Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Żywiec

Żywiec, Polska
01.09.2019

Wyniki

Pro 47 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
ROŻEK Karol
Cst 7R Mtb Team
1545 POL Kraków --:--:--.-- 00:41:00.32 2:48 21.46 02:11:07.90
2
HALEJAK Wojciech
Jbg-2 Cryospace
1875 POL --:--:--.-- 00:42:36.25 2:55 20.61 02:16:30.66
3
BRZÓZKA Piotr
Jbg-2 Cryospace
1873 POL Ustroń --:--:--.-- 00:43:26.83 2:58 20.35 02:18:39.78
4
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1835 POL Zywiec --:--:--.-- 00:44:17.88 2:59 20.17 02:19:49.62
5
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1853 POL Katowice --:--:--.-- 00:44:21.76 3:02 19.83 02:22:16.17
6
REJCH Mateusz
Serwis Bajka
3076 POL Warszawa --:--:--.-- 00:45:27.07 3:06 19.42 02:25:23.76
7
ŚLIWIŃSKI Piotr
RK Aluminium Bike Team
3125 POL Gliwice --:--:--.-- 00:44:18.43 3:07 19.26 02:26:13.00
8
GARCZYK Paweł
Cst 7R Mtb Team
2458 POL Oborniki Śląskie --:--:--.-- 00:45:48.29 3:09 19.03 02:28:01.97
9
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
1539 POL Bytom --:--:--.-- 00:48:29.61 3:14 18.58 02:31:47.78
10
SAJDAK Piotr
CYCLO TRENER TEAM
1792 POL Tuchów --:--:--.-- 00:47:42.04 3:15 18.58 02:32:04.40
11
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1317 POL Marklowice --:--:--.-- 00:48:34.42 3:17 18.36 02:33:38.50
12
CHOMIUK Patryk
TOMAZI BIKE TEAM
1704 POL Rybnik --:--:--.-- 00:50:23.04 3:19 18.15 02:35:26.48
13
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
1970 POL Bielsko Biała --:--:--.-- 00:49:32.95 3:19 18.15 02:35:38.46
14
KONIECZNY Filip
Bike Atelier Team
1483 POL Buczkowice --:--:--.-- 00:49:12.44 3:19 18.15 02:35:38.77
15
KAPUŚCIŃSKI Michał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1598 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:49:32.18 3:20 18.01 02:36:31.58
16
GRUDZIEŃ Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1854 POL Bładnice Dolne --:--:--.-- 00:49:02.36 3:21 17.94 02:37:16.89
17
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
1645 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:50:07.80 3:22 17.87 02:38:00.55
18
LORANC Rafał
KKS Sokół Kęty
2430 POL Zwardoń --:--:--.-- 00:48:37.97 3:23 17.74 02:38:50.95
19
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
1795 POL Błażejowice --:--:--.-- 00:50:18.70 3:24 17.74 02:39:13.19
20
MYTNIK Maciej
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
1336 POL Żory --:--:--.-- 00:50:52.48 3:25 17.60 02:40:24.34
21
SADOWSKA Anna
Bike Atelier Team
1485 POL Ustroń --:--:--.-- 00:49:34.88 3:27 17.47 02:41:29.83
22
MITRĘGA Patryk
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2396 POL Brenna --:--:--.-- 00:48:35.16 3:27 17.41 02:41:42.28
23
WACŁAWEK Michał
CYCLOTRENER TEAM
2851 POL Istebna --:--:--.-- 00:50:40.64 3:27 17.41 02:41:42.93
24
PASZENDA Arek
PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
2986 POL Rybnik --:--:--.-- 00:51:45.58 3:28 17.34 02:42:41.87
25
KALITA Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1937 POL Chełmek --:--:--.-- 00:52:09.17 3:29 17.22 02:43:35.25
26
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1597 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:51:57.67 3:30 17.22 02:43:43.02
27
KRUSZEC Andrzej
Augusta Restauracja - Kraków
1962 POL Kraków --:--:--.-- 00:52:37.42 3:31 17.09 02:44:51.26
28
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
2249 POL Bytom --:--:--.-- 00:52:33.32 3:31 17.09 02:45:12.47
29
KAROŃ Piotr
Uks Katolik Częstochowa
1766 POL Janów --:--:--.-- 00:57:29.80 3:32 17.03 02:45:40.83
30
WOŹNICA Andrzej
Bike Atelier Team
1476 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:52:29.89 3:33 16.97 02:46:04.56
31
CZEKAJ Damian
2365 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:53:47.43 3:33 16.97 02:46:07.17
32
KAMIŃSKI Tomasz
Romet Factory Team
1038 POL Gliwice --:--:--.-- 00:53:28.87 3:34 16.91 02:47:05.88
33
KRZYSTAŁA Zuzanna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1820 POL Rydułtowy --:--:--.-- 00:53:09.67 3:34 16.85 02:47:09.53
34
ŁYŻWIŃSKI Grzegorz
SAYYES Chatler MTB team
1374 POL Sosnowiec --:--:--.-- 00:51:35.81 3:35 16.79 02:47:52.73
35
BONUSIAK Przemysław
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1318 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:53:45.37 3:36 16.73 02:48:32.68
36
WAWRZYCZEK Arkadiusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2584 POL Kończyce Małe --:--:--.-- 01:03:13.55 3:36 16.73 02:48:41.10
37
CHOMIUK Remigiusz
TOMAZI BIKE TEAM
1729 POL Rybnik --:--:--.-- 00:49:49.34 3:36 16.73 02:48:42.86
38
HUNDLA Michał
TKKF Uklejna
2777 POL Myślenice --:--:--.-- 00:53:51.53 3:36 16.67 02:49:02.79
39
GLOBISZ Sebastian
Bike Atelier Team
1478 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 00:58:26.97 3:37 16.61 02:49:31.40
40
FABIAN Bogusław
Evanlite.com - Lemonbike.eu
1718 POL Pyskowice --:--:--.-- 00:54:13.02 3:37 16.61 02:49:33.25
41
KOSZOREK Bartosz
1990 POL Kraków --:--:--.-- 00:54:16.25 3:37 16.61 02:49:54.20
42
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
1745 POL Dabrowa Gornicza --:--:--.-- 00:54:14.30 3:38 16.55 02:50:17.72
43
JANY Błażej
1758 POL Pszczyna --:--:--.-- 00:55:42.81 3:38 16.49 02:50:45.96
44
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
2348 POL Nawojowa Góra --:--:--.-- 00:53:27.20 3:39 16.49 02:50:59.39
45
BRZÓZKA Jacek
Jbg-2 Professional Mtb Team
1872 POL Ustroń --:--:--.-- 00:54:03.60 3:40 16.43 02:51:34.33
46
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1850 POL Ustroń --:--:--.-- 00:57:04.82 3:40 16.43 02:51:49.92
47
BEDNARCZYK Dariusz
Bike Atelier Team
1482 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 00:55:31.11 3:40 16.38 02:51:58.03
48
WÓJCIK Mirosław
Gomola Trans Airco
1308 POL Katowice --:--:--.-- 00:54:27.76 3:42 16.26 02:53:25.72
49
ŚLIWIŃSKI Wojciech
Rk Aluminium Bike Team
3124 POL Gliwice --:--:--.-- 00:54:29.83 3:42 16.26 02:53:25.89
50
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1484 POL Gliwice --:--:--.-- 00:54:01.71 3:42 16.26 02:53:26.98
51
GRANEK Bartłomiej
SCS OSOZ RACING TEAM
2119 POL Katowice --:--:--.-- 00:51:35.17 3:44 16.10 02:55:10.08
52
BARAN Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
3138 POL Chrzanów --:--:--.-- 00:57:26.88 3:44 16.10 02:55:21.30
53
CZYŻ Michał
Motorola Bike Team
3134 POL Wisła --:--:--.-- 00:53:39.19 3:45 16.04 02:55:31.28
54
SZWARC Wacław
72D ROWMIX JAVA TEAM
1743 POL Skawina --:--:--.-- 00:55:53.97 3:46 15.93 02:56:45.23
55
KAMIŃSKI Jacek
Romet Factory Team
1037 POL Gliwice --:--:--.-- 00:57:05.31 3:47 15.93 02:57:06.16
56
ZIELIŃSKI Miłosz
Sikorski Cycles
2235 POL Kraków --:--:--.-- 00:55:51.52 3:47 15.88 02:57:39.28
57
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1471 POL Jaworzno --:--:--.-- 00:57:51.32 3:48 15.82 02:58:17.20
58
GĄGAŁKA Dariusz
1681 POL Katowice --:--:--.-- 00:57:55.76 3:48 15.82 02:58:26.94
59
PROCHOWNIK Piotr
1976 POL Skawina --:--:--.-- 00:57:50.18 3:48 15.82 02:58:28.52
60
MUSIOŁ Tomasz
Romet Factory Team
2748 POL Tychy --:--:--.-- 00:56:34.15 3:49 15.77 02:58:36.22
61
WYSOCKI Olaf
1423 POL Rybnik --:--:--.-- 00:57:51.18 3:49 15.77 02:58:50.76
62
ADAMCZYK Sandra
Orion art-stal team
1102 POL Rydułtowy --:--:--.-- 00:58:39.55 3:49 15.72 02:59:13.53
63
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1322 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 00:56:18.84 3:50 15.72 02:59:39.73
64
BOŻEK Jakub
Atak Sport Gliwice
2069 POL Gliwice --:--:--.-- 00:56:20.00 3:50 15.67 02:59:56.06
65
FIDYTEK Tomasz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1964 POL Jaworzno --:--:--.-- 00:57:03.65 3:50 15.67 02:59:59.35
66
BAJ Rafał
Regress Riders
2273 POL Gliwice --:--:--.-- 00:56:49.68 3:50 15.67 03:00:04.72
67
SERAFIN Alina
Thp Team
2298 POL Opole --:--:--.-- 00:58:47.59 3:51 15.61 03:00:36.40
68
STĘPIEŃ Tomasz
ORION ART-STAL TEAM
1242 POL Wodzislaw Slaski --:--:--.-- 01:00:38.60 3:52 15.56 03:01:13.20
69
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
1031 POL Zawiercie --:--:--.-- 00:58:42.96 3:52 15.56 03:01:22.66
70
FRĄCZEK-BOGACKA Justyna
adventuretrophy.pl
3073 POL Kraków --:--:--.-- 00:56:48.68 3:52 15.56 03:01:25.45
71
ŁUGOWSKI Arek
Kieta.pl
2922 POL Tychy --:--:--.-- 00:59:15.49 3:54 15.41 03:03:02.19
72
KOLACHA Marek
Sengam Sport Racing Team
1027 POL Klucze --:--:--.-- 01:00:26.60 3:55 15.36 03:03:41.83
73
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1637 POL Mikołów --:--:--.-- 00:58:45.61 3:55 15.31 03:04:04.15
74
KOCUR Jarosław
Kieta.pl
3104 POL Tychy --:--:--.-- 01:10:07.76 3:56 15.26 03:04:39.88
75
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
2742 POL Bytom --:--:--.-- 01:00:09.12 3:59 15.11 03:06:28.82
76
WOJTYCZKA Wojciech
1692 POL Bieruń --:--:--.-- 00:58:48.23 3:59 15.06 03:07:04.84
77
MIESZCZAK Aleksander
Nice JURA BIKE Częstochowa
1078 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:58:51.18 3:60 15.02 03:07:44.58
78
LASKOWSKI Michał
AGH Cycling Team
2481 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:03:20.62 4:01 14.97 03:08:36.40
79
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
1642 POL Mysłowice --:--:--.-- 01:13:35.38 4:03 14.87 03:09:36.73
80
SERAFINOWSKI Piotr
Opony Serafinowski
1052 POL Skoczów --:--:--.-- 00:59:50.95 4:03 14.83 03:10:11.79
81
AUGUSTYN Wojciech
Hołda Team
1466 POL Kraków --:--:--.-- 01:01:30.54 4:03 14.83 03:10:15.34
82
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
1475 POL Wojkowice --:--:--.-- 00:59:14.35 4:04 14.78 03:10:45.15
83
BUKRY Wojciech
Ewosoft Triathlon Team
1119 POL Krakow --:--:--.-- 01:00:31.14 4:04 14.73 03:11:06.06
84
KUŚKA Adam
Mikesz Team
1295 POL Jankowice --:--:--.-- 01:01:16.40 4:04 14.73 03:11:07.51
85
MUSIAŁ Michał
KIWI KLUB MTB
1400 POL Chorzów --:--:--.-- 01:01:58.08 4:05 14.69 03:11:47.54
86
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1606 POL Wygiełzów --:--:--.-- 00:58:30.37 4:06 14.69 03:12:05.81
87
MAŁEK Adam
AMTRAK VACC-Veloart Cycling Club
2427 POL Oświęcim --:--:--.-- 01:03:01.16 4:11 14.37 03:16:11.91
88
SZYMAŃSKI Robert
Bikehead
1307 POL Katowice --:--:--.-- 01:02:20.51 4:12 14.33 03:16:37.37
89
WINIARSKI Przemek
Shimano Service Center Sosnowiec
1750 POL Bytom --:--:--.-- 01:00:38.33 4:12 14.33 03:16:57.98
90
ZENTLIK Marcin
Odkrywcy Taurus Cycling Team
1851 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 01:04:16.61 4:13 14.29 03:17:28.03
91
MICHOŃ Marcin
Decathlon Poczesna
2362 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:04:46.29 4:14 14.20 03:18:32.48
92
LANGNER Damian
Sengam Sport Racing Team
1028 POL Dzibice --:--:--.-- 01:02:04.21 4:14 14.20 03:18:42.75
93
HAMPELSKI Krzysztof
Rafako Orbea Mtb Team
1435 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:58:50.27 4:15 14.11 03:19:37.24
94
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1436 POL Częstochowa --:--:--.-- 00:59:57.94 4:15 14.11 03:19:37.54
95
PACZUSKI Adam
Rowerowy Bytom - Rowerek
1562 POL Tychy --:--:--.-- 01:05:37.57 4:16 14.11 03:19:59.33
96
BRONKOWSKI Paweł
2222 POL Będzin --:--:--.-- 01:04:52.02 4:19 13.91 03:22:41.44
97
OSTAPIUK Marcin
1555 POL Rybnik --:--:--.-- 01:05:28.12 4:20 13.91 03:23:02.07
98
RYSZTOWSKI Michał
Małpa Reden
1951 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:03:31.84 4:20 13.86 03:23:21.18
99
NIEMIEC Krzysztof
KAEN Sport
1203 POL Radlin --:--:--.-- 01:06:20.27 4:20 13.86 03:23:27.85
100
BŁASZKIEWICZ Michał
TataTrenuje
1114 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:09:13.54 4:21 13.82 03:23:53.46
101
WITA Mariusz
Grube Szychy
1614 POL Mikołów --:--:--.-- 01:05:44.86 4:22 13.74 03:24:57.40
102
BOJARSKI Andrzej
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1337 POL Gliwice --:--:--.-- 01:05:49.03 4:22 13.74 03:24:59.77
103
BAŻANOWSKI Patryk
1283 POL Cisownica --:--:--.-- 01:04:04.44 4:23 13.74 03:25:20.86
104
JEKEL Marcin
1160 POL Katowice --:--:--.-- 01:07:07.54 4:24 13.66 03:26:33.69
105
KRYŃSKI Łukasz
Grupa Bankietowa
3115 POL Siepraw --:--:--.-- 01:06:43.69 4:24 13.62 03:26:42.40
106
JURCZAK Paweł
.
2781 POL Kozy --:--:--.-- 01:06:52.92 4:24 13.62 03:26:44.77
107
STOPCZYŃSKI Tomasz
1780 POL Brzeszcze --:--:--.-- 01:06:48.29 4:26 13.58 03:27:49.22
108
BOREK Stefan
KS Victoria Katowice
2020 POL Katowice --:--:--.-- 01:24:05.79 4:26 13.54 03:27:59.64
109
TOPÓR Mariusz
2550 POL Kraków --:--:--.-- 01:08:43.22 4:28 13.47 03:29:18.94
110
MARSZAŁEK Jarosław
2086 POL Żywiec --:--:--.-- 01:03:28.99 4:29 13.43 03:29:57.32
111
NICIEJEWSKI Piotr
Pro Service racing team
1415 POL Knurow --:--:--.-- 01:09:37.26 4:29 13.43 03:30:16.07
112
BRODA Artur
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1333 POL Żory --:--:--.-- 01:06:50.81 4:29 13.43 03:30:17.73
113
PAWEŁCZYK Bartosz
1762 POL Jaworzno --:--:--.-- 01:08:20.21 4:31 13.31 03:31:35.08
114
MIZIOŁEK Mariusz
Regress Riders
1354 POL Gliwice --:--:--.-- 01:10:54.91 4:33 13.20 03:33:46.12
115
BOGACKI Sebastian
2399 POL Katowice --:--:--.-- 01:07:30.67 4:34 13.13 03:34:36.84
116
BAJ Pawel
Regress Riders
2845 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 01:08:20.79 4:35 13.13 03:34:58.57
117
WAJZER Ania
Sengam Sport Racing Team
1035 POL Zawiercie --:--:--.-- 01:08:52.59 4:35 13.13 03:35:01.86
118
GODULA Paweł
Bikeholicy Kraków
2207 POL Kraków --:--:--.-- 01:08:18.77 4:36 13.06 03:35:47.59
119
ZIEMBA Piotr
Bike.Store Bielsko
1953 POL Pszczyna --:--:--.-- 01:07:40.86 4:36 13.06 03:35:58.38
120
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1514 POL Rybnik --:--:--.-- 01:00:48.56 4:38 12.98 03:37:29.59
121
SEWERYN Janusz
PRO SERVICE RACING TEAM
2246 POL Gliwice --:--:--.-- 01:08:52.06 4:39 12.95 03:37:53.31
122
PALEJ Wojciech
2304 POL Katowice --:--:--.-- 01:11:05.98 4:40 12.91 03:38:37.37
123
KULA Adam
1778 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:08:51.00 4:43 12.74 03:41:19.35
124
LIBISZEWSKI Michał
2757 POL Wyry --:--:--.-- 01:00:51.47 4:43 12.74 03:41:22.83
125
MROWIEC Bartłomiej
KAGB GOPR / GOPR Beskidy
3107 POL Katowice --:--:--.-- 01:10:37.40 4:44 12.70 03:42:17.82
126
KRAJEWSKA-PÓŁTORAK Małgorzata
72D Rowmix Java Team
1894 POL Kraków --:--:--.-- 01:15:35.08 4:45 12.67 03:42:48.91
127
BANASIEWICZ Beata
ROMET FACTORY TEAM
2377 POL Świętochłowice --:--:--.-- 01:13:23.95 4:45 12.63 03:42:57.28
128
MARKIEL Michał
1192 POL Wyry --:--:--.-- 01:09:18.60 4:46 12.63 03:43:22.18
129
RATAJCZAK Sebastian
Thp Team
2425 POL Opole --:--:--.-- 01:15:00.02 4:48 12.53 03:45:02.15
130
KOTARSKI Jacek
Shimano Service Center Sosnowiec
3074 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:11:35.22 4:51 12.40 03:47:11.17
131
SZOSTAK Adrian
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1901 POL Kraków --:--:--.-- 01:12:21.81 4:51 12.37 03:47:56.23
132
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
1763 POL Tychy --:--:--.-- 01:16:37.88 4:54 12.24 03:50:14.56
133
CISZEK Bartosz
Regress Riders
1352 POL Zabrze --:--:--.-- 01:22:27.63 4:55 12.24 03:50:18.38
134
LUBOWIECKA Larysa
AGH Cycling Team
2972 POL Kraków --:--:--.-- 01:16:03.18 4:55 12.24 03:50:31.07
135
ŚLUSARCZYK Anna
2191 POL Kostkowice --:--:--.-- 01:13:21.00 4:58 12.11 03:52:48.14
136
OWSIONKA Kazimierz
2951 POL Żywiec --:--:--.-- 01:14:12.37 4:59 12.08 03:53:38.50
137
SOLECKI Michał
Rowery Olkusz
2029 POL Olkusz --:--:--.-- 01:13:26.36 5:02 11.93 03:56:25.27
138
SITAREK Agnieszka
Mamcie
1568 POL Gliwice --:--:--.-- 01:16:02.03 5:05 11.84 03:58:13.81
139
KUDZIA Leszek
1869 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 01:15:43.87 5:06 11.81 03:59:05.13
140
WINSŁAWSKI Jacek
2250 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 01:23:59.68 5:14 11.49 04:05:41.86
141
WOŹNICA Patrycja
Bike Atelier Team
1477 POL Sosnowiec --:--:--.-- 01:21:41.04 5:20 11.27 04:10:04.47
142
STRAŚ Jarosław
3121 POL Katowice --:--:--.-- 01:22:15.27 5:21 11.24 04:10:45.16
143
KISIEL Janusz
2863 POL Ossy --:--:--.-- 01:17:55.19 5:21 11.24 04:10:51.63
144
TOMERA Tomasz
RK Aluminium Bike Team
1818 POL Katowice --:--:--.-- 00:51:21.68 5:24 11.14 04:13:06.73
145
SERAFINOWSKA Dorota
Opony Serafinowski
1051 POL Skoczów --:--:--.-- 01:24:42.01 5:26 11.06 04:14:48.10
146
CIURA Jakub
2494 POL Brzesko --:--:--.-- 01:18:39.59 5:28 10.98 04:16:50.91
147
SOLECKI Krzysztof
2915 POL Kraków --:--:--.-- 01:19:57.70 5:32 10.85 04:19:43.07
148
ZYGMUNT Sabina
3110 POL Świnna --:--:--.-- 01:20:33.82 5:34 10.80 04:20:53.75
149
KOZŁOWSKI Marian
2312 POL Bystra --:--:--.-- 01:07:17.19 5:40 10.59 04:26:09.40
150
CWAJNA Wojciech
1122 POL Nieborowice --:--:--.-- 01:23:19.18 5:46 10.42 04:30:33.32
151
ANTONIK Przemysław
2385 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 01:20:51.63 5:56 10.13 04:38:31.87
152
KĘDZIORA Marcin
2404 POL Staszów --:--:--.-- 01:31:04.26 6:11 9.71 04:50:22.37
153
NEUMANN Michał
Cst 7R Mtb Team
1543 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
154
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
1070 POL Częstochowa --:--:--.-- 01:01:04.66 - - DNF
155
LUBSZCZYK Mirosław
Febys Bike Team
2387 POL Knurów --:--:--.-- 01:05:46.59 - - DNF
156
JOKEL Michał
Kiwi Klub MTB
1398 POL Chorzów --:--:--.-- 01:10:38.45 - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU