Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Ustroń

Ustroń, Polska
19.05.2019

Wyniki

Family 20 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
WIŚNIOWSKI Maksymilian
RK Aluminium Bike Team
248 POL Bielsko-Biała 00:45:02.63 2:38 22.73 00:52:33.76
2
GRYCMAN Jakub
Gk Viktoria Rybnik
230 POL Rybnik 00:45:22.93 2:39 22.73 00:52:41.15
3
NOWAKOWSKI Marcin
RMF-HEG
121 POL Gliwice 00:46:58.53 2:43 22.22 00:54:10.89
4
GARNEK Ksawier
Gk Viktoria Rybnik
234 POL Rydułtowy 00:50:41.42 2:60 20.00 00:59:44.25
5
STYRNA Jakub
MKS Skrzyczne Szczyrk
164 POL Szczyrk 00:51:43.90 3:01 20.00 01:00:02.35
6
PELCZAR Adam
Wataha
104 POL Kraków 00:52:43.04 3:03 19.80 01:00:44.50
7
BOŻEK Igor
Atak Sport Gliwice
212 POL Pyskowice 00:54:45.79 3:09 19.05 01:02:45.12
8
WĘGRZYN Nikodem
Klub Kolarski Świerklany
166 POL Świerklany 00:56:14.30 3:12 18.87 01:03:46.31
9
DWORAK Aleksander
Choma Team TSR
135 POL Nowe Chechło 00:56:16.42 3:12 18.87 01:03:50.53
10
STYRNA Michał
Mks Skrzyczne Szczyrk
163 POL Szczyrk 00:55:34.70 3:12 18.69 01:03:55.63
11
PAWŁOWSKA Maria
Cst 7r Mtb Team
178 POL Ustroń 00:57:37.33 3:16 18.35 01:05:13.43
12
Uczestnik anonimowy
HOFMAN Team
238 POL Chorzów 00:57:06.66 3:17 18.35 01:05:35.15
13
ŻARDECKI Maksymilian
Puls Bike Team
249 POL Brzeg Dolny 00:57:54.08 3:18 18.18 01:05:48.20
14
HOFMAN Jakub
HOFMAN Team
237 POL Chorzów 00:59:13.90 3:25 17.70 01:08:04.19
15
KEMPA Piotr
156 POL Pilchowice 00:57:05.38 3:27 17.39 01:08:56.70
16
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
201 POL Żory 01:01:53.67 3:30 17.24 01:09:50.65
17
GAJDZIK Julia
Nice JURA BIKE Częstochowa
115 POL Mikołów 01:02:03.15 3:30 17.24 01:09:51.27
18
KLACZKOWSKI Borys
214 POL Rzeszów 01:01:55.47 3:30 17.24 01:09:51.80
19
Uczestnik anonimowy
Jerzy MTB
216 POL Dziegielow 01:01:08.97 3:30 17.24 01:09:52.71
20
AKSAMIT Jan
Team MB Szczyrk
122 POL Stryszawa 01:01:56.10 3:31 17.09 01:10:00.73
21
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom 01:02:40.83 3:35 16.81 01:11:23.37
22
JANIK Jakub
Opony Serafinowski
231 POL Pierściec 01:04:02.64 3:39 16.53 01:12:48.45
23
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
183 POL Rybnik 01:05:15.80 3:40 16.39 01:13:09.45
24
BINDACZ Emilia
UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida SP 1 Ryd...
172 POL Rydułtowy 01:04:43.41 3:40 16.39 01:13:11.10
25
BARAŃSKI Bartłomiej
143 POL Gliwice 01:05:38.14 3:42 16.26 01:13:40.38
26
SUDER Stanisław
Goranga Team
174 POL Kraków 01:05:07.97 3:42 16.26 01:13:43.41
27
ŁAPIN Mateusz
Rafako Orbea Mtb Team
117 POL Racibórz 01:06:16.85 3:45 16.13 01:14:41.78
28
BERNAŚ Kamil
168 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:34.44 3:48 15.87 01:15:51.75
29
GWÓŹDŹ Nikodem
Grupa Kolarska Gliwice
235 POL Piekary Śląskie 01:07:46.63 3:48 15.75 01:15:57.62
30
SYRNICKA Julia
KLUB KOLARSKI ŻORY
158 POL Żory 01:08:17.81 3:51 15.63 01:16:58.82
31
KLACZKOWSKI Mikołaj
215 POL Rzeszów 01:08:00.77 3:53 15.50 01:17:39.64
32
KURP Olaf
155 POL Jaworzno 01:10:10.81 3:56 15.27 01:18:28.12
33
SIDOROV Samvit
GORANGA TEAM
175 RUS Moskwa 01:10:00.59 3:57 15.27 01:18:46.57
34
PUZIO Wojciech
Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy
128 POL Prudnik 01:10:41.19 3:58 15.15 01:19:11.56
35
ZIÓŁKOWSKI Jakub
108 POL Gliwice 01:13:44.10 4:08 14.60 01:22:23.17
36
NIEBORAS Samuel
217 POL Dzięgielów 01:13:16.67 4:10 14.39 01:23:11.54
37
KARSKI Bartosz
103 POL Cieszyn 01:14:15.21 4:11 14.39 01:23:21.19
38
PRZYBYŁA Wojciech
Szczyrk
232 POL Szczyrk 01:15:28.61 4:15 14.18 01:24:52.87
39
RASIŃSKI Cezary
GORANGA TEAM
243 POL Lublin 01:16:30.30 4:19 13.99 01:26:01.77
40
KOWALEWSKA Martyna
159 POL Toszek 01:16:44.19 4:19 13.89 01:26:13.07
41
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
200 POL Zabrze 01:18:09.50 4:19 13.89 01:26:14.96
42
POREMBSKA Martyna
Atak Sport Gliwice
126 POL Knurów 01:17:02.08 4:20 13.89 01:26:33.32
43
BRUDNY Dawid
Cyklotramp
182 POL Skoczów 01:17:03.04 4:21 13.79 01:26:58.54
44
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
123 POL Gliwice 01:17:47.55 4:22 13.79 01:27:07.87
45
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 01:18:28.90 4:22 13.79 01:27:09.41
46
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
203 POL Gliwice 01:21:18.69 4:30 13.33 01:29:57.44
47
NOWAKOWSKA Agata
188 POL Gliwice 01:21:26.57 4:31 13.33 01:30:01.21
48
WÓJCIK Igor
Żory
151 POL Żory 01:23:56.68 4:38 12.99 01:32:20.30
49
TĘCZA Ksawery
Sp 10 Dąbrowa Górnicza
240 POL Dąbrowa Górnicza 01:24:18.11 4:44 12.74 01:34:24.61
50
BOŃCZYK Adam
110 POL Zabrze 01:24:47.21 4:44 12.66 01:34:34.24
51
BRACHMAŃSKI Filip
149 POL Rybnik 01:25:21.77 4:48 12.50 01:35:49.59
52
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
241 CZE Trinec 01:27:06.17 4:52 12.35 01:37:17.39
53
ŁAPIN Zuzanna
Rafako MTB team
242 POL Racibórz 01:28:30.39 4:53 12.27 01:37:33.40
54
ZELMOZER Agata
127 POL Sosnowiec 01:27:57.17 4:54 12.27 01:37:59.32
55
DRABIK Paulina
118 POL Katowice 01:29:49.48 4:58 12.05 01:39:18.45
56
CZERWIŃSKI Krzysztof
130 POL Kraków 01:29:54.70 4:60 12.05 01:39:44.05
57
SIKORA Antonina
LIV Women Cycling Team Czernica
106 POL Rybnik 01:29:35.15 4:60 11.98 01:39:55.76
58
KURZOK Aleksandra
Kiwi Klub MTB
112 POL Mikołów 01:33:01.77 5:07 11.76 01:42:11.71
59
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 01:33:03.18 5:08 11.70 01:42:32.20
60
GAJDA Anna
Jadymy Durś
162 POL Gliwice 01:34:02.85 5:12 11.56 01:43:55.89
61
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
116 POL Bytom 01:33:51.27 5:12 11.56 01:43:56.34
62
BERNAŚ Kacper
167 POL Dąbrowa Górnicza 01:38:36.42 5:33 10.81 01:50:42.49
63
DYSSY Nikodem
239 POL Sosnowiec 01:38:38.18 5:33 10.81 01:50:59.09
64
KUDŁA Marika
Lk Uks Pszczyna
233 POL Bielsko-Biała 01:43:04.96 5:40 10.64 01:53:00.43
65
SOBOLEWSKI Michał
Żywiecki Klub Narciarski
236 POL Goleszów 01:44:38.60 5:46 10.42 01:55:11.64
66
BERNAŚ Natalia
169 POL Dąbrowa Górnicza 01:56:02.10 6:21 9.48 02:06:40.63
67
KALECIŃSKA Olga
192 POL Wrocław 02:01:37.37 6:44 8.93 02:14:27.37
68
SZYMECZEK Amelia
AMS PLAN MTB TEAM
107 POL Buczkowice 02:29:35.11 8:08 7.38 02:42:22.20
69
GALMAN Bartosz
PRO SERVICE RACING TEAM
152 POL Gliwice 02:30:36.58 9:15 6.49 03:04:59.02
70
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
177 POL Rybnik --:--:--.-- - - DNS
71
TOMERA Katarzyna
133 POL Katowice --:--:--.-- - - DNS
72
MUSZYŃSKI Filip
125 POL Gliwice --:--:--.-- - - DNS
73
GRZESICZEK Aleksandra
Kiwi Klub Mtb
111 POL Mikołów 01:21:31.43 - - DNF
74
HANKUS Piotr
165 POL Szczyrk 00:53:55.59 - - DSQ

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU