Bike Atelier ROAD 2018 – wyścig kolarski o puchar Wójta Gminy Psary

Psary, Polska
20.05.2018

Wyniki

PRO 95km 95 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Czas 1 okr. Czas 2 okr. Czas 3 okr. Czas 4 okr. Czas 5 okr. min/km km/h Czas końcowy
1
ALICKUN Eduard
Sii Cycling Team
138 LTU Czernica 00:28:48.50 00:29:06.27 00:28:00.65 00:29:12.32 00:29:18.89 1:32 39.42 02:24:26.63
2
KUCEWICZ Michał
CST 7R MTB TEAM
121 POL Bytom 00:28:48.37 00:29:06.24 00:28:00.30 00:29:11.83 00:29:49.84 1:32 39.26 02:24:56.58
3
PORĘBA Mateusz
Gatta Bike-Rs
348 POLSKA Kraków 00:28:48.48 00:29:06.58 00:28:00.09 00:29:13.01 00:30:00.27 1:32 39.26 02:25:08.43
4
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
190 POL Piekary Śląskie 00:28:48.43 00:29:06.44 00:28:00.63 00:29:12.40 00:30:19.62 1:32 39.26 02:25:27.52
5
GAJAK Tomasz
Czkks Kolejarz Jura Częstochowa
186 POL Częstochowa 00:28:50.20 00:29:37.50 00:29:01.69 00:29:59.82 00:30:26.92 1:34 38.46 02:27:56.13
6
DOMAGAŁA Patryk
276 Mikołów 00:28:47.92 00:29:37.40 00:29:03.35 00:30:43.29 00:30:15.72 1:34 38.46 02:28:27.67
7
KUCIĘBA Karol
Cst 7R Mtb Team
171 POL Będzin 00:28:36.24 00:29:49.67 00:29:05.02 00:30:45.59 00:30:16.24 1:34 38.31 02:28:32.76
8
WOLSKI Marcin
Pro Trening Opole
76 Opole 00:28:49.25 00:29:37.25 00:29:03.42 00:30:43.51 00:30:21.99 1:34 38.31 02:28:35.42
9
KWIATKOWSKI Mateusz
Ebicom PM BIke Racing TEam
210 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:50.87 00:29:36.11 00:29:05.39 00:30:42.66 00:30:20.41 1:34 38.31 02:28:35.44
10
SZENDERSKI Marcin
205 POLSKA Pokój 00:28:48.28 00:29:36.66 00:29:06.34 00:30:42.31 00:30:23.05 1:34 38.31 02:28:36.65
11
BYDLIŃSKI Maciej
Team | MB / POC division
147 POL Szczyrk 00:28:49.55 00:29:37.61 00:29:03.62 00:30:45.64 00:30:20.30 1:34 38.31 02:28:36.72
12
MITMAŃSKI Bartosz
Fenix Tychy
291 POL Katowice 00:28:49.75 00:29:36.93 00:29:03.19 00:30:45.99 00:30:21.47 1:34 38.31 02:28:37.33
13
PAWLIK Przemysław
Okr Passionbike
99 POL Oświęcim 00:28:48.05 00:29:38.13 00:29:01.79 00:30:44.27 00:30:25.34 1:34 38.31 02:28:37.59
14
KOZIELEC Grzegorz
p2000.com.pl
211 POL Kraków 00:28:49.16 00:29:36.37 00:29:04.07 00:30:42.80 00:30:25.90 1:34 38.31 02:28:38.30
15
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
267 POL Radzionków 00:28:36.05 00:29:50.20 00:29:04.43 00:30:44.16 00:30:23.73 1:34 38.31 02:28:38.58
16
KACZMARCZYK Krzysztof
Ebicom PM Bike Racing Team
146 POL Ruda Śląska 00:28:49.14 00:29:38.47 00:29:02.76 00:30:44.74 00:30:24.31 1:34 38.31 02:28:39.42
17
SZKUTEK Dawid
150 POL Cieszyn 00:28:49.33 00:29:36.15 00:29:03.88 00:30:46.11 00:30:24.26 1:34 38.31 02:28:39.73
18
KUNDZIK Dawid
103 POL Katowice 00:28:50.63 00:29:36.37 00:29:04.77 00:30:44.85 00:30:23.12 1:34 38.31 02:28:39.74
19
KONIECZNY Robert
6 POL Trzebinia 00:28:48.24 00:29:36.99 00:29:03.18 00:30:24.55 00:30:46.92 1:34 38.31 02:28:39.87
20
SPYRA Tomasz
Górny Śląsk Silesia Team
115 POL Mikołów 00:28:49.22 00:29:37.25 00:29:01.95 00:30:47.02 00:30:24.71 1:34 38.31 02:28:40.15
21
KALKOWSKI Mariusz
Ebicom PM Bike racing team
145 POL Mikołów 00:28:51.32 00:29:36.21 00:29:03.84 00:30:44.63 00:30:24.15 1:34 38.31 02:28:40.16
22
KASPRZYK Marcin
Marlin malowanie dachów
148 POL Raciechowice 00:28:49.66 00:29:39.09 00:29:01.85 00:30:43.64 00:30:26.06 1:34 38.31 02:28:40.31
23
SABADY Przemysław
Finnoya
297 Radomsko 00:28:51.70 00:29:36.33 00:29:02.12 00:30:46.68 00:30:23.77 1:34 38.31 02:28:40.61
24
DEMBOWSKI Tomasz
BSK Miód Kozacki Biłgoraj
89 POL Bytom 00:28:51.25 00:29:36.86 00:29:03.74 00:30:45.06 00:30:23.75 1:34 38.31 02:28:40.67
25
FIOŁKA Marcin
201 Namysłów 00:28:47.99 00:29:36.70 00:29:06.62 00:30:41.90 00:30:27.83 1:34 38.31 02:28:41.04
26
FETLER Bartosz
Rowerowy Bytom-Rowerek
68 Mysłowice 00:28:49.74 00:29:37.04 00:29:03.19 00:30:45.63 00:30:25.61 1:34 38.31 02:28:41.21
27
GRUBKA Bartosz
Passion Bike Oświęcim
98 Osiek 00:28:49.02 00:29:36.98 00:29:03.18 00:30:46.47 00:30:25.66 1:34 38.31 02:28:41.31
28
SARKOWICZ Marcin
Scs Osoz Racing Team
349 POL Siemianowice Śląskie 00:28:48.68 00:29:37.09 00:29:05.21 00:30:42.86 00:30:27.82 1:34 38.31 02:28:41.66
29
STELMACH Krzysztof
172 Oświęcim 00:28:47.70 00:29:37.46 00:29:03.07 00:30:44.44 00:30:41.32 1:35 38.31 02:28:53.99
30
GADZIMORA Marian
73 Opole 00:28:51.69 00:29:37.23 00:29:02.17 00:30:43.00 00:30:52.74 1:35 38.15 02:29:06.85
31
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
287 POL Sosnowiec 00:28:48.72 00:29:37.44 00:29:04.00 00:30:44.47 00:32:25.67 1:36 37.85 02:30:40.29
32
PAWŁOWSKI Grzegorz
2 Nowy Sącz 00:28:48.82 00:29:36.87 00:29:03.96 00:30:43.31 00:33:09.75 1:36 37.70 02:31:22.72
33
PIEC Dominik
Axis Piekary Śląskie
179 POL Piekary Śląskie 00:28:50.10 00:29:37.06 00:29:03.22 00:30:45.36 00:33:08.49 1:36 37.70 02:31:24.23
34
SURMACZ Sebastian
Bike Atelier Team
141 POL Będzin 00:28:50.00 00:29:36.47 00:29:02.30 00:30:43.95 00:33:12.87 1:36 37.70 02:31:25.58
35
CEBULA Piotr
Ebicom PM Bike Racing Team
281 POL Łaziska Górne 00:28:48.96 00:29:36.60 00:29:03.40 00:30:45.52 00:33:33.27 1:36 37.55 02:31:47.75
36
SPYRA Wojciech
Gorny Slask Silesia team
114 POL Łaziska Górne 00:28:48.25 00:29:36.93 00:29:04.33 00:33:59.18 00:37:08.63 1:41 35.98 02:38:37.32
37
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus
46 POL Ustroń 00:28:49.25 00:29:39.05 00:31:35.51 00:34:29.94 00:34:04.38 1:41 35.98 02:38:38.12
38
ROGATKO Jan
72Dwindsportpoweroshee
126 POLSKA Kraków 00:28:48.72 00:29:36.73 00:30:29.51 00:35:26.30 00:36:58.28 1:42 35.32 02:41:19.54
39
UCHAŃSKI Paweł
Ebicom PM Bike Racing Team
286 POL Bytom 00:29:52.53 00:32:42.09 00:32:38.47 00:31:13.74 00:34:54.57 1:42 35.32 02:41:21.39
40
BORECZEK Karol
Bike Atelier Team
29 POL Nowy Sącz 00:29:22.78 00:33:12.03 00:32:37.99 00:31:15.26 00:34:54.41 1:42 35.32 02:41:22.46
41
GRUBKA Tomasz
PassionBike Oświęcim
32 POL Oświęcim 00:28:50.95 00:31:00.30 00:34:24.20 00:31:55.25 00:35:13.35 1:42 35.32 02:41:24.05
42
NOWAK Tomasz
bikehead
164 POL Dąbrowa Górnicza 00:30:52.20 00:33:30.75 00:31:49.01 00:31:49.71 00:34:42.81 1:43 35.06 02:42:44.49
43
GUZIK Grzegorz
Dobre Koło Cycling Club
149 POL Dąbrowa Górnicza 00:29:52.78 00:32:41.32 00:32:39.32 00:32:48.98 00:34:42.87 1:43 35.06 02:42:45.27
44
WRÓBLEWSKI Przemysław
Sii Cycling Team
195 POL Zabrze 00:30:52.96 00:33:29.10 00:31:46.62 00:34:04.51 00:35:50.43 1:45 34.30 02:46:03.61
45
ŻABSKI Maciej
Gromkie Wiatry
198 POL Bytom 00:30:52.49 00:33:31.48 00:31:48.94 00:34:01.06 00:35:53.64 1:45 34.30 02:46:07.61
46
KORNAK Szymon
194 POL Bielsko-Biała 00:29:30.73 00:33:03.60 00:32:39.22 00:35:00.95 00:35:54.44 1:45 34.30 02:46:08.94
47
JANECKI Adam
AtakSport Gliwice
125 POL Gliwice 00:31:28.36 00:32:53.43 00:31:50.78 00:34:01.71 00:36:05.03 1:46 34.30 02:46:19.31
48
KRUPA Grzegorz
200 Kraków 00:30:52.67 00:33:30.62 00:31:49.43 00:34:02.21 00:36:13.23 1:46 34.30 02:46:28.16
49
STOLARCZYK Jakub
280 POL Mysłowice 00:31:28.51 00:32:53.79 00:32:28.71 00:36:55.22 00:38:03.98 1:49 33.22 02:51:50.20
50
CZYŻ Łukasz
5 POL Olkusz 00:32:19.60 00:33:41.82 00:33:53.96 00:35:28.58 00:36:26.88 1:49 33.22 02:51:50.85
51
TRYJANOWSKI Łukasz
39 POL Tychy 00:32:20.18 00:33:41.53 00:33:53.90 00:35:28.09 00:36:30.13 1:49 33.22 02:51:53.83
52
SIWIAK Sebastian
MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
350 POL Opole 00:32:19.80 00:33:41.34 00:33:54.96 00:35:28.24 00:36:30.32 1:49 33.10 02:51:54.67
53
KULIŃSKI Maciej
275 POL Katowice 00:31:28.96 00:32:54.73 00:34:44.21 00:36:16.18 00:36:59.08 1:49 33.10 02:52:23.16
54
KĄDZIELA Mateusz
Sii Cycling Team
268 POL Radzionków 00:28:49.82 00:31:19.01 00:58:06.37 00:32:27.16 00:22:55.57 1:50 32.87 02:53:37.93
55
PABICH Paweł
Sengam Sport Racing Team
206 POL Zawiercie 00:30:42.86 00:35:18.89 00:35:28.19 00:35:24.20 00:37:47.82 1:51 32.65 02:54:41.96
56
OCHMAN Ryszard
188 Łaziska Górne 00:31:28.81 00:34:29.44 00:33:57.71 00:38:47.87 00:40:05.25 1:53 31.88 02:58:49.08
57
KRAMARZYK Piotr
Kww Team
74 POL Częstochowa 00:32:55.65 00:34:03.08 00:34:49.55 00:37:05.50 00:40:10.40 1:54 31.88 02:59:04.18
58
OLSZEWSKI Kornel
Sii Cycling Team
209 POL Dąbrowa Górnicza 00:28:49.37 00:31:19.06 00:58:05.34 00:30:26.97 00:30:28.08 1:54 31.77 02:59:08.82
59
JÓZEFOWSKI Piotr
SW AŚ Częstochowa
278 POL Częstochowa 00:30:53.06 00:33:29.56 00:33:44.34 00:39:51.91 00:41:37.09 1:54 31.77 02:59:35.96
60
MIJAKOWSKI Adam
MIJAKOWSKI Team
116 POL Warszawa 00:32:55.39 00:34:24.45 00:36:27.27 00:38:01.35 00:38:45.71 1:55 31.56 03:00:34.17
61
WOJACZEK Mateusz
RGK Racing Team
174 POL Jejkowice 00:32:39.19 00:34:40.90 00:38:31.04 00:42:13.99 00:46:59.53 2:04 29.23 03:15:04.65

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU