Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Żarki

Żarki, Polska
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Absalon Michał - PH / M20 POL Rybnik Absalon Mtb Team

Zapłacone

2. Adamczyk Sandra - PH / K20 POL Rydułtowy Orion Art-Stal Team

Zapłacone

3. Adamkiewicz Marcin - PH / M40 POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

4. Bachowski Krzysztof - PH / M40 POL Kwaczała

Zapłacone

5. Badura Roman - PH / M40 POL Bytom Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

6. Barglik Jacek - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

7. Bażanowski Patryk - PH / M30 POL Cisownica

Zapłacone

8. Bindacz Emilia - F / D1 POL Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy Cykloklasa Merida SP 1 Rydułtowy

Zapłacone

9. Blazy Sławosz - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

10. Bochenek Bartosz - PH / M40 POL Myszków

Zapłacone

11. Bonk Tadeusz - PH / M50 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

12. Borek Joanna - PH / K40 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

13. Borek Stefan - PH / M0 POL Katowice KS Victoria Katowice

Zapłacone

14. Borowiecki Michał - PH / M30 POL Bolesław

Zapłacone

15. Bosowski Tomasz - PH / M40 POL Paniówki

Zapłacone

16. Brachaczek Filip - PH / M30 POL Siemonia SIMTECH Nightriders

Zapłacone

17. Branny Piotr - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

18. Bugajski Mariusz - PH / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

19. Całek Mateusz - PH / M20 POL Jastrząb Paca Therapy-Spbikes.pl

Zapłacone

20. Chalastra Piotr - PH / M40 POL Racibórz Prema Cycling Team

Zapłacone

21. Chapelle Piter - PH / M30 POL Ruda Śląska DMK Invest
22. Chomiuk Patryk - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

23. Chomiuk Remigiusz - PH / M20 POL Rybnik TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

24. Chromik Szymon - PH / M30 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

25. Ciastoń Marek - PH / M50 POL Wojkowice Bike Atelier Team
26. Cieślikiewicz Urszula - PH / K40 POL Racibórz

Zapłacone

27. Ciupek Remigiusz - PH / M30 POL Ustroń Odkrywcy Taurus Cycling Team
28. Czaja Jacek - PH / M40 POL Radzionków SIMTECH Nightriders

Zapłacone

29. Dąbrowski Adam - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

30. Długokęcki Adrian - PH / M30 POL Ruda Śląska RDLP KATOWICE

Zapłacone

31. Dorobisz Adrian - PH / M30 POL Myszków

Zapłacone

32. Drzewiecki Konrad - PH / M30 POL Bukowno

Zapłacone

33. Drzewiecki Rafał - PH / M50 POL Olkusz

Zapłacone

34. Duda Przemysław - PH / M20 POL Pszczyna Nice JURA BIKE Częstochowa
35. Dylong Rafał - PH / M40 POL Zabrze OPEL ACTIVE TEAM

Zapłacone

36. Fiałkiewicz Filip - F / C3 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

37. Fiałkiewicz Maciej - PH / M40 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

38. Fido Aleksander - PH / M0 POL Katowice KS Victoria Katowice
39. Filipiak Krystian - PH / M30 POL Mikołów

Zapłacone

40. Franiczek Patryk - PH / M20 POL Rybnik
41. Frystacka Monika - PH / K30 POL Rybnik

Zapłacone

42. Globisz Sebastian - PH / M30 POL Tarnowskie Góry Bike Atelier Team
43. Gnat Dariusz - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier Team
44. Gomola Janusz - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
45. Góra Magdalena - PH / K40 POL Opole Rafako Orbea Mtb Team
46. Górski Piotr - PH / M50 POL Będzin Hager Sport Team

Zapłacone

47. Gorzelany Ewa - PH / K40 POL Wisła HOTEL*** PODIUM WISŁA DIAGNOSTIX
48. Gosztyła Basia - PH / K40 POL Kraków PROFIDEA TEAM KRAKÓW

Zapłacone

49. Grudzień Krzysztof - PH / M40 POL Bładnice Dolne Odkrywcy Taurus Cycling Team
50. Grzesiczek Dawid - PH / M20 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
51. Hapek Andrzej - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

52. Herman Jarosław - PH / M50 POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team
53. Hoffman Michał - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

54. Jakubowski Tomasz - PH / M40 POL Bielsko Biała Bike.store Bielsko-Biała / Chorwacjawypoczynek.pl

Zapłacone

55. Jańczak Leszek - PH / M60 POL Pszczyna Łąka

Zapłacone

56. Janeczek Robert - PH / M40 POL Radzionków Rowerowy Bytom-Rowerek

Zapłacone

57. Janik Beata - PH / K30 POL Pierściec Opony Serafinowski
58. Janik Przemysław - PH / M40 POL Pierściec Opony Serafinowski
59. Janus Szymon Tymon - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
60. Jany Błażej - PH / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

61. Jarosz Piotr - PH / M40 POL Zabrze

Zapłacone

62. Jasiecki Tomasz - PH / M30 POL Zabrze
63. Jaworski Kuba - F / C3 POL Chorzów

Zapłacone

64. Jendrysik Damian - PH / M30 POL Gliwice AtakSport Gliwice

Zapłacone

65. Kaczmarzyk Anna - PH / K30 POL Istebna Hotel ***Podium Wisła Diagnostix
66. Kajdewicz Artur - PH / M40 POL Tychy

Zapłacone

67. Kalecińska Olga - F / D0 POL Wrocław

Zapłacone

68. Kałuża Robert - PH / M30 POL Zabrze Partacze Racing Team
69. Kamińska Ewa - PH / K20 POL Myszków

Zapłacone

70. Kamińska Oliwia - PH / K20 POL Gliwice Velonews.pl
71. Kapuściński Michał - PH / M20 POL Sosnowiec Cart-Pack Team Sokół Bralin

Zapłacone

72. Kawalec Paweł - PH / M30 POL Sosnowiec
73. Kisiel Janusz - PH / M40 POL Ossy

Zapłacone

74. Klimczyk Jakub - PH / M0 POL Będzin

Zapłacone

75. Kocyan Lidia - PH / K40 POL Skoczów Opony Serafinowski
76. Kolka Krzysztof - PH / M40 POL Jaworzno

Zapłacone

77. Kopciński Łukasz - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

78. Kotarski Jacek - PH / M50 POL Dąbrowa Górnicza Shimano Service Center Sosnowiec
79. Kowacki Piotr - PH / M30 POL Knurów
80. Kozakiewicz Marcin - PH / M40 POL Chorzów

Zapłacone

81. Kramarzyk Piotr - PH / M30 POL Częstochowa Kww Team

Zapłacone

82. Krawczyk Michał - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

83. Krętosz Piotr - F / C3 POL Mikołów KIWI KLUB MTB
84. Krzak Marcin - PH / M40 POL Kraków MPEC S.A. w Krakowie
85. Kubuszok Marek - PH / M50 POL Świętochłowice Bike Atelier Team
86. Kucewicz Michał - PH / M30 POL Bytom CST 7R MTB TEAM
87. Kudzia Łukasz - PH / M30 POL Mstów

Zapłacone

88. Kula Ireneusz - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

89. Kurzok Aleksandra - F / D3 POL Mikołów Kiwi Klub MTB
90. Kurzok Rafał - PH / M30 POL Tychy Kiwi Klub Mtb
91. Kurzyński Dariusz - PH / M40 POL Zielonki

Zapłacone

92. Kuśka Paweł - PH / M30 POL Jankowice

Zapłacone

93. Kutka Sławomir - PH / M30 POL Rybnik Quest Team

Zapłacone

94. Kuźmik Robert - PH / M40 POL Gliwice Febys

Zapłacone

95. Kwapulinski Krzysztof - PH / M40 POL Świętochłowice

Zapłacone

96. Lazaj Szymon - PH / M30 POL Łódź The żabojaders

Zapłacone

97. Lempart Bartosz - PH / M30 POL Kobiór Hager Bike Team

Zapłacone

98. Leśniak Marcin - PH / M40 POL Częstochowa

Zapłacone

99. Ligęza Sławomir - PH / M30 POL Jaworzno Bike Atelier Team
100. Machura Oliwier - PH / M0 POL Bytom Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Zapłacone

101. Makuch Marcin - PH / M30 POL Wieliczka
102. Maleński Wojciech - PH / M40 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

103. Markiel Michał - PH / M30 POL Wyry

Zapłacone

104. Marszałek Adrian - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza FICOSA MTB TEAM

Zapłacone

105. Matuszkiewicz Anna - PH / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

106. Matuszkiewicz Radosław - PH / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

107. Mieszczak Aleksander - PH / M40 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa
108. Mitręga Patryk - PH / M30 POL Brenna Odkrywcy Taurus Cycling Team
109. Mróz Edyta - PH / K40 POL Tychy

Zapłacone

110. Mrugała Łukasz - PH / M30 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders

Zapłacone

111. Mruklik Arkadiusz - PH / M30 POL Kraków
112. Mucha Piotr - PH / M30 POL Będzin Sayyes Chatler Mtb Team

Zapłacone

113. Mucha Tomasz - PH / M40 POL Katowice TOTEM Sport Team

Zapłacone

114. Musiał Marcin - PH / M30 POL Katowice Yellobike

Zapłacone

115. Myma Dariusz - PH / M40 POL Sosnowiec myma

Zapłacone

116. Neumann Michał - PH / M30 POL Siemianowice Śląskie Cst 7R Mtb Team
117. Niesler Grzegorz - PH / M30 POL Ruda Slaska 2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

118. Niesporek Alexander - PH / M30 POL Rybnik

Zapłacone

119. Niżewski Jarosław - PH / M40 POL Tarnowskie Góry Simtech Nightriders

Zapłacone

120. Nowak Bohdan - PH / M50 POL Częstochowa MotorheadTeam
121. Nowak Łukasz - PH / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

122. Nowakowski Marcin - F / C3 POL Gliwice RMF-HEG

Zapłacone

123. Nowiński Wiktor - PH / M30 POL Sosnowiec FICOSA TEAM

Zapłacone

124. Ochmann Michal - PH / M30 POL Tarnowskie Góry PHOM

Zapłacone

125. Pala Mateusz - PH / M30 POL Żarki Letnisko Paca Therapy - SPbikes.pl

Zapłacone

126. Paprocki Marcin - PH / M30 POL Bielsko-Biała Odkrywcy Taurus Cycling Team
127. Patoła Adam - PH / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

128. Penkała Jan - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
129. Pilch Adam - PH / M40 POL Wisła Hotel *** Podium Wisla Diagnostix
130. Pitach Maciej - PH / M30 POL Dąbrowa Górnicza CST 7R MTB TEAM
131. Płoszek Jarek - PH / M40 POL Wyry Thp Team

Zapłacone

132. Podchul Krzysztof - PH / M40 POL Katowice

Zapłacone

133. Polak Agnieszka - PH / K30 POL Kłaj

Zapłacone

134. Polok Adam - PH / M20 POL Rybnik

Zapłacone

135. Pytka Tomasz - PH / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

136. Raczek Zbyszek - PH / M40 POL Marklowice

Zapłacone

137. Reczyński Marcin - PH / M40 POL Kraków Cyclo Trener Team

Zapłacone

138. Rogacz Rafał - PH / M40 POL Skoczów OPONY SERAFINOWSKI
139. Rogozik Szymon - PH / M30 POL Gliwice
140. Różański Marcin - PH / M40 POL Tarnowskie Góry SIMTECH Nightriders

Zapłacone

141. Rysztowski Michał - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza Małpa Reden

Zapłacone

142. Salon Piotr - PH / M20 POL Czechowice-Dziedzice Sports Coaching Mtb Team

Zapłacone

143. Samborowski Adam - PH / M30 POL Tworóg Mały Saint Gobain Squad

Zapłacone

144. Sanetra Piotr - PH / M40 POL Laliki

Zapłacone

145. Schmidt Mariusz - PH / M40 POL Sosnowiec Power Silesia

Zapłacone

146. Serafin Michał - PH / M40 POL Myszków SERTEAM

Zapłacone

147. Serafinowska Dorota - PH / K50 POL Skoczów Opony Serafinowski
148. Serafinowski Bartłomiej - PH / M20 POL Skoczów Opony Serafinowski
149. Serafinowski Piotr - PH / M50 POL Skoczów Opony Serafinowski
150. Siewert Denis - PH / M20 POL Zabrze Decathlon Gliwice

Zapłacone

151. Sikora Antonina - F / D0 POL Rybnik LIV Women Cycling Team Czernica

Zapłacone

152. Sikora Dariusz - PH / M30 POL Katowice
153. Skowron Piotr - PH / M30 POL Gliwice BezSkalpela

Zapłacone

154. Skupień Marek - PH / M30 POL Wodzislaw Sl

Zapłacone

155. Ślusarczyk Anna - PH / K40 POL Kostkowice

Zapłacone

156. Słomiany Paweł - PH / M30 POL Tarnowskie Góry 4 Partners

Zapłacone

157. Słomka Aleksander - PH / M50 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
158. Słomka Kinga - F / D1 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb
159. Smalcerz Kinga - PH / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najlepszaforma.pl
160. Smolarz Daniel - PH / M20 POL Błażejowice Gomola Trans Airco

Zapłacone

161. Sobótka Tomasz - PH / M40 POL Knurów Gazdówka na Białym Krzyżu

Zapłacone

162. Soswa Paweł - PH / M20 POL Sosnowiec

Zapłacone

163. Stachowiak Daga 1240 PH / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

164. Stawowczyk Adam - PH / M30 POL Piasek

Zapłacone

165. Stawowy Szymon - PH / M20 POL Brzeszcze

Zapłacone

166. Stec Krystian - PH / M30 POL Skoczów Opony Serafinowski
167. Stępień Tomasz - PH / M40 POL Wodzislaw Slaski Orion Art-Stal Team

Zapłacone

168. Steuer Szymon - PH / M30 POL Bełk

Zapłacone

169. Strokosz Dariusz - PH / M40 POL Szczerbice

Zapłacone

170. Stromczyński Maciej - PH / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

171. Stronk Bogdan - PH / M50 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
172. Suwalski Antoni - F / C1 POL Olkusz OLM

Zapłacone

173. Szafrański Tadeusz - PH / M40 POL Pyskowice Ataksport Gliwice

Zapłacone

174. Szałański Sylwester - PH / M30 POL Jastrzębie-Zdrój TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

175. Szarek Mateusz - PH / M30 POL Rybnik Mikesz Team

Zapłacone

176. Szczepanik Artur - PH / M60 POL Poraj Poraj

Zapłacone

177. Szydło Marcin - PH / M30 POL Gliwice Biciclista Racing Team

Zapłacone

178. Szymański Robert - PH / M40 POL Katowice Bikehead

Zapłacone

179. Tobijasz Michał - PH / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

180. Torzewski Daniel - PH / M30 POL Czeladź Sayyes Chatler Mtb Team

Zapłacone

181. Walczak Rafał - PH / M30 POL Kraków

Zapłacone

182. Wiącek Piotr - PH / M40 POL Krzeszowice Brak klubu

Zapłacone

183. Wieczorek Agnieszka - PH / K40 POL Częstochowa Rafako Orbea Mtb Team
184. Winsławski Jacek - PH / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

185. Witos Miłosz - PH / M30 POL Bielsko-Biała Niestowarzyszony

Zapłacone

186. Wojtyczka Wojciech - PH / M30 POL Bieruń

Zapłacone

187. Wystemp Ryszard - PH / M50 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

188. Żaba Denis - PH / M20 POL Pyskowice

Zapłacone

189. Zawadzki Aleksander - PH / M60 POL Bibice Energo Nawigator

Zapłacone

190. Zelder Daniel - PH / M40 POL Ruda Śląska ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
191. Ziółkowski Jakub - F / C3 POL Gliwice

Zapłacone

192. Ziółkowski Przemysław - PH / M40 POL Gliwice

Zapłacone

193. Zmysłowski Daniel - PH / M40 POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec
194. Żołna Grzegorz - PH / M40 POL Bieruń

Zapłacone

195. Zynger Sebastian - PH / M30 POL Zgierz

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU