Bike Atelier MTB Maraton 2019 - Żywiec

Żywiec, Polska
01.09.2019

Wyniki

Family 20 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
NOWAKOWSKI Marcin
Rmf-Heg
121 POL Gliwice 00:35:16.63 3:18 18.18 01:05:53.96
2
ŚMICH Antoni
UKS FENIKS RYDUŁTOWY
171 POL Rydułtowy 00:42:37.58 4:03 14.81 01:20:59.54
3
WILIM Marko
226 POL Mszana 00:45:25.45 4:14 14.18 01:24:22.56
4
CISAK Maksymilian
Klub Kolarski Świerklany
183 POL Rybnik 00:46:59.98 4:14 14.18 01:24:38.52
5
KEMPA Piotr
156 POL Pilchowice 00:45:30.55 4:15 14.18 01:24:52.88
6
BOŻEK Igor
Atak Sport Gliwice
212 POL Pyskowice 00:46:51.60 4:16 14.08 01:25:12.53
7
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
120 POL Rybnik 00:49:20.78 4:25 13.61 01:28:16.56
8
GWÓŹDŹ Nikodem
Grupa Kolarska Gliwice
235 POL Piekary Śląskie 00:49:07.11 4:26 13.61 01:28:28.49
9
GRIGORIEW Mikołaj
ZRYCIOLE
101 POL Bytom 00:49:57.38 4:28 13.42 01:29:17.23
10
AKSAMIT Jan
Team MB Szczyrk
122 POL Stryszawa 00:50:10.49 4:33 13.25 01:30:48.58
11
SWETY Sebastian
Rysianka Team
131 POL Węgierska Górka 00:49:49.50 4:33 13.25 01:30:49.01
12
GAJDZIK Julia
Nice JURA BIKE Częstochowa
115 POL Mikołów 00:51:22.03 4:46 12.58 01:35:14.81
13
PACZUŁA Wiktor
Grupa Kolarska Gliwice
299 POL Żernica 00:52:35.45 4:47 12.58 01:35:38.22
14
SYRNICKA Julia
KLUB KOLARSKI ŻORY
158 POL Żory 00:51:58.39 4:49 12.50 01:36:07.95
15
DWORAK Aleksander
Choma Team TSR
135 POL Nowe Chechło 00:47:30.61 4:49 12.42 01:36:19.12
16
JANIK Jakub
Opony Serafinowski
231 POL Pierściec 00:54:27.98 4:54 12.27 01:37:57.55
17
BERNAŚ Kamil
Dąbrowa Górnicza
168 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:23.43 4:55 12.20 01:38:17.35
18
KOWALCZYK Kacper
Rysianka Team MTB
190 POL Cisiec 00:57:42.26 5:11 11.63 01:43:24.46
19
BARAŃSKI Bartłomiej
143 POL Gliwice 00:57:26.48 5:16 11.43 01:45:10.84
20
KURP Olaf
155 POL Jaworzno 01:00:50.69 5:20 11.24 01:46:38.45
21
KROS Aleksander
142 POL Kraków 01:01:57.18 5:21 11.24 01:46:50.23
22
KARSKI Bartosz
103 POL Cieszyn 01:02:06.81 5:22 11.24 01:47:03.36
23
BARTOSIEWICZ Dominik
Tubes International
200 POL Zabrze 01:02:26.98 5:29 10.99 01:49:22.63
24
PRZYBYLA Wojciech
Team MB
222 POL Szczyrk 01:02:14.68 5:34 10.81 01:51:11.84
25
WOJCIK Kajetan
Bikepasja
268 POL Stanisław Dolny 01:02:30.51 5:43 10.53 01:54:15.71
26
SUWALSKI Antoni
OLM
109 POL Olkusz 01:01:56.76 5:44 10.47 01:54:27.72
27
POREMBSKA Martyna
Ataksport Gliwice
126 POL Knurów 01:03:13.19 5:46 10.42 01:55:19.63
28
BRACHMAŃSKI Filip
149 POL Rybnik 01:05:41.43 5:59 10.05 01:59:29.63
29
ŻARCZYŃSKI Leon
SK SOKÓŁ TARNÓW
224 POL Tarnów 01:07:51.72 6:02 9.95 02:00:25.72
30
GAWLIK Julian
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
177 POL Rybnik 01:11:14.32 6:16 9.57 02:05:08.12
31
PLUCNAROVA Adela
Tj Tz Trinec
241 CZE Trinec 01:10:18.06 6:18 9.52 02:05:49.86
32
ZELMOZER Agata
127 POL Sosnowiec 01:09:59.92 6:21 9.48 02:06:49.80
33
SŁOMKA Kinga
Kiwi Klub Mtb
204 POL Mikołów 01:10:46.36 6:27 9.30 02:08:42.68
34
WOŹNICA Stanisław
263 POL Radlin 01:09:05.55 6:27 9.30 02:08:58.37
35
KUDŁA Marika
Lk Uks Pszczyna
233 POL Bielsko-Biała 01:12:00.79 6:28 9.30 02:09:09.97
36
CZERWIŃSKI Krzysztof
130 POL Kraków 01:09:45.67 6:32 9.17 02:10:35.31
37
ANTONIAK Jakub
Regress Riders
269 POL Zabrze 01:11:05.35 6:32 9.17 02:10:38.28
38
SUCHY Klaudia
291 POL Górki Wielkie 01:05:45.09 6:35 9.13 02:11:23.11
39
JANIK Jaś
OPONY SERAFINOWSKI
229 POL Pierściec 01:15:02.38 6:40 9.01 02:13:19.47
40
GRIGORIEW Olaf
ZRYCIOLE
116 POL Bytom 01:12:34.99 6:47 8.85 02:15:35.13
41
KOWOL Jakub
298 POL Katowice 01:11:27.60 6:53 8.73 02:17:22.69
42
HERMAN Michał
119 POL Gliwice 01:18:27.64 6:56 8.66 02:18:31.62
43
KASPRZYK Alicja
U JĘDRUSIA sp. z o.o.
207 POL Nawojowa Góra 01:17:02.87 7:02 8.55 02:20:31.82
44
RUSZKIEWICZ Lena
UKS Avatar Kobielice
105 POL Rybnik 01:15:05.05 7:03 8.51 02:20:44.44
45
DRABIK Paulina
118 POL Katowice 01:13:02.65 7:05 8.47 02:21:22.38
46
KURZOK Aleksandra
Kiwi Klub MTB
112 POL Mikołów 01:20:30.71 7:05 8.47 02:21:38.78
47
MUSZYŃSKI Filip
125 POL Gliwice 01:15:08.13 7:06 8.47 02:21:53.68
48
BACHOWSKI Jakub
296 POL Kwaczała 01:15:03.77 7:13 8.33 02:24:09.37
49
SIKORA Antonina
LIV Women Cycling Team Czernica
106 POL Rybnik 01:19:15.92 7:14 8.30 02:24:25.58
50
MRÓZ Adam
150 POL Sosnowiec 01:15:06.60 7:19 8.20 02:26:17.27
51
GUZIK Joanna
Dobre Koło Cycling Club
148 POL Sosnowiec 01:15:56.69 7:30 8.00 02:29:44.68
52
BERNAŚ Kacper
Dąbrowa Górnicza
167 POL Dąbrowa Górnicza 01:16:26.32 7:51 7.66 02:36:53.59
53
WIECZOREK Karolina
Rafako Orbea Mtb Team
300 POL Częstochowa 01:26:27.87 7:58 7.55 02:39:10.02
54
PUŁCZYŃSKI Kajetan
285 POL Perignano 01:31:54.89 7:59 7.52 02:39:36.60
55
DYSSY Nikodem
239 POL Sosnowiec 01:22:19.20 8:07 7.41 02:42:06.73
56
WÓJCIK Igor
Żory
151 POL Żory 01:19:58.92 8:21 7.19 02:46:46.14
57
SZYMECZEK Amelia
AMS PLAN MTB TEAM
107 POL Buczkowice 01:37:37.70 8:31 7.04 02:50:16.46
58
WOLAK Michał
297 POL Katowice 01:32:22.65 8:32 7.04 02:50:22.32
59
BERNAŚ Natalia
Dąbrowa Górnicza
169 POL Dąbrowa Górnicza 01:37:32.84 8:33 7.02 02:50:51.12
60
BERNAŚ Weronika
Dąbrowa Górnicza
196 POL Dąbrowa Górnicza 01:37:33.82 9:01 6.67 03:00:14.37
61
MAJKOWSKI Daniel
Czułowianka Tychy
302 POL Tychy 01:24:42.69 9:08 6.58 03:02:21.00
62
KALECIŃSKA Olga
192 POL Wrocław 01:37:35.02 9:57 6.02 03:18:54.28
63
KRĘTOSZ Piotr
KIWI KLUB MTB
114 POL Mikołów 01:23:38.87 - - DNF
64
PELCZAR Adam
Wataha
104 POL Kraków --:--:--.-- - - DNF
65
KORONA Lena
Rejowa Grupa Rowerowa Reja
203 POL Gliwice --:--:--.-- - - DNF
66
ŻARDECKI Maksymilian
Puls Bike Team
249 POL Brzeg Dolny --:--:--.-- - - DNF
67
JANOTA Franciszek
Czułowianka Tychy
301 POL Tychy --:--:--.-- - - DNF
68
ROMAŃSKI Szymon
283 POL Gierałtowice --:--:--.-- - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU