Bike Atelier ROAD 2019 – wyścig kolarski o puchar Wójta Gminy Psary

Psary, Polska
26.05.2019

Wyniki

Hobby 19 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
SIEMIŃSKI Paweł
188 POL Sosnowiec 1:39 36.54 00:31:10.01
2
SZCZEGIELNIAK Wojciech
241 POL Katowice 1:39 36.54 00:31:10.05
3
SZOŁTYSIK Janusz
Axis Piekary Śląskie
206 POL Piekary Slaskie 1:39 36.54 00:31:10.17
4
RZEPUS Gaweł
179 POL Sosnowiec 1:39 36.54 00:31:10.22
5
MIKLAS Piotr
17 POL Myszków 1:39 36.54 00:31:10.30
6
BILEWICZ Andrzej
215 POL Michałowice 1:39 36.54 00:31:10.46
7
KRUPA Grzegorz
234 POL Kraków 1:39 36.54 00:31:10.49
8
BĄCOL Grzegorz
189 POL Ruda Slaska 1:39 36.54 00:31:10.58
9
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
261 POL Chrzanów 1:39 36.54 00:31:10.66
10
BOŁDOWSKI Bartosz
224 POL Sosnowiec 1:39 36.54 00:31:10.79
11
PRUCIAK Bogusław
BB Best BikePiekary Śl
25 POL Piekary Śląskie 1:39 36.54 00:31:10.86
12
PALA Sławomir
178 POL Myszków 1:39 36.54 00:31:10.94
13
CAŁKA Paweł
Pank Team
236 POL Siewierz 1:39 36.54 00:31:11.17
14
GLAZER Tomasz
185 POL Chrzanów 1:39 36.54 00:31:11.29
15
SYGUT Grzegorz
251 POL Siemianowice Śląskie 1:39 36.54 00:31:11.38
16
BARCHAŃSKI Karol
174 POL Knurów 1:39 36.54 00:31:11.38
17
WIDERA Rafał
172 POL Częstochowa 1:39 36.54 00:31:11.67
18
KAJDEWICZ Artur
177 POL Tychy 1:40 36.54 00:31:21.44
19
MIKLAS Kamil
180 POL Myszków 1:41 35.85 00:31:40.99
20
MORTKA Mateusz
239 POL Olszyna 1:42 35.85 00:32:02.49
21
GAWĘDA Marcin
19 POL Katowice 1:42 35.19 00:32:06.80
22
DYBAŁ Jakub
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
10 POL Wygiełzów 1:42 35.19 00:32:07.44
23
BAŃBUŁA Grzegorz
151 POL Gliwice 1:43 35.19 00:32:26.02
24
NOWAK Krzysztof
Czyni Cuda Team
170 POL Ruda Śląska 1:43 35.19 00:32:26.29
25
ANTONIAK Daniel
Regress Riders
240 POL Zabrze 1:43 35.19 00:32:27.10
26
PAKUŁA Paweł
41 POL Radzionków 1:46 33.93 00:33:30.65
27
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
223 POL Będzin 1:47 33.93 00:33:37.64
28
BARDZYŃSKI Przemysław
Nice JURA BIKE Częstochowa
222 POL Dąbrowa Górnicza 1:47 33.93 00:33:39.62
29
SMUDA Mateusz
194 POL Gliwice 1:48 33.33 00:34:06.49
30
JANECZEK Marcin
196 POL Katowice 1:49 33.33 00:34:15.17
31
BERGER Jurek
72 POL Dąbrowa Górnicza 1:49 33.33 00:34:17.82
32
BOCHENEK Jacek
190 POL Knurów 1:50 32.76 00:34:46.30
33
NOKIELSKI Adam
221 POL Chorzów 1:50 32.76 00:34:49.91
34
SZMAJDUCH Mariusz
Silesia Runners Club
191 POL Mysłowice 1:51 32.76 00:35:03.04
35
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutrisept Mtb Team
216 POL Będzin 1:52 32.20 00:35:10.88
36
GARBARZ Łukasz
205 POL Dąbrowa Górnicza 1:52 32.20 00:35:15.69
37
MIKOŁAJCZYK Tomasz
152 POL Wolbrom 1:55 31.15 00:36:24.22
38
NOWAK Monika
312 POL Siewierz 1:56 31.15 00:36:31.08
39
GLAZER Renata
309 POL Chrzanów 1:56 31.15 00:36:31.26
40
KANIA Krzysztof
195 POL Wojkowice Kościelne 1:56 31.15 00:36:36.49
41
BUJAK Adam
3 POL Katowice / Gliwice 1:56 31.15 00:36:43.05
42
KANIA Marek
Kania Team
186 POL Sosnowiec 1:56 31.15 00:36:43.25
43
WIĘCKIEWICZ Patryk
Trek-Velonews.pl
246 POL Gliwice 1:58 30.65 00:37:05.75
44
MALEC Tomasz
243 POL Dabrowa Gornicza 1:59 30.65 00:37:23.80
45
KRZYWORĄCZKA Paweł
tabletoid
231 POL Zielonki 1:59 30.65 00:37:28.01
46
Uczestnik anonimowy
316 POL Bielsko-Biała 1:59 30.16 00:37:37.76
47
IDZIK Małgorzata
313 POL Świętochłowice 1:59 30.16 00:37:38.00
48
BARON Henryk
18 POL Ruda Śląska 1:59 30.16 00:37:38.36
49
Uczestnik anonimowy
Team myma
183 POL Sosnowiec 1:59 30.16 00:37:38.86
50
SEIFRIED Natalia
70 POL Świętochłowice 1:60 30.16 00:37:44.52
51
SKRZYDŁO Mateusz
GORANGA TEAM
31 POL Klecza Górna 2:02 29.69 00:38:19.81
52
BANDURA Jacek
Trek-Velonews.pl
245 POL Chorzów 2:02 29.69 00:38:31.35
53
KRZYWORĄCZKA Piotr
Tabletoid.pl
232 POL Kraków 2:02 29.69 00:38:32.32
54
ŻERO Dagmara
Ghostbikers
314 POL Będzin 2:04 29.23 00:39:00.19
55
CZYRWIK Rafał
242 POL Sosnowiec 2:04 29.23 00:39:01.28
56
STRĄCZKIEWICZ Agata
Sutrisept MTB Team
307 POL Sosnowiec 2:05 28.79 00:39:18.03
57
KRZYSZTOŃ Karol
229 POL Kraków 2:06 28.79 00:39:36.36
58
BOCIAN Jarosław
51 POL Malinowice 2:06 28.79 00:39:36.52
59
FROŃ Mikołaj
226 POL Sosnowiec 2:09 27.94 00:40:47.29
60
RUSEK Klaudia
Mikesz Team
301 POL Rydułtowy 2:10 27.94 00:41:03.55
61
RASIŃSKI Cezary
GORANGA TEAM
210 POL Lublin 2:24 25.00 00:45:26.78
62
DYRCZ Adam
217 POL Czyżowice 2:32 23.75 00:48:04.50
63
OSUCH Dariusz
57 POL Bukowno 4:30 13.38 01:25:14.86
64
LAZAR Madhava
GORANGA TEAM
209 USA Virginia - - DNF
65
SIDOROV Samvit
GORANGA TEAM
213 RUS Moskwa - - DNF
66
MACHURA Oliwier
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
43 POL Bytom - - DSQ
67
BISKUP Julia
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
203 POL Rybnik - - DSQ
68
HARABASZ Sebastian
UKKS IMIELIN TEAM
219 POL Mysłowice - - DSQ
69
ŁYSOŃ Marcin
13 POL Kęty - - DSQ
70
NOWAKOWSKI Marcin
Rmf-Heg
167 POL Gliwice - - DSQ
71
SZEWCZYK Katarzyna
Iron Dragon Triathlon Team
317 POLSKA Kraków - - DSQ

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU