Bike Atelier ROAD 2018 – wyścig kolarski o puchar Wójta Gminy Psary

Psary, Polska
20.05.2018

Wyniki

PRO 76km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas 1 okr. Czas 2 okr. Czas 3 okr. Czas 4 okr. min/km km/h Czas końcowy
1
BEDNARCZYK Grzegorz
Diversey Team
249 POL Rudzica 00:29:29.94 00:29:18.16 00:28:26.13 00:29:15.24 01:56:29.47
2
WÓJCIAK Mirosław
253 Katowice 00:29:31.02 00:29:17.54 00:28:26.00 00:29:15.63 01:56:30.19
3
PIERWOCHA Tomasz
Bike Store Bielsko
224 POL Bielsko-Biała 00:29:28.78 00:29:18.68 00:28:27.18 00:29:24.18 01:56:38.83
4
WOLAŃSKI Adam
197 Busko-Zdrój 00:29:31.15 00:29:16.94 00:29:15.46 00:29:38.31 01:57:41.85
5
BARTOSZEK Damian
Scs osoz racing team
180 POL Katowice 00:29:29.95 00:29:17.92 00:29:15.83 00:29:40.12 01:57:43.82
6
BORATYN Artur
Diversey Team
220 POL Sosnowiec 00:29:23.88 00:29:23.68 00:29:15.31 00:29:42.74 01:57:45.61
7
POSMYK Arkadiusz
DIVERSEY TEAM
248 POL Lubań 00:29:30.35 00:29:19.19 00:29:17.49 00:29:40.38 01:57:47.41
8
KREMER Tomasz
Diversey Team
154 POL Zielona Góra 00:29:36.31 00:29:15.07 00:29:17.69 00:29:46.93 01:57:56.00
9
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
231 POL Bytom 00:29:32.01 00:29:18.32 00:29:15.63 00:29:50.18 01:57:56.13
10
SŁUPIK Tomasz
Śląsk Kolarsko
263 POL Suszec 00:29:32.50 00:29:16.33 00:29:16.45 00:29:52.35 01:57:57.63
11
LEDUCHOWSKI Dariusz
DANIELO SPORTSWEAR
128 POL Łódź 00:29:30.59 00:29:18.92 00:29:17.32 00:29:51.02 01:57:57.84
12
GAWRYLUK Aleksander
14 POLSKA Grzmiąca 00:29:31.22 00:29:16.66 00:29:17.53 00:29:52.55 01:57:57.95
13
BARTOLEWSKI Wojciech
130 POL Częstochowa 00:29:31.50 00:29:16.97 00:29:18.01 00:29:51.70 01:57:58.18
14
CZACHURA Zbigniew
UKKS Imielin Team
142 POL Mysłowice 00:29:31.64 00:29:16.68 00:29:16.05 00:29:54.10 01:57:58.48
15
STOLAREK Grzegorz
70 Łask 00:29:31.40 00:29:16.27 00:29:18.35 00:29:52.97 01:57:59.00
16
CZOPEK Piotr
273 Sosnowiec 00:29:36.44 00:29:14.42 00:29:16.43 00:29:51.76 01:57:59.05
17
ROSIK Jerzy
196 POL Myszków 00:29:31.54 00:29:18.53 00:29:15.56 00:29:53.87 01:57:59.49
18
ŁATA Paweł
218 Czeladź 00:29:30.64 00:29:18.68 00:29:17.35 00:29:54.29 01:58:00.96
19
ŁUCZKIEWICZ Jacek
Rycerze Rolanda Maciejewski Team
78 POL Wilkszyn 00:29:34.93 00:29:14.82 00:29:18.65 00:29:53.09 01:58:01.49
20
STOLARCZYK Rafał
Falcon Częstochowa
202 POL Częstochowa 00:29:33.95 00:29:17.60 00:29:16.93 00:29:53.08 01:58:01.55
21
BINIEK Marcin
72D OSHEE WINDSPORT TEAM
293 POL Kraków 00:29:32.77 00:29:15.01 00:29:16.10 00:29:58.25 01:58:02.12
22
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
8 POLSKA Pyskowice 00:29:33.01 00:29:16.68 00:29:17.04 00:29:55.54 01:58:02.27
23
BUGAŁA Piotr
168 POLSKA Łódź 00:29:33.07 00:29:16.76 00:29:17.63 00:29:54.95 01:58:02.42
24
STRZELCZYK Tomasz
vivabici
216 POL Będzin 00:29:30.92 00:29:17.13 00:29:16.64 00:29:57.81 01:58:02.50
25
WYRZYCKI Sławomir
284 POL Busko-Zdrój 00:29:31.92 00:29:18.75 00:29:14.36 00:29:57.53 01:58:02.56
26
WARZYŃSKI Wojciech
DobreSklepyRowerowe
261 POL Gliwice 00:29:30.29 00:29:18.85 00:29:17.39 00:29:56.22 01:58:02.75
27
ROGOZIŃSKI Grzegorz
Diversey Team
11 POL Świdnica 00:29:31.71 00:29:16.98 00:29:17.41 00:29:56.85 01:58:02.95
28
SADOWSKI Daniel
Axis Piekary Śląskie
274 POL Piekary Śląskie 00:29:32.15 00:29:16.88 00:29:18.04 00:29:56.06 01:58:03.13
29
KUBALA Tomasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
193 POL Marklowice 00:29:33.28 00:29:16.98 00:29:13.85 00:29:59.04 01:58:03.15
30
RADZKI Tomasz
106 POLSKA Kleszczów 00:29:31.50 00:29:17.46 00:29:17.21 00:29:57.72 01:58:03.88
31
KAPUŚCIŃSKI Rafał
Bike Atelier Team
288 POL Sosnowiec 00:29:33.59 00:29:17.55 00:29:16.98 00:29:56.15 01:58:04.27
32
SZYMAŃSKI Marek
227 POL Rybnik 00:29:34.20 00:29:16.23 00:29:17.49 00:29:57.59 01:58:05.52
33
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski SPORTOSITO
294 POL Chorzów 00:29:29.60 00:29:21.08 00:29:13.95 00:30:09.34 01:58:13.96
34
GRABOWY Tomasz
252 Chrzanów 00:29:33.59 00:29:17.84 00:29:17.69 00:31:00.86 01:59:09.98
35
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
185 POL Świętochłowice 00:29:32.02 00:29:17.43 00:29:18.29 00:31:34.97 01:59:42.71
36
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
54 POL Wojkowice 00:29:31.30 00:29:17.47 00:29:19.07 00:31:48.41 01:59:56.24
37
KOPYTKO Marcin
Sii Cycling Team
233 POL Chorzów 00:29:32.95 00:29:16.38 00:29:18.19 00:31:53.76 02:00:01.27
38
ADAMKIEWICZ Marcin
Choma Sport Trener
247 POL Rybnik 00:29:32.74 00:29:16.97 00:29:17.59 00:32:09.03 02:00:16.33
39
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
178 POL Ruda Sl 00:29:31.09 00:29:17.24 00:30:18.06 00:32:21.53 02:01:27.93
40
SZAFRANIEC Piotr
EKOI POLSKA
266 POL Chocznia 00:29:30.93 00:29:16.26 00:29:15.99 00:37:01.45 02:05:04.64
41
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
160 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:32.87 00:29:16.11 00:31:44.52 00:34:48.96 02:05:22.46
42
SZARY Jacek
UKKS Imielin Team
143 POL Mysłowice 00:29:31.77 00:29:18.10 00:33:06.50 00:35:04.19 02:07:00.56
43
ROSA Jerzy
BIKE ATELIER TEAM
140 POL Bukowno 00:29:37.23 00:30:32.37 00:32:39.80 00:34:11.70 02:07:01.09
44
GOLINSKI Henryk
EWODD TEAM
163 POL Nowy Sącz 00:29:36.66 00:30:32.55 00:32:39.70 00:34:18.27 02:07:07.18
45
ZMYSŁOWSKI Daniel
Bike Atelier Team
161 POL Dabrowa Gornicza 00:29:36.90 00:30:00.13 00:33:13.12 00:34:17.03 02:07:07.18
46
KASPRZYK Andrzej
Twomark Team
27 POL Ruda Śląska 00:29:35.63 00:30:33.82 00:32:39.75 00:34:18.14 02:07:07.34
47
KOWALCZYK Mariusz
MGLKS Błękitni Paula Trans w Kozieglowach
123 POL Zabrze 00:29:35.83 00:30:34.19 00:32:40.45 00:34:17.21 02:07:07.69
48
MATULA Krzysztof
black horse team
162 POL Mikołów 00:29:34.56 00:29:16.37 00:29:17.85 00:39:32.69 02:07:41.47
49
JASZOWSKI Mirosław
132 Chocianów 00:30:40.99 00:31:35.89 00:32:17.57 00:33:19.69 02:07:54.14
50
REBIS Jaroslaw
283 POL Czestochowa 00:29:33.23 00:31:54.92 00:33:06.74 00:35:39.20 02:10:14.09
51
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
262 POL Kędzierzyn-Koźle 00:29:33.89 00:31:54.02 00:33:06.76 00:36:16.72 02:10:51.39
52
PAWŁOWSKI Piotr
37 POLSKA Biała 00:29:30.90 00:29:17.16 00:29:17.78 00:44:03.49 02:12:09.32
53
PAWŁOWSKI Mariusz
165 POLSKA Dzierżoniów 00:29:30.71 00:29:17.53 00:29:17.55 00:44:04.07 02:12:09.86
54
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
250 POL Piekary Slaskie 00:29:34.66 00:31:53.41 00:35:09.26 00:36:33.18 02:13:10.51
55
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
295 POL Siemianowice Slaskie 00:29:34.56 00:33:02.75 00:35:02.66 00:35:38.65 02:13:18.61
56
CIEŚLA Krzysztof
277 POL Bytom 00:29:35.34 00:33:02.26 00:35:02.68 00:35:46.99 02:13:27.26
57
STANISZEWSKI Piotr
Bikehead
214 POL Będzin 00:31:33.15 00:33:40.92 00:33:56.51 00:34:31.12 02:13:41.70
58
SZCZĘSNY Stanisław
42 POL Krzepice 00:31:39.55 00:33:35.67 00:33:56.20 00:34:32.80 02:13:44.22
59
MUSIOŁ Adam
Mmbike team
189 POL Bytom 00:31:37.40 00:33:36.96 00:33:56.54 00:34:38.45 02:13:49.35
60
RASZEWSKI Wojciech
157 POL Góra Siewierska 00:32:50.13 00:35:00.85 00:34:17.84 00:35:30.94 02:17:39.77
61
KAMIŃSKI Krzysztof
WELTOUR TREK
109 POL Prostki 00:31:37.15 00:33:37.42 00:33:56.53 00:38:42.65 02:17:53.75
62
STRĄCZYŃSKI Dariusz
FALCON
279 POL Nowa Wieś Poczesna 00:32:50.17 00:34:59.96 00:34:17.76 00:36:28.43 02:18:36.33
63
CZECH Piotr
Górny Śląsk Silesia Team
72 POL Mikołów 00:32:49.50 00:35:00.26 00:34:16.62 00:36:30.02 02:18:36.40
64
JEKEL Marcin
344 POL Katowice 00:33:09.85 00:34:41.43 00:34:17.04 00:36:28.43 02:18:36.75
65
MAJCHER Tomasz
Hpe Sport
290 POL Tychy 00:32:49.90 00:35:00.56 00:34:16.97 00:36:29.71 02:18:37.14
66
POTONIEC Dariusz
JAS-KÓŁKA
159 POL Jastrzębie-Zdrój 00:33:01.88 00:34:49.13 00:34:17.01 00:36:31.94 02:18:39.95
67
PIETRUSZEWSKI Radosław
CykloOpole
240 POL Opole 00:31:39.50 00:35:36.86 00:34:51.22 00:38:36.92 02:20:44.50
68
SZCZEPANIK Piotr
No Limited
289 POL Kielnarowa 00:29:32.47 00:49:57.88 00:30:44.08 00:30:59.96 02:21:14.39
69
MATRAS Krzysztof
4 POLSKA Sosnowiec 00:34:01.91 00:35:14.97 00:35:37.13 00:36:52.75 02:21:46.76
70
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
176 POL Bytom 00:36:42.99 00:35:36.05 00:36:05.75 00:35:23.43 02:23:48.21
71
MASTERNAK Jakub
Nd
184 POL Kraków 00:33:09.10 00:35:18.05 00:36:39.75 00:38:53.81 02:24:00.70
72
STRZELECKI Sebastian
215 POL Sarnów 00:33:10.94 00:37:43.80 00:36:28.68 00:36:59.78 02:24:23.21
73
KAMPA Grzegorz
2B3Sport
272 POL Ruda Slaska 00:35:35.06 00:35:15.65 00:36:34.04 00:37:19.25 02:24:44.00
74
SZCZYPKA Jarosław
Brak
213 POL Sosnowiec 00:33:10.46 00:37:25.49 00:36:49.13 00:38:21.91 02:25:46.99
75
STACHOWICZ Kamil
MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
212 POL Dąbrowa Górnicza 00:33:05.20 00:36:01.38 00:38:18.67 00:40:22.36 02:27:47.60
76
KILKA Adrian
169 POLSKA Zabrze 00:34:44.99 00:36:09.44 00:36:31.04 00:40:23.76 02:27:49.23
77
MILER Zbigniew
19 POL Niemodlin 00:34:44.72 00:36:09.43 00:37:50.41 00:40:14.19 02:28:58.75
78
STANIK Zbigniew
110 POL Psary 00:35:09.69 00:37:06.82 00:38:03.02 00:39:27.55 02:29:47.09
79
MUCHOWICZ Marcin
228 POLSKA Włodowice 00:35:12.71 00:37:05.08 00:38:02.71 00:39:27.43 02:29:47.93
80
MYGA Sylwester
342 POLSKA Włodowice 00:35:12.43 00:37:04.97 00:38:01.99 00:39:29.44 02:29:48.84
81
RECZKO Mariusz
82 POL Malinowice 00:36:36.89 00:38:46.00 00:38:41.14 00:39:59.65 02:34:03.68
82
SZYDŁO Maciej
Opel Active Team
345 POL Mysłowice 00:36:42.95 00:39:05.08 00:38:10.22 00:43:00.18 02:36:58.43
83
ADAMCZYK Piotr
151 POL Toporowice 00:35:41.70 00:40:05.72 00:41:35.43 00:45:32.66 02:42:55.50

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU