Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Żarki

Żarki, Polska
14.07.2019

Wyniki

Hobby 33 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 PK3 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike.Store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:31:52.20 2:13 27.27 01:12:36.18
2
ŚCIERSKI Paweł
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1805 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:31:52.07 2:14 27.05 01:13:27.49
3
BORUTA Adrian
CRYOSPACE
2779 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:31:51.73 2:14 27.05 01:13:27.59
4
STAWOWY Szymon
1900 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:31:52.31 2:14 27.05 01:13:28.00
5
POMIAN Szymon
UKS WYGODA BIAŁYSTOK
2671 POL Białystok --:--:--.-- --:--:--.-- 00:32:42.74 2:15 26.83 01:13:57.43
6
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
1889 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 00:32:42.79 2:16 26.61 01:14:35.79
7
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:33:13.32 2:19 25.98 01:15:56.46
8
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.store Bielsko
1996 POL Bielsko Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:32:25.07 2:20 25.78 01:16:31.98
9
PEPLA Daniel
Trezado Wolfpack
2814 POL Wieruchów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:33:14.89 2:20 25.78 01:16:32.93
10
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:33:14.36 2:23 25.38 01:18:06.49
11
JANDA Piotr
Bike.store Bielsko
2350 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:43.32 2:23 25.19 01:18:31.17
12
DUDEK Jakub
Peva Polska Mtb Team
1496 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:33:54.46 2:23 25.19 01:18:32.08
13
SZCZEPAŃSKI Mariusz
2764 POL Tomaszów Mazowiecki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:33:15.80 2:24 25.19 01:18:53.02
14
PANGLISZ Konrad
UKS WYGODA Białystok
2674 POL Białystok --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:25.40 2:24 25.00 01:19:09.10
15
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1766 POL Janów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:00.48 2:24 25.00 01:19:09.98
16
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:47.58 2:25 25.00 01:19:17.15
17
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
1772 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:21.81 2:25 25.00 01:19:20.34
18
SZTURNOGA Sylwester
2763 POL Tomaszów Mazowiecki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:17.79 2:25 25.00 01:19:28.23
19
DRABEK Michał
Brasil Moka Caffe
2094 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:25.82 2:26 24.81 01:19:50.78
20
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:55.21 2:26 24.81 01:19:54.72
21
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
1103 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:48.56 2:26 24.81 01:19:55.87
22
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:50.82 2:26 24.63 01:20:08.59
23
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:55.04 2:27 24.63 01:20:24.34
24
ŚCIERSKI Tomasz
MŚ CYCLING- Trening i dietetyka
1806 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:42.97 2:27 24.44 01:20:42.68
25
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:26.88 2:27 24.44 01:20:49.50
26
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:26.31 2:28 24.44 01:20:51.26
27
ABSALON Maciej
Absalon Mtb Team
1100 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:50.99 2:28 24.44 01:20:52.69
28
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:50.36 2:28 24.26 01:21:21.16
29
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE TEAM
1166 POL Gołkowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:27.72 2:28 24.26 01:21:22.74
30
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1056 POL Górki Wielkie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:26.37 2:29 24.26 01:21:24.58
31
SZYMLAK Szymon
BIKE.STORE BIELSKO
2066 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:34:54.41 2:29 24.26 01:21:33.10
32
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
2690 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:50.92 2:29 24.09 01:21:55.92
33
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:49.27 2:30 24.09 01:22:00.10
34
CAŁEK Mateusz
Paca Therapy-Spbikes.pl
1223 POL Jastrząb --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:45.39 2:30 24.09 01:22:00.23
35
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1387 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:19.76 2:30 24.09 01:22:18.57
36
SZCZEPAŃCZYK Michał
2476 POL Międzyrzecze Dolne --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:41.71 2:30 24.09 01:22:23.97
37
GEMBALA Szymon
1146 POL Bełk --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:14.55 2:31 23.91 01:22:46.71
38
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:35:51.14 2:31 23.91 01:22:47.14
39
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
2761 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:20.12 2:33 23.57 01:23:45.07
40
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:19.54 2:33 23.57 01:23:45.08
41
DĄBROWSKI Gabriel
2670 POL Białystok --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:02.91 2:34 23.40 01:24:35.81
42
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
2224 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:51.63 2:35 23.24 01:24:58.55
43
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:04.82 2:35 23.24 01:24:58.63
44
GRACA Sławomir
Bike.Store.Bielsko
1680 POL Dankowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:42.35 2:35 23.24 01:24:59.64
45
SMOLORZ Artur
1233 POL Lędziny --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:34.74 2:35 23.24 01:25:02.77
46
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
1007 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:22.79 2:36 23.24 01:25:19.31
47
STOŁTNY Maciej
Klub Dzika
1243 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:52.54 2:36 23.24 01:25:22.69
48
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:52.64 2:36 23.24 01:25:27.59
49
DOBRY Oskar
2274 POL Frydek --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:15.09 2:36 23.08 01:25:40.82
50
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:11.32 2:36 23.08 01:25:42.54
51
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:59.15 2:36 23.08 01:25:46.52
52
FIAŁKIEWICZ Maciej
Fiołekteam
1669 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:11.83 2:37 23.08 01:25:51.58
53
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:28.35 2:37 23.08 01:25:51.91
54
KWIATKOWSKI Mateusz
SII Cycling Team
1016 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:25.91 2:38 22.92 01:26:38.47
55
TYŹLIK Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1093 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:14.09 2:38 22.92 01:26:39.93
56
POLOK Adam
1218 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:00.14 2:38 22.76 01:26:48.11
57
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:49.48 2:38 22.76 01:26:49.67
58
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:07.77 2:39 22.76 01:26:57.53
59
KASPROWIAK Karol
Eurobikekaczmarekelectricteam
1726 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:16.98 2:39 22.76 01:27:01.57
60
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:26.60 2:39 22.76 01:27:12.84
61
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
1010 POL Zdzieszowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:52.33 2:39 22.60 01:27:19.02
62
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
1367 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:23.36 2:39 22.60 01:27:22.32
63
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:37:49.26 2:39 22.60 01:27:26.31
64
NOWAK Łukasz
2676 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:40.84 2:40 22.60 01:27:35.64
65
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
2782 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:09.80 2:40 22.60 01:27:39.36
66
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:39.77 2:40 22.60 01:27:41.13
67
NOWOK Karol
1988 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:34.08 2:40 22.60 01:27:49.11
68
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:05.36 2:41 22.45 01:28:02.82
69
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:20.89 2:41 22.45 01:28:09.97
70
LEŻANKA Michał
2672 POL Łapy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:03.79 2:41 22.45 01:28:14.50
71
SNOPCZYŃSKI Maksymilian
Warszawski Klub Kolarski
2774 POL Lipków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:54.02 2:41 22.45 01:28:19.81
72
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:46.19 2:42 22.30 01:28:36.45
73
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:00.48 2:42 22.30 01:28:44.83
74
NIŻEWSKI Jarosław
Simtech Nightriders
1381 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:18.81 2:42 22.30 01:28:48.89
75
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:21.34 2:42 22.30 01:28:50.00
76
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:20.43 2:42 22.30 01:28:50.02
77
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:33.83 2:43 22.15 01:29:13.50
78
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:23.66 2:43 22.15 01:29:16.35
79
PYTEL Wojciech
Mikesz Team
1930 POL Żytna --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:32.73 2:43 22.15 01:29:27.44
80
SANETRA Piotr
2687 POL Laliki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:19.84 2:43 22.15 01:29:27.85
81
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:41.67 2:43 22.15 01:29:34.22
82
SAMBOROWSKI Adam
Saint Gobain Squad
1226 POL Tworóg Mały --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:22.00 2:43 22.15 01:29:36.58
83
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:09.41 2:44 22.00 01:29:44.90
84
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:15.06 2:44 22.00 01:29:53.31
85
SZUMOWSKI Bogdan
Bike.store Bielsko
1528 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:45.24 2:44 22.00 01:29:55.16
86
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:14.70 2:45 22.00 01:30:14.79
87
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:20.40 2:45 21.85 01:30:38.14
88
ZAJĄC Jakub
1495 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:15.55 2:45 21.85 01:30:43.46
89
DUDEK Izabela
Peva Polska Mtb Team
1502 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:50.43 2:45 21.85 01:30:44.18
90
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
1011 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:54.29 2:46 21.85 01:30:50.11
91
KISZEL Jakub
1936 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:22.74 2:46 21.85 01:30:53.48
92
ZAGÓRSKI Rafał
Wilczy Pakt
2109 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:56.34 2:46 21.71 01:31:05.87
93
MAKUCH Piotr
2802 POL Trzemeśnia --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:10.45 2:47 21.71 01:31:22.96
94
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:11.69 2:47 21.71 01:31:29.74
95
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:24.68 2:47 21.57 01:31:31.39
96
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:37.34 2:47 21.57 01:31:32.67
97
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2279 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:01.62 2:47 21.57 01:31:34.22
98
BAWOR Artur
Dmk Invest Team
1363 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:10.82 2:47 21.57 01:31:36.87
99
BREITKOPF Tomasz
Regress Riders
1351 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:12.71 2:47 21.57 01:31:42.82
100
KAMPA Grzegorz
2B3 SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
2545 POL Ruda Slaska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:38.16 2:48 21.57 01:31:58.36
101
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1358 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:47.75 2:48 21.57 01:31:59.09
102
SZEWCZYK Jędrzej
1250 POL Sławniów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:28.77 2:48 21.57 01:32:01.26
103
BIŃCZAK Marek
Proservice Racing Team
1413 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:54.45 2:48 21.57 01:32:02.58
104
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:09.75 2:48 21.43 01:32:10.48
105
KONIECZNY Grzegorz
1591 POL Buczkowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:14.06 2:48 21.43 01:32:10.66
106
WŁODARCZYK Mateusz
Sii Cycling Team
2381 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:31.26 2:48 21.43 01:32:10.78
107
MALEŃSKI Wojciech
2342 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:31.51 2:48 21.43 01:32:14.69
108
KARCZMAREK Tomasz
2040 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:48.73 2:48 21.43 01:32:19.39
109
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:22.27 2:48 21.43 01:32:20.44
110
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:25.51 2:49 21.43 01:32:36.89
111
ABSALON Zbigniew
Absalon Mtb Team
1388 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:39.30 2:49 21.43 01:32:40.14
112
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
2514 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:23.58 2:49 21.43 01:32:40.84
113
REGIEWICZ Jacek
1801 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:53.07 2:50 21.29 01:32:57.54
114
GRZEGORZEK Czesław
KTK WANDRUS ŻORY
1511 POL Palowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:15.49 2:50 21.29 01:33:05.43
115
TWARÓG Marcin
Międzymiastowi MTB
2452 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:24.26 2:50 21.29 01:33:07.82
116
WYŻKIEWICZ Bartosz
ProService Racing Team
2064 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:31.90 2:50 21.29 01:33:09.51
117
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:34.81 2:50 21.15 01:33:23.54
118
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:53.47 2:50 21.15 01:33:26.57
119
RYTWIŃSKI Tomasz
Pgd Grupa
1809 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:54.01 2:51 21.15 01:33:31.84
120
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:35.25 2:51 21.15 01:33:32.10
121
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:34.41 2:51 21.15 01:33:32.81
122
SIĘBOR Bogusław
2630 POL Konopiska-Kopalnia --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:55.90 2:51 21.15 01:33:43.44
123
MAJCHRZYK Dominik
2241 POL Lubliniec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:35.32 2:51 21.15 01:33:45.20
124
SERAFIN Michał
SERTEAM
1301 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:38.39 2:51 21.15 01:33:45.45
125
KACZMARZYK Anna
Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
1905 POL Istebna --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:31.87 2:51 21.02 01:33:57.55
126
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:32.73 2:52 21.02 01:34:13.44
127
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:47.44 2:52 21.02 01:34:15.03
128
MARSZAŁEK Adrian
FICOSA MTB TEAM
2220 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:29.78 2:52 21.02 01:34:21.46
129
KOWALCZYK Mariusz
MGLKS Błękitni Paula Trans w Kozieglowach
2628 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:48.19 2:52 21.02 01:34:21.69
130
FORAJTER Marcin
śląsk kolarsko
2341 POL Czerwionka-Leszczyny --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:09.40 2:52 20.89 01:34:32.27
131
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:32.90 2:52 20.89 01:34:35.02
132
SZCZOTKA Marcin
Rysianka TEAM
1532 POL Węgierska Górka --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:30.59 2:53 20.89 01:34:50.04
133
DUDA Michał
Sup-Lifting Team Bugla Bike Service
1531 POL Czyżowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:10.30 2:53 20.89 01:34:52.99
134
STYPKA Marcin
Bike Atelier
2729 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:40.82 2:53 20.89 01:34:54.19
135
MURAS Oskar
1658 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:29.24 2:53 20.89 01:34:55.45
136
MOSUR Piotr
Nudel Team
1201 POL Nowe Chechlo --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:51.70 2:53 20.89 01:34:57.05
137
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:44.73 2:53 20.89 01:35:00.40
138
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:31.60 2:53 20.89 01:35:03.06
139
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1744 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:31.24 2:53 20.75 01:35:06.98
140
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:43.56 2:53 20.75 01:35:08.71
141
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:15.43 2:54 20.75 01:35:09.71
142
ŚLADOWSKI Artur
Sutrisept Mtb Team
1359 POL Chełmek --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:34.72 2:54 20.75 01:35:16.80
143
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:52.62 2:54 20.75 01:35:28.05
144
BIERNACKI Kamil
1987 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:30.73 2:54 20.75 01:35:37.36
145
GURZYŃSKA Kamila
Sara Workwear Wheel Brothers Racing
2718 POL Grudziądz --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:56.71 2:54 20.75 01:35:38.88
146
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:29.74 2:54 20.75 01:35:40.43
147
SZCZEŚNIAK Dariusz
2754 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:52.93 2:55 20.63 01:35:45.43
148
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:51.17 2:55 20.63 01:35:49.92
149
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:34.48 2:55 20.63 01:35:50.88
150
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
1360 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:49.54 2:55 20.63 01:36:04.68
151
SZYMURA Marcin
BB MTB Team
1422 POL Stanowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:51.88 2:55 20.63 01:36:06.41
152
SMĘTEK Nikodem
PLAST-MET TEAM MTB
1689 POL Klucze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:01.01 2:55 20.63 01:36:09.82
153
LEWANDOWSKI Janusz
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1503 POL Koniaków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:55.61 2:56 20.50 01:36:23.54
154
MRÓZ Edyta
1202 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:28.51 2:56 20.50 01:36:23.96
155
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:42.66 2:56 20.50 01:36:24.25
156
BOCHENEK Bartosz
1285 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:39.64 2:56 20.50 01:36:35.64
157
PYKA Tomasz
Proservice Racing Team
1417 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:33.46 2:56 20.50 01:36:35.80
158
JANECZEK Robert
Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:34.40 2:57 20.50 01:36:51.92
159
MADEJCZYK Adrian
2495 POL Rudnik Wielki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:11.65 2:57 20.37 01:36:56.68
160
SUCHY Szymon
2544 POL Górki Wielkie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:49.84 2:57 20.37 01:36:57.46
161
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:03.86 2:57 20.37 01:36:59.07
162
MATUSIK Dawid
1200 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:14.15 2:57 20.37 01:37:02.33
163
BABIK Dominik
1947 POL Skoczów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:48.72 2:57 20.37 01:37:04.48
164
ROSIAK Jakub
2520 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:21.47 2:57 20.37 01:37:09.06
165
MAJCHER Tomasz
Hpe Sport
2728 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:46.44 2:57 20.37 01:37:14.03
166
WALAWENDER Wojciech
2048 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:32.61 2:57 20.37 01:37:15.53
167
OSUCHOWSKI Artur
2830 POL Kopalnia --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:06.94 2:58 20.37 01:37:22.55
168
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:46.88 2:58 20.37 01:37:26.77
169
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:05.22 2:58 20.25 01:37:38.11
170
GIERLOTKA Wiktor
Kiwi Klub Mtb
1768 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:41.21 2:58 20.25 01:37:38.54
171
WIECZOREK Wojciech
Hołda Team
1467 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:30.79 2:58 20.25 01:37:38.64
172
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:41.84 2:58 20.25 01:37:39.23
173
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:09.49 2:58 20.25 01:37:45.41
174
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:56.10 2:58 20.25 01:37:46.07
175
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
2688 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:13.25 2:58 20.25 01:37:46.87
176
KANIA Krzysztof
1613 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:38.99 2:59 20.12 01:38:09.72
177
PORWOL Jacek
2701 POL Kuźnia Raciborska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:29.09 2:59 20.12 01:38:17.51
178
SNOPCZYŃSKI Michał
2773 POL Lipków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:12.61 2:60 20.12 01:38:28.93
179
PAUL Piotr
Biciclista Racing Team
1500 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:28.60 2:60 20.12 01:38:32.08
180
ZIELSKI Sławomir
Proservice Racing Team
1416 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:46.92 2:60 20.12 01:38:39.75
181
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:20.77 2:60 20.00 01:38:46.90
182
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:51.83 2:60 20.00 01:38:57.33
183
LACHETA Adrian
1183 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:35.79 2:60 20.00 01:38:59.12
184
SKIBIŃSKI Adam
1943 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:03.87 3:01 20.00 01:39:01.52
185
WALCZYK Marcin
JK7
2085 POL Warszawa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:33.10 3:01 20.00 01:39:08.26
186
STYRNA Tomasz
Mks Skrzyczne Szczyrk
2696 POL Szczyrk --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:19.87 3:01 20.00 01:39:12.38
187
STEGLIŃSKI Bartłomiej
Dmk Invest Team
1372 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:48.68 3:01 20.00 01:39:13.12
188
KAJDEWICZ Artur
1290 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:12.93 3:01 20.00 01:39:17.82
189
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:46.15 3:01 19.88 01:39:28.87
190
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1064 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:39.15 3:01 19.88 01:39:29.75
191
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:40.64 3:02 19.88 01:39:43.94
192
KOPEĆ Patryk
2548 POL Wolbrom --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:53.84 3:02 19.88 01:39:46.10
193
CZUDEK Mariusz
2431 POL Skoczow --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:29.21 3:02 19.88 01:39:47.22
194
RYCHLICKI Jarosław
Zabrzańskie Kozaki
1700 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:19.91 3:02 19.88 01:39:49.00
195
JANDA Julia
Bike.store Bielsko
1524 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:35.40 3:02 19.88 01:39:49.06
196
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:42.73 3:02 19.88 01:39:49.42
197
WIŚNIEWSKI Sebastian
1529 POL Mierzęcice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:45.44 3:02 19.88 01:39:50.46
198
JABŁOŃSKI Jakub
2744 POL Piwniczna-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:50.78 3:02 19.76 01:40:00.87
199
LANY Sylwester
1185 POL Wielka Wieś --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:09.37 3:02 19.76 01:40:03.88
200
KRZYSTECZKO Piotr
Proservice Racing Team
1407 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:06.36 3:02 19.76 01:40:04.15
201
LORENS Michał
1677 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:39.51 3:02 19.76 01:40:05.01
202
SMOLARZ Piotr
Logwin Poland
2643 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:51.37 3:02 19.76 01:40:05.76
203
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:48.10 3:03 19.76 01:40:09.47
204
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:15.95 3:03 19.76 01:40:11.60
205
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:24.28 3:03 19.76 01:40:16.23
206
NOWOSIAD Dawid
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2680 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:48.22 3:03 19.76 01:40:29.97
207
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1302 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:27.03 3:03 19.64 01:40:36.86
208
ZGODZAJ Paweł
Hirschvogel Comments Poland
1275 POL Potępa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:31.89 3:03 19.64 01:40:37.14
209
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:59.33 3:04 19.64 01:40:50.93
210
GAWRON Stanislaw
Rowerowy bytom-rowerek
1708 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:37.58 3:04 19.64 01:40:51.22
211
BACHOWSKI Krzysztof
1282 POL Kwaczała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:55.92 3:04 19.64 01:40:51.55
212
BĘDKOWSKI Paweł
#czeladzbiega
2740 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:24.80 3:04 19.64 01:40:55.31
213
KĘDZIOR Tymoteusz
Rafako Orbea Mtb Team
1430 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:01.35 3:04 19.64 01:41:01.71
214
FRANICZEK Patryk
2177 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:55.70 3:04 19.53 01:41:07.79
215
CZAJA Jacek
SIMTECH Nightriders
1379 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:26.67 3:05 19.53 01:41:15.79
216
OCHMANN Michal
PHOM
1298 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:43.36 3:05 19.53 01:41:17.32
217
WIĄCEK Piotr
Brak klubu
1828 POL Krzeszowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:10.79 3:05 19.53 01:41:26.25
218
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:06.45 3:05 19.53 01:41:31.91
219
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:40.23 3:05 19.53 01:41:36.23
220
STRĄCZYŃSKI Dariusz
2811 POL Poczesna --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:37.83 3:05 19.53 01:41:40.07
221
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:35.39 3:05 19.53 01:41:40.30
222
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:05.93 3:05 19.53 01:41:40.52
223
JURKIEWICZ Dariusz
2388 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:17.79 3:05 19.41 01:41:42.38
224
DUDEK Piotr
2538 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:27.68 3:06 19.41 01:41:47.46
225
KURZOK Rafał
Kiwi Klub Mtb
1394 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:22.66 3:06 19.41 01:41:48.33
226
SATERNUS Robert
2770 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:16.56 3:06 19.41 01:41:52.53
227
FIAŁKIEWICZ Anna
Fiołekteam
1682 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:22.61 3:06 19.41 01:42:03.13
228
JABCZYŃSKI Tomasz
1156 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:12.67 3:06 19.41 01:42:10.77
229
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:00.62 3:06 19.41 01:42:12.34
230
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:10.34 3:06 19.41 01:42:16.82
231
PUŁKOWNIK Maciej
Nice JURA BIKE Częstochowa
1087 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:13.83 3:06 19.41 01:42:17.96
232
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:47.93 3:07 19.30 01:42:20.31
233
DRZEWIECKI Konrad
2152 POL Bukowno --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:23.39 3:07 19.30 01:42:21.11
234
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:10.08 3:07 19.30 01:42:21.89
235
KRAWCZYK Kamil
2626 POL Żywiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:24.40 3:07 19.30 01:42:22.87
236
ŻMUDA Wojciech
MaLeWo PL
1280 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:18.27 3:07 19.30 01:42:27.53
237
KLANK Łukasz
2172 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:46.09 3:07 19.30 01:42:32.03
238
WRÓBEL Wojciech
1270 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:44.50 3:07 19.30 01:42:33.71
239
SZYBIAK Marek
2206 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:29.20 3:08 19.30 01:42:51.02
240
TOKARZ Szymon
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2258 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:50.47 3:08 19.19 01:42:54.76
241
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1560 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:35.51 3:08 19.19 01:43:02.88
242
REDMAN Grzegorz
CrossFit Zagłębie Eagles
1222 POL Sławków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:43.22 3:08 19.19 01:43:23.85
243
CZERW Janusz
2173 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:46.30 3:09 19.19 01:43:29.34
244
SOBIERSKI Mateusz
2765 POL Starcza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:07.95 3:09 19.08 01:43:33.68
245
CYRUS Rafał
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
2353 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:39.08 3:09 19.08 01:43:37.60
246
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:34.39 3:09 19.08 01:43:43.88
247
LECH Paweł
2043 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:13.02 3:09 19.08 01:43:49.58
248
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:26.68 3:09 19.08 01:43:50.68
249
KOWALCZYK Krzysztof
2827 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:31.91 3:10 19.08 01:43:59.03
250
MIESZCZAK Dawid
1198 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:39.98 3:10 19.08 01:44:02.72
251
BOŃCZYK Marcin
2709 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:59.05 3:10 18.97 01:44:06.58
252
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:08.03 3:10 18.97 01:44:06.59
253
PYTKA Tomasz
1426 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:07.50 3:10 18.97 01:44:07.47
254
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:20.40 3:10 18.97 01:44:15.23
255
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:50.45 3:10 18.97 01:44:19.08
256
SALA Adam
1994 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:55.00 3:11 18.86 01:44:54.54
257
MACZYNSKI Daniel
STARY MŁYN MIKOŁÓW
1678 POL Mikolow --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:58.41 3:12 18.86 01:45:11.37
258
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:08.21 3:12 18.86 01:45:13.73
259
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:39.90 3:12 18.75 01:45:19.65
260
ŁAZARZ Grzegorz
1877 POL Rzuchowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:58.99 3:12 18.75 01:45:19.82
261
ŻEBROWSKI Damian
nicroteam
2053 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:43:23.95 3:12 18.75 01:45:27.32
262
WALKIEWICZ Dariusz
Sutrisept Mtb Team
1361 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:56.72 3:12 18.75 01:45:28.65
263
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:28.85 3:12 18.75 01:45:30.72
264
KAMCZYK Roman
KLIF Team Chłapowo
1164 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:47.14 3:12 18.75 01:45:33.66
265
ŁĄDKA Bartosz
1950 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:05.02 3:13 18.75 01:45:36.73
266
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:28.76 3:13 18.75 01:45:41.28
267
SOSNA Dawid
1237 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:32.94 3:13 18.75 01:45:49.04
268
DRZEWIECKI Tomasz
2332 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:15.31 3:13 18.64 01:45:56.73
269
GŁÓD Wojciech
2061 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:15.20 3:13 18.64 01:45:57.64
270
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:01.94 3:13 18.64 01:46:03.67
271
KARPIUK Grzegorz
2665 POL Włodowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:04.53 3:13 18.64 01:46:05.98
272
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:17.86 3:13 18.64 01:46:08.82
273
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na Bajku
1771 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:21.86 3:14 18.64 01:46:11.27
274
KURA Patryk
2821 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:06.19 3:14 18.64 01:46:14.90
275
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:52.87 3:14 18.64 01:46:16.26
276
CIURA Jakub
-
2494 POL Brzesko --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:43.08 3:14 18.64 01:46:18.41
277
SZCZYGIELSKI Michał
2243 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:40.42 3:14 18.64 01:46:18.73
278
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2661 POL Libiąż --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:48.86 3:14 18.64 01:46:21.38
279
MANIA Sebastian
Dmk Invest Team
1370 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:39.22 3:14 18.54 01:46:30.05
280
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1732 POL Zwonowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:42:59.12 3:14 18.54 01:46:35.12
281
OKRZESIK Artur
1205 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:51.95 3:15 18.54 01:46:45.61
282
DYBKA Arkadiusz
1686 POL Grzegorzowice Wielkie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:56.74 3:15 18.54 01:46:59.16
283
BUGDOŁ Tomasz
1683 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:55.69 3:15 18.54 01:47:00.99
284
JOŃCZYK Bartłomiej
Poker Racing Team
2707 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:56.71 3:15 18.54 01:47:04.11
285
BŁAŻEWSKI Przemysław
Czyni Cuda Team
1115 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:17.95 3:15 18.54 01:47:05.49
286
ZIMOCH Jeremi
Old Skull Boys
1742 POL Ruda Slaska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:44.10 3:15 18.44 01:47:07.40
287
MAŁOCHA Jan
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2257 POL Regulice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:05.16 3:15 18.44 01:47:11.22
288
SZWED Adam
2002 POL Żywiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:21.00 3:15 18.44 01:47:13.77
289
RACZEK Zbyszek
2083 POL Marklowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:39.54 3:16 18.44 01:47:20.55
290
SWALSKI Kamil
2639 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:52.88 3:16 18.44 01:47:20.58
291
SASAK Łukasz
Międzymiastowi MTB
1386 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:57.84 3:16 18.44 01:47:40.59
292
JASEK Konrad
2627 POL Żywiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:56.16 3:17 18.33 01:48:03.14
293
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:45.85 3:17 18.33 01:48:07.29
294
OBERSZTALSKI Paweł
1583 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:09.44 3:17 18.33 01:48:16.85
295
SZYPUŁA Grzegorz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1858 POL Łaziska Górne --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:30.29 3:17 18.23 01:48:20.36
296
BARANOWSKI Andrzej
ATZ MTB BIKE TEAM
1107 POL Międzybrodzie Bialskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:13.59 3:18 18.23 01:48:26.37
297
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:12.87 3:18 18.23 01:48:27.85
298
TOPOREK Michał
2586 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:58.54 3:18 18.23 01:48:30.08
299
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:07.41 3:18 18.23 01:48:32.72
300
RADZIWOLSKI Przemysław
amator
2715 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:52.33 3:18 18.23 01:48:42.35
301
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:05.67 3:18 18.23 01:48:48.38
302
MAŃKA Patryk
Sengam Sport Racing Team
1029 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:52.51 3:18 18.23 01:48:48.85
303
MAURITS Pascal
2732 NLD Hoogerheide --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:35.78 3:18 18.23 01:48:51.01
304
KALECIŃSKI Karol
2816 POL Włodowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:49.27 3:19 18.13 01:48:58.62
305
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:51.70 3:19 18.13 01:49:10.64
306
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2510 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:55.63 3:19 18.13 01:49:16.96
307
KALECIŃSKI Michał
2810 POL Wrocław --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:00.90 3:19 18.13 01:49:19.20
308
ZIÓŁKOWSKI Przemysław
1277 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:58.84 3:20 18.13 01:49:27.00
309
KANIA Krzysztof
1572 POL Wojkowice Kościelne --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:56.05 3:20 18.03 01:49:55.10
310
KAMIŃSKA Oliwia
KIWI KLUB MTB
2564 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:14.75 3:20 18.03 01:49:59.42
311
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:38.49 3:21 18.03 01:50:01.57
312
ZAWADZKI Łukasz
Enter Air Runners Club
2722 POL Mierzęcice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:04.93 3:21 18.03 01:50:04.84
313
KALAMARZ Kosma
NV TEAM
2720 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:06.72 3:21 18.03 01:50:04.86
314
KUŚKA Marcin
1881 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:53.60 3:21 17.93 01:50:16.22
315
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:06.89 3:21 17.93 01:50:16.97
316
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:39.25 3:21 17.93 01:50:20.28
317
DŁUGOKĘCKI Adrian
RDLP KATOWICE
2261 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:02.38 3:21 17.93 01:50:27.06
318
KWAPULINSKI Krzysztof
1593 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:50.16 3:21 17.93 01:50:28.74
319
SWALSKI Mariusz
1831 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 00:45:43.03 3:21 17.93 01:50:32.73
320
NOWIŃSKI Wiktor
FICOSA TEAM
2221 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:30.61 3:21 17.93 01:50:32.97
321
SON Kyongjae
KIWI CLUB MTB
1395 KOR Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:16.17 3:22 17.93 01:50:35.03
322
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:07.29 3:22 17.93 01:50:36.84
323
PAŁOSZ Piotr
2824 POL Czaniec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:59.82 3:22 17.93 01:50:38.76
324
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:17.85 3:22 17.93 01:50:39.55
325
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:45.97 3:22 17.93 01:50:41.18
326
TABOR Mirosław
PZU Sport Team
1880 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:49.35 3:22 17.84 01:50:50.86
327
MATEJUK Krzysztof
Ing Tech Poland
1451 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:13.09 3:22 17.84 01:50:59.23
328
KOWALSKI Adrian
2252 POL Oświęcim --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:12.42 3:23 17.84 01:51:11.72
329
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1128 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:12.75 3:23 17.84 01:51:15.24
330
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:16.90 3:23 17.74 01:51:30.04
331
GAŁKA Rafał
2539 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:54.84 3:23 17.74 01:51:37.25
332
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:23.05 3:24 17.74 01:51:40.87
333
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:08.56 3:24 17.74 01:51:43.14
334
TWARDOWSKI Jacek
2111 POL Oświęcim --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:24.66 3:24 17.74 01:51:46.55
335
BALICKI Piotr
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1339 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:17.26 3:24 17.74 01:51:47.01
336
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:22.82 3:24 17.74 01:51:50.00
337
DROBISZ Piotr
2694 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:23.47 3:24 17.65 01:51:54.61
338
ZELDER Daniel
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1519 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:31.52 3:24 17.65 01:52:00.27
339
GRZYB Mariusz
DMK Invest Team
2506 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:58.23 3:24 17.65 01:52:01.39
340
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:15.91 3:24 17.65 01:52:05.93
341
BEM Jarosław
1808 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:18.68 3:25 17.65 01:52:13.67
342
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2662 POL Libiąż --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:50.68 3:25 17.65 01:52:25.28
343
ANTONIK Bogdan
Zawiercie
2753 POL Zawiercie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:14.21 3:25 17.55 01:52:33.35
344
PIECHOTA Piotr
2780 POL Zielonki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:17.39 3:25 17.55 01:52:36.52
345
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:09.18 3:26 17.55 01:52:53.17
346
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:05.65 3:26 17.55 01:52:53.80
347
SZCZYGIELSKI Adam
1922 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:20.79 3:26 17.55 01:52:54.08
348
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:38.78 3:26 17.55 01:52:56.05
349
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:34.76 3:26 17.55 01:53:03.46
350
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:38.08 3:26 17.46 01:53:13.93
351
WOJAKIEWICZ Roman
2775 POL Goczałkowice-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:45.13 3:26 17.46 01:53:15.42
352
KOWACKI Piotr
2673 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:49.05 3:27 17.46 01:53:30.70
353
BOGACZ Rafał
Nice JURA BIKE Częstochowa
1066 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:20.58 3:27 17.46 01:53:38.70
354
SZKUTA Mateusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1168 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:14.67 3:27 17.46 01:53:41.12
355
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:04.49 3:27 17.37 01:53:44.85
356
MRUKLIK Arkadiusz
1418 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:02.67 3:27 17.37 01:53:50.51
357
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2134 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:44:15.41 3:28 17.37 01:53:53.97
358
SOBIECKI Tomasz
2746 PCN Zaborów Stary --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:08.87 3:28 17.37 01:54:09.50
359
KUŚNIERZ Łukasz
PLAST-MET TEAM MTB
2828 POL Krakow --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:52.00 3:28 17.37 01:54:10.92
360
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:25.53 3:29 17.28 01:54:35.96
361
GURZYŃSKI Mateusz
Sara Workwear Wheel Brothers Racing
2719 POL Grudziądz --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:28.88 3:29 17.28 01:54:40.82
362
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:27.84 3:29 17.28 01:54:47.65
363
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:01.91 3:30 17.19 01:54:57.70
364
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:41.41 3:30 17.19 01:54:58.57
365
JAKUBOWSKI Krzysztof
2517 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:44.43 3:30 17.19 01:55:00.32
366
ZIMNY Piotr
Saint-Gobain SQUAD
2737 POL Mzyki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:48:48.37 3:30 17.19 01:55:05.39
367
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:31.01 3:30 17.19 01:55:07.98
368
NIECHCIAŁ Piotr
1489 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:46.77 3:30 17.19 01:55:16.49
369
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:15.60 3:30 17.19 01:55:16.80
370
PILŚNIAK Łukasz
2716 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:04.52 3:30 17.19 01:55:24.87
371
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
2400 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:54.87 3:30 17.19 01:55:27.10
372
KONIECZNY Marcin
Dmk Invest Team
1368 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:49.34 3:31 17.10 01:55:35.44
373
MASINA Przemysław
DMK Invest Team
1371 POL Konopiska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:26.91 3:31 17.10 01:55:35.58
374
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
2772 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:46:05.61 3:31 17.10 01:55:48.67
375
STRZELICHOWSKA Monika
1245 POL Wielka Wieś --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:16.70 3:32 17.10 01:56:04.57
376
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:36.93 3:32 17.01 01:56:08.57
377
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:32.85 3:32 17.01 01:56:24.53
378
SOBCZAK Robert
2759 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:29.38 3:33 16.92 01:56:43.46
379
KOWALCZYK Jakub
2213 POL Rędziny --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:14.44 3:33 16.92 01:56:49.65
380
ZAKRZEWSKI Mateusz
Uks Katolik Częstochowa
2684 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:49.86 3:33 16.92 01:56:54.27
381
TOMANEK Damian
1715 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:06.42 3:34 16.84 01:57:22.63
382
MATYSIAK Grzegorz
2155 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:36.71 3:34 16.84 01:57:25.91
383
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:48.58 3:34 16.84 01:57:37.72
384
CIEŚLIŃSKA Izabela
KIWI KLUB MTB
2282 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:56.50 3:34 16.84 01:57:39.46
385
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:28.41 3:35 16.75 01:57:57.19
386
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:54.90 3:36 16.67 01:58:40.81
387
PYRCHLA Barbara
1959 POL Poraj --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:33.94 3:37 16.67 01:58:55.23
388
SYDOŃ Grzegorz
2405 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:23.83 3:37 16.67 01:59:02.67
389
SNOCHOWSKI Michał
Ing Tech Poland
1455 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:26.93 3:38 16.58 01:59:32.89
390
CZOGAŁA Paweł
2712 POL Rydułtowy --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:22.84 3:38 16.50 01:59:45.69
391
ZIMOCH Maciej
2736 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:25.41 3:38 16.50 01:59:47.07
392
SIKORA Mateusz
ING Tech Poland
1461 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:51.49 3:39 16.50 01:59:56.41
393
ROGALSKI Jakub
2351 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:27.36 3:39 16.50 01:59:58.13
394
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:12.66 3:39 16.50 02:00:00.65
395
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:35.10 3:39 16.50 02:00:01.84
396
KOREK Tomasz
2625 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:52:03.85 3:39 16.42 02:00:23.19
397
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:11.95 3:40 16.42 02:00:33.77
398
RUBYS Robert
2762 POL Cięcina --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:05.84 3:40 16.34 02:00:58.77
399
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:48.72 3:41 16.34 02:01:08.91
400
TRELA Michał
2747 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:52:26.81 3:41 16.34 02:01:24.63
401
BARA Bartłomiej
2771 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:34.42 3:41 16.34 02:01:25.75
402
KOŁODZIEJ Sebastian
1918 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:52.09 3:41 16.34 02:01:28.11
403
KOWALIK Mirosław
Profi Styl SerwisSport #PALARTEAM
2162 POL Ruda Sląska --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:03.68 3:41 16.26 02:01:32.65
404
KLEBACH Grzegorz
1169 POL Malinowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:13.20 3:42 16.26 02:01:41.35
405
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:18.76 3:42 16.26 02:02:00.28
406
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:58.85 3:44 16.18 02:02:41.18
407
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
2692 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:15.83 3:44 16.10 02:02:45.76
408
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:47.83 3:44 16.10 02:03:01.86
409
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:05.85 3:45 16.10 02:03:13.26
410
FICEK Rafał
2230 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:32.41 3:45 16.02 02:03:26.60
411
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:22.81 3:46 15.94 02:03:58.97
412
CZAJKA Kacper
2752 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:39.41 3:46 15.94 02:04:11.34
413
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:34.69 3:47 15.94 02:04:26.06
414
DUTKA Łukasz
2756 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:52:22.83 3:48 15.87 02:05:03.16
415
SEWERYŃSKI Jacek
www.bombkisklep.pl
1229 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:07.86 3:48 15.79 02:05:06.94
416
CHADAJ Joanna
2734 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:02.45 3:48 15.79 02:05:07.54
417
ŚWIERCZYNSKI Marek
2829 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:31.94 3:48 15.79 02:05:20.55
418
GRZMIELEWSKI Maciej
2713 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:31.93 3:50 15.71 02:06:02.21
419
KOZIŃSKI Krzysztof
2533 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:27.64 3:50 15.71 02:06:07.24
420
TRELINSKI Przemyslaw
2799 POL Bedzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:12.71 3:50 15.71 02:06:08.83
421
MAKOWIECKI Roman
Regress Riders
1353 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:52:09.16 3:50 15.71 02:06:11.65
422
MARTYNOWICZ Katarzyna
1788 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:18.37 3:50 15.71 02:06:14.31
423
SURA Kamil
1691 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:50.24 3:50 15.64 02:06:20.30
424
PRZEWIĘŹLIKOWSKI Jan
2478 POL Zielonki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:53:47.57 3:50 15.64 02:06:25.62
425
CYBUL Łukasz
2817 POL Włodowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:50:23.86 3:51 15.57 02:06:54.64
426
LICHOROBIEC Jerzy
Mpec S.a. W Krakowie
2739 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:01.84 3:51 15.57 02:06:55.34
427
PRZEWIEZLIKOWSKI Andrzej
1219 POL Zielonki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:22.49 3:52 15.57 02:07:05.80
428
FILEWICZ Rafal
2581 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:39.02 3:52 15.49 02:07:34.89
429
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:05.84 3:53 15.49 02:07:40.85
430
TRONINA Tomasz
2800 POLSKA Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:56:47.64 3:53 15.49 02:07:41.39
431
MACHOCKI Grzegorz
BYE Odżywki
2731 POL Kielce --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:06.42 3:53 15.49 02:07:42.89
432
NOWAK Marcin
2082 POL Poręba --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:21.85 3:53 15.49 02:07:47.14
433
ŻUROWSKA Aneta
KowaKnitwear
2826 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:56.40 3:53 15.49 02:07:51.20
434
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:56:51.70 3:54 15.42 02:08:13.28
435
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:49.86 3:55 15.35 02:08:43.69
436
PAJĄCZKOWSKI Michał
Nova Trading Zakręceni na Stale
2157 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:44.79 3:55 15.35 02:08:44.05
437
SMALCERZ Kinga
Najlepszaforma.pl
1232 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:02.22 3:55 15.35 02:08:44.90
438
BOSOWSKI Michał
1679 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:41.72 3:55 15.35 02:08:48.89
439
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:40.85 3:55 15.35 02:08:55.80
440
JAKUBIAK Jarosław
1653 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:07.30 3:55 15.35 02:09:11.26
441
KOWALCZYK Mariusz
1923 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:03.85 3:55 15.35 02:09:14.48
442
GŁADYSZ Roman
2631 POL Opole --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:30.97 3:56 15.28 02:09:18.52
443
SOSWA Paweł
1649 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:56:35.31 3:57 15.21 02:10:11.32
444
KASPERCZYK Adam
KSPZ POLAREX
2244 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:51.85 3:57 15.21 02:10:16.68
445
SŁOCIŃSKA Aneta
SutriSept MTB Team
2666 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:59.32 3:58 15.14 02:10:35.66
446
PEŁKA Zbigniew
Nice JURA BIKE Częstochowa
1085 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:38.81 3:58 15.14 02:10:44.38
447
JAKUBOWSKI Waldek
1983 POL Oświęcim --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:45.71 3:59 15.07 02:11:17.00
448
RADOSZ Kamil
2768 POL Kuśmierki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:47:50.93 3:60 15.07 02:11:32.59
449
CHAŁASZCZYK Artur
2769 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:32.73 4:01 14.93 02:12:22.16
450
KRZYSZTOSZEK Rafał
2489 POL Oleszno --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:22.85 4:01 14.93 02:12:26.00
451
RZESZUTKO Anna
2563 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:56:57.00 4:02 14.93 02:12:38.00
452
OCHOJSKI Dominik
Automobilklub Zamkowy
2488 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:56:49.19 4:03 14.80 02:13:30.34
453
MAREK Dawid
2577 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 00:56:11.85 4:04 14.80 02:13:46.00
454
BREGUŁA Adam
Ing Tech Poland
1447 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:08.85 4:06 14.67 02:14:51.01
455
KARCZ Łukasz
SAINT-GOBAIN SQUAD
2496 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:52:18.06 4:06 14.67 02:15:07.57
456
MAŚLANKA Artur
2552 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:05.17 4:07 14.60 02:15:24.96
457
DOMAGALSKI Maciej
Bike atelier
2738 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:42.57 4:07 14.60 02:15:30.90
458
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:15.88 4:08 14.54 02:16:00.54
459
JANIKOWSKI Michał
2823 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:51.31 4:08 14.54 02:16:00.73
460
KOZUBEK Monika
ProService Racing Team
1405 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:23.84 4:09 14.54 02:16:29.57
461
OKO Adrian
2721 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:53.67 4:10 14.41 02:17:24.43
462
KWIATKOWSKI Krystian
2669 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:55:32.09 4:12 14.29 02:18:19.21
463
ZABOROWICZ Piotr
Sutrisept Mtb Team
1362 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:05.82 4:12 14.29 02:18:24.81
464
DRÓŻDŻ Zdzisław
2668 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:27.54 4:14 14.22 02:19:14.34
465
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:56.83 4:14 14.22 02:19:18.37
466
FRYDA Aneta
ProService Racing Team
2710 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- 01:00:07.83 4:15 14.16 02:19:45.04
467
ŚLIWAKOWSKI Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1346 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:30.47 4:16 14.10 02:20:18.13
468
WIĘCEK Witold
Brak
2091 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 01:00:33.83 4:17 14.04 02:20:59.56
469
LEE Mingyeong
Kiwi
2122 KOR Pszczynska 34 /2 Zory 44-240 --:--:--.-- --:--:--.-- 01:02:15.83 4:17 14.04 02:21:14.90
470
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:39.50 4:18 13.98 02:21:46.23
471
GĄGAŁKA Katarzyna
2677 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:58.54 4:18 13.98 02:21:52.34
472
STACHOWIAK Damian
1655 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:41:40.07 4:20 13.87 02:22:40.32
473
PIKUŁA Damian
1948 POL Poraj --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:56.13 4:20 13.87 02:22:47.68
474
OCHOJSKA Sabina
Automobilklub Zamkowy
2487 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 01:00:31.58 4:22 13.75 02:24:03.28
475
TRYBUSZEWSKA Katarzyna
1949 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- --:--:--.-- 00:59:14.64 4:23 13.75 02:24:07.51
476
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice --:--:--.-- --:--:--.-- 01:01:06.83 4:26 13.58 02:25:52.96
477
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- --:--:--.-- 00:59:57.84 4:26 13.52 02:26:08.20
478
ZAWIŚLAK Marcin
2822 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 01:01:09.46 4:28 13.47 02:27:15.99
479
KOWALSKI Jarosław
KowaKnitwear
2825 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 01:03:44.57 4:33 13.20 02:30:02.13
480
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2663 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- 01:07:17.27 4:33 13.20 02:30:03.81
481
SOBIERSKI Janusz
2766 POL Aleksandria Pierwsza --:--:--.-- --:--:--.-- 01:03:13.00 4:37 13.04 02:31:52.73
482
KUDZIA Łukasz
2678 POL Mstów --:--:--.-- --:--:--.-- 00:58:27.51 4:38 12.99 02:32:41.47
483
BENESIEWICZ Bogusława
1109 POL Radzyń Podlaski --:--:--.-- --:--:--.-- 01:02:48.83 4:40 12.84 02:33:57.79
484
OZIMEK Stanisław
2798 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- 01:06:21.86 4:42 12.79 02:34:47.16
485
GALIŃSKA Sylwia
2833 POL Zgierz --:--:--.-- --:--:--.-- 01:01:54.83 4:43 12.74 02:35:06.63
486
ZYNGER Sebastian
1985 POL Zgierz --:--:--.-- --:--:--.-- 01:07:30.25 4:43 12.74 02:35:07.06
487
ORGANSKI Konrad
UKS Katolik Czestochowa
2133 POL Czestochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:56:16.38 4:43 12.74 02:35:18.67
488
JAMROZIK Katarzyna
2717 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 01:07:23.81 4:51 12.36 02:39:57.62
489
SOBIERSKA Małgorzata
2767 POL Aleksandria Pierwsza --:--:--.-- --:--:--.-- 01:10:10.94 4:56 12.18 02:42:19.40
490
KARCZ Tomasz
2291 POL Laziska Gorne --:--:--.-- --:--:--.-- 00:57:55.79 4:57 12.13 02:43:10.55
491
SOWIŃSKI Jacek
2750 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 01:01:47.80 5:08 11.70 02:49:02.54
492
COSTAMAGNA Andrea
1576 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- 01:05:48.70 5:08 11.70 02:49:03.43
493
MANN Grzegorz
1898 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 01:02:31.19 5:21 11.22 02:56:19.04
494
SCHMIDT Ania
2723 POL Mysłowice --:--:--.-- --:--:--.-- 01:11:55.84 5:24 11.15 02:57:39.08
495
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1629 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- 01:11:41.86 5:32 10.86 03:02:33.95
496
JANICKI Damian
2374 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:19.76 5:56 10.12 03:15:27.03
497
BLASZKA Barbara
Merida Polska
1546 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- 01:23:37.84 5:58 10.06 03:16:39.93
498
SPOREK Agnieszka
2620 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 01:24:19.86 5:59 10.03 03:17:17.13
499
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz --:--:--.-- --:--:--.-- 01:24:40.83 6:04 9.91 03:19:44.38
500
NIESPOREK Alexander
2104 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- 01:38:38.88 6:07 9.82 03:21:39.71
501
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
502
KURZYŃSKI Dariusz
1741 POL Zielonki --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
503
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
504
JANUS Szymon Tymon
Shimano Service Center Sosnowiec
1747 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
505
JENDRYSIK Damian
AtakSport Gliwice
1161 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
506
FILIPIAK Krystian
1559 POL Mikołów --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
507
KAMIŃSKA Ewa
1165 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
508
DOROBISZ Adrian
1253 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
509
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
510
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
511
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
512
KLIMCZYK Jakub
1840 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
513
TOBIJASZ Michał
2036 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
514
MYMA Dariusz
myma
2052 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
515
STACHOWIAK Daga
1240 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
516
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
517
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
518
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
519
MUCHA Tomasz
TOTEM Sport Team
1657 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
520
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
1473 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
521
JASIECKI Tomasz
1730 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
522
BOROWIECKI Michał
1664 POL Bolesław --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
523
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
524
ADAM Mirosław
1101 POL Szałsza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
525
KOŚCIELSKI Krzysztof
BIKE AND BREW
2259 POL Bukowno --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
526
WITA Michał
GK Victoria Rybnik
1706 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
527
KURKOWSKI Marcin
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1343 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
528
KALUS Rafał
1117 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
529
PETLAKOWSKI Daniel
1214 POL Mszana --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
530
ŚCIERSKI Wojciech
MŚ CYCLING- trening i dietetyka
1807 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
531
RAPACZ Henryk
1221 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
532
STAŚKO Mirosław
2226 POL Krakow --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
533
GALMAN Iwona
PRO SERVICE RACING TEAM
2636 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
534
KĄDZIELA Maciej
Ing Tech Poland
1453 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
535
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
536
KOZIEŁ Maciej
1176 POL Żywiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
537
WILCZURA Judyta
1662 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
538
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2348 POL Nawojowa Góra --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
539
FIRLA Daniel
1615 POL Skrbeńsko --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
540
SZOSTAK Adrian
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1901 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
541
SZLACHETKA Grzegorz
Blok Bike Team
2327 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
542
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
543
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry 00:29:17.56 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
544
STEUER Szymon
2108 POL Bełk --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
545
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
2121 POL Wyry 00:36:54.13 01:43:46.00 --:--:--.-- - - DNF
546
LAZAJ Szymon
The żabojaders
2675 POL Łódź --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
547
DUDA Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
2346 POL Pszczyna 00:31:35.27 01:30:32.61 --:--:--.-- - - DNF
548
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
1474 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
549
MALEC Grzegorz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1077 POL Witkowice --:--:--.-- --:--:--.-- 00:54:11.82 - - DNF
550
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian
SJZ
1623 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- --:--:--.-- 00:39:31.05 - - DNF
551
KOZYRA Jacek
flaki wypruli na rowerze
1510 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
552
WALECZEK Grzegorz
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
1517 POL Mikołów 00:32:02.98 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
553
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:38:15.34 - - DNF
554
PIETRUCH Rafał
2454 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
555
URBANIAK Kacper
Uczniowski Klub Sportowy Katolik Częstochowa
2136 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
556
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częsochowa
1088 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
557
PARUK Wojtek
Goranga Team
2819 POL Kraków 00:27:30.02 01:20:22.02 --:--:--.-- - - DNF
558
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
1764 POL Mysłowice 00:31:34.84 02:02:09.95 --:--:--.-- - - DNF
559
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1319 POL Jastrzębie Zdrój 00:32:55.70 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
560
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1024 POL Zawiercie 00:30:16.71 02:00:50.03 --:--:--.-- - - DNF
561
MICHALAK Mateusz
Odkrywcy Taurus
2031 POL Mikołów 00:27:48.22 01:21:54.01 --:--:--.-- - - DNF
562
SŁOWIK Adam
BIKE.STORE BIELSKO
1989 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- 00:40:18.33 - - DNF
563
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
1012 POL Radzionków --:--:--.-- --:--:--.-- 00:36:51.20 - - DNF
564
CHOJNACKI Jakub
Chojnacki Mtb Team
2815 POL Zawiercie 00:27:45.12 01:18:38.15 02:12:57.09 - - DNF
565
BOLEK Grzegorz
2516 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
566
MAŚLANKIEWICZ Maciej
-
2745 POL Żarki --:--:--.-- --:--:--.-- 00:51:44.34 - - DNF
567
LABUS Piotr
2755 POL Woźniki 00:17:53.47 01:12:33.36 --:--:--.-- - - DNF
568
KLAMA Rafał
Fabrykarowerów.com
1860 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
569
WIENDLOCHA Paweł
Accent Team
2685 POL Gliwice 00:25:10.91 01:10:20.48 --:--:--.-- - - DNF
570
LEWANDOWSKI Bartłomiej
Bikestore Bielsko Biała
2805 POL Warszawa --:--:--.-- --:--:--.-- 00:49:22.91 - - DSQ

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU