Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Żywiec

Żywiec, Polska
01.09.2019

Wyniki

Hobby 27 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 PK2 min/km km/h Czas końcowy
1
PIERWOCHA Tomasz
Bike.Store Bielsko
2058 POL Bielsko-Biała 00:55:58.99 --:--:--.-- 3:04 19.57 01:22:38.69
2
BORUTA Adrian
CRYOSPACE
2779 POL Żory 00:55:53.94 --:--:--.-- 3:07 19.29 01:23:53.43
3
CIOK Remigiusz
remikbike.pl
3136 POL Bielsko-Biała 00:56:50.99 --:--:--.-- 3:08 19.29 01:24:15.84
4
PROCHOWNIK Marcin
SportPasjaŻywiec
2339 POL Żywiec 00:56:59.81 --:--:--.-- 3:08 19.15 01:24:30.04
5
WIELGOS Mateusz
3101 POL Gliwice 00:57:18.01 --:--:--.-- 3:11 18.88 01:25:46.13
6
ZOŃ Mateusz
Velonews.pl
2807 POL Żywiec 00:58:51.26 --:--:--.-- 3:14 18.62 01:27:04.16
7
STAWOWY Szymon
3149 POL Brzeszcze 00:59:30.37 --:--:--.-- 3:16 18.37 01:28:02.11
8
JAKUBOWSKI Tomasz
Bike.Store Bielsko
1996 POL Bielsko Biała 01:02:19.58 --:--:--.-- 3:21 18.00 01:30:13.34
9
ŚCIERSKI Paweł
MŚ CYCLING TOMAZI BIKE TEAM
1805 POL Tychy 01:01:25.73 --:--:--.-- 3:23 17.76 01:31:11.94
10
DRABEK Michał
Brasil Moka Caffe
2978 POL Bielsko-Biała 01:01:56.82 --:--:--.-- 3:26 17.53 01:32:17.46
11
RAWICKI Jakub
Jaworze Mtb Team
1802 POL Bielsko-Biała 01:02:34.30 --:--:--.-- 3:26 17.53 01:32:19.17
12
ADAMKIEWICZ Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1103 POL Rybnik 01:03:19.42 --:--:--.-- 3:28 17.42 01:33:09.97
13
BYDLIŃSKI Maciek
Team MB
3112 POL Szczyrk 01:03:24.36 --:--:--.-- 3:28 17.31 01:33:23.72
14
BUCKI Artur
Biciclista Racing Team
2690 POL Gliwice 01:03:18.83 --:--:--.-- 3:28 17.31 01:33:34.55
15
FRANKIEWICZ Roman
Biciclista Racing Team
1772 POL Zabrze 01:03:20.44 --:--:--.-- 3:31 17.09 01:34:36.21
16
KUBACZKA Grzegorz
www.ag-architekci.pl
1294 POL Skoczów 00:58:07.48 --:--:--.-- 3:31 17.09 01:34:37.86
17
CYROŃ Paweł
2380 POL Czerwionka-Leszczyny 01:04:51.28 --:--:--.-- 3:31 17.09 01:34:43.34
18
KAPICA Marek
TOMAZI BIKE TEAM
1166 POL Gołkowice 01:04:33.11 --:--:--.-- 3:31 17.09 01:34:48.10
19
KUKURBA Mikołaj
Romet Factory Team
1040 POL Gliwice 01:04:51.58 --:--:--.-- 3:32 17.09 01:35:04.62
20
SALON Piotr
Sports Coaching Mtb Team
1314 POL Czechowice-Dziedzice 01:04:39.44 --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:07.20
21
DRABIK Mateusz
RK Aluminium Bike Team
1571 POL Katowice 01:05:23.70 --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:07.33
22
POZOWSKI Jan
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2106 POL Katowice 01:05:39.53 --:--:--.-- 3:32 16.98 01:35:09.12
23
WITOS Miłosz
Niestowarzyszony
2468 POL Bielsko-Biała 01:05:18.35 --:--:--.-- 3:36 16.67 01:37:04.66
24
ABSALON Michał
Absalon Mtb Team
1387 POL Rybnik 01:06:29.61 --:--:--.-- 3:37 16.67 01:37:12.91
25
KUTARASINSKI Tomasz
Hołda Team
2600 POL Jasienica 01:06:41.28 --:--:--.-- 3:37 16.67 01:37:15.49
26
ŁOPATECKI Rafał
Sports Coaching Mtb Team
1311 POL Bielsko-Biała 01:05:40.29 --:--:--.-- 3:40 16.46 01:38:38.15
27
KALINOWSKI Artur
#mamkorbe
1163 POL Będzin 01:07:29.44 --:--:--.-- 3:40 16.36 01:38:44.30
28
CZERWIŃSKI Zbigniew
1654 POL Kraków 01:06:49.41 --:--:--.-- 3:40 16.36 01:38:49.58
29
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1056 POL Górki Wielkie 01:06:34.51 --:--:--.-- 3:40 16.36 01:38:50.14
30
KURIATA Robert
Sports Coaching Mtb Team
1313 POL Bestwina 01:05:39.56 --:--:--.-- 3:41 16.36 01:39:05.86
31
WOJTACHA Kacper
CYCLO TRENER TEAM
1825 POL Kraków 01:07:52.38 --:--:--.-- 3:41 16.36 01:39:07.91
32
MAROSZEK Adam
1194 POL Wodzisław Śląski 01:07:48.20 --:--:--.-- 3:41 16.36 01:39:13.35
33
SOBIK Bartłomiej
1235 POL Rybnik 01:08:32.52 --:--:--.-- 3:42 16.27 01:39:52.35
34
CHROMIK Szymon
Sports Coaching Mtb Team
1312 POL Czechowice-Dziedzice 01:08:21.66 --:--:--.-- 3:43 16.17 01:39:55.20
35
SZAŁAŃSKI Sylwester
TOMAZI BIKE TEAM
2840 POL Jastrzębie-Zdrój 01:07:32.27 --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:08.64
36
KUTKA Sławomir
Quest Team
1787 POL Rybnik 01:08:50.53 --:--:--.-- 3:43 16.17 01:40:10.17
37
PASTERNAK Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1082 POL Brzeszcze 01:08:20.98 --:--:--.-- 3:44 16.07 01:40:44.97
38
GRACA Sławomir
Bike.Store.Bielsko
1680 POL Dankowice 01:08:34.71 --:--:--.-- 3:47 15.88 01:41:56.45
39
ANDRZEJEWSKA Aleksandra
Bike.Store Bielsko
2062 POL Wisla 01:08:42.98 --:--:--.-- 3:47 15.88 01:41:58.30
40
PIETRASZEK Damian
Febys Bike Team
3117 POL Tychy 00:56:57.03 --:--:--.-- 3:48 15.88 01:42:10.41
41
SMOLORZ Artur
1233 POL Lędziny 01:08:54.50 --:--:--.-- 3:48 15.79 01:42:35.34
42
BŁACHUT Mariusz
2390 POL Bystra 01:08:45.22 --:--:--.-- 3:49 15.79 01:42:40.19
43
NOSAL Paweł
2898 POL Zawoja 01:09:07.79 --:--:--.-- 3:49 15.79 01:42:46.11
44
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
2370 POL Rybnik 01:07:29.52 --:--:--.-- 3:49 15.70 01:42:57.39
45
PIĄTEK Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2681 POL Chrzanów 01:10:28.68 --:--:--.-- 3:51 15.61 01:43:51.67
46
GUZIK Grzegorz
1779 POL Dąbrowa Górnicza 01:09:37.88 --:--:--.-- 3:52 15.61 01:43:58.79
47
MRUGAŁA Łukasz
SIMTECH Nightriders
1380 POL Tarnowskie Góry 01:11:26.96 --:--:--.-- 3:52 15.52 01:44:23.53
48
STRĄCZEK Mirosław
1520 POL Marklowice 01:11:30.54 --:--:--.-- 3:53 15.52 01:44:38.16
49
PODŻORSKI Łukasz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
2402 POL Wisła 01:11:09.88 --:--:--.-- 3:55 15.34 01:45:18.43
50
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
1540 POL Rybnik 01:10:14.08 --:--:--.-- 3:55 15.34 01:45:21.94
51
SŁABOŃSKI Dariusz
PLAST-MET TEAM MTB
1567 POL Olkusz 01:12:07.96 --:--:--.-- 3:55 15.34 01:45:30.34
52
GONDRO Dominik
Nice JURA BIKE Częstochowa
1073 POL Konopiska 01:12:34.32 --:--:--.-- 3:55 15.34 01:45:35.47
53
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
1470 POL Siemianowice Slaskie 01:12:33.15 --:--:--.-- 3:56 15.34 01:45:50.33
54
SKWARK Mariusz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1316 POL Jastrzębie-Zdrój 01:12:08.00 --:--:--.-- 3:56 15.34 01:45:53.08
55
GEMBICKI Marcin
2847 POL Katowice 01:12:33.10 --:--:--.-- 3:57 15.25 01:46:16.10
56
ZAJĄC Dawid
3111 POL Wadowice 01:11:15.29 --:--:--.-- 3:57 15.25 01:46:22.59
57
CHAŁUPA Paweł
2192 POL Wadowice 01:12:04.27 --:--:--.-- 3:57 15.17 01:46:31.84
58
SATOŁA Wojciech
TOMAR / bikeowe przygody.pl
3120 POL Wieliczka 01:12:45.13 --:--:--.-- 3:57 15.17 01:46:35.18
59
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Team
1616 POL Jastrzębie Zdrój 01:12:21.11 --:--:--.-- 3:58 15.17 01:46:59.03
60
CHABOWSKI Sebastian
-
1909 POL Ustroń 01:11:43.50 --:--:--.-- 3:58 15.17 01:47:00.51
61
SZAREK Mateusz
Mikesz Team
1421 POL Rybnik 01:13:14.32 --:--:--.-- 3:59 15.08 01:47:27.08
62
KRAWCZYK Michał
1879 POL Kraków 01:13:16.02 --:--:--.-- 3:60 15.08 01:47:33.30
63
HODOR Franciszek
Sportup
3050 POL Brzezinka 01:14:05.25 --:--:--.-- 3:60 15.00 01:47:54.33
64
MIELCZAREK Przemysław
2959 POL Wymysłów 00:57:31.99 --:--:--.-- 4:01 15.00 01:48:17.75
65
ŚWIĘTEK Tomasz
Choma Sport Trener
1256 POL Tychy 01:13:36.02 --:--:--.-- 4:02 14.92 01:48:33.65
66
ŻABA Denis
1278 POL Pyskowice 01:13:43.67 --:--:--.-- 4:03 14.84 01:49:01.63
67
SZUMOWSKI Bogdan
Bike.Store Bielsko
1528 POL Bielsko-Biała 01:13:45.80 --:--:--.-- 4:03 14.84 01:49:17.92
68
KARCZMAREK Tomasz
Kiwi klub MTB
2040 POL Dąbrowa Górnicza 01:14:56.84 --:--:--.-- 4:04 14.84 01:49:25.35
69
GRZEBINOGA Monika
1650 POL Brzeszcze 01:15:56.49 --:--:--.-- 4:04 14.75 01:49:36.30
70
PENKAŁA Jan
Opony Serafinowski
1060 POL Skoczów 01:15:25.05 --:--:--.-- 4:04 14.75 01:49:40.69
71
PIETRAS Mariusz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1086 POL Częstochowa 01:15:01.61 --:--:--.-- 4:04 14.75 01:49:45.72
72
KAŃTOR Jacek
3049 POL Tychy 01:16:26.14 --:--:--.-- 4:05 14.75 01:49:55.89
73
HANAK Aleksander
3100 POL Rybnik 01:16:29.40 --:--:--.-- 4:05 14.67 01:50:07.09
74
FRAJER Wiktor
Grupa Kolarska Gliwice
2382 POL Nakło Śląskie 01:14:15.36 --:--:--.-- 4:05 14.67 01:50:08.72
75
RÓŻAŃSKI Marcin
SIMTECH Nightriders
2782 POL Tarnowskie Góry 01:15:54.51 --:--:--.-- 4:06 14.67 01:50:39.01
76
LEWINSKI Miroslaw
1617 POL Ryczowek 01:15:28.99 --:--:--.-- 4:08 14.59 01:51:10.38
77
MŁOCEK Piotr
ProService Racing Team
1902 POL Mikołów 01:16:00.22 --:--:--.-- 4:08 14.52 01:51:20.75
78
KOZIEŁ Maciej
1176 POL Żywiec 01:16:02.67 --:--:--.-- 4:08 14.52 01:51:34.84
79
ŻYREK Grzegorz
2364 POL Bielsko-Biała 01:15:50.37 --:--:--.-- 4:10 14.44 01:52:10.39
80
SKOWRON Piotr
BezSkalpela
2525 POL Gliwice 01:16:05.88 --:--:--.-- 4:10 14.44 01:52:21.84
81
MADOWICZ Paweł
Bikehead
1189 POL Będzin 01:16:28.99 --:--:--.-- 4:12 14.29 01:53:07.90
82
SAŁACIŃSKI Jacek
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1325 POL Rybnik 01:17:58.76 --:--:--.-- 4:12 14.29 01:53:09.10
83
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1507 POL Ruda Śląska 01:15:41.82 --:--:--.-- 4:12 14.29 01:53:18.75
84
GĘBKA Jakub
Sengam Sport Racing Team
2462 POL Zawiercie 01:16:28.02 --:--:--.-- 4:13 14.29 01:53:32.39
85
ŚMIETANA Tomasz
2547 POL Kraków 01:17:24.26 --:--:--.-- 4:13 14.29 01:53:34.61
86
SKUPIEŃ Marek
1513 POL Wodzislaw Sl 01:17:35.79 --:--:--.-- 4:14 14.21 01:53:54.09
87
KACZMARZYK Anna
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1905 POL Istebna 01:15:41.76 --:--:--.-- 4:14 14.21 01:54:00.12
88
DOBOSZ Jarosław
Nice JURA BIKE Częstochowa
1067 POL Częstochowa 01:15:59.83 --:--:--.-- 4:14 14.21 01:54:10.99
89
JANECZEK Marcin
2395 POL Katowice 01:15:56.80 --:--:--.-- 4:15 14.14 01:54:20.21
90
OSTALSKI Piotr
Nice JURA BIKE Częstochowa
1080 POL Częstochowa 01:19:36.94 --:--:--.-- 4:15 14.14 01:54:26.96
91
MUZYK Wojciech
1815 POL Racibórz 01:15:58.72 --:--:--.-- 4:16 14.06 01:54:57.14
92
MIODOŃSKI Jarek
SKANBIKE SPORT-PASJA ŻYWIEC
2893 POL Żywiec 01:03:47.74 --:--:--.-- 4:16 14.06 01:54:58.25
93
JANECZEK Robert
Team Rowerowy Bytom-Rowerek
1444 POL Radzionków 01:18:02.53 --:--:--.-- 4:16 14.06 01:54:59.78
94
ZAWADA Marek
1273 POL Kamesznica 01:20:00.44 --:--:--.-- 4:16 14.06 01:55:07.75
95
WYSTEMP Ryszard
1309 POL Czerwionka-Leszczyny 01:17:41.47 --:--:--.-- 4:16 14.06 01:55:09.19
96
KRZAK Maciej
2214 POL Bielsko-Biała 01:19:55.40 --:--:--.-- 4:17 14.06 01:55:12.46
97
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Team
1717 POL Jastrzębie Zdój 01:15:57.95 --:--:--.-- 4:17 13.99 01:55:38.23
98
GĄSIOR Grzegorz
KIWI KLUB MTB
1401 POL Mikołów 01:18:10.28 --:--:--.-- 4:18 13.99 01:55:49.44
99
DRABOWICZ Radosław
1289 POL Bytom 01:18:06.69 --:--:--.-- 4:18 13.99 01:55:55.96
100
KARASEK Robert
Rk Aluminium Bike Team
1969 POL Bielsko-Biała 01:15:42.69 --:--:--.-- 4:18 13.99 01:55:57.42
101
MALURDY Adam
Romet Factory Team
1041 POL Ruda Śląska 01:18:15.79 --:--:--.-- 4:18 13.99 01:56:02.65
102
MOSUR Piotr
Nudel Team
1201 POL Nowe Chechlo 01:18:04.15 --:--:--.-- 4:18 13.99 01:56:03.14
103
CHARCHUŁA Dariusz
SutriSept MTB Team
1607 POL Mysłowice 01:17:54.05 --:--:--.-- 4:18 13.99 01:56:04.52
104
SOCHA Marcin
Nice JURA BIKE Częstochowa
1088 POL Częstochowa 01:18:01.01 --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:11.93
105
KOLKA Krzysztof
1152 POL Jaworzno 01:16:57.18 --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:12.77
106
SZCZOTKA Marcin
Rysianka TEAM
1532 POL Węgierska Górka 01:19:15.75 --:--:--.-- 4:19 13.92 01:56:14.97
107
DYDERSKI Przemysław
1135 POL Stróża 01:19:26.64 --:--:--.-- 4:20 13.85 01:56:42.84
108
JAKUBIEC Michał
2947 POL Pietrzykowice 01:13:09.78 --:--:--.-- 4:20 13.85 01:56:45.56
109
HYLA Damian
1833 POL Zdzieszowice 01:18:42.90 --:--:--.-- 4:20 13.85 01:56:56.11
110
FERDYN Wojciech
Nudel Team
2803 POL Nowe Chechło 01:18:28.31 --:--:--.-- 4:21 13.85 01:57:07.44
111
SWALSKI Kamil
2639 POL Jastrzębie-Zdrój 01:19:07.81 --:--:--.-- 4:21 13.85 01:57:15.95
112
JAROMIN Marek
1693 POL Bieruń 01:18:49.43 --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:31.40
113
KRAWCZYK Kamil
2626 POL Żywiec 01:21:05.05 --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:34.61
114
SUCHY Szymon
2544 POL Górki Wielkie 01:18:15.33 --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:38.99
115
WRÓBEL Bartłomiej
2572 POL Zelczyna 01:18:23.18 --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:43.97
116
KACHEL Adrian
UKS Zawojak
3135 POL Juszczyn 01:05:12.18 --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:45.40
117
ZAWIERTA Dominik
WKK PLEIDERER WIERUSZÓW
1310 POL Pieczyska 01:19:33.07 --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:52.99
118
CICHOŃ Sławomir
2526 POL Brzezie 01:20:10.69 --:--:--.-- 4:22 13.78 01:57:53.05
119
ŻOŁNA Grzegorz
1281 POL Bieruń 01:20:00.10 --:--:--.-- 4:23 13.71 01:58:04.26
120
KOPCIŃSKI Łukasz
1870 POL Kraków 01:20:29.83 --:--:--.-- 4:23 13.71 01:58:08.30
121
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1929 POL Zwonowice 01:19:35.01 --:--:--.-- 4:24 13.71 01:58:24.11
122
SOBÓTKA Tomasz
Gazdówka na Białym Krzyżu
1420 POL Knurów 01:19:08.04 --:--:--.-- 4:24 13.71 01:58:29.69
123
ZUB Paweł
1707 POL Olkusz 01:19:54.09 --:--:--.-- 4:26 13.57 01:59:19.81
124
OCHMANN Michal
PHOM
1298 POL Tarnowskie Góry 01:20:25.39 --:--:--.-- 4:26 13.57 01:59:29.86
125
LEŚNIAK Marcin
1188 POL Częstochowa 01:20:03.30 --:--:--.-- 4:26 13.57 01:59:35.37
126
JABŁOŃSKI Jakub
2744 POL Piwniczna-Zdrój 01:20:25.79 --:--:--.-- 4:26 13.57 01:59:35.59
127
WOJACZEK Piotr
1760 POL Rybnik 01:20:33.32 --:--:--.-- 4:26 13.57 01:59:35.74
128
KARKOSZKA Andrzej
Kiwi Klub MTB
1396 POL Tychy 01:20:40.79 --:--:--.-- 4:27 13.50 01:59:44.54
129
SIKORA Damian
1231 POL Dąbrowa Górnicza 01:20:44.68 --:--:--.-- 4:27 13.50 01:59:59.20
130
NOWOSIAD Robert
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
2725 POL Bukowno 01:20:38.81 --:--:--.-- 4:27 13.50 01:59:59.61
131
MURAS Oskar
1658 POL Żory 01:22:55.60 --:--:--.-- 4:27 13.50 02:00:02.52
132
REGIEWICZ Jacek
1801 POL Bielsko-Biała 01:23:44.17 --:--:--.-- 4:27 13.50 02:00:06.23
133
KANIA Krzysztof
1613 POL Żory 01:21:42.69 --:--:--.-- 4:28 13.43 02:00:32.58
134
KLUPA Dariusz
Daro Bike Mtb
1530 POL Kraków 01:20:18.04 --:--:--.-- 4:29 13.43 02:00:41.67
135
HUBKA Marcin
Rysianka Team
1882 POL Węgierska Górka 01:22:41.56 --:--:--.-- 4:30 13.37 02:01:06.54
136
MAŚLANKA Mariusz
Mtbb-Bielska Drużyna Mtb
2386 POL Bielsko-Biała 01:20:17.27 --:--:--.-- 4:30 13.37 02:01:09.04
137
TRĄBA Piotr
Asc Racing Team
3131 POL Bielsko-Biała 01:19:52.84 --:--:--.-- 4:30 13.37 02:01:17.64
138
DRZENIEK Marcin
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
1625 POL Rybnik 01:21:18.51 --:--:--.-- 4:31 13.30 02:01:31.27
139
BRACHACZEK Filip
SIMTECH Nightriders
1378 POL Siemonia 01:21:15.86 --:--:--.-- 4:31 13.30 02:01:42.50
140
KONIECZNY Marcin
Sayyes Chatler MTB Team
1375 POL Siemianowice Śląskie 01:22:47.72 --:--:--.-- 4:31 13.30 02:01:44.83
141
MUCHA Piotr
Sayyes Chatler Mtb Team
1376 POL Będzin 01:23:12.75 --:--:--.-- 4:31 13.30 02:01:47.05
142
MACIONCZYK Jacek
1955 POL Rybnik 01:20:52.07 --:--:--.-- 4:32 13.30 02:01:59.45
143
JAŃCZAK Leszek
1793 POL Pszczyna Łąka 01:21:58.37 --:--:--.-- 4:32 13.24 02:02:12.93
144
BLAZY Sławosz
1284 POL Rybnik 01:24:23.69 --:--:--.-- 4:34 13.17 02:02:58.25
145
DRZENIEK Krzysztof
1626 POL Rzuchów 01:27:20.70 --:--:--.-- 4:35 13.11 02:03:22.82
146
HOLEWA Krystian
TTA Bieruń
2099 POL Lędziny 01:22:28.34 --:--:--.-- 4:35 13.11 02:03:24.13
147
ROGOZIK Szymon
1300 POL Gliwice 01:22:56.61 --:--:--.-- 4:35 13.11 02:03:27.51
148
KARCZ Grzegorz
3051 POL Mysłowice 01:23:06.80 --:--:--.-- 4:35 13.11 02:03:35.62
149
MATUSIK Dawid
1200 POL Żory 01:23:32.78 --:--:--.-- 4:36 13.11 02:03:49.28
150
SZRODZIŃSKI Mariusz
Hołda Team
1463 POL Katowice 01:25:04.84 --:--:--.-- 4:37 13.04 02:04:18.83
151
BOCHENEK Bartosz
1285 POL Myszków 01:24:33.71 --:--:--.-- 4:37 13.04 02:04:27.54
152
CHŁĄD Łukasz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1347 POL Sosnowiec 01:25:27.08 --:--:--.-- 4:37 12.98 02:04:30.67
153
KOŁODZIEJCZAK Józef
Kolosport Żywiec
2349 POL Żywiec 01:23:54.98 --:--:--.-- 4:38 12.98 02:04:44.38
154
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1138 POL Mysłowice 01:19:41.27 --:--:--.-- 4:38 12.98 02:04:49.31
155
ŚLIWKA Mieczysław
BESKIDY BIKE CLUB
2090 POL Ustroń 01:23:48.59 --:--:--.-- 4:39 12.92 02:05:06.71
156
GÓRSKA Marta
2953 POL Gruczno 01:25:17.38 --:--:--.-- 4:39 12.92 02:05:28.99
157
DUTKIEWICZ Jacek
2901 POL Bielsko-Biała 01:26:00.18 --:--:--.-- 4:41 12.86 02:06:07.14
158
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1319 POL Jastrzębie Zdrój 01:24:47.61 --:--:--.-- 4:41 12.86 02:06:14.99
159
KOŁAKOWSKI Maciej
SportUp
3132 POL Kraków 01:26:06.80 --:--:--.-- 4:41 12.80 02:06:21.24
160
MIKA Waldemar
1195 POL Bielsko-Biała 01:25:24.17 --:--:--.-- 4:41 12.80 02:06:24.11
161
KOTULIŃSKI Tomasz
Bikehead
1174 POL Sosnowiec 01:26:46.44 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:06:31.54
162
KOWALCZYK Krzysztof
2873 POL Katowice 01:23:58.70 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:06:39.40
163
MIŚKÓW Mariusz
Misiek na Bajku
1771 POL Żory 01:24:50.92 --:--:--.-- 4:42 12.80 02:06:49.22
164
MOJŻESZ Agnieszka
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1334 POL Rybnik 01:26:45.20 --:--:--.-- 4:44 12.68 02:07:42.43
165
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1732 POL Zwonowice 01:24:56.52 --:--:--.-- 4:45 12.62 02:08:11.46
166
CZERWIŃSKI Tomasz
1288 POL Chorzów 01:25:12.43 --:--:--.-- 4:45 12.62 02:08:12.71
167
PŁONKA Gracjan
2436 POL Górki Wielkie 01:25:37.65 --:--:--.-- 4:46 12.62 02:08:15.07
168
TUREK Łukasz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1092 POL Częstochowa 01:27:14.74 --:--:--.-- 4:46 12.62 02:08:25.08
169
KOZUBEK Łukasz
ProService Racing Team
1406 POL Mikołów 01:26:31.64 --:--:--.-- 4:46 12.62 02:08:29.57
170
SZPARA Paweł
2724 POL Rogoźnik 01:28:33.90 --:--:--.-- 4:46 12.62 02:08:40.17
171
BŁAŻEWSKI Dawid
2228 POL Ruda Śląska 01:27:38.63 --:--:--.-- 4:47 12.56 02:08:53.11
172
HANDY Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
2403 POL Mikołów 01:26:20.43 --:--:--.-- 4:47 12.56 02:09:07.61
173
BOGUTYN Tomasz
Biuro MTB
3116 POL Dąbrowa Tarnowska 01:27:04.98 --:--:--.-- 4:48 12.56 02:09:15.45
174
KIERUZEL Łukasz
Nudel Team
2223 POL Katowice 01:23:56.21 --:--:--.-- 4:49 12.50 02:09:50.80
175
BUGAJSKI Mariusz
1287 POL Sosnowiec 01:26:35.86 --:--:--.-- 4:49 12.44 02:09:57.46
176
FRANICZEK Patryk
2177 POL Rybnik 01:28:58.37 --:--:--.-- 4:50 12.44 02:10:11.13
177
GRZESICZEK Dawid
Kiwi Klub Mtb
1391 POL Mikołów 01:28:12.64 --:--:--.-- 4:50 12.44 02:10:21.44
178
TRZECIAK Damian
2plus2
1690 POL Trzebinia 01:30:04.90 --:--:--.-- 4:52 12.33 02:11:13.93
179
PACIEPNIK Marcin
MTB Przystajn Team
1299 POL Przystajń 01:30:09.61 --:--:--.-- 4:54 12.27 02:12:02.72
180
BLUSZCZ Jarosław
Mikesz Team
1731 POL Zwonowice 01:29:58.63 --:--:--.-- 4:54 12.27 02:12:16.93
181
KARWOT Krzysztof
2310 POL Zebrzydowice 01:31:44.14 --:--:--.-- 4:55 12.22 02:12:19.53
182
SZEWCZYK Dominik
2861 POL Jeleśnia 01:29:02.95 --:--:--.-- 4:55 12.22 02:12:36.70
183
STAŃCZYK Adam
La Familia
2081 POL Radzionków 01:31:46.68 --:--:--.-- 4:55 12.22 02:12:38.14
184
MRÓZ Edyta
SKORUPA TRIATHLON
1202 POL Tychy 01:29:32.97 --:--:--.-- 4:56 12.16 02:12:56.26
185
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1838 POL Bojanów 01:28:18.96 --:--:--.-- 4:56 12.16 02:12:57.13
186
ŻEBROWSKI Damian
nicroteam
2053 POL Siemianowice Śląskie 01:30:08.36 --:--:--.-- 4:56 12.16 02:13:07.53
187
KUPIS Michał
Megastyro
2292 POL Krakow 01:30:19.46 --:--:--.-- 4:56 12.16 02:13:11.87
188
ZAJĄCZKOWSKI Łukasz
Chorzowski Klub Rowerowy
2384 POL Chorzów 01:31:09.63 --:--:--.-- 4:57 12.16 02:13:18.98
189
CHOCHÓŁ Grzegorz
2080 POL Świętochłowice 01:28:12.75 --:--:--.-- 4:58 12.11 02:13:56.21
190
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1753 POL Katowice 01:32:10.34 --:--:--.-- 4:58 12.11 02:14:04.58
191
KURA Patryk
2821 POL Mikołów 01:30:12.05 --:--:--.-- 4:59 12.05 02:14:07.78
192
ADAMCZYK Piotr
Rowerowy Bytom – Rowerek
2368 POL Bytom 01:38:27.00 --:--:--.-- 4:59 12.05 02:14:07.83
193
BUCHTA Rafał
3108 POL Ruda Śląska 01:29:53.04 --:--:--.-- 4:59 12.05 02:14:16.17
194
PEŁKA Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1084 POL Częstochowa 01:30:22.07 --:--:--.-- 4:59 12.05 02:14:19.25
195
PYRCHLA Piotr
ProService Racing Team
1408 POL Katowice 01:30:21.78 --:--:--.-- 4:59 12.05 02:14:21.84
196
LECH Paweł
2043 POL Czeladź 01:32:18.07 --:--:--.-- 4:59 12.05 02:14:32.33
197
SZOSTAK Łukasz
2888 POL Lędziny 01:22:19.83 --:--:--.-- 4:60 12.05 02:14:38.17
198
GRZĘDZIEL Czesław
Ultra Team
2148 POL Bielsko-Biała 01:32:21.85 --:--:--.-- 4:60 12.05 02:14:39.24
199
GOMÓŁKA Bartosz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1341 POL Mysłowice 01:31:05.67 --:--:--.-- 4:60 12.00 02:14:48.62
200
TOPOREK Michał
2586 POL Mysłowice 01:30:05.77 --:--:--.-- 4:60 12.00 02:14:48.96
201
GRZEGORSKI Tomasz
1154 POL Mikołów 01:32:07.34 --:--:--.-- 4:60 12.00 02:14:51.37
202
ŁATA Michał
Formini Team
1632 POL Rybnik 01:32:06.29 --:--:--.-- 4:60 12.00 02:14:53.72
203
RYBA Paweł
2025 POL Bolęcin 01:31:11.67 --:--:--.-- 5:01 12.00 02:15:05.82
204
WYDRA Łukasz
1271 POL Katowice 01:32:15.97 --:--:--.-- 5:01 12.00 02:15:08.65
205
MARKIEL Jacek
1191 POL Wyry 01:32:54.81 --:--:--.-- 5:01 12.00 02:15:13.78
206
GAŁUSZKA Jakub
Kt żywiec
2872 POL Żywiec 01:30:18.11 --:--:--.-- 5:01 11.95 02:15:19.69
207
BIENER Piotr
Lemonbike.eu-Koba Racing Team
1111 POL Pyskowice 01:30:12.96 --:--:--.-- 5:01 11.95 02:15:22.32
208
BERNACKI Michał
1961 POL Katowice 01:30:52.11 --:--:--.-- 5:02 11.95 02:15:28.97
209
TORZEWSKI Daniel
Sayyes Chatler MTB Team
1377 POL Czeladź 01:28:58.51 --:--:--.-- 5:02 11.95 02:15:48.30
210
ZDANOWICZ Tomasz
2371 POL Bytom 01:30:50.50 --:--:--.-- 5:03 11.89 02:16:02.53
211
PAUL Piotr
Biciclista Racing Team
1500 POL Gliwice 01:32:19.80 --:--:--.-- 5:03 11.89 02:16:10.65
212
CZARNECKI Wiktor
Sengam Sport Racing Team
1021 POL Zawiercie 01:33:11.17 --:--:--.-- 5:04 11.89 02:16:28.35
213
WIDZ Grzegorz
2837 POL Jeleśnia 01:33:14.91 --:--:--.-- 5:04 11.84 02:16:32.10
214
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1931 POL Rybnik 01:31:01.94 --:--:--.-- 5:04 11.84 02:16:34.97
215
BROŻEK Grzegorz
K8 Body Art
1118 POL Mikołów 01:32:21.11 --:--:--.-- 5:05 11.84 02:17:01.47
216
MAŁOCHA Jan
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2257 POL Regulice 01:33:42.52 --:--:--.-- 5:05 11.79 02:17:07.43
217
GOMOLUCH Mariusz
Czyni Cuda Team
1829 POL Ruda Śląska 01:32:16.22 --:--:--.-- 5:05 11.79 02:17:13.21
218
SCHMIDT Mariusz
Power Silesia
1228 POL Sosnowiec 01:31:43.74 --:--:--.-- 5:06 11.79 02:17:31.50
219
JASEK Konrad
2627 POL Żywiec 01:33:40.96 --:--:--.-- 5:07 11.74 02:17:43.97
220
CHALASTRA Piotr
Prema Cycling Team
2315 POL Racibórz 01:32:57.41 --:--:--.-- 5:07 11.74 02:18:01.47
221
SZYJA Łukasz
DMK INVEST TEAM
1373 POL Częstochowa 01:32:44.30 --:--:--.-- 5:07 11.74 02:18:01.76
222
KOŁAKOWSKI Michał
3130 POL Kraków 01:32:38.13 --:--:--.-- 5:07 11.74 02:18:02.67
223
GODULA Maciej
BIKEHOLICY Kraków
3079 POL Kraków 01:34:13.56 --:--:--.-- 5:07 11.74 02:18:05.94
224
WÓDKA Radosław
1269 POL Bytom 01:32:33.58 --:--:--.-- 5:08 11.74 02:18:12.53
225
KOMANDER Tomasz
2996 POL Katowice 01:31:06.50 --:--:--.-- 5:08 11.74 02:18:13.88
226
CZERNIK Jakub
Elzab Active Team
2571 POL Bytom 01:34:43.19 --:--:--.-- 5:08 11.69 02:18:19.08
227
GAURA Stanisław
KrucaFux Cyrchel Team
2900 POL Tarnawa Dolna 01:35:19.17 --:--:--.-- 5:08 11.69 02:18:26.92
228
ZABŁOCKI Jacek
2100 POL Kraków 01:32:13.92 --:--:--.-- 5:08 11.69 02:18:29.89
229
JURASZEK Dominik
3075 POL Cięcina 01:31:44.86 --:--:--.-- 5:08 11.69 02:18:33.38
230
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
1735 POL Ustron 01:32:44.22 --:--:--.-- 5:08 11.69 02:18:33.55
231
PAWLUS Dawid
2952 POL Żywiec 01:33:38.26 --:--:--.-- 5:09 11.64 02:18:57.78
232
SZLĄZAK Łukasz
Tomazi Bike Orbea Team
1251 POL Ustroń 01:34:17.97 --:--:--.-- 5:10 11.64 02:19:16.17
233
JOŃCZYK Bartłomiej
Jojna Racing Team
2919 POL Częstochowa 01:33:00.61 --:--:--.-- 5:10 11.64 02:19:16.33
234
KISIECKI Damian
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1342 POL Katowice 01:33:11.04 --:--:--.-- 5:11 11.59 02:19:30.43
235
JODŁOWSKI Grzegorz
Ex Miners Bike Gang
1819 POL Świerklany 01:32:00.17 --:--:--.-- 5:11 11.59 02:19:40.43
236
STRZELECKI Tomasz
2914 POL Tychy 01:33:43.16 --:--:--.-- 5:11 11.59 02:19:51.55
237
SZAWKAŁO Daniel
2950 POL Łódż 01:14:54.67 --:--:--.-- 5:11 11.59 02:19:55.02
238
KORZONEK Adam
Nice JURA BIKE Częstochowa
1074 POL Częstochowa 01:34:31.56 --:--:--.-- 5:11 11.59 02:19:56.74
239
BOŃCZYK Marcin
2709 POL Zabrze 01:33:35.45 --:--:--.-- 5:12 11.54 02:20:13.22
240
MAZUR Paweł
Nudel Team
1630 POL Katowice 01:33:01.50 --:--:--.-- 5:12 11.54 02:20:15.42
241
DRÓŻDŻ Marek
Bikehead
2337 POL Dąbrowa Górnicza 01:39:09.60 --:--:--.-- 5:12 11.54 02:20:20.45
242
ZGODZAJ Paweł
Hirschvogel Components Poland Gliwice
1275 POL Potępa 01:32:18.86 --:--:--.-- 5:12 11.54 02:20:22.04
243
KOÓS Máté
NYIR-MTB
3122 HUN Nyiregyhaza 01:33:12.86 --:--:--.-- 5:13 11.54 02:20:31.42
244
KRYŃSKA Anna
Grupa Bankietowa
3114 POL Siepraw 01:33:57.27 --:--:--.-- 5:13 11.54 02:20:34.03
245
MIESZCZAK Dawid
1198 POL Kraków 01:31:48.58 --:--:--.-- 5:13 11.54 02:20:37.31
246
MARZEC Paweł
1773 POL Rybnik 01:36:31.81 --:--:--.-- 5:13 11.49 02:20:42.59
247
LORENS Michał
1677 POL Mikołów 01:32:13.64 --:--:--.-- 5:13 11.49 02:20:48.58
248
BRZEZIOK Wioleta
Liv Feniks Womens Cycling Team
1577 POL Rydułtowy 01:33:32.16 --:--:--.-- 5:14 11.49 02:20:51.99
249
MAŃKA Patryk
Sengam Sport Racing Team
1029 POL Łazy 01:35:39.25 --:--:--.-- 5:14 11.49 02:21:03.74
250
WŁADYKA Krzysztof
1974 POL Gliwice 01:34:33.53 --:--:--.-- 5:16 11.39 02:22:04.68
251
KUBIAK Ewa
Loyalty Point Racing Team
2314 POL Ustroń 01:37:32.60 --:--:--.-- 5:16 11.39 02:22:06.11
252
PASTERNAK Jakub
Nice JURA BIKE Częstochowa
1083 POL Brzeszcze 01:36:06.07 --:--:--.-- 5:16 11.39 02:22:11.76
253
DRZEWIECKI Tomasz
2332 POL Kraków 01:35:41.26 --:--:--.-- 5:17 11.39 02:22:18.70
254
PORĘBSKI Paweł
Diesel-Serwis
3048 POL Boronice 01:36:23.14 --:--:--.-- 5:17 11.39 02:22:19.94
255
SZKODA Mirosław
Romet Factory Team
1049 POL Gliwice 01:36:16.35 --:--:--.-- 5:17 11.39 02:22:22.93
256
WIEWIÓRA Dominika
1589 POL Sąspów 01:35:46.22 --:--:--.-- 5:17 11.34 02:22:33.11
257
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1393 POL Katowice 01:37:55.75 --:--:--.-- 5:17 11.34 02:22:35.88
258
GAJDZIK Sławomira
Nice JURA BIKE Częstochowa
1071 POL Mikołów 01:38:33.27 --:--:--.-- 5:17 11.34 02:22:38.66
259
LESZKIEWICZ Krzysztof
Elzab Acitve Team
2890 POL Knurów 01:36:12.10 --:--:--.-- 5:18 11.34 02:22:48.14
260
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
2017 POL Dąbrowa Górnicza 01:32:47.39 --:--:--.-- 5:18 11.34 02:22:48.23
261
PYTKA Tomasz
1426 POL Ruda Śląska 01:37:28.94 --:--:--.-- 5:19 11.30 02:23:22.62
262
KOSTRZEWSKI Adam
Biciclista Racing Team
2850 POL Gliwice 01:36:41.94 --:--:--.-- 5:20 11.30 02:23:33.90
263
MACURA Tomasz
2089 POL Pogwizdów 01:34:35.39 --:--:--.-- 5:20 11.30 02:23:37.67
264
MIKULSKI Łukasz
3142 POL Kraków 01:34:49.32 --:--:--.-- 5:22 11.20 02:24:28.90
265
WÓJCICKI Dariusz
2954 POL Staszów 01:40:41.26 --:--:--.-- 5:22 11.20 02:24:44.39
266
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
2333 POL Katowice 01:36:39.32 --:--:--.-- 5:23 11.16 02:25:02.83
267
WALECZEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1517 POL Mikołów 01:39:02.15 --:--:--.-- 5:23 11.16 02:25:04.87
268
REDMAN Grzegorz
2955 POL Sławków 01:38:52.61 --:--:--.-- 5:23 11.16 02:25:05.85
269
PALKA Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2328 POL Chrzanów 01:37:53.63 --:--:--.-- 5:23 11.16 02:25:18.34
270
GODLEWSKI Kamil
1556 POL Mikołów 01:37:06.61 --:--:--.-- 5:24 11.16 02:25:25.98
271
PISKORNIK Michał
1714 POL Wisła 01:38:35.70 --:--:--.-- 5:24 11.11 02:25:34.61
272
WOJTAL Bartosz
2579 POL Oswiecim 01:39:36.72 --:--:--.-- 5:24 11.11 02:25:36.78
273
SZYDŁO Marcin
Biciclista Racing Team
1252 POL Gliwice 01:40:56.38 --:--:--.-- 5:24 11.11 02:25:43.24
274
KAMIŃSKA Oliwia
KIWI KLUB MTB
2564 POL Gliwice 01:40:32.72 --:--:--.-- 5:24 11.11 02:25:45.80
275
WOCH Kacper
Cadm Racing Team
3148 POL Kraków 01:38:52.88 --:--:--.-- 5:25 11.07 02:26:07.48
276
PLEKANEC Kacper
3077 POL Żywiec 01:34:58.20 --:--:--.-- 5:25 11.07 02:26:14.49
277
WALCZAK Rafał
1896 POL Kraków 01:38:18.59 --:--:--.-- 5:26 11.07 02:26:37.08
278
AKSAMIT Roman
1761 POL Stryszawa 01:36:59.84 --:--:--.-- 5:26 11.07 02:26:38.63
279
DRZEWIECKI Rafał
1212 POL Olkusz 01:35:42.04 --:--:--.-- 5:27 11.02 02:26:51.83
280
PAŁOSZ Piotr
2824 POL Czaniec 01:39:21.50 --:--:--.-- 5:28 10.98 02:27:22.94
281
KAPELLAK Adriana
Absalon MTB Team
1389 POL Rybnik 01:39:26.11 --:--:--.-- 5:30 10.93 02:28:10.78
282
BARAŃSKI Dariusz
2647 POL Gliwice 01:40:26.16 --:--:--.-- 5:30 10.93 02:28:10.98
283
DANIEL Wojciech
1129 POL Kraków 01:40:09.83 --:--:--.-- 5:30 10.93 02:28:14.64
284
LEMPART Bartosz
Hager Bike Team
1611 POL Kobiór 01:39:34.76 --:--:--.-- 5:30 10.93 02:28:21.20
285
CHALASTRA Bartłomiej
2316 POL Racibórz 01:40:23.90 --:--:--.-- 5:31 10.89 02:28:33.80
286
SKWARK Aneta
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1330 POL Jastrzębie-Zdrój 01:40:06.72 --:--:--.-- 5:31 10.89 02:28:45.33
287
ROGACZ Norbert
Mtb Kiwi Klub
2870 POL Poraj 01:38:58.53 --:--:--.-- 5:33 10.84 02:29:29.06
288
CZYRWIK Rafał
1733 POL Sosnowiec 01:43:48.33 --:--:--.-- 5:33 10.80 02:29:44.83
289
ŚLĘZAK Kamil
Nice JURA BIKE Częstochowa
1091 POL Częstochowa 01:41:28.76 --:--:--.-- 5:34 10.80 02:30:00.68
290
MUSIOŁ Rafał
Proservice Racing Team
2063 POL Mikołów 01:42:03.94 --:--:--.-- 5:35 10.76 02:30:36.17
291
MIEJŁUK Daniel
2284 POL Skoczów 01:39:30.93 --:--:--.-- 5:35 10.76 02:30:39.26
292
KULA Andrzej
1162 POL Katowice 01:40:59.35 --:--:--.-- 5:35 10.76 02:30:44.27
293
MERAK Piotrek
2210 POL Sucha Beskidzka 01:42:57.55 --:--:--.-- 5:36 10.76 02:30:47.11
294
JANIK Jarosław
1749 POL Stryszawa 01:43:10.81 --:--:--.-- 5:36 10.76 02:30:47.98
295
BUREK Grzegorz
PerfectMoto RACING
2855 POL Siewierz 01:39:42.79 --:--:--.-- 5:36 10.76 02:30:50.23
296
KUKLA Marcin
3126 POL Brzeszcze 01:40:48.93 --:--:--.-- 5:36 10.71 02:31:08.51
297
STAŃCZYK Dariusz
3123 POL Tarnowskie Góry 01:52:51.29 --:--:--.-- 5:37 10.67 02:31:30.45
298
BIES Rafał
1112 POL Bielsko-Biała 01:42:10.72 --:--:--.-- 5:38 10.67 02:31:50.10
299
KOSELSKI Jacek
1172 POL Tychy 01:36:55.55 --:--:--.-- 5:38 10.67 02:32:00.76
300
KOREK Tomasz
2625 POL Siemianowice Śląskie 01:41:40.61 --:--:--.-- 5:39 10.63 02:32:13.64
301
MARTYNOWICZ Andrzej
1786 POL Gliwice 01:41:41.21 --:--:--.-- 5:39 10.63 02:32:15.44
302
KWIETNIEWSKI Łukasz
1182 POL Kaczyce 01:45:25.02 --:--:--.-- 5:39 10.63 02:32:24.89
303
DYSSY Łukasz
nicroteam
2054 POL Sosnowiec 01:42:31.68 --:--:--.-- 5:40 10.63 02:32:39.66
304
FUDALI Marcin
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1648 POL Chrzanów 01:44:19.52 --:--:--.-- 5:40 10.59 02:32:59.07
305
SOBCZAK Robert
2759 POL Katowice 01:42:49.07 --:--:--.-- 5:41 10.55 02:33:25.63
306
KRASZEWSKI Jan
3105 POL Kraków 01:44:39.37 --:--:--.-- 5:42 10.55 02:33:36.35
307
GRZYB Mariusz
DMK Invest Team
2506 POL Częstochowa 01:42:47.13 --:--:--.-- 5:42 10.55 02:33:47.08
308
JANICA Natalia
3113 POL Wieszczęta 01:45:17.71 --:--:--.-- 5:43 10.51 02:33:55.01
309
GABRIEL Grzegorz
1143 POL Katowice 01:46:13.78 --:--:--.-- 5:43 10.51 02:34:12.84
310
KULA Mateusz
1098 POL Bieruń 01:40:56.83 --:--:--.-- 5:44 10.51 02:34:29.45
311
DUDEK Szymon
1933 POL Wieprz 01:49:01.09 --:--:--.-- 5:44 10.47 02:34:42.29
312
URBAŃSKI Adam
Amator
2857 POL Żywiec 01:43:59.84 --:--:--.-- 5:44 10.47 02:34:45.63
313
SOLECKI Michał
3129 POL Brzyczyna 01:47:24.50 --:--:--.-- 5:44 10.47 02:34:47.01
314
MROWIEC Sebastian
3119 POL Koszarawa 01:42:36.85 --:--:--.-- 5:45 10.47 02:34:48.07
315
MROWIEC Maciej
2945 POL Koszarawa 01:42:34.66 --:--:--.-- 5:45 10.47 02:34:48.78
316
SZWAJCA Jan
3083 POL Żywiec 01:42:49.82 --:--:--.-- 5:46 10.42 02:35:19.93
317
PASZENDA Marcin
2786 POL Rybnik 01:44:51.32 --:--:--.-- 5:46 10.42 02:35:37.60
318
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1519 POL Ruda Śląska 01:42:44.69 --:--:--.-- 5:46 10.42 02:35:41.71
319
DROBISZ Piotr
2694 POL Katowice 01:39:47.60 --:--:--.-- 5:47 10.38 02:35:59.41
320
DZIACKO Artur
CZYNI CUDA Team
1136 POL Chorzów 01:47:04.33 --:--:--.-- 5:47 10.38 02:36:02.61
321
CHOWANIAK Dominika
2256 POL Sucha Beskidzka 01:46:24.57 --:--:--.-- 5:49 10.34 02:36:41.79
322
BARCHNICKI Jarosław
2836 POL Tychy 01:44:21.23 --:--:--.-- 5:49 10.34 02:36:45.84
323
BUCHWAK Tomasz
2413 POL Kraków 01:46:48.78 --:--:--.-- 5:49 10.34 02:36:49.02
324
STASIŃSKI Dawid
1769 POL Będzin 01:47:13.53 --:--:--.-- 5:50 10.31 02:37:12.22
325
JOŃCZYK Marian
2983 POL Częstochowa 01:47:45.34 --:--:--.-- 5:52 10.23 02:38:11.15
326
FIRLA Daniel
1615 POL Skrbeńsko 01:39:38.23 --:--:--.-- 5:53 10.19 02:38:44.39
327
CZYŻ Mariusz
Biciclista Racing Team
1739 POL Wisła 01:48:33.45 --:--:--.-- 5:54 10.19 02:39:06.42
328
SKORODZIEŃ Łukasz
3118 POL Zaborze 01:31:44.63 --:--:--.-- 5:54 10.19 02:39:07.57
329
SEIFRIED Natalia
1981 POL Świętochłowice 01:51:56.99 --:--:--.-- 5:55 10.15 02:39:31.65
330
KULA Ireneusz
1776 POL Dąbrowa Górnicza 01:54:14.63 --:--:--.-- 5:55 10.15 02:39:35.94
331
DARZYCKI Paweł
2616 POL Racibórz 01:51:48.88 --:--:--.-- 5:55 10.15 02:39:41.15
332
PIASEK Przemysław
2331 POL Sosnowiec 01:47:21.96 --:--:--.-- 5:56 10.11 02:40:03.44
333
BRANNY Piotr
2534 POL Ruda Śląska 01:48:02.53 --:--:--.-- 5:56 10.11 02:40:03.92
334
MARUT Łukasz
Biciclista Racing Team
3078 POL Gliwice 01:42:33.52 --:--:--.-- 5:57 10.11 02:40:13.10
335
KOCZAR Daniel
3147 POL Piekary Śląskie 01:47:44.41 --:--:--.-- 5:58 10.07 02:40:42.74
336
NOGIEĆ Damian
2073 POL Kraków 01:46:45.64 --:--:--.-- 5:59 10.04 02:41:06.50
337
KISZEL Jakub
1936 POL Rybnik 02:05:18.68 --:--:--.-- 5:60 10.00 02:41:57.80
338
MADEJCZYK Adrian
2495 POL Rudnik Wielki 01:22:25.93 --:--:--.-- 6:01 10.00 02:42:15.81
339
SOBIERSKI Mateusz
2765 POL Starcza 01:30:04.05 --:--:--.-- 6:02 9.96 02:42:28.71
340
WERNER Paweł
2981 POL Koziegłowy 01:48:03.15 --:--:--.-- 6:04 9.89 02:43:47.54
341
WIDENKA Bartosz
1261 POL Gorzyce 01:46:20.46 --:--:--.-- 6:09 9.78 02:45:46.09
342
PIETRUCH Rafał
2454 POL Sosnowiec 01:41:10.73 --:--:--.-- 6:09 9.75 02:45:55.39
343
TOKARZ Szymon
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2258 POL Brzeszcze 01:42:34.60 --:--:--.-- 6:09 9.75 02:45:59.07
344
POLONY Robert
2417 POL Cieszyn 01:52:47.27 --:--:--.-- 6:10 9.75 02:46:03.56
345
LEŚNIAK Anna
Nice JURA BIKE Częstochowa
1076 POL Częstochowa 01:56:11.76 --:--:--.-- 6:10 9.75 02:46:05.85
346
DARZYCKI Piotrek
3081 POL Racibórz 01:54:54.10 --:--:--.-- 6:10 9.75 02:46:27.49
347
KAROLIŃSKA Julita
1938 POL Czeladź 01:54:13.53 --:--:--.-- 6:11 9.71 02:46:35.89
348
KASZUBA Paweł
2199 POL Olkusz 01:58:47.75 --:--:--.-- 6:11 9.71 02:46:46.80
349
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
1357 POL Sosnowiec 01:50:52.82 --:--:--.-- 6:11 9.71 02:46:47.59
350
ORLIK Fabiusz
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1338 POL Mysłowice 01:53:15.87 --:--:--.-- 6:11 9.71 02:46:54.22
351
SZLĘK Adrian
Uks Katolik Częstochowa
2134 POL Częstochowa 01:45:51.16 --:--:--.-- 6:13 9.64 02:47:50.16
352
SMOROŃ Krzysztof
SMOKO RALLY TURISMO SPORT
1234 POL Rybnik 01:53:13.87 --:--:--.-- 6:14 9.64 02:47:59.43
353
CHMIELIK Iwona
3106 POL Zywiec 01:54:01.16 --:--:--.-- 6:17 9.54 02:49:30.96
354
MARCISZ Maciek
3109 POL Żory 01:51:59.25 --:--:--.-- 6:18 9.54 02:49:51.61
355
HYRA Przemysław
Łowery Team
1716 POL Przystajń 01:56:15.68 --:--:--.-- 6:18 9.54 02:49:57.83
356
STRĄCZEK Ula
3137 POL Sucha Beskidzka 01:52:52.16 --:--:--.-- 6:19 9.51 02:50:06.33
357
ŻUROWSKA Aneta
KowaKnitwear
2826 POL Częstochowa 01:54:20.85 --:--:--.-- 6:19 9.51 02:50:08.04
358
KOSIEC Agnieszka
1173 POL Wieprz 01:54:08.93 --:--:--.-- 6:19 9.51 02:50:24.38
359
STRASZNY Damian
1244 POL Chorzów 01:56:11.05 --:--:--.-- 6:20 9.47 02:50:51.68
360
SŁOWIK Tadeusz
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1736 POL Chrzanów 01:49:59.94 --:--:--.-- 6:23 9.41 02:52:02.14
361
BIGIELMAJER Adam
1113 POL Przystajń 01:24:39.17 --:--:--.-- 6:23 9.41 02:52:05.17
362
PIELA Andrzej
Niezrzeszony
2303 POL Jaworzno 01:55:28.99 --:--:--.-- 6:26 9.34 02:53:35.84
363
ZAJĄC Wojciech
Regress Riders
2804 POL Katowice 01:58:57.00 --:--:--.-- 6:27 9.31 02:53:42.57
364
SOSWA Paweł
1649 POL Sosnowiec 01:53:25.15 --:--:--.-- 6:27 9.31 02:54:05.22
365
SUWAJ Jakub
Kspz Polarex
2167 POL Bielsko-Biała 01:56:13.67 --:--:--.-- 6:28 9.31 02:54:10.14
366
WĄTROBA Roman
1260 POL Katowice 01:55:25.74 --:--:--.-- 6:28 9.28 02:54:24.32
367
RZEPKA Rafał
Nova Trading Zakręceni Na Stale
1345 POL Mysłowice 02:05:37.38 --:--:--.-- 6:28 9.28 02:54:26.93
368
DĄBROWSKI Adam
1620 POL Dąbrowa Górnicza 01:47:08.51 --:--:--.-- 6:30 9.25 02:55:03.75
369
CISSOWSKI Paul
2984 POL Czechowice Dziedzice 02:04:06.63 --:--:--.-- 6:31 9.22 02:55:42.41
370
STACHURSKI Mateusz
2194 POL Bielsko-Biała 01:56:28.92 --:--:--.-- 6:32 9.22 02:56:04.63
371
KOCUR Ewa
Kieta.pl
3103 POL Tychy 01:57:00.06 --:--:--.-- 6:33 9.18 02:56:37.91
372
MIESZCZAK Aleksander
1636 POL Kęty 01:59:17.73 --:--:--.-- 6:34 9.15 02:56:52.87
373
SZYMCZYK Leszek
1940 POL Sosnowiec 02:01:23.57 --:--:--.-- 6:37 9.06 02:58:39.00
374
KASPERCZYK Adam
KSPZ POLAREX
2244 POL Katowice 02:01:32.82 --:--:--.-- 6:38 9.06 02:59:04.65
375
KORENDO Bartosz
2980 POL Poraj 02:02:59.47 --:--:--.-- 6:41 9.00 03:00:01.20
376
SZWED Adam
2002 POL Żywiec 01:57:48.50 --:--:--.-- 6:42 8.97 03:00:49.93
377
SITKO Stanisław
1844 POL Olkusz 02:01:42.86 --:--:--.-- 6:43 8.94 03:01:03.05
378
GRZMIELEWSKI Tomasz
3127 POL Dąbrowa Górnicza 02:03:59.63 --:--:--.-- 6:50 8.79 03:04:12.79
379
KOTFIS Anna
3082 POL Kraków 02:02:49.58 --:--:--.-- 6:51 8.77 03:04:55.17
380
SZLAUER Leszek
Strefa Wolności
1785 POL Goleszów 02:04:45.40 --:--:--.-- 6:53 8.71 03:05:49.82
381
GRZMIELEWSKI Maciej
2713 POL Dąbrowa Górnicza 02:05:59.61 --:--:--.-- 6:54 8.71 03:06:00.67
382
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1777 POL Rybnik 02:08:58.68 --:--:--.-- 6:54 8.71 03:06:08.92
383
SZAJBE Tomek
iszkolne.pl
1813 POL Chorzów 02:06:05.52 --:--:--.-- 6:59 8.60 03:08:26.37
384
SMOŁKA Mateusz
2899 POL Jeleśnia 02:22:25.00 --:--:--.-- 7:01 8.57 03:09:08.81
385
KULAWIK Arkadiusz
3102 POL Tychy 02:03:26.37 --:--:--.-- 7:05 8.49 03:10:51.33
386
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1656 POL Racibórz 02:10:10.58 --:--:--.-- 7:07 8.44 03:11:54.63
387
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1703 POL Dąbrowa Górnicza 01:50:50.17 --:--:--.-- 7:08 8.41 03:12:29.35
388
KOWALSKI Jarosław
KowaKnitwear
2825 POL Częstochowa 02:12:56.15 --:--:--.-- 7:08 8.41 03:12:30.12
389
GAWRON Paweł
Git Studio Żywiec
2928 POL Żywiec 02:09:20.21 --:--:--.-- 7:08 8.41 03:12:30.42
390
BIENER Karolina
Lemobike.eu-Koba Racing Team
2115 POL Pyskowice 02:06:38.76 --:--:--.-- 7:11 8.36 03:13:41.06
391
HRYNKO Andrzej
1581 POL Sosnowiec 02:09:02.31 --:--:--.-- 7:23 8.13 03:19:03.86
392
UHRYN Wojciech
3140 POL Tychy 02:17:23.84 --:--:--.-- 7:28 8.04 03:21:26.70
393
PŁOSZEK Jarek
Thp Team
2121 POL Wyry 02:05:34.29 --:--:--.-- 7:35 7.92 03:24:44.34
394
DANIEL Zbigniew
1130 POL Kraków 02:14:36.56 --:--:--.-- 7:41 7.83 03:27:01.97
395
OCHOJSKI Dominik
Automobilklub Zamkowy
2987 POL Katowice 02:13:16.92 --:--:--.-- 7:44 7.76 03:28:46.43
396
FALFUS Radosław
1137 POL Dąbrowa Górnicza 02:26:39.14 --:--:--.-- 7:52 7.63 03:32:13.45
397
ĆWIĘCZEK Dawid
2125 POL Cieszyn 02:13:02.69 --:--:--.-- 7:54 7.61 03:33:17.53
398
BISIKIEWICZ Krzysztof
1230 POL Tarnowskie Góry 02:37:24.84 --:--:--.-- 8:11 7.34 03:40:30.02
399
KUDŁACIAK Przemysław
3133 POL Czechowice Dziedzice 02:28:25.00 --:--:--.-- 8:21 7.20 03:45:09.18
400
GRZESIK Katarzyna
3141 POL Katowice 02:36:26.42 --:--:--.-- 8:35 6.99 03:51:35.17
401
PAWLAK Stanisław
3128 POL Wilkowice 01:55:26.94 --:--:--.-- 8:36 6.99 03:51:51.64
402
MAJCHRZAK Grzegorz
3080 POL Chorzów 02:32:57.71 --:--:--.-- 8:45 6.85 03:56:13.56
403
TRZCIONKOWSKA Beata
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2663 POL Kraków 02:53:11.43 --:--:--.-- 9:06 6.60 04:05:19.01
404
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2661 POL Libiąż 02:48:41.02 --:--:--.-- 9:06 6.60 04:05:23.11
405
SUWALSKA Katarzyna
1621 POL Olkusz 03:10:34.98 --:--:--.-- 10:06 5.95 04:32:39.94
406
BOSOWSKI Tomasz
1286 POL Paniówki --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
407
BARGLIK Jacek
1651 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
408
KOZAKIEWICZ Marcin
1293 POL Chorzów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
409
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
1472 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
410
SIEWERT Denis
Decathlon Gliwice
1302 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
411
KUŹMIK Robert
Febys
1713 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
412
GONDOROWICZ Lech
Sports Coaching Mtb Team
1315 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
413
SERAFIN Michał
SERTEAM
1301 POL Myszków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
414
KMIOTEK Michał
Hołda Team
1468 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
415
PODCHUL Krzysztof
1941 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
416
PALA Mateusz
Paca Therapy - SPbikes.pl
969 POL Żarki Letnisko --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
417
POLAK Agnieszka
1667 POL Kłaj --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
418
STROMCZYŃSKI Maciej
1666 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
419
PILCH Adam
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1975 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
420
SZAFRAŃSKI Tadeusz
Ataksport Gliwice
2068 POL Pyskowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
421
SANETRA Piotr
2687 POL Laliki --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
422
PAJĄK Adam
1208 POL Radlin --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
423
MAJZEL Marcin
Maniana Team
2168 POL Tworóg --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
424
KAŁUŻA Robert
Partacze Racing Team
2366 POL Zabrze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
425
DARMOSZ Mikołaj
Bikehead
2412 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
426
DŁUGOKĘCKI Adrian
RDLP Katowice
2261 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
427
PATOŁA Adam
1580 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
428
OLEKSY Jakub
2229 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
429
GAŁKA Rafał
2539 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
430
TOKARZ Zbigniew
Merida Polska Team
1652 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
431
SON Kyongjae
KIWI CLUB MTB
1395 KOR Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
432
THEIL Adrian
1986 POL Świętochłowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
433
WINIARCZYK Michał
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1521 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
434
BISS Damian
1696 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
435
ŁADZIŃSKI Jakub
2640 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
436
RZEPKA Paweł
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
1570 POL Bytom --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
437
SZKARADEK Jan
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2905 POL Libiąż --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
438
CZAPLA Adam
Dmk Invest Team
1365 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
439
WACHECKI Sebastian
Bikehead
2033 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
440
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1503 POL Koniaków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
441
URBANEK Iwona
1258 POL Bieruń --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
442
GALMAN Adam
ProService Racing Team
1765 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
443
MRÓWKA Kazimierz
MMP Bochnia
2264 POL Nowy Wiśnicz --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
444
PŁATEK Daniel
ING Tech Poland
1445 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
445
SŁAWIŃSKI Adam
2988 POL Kraków --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
446
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2270 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
447
GÓRNY Paweł
2903 POL Rybarzowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
448
MATURA Agnieszka
ProService Racing Team
2400 POL Knurów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
449
KLIK Marcin
ProService Racing Team
1412 POL Chrzanów --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
450
KWIECIŃSKI Michał
SutriSept MTB Team
1358 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
451
STANISZ Paweł
UKS zawojak zawoja
2289 POL Oświęcim --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
452
BARTNIK Marcin
SAP Serwis Team
2372 POL Kielce --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
453
JARCZYK Mirosław
Opony Serafinowski
2510 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
454
JOŚKO Rafał
1304 POL Żory --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
455
GAJOWSKI Bartosz
2075 POL Piekary Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
456
KOWALCZUK Andrzej
2389 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
457
SZCZEPANIK Artur
Poraj
1306 POL Poraj --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
458
KOGUT Paweł
Pkd3D-Blog O Druku 3D
1292 POL Gliwice 01:16:01.53 --:--:--.-- - - DNF
459
SAMBOROWSKI Adam
Saint Gobain Squad
1226 POL Tworóg Mały --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
460
GOMOLA Janusz
Hotel *** Podium Wisła Diagnostix
1980 POL Wisła --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
461
NIESLER Grzegorz
2B3SPORT ROWERY RUDA ŚLĄSKA
1904 POL Ruda Slaska 01:05:32.90 --:--:--.-- - - DNF
462
PITACH Maciej
CST 7R MTB TEAM
1544 POL Dąbrowa Górnicza 01:13:01.81 --:--:--.-- - - DNF
463
KWIECIEŃ Marcin
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
2272 POL Chrzanów 01:31:03.25 --:--:--.-- - - DNF
464
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
3003 POL Ruda Śląska --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
465
PASTERNAK Marzena
Nice JURA BIKE Częstochowa
1081 POL Brzeszcze --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
466
STUŻYŃSKA Magda
Kiwi Klub Mtb
1402 POL Krostoszowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
467
SZELĄG Grzegorz
2566 POL Katowice 01:29:36.97 --:--:--.-- - - DNF
468
TYŹLIK Bartosz
Nice JURA BIKE Częstochowa
1093 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
469
SOBOLEWSKI Filip
1236 POL Jaworzno --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
470
WŁODARCZYK Mateusz
Sii Cycling Team
2381 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
471
ŚLĘZAK Elżbieta
Nice JURA BIKE Częstochowa
1090 POL Częstochowa --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
472
BUDZYN Łukasz
bROWERek Team
1601 POL Rybnik --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
473
OBOZA Mikołaj
2946 POL Żywiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
474
DYBKA Arkadiusz
1686 POL Grzegorzowice Wielkie --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
475
WICHA Witold
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1518 POL Katowice 01:22:44.35 --:--:--.-- - - DNF
476
CZEKAJ Michał
2743 POL Żywiec --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
477
PIETROWSKA Katarzyna
Romet Factory Team
1043 POL Gliwice 01:21:14.25 --:--:--.-- - - DNF
478
KORONA Justyna
2242 POL Gliwice --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU