Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Żarki

Żarki, Polska
14.07.2019

Wyniki

Pro 66 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
BRZÓZKA Adrian
Jbg-2 Cryospace
1871 POL 00:23:33.48 01:03:00.71 01:45:33.66 2:12 27.39 02:24:37.53
2
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL 00:23:34.27 01:03:01.41 01:45:33.90 2:12 27.39 02:24:38.06
3
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń 00:23:33.81 01:03:00.79 01:45:33.62 2:12 27.39 02:24:40.58
4
FICEK Michał
Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team
1579 POL Mysłowice 00:23:34.78 01:03:00.47 01:45:34.33 2:13 27.16 02:25:34.07
5
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom 00:23:33.96 01:03:01.29 01:45:55.16 2:15 26.72 02:28:01.83
6
KRAWCZYK Piotr
Real 64-Sto
2237 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:35.31 01:04:46.84 01:50:57.90 2:20 25.78 02:33:53.03
7
POMARAŃSKI Kamil
CYCLO TRENER TEAM
2319 POL Kielce 00:24:29.51 01:07:59.48 01:54:10.76 2:24 25.10 02:37:40.06
8
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza 00:23:34.95 01:05:13.87 01:52:41.97 2:24 25.10 02:37:59.04
9
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów 00:24:29.20 01:07:59.88 01:54:09.88 2:24 25.10 02:37:59.43
10
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice 00:24:46.58 01:08:19.90 01:55:52.99 2:27 24.63 02:40:36.85
11
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik 00:25:10.77 01:11:13.97 01:59:24.10 2:29 24.26 02:43:22.63
12
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory 00:24:45.98 01:10:56.40 01:59:25.22 2:29 24.26 02:43:25.54
13
MULLER Cezary
Fabrykarowerów.com
2059 POL Częstochowa 00:24:45.11 01:10:17.12 01:59:26.46 2:29 24.18 02:43:32.07
14
STĘPIEŃ Tomasz
Orion Art-Stal Team
1242 POL Wodzislaw Slaski 00:24:29.25 01:08:29.95 01:56:25.37 2:29 24.18 02:43:37.36
15
OWCZAREK Filip
Twomark Team Chorzów
2705 POL Katowice 00:25:11.59 01:10:56.79 01:59:25.44 2:30 24.18 02:43:55.30
16
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice 00:24:46.34 01:10:26.87 01:59:27.57 2:30 24.09 02:44:06.60
17
SIKORA Szymon
Regress Riders
1355 POL Gliwice 00:25:12.81 01:11:12.89 01:59:24.69 2:31 24.00 02:45:09.35
18
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry 00:24:45.60 01:10:20.92 01:59:27.67 2:31 23.83 02:46:02.26
19
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik 00:25:45.00 01:11:55.78 02:00:11.64 2:32 23.74 02:46:32.74
20
GRANEK Bartłomiej
SCS OSOZ RACING TEAM
2119 POL Katowice 00:25:12.13 01:10:57.65 02:01:39.42 2:33 23.57 02:48:06.95
21
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom 00:26:20.41 01:12:56.55 02:01:40.13 2:33 23.57 02:48:08.40
22
PIECH Aleksander
AWF Katowice
2726 POL Kotliny 00:25:43.90 01:11:18.30 02:00:27.20 2:34 23.40 02:48:54.80
23
MACIEJOWSKI Przemysław
Bikeboard
2648 POL Zabierzów 00:25:47.17 01:13:01.53 02:02:34.66 2:34 23.40 02:49:08.48
24
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec 00:25:11.36 01:11:02.76 02:00:40.68 2:35 23.32 02:49:38.34
25
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 00:25:54.83 01:12:56.52 02:03:28.95 2:35 23.32 02:50:00.45
26
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1324 POL Rybnik 00:24:44.22 01:11:42.14 02:02:15.43 2:35 23.24 02:50:08.96
27
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń 00:25:11.18 01:12:30.87 02:02:45.52 2:35 23.24 02:50:12.70
28
ABRAMCZYK Roman
Trezado Wolfpack
2812 POL Płochocin 00:25:26.11 01:12:23.25 02:02:06.87 2:35 23.24 02:50:19.17
29
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek 00:25:46.17 01:12:30.47 02:03:29.16 2:36 23.16 02:50:44.35
30
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec 00:25:11.24 01:11:47.66 02:02:25.34 2:36 23.16 02:51:13.99
31
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna 00:25:47.70 01:13:49.96 02:04:04.75 2:37 23.00 02:51:57.58
32
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice 00:25:24.34 01:11:14.11 02:01:08.96 2:38 22.84 02:53:26.26
33
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1802 POL Bielsko-Biała 00:25:55.68 01:14:05.39 02:04:31.49 2:39 22.76 02:54:03.91
34
KOGUCIUK Grzegorz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1323 POL Jastrzębie-Zdrój 00:26:20.26 01:13:49.43 02:04:24.64 2:39 22.76 02:54:03.99
35
ZIMOŃSKI Bartosz
2820 POL Myszków 00:25:56.11 01:14:09.00 02:04:29.63 2:39 22.76 02:54:07.13
36
BIKSA Adrian
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1004 POL Kedzierzyn-Kozle 00:25:46.74 01:11:47.71 02:02:23.83 2:39 22.68 02:54:46.08
37
GEMBICZ Marcin
Mar-Bike Team
1861 POL Częstochowa 00:25:11.83 01:12:57.69 02:04:24.79 2:39 22.68 02:54:46.76
38
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza 00:25:50.48 01:14:34.42 02:06:31.84 2:41 22.45 02:56:07.40
39
GAJDZIK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1072 POL Mikołów 00:26:30.71 01:15:46.60 02:08:32.03 2:43 22.15 02:58:37.32
40
ATŁAS Filip
72D Rowmix Java Team
1944 POL Sosnowiec 00:24:44.89 01:12:22.74 02:06:56.64 2:43 22.15 02:58:49.71
41
WIENCEK Denis
OKR Bike Team
1263 POL Pietna 00:25:48.33 01:14:20.92 02:07:36.99 2:43 22.15 02:59:03.49
42
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina 00:25:51.14 01:15:28.52 02:10:26.90 2:43 22.15 02:59:04.13
43
MUSIOŁ Tomasz
Romet Factory Team
2748 POL Tychy 00:26:20.82 01:16:14.27 02:08:53.47 2:43 22.07 02:59:13.82
44
ADAMKIEWICZ Mateusz
1991 POL Częstochowa 00:25:47.86 01:14:21.25 02:08:31.46 2:43 22.07 02:59:14.10
45
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2181 POL Chrzanów 00:26:17.29 01:15:52.83 02:09:36.12 2:44 22.07 02:59:39.60
46
MAZUREK Sławomir
Trezado Wolfpack
2615 POL Żyrardów 00:26:16.94 01:15:52.36 02:10:27.79 2:44 22.00 03:00:15.97
47
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków 00:27:04.96 01:16:39.38 02:10:25.81 2:45 21.93 03:00:33.69
48
SOWA Grzegorz
1501 POL Żory 00:27:14.94 01:18:00.89 02:09:38.21 2:45 21.93 03:00:34.55
49
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice 00:26:52.80 01:16:17.71 02:10:27.34 2:45 21.93 03:00:36.95
50
BOŻEK Jakub
Atak Sport Gliwice
2069 POL Gliwice 00:25:46.52 01:13:50.52 02:07:15.48 2:45 21.93 03:00:44.55
51
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów 00:26:54.34 01:17:22.53 02:10:58.01 2:45 21.85 03:01:00.57
52
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1027 POL Klucze 00:27:04.37 01:17:32.45 02:10:46.64 2:46 21.78 03:01:33.43
53
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice 00:26:17.78 01:15:44.16 02:09:49.62 2:46 21.78 03:01:48.10
54
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza 00:25:12.83 01:12:56.64 02:07:04.19 2:47 21.64 03:03:15.46
55
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski
2235 POL Kraków 00:26:31.14 01:16:41.32 02:10:58.49 2:48 21.57 03:03:42.21
56
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1475 POL Wojkowice 00:26:17.54 01:16:38.69 02:11:42.01 2:48 21.57 03:03:47.00
57
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza 00:26:54.19 01:18:47.41 02:13:22.67 2:48 21.50 03:04:22.47
58
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
1224 POL Piekary Śląskie 00:25:45.40 01:15:36.10 02:12:26.47 2:48 21.43 03:04:31.83
59
JAWORSKI Maciej
Sengam Sport Racing Team
1025 POL Zawiercie 00:26:21.58 01:16:24.12 02:12:45.27 2:49 21.36 03:05:24.03
60
MUSIOŁ Adam
Sii Cycling Team
1017 POL Bytom 00:27:34.00 01:19:12.38 02:13:13.44 2:49 21.36 03:05:30.63
61
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie 00:27:31.24 01:18:47.09 02:13:21.02 2:49 21.29 03:05:42.09
62
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice 00:25:47.46 01:13:49.92 02:09:59.41 2:49 21.29 03:05:45.15
63
SADOWSKA Anna
Bike Atelier Team
1485 POL Ustroń 00:27:50.13 01:18:44.68 02:13:08.60 2:49 21.29 03:05:48.94
64
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1318 POL Jastrzębie-Zdrój 00:26:55.83 01:16:38.34 02:10:34.02 2:50 21.29 03:06:02.80
65
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa 00:26:31.62 01:15:51.85 02:11:53.43 2:50 21.22 03:06:20.82
66
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów 00:28:42.89 01:19:54.00 02:15:49.45 2:50 21.22 03:06:24.15
67
ZAJĄC Łukasz
Fabryka Kotłów Sefako S.a.
2019 POL Ornontowice 00:27:29.46 01:18:41.76 02:13:39.34 2:50 21.22 03:06:47.37
68
ŚWIDERSKI Michał
Trezado Wolfpack
2813 POL Radonie 00:26:54.93 01:18:43.07 02:14:41.91 2:51 21.09 03:07:53.35
69
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice 00:24:23.60 01:26:21.52 02:16:22.51 2:52 21.02 03:08:11.50
70
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
2742 POL Bytom 00:27:20.94 01:19:08.83 02:14:08.06 2:52 21.02 03:08:27.12
71
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie 00:27:45.09 01:19:55.17 02:15:40.78 2:52 21.02 03:08:28.94
72
ADAMCZYK Sandra
Orion Art-Stal Team
1102 POL Rydułtowy 00:27:04.67 01:18:59.44 02:15:38.76 2:52 20.95 03:09:01.01
73
WOJTYŁA Tadeusz
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1008 POL Niezdrowice 00:28:44.15 01:21:58.63 02:17:21.52 2:53 20.89 03:09:29.51
74
PÓŁTORAK Grzegorz
72D Rovmix Java Team
1893 POL Kraków 00:27:19.88 01:18:51.45 02:15:49.79 2:53 20.89 03:09:42.75
75
BUSZEWSKI Tomasz
Romet Factory Team
1712 POL Sosnowiec 00:26:52.27 01:17:53.59 02:13:50.80 2:53 20.82 03:10:07.19
76
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa 00:28:17.50 01:19:55.08 02:16:25.38 2:54 20.75 03:10:56.22
77
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 00:27:20.44 01:20:41.22 02:17:18.56 2:54 20.75 03:11:03.62
78
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów 00:26:52.44 01:17:09.91 02:12:47.83 2:55 20.69 03:11:25.72
79
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1429 POL Racibórz 00:28:42.33 01:20:21.18 02:18:03.68 2:55 20.63 03:11:50.74
80
WARDAS Wojciech
1622 POL Jasienica 00:27:32.07 01:20:43.58 02:18:57.48 2:57 20.43 03:13:46.98
81
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków 00:28:19.25 01:20:55.61 02:17:32.18 2:57 20.37 03:14:26.80
82
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1436 POL Częstochowa 00:29:25.76 01:22:55.80 02:20:10.59 2:57 20.37 03:14:31.95
83
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1435 POL Częstochowa 00:28:01.97 01:19:55.86 02:18:24.22 2:58 20.31 03:14:50.89
84
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1525 POL Chrzanów 00:26:54.61 01:17:41.75 02:18:30.36 2:58 20.31 03:14:53.16
85
GLITA Piotr
2733 POL Bytom 00:28:18.62 01:22:02.53 02:20:20.71 2:58 20.31 03:14:54.88
86
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
2574 POL Kędzierzyn-Koźle 00:29:34.71 01:24:25.90 02:21:16.42 2:58 20.31 03:14:58.42
87
SERAFIN Alina
Thp Team
2298 POL Opole 00:29:35.21 01:24:45.14 02:22:00.37 2:58 20.31 03:15:02.09
88
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice 00:27:44.94 01:20:44.29 02:20:08.18 2:59 20.25 03:15:48.32
89
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów 00:29:36.35 01:24:04.96 02:21:31.78 2:59 20.18 03:16:25.89
90
STRĄCZEK Mirosław
1520 POL Marklowice 00:27:45.64 01:19:50.36 02:19:29.58 2:59 20.18 03:16:28.50
91
BRONKOWSKI Paweł
2222 POL Będzin 00:29:50.10 01:24:52.79 02:23:15.71 2:59 20.12 03:16:38.26
92
LIBISZEWSKI Michał
2757 POL Wyry 00:27:32.89 01:20:24.29 02:20:42.68 2:60 20.12 03:16:54.96
93
CHADAJ Krzysztof
Motorola Bike Team
2735 POL Kraków 00:27:45.57 01:21:27.33 02:20:59.44 2:60 20.12 03:16:57.15
94
SZYMIEC Szymon
1569 POL Gliwice 00:26:55.60 01:19:07.87 02:19:29.10 2:60 20.12 03:17:02.25
95
RASZTABIGA Marcin
Sengam Sport Racing Team
1034 POL Zawiercie 00:28:59.58 01:22:25.42 02:21:16.60 2:60 20.12 03:17:04.91
96
SZELĄG Grzegorz
2566 POL Katowice 00:29:38.38 01:23:27.11 02:22:21.42 2:60 20.06 03:17:22.44
97
ADAMCZYK Piotr
ROWEROWY BYTOM – ROWEREK
2368 POL Bytom 00:28:44.18 01:22:05.60 02:20:53.04 2:60 20.06 03:17:40.84
98
PALKA Dariusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1527 POL Chrzanów 00:29:12.25 01:23:22.36 02:21:39.77 3:01 20.00 03:18:01.35
99
WYLĘŻEK Dariusz
Shimano Service Center Sosnowiec
2760 POL Sosnowiec 00:28:42.20 01:24:57.34 02:24:13.84 3:01 19.94 03:18:47.11
100
GIL Adam
Goranga Team
2818 POL Michałowice 00:28:17.12 01:20:23.43 02:25:14.29 3:01 19.88 03:18:54.50
101
POZOWSKI Jan
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2106 POL Katowice 00:28:30.46 01:30:38.10 02:25:34.86 3:02 19.88 03:19:07.32
102
GRAJDEK Robert
2703 POL Czestochowa 00:28:51.17 01:21:35.57 02:17:43.80 3:03 19.76 03:20:29.06
103
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie 00:29:25.34 01:24:13.71 02:24:34.90 3:03 19.76 03:20:32.91
104
DUSIK Sebastian
1775 POL Bielsko-Biała 00:28:57.72 01:24:44.24 02:25:09.06 3:03 19.70 03:20:53.26
105
LUBAS Marek
A D V E N T U R E
2153 POL Tarnowskie Góry 00:28:02.48 01:20:23.84 02:21:52.82 3:04 19.58 03:22:13.04
106
DYDERSKI Przemysław
1135 POL Stróża 00:29:35.50 01:26:02.53 02:26:07.85 3:04 19.58 03:22:21.30
107
PAŁĘGA Krzysztof
Sengam Sport Racing Team
1032 POL Zawiercie 00:28:18.95 01:22:22.06 02:24:21.87 3:04 19.58 03:22:23.92
108
JEKEL Marcin
1160 POL Katowice 00:29:36.12 01:24:57.16 02:24:55.87 3:05 19.58 03:22:28.20
109
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Gliwice
2068 POL Pyskowice 00:30:20.32 01:26:44.93 02:27:14.27 3:05 19.58 03:22:29.22
110
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:18.16 01:25:59.45 02:26:34.73 3:05 19.53 03:22:43.86
111
ZAWADZKI Aleksander
Energo Nawigator
1274 POL Bibice 00:30:24.09 01:26:06.01 02:27:53.90 3:05 19.53 03:22:56.00
112
NIEDZIELKO Grzegorz
Bike Atelier Team
1903 POL Rybnik 00:31:16.94 01:26:02.61 02:25:13.36 3:05 19.53 03:22:59.67
113
WICHA Witold
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1518 POL Katowice 00:29:26.70 01:24:45.87 02:25:19.25 3:05 19.47 03:23:10.43
114
JOKEL Michał
Kiwi Klub MTB
1398 POL Chorzów 00:30:56.29 01:26:03.68 02:25:23.50 3:06 19.41 03:23:44.36
115
KUŚKA Paweł
1180 POL Jankowice 00:28:18.39 01:22:21.73 02:25:22.04 3:06 19.35 03:24:28.05
116
FRYDA Marek
Proservice Racing Team
1414 POL Gliwice 00:29:18.22 01:24:53.16 02:24:31.70 3:07 19.30 03:24:54.10
117
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy 00:29:57.75 01:24:26.07 02:26:36.67 3:08 19.19 03:26:24.77
118
FORYCIARZ Artur
Bikepass Team
2741 POL Kraków 00:28:20.54 01:21:52.93 02:24:06.87 3:09 19.13 03:26:59.54
119
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica 00:29:34.42 01:26:32.56 02:28:11.73 3:09 19.13 03:27:10.95
120
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów 00:27:05.27 01:18:55.59 02:19:50.44 3:09 19.08 03:27:21.28
121
ROGACZ Rafał
OPONY SERAFINOWSKI
1061 POL Skoczów 00:28:49.55 01:24:02.86 02:27:52.45 3:10 19.02 03:28:08.79
122
GĘBKA Jakub
Sengam Sport Racing Team
2462 POL Zawiercie 00:29:26.95 01:24:51.48 02:28:39.58 3:10 19.02 03:28:27.98
123
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:55.84 01:27:24.46 02:30:24.15 3:10 18.97 03:28:41.90
124
MĘDRECKA Magdalena
Sengam Sport Racing Team
1030 POL Śrubarnia 00:31:41.29 01:29:23.78 02:32:09.14 3:11 18.91 03:29:24.21
125
CZAJKA Emilia
Romet Factory Team
2112 POL Sosnowiec 00:31:25.94 01:30:11.78 02:31:00.48 3:11 18.91 03:29:35.32
126
NOWOSIAD Robert
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2725 POL Bukowno 00:29:20.25 01:26:24.20 02:29:17.94 3:11 18.86 03:29:42.23
127
ŚWITAJ Aneta
Rafako Orbea Team
1443 POL Częstochowa 00:27:51.20 01:26:28.76 02:31:17.24 3:11 18.86 03:29:51.72
128
SEWERYN Janusz
PRO SERVICE RACING TEAM
2246 POL Gliwice 00:30:24.71 01:26:27.45 02:29:26.76 3:11 18.86 03:30:03.48
129
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier
2080 POL Świętochłowice 00:30:23.60 01:26:26.98 02:31:59.55 3:12 18.75 03:31:04.99
130
JACKOWICZ-KORCZYŃSKI Radosław
2101 POL Katowice 00:30:20.68 01:24:13.89 02:23:35.60 3:13 18.75 03:31:18.25
131
KRAMEK Grzegorz
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2142 POL Mikołów 00:30:50.07 01:29:07.48 02:30:48.22 3:13 18.75 03:31:19.81
132
SAMBORSKI Grzegorz
1565 POL Będzin 00:29:50.57 01:25:48.82 02:29:23.85 3:13 18.75 03:31:26.11
133
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
1746 POL Dąbrowa Górnicza 00:31:50.24 01:29:07.71 02:32:17.19 3:13 18.70 03:31:44.93
134
TOMCZYK Krzysztof
BROWERZYŚCI.TM
2758 POL Tomaszów Mazowiecki 00:31:06.86 01:31:37.04 02:33:16.83 3:14 18.59 03:32:53.52
135
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1992 POL Częstochowa 00:30:44.47 01:27:25.68 02:31:53.61 3:15 18.49 03:34:05.67
136
ŚLUSARCZYK Anna
2191 POL Kostkowice 00:30:54.51 01:30:11.12 02:34:24.02 3:15 18.49 03:34:06.08
137
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1523 POL Chrzanów 00:31:19.71 01:30:29.26 02:33:39.94 3:15 18.49 03:34:16.21
138
JARECKA Agnieszka
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2653 POL Mikołów 00:31:58.66 01:31:28.45 02:34:53.14 3:16 18.38 03:35:16.80
139
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1753 POL Katowice 00:31:35.27 01:29:07.11 02:34:10.93 3:17 18.33 03:35:52.17
140
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 00:31:26.68 01:29:54.86 02:34:36.39 3:17 18.28 03:36:21.72
141
KONOPKA Paweł
2028 POL Ogrodzieniec 00:32:32.01 01:34:12.89 02:38:33.31 3:18 18.23 03:36:57.39
142
BUGLA Łukasz
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
2704 POL Rogów 00:27:44.80 01:19:45.97 02:40:47.18 3:18 18.23 03:37:28.35
143
KULIŃSKI Michał
DRAFT Michał Kuliński
2727 POL Częstochowa 00:29:59.97 01:28:03.03 02:35:20.95 3:19 18.13 03:38:24.47
144
FERDYN Wojciech
2803 POL Nowe Chechło 00:31:48.41 01:31:23.33 02:35:51.90 3:20 18.08 03:39:07.25
145
FERDYN Rafał
1140 POL Rogoźnik 00:31:32.25 01:29:26.22 02:34:50.76 3:20 17.98 03:39:56.38
146
STILLER Ireneusz
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1512 POL Zabrze 00:30:30.09 01:29:04.44 02:36:46.66 3:21 17.93 03:40:30.39
147
SITAREK Agnieszka
MamCie
1568 POL Gliwice 00:31:58.37 01:34:23.16 02:40:45.87 3:22 17.84 03:41:54.78
148
WIERNEK Tomek
LCs
2667 POL Katowice 00:34:03.92 01:33:43.24 02:41:03.57 3:22 17.84 03:41:58.05
149
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza 00:32:01.51 01:34:21.97 02:41:09.89 3:22 17.84 03:42:03.44
150
GAWĘDA Marcin
1646 POL Katowice 00:30:32.94 01:31:26.07 02:41:10.78 3:23 17.74 03:43:06.25
151
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
1481 POL Piekary Slaskie 00:30:23.18 01:29:02.02 02:36:07.55 3:23 17.74 03:43:10.99
152
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2029 POL Olkusz 00:31:27.36 01:29:58.91 02:36:50.22 3:24 17.69 03:43:32.45
153
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 00:32:02.74 01:37:23.74 02:42:42.23 3:24 17.65 03:44:15.06
154
GOSZTYŁA Basia
PROFIDEA TEAM KRAKÓW
1993 POL Kraków 00:32:19.04 01:34:35.12 02:41:35.86 3:25 17.65 03:44:26.76
155
ORZECH Tomasz
1661 POL Istebna 00:33:22.03 01:35:28.71 02:42:11.84 3:25 17.60 03:44:52.60
156
SZPARA Paweł
2724 POL Rogoźnik 00:34:06.87 01:34:36.09 02:41:45.16 3:25 17.60 03:45:05.24
157
BANASIEWICZ Beata
ROMET FACTORY TEAM
2377 POL Świętochłowice 00:32:33.19 01:36:12.45 02:42:52.64 3:25 17.60 03:45:08.72
158
ZAJDEL Andrzej
2751 POL Łódź 00:33:32.37 01:34:15.25 02:44:00.16 3:25 17.60 03:45:15.61
159
MASŁOŃ Zbigniew
2749 POL Strzebiń 00:26:54.59 01:20:04.45 02:51:26.19 3:27 17.46 03:46:52.66
160
JĘDRYS Arkadiusz
Krak-Mix
1660 POL Kraków 00:32:19.36 01:34:37.58 02:42:06.54 3:27 17.41 03:47:35.40
161
STROKOSZ Dariusz
1604 POL Szczerbice 00:32:03.32 01:31:48.97 02:43:10.40 3:28 17.37 03:47:50.01
162
MIZIOŁEK Mariusz
Regress Riders
1354 POL Gliwice 00:35:28.06 01:37:55.98 02:45:50.81 3:28 17.32 03:48:47.54
163
KLIMECKI Piotr
★ ★ ★
1842 POL Jastrzębie Zdrój 00:33:22.52 01:35:30.22 02:42:15.23 3:29 17.28 03:48:59.97
164
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
2387 POL Knurów 00:32:33.50 01:34:03.64 02:42:11.47 3:30 17.23 03:49:55.96
165
JAROSZ Piotr
1159 POL Zabrze 00:32:47.18 01:35:27.49 02:40:58.64 3:30 17.19 03:50:38.38
166
BONK Tadeusz
Beer Team
1116 POL Rybnik 00:33:18.52 01:37:21.10 02:47:58.16 3:31 17.14 03:51:13.09
167
DĄBROWSKA Sylwia
Team Trek Fabrykaro
2730 POL Częstochowa 00:33:21.11 01:37:32.35 02:46:32.28 3:31 17.10 03:51:37.28
168
GAWEŁ Tadeusz
Sengam Sport Racing Team
1023 POL Zawiercie 00:34:30.74 01:37:46.61 02:47:33.89 3:32 17.01 03:52:51.51
169
WŁODARSKI Tomasz
Scs Osoz Racing Team
2322 POL Będzin 00:31:25.42 01:32:04.09 02:45:53.21 3:32 17.01 03:52:59.73
170
GRZYWNA Jarosław
2714 POL Częstochowa 00:33:31.25 01:34:27.37 02:40:24.74 3:32 16.97 03:53:08.06
171
KOPRYNA Dawid
2801 POL Radostków 00:34:04.69 01:37:07.13 02:46:15.85 3:33 16.97 03:53:36.23
172
KASZOK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1536 POL Katowice 00:34:13.49 01:38:13.76 02:44:01.42 3:34 16.84 03:55:01.00
173
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
2425 POL Opole 00:32:36.02 01:33:42.38 02:45:43.95 3:35 16.79 03:55:47.82
174
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
1479 POL Katowice 00:34:31.03 01:40:42.09 02:51:43.81 3:36 16.67 03:57:25.25
175
GRZANKA Łukasz
2077 POL Krzywopłoty 00:35:16.57 01:42:39.21 02:53:13.32 3:36 16.67 03:57:35.44
176
FASTRIOK Marek
ProService Racing Team
1139 POL Zabrze 00:34:12.40 01:39:00.79 02:53:20.21 3:39 16.50 04:00:00.00
177
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 00:29:44.50 01:38:53.69 02:48:41.70 3:39 16.50 04:00:07.23
178
KUŹMIK Robert
Febys
1713 POL Gliwice 00:35:21.33 01:40:47.82 02:55:21.33 3:41 16.30 04:02:43.40
179
FRYSTACKA Monika
1142 POL Rybnik 00:35:55.64 01:44:52.88 02:59:02.87 3:43 16.14 04:05:08.91
180
GÓRA Magdalena
Rafako Orbea Mtb Team
1440 POL Opole 00:36:47.78 01:46:09.74 02:59:45.56 3:44 16.14 04:05:28.08
181
ZASUCHA Tomasz
2343 POL Katowice 00:35:20.13 01:45:06.50 02:58:18.80 3:44 16.14 04:05:29.94
182
STAŃCZYK Adam
La Familia
2081 POL Radzionków 00:32:33.44 01:35:41.64 02:54:12.19 3:44 16.06 04:06:21.64
183
ZAWIERUCHA Przemysław
2027 POL Ogrodzieniec 00:33:23.33 01:36:24.36 02:55:42.38 3:45 16.06 04:06:38.71
184
BIKSA Marta
Cardio-Sport Scott Mtb Team
1005 POL Kędzierzyn-Koźle 00:35:31.57 01:44:40.40 02:57:27.76 3:45 16.06 04:06:49.66
185
KISIEL Janusz
1291 POL Ossy 00:32:09.73 01:36:56.59 02:54:25.87 3:45 16.02 04:07:10.34
186
STACHOWIAK Sebastian
1241 POL Katowice 00:41:33.03 01:40:19.22 03:00:19.86 3:47 15.94 04:08:40.55
187
PIELA Andrzej
Niezrzeszony
2303 POL Jaworzno 00:37:11.13 01:47:52.62 03:02:54.89 3:56 15.28 04:19:13.21
188
SIUDYŁA Konrad
2248 POL Będzin 00:38:43.29 01:47:04.27 03:05:07.85 3:57 15.24 04:19:48.22
189
HAJDUCZEK Grzegorz
2792 POL Rzuchów 00:34:30.71 01:46:13.89 03:07:53.79 3:58 15.14 04:21:35.25
190
OWCZAREK Małgorzata
2706 POL Chorzów 00:37:07.88 01:52:18.09 03:11:57.01 4:09 14.51 04:32:59.98
191
DYLONG Rafał
OPEL ACTIVE TEAM
1588 POL Zabrze 00:36:09.93 01:53:41.55 03:18:18.84 4:12 14.32 04:36:25.17
192
KĘDZIORA Marcin
2404 POL Staszów 00:37:05.82 01:54:37.84 03:25:33.18 4:21 13.84 04:46:15.41
193
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
194
KOCUR Daniel
Opel Active Team
1587 POL Żernica 00:43:12.64 02:15:00.34 03:59:34.85 - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU