Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Żarki

Żarki, Polska
14.07.2019

Wyniki

Family 33 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
KONCEWICZ Olaf
272 POL Karakule 00:35:42.66 2:26 24.63 01:20:13.78
2
NOWAKOWSKI Marcin
RMF-HEG
121 POL Gliwice 00:36:22.67 2:30 24.09 01:22:13.41
3
ZARENKIEWICZ Arkadiusz
Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria Głuch...
124 POL Głuchołazy 00:39:25.42 2:46 21.71 01:31:01.28
4
FOJCIK Jakub
276 POL Tarnowskie Góry 00:42:31.07 2:55 20.63 01:35:53.24
5
ŻARDECKI Maksymilian
Puls Bike Team
249 POL Brzeg Dolny 00:43:10.63 2:57 20.37 01:37:01.24
6
BOŻEK Igor
Atak Sport Gliwice
212 POL Pyskowice 00:44:34.05 3:01 20.00 01:39:01.19
7
ŚMICH Antoni
UKS FENIKS RYDUŁTOWY
171 POL Rydułtowy 00:43:38.36 3:02 19.88 01:39:41.19
8
ŻYDEK Wiktor
250 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:49.18 3:03 19.76 01:40:13.94
9
PELCZAR Adam
Wataha
104 POL Kraków 00:44:30.97 3:06 19.41 01:41:54.29
10
KEMPA Piotr
156 POL Pilchowice 00:45:22.79 3:06 19.41 01:42:16.82
11
WILIM Marko
226 POL Mszana 00:45:34.49 3:11 18.97 01:44:32.79
12
FIAŁKIEWICZ Filip
Fiołekteam
201 POL Żory 00:47:00.65 3:14 18.64 01:46:16.03
13
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
120 POL Rybnik 00:45:10.84 3:16 18.44 01:47:32.55
14
RYTWIŃSKI Sebastian
PGD Grupa
147 POL Bielsko-Biała 00:48:45.73 3:20 18.03 01:49:37.73
15
BERNAŚ Kamil
Dąbrowa Górnicza
168 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:48.22 3:20 18.03 01:49:40.61
16
SZACHEWICZ Adam
Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
197 POL Wrocław 00:49:22.84 3:20 18.03 01:49:59.97
17
KRĘTOSZ Piotr
KIWI KLUB MTB
114 POL Mikołów 00:46:00.45 3:21 17.93 01:50:21.67
18
AKSAMIT Jan
Team MB Szczyrk
122 POL Stryszawa 00:47:32.41 3:23 17.74 01:51:26.08
19
KURP Olaf
155 POL Jaworzno 00:47:44.35 3:24 17.74 01:51:42.25
20
SYRNICKA Julia
KLUB KOLARSKI ŻORY
158 POL Żory 00:47:35.73 3:24 17.74 01:51:48.23
21
KROS Aleksander
142 POL Kraków 00:48:48.85 3:27 17.37 01:53:44.31
22
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom 00:47:04.51 3:34 16.84 01:57:18.86
23
PUZIO Wojciech
Szkółka Kolarska Mtb Victoria Głuchołazy
128 POL Prudnik 00:50:29.54 3:35 16.75 01:58:09.65
24
SWETY Sebastian
Rysianka Team
131 POL Węgierska Górka 00:51:50.66 3:38 16.58 01:59:34.21
25
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 00:52:06.84 3:40 16.42 02:00:47.70
26
ZIÓŁKOWSKI Jakub
108 POL Gliwice 00:55:34.11 3:49 15.79 02:05:30.90
27
KARSKI Bartosz
103 POL Cieszyn 00:55:20.67 3:50 15.71 02:06:15.67
28
RATAJCZYK Sebastian
Victoria Głuchołazy
129 POL Głuchołazy 00:50:47.26 3:51 15.64 02:06:35.59
29
RENSZ Piotr
Rejowa Grupa Rowerowa REJA
123 POL Gliwice 00:54:25.82 3:52 15.57 02:07:22.07
30
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
126 POL Knurów 00:54:33.44 3:53 15.49 02:07:37.99
31
BRACHMAŃSKI Filip
149 POL Rybnik 00:53:52.50 3:58 15.14 02:10:37.52
32
KURPIEWSKI Ryszard
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Wrocław
295 POL Pietrzykowice 00:56:31.75 3:60 15.07 02:11:34.94
33
NOWAKOWSKA Agata
188 POL Gliwice 00:54:27.16 4:03 14.86 02:13:17.52
34
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 00:58:38.83 4:03 14.86 02:13:28.83
35
KOTASIŃSKI Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
277 POL Częstochowa 00:56:41.84 4:03 14.80 02:13:37.86
36
JAWORSKI Jakub
278 POL Chorzów 00:58:57.11 4:11 14.35 02:17:43.31
37
WÓJCIK Igor
Żory
151 POL Żory 00:54:48.42 4:12 14.29 02:18:19.06
38
WYŻKIEWICZ Mateusz
211 POL Mikołów 00:59:23.44 4:16 14.10 02:20:15.55
39
KURZOK Aleksandra
Kiwi Klub MTB
112 POL Mikołów 01:00:29.80 4:22 13.75 02:23:45.87
40
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
200 POL Zabrze 00:59:26.83 4:23 13.69 02:24:21.11
41
WOJTYCZKA Paweł
273 POL Bieruń 01:00:53.84 4:24 13.69 02:24:50.83
42
ŻARCZYŃSKI Leon
SK SOKÓŁ TARNÓW
224 POL Tarnów 00:54:46.85 4:24 13.64 02:25:00.30
43
KUBIK Piotr
274 POL Mstów 00:58:41.63 4:28 13.47 02:27:08.34
44
GRZESICZEK Aleksandra
Kiwi klub MTB
111 POL Mikołów 01:04:37.76 4:32 13.31 02:29:04.32
45
ZELMOZER Agata
127 POL Sosnowiec 01:03:38.82 4:34 13.20 02:30:11.36
46
ZAJĄC Albert
Regress Riders
218 POL Katowice 01:07:07.84 4:34 13.15 02:30:23.95
47
KASPRZYK Alicja
U JĘDRUSIA sp. z o.o.
207 POL Nawojowa Góra 01:05:11.73 4:35 13.15 02:30:43.40
48
WIECZOREK Karolina
Rafako Orbea Mtb Team
275 POL Częstochowa 01:06:17.83 4:36 13.10 02:31:20.21
49
BERNAŚ Kacper
Dąbrowa Górnicza
167 POL Dąbrowa Górnicza 01:07:12.81 4:39 12.94 02:32:59.28
50
ZAJĄC Filip
Regress Riders
246 POL Katowice 01:07:11.82 4:39 12.94 02:33:14.74
51
SIKORA Antonina
LIV Women Cycling Team Czernica
106 POL Rybnik 01:07:55.45 4:41 12.79 02:34:32.27
52
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
116 POL Bytom 01:03:10.83 4:49 12.50 02:38:27.88
53
GRZANKA Tobiasz
261 POL Kobylica 01:11:09.84 5:17 11.38 02:53:54.66
54
SERAFIN Aleksandra
SERTEAM
173 POL Myszków 01:12:06.84 5:29 10.93 03:00:55.27
55
BERNAŚ Natalia
Dąbrowa Górnicza
169 POL Dąbrowa Górnicza 01:20:50.80 5:55 10.15 03:14:48.79
56
SPOREK Franciszek
221 POL Bielsko-Biała 01:40:59.58 7:08 8.42 03:55:17.47
57
AUGUSTYN Adam
Hołda Team
256 POL Kraków --:--:--.-- - - DNS
58
KWIATKOWSKI Kamil
Team Żory
209 POL Żory --:--:--.-- - - DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU