.90 02:41:10.88
285
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice 00:53:22.01 --:--:--.-- 5:03 11.90 02:41:32.52
286
GÓRSKI Tomasz
2120 POL Sosnowiec 00:56:04.24 --:--:--.-- 5:05 11.85 02:42:16.29
287
KOCYAN Lidia
Opony Serafinowski
1055 POL Skoczów 00:55:37.86 --:--:--.-- 5:05 11.81 02:42:20.73
288
PAWEŁCZYK Piotr
2317 POL Bytom 00:56:42.88 --:--:--.-- 5:05 11.81 02:42:21.14
289
TWARDY Dawid
1573 POL Racibórz 00:52:54.54 --:--:--.-- 5:05 11.81 02:42:30.07
290
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów 00:54:44.96 --:--:--.-- 5:05 11.81 02:42:32.35
291
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1416 POL Gliwice 00:51:51.71 --:--:--.-- 5:06 11.81 02:42:46.17
292
SUKIENNIK Krzysztof
1247 POL Rybnik 00:56:47.53 --:--:--.-- 5:07 11.76 02:43:19.30
293
KULAWIK Przemysław
Międzymiastowi MTB
1383 POL Regulice 00:54:30.73 --:--:--.-- 5:07 11.76 02:43:26.33
294
FIRLA Daniel
1615 POL Skrbeńsko 00:56:02.88 --:--:--.-- 5:08 11.72 02:43:56.80
295
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:57.08 --:--:--.-- 5:08 11.72 02:43:58.08
296
ZASUCHA Tomasz
2343 POL Katowice 00:55:36.42 --:--:--.-- 5:08 11.68 02:44:13.40
297
RATAJ Adam
ING Tech Poland
1459 POL Katowice 00:57:43.30 --:--:--.-- 5:09 11.68 02:44:22.33
298
BOGACZ Rafał
Nice JURA BIKE Częstochowa
1066 POL Częstochowa 00:57:19.20 --:--:--.-- 5:09 11.68 02:44:40.99
299
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy 00:55:56.00 --:--:--.-- 5:09 11.64 02:44:42.69
300
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice 00:58:18.91 --:--:--.-- 5:09 11.64 02:44:42.84
301
KOLESZKA Piotr
2397 POL Gliwice 00:55:50.75 --:--:--.-- 5:10 11.64 02:44:49.10
302
KAMIŃSKA Oliwia
Velonews.pl
1888 POL Gliwice --:--:--:-- --:--:--:-- 5:10 11.64 02:44:57.29
303
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz 00:56:15.55 --:--:--.-- 5:11 11.59 02:45:22.19
304
SALA Adam
Bike.Store Bielsko
1994 POL Bielsko-Biała 00:57:37.21 --:--:--.-- 5:11 11.59 02:45:25.28
305
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń 00:57:36.96 --:--:--.-- 5:11 11.59 02:45:35.72
306
ZIMOCH Jeremi
Old Skull Boys
1742 POL Ruda Slaska 00:55:28.96 --:--:--.-- 5:12 11.55 02:46:17.79
307
STANEK Krzysztof
One Bike Team
1676 POL Bukowno 00:54:03.86 --:--:--.-- 5:13 11.51 02:46:32.51
308
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom 00:56:48.33 --:--:--.-- 5:13 11.51 02:46:34.10
309
WALAWENDER Wojciech
2048 POL Jaworzno 00:55:55.17 --:--:--.-- 5:13 11.51 02:46:37.80
310
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała 00:54:56.39 --:--:--.-- 5:13 11.51 02:46:48.61
311
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1560 POL Gliwice 00:55:47.74 --:--:--.-- 5:14 11.47 02:47:12.35
312
PAŚNIK Łukasz
1210 POL Bytom 00:56:42.80 --:--:--.-- 5:15 11.47 02:47:31.09
313
LEBIECKA Karolina
Ing Tech Poland
1449 POL Katowice 00:55:07.98 --:--:--.-- 5:16 11.43 02:48:16.77
314
KWIETNIEWSKI Łukasz
1182 POL Kaczyce 00:55:58.24 --:--:--.-- 5:16 11.39 02:48:22.33
315
KUBIAK Ewa
Loyalty Point Racing Team
2314 POL Ustroń 00:54:02.18 --:--:--.-- 5:16 11.39 02:48:23.74
316
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz 01:28:58.12 --:--:--.-- 5:16 11.39 02:48:24.59
317
GÓRSKI Piotr
Hager Sport Team
1150 POL Będzin 00:58:30.91 --:--:--.-- 5:17 11.39 02:48:32.66
318
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa 00:57:38.86 --:--:--.-- 5:17 11.39 02:48:47.34
319
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko 00:54:55.83 --:--:--.-- 5:17 11.35 02:48:59.48
320
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska 00:57:07.71 --:--:--.-- 5:17 11.35 02:49:01.33
321
ROMANEK Paweł
2375 POL Sosnowiec 01:03:31.44 --:--:--.-- 5:19 11.31 02:49:46.37
322
BLUSZCZ Jarosław
MIKESZ TEAM
1731 POL Zwonowice 00:54:06.54 --:--:--.-- 5:19 11.31 02:50:00.16
323
ALVES Carolina
2415 BRA Katowice 01:00:52.69 --:--:--.-- 5:20 11.27 02:50:14.10
324
ZYNGER Sebastian
1985 POL Zgierz 00:53:41.84 --:--:--.-- 5:20 11.27 02:50:15.41
325
BUGDOŁ Tomasz
1683 POL Katowice 00:56:32.75 --:--:--.-- 5:20 11.27 02:50:22.08
326
ZELDER Daniel
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
1519 POL Ruda Śląska 00:54:48.87 --:--:--.-- 5:20 11.27 02:50:35.92
327
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1735 POL Ustron 00:57:49.59 --:--:--.-- 5:22 11.19 02:51:29.96
328
RZEPKA Paweł
TEAM ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom 00:51:11.08 --:--:--.-- 5:23 11.15 02:52:02.09
329
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków 00:58:06.80 --:--:--.-- 5:23 11.15 02:52:08.81
330
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik 01:00:59.78 --:--:--.-- 5:23 11.15 02:52:15.23
331
POKORNY Krzysztof
2078 POL Czeladź 01:00:24.91 --:--:--.-- 5:24 11.15 02:52:22.70
332
GŁODEK Grzegorz
1149 POL Siemianowice Śląskie 00:57:21.73 --:--:--.-- 5:24 11.15 02:52:26.05
333
SEWERYŃSKI Jacek
www.bombkisklep.pl
1229 POL Częstochowa 00:58:59.07 --:--:--.-- 5:24 11.11 02:52:30.59
334
SON Kyongjae
KIWI CLUB MTB
1395 KOR Katowice 00:58:29.51 --:--:--.-- 5:24 11.11 02:52:30.82
335
WACHECKI Sebastian
Bikehead
2033 POL Dąbrowa Górnicza 00:57:52.35 --:--:--.-- 5:24 11.11 02:52:46.41
336
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1343 POL Sosnowiec 01:45:59.55 --:--:--.-- 5:25 11.11 02:52:48.44
337
KOZŁOWSKI Marian
2312 POL Bystra 00:50:32.07 --:--:--.-- 5:25 11.11 02:53:00.80
338
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik 00:58:24.21 --:--:--.-- 5:25 11.07 02:53:11.82
339
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów 00:50:54.69 --:--:--.-- 5:26 11.03 02:53:48.67
340
GABRYSZEWSKI Leszek
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1340 POL Mysłowice 00:59:36.46 --:--:--.-- 5:26 11.03 02:53:49.65
341
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła 00:58:39.46 --:--:--.-- 5:27 11.03 02:53:54.33
342
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka 01:00:42.64 --:--:--.-- 5:27 11.03 02:54:13.54
343
KAMCZYK Roman
Klif Team Chłapowo
1164 POL Gliwice 01:01:02.81 --:--:--.-- 5:28 11.00 02:54:39.93
344
KULA Andrzej
1162 POL Katowice 00:57:10.70 --:--:--.-- 5:28 11.00 02:54:46.43
345
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska 00:58:24.35 --:--:--.-- 5:28 11.00 02:54:47.33
346
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1277 POL Gliwice 00:58:46.83 --:--:--.-- 5:28 10.96 02:54:54.18
347
MIGDA Iwona
2440 POL Krakow 00:58:22.89 --:--:--.-- 5:28 10.96 02:54:55.52
348
SENCZEK Michał
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1855 POL Mikołów 00:56:28.86 --:--:--.-- 5:30 10.92 02:55:32.60
349
CZYŻ Mariusz
1739 POL Wisła 00:57:46.07 --:--:--.-- 5:30 10.92 02:55:34.86
350
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
2400 POL Knurów 01:01:16.68 --:--:--.-- 5:30 10.92 02:55:48.56
351
BIES Rafał
1112 POL Bielsko-Biała 01:00:00.90 --:--:--.-- 5:30 10.92 02:55:49.12
352
GŁADYSZ Michał
Alkopedały
2003 POL Rudniki 01:01:37.60 --:--:--.-- 5:30 10.92 02:55:53.82
353
SMOROŃ Krzysztof
1234 POL Rybnik 01:02:18.41 --:--:--.-- 5:31 10.92 02:56:02.63
354
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa 01:02:21.16 --:--:--.-- 5:31 10.92 02:56:04.98
355
ŚWIERKOT Wojciech
1255 POL Gostyń 00:59:00.41 --:--:--.-- 5:31 10.88 02:56:10.32
356
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa 01:01:27.03 --:--:--.-- 5:31 10.88 02:56:13.10
357
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś 00:59:39.89 --:--:--.-- 5:31 10.88 02:56:13.37
358
THEN Łukasz
2355 POL Bielsko-Biała 00:56:20.94 --:--:--.-- 5:31 10.88 02:56:15.11
359
CIEŚLAR Adam
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2141 POL Cieszyn 00:57:11.74 --:--:--.-- 5:31 10.88 02:56:15.51
360
KOZACZUK Marcin
2323 POL Żory 01:00:12.86 --:--:--.-- 5:32 10.88 02:56:37.43
361
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice 01:11:45.68 --:--:--.-- 5:32 10.85 02:56:43.90
362
ĆWIK Marek
S Pixel Bike Team
2426 POL Bytom 01:00:18.78 --:--:--.-- 5:33 10.81 02:57:18.00
363
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec 00:59:44.89 --:--:--.-- 5:33 10.81 02:57:24.21
364
SZCZERBIK Bogumił
bROWERek team
1603 POL Rajsko 01:01:59.89 --:--:--.-- 5:33 10.81 02:57:25.75
365
KRZEMIŃSKI Tomasz
XELLECT
1097 POL Bytom 00:58:25.24 --:--:--.-- 5:34 10.81 02:57:40.90
366
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska 00:59:01.87 --:--:--.-- 5:34 10.81 02:57:40.93
367
FUŚNIK Nitaj
GORANGA TEAM
2423 POL Filipowice 00:54:33.59 --:--:--.-- 5:34 10.81 02:57:49.64
368
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków 00:59:09.76 --:--:--.-- 5:35 10.77 02:58:14.30
369
SOBOLEWSKI Filip
1236 POL Jaworzno 01:02:17.35 --:--:--.-- 5:35 10.77 02:58:17.40
370
FOKS Wojciech
Międzymiastowi MTB
1384 POL Katowice 01:01:49.89 --:--:--.-- 5:35 10.77 02:58:21.10
371
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice 00:59:11.02 --:--:--.-- 5:35 10.77 02:58:23.52
372
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze 00:58:12.39 --:--:--.-- 5:35 10.77 02:58:28.82
373
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska 00:59:34.26 --:--:--.-- 5:36 10.74 02:58:41.34
374
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice 01:01:14.99 --:--:--.-- 5:37 10.70 02:59:23.64
375
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec 00:58:55.30 --:--:--.-- 5:37 10.70 02:59:37.95
376
ĆWIĘCZEK Dawid
2125 POL Cieszyn 00:59:02.92 --:--:--.-- 5:38 10.67 02:59:58.08
377
ANTONIK Przemysław
2385 POL Tarnowskie Góry 00:56:46.18 --:--:--.-- 5:39 10.63 03:00:18.98
378
Uczestnik anonimowy
2338 POL Gostyń 00:57:39.87 --:--:--.-- 5:39 10.63 03:00:39.37
379
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec 01:01:13.90 --:--:--.-- 5:40 10.63 03:00:48.46
380
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa 00:57:43.46 --:--:--.-- 5:40 10.60 03:00:56.72
381
DŁUGOKĘCKI Adrian
2261 POL Ruda Ślaska 01:03:52.88 --:--:--.-- 5:41 10.56 03:01:38.11
382
KOWALSKI Adrian
2252 POL Oświęcim 01:01:05.89 --:--:--.-- 5:41 10.56 03:01:43.55
383
SZKOLNY Piotr
... Beer Biker Krapkowice
1627 POL Krapkowice 01:01:33.90 --:--:--.-- 5:42 10.56 03:01:52.90
384
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów 01:04:25.77 --:--:--.-- 5:42 10.56 03:02:03.13
385
DURAJ Dominik
1134 POL Bystra 01:07:54.90 --:--:--.-- 5:42 10.56 03:02:04.84
386
GORCZYCA Sanatan
GORANGA TEAM
2422 POL Klecza Górna 00:53:36.51 --:--:--.-- 5:44 10.49 03:03:09.62
387
SUWAJ Jakub
2167 POL Bielsko-Biała 01:01:07.75 --:--:--.-- 5:44 10.49 03:03:12.94
388
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów 01:04:18.88 --:--:--.-- 5:45 10.46 03:03:28.43
389
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice 01:00:30.89 --:--:--.-- 5:45 10.46 03:03:50.32
390
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice 00:59:58.89 --:--:--.-- 5:45 10.42 03:03:57.94
391
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź 01:04:16.84 --:--:--.-- 5:46 10.42 03:04:02.69
392
PAŁOSZ Piotr
1644 POL Czaniec 01:01:00.86 --:--:--.-- 5:46 10.42 03:04:04.75
393
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów 01:05:08.89 --:--:--.-- 5:46 10.42 03:04:17.60
394
LAZAR Madhava
GORANGA TEAM
1935 USA Virginia 01:01:07.90 --:--:--.-- 5:46 10.39 03:04:31.33
395
TYRNA Czesław
2308 POL Ustroń 01:01:25.88 --:--:--.-- 5:47 10.39 03:04:40.48
396
DRZEWIECKI Tomasz
2332 POL Kraków 00:58:21.88 --:--:--.-- 5:48 10.36 03:05:11.36
397
FIJOŁ Natalia
2420 POL Czarków 01:01:12.69 --:--:--.-- 5:48 10.36 03:05:17.84
398
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze 01:01:13.12 --:--:--.-- 5:48 10.36 03:05:28.10
399
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia 01:02:29.70 --:--:--.-- 5:49 10.36 03:05:36.24
400
MIESZCZAK Dawid
1198 POL Kraków 00:53:41.88 --:--:--.-- 5:49 10.32 03:05:51.84
401
CEMBALA Krzysztof
2275 POL Bielsko-Biała 01:02:25.60 --:--:--.-- 5:50 10.29 03:06:27.75
402
PASZENDA Marcin
2026 POL Rybnik 01:01:51.87 --:--:--.-- 5:51 10.26 03:07:03.28
403
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
2079 POL Będzin 00:59:55.65 --:--:--.-- 5:52 10.22 03:07:36.40
404
PIECUCH Sebastian
2340 POL Bielsko-Biała 01:00:39.90 --:--:--.-- 5:52 10.22 03:07:36.83
405
PĄCHALSKI Tomasz
Strefa Wody
2217 POL Katowice 00:58:15.90 --:--:--.-- 5:52 10.22 03:07:38.05
406
CHALASTRA Bartłomiej
2316 POL Racibórz 01:02:00.86 --:--:--.-- 5:52 10.22 03:07:38.41
407
KONDZIOŁKA Maciej
2335 POL Bielsko-Biała 01:00:18.78 --:--:--.-- 5:52 10.22 03:07:39.17
408
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów 01:02:08.31 --:--:--.-- 5:53 10.22 03:07:46.45
409
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
2121 POL Wyry 00:55:50.82 --:--:--.-- 5:53 10.22 03:07:59.02
410
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa 01:00:27.49 --:--:--.-- 5:53 10.19 03:08:11.63
411
SUCHTA Radek
2410 POL Chrzanów 01:06:14.87 --:--:--.-- 5:55 10.16 03:09:06.88
412
WYŻKIEWICZ Bartosz
Proservice Racing Team
2064 POL Mikołów 01:04:03.70 --:--:--.-- 5:55 10.16 03:09:13.90
413
NOWAK Marcin
2082 POL Poręba 00:59:42.34 --:--:--.-- 5:56 10.13 03:09:20.49
414
NAWROCKI Grzegorz
Uks Katolik Częstochowa
2132 POL Myszków 01:00:05.00 --:--:--.-- 5:58 10.06 03:10:44.11
415
HANDY Tomasz
2403 POL 00:53:56.42 --:--:--.-- 5:59 10.03 03:11:08.13
416
DYSSY Łukasz
nicroteam
2054 POL Sosnowiec 01:01:01.81 --:--:--.-- 5:59 10.03 03:11:21.28
417
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka 01:02:08.92 --:--:--.-- 5:60 10.03 03:11:36.18
418
PAWLIK Tomasz
San Damiano Bike Team
2358 POL Rychwałd 01:03:01.35 --:--:--.-- 5:60 10.00 03:11:46.54
419
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa 01:04:07.89 --:--:--.-- 6:01 10.00 03:12:09.10
420
KASPERCZYK Adam
KSPZ POLAREX
2244 POL Katowice 01:00:46.90 --:--:--.-- 6:02 9.97 03:12:45.18
421
STACHOWIAK Damian
1655 POL Katowice 01:03:41.08 --:--:--.-- 6:02 9.94 03:12:59.12
422
SYDOŃ Grzegorz
2405 POL Mysłowice 01:04:36.90 --:--:--.-- 6:04 9.91 03:13:40.07
423
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa 01:06:48.59 --:--:--.-- 6:05 9.88 03:14:35.03
424
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa 01:00:51.90 --:--:--.-- 6:05 9.88 03:14:35.25
425
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza 01:04:21.57 --:--:--.-- 6:06 9.85 03:14:57.04
426
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec 01:00:42.46 --:--:--.-- 6:06 9.85 03:14:58.63
427
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice 01:03:46.88 --:--:--.-- 6:07 9.82 03:15:18.96
428
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj 01:05:58.91 --:--:--.-- 6:09 9.76 03:16:40.08
429
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice 01:04:26.82 --:--:--.-- 6:11 9.73 03:17:37.96
430
WIEJOWSKI Paweł
1262 POL Zabrze 01:04:30.78 --:--:--.-- 6:13 9.67 03:18:25.82
431
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów 01:09:22.88 --:--:--.-- 6:15 9.61 03:19:47.91
432
SYNAK Marcin
1248 POL Rybnik 01:01:40.20 --:--:--.-- 6:16 9.58 03:20:06.90
433
KOZYRA Jacek
Flaki wypruli na rowerze
1510 POL Rybnik 01:06:41.89 --:--:--.-- 6:17 9.55 03:20:57.62
434
MARTYNOWICZ Katarzyna
1788 POL Gliwice 01:04:31.89 --:--:--.-- 6:19 9.52 03:21:50.88
435
HUS Tomasz
1695 POL Wodzisław Śląski 01:00:46.61 --:--:--.-- 6:20 9.50 03:22:19.62
436
JANICKI Damian
2374 POL Sosnowiec 01:03:55.88 --:--:--.-- 6:20 9.47 03:22:38.70
437
GRZEBIEŃ Michał
Decathlon Katowice
2278 POL Bytom 01:01:17.89 --:--:--.-- 6:22 9.44 03:23:23.14
438
WIELGUS Cecylia
Uks Katolik Częstochowa
2306 POL Częstochowa 01:06:53.12 --:--:--.-- 6:22 9.44 03:23:25.13
439
MATYSIAK Grzegorz
2155 POL Tychy 01:10:44.90 --:--:--.-- 6:22 9.44 03:23:28.08
440
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice 01:06:30.75 --:--:--.-- 6:24 9.38 03:24:36.25
441
SZLAUER Leszek
Strefa Wolności
1785 POL Goleszów 01:07:37.85 --:--:--.-- 6:25 9.38 03:24:49.37
442
SURA Kamil
1691 POL Rybnik 01:12:25.51 --:--:--.-- 6:27 9.33 03:25:56.74
443
GŁOWACZ Krzysztof
2376 POL Rybnik 01:05:51.64 --:--:--.-- 6:29 9.28 03:26:59.65
444
JANUS Sebastian
1982 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:17.62 --:--:--.-- 6:29 9.28 03:27:07.80
445
KRAWIEC Damian
1177 POL Zabrze 01:00:41.88 --:--:--.-- 6:31 9.20 03:28:31.70
446
BĄK Michał
2429 POL 01:01:38.47 --:--:--.-- 6:32 9.20 03:28:37.06
447
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin 01:08:33.89 --:--:--.-- 6:32 9.20 03:29:01.66
448
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie 01:02:13.80 --:--:--.-- 6:36 9.12 03:30:48.95
449
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2157 POL Mysłowice 01:08:48.11 --:--:--.-- 6:36 9.09 03:31:03.54
450
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków 01:02:34.90 --:--:--.-- 6:38 9.04 03:32:07.61
451
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków 01:09:22.91 --:--:--.-- 6:39 9.04 03:32:20.71
452
KOWALCZYK Mariusz
1923 POL Tarnowskie Góry 01:09:27.88 --:--:--.-- 6:39 9.04 03:32:33.64
453
KULIG Karolina
Saint-Gobain SQUAD
2044 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:17.91 --:--:--.-- 6:41 8.99 03:33:36.79
454
MAKOWIECKI Roman
Regress Riders
1353 POL Gliwice 01:10:36.72 --:--:--.-- 6:44 8.94 03:35:04.82
455
SERAFIN Michał
SERTEAM
1301 POL Myszków 00:45:44.38 --:--:--.-- 6:45 8.89 03:35:55.22
456
ORLIK Fabiusz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1338 POL Mysłowice 01:05:21.83 --:--:--.-- 6:46 8.86 03:36:20.24
457
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice 01:15:08.89 --:--:--.-- 6:47 8.86 03:36:32.72
458
WIĘCEK Witold
2091 POL Katowice 01:16:20.89 --:--:--.-- 6:54 8.70 03:40:46.42
459
ROGALSKI Jakub
2351 POL Siemianowice Śląskie 01:07:32.89 --:--:--.-- 6:56 8.65 03:41:51.88
460
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza 01:12:00.90 --:--:--.-- 7:02 8.56 03:44:39.12
461
SZNERCH Wojciech
2428 POL Tychy 01:07:53.33 --:--:--.-- 7:05 8.49 03:46:28.74
462
MIKOŚ Agnieszka
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
1505 POL Łaziska Górne 01:08:51.90 --:--:--.-- 7:06 8.47 03:46:45.00
463
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń 01:15:40.89 --:--:--.-- 7:07 8.44 03:47:17.07
464
TOMANEK Damian
1715 POL Katowice 01:09:05.90 --:--:--.-- 7:08 8.42 03:48:10.71
465
GŁOGOWSKA Agata
2211 POL Bytom 01:09:15.89 --:--:--.-- 7:08 8.42 03:48:12.48
466
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz 01:07:35.90 --:--:--.-- 7:11 8.36 03:49:37.90
467
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry 01:12:40.89 --:--:--.-- 7:12 8.33 03:50:15.67
468
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec 01:11:55.88 --:--:--.-- 7:20 8.18 03:54:26.67
469
JAKUBOWSKI Waldek
1983 POL Oświęcim 01:12:34.88 --:--:--.-- 7:22 8.16 03:55:14.29
470
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj 01:16:39.92 --:--:--.-- 7:23 8.12 03:56:14.47
471
MOŹDZIERZ Marcin
1592 POL Bytom 01:10:53.87 --:--:--.-- 7:28 8.04 03:58:54.51
472
SKRZESIEWICZ Daria
Uks Katolik Częstochowa
2307 POL Częstochowa 01:12:21.90 --:--:--.-- 7:30 8.02 03:59:40.40
473
SKŁODOWSKI Dariusz
1816 POL Sosnowiec 01:15:57.89 --:--:--.-- 7:35 7.92 04:02:11.86
474
DYGACZ Sylwia
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2459 POL Katowice 01:04:22.88 --:--:--.-- 7:37 7.88 04:03:36.30
475
PAWLIK Miłosz
San Damiano Bike Time
2357 POL Chorzów 01:11:56.90 --:--:--.-- 7:42 7.79 04:06:22.45
476
Uczestnik anonimowy
2416 POL Tarnowskie Góry 01:11:18.88 --:--:--.-- 7:43 7.79 04:06:41.42
477
SUCHECKI Arkadiusz
1246 POL Częstochowa 01:12:05.91 --:--:--.-- 8:14 7.29 04:23:08.69
478
POLONY Robert
2417 POL Cieszyn 01:00:35.44 --:--:--.-- 8:33 7.03 04:33:07.15
479
RAPACZ Henryk
1221 POL Tychy 01:05:19.37 --:--:--.-- 8:55 6.74 04:45:12.00
480
STAŃCZYK Adam
LFC
2081 POL Radzionków 00:59:09.13 --:--:--.-- 9:30 6.32 05:03:49.06
481
MANN Grzegorz
1898 POL Zabrze 01:41:45.91 --:--:--.-- 9:48 6.13 05:13:04.88
482
DUDEK Eliza
1671 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
483
PRZEWIEZLIKOWSKI Andrzej
1219 POL Zielonki --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
484
JENDRYSIK Damian
AtakSport Gliwice
1161 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
485
SAMBOROWSKI Adam
Saint Gobain Squad
1226 POL Tworóg Mały --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
486
ABSALON Zbigniew
Absalon Mtb Team
1388 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
487
GORZELANY Ewa
HOTEL*** PODIUM WISŁA DIAGNOSTIX
1977 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
488
KAMIŃSKA Ewa
1165 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
489
DOROBISZ Adrian
1253 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
490
HAPEK Andrzej
1705 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
491
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
492
KAJDAK Dawid
2049 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
493
HYRA Przemysław
1716 POL Przystajń --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
494
KNAPCZYK Damian
Mirand Racing Team
1596 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
495
SASAK Grzegorz
Międzymiastowi MTB
1385 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
496
CZAPLA Piotr
DMK Invest Team
1366 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
497
PRONCZUK Marcin
Etisoft Bike Team
1759 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
498
WAŁACH Michał
LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
1709 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
499
SIWIAK Sebastian
Msx International Nox Group
1966 POL Opole --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
500
DOMŻALSKI Zbigniew
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
1507 POL Ruda Śląska 00:48:22.88 --:--:--.-- - - DNF
501
ZAWIERTA Dominik
WKK PLEIDERER WIERUSZÓW
1310 POL Pieczyska 00:46:43.61 --:--:--.-- - - DNF
502
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno 00:40:56.36 01:59:56.68 - - DNF
503
STĘPIEŃ Tomasz
Orion Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski 00:37:55.84 --:--:--.-- - - DNF
504
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec 01:01:47.88 03:26:35.71 - - DNF
505
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
1975 POL Wisła 00:43:53.26 --:--:--.-- - - DNF
506
OLSZAK Artur
Odkrywcy Taurus 30 Race Team
1852 POL Ustroń 00:41:07.49 02:06:01.17 - - DNF
507
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1813 POL Chorzów 01:06:26.85 --:--:--.-- - - DNF
508
SANETRA Piotr
1738 POL Laliki --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
509
MADZIA Jacek
Brak
2088 POL Brenna 00:52:22.09 --:--:--.-- - - DNF
510
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów 00:51:42.19 --:--:--.-- - - DNF
511
SAMBORSKI Grzegorz
1565 POL Będzin 00:50:33.12 03:10:21.81 - - DNF
512
BINDACZ Jan
2186 POL Rydułtowy 01:01:10.00 --:--:--.-- - - DNF
513
SŁOWIK Adam
BIKE.STORE BIELSKO
1989 POL Bielsko-Biała 00:40:32.75 --:--:--.-- - - DNF
514
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Team
1251 POL Ustroń 00:45:46.93 02:30:14.78 - - DNF
515
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze 00:39:19.89 --:--:--.-- - - DNF
516
KANDZIORA Andrzej
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2354 POL Ruda Slaska 01:00:56.83 03:15:26.68 - - DNF
517
KONIECZNY Grzegorz
1591 POL Buczkowice 00:47:48.51 --:--:--.-- - - DNF
518
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1732 POL Zwonowice 00:44:53.91 --:--:--.-- - - DNF
519
JAMA Mariusz
1157 POL Imielin 00:57:01.16 --:--:--.-- - - DNF
520
WÓJCIK Zbigniew
1919 POL Goleszów 00:43:42.62 --:--:--.-- - - DNF
521
NIEDZIELKO Grzegorz
Bike Atelier Team
1903 POL Rybnik 00:47:22.60 03:06:58.14 - - DNF
522
ANTONIAK Daniel
Regress Riders
1348 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
523
KLICH Sonia
Bike Atelier Team
1486 POL Sosnowiec 01:07:25.14 --:--:--.-- - - DNF
524
CIURAJ Tomasz
1582 POL Wodzisław Śląski 00:55:29.81 --:--:--:-- - - DNF
525
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:35:53.17 03:12:53.80 - - DNF
526
KANIA Marcin
2336 POL Katowice 00:56:09.24 02:57:25.77 - - DNF
527
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik 00:39:28.60 01:55:51.79 - - DNF
528
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski Cycles
2235 POL Kraków 00:40:27.12 02:05:23.81 - - DNF
529
STANIK Patrycja
2093 POL Piekary Śląskie 01:19:49.90 --:--:--.-- - - DNF
530
Uczestnik anonimowy
2371 POL Bytom 00:56:06.90 --:--:--.-- - - DNF
531
ZAJAC Jaroslaw
Bsr Team Bytom
2095 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
532
PIASEK Przemysław
2331 POL Sosnowiec 01:00:38.91 03:17:40.81 - - DNF
533
KUŚ Dominik
2299 POL Ustroń 00:49:26.80 --:--:--.-- - - DNF
534
BOSOWSKI Michał
1679 POL Katowice 01:05:55.88 --:--:--.-- - - DNF
535
BUSZEWSKI Tomasz
Romet Factory Team
1712 POL Sosnowiec 00:41:00.78 02:04:43.79 - - DNF
536
PIELA Andrzej
Niezrzeszony
2303 POL Jaworzno 01:04:29.06 03:24:37.77 - - DNF
537
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
2322 POL Będzin 00:53:45.52 03:08:18.68 - - DNF
538
WANAT Piotr
2383 POL Knurów 01:29:12.90 --:--:--.-- - - DNF
539
WRONA Monika
2326 POL Białystok 00:33:56.73 --:--:--.-- - - DNF
540
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier Team
2080 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU