Bike Atelier ROAD 2018 – wyścig kolarski o puchar Wójta Gminy Psary

Psary, Polska
20.05.2018

Wyniki

Hobby 19 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
SZCZEGIELNIAK Wojciech
44 POL Katowice 1:36 37.25 00:30:22.39
2
SCIERKA Pawel
56 POL Sosnowiec 1:36 37.25 00:30:22.52
3
GRABIS Sebastian
53 Tarnów 1:36 37.25 00:30:22.66
4
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
95 POL Błażejowice 1:36 37.25 00:30:22.79
5
SŁOWIK Adam
Bike Store Bielsko
81 POL Bielsko-Biała 1:36 37.25 00:30:22.87
6
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
237 POL Bytom 1:36 37.25 00:30:23.13
7
GLAZER Tomasz
Agregaty EPS System
93 POL Chrzanów 1:36 37.25 00:30:23.18
8
PALA Sławomir
66 Myszków 1:36 37.25 00:30:23.68
9
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
67 POL Jaworzno 1:37 37.25 00:30:25.04
10
WYPARŁO Robert
55 POL Będzin 1:37 37.25 00:30:25.16
11
PATYŃSKI Dawid
45 POL Dąbrowa Górnicza 1:37 37.25 00:30:25.67
12
SZOŁTYSIK Janusz
Axis Piekary Śląskie
83 POL Piekary Slaskie 1:37 37.25 00:30:26.43
13
PRUCIAK Bogusław
BB Best BikePiekary Śl
50 POL Piekary Śląskie 1:37 37.25 00:30:26.68
14
OŚLIZŁO Robert
17 POL Wodzisław Śląski 1:37 37.25 00:30:27.26
15
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
236 POL Rybnik 1:37 37.25 00:30:28.27
16
MICHALSKI Jacek
58 POL Ruda Śląska 1:37 37.25 00:30:30.25
17
BĄCOL Grzegorz
87 POL Ruda Slaska 1:37 37.25 00:30:31.39
18
MORTKA Mateusz
38 POL Olszyna 1:37 37.25 00:30:31.73
19
PIECHACZEK Janusz
MMBIKE TEAM
10 POL Piekary Śląskie 1:37 37.25 00:30:33.88
20
KUŹNAR Tomasz
57 Łaziska Górne 1:37 37.25 00:30:35.75
21
ADAMCZYK Marek
Kolmarka
49 POL Jastrzębie-Zdrój 1:37 37.25 00:30:40.86
22
SZCZOT Paweł
Brak
22 POL Mysłowice 1:38 37.25 00:30:48.08
23
CIESZEWSKI Wojciech
238 POL Katowice 1:42 35.19 00:32:06.21
24
LORENOWICZ Marek
Brandovo
65 POL Chorzów 1:42 35.19 00:32:06.31
25
BILEWICZ Andrzej
GORANGA TEAM
26 POL Chełm 1:42 35.19 00:32:07.07
26
MIKOŁAJSKI Damian
Team Damiko/Triathlon X Team
41 POL Dąbrowa Górnicza 1:42 35.19 00:32:07.20
27
BISKUP Marcin
Super Lifting Team Bigla Nike Service
25 POL Rybnik 1:42 35.19 00:32:09.88
28
DUDWAŁ Mateusz
Gym El Toro Aka Atak Żylastej Łydki
86 POL Sosnowiec 1:43 35.19 00:32:26.87
29
DOMAGAŁA Dariusz
21 POL Sosnowiec 1:44 34.55 00:32:48.20
30
PAWLIK Tomasz
1138 POL Dabrowa Gornicza 1:44 34.55 00:32:48.49
31
ROŻEK Daniel
MMBIKE TEAM
131 POL Bobrowniki 1:44 34.55 00:32:54.85
32
STASIŃSKI Dawid
239 POL Preczów 1:44 34.55 00:32:55.04
33
CAŁKA Paweł
Pank Team
28 POL Siewierz 1:45 34.55 00:32:56.08
34
FIDERA Rafał
18 Częstochowa 1:45 34.55 00:32:57.27
35
KAJDEWICZ Artur
23 POL Tychy 1:45 34.55 00:32:59.08
36
WÓJCIK Sebastian
119 POL Sosnowiec 1:45 34.55 00:33:07.23
37
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
229 POL Wygiełzów 1:45 34.55 00:33:11.44
38
STEC Marcin
15 POL Sucha Beskidzka 1:48 33.33 00:34:04.14
39
TOPOLSKI Adrian
90 POL Mysłowice 1:48 33.33 00:34:04.83
40
KAPALA Zygmunt
62 Tychy 1:48 33.33 00:34:06.22
41
GĘBCZAK Krzysztof
7 POL Chorzów 1:48 33.33 00:34:06.84
42
BERGER Jurek
117 POL Dąbrowa Górnicza 1:48 33.33 00:34:07.41
43
BIAŁAS Mateusz
158 POL Ruda Śląska 1:48 33.33 00:34:07.93
44
WYLEŻOŁ Andrzej
3 Bytom 1:49 33.33 00:34:20.98
45
SAS Paweł
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
139 POL Sosnowiec 1:49 33.33 00:34:21.98
46
MIROSŁAWSKI Marek
16 POLSKA Częstochowa 1:49 33.33 00:34:27.67
47
BOSOWSKI Tomasz
47 POL Paniówki 1:51 32.76 00:34:54.58
48
REGULSKI Mateusz
34 POL Dąbrowa Górnicza 1:52 32.20 00:35:10.30
49
KĘPA-LORENOWICZ Katarzyna
Brandovo
64 POL Chorzów 1:52 32.20 00:35:17.86
50
OSMULSKA Anna
Bike Atelier Team
92 POL Katowice 1:52 32.20 00:35:18.11
51
SMUDA Mateusz
173 POL Gliwice 1:52 32.20 00:35:18.74
52
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Club
102 POL Dąbrowa Górnicza 1:52 32.20 00:35:21.84
53
SZEWC Dawid
52 POL Łaziska Górne 1:54 31.67 00:35:58.26
54
BUCZYŃSKI Marcin
M.B.Records
85 POL Strzyżowice 1:55 31.67 00:36:07.53
55
GARBARZ Łukasz
43 POL Dąbrowa Górnicza 1:55 31.67 00:36:13.35
56
KROINA Bartosz
112 POL Piekary Śląskie 1:55 31.15 00:36:19.80
57
KARNECKI Marek
Vi4.pl
1 POL Dąbrowa Górnicza 1:56 31.15 00:36:30.59
58
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
111 POL Chrzanów 1:56 31.15 00:36:36.65
59
KORYTOWSKI Jakub
33 POLSKA Rogoźnik 1:56 31.15 00:36:42.61
60
KANIA Krzysztof
77 POL Wojkowice Kościelne 1:57 31.15 00:36:46.18
61
GROCHOWICZ Krystian
80 POL Sosnowiec 1:58 30.65 00:37:04.00
62
BUJAK Adam
63 POL Katowice 1:58 30.65 00:37:19.42
63
TOMASIUK Mikołaj
113 POL Zabrze 1:58 30.65 00:37:20.49
64
MOŻDŻEŃ Łukasz
36 POL Sosnowiec 1:58 30.65 00:37:21.96
65
IDZIK Małgorzata
24 POL Świętochłowice 1:59 30.16 00:37:34.12
66
KALINOWSKI Emil
Decaathlon Bytom
100 POL Czeladź 2:01 29.69 00:38:17.52
67
HANAJ Przemysław
NV Team
30 POL Katowice 2:01 29.69 00:38:17.77
68
SZELĄG Zbigniew
105 POL Częstochowa 2:02 29.69 00:38:34.39
69
MIKOŚ Agnieszka
Alva1-Rowery.ruda.pl Team
51 POL Łaziska Górne 2:03 29.23 00:38:45.00
70
LOREK Kamil
Decathlon Bytom
104 POL Piekary Śląskie 2:04 29.23 00:39:05.41
71
NEUBERT Joanna
60 Sulistrowice 2:04 29.23 00:39:12.45
72
CZYRWIK Rafał
88 POL Sosnowiec 2:06 28.79 00:39:49.04
73
ADAMCZYK Małgorzata
Kolmarka
48 POL Jastrzębie-Zdrój 2:07 28.36 00:40:06.32
74
BORDA Mateusz
84 POL Sosnowiec 2:08 28.36 00:40:23.64
75
ROŻEK Roland
264 Bobrowniki 2:08 28.36 00:40:25.48
76
SULIGA Piotr
101 POL Siemianowice Śląskie 2:08 27.94 00:40:30.79
77
ADAMCZYK Paweł
Kolmarka
254 POL Jastrzębie-Zdrój 2:09 27.94 00:40:49.18
78
KRZYSZTOŃ Karol
71 POL Kraków 2:10 27.94 00:40:52.71
79
LASKOWSKA Agnieszka
94 POL Będzin 2:14 27.14 00:42:10.46
80
ADAMCZYK Daria
TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza
152 POL Toporowice 2:18 26.39 00:43:28.92
81
MYMA Dariusz
40 POLSKA Sosnowiec 2:19 26.03 00:43:49.34
82
TRZCIONKA Janusz
13 POLSKA Psary 2:25 25.00 00:45:38.22
83
CZOPEK Oskar
135 Kędzierzyn Koźle 2:28 24.36 00:46:45.18
84
ADAMCZYK Michał
Kolmarka
256 POL Jastrzębie-Zdrój 2:29 24.36 00:46:56.04
85
OSTROWSKA Aldona
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
120 POL Ruda Śląska 2:33 23.46 00:48:20.70
86
SUFRANOWICZ Tomasz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
245 POL Dąbrowa Górnicza 2:36 23.17 00:49:07.78

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU