Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Ustroń

Ustroń, Polska
19.05.2019

Wyniki

Pro 49 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL 00:30:46.04 01:31:46.60 3:12 18.77 02:36:38.03
2
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL 00:30:48.14 01:31:49.76 3:12 18.77 02:36:38.34
3
MICHAŁEK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1876 POL 00:30:47.27 01:31:48.43 3:12 18.77 02:36:38.71
4
KOZAK Mariusz
Jbg-2 Cryospace
1874 POL 00:31:30.33 01:31:47.72 3:12 18.77 02:36:39.18
5
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń 00:30:46.87 01:31:51.33 3:13 18.70 02:37:02.16
6
NIEBORAS Mateusz
Jbg-2 Cryospace
2393 POL 00:30:46.87 01:31:47.09 3:18 18.28 02:41:01.45
7
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
2237 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:42.86 01:35:09.01 3:18 18.28 02:41:04.85
8
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:32:20.90 01:35:31.73 3:22 17.88 02:44:39.62
9
JONA Dawid
MEXLLER,KOZIEGŁOWY
1862 POL Ruda Śląska 00:33:23.63 01:37:57.22 3:25 17.56 02:47:24.39
10
PITACH Maciej
Cst 7R Mtb Team
1544 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:38.71 01:35:42.73 3:26 17.50 02:47:54.30
11
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 00:32:50.83 01:35:37.22 3:27 17.38 02:49:01.17
12
GARCZYK Paweł
Cst 7R Mtb Team
2458 POL Oborniki Śląskie 00:33:56.81 01:39:17.24 3:28 17.31 02:49:41.92
13
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 00:33:25.09 01:38:22.00 3:29 17.25 02:50:30.28
14
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów 00:34:16.78 01:40:05.38 3:31 17.13 02:51:41.59
15
PĚGŘÍM Filip
Tj Tž Třinec
2408 CZE Čr 00:33:25.67 01:40:06.20 3:31 17.07 02:51:54.10
16
BARTOSZEK Damian
SCS OSOZ RACING TEAM
2118 POL Katowice 00:33:26.15 01:40:05.05 3:31 17.07 02:52:15.56
17
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1891 POL Czernichow 00:34:16.39 01:41:01.79 3:31 17.07 02:52:16.25
18
POMARAŃSKI Kamil
CYCLO TRENER TEAM
2319 POL Kielce 00:35:11.81 01:41:15.38 3:34 16.90 02:54:13.95
19
BASZCZYŃSKI Jakub
Rk Aluminium Bike Team
2103 POL Górki Wielkie 00:34:47.99 01:41:02.99 3:38 16.55 02:57:22.99
20
ŻUREK Jakub
72D Rowmix Java Team
1892 POL Kraków 00:36:05.85 01:42:56.06 3:39 16.50 02:58:21.53
21
CELARY Krzysztof
72D Rowmix Java Team
2254 POL Kraków 00:35:34.38 01:45:27.01 3:43 16.23 03:01:25.43
22
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne 00:34:25.66 01:43:28.18 3:43 16.23 03:01:28.21
23
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1317 POL Marklowice 00:35:44.14 01:45:14.23 3:44 16.12 03:02:33.42
24
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
2419 POL Siemianowice Śląskie 00:36:33.42 01:47:18.68 3:46 16.01 03:03:50.57
25
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1645 POL Pyskowice 00:35:16.98 01:45:10.68 3:46 15.96 03:04:17.99
26
BULAWA David
Tj Tz Trinec
2409 POL Trinec 00:37:31.14 01:46:37.96 3:48 15.81 03:05:44.68
27
SADOWSKA Anna
Bike Atelier Team
1485 POL Ustroń 00:36:47.23 01:47:41.68 3:49 15.76 03:06:44.50
28
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1318 POL Jastrzębie-Zdrój 00:37:03.23 01:48:10.91 3:50 15.71 03:07:11.43
29
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec 00:35:30.93 01:47:38.36 3:51 15.65 03:07:58.97
30
OSTROWSKI Bogusław
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1720 POL Chrzanów 00:37:09.59 01:48:24.41 3:51 15.65 03:08:04.88
31
TOMERA Tomasz
RK Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice 00:35:12.73 01:48:06.43 3:52 15.56 03:09:00.18
32
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:36:29.42 01:48:24.13 3:52 15.56 03:09:03.10
33
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice 00:37:23.41 01:49:08.80 3:55 15.36 03:11:18.20
34
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1795 POL Błażejowice 00:36:27.10 01:49:56.80 3:56 15.31 03:12:09.04
35
FABIAN Bogusław
Evanlite.com - Lemonbike.eu
1718 POL Pyskowice 00:38:18.26 01:51:27.85 3:58 15.17 03:13:40.20
36
KUCIĘBA Karol
Cst7Rmtbteam
2344 POL Będzin 00:35:45.74 01:47:35.75 3:58 15.17 03:14:02.70
37
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:37:17.89 01:52:48.80 3:59 15.12 03:14:27.85
38
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1802 POL Bielsko-Biała 00:39:33.46 01:53:53.83 3:60 14.98 03:15:57.70
39
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy 00:37:59.21 01:54:10.80 3:60 14.98 03:15:58.48
40
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń 00:36:45.22 01:51:21.81 4:01 14.94 03:16:31.70
41
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 00:38:36.28 01:54:23.79 4:02 14.89 03:17:08.84
42
WÓJCIK Mirosław
Gomola Trans Airco
1308 POL Katowice 00:38:39.75 01:52:25.58 4:02 14.89 03:17:18.63
43
STANUSZEK Marcin
72D Rowmix Java Team
1890 POL Brzesko 00:36:04.46 01:45:59.22 4:04 14.80 03:18:45.91
44
WOJTASZEWSKI Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1857 POL Ustroń 00:38:23.71 01:54:21.77 4:04 14.76 03:18:58.88
45
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek 00:37:41.03 01:52:57.39 4:05 14.71 03:19:31.94
46
BIEL Szymon
GK Viktoria Rybnik
2379 POL Żywiec 00:32:44.01 01:59:55.40 4:05 14.71 03:19:47.85
47
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 00:38:31.28 01:52:23.91 4:06 14.67 03:20:08.62
48
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec 00:37:51.65 01:55:38.78 4:06 14.67 03:20:23.98
49
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1964 POL Jaworzno 00:39:35.72 01:55:40.79 4:07 14.58 03:21:27.60
50
SOBOL Łukasz
Gomola Trans Airco
2361 POL Tychy 00:36:53.06 01:49:47.75 4:08 14.54 03:22:21.15
51
SIKORA Szymon
Regress Riders
1355 POL Gliwice 00:40:04.53 02:00:24.80 4:08 14.54 03:22:21.99
52
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń 00:39:14.21 01:54:58.12 4:09 14.50 03:23:00.89
53
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 00:36:40.84 01:53:35.23 4:11 14.41 03:24:14.28
54
DOMIN Krzysztof
2320 POL Włoszczowa 00:36:38.30 01:53:57.96 4:11 14.37 03:24:18.46
55
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:40:23.95 01:58:28.85 4:11 14.37 03:24:39.34
56
ŻUREK Michał
2325 POL Cieszyn 00:35:12.32 01:58:30.85 4:12 14.33 03:25:14.32
57
WOŹNIAKOWSKI Łukasz
Rafako Orbea Mtb Team
1432 POL Bielsko-Biała 00:40:04.12 01:57:19.81 4:12 14.29 03:25:36.65
58
JANDA Piotr
Bike.Store Bielsko
2350 POL Żory 00:39:21.16 01:56:17.44 4:14 14.24 03:26:41.84
59
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 00:39:54.47 01:58:12.42 4:14 14.20 03:26:45.01
60
LORANC Rafał
Kks Sokół Kęty
2430 POL Zwardoń 00:35:35.32 01:50:51.95 4:14 14.20 03:26:55.11
61
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2348 POL Nawojowa Góra 00:39:50.75 01:56:02.16 4:14 14.16 03:27:24.52
62
HOŃKA Michał
Rafako Orbea Mtb Team
1442 POL Krapkowice 00:39:55.58 01:55:19.80 4:15 14.12 03:28:02.03
63
TOMSKI Kuba
72D Rowmix Java Team
2414 POL Kraków 00:40:19.29 02:00:26.30 4:16 14.08 03:28:35.87
64
PODLEŚNY Marian
2406 POL Świerklany 00:40:34.82 02:00:16.80 4:16 14.08 03:28:36.36
65
MOLEK Szymon
2392 POL Cieszyn 00:39:14.47 01:57:57.71 4:16 14.08 03:28:51.93
66
BOŻEK Jakub
Atak Sport Gliwice
2069 POL Gliwice 00:39:11.02 01:58:19.79 4:17 14.00 03:29:51.06
67
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 00:39:13.48 02:00:00.79 4:18 13.96 03:30:22.04
68
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1322 POL Jastrzębie-Zdrój 00:39:16.69 01:57:45.26 4:19 13.92 03:31:07.60
69
Uczestnik anonimowy
2098 POL Dziegielow 00:40:48.02 02:01:50.77 4:19 13.92 03:31:24.87
70
SOWA Grzegorz
1501 POL Żory 00:40:33.45 02:01:32.88 4:19 13.88 03:31:30.36
71
CZEKAJ Damian
2365 POL Jastrzębie-Zdrój 00:41:34.41 02:01:38.79 4:20 13.88 03:32:03.71
72
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 00:39:09.35 01:56:38.32 4:20 13.84 03:32:08.33
73
ADAMKIEWICZ Mateusz
1991 POL Częstochowa 00:40:55.13 02:03:15.65 4:24 13.69 03:34:56.73
74
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice 00:40:13.92 02:02:14.80 4:24 13.69 03:34:57.54
75
JANUS Szymon Tymon
Shimano Service Center Sosnowiec
1747 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:36.31 02:00:59.79 4:25 13.61 03:36:00.60
76
SZYMIEC Szymon
1569 POL Gliwice 00:39:22.94 01:59:50.79 4:25 13.61 03:36:09.83
77
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik 00:39:20.06 02:00:15.75 4:26 13.57 03:36:33.63
78
SZAFRANIEC Adam
Scs Osoz Racing Team
2401 POL Kraków 00:39:38.14 02:01:17.78 4:26 13.54 03:37:10.32
79
SŁOBODZIAN Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1321 POL Wodzisław Śl 00:40:47.93 02:03:53.81 4:27 13.54 03:37:16.19
80
ANDRZEJEWSKI Piotr
1 Liga Team
2126 POL Wisła 00:38:23.73 01:55:53.46 4:27 13.50 03:37:55.30
81
ANTOSZ Piotr
1104 POL Sosnowiec 00:42:05.38 02:04:16.43 4:28 13.46 03:38:06.63
82
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 00:42:03.59 02:04:49.79 4:28 13.46 03:38:08.80
83
JASIULEK Tomasz
1895 POL Orzesze 00:41:16.64 02:03:43.79 4:29 13.42 03:39:14.40
84
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 00:39:50.65 02:07:53.80 4:30 13.35 03:40:07.41
85
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1435 POL Częstochowa 00:41:44.78 02:06:42.74 4:31 13.32 03:40:43.26
86
ZĄBER Łukasz
2301 POL Ustroń 00:41:18.41 02:06:14.49 4:31 13.32 03:41:02.20
87
ŁUCZAK Przemysław
2324 POL Ruda Śląska 00:41:56.36 02:05:17.79 4:31 13.28 03:41:07.19
88
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 00:42:25.45 02:07:26.80 4:31 13.28 03:41:08.72
89
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków 00:43:12.82 02:05:55.82 4:32 13.24 03:41:42.61
90
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 00:41:16.49 02:05:50.79 4:34 13.17 03:43:23.40
91
BARTNIK Marcin
SAP Serwis Team
2372 POL Kielce 00:45:41.81 02:10:08.24 4:35 13.10 03:44:22.59
92
WINIARSKI Przemek
Shimano Service Center Sosnowiec
1750 POL Bytom 00:41:54.72 02:07:46.80 4:35 13.10 03:44:25.83
93
SERAFINOWSKI Bartłomiej
Opony Serafinowski
1053 POL Skoczów 00:43:24.49 02:07:50.29 4:37 13.03 03:45:52.66
94
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice 00:41:36.32 02:08:25.80 4:37 13.00 03:45:59.28
95
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2153 POL Tarnowskie Góry 00:41:46.89 02:08:08.79 4:37 13.00 03:46:12.38
96
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń 00:43:13.65 02:11:08.80 4:38 13.00 03:46:17.87
97
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów 00:42:41.38 02:06:42.76 4:38 13.00 03:46:29.51
98
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice 00:41:08.61 02:02:38.80 4:39 12.93 03:47:31.00
99
PANIBRATETS Nikolay
Bike Atelier Team
1480 UKR Horiszni Pławni 00:39:15.34 02:09:12.80 4:40 12.89 03:47:57.21
100
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 00:37:40.47 02:15:44.40 4:40 12.89 03:48:08.06
101
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 00:41:58.82 02:08:46.32 4:40 12.86 03:48:18.24
102
KOCUREK Łukasz
Rafako S.a.
2330 POL Tychy 00:43:14.34 02:14:15.96 4:40 12.86 03:48:21.19
103
PÓŁTORAK Grzegorz
72D Rowmix Java Team
1893 POL Kraków 00:43:23.31 02:11:49.80 4:41 12.86 03:48:41.76
104
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1052 POL Skoczów 00:43:12.67 02:10:26.80 4:41 12.83 03:49:00.05
105
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy-Spbikes.pl
1223 POL Jastrząb 00:41:55.60 02:10:07.80 4:41 12.83 03:49:14.00
106
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2181 POL Chrzanów 00:40:16.51 02:18:14.60 4:41 12.83 03:49:14.13
107
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina 00:38:45.07 01:58:37.76 4:42 12.76 03:50:07.26
108
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
1971 POL Dąbrowa Górnicza 00:40:20.01 02:08:49.80 4:43 12.73 03:50:55.34
109
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice 00:41:38.48 02:11:14.80 4:44 12.73 03:51:09.19
110
BOJARSKI Andrzej
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1337 POL Gliwice 00:43:17.66 02:12:46.78 4:45 12.63 03:52:31.15
111
JANIK Przemysław
Opony Serafinowski
1059 POL Pierściec 00:48:28.77 02:17:28.10 4:46 12.63 03:52:48.80
112
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 00:44:01.81 02:14:33.79 4:46 12.63 03:52:57.25
113
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 00:43:58.08 02:14:39.76 4:48 12.53 03:54:41.48
114
KUŚKA Paweł
1180 POL Jankowice 00:45:04.60 02:13:54.79 4:48 12.50 03:54:57.48
115
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1024 POL Zawiercie 00:43:18.04 02:12:41.79 4:49 12.50 03:55:15.74
116
ZAJĄC Łukasz
Fabryka Kotłów SEFAKO S.A.
2019 POL Ornontowice 00:42:07.77 02:16:25.80 4:51 12.41 03:57:11.08
117
STRĄCZEK Mirosław
1520 POL Marklowice 00:42:16.97 02:12:23.80 4:51 12.37 03:57:38.78
118
BANACH Szymon
Atak Sport Gliwice
1774 POL Knurów 00:43:51.13 02:15:29.81 4:52 12.37 03:57:43.36
119
STEC Krystian
Opony Serafinowski
1054 POL Skoczów 00:43:58.13 02:15:26.72 4:52 12.37 03:57:46.68
120
BŁACHUT Mariusz
2390 POL Bystra 00:43:11.09 02:12:47.79 4:52 12.37 03:57:46.88
121
JAREK Wojciech
1561 POL Rokitno Szlacheckie 00:45:28.90 02:16:00.02 4:52 12.34 03:58:17.57
122
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 00:44:09.31 02:15:04.80 4:53 12.31 03:58:56.19
123
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 00:43:40.60 02:15:22.76 4:57 12.13 04:02:06.28
124
GONDOROWICZ Lech
Sports Coaching Mtb Team
1315 POL Bielsko-Biała 00:48:21.14 02:19:59.78 4:60 12.01 04:04:39.50
125
BUKRY Wojciech
Ewosoft Triathlon Team
1119 POL Krakow 00:43:33.97 02:16:48.79 5:02 11.92 04:06:20.10
126
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2362 POL Częstochowa 00:45:11.55 02:20:03.80 5:03 11.92 04:06:52.67
127
Uczestnik anonimowy
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1326 POL Gierałtowice 00:45:59.80 02:18:04.04 5:03 11.89 04:06:59.48
128
KOWALCZUK Andrzej
2389 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:29.75 02:22:11.24 5:05 11.84 04:08:41.67
129
RAKUS Kornel
MAKRak
2360 POL Kisielów 00:39:20.68 01:58:33.82 5:05 11.81 04:08:47.72
130
PROCHOWNIK Marcin
Alp
2356 POL Bielsko Biała 00:57:51.94 02:36:01.81 5:09 11.67 04:11:55.24
131
BRONKOWSKI Paweł
2222 POL Będzin 00:48:48.34 02:31:08.21 5:10 11.64 04:12:24.50
132
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów 00:41:05.03 02:34:39.61 5:10 11.64 04:12:25.44
133
WARDAS Wojciech
1622 POL Jasienica 00:45:02.99 02:18:13.80 5:10 11.64 04:12:36.85
134
ZIEMBA Piotr
BIKE.STORE BIELSKO
1953 POL Pszczyna 00:44:57.20 02:21:30.80 5:11 11.61 04:13:27.32
135
BRODA Adrianna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1332 POL Żory 00:46:23.50 02:23:01.79 5:11 11.58 04:13:39.87
136
SZPARA Lukasz
Romet Factory Team
1050 POL Gliwice 00:52:30.77 02:32:08.80 5:11 11.58 04:13:48.40
137
GAWĘDA Marcin
1646 POL Katowice 00:44:20.86 02:21:59.81 5:13 11.53 04:15:15.81
138
IMIELA Kamil
2006 POL Mysłowice 00:47:48.38 02:33:55.44 5:17 11.40 04:18:04.74
139
JEKEL Marcin
1160 POL Katowice 00:48:21.65 02:32:10.79 5:17 11.37 04:18:51.44
140
BAZIAK Piotr
Body I Coach
2329 POL Nowy Sącz 00:54:11.58 02:33:48.79 5:18 11.34 04:19:00.27
141
SZLACHETKA Grzegorz
Blok Bike Team
2327 POL Kraków 00:51:27.04 02:30:26.14 5:20 11.26 04:21:01.28
142
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 00:38:06.05 02:56:43.85 5:22 11.21 04:22:18.28
143
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza 00:50:58.23 02:33:07.95 5:22 11.19 04:22:41.15
144
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 00:50:02.89 02:36:44.27 5:23 11.16 04:23:06.06
145
CZERWIŃSKI Tomasz
1288 POL Chorzów 00:46:20.61 02:31:16.05 5:23 11.16 04:23:13.50
146
PAWEŁCZYK Bartosz
1762 POL Jaworzno 00:46:36.18 02:33:26.79 5:23 11.14 04:23:43.29
147
BŁASZKIEWICZ Michał
1114 POL Sosnowiec 00:48:59.80 02:32:06.70 5:24 11.14 04:23:54.22
148
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Gliwice
2068 POL Pyskowice 00:47:35.36 02:32:15.65 5:24 11.14 04:24:03.85
149
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 00:46:27.63 02:37:28.90 5:25 11.09 04:25:02.57
150
KRAMEK Grzegorz
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2142 POL Mikołów 00:49:10.46 02:32:28.83 5:26 11.06 04:25:44.10
151
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 00:49:52.77 02:35:25.63 5:27 11.04 04:26:37.08
152
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1436 POL Częstochowa 00:44:56.22 02:40:47.93 5:29 10.96 04:28:15.55
153
BRODA Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1333 POL Żory 00:47:28.74 02:35:08.76 5:31 10.89 04:30:05.56
154
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 00:44:38.89 02:43:29.94 5:31 10.89 04:30:08.18
155
BOGACKI Sebastian
2399 POL Katowice 00:50:07.91 02:31:18.81 5:32 10.86 04:30:20.41
156
SEWERYN Janusz
PRO SERVICE RACING TEAM
2246 POL Gliwice 00:50:29.74 02:36:26.79 5:32 10.86 04:30:31.32
157
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 00:51:48.50 02:34:01.10 5:32 10.86 04:30:49.35
158
RYBARZ Łukasz
Mikesz Team
1932 POL Lyski 00:46:25.42 02:29:20.58 5:33 10.82 04:31:50.39
159
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1719 POL Chrzanów 00:50:23.31 02:40:35.17 5:34 10.79 04:32:14.06
160
MOSKAŁA Szczepan
Gomola Trans Airco
2345 POL Górki Wielkie 00:54:17.11 02:39:44.80 5:34 10.79 04:32:30.83
161
WOLNY Sebastian
Mikesz Team
1710 POL Pszów 00:45:51.88 02:38:11.54 5:34 10.77 04:32:42.31
162
PALA Piotr
2097 POL Bielsko-Biala 00:46:06.73 02:40:24.79 5:35 10.77 04:33:09.35
163
SUFIN Jacek
Gomola Trans Airco
2398 POL Gliwice 00:48:49.86 02:35:10.79 5:35 10.75 04:33:23.18
164
STOPCZYŃSKI Tomasz
1780 POL Brzeszcze 00:49:05.99 02:40:10.82 5:35 10.75 04:33:34.62
165
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
2412 POL Siemianowice Śląskie 00:49:46.15 02:40:03.70 5:36 10.75 04:33:40.69
166
PAJĄK Adam
1208 POL Radlin 00:43:57.66 02:46:04.93 5:36 10.75 04:33:45.39
167
ZAWADZKI Marek
Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów (SCHC Te...
1526 POL Chrzanów 00:51:17.97 02:38:25.73 5:36 10.72 04:33:57.23
168
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1049 POL Gliwice 00:54:45.14 02:42:46.83 5:36 10.72 04:34:15.55
169
FORAJTER Marcin
śląsk kolarsko
2341 POL Czerwionka-Leszczyny 00:49:02.54 02:36:55.27 5:36 10.72 04:34:18.22
170
PALKA Dariusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1527 POL Chrzanów 00:46:23.62 02:38:35.80 5:36 10.72 04:34:20.51
171
KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Małgorzata
72D ROWMIX JAVA TEAM
1894 POL Kraków 00:54:14.86 02:41:53.42 5:37 10.70 04:35:02.75
172
KLIMCZAK Marek
2359 POL Bielsko-Biała 00:50:45.77 02:36:30.59 5:39 10.65 04:36:11.30
173
PABIŚ Łukasz
erowery.pl
1207 POL Częstochowa 00:46:32.42 02:33:35.80 5:39 10.65 04:36:12.02
174
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry 00:48:38.49 02:41:51.81 5:39 10.63 04:36:21.71
175
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:50.19 02:41:10.91 5:40 10.63 04:36:52.02
176
REGIEWICZ Jacek
1801 POL Bielsko-Biała 00:53:26.68 02:38:54.88 5:40 10.63 04:36:53.54
177
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik 00:48:32.88 02:39:22.80 5:40 10.58 04:37:32.11
178
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice 00:44:56.70 02:44:51.40 5:41 10.56 04:38:27.02
179
FERDYN Rafał
- - - -
1140 POL Rogoźnik 00:53:54.95 02:41:13.00 5:43 10.52 04:39:20.30
180
SITAREK Agnieszka
1568 POL Gliwice 00:50:31.39 02:40:45.79 5:43 10.52 04:39:48.66
181
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów 00:49:53.72 02:36:28.74 5:45 10.47 04:41:05.62
182
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów 00:50:39.81 02:41:20.88 5:45 10.45 04:41:28.01
183
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 00:54:51.08 02:44:26.16 5:45 10.45 04:41:38.58
184
BRYSZEWSKI Paweł
PROART DESIGN
2087 POL Cieszyn 00:41:59.28 02:46:44.23 5:46 10.43 04:42:03.87
185
LISOWSKI Maciej
1641 POL Knurów 00:43:43.57 02:40:25.80 5:48 10.36 04:43:45.28
186
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 00:45:51.02 02:43:08.79 5:49 10.34 04:44:16.01
187
ŁUŻAK Łukasz
2311 POL Katowice 00:53:14.99 02:43:34.60 5:53 10.21 04:48:13.90
188
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1034 POL Zawiercie 00:47:48.88 02:50:11.68 5:56 10.14 04:49:59.87
189
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 00:51:18.97 02:45:42.59 5:60 10.02 04:53:27.09
190
Uczestnik anonimowy
2017 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:05.64 02:47:02.80 6:01 9.98 04:54:47.76
191
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2029 POL Olkusz 00:51:51.35 02:42:52.37 6:02 9.96 04:54:57.25
192
BANASIEWICZ Beata
ROMET FACTORY TEAM
2377 POL Świętochłowice 00:54:13.52 02:52:46.80 6:02 9.96 04:55:09.36
193
DĘBEK Krystian
Tomazi Bike Team
1133 POL Jastrzębie Zdrój 00:50:21.66 02:45:38.86 6:03 9.92 04:56:20.92
194
STACHOWIAK Sebastian
1241 POL Katowice 00:49:09.38 02:39:18.81 6:05 9.88 04:57:27.87
195
ZACHURZOK Adam
ING TECH POLAND
1446 POL Chybie 00:49:14.75 02:30:13.64 6:06 9.86 04:58:13.31
196
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1051 POL Skoczów 00:56:50.80 02:56:16.80 6:09 9.76 05:01:13.44
197
KUŚ Dariusz
RDT
2321 POL Mazańcowice 00:56:52.55 02:52:53.49 6:10 9.76 05:01:27.78
198
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:47.37 02:56:24.51 6:10 9.74 05:02:05.48
199
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1479 POL Katowice 00:56:20.11 02:59:00.41 6:16 9.59 05:06:33.86
200
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 00:55:13.90 02:56:34.58 6:16 9.57 05:06:58.36
201
MIZIOŁEK Mariusz
Regress Riders
1354 POL Gliwice 00:54:42.39 02:56:06.80 6:19 9.51 05:09:04.16
202
KASZUBA Paweł
2076 POL Olkusz 00:55:30.20 03:02:24.40 6:21 9.48 05:10:21.22
203
CHALASTRA Piotr
Prema Cycling Team
2315 POL Racibórz 00:54:05.90 03:01:32.81 6:21 9.48 05:10:25.97
204
SITEK Grzegorz
1796 POL Tarnowskie Gory 00:50:15.40 03:05:03.42 6:22 9.44 05:11:34.83
205
KISIEL Janusz
1291 POL Ossy 00:51:39.85 02:52:33.77 6:24 9.39 05:13:01.02
206
MALINA Bartłomiej
ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM
2270 POL Sosnowiec 00:52:45.19 02:50:00.80 6:27 9.32 05:15:48.59
207
KĘDZIORA Marcin
2404 POL Staszów 00:54:31.01 03:01:35.81 6:29 9.28 05:17:03.46
208
KALUS Rafał
1117 POL Bytom 00:57:38.89 02:56:24.50 6:31 9.23 05:18:39.22
209
JANIK Beata
Opony Serafinowski
1058 POL Pierściec 01:02:09.88 03:12:11.30 6:32 9.19 05:19:31.48
210
KLIMECKI Piotr
★ ★ ★
1842 POL Jastrzębie Zdrój 00:54:05.82 03:00:59.26 6:36 9.11 05:22:50.53
211
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
1588 POL Zabrze 01:03:57.89 03:49:27.79 - - DNF
212
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1323 POL Jastrzębie-Zdrój 00:39:40.36 02:22:03.76 - - DNF
213
KOCUR Daniel
Opel Active Team
1587 POL Żernica 01:10:14.90 03:55:40.77 - - DNF
214
MRUKLIK Arkadiusz
1418 POL Kraków 01:02:16.45 03:12:06.78 - - DNF
215
MARKIEWKA Wojciech
Gomola Trans Airco
2146 POL Katowice 00:38:54.34 02:08:54.79 - - DNF
216
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1481 POL Piekary Slaskie 00:47:58.43 03:09:43.76 - - DNF
217
ZIÓŁKOWSKA Michalina
CST 7R MTB Team
2347 POL Bielany Wrocławskie 00:37:15.56 --:--:--.-- - - DNF
218
MAZUREK Małgorzata
GK Viktoria Rybnik
2378 POL Żywiec 00:45:32.35 --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU