Bike Atelier ROAD 2019 – wyścig kolarski o puchar Wójta Gminy Psary

Psary, Polska
26.05.2019

Wyniki

Pro 95km 95 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
MALEJKA Michał
121 POL Mikołów 1:32 39.42 02:24:35.01
2
GAJAK Tomasz
Cyklo Częstochowa DOBRE SKLEPY ROWEROWE
296 POL Częstochowa 1:32 39.42 02:24:35.32
3
CZAPLA Michał
AGROCHEST TEAM
84 POL Wroclaw 1:32 39.42 02:24:35.55
4
BAREŁA Michał
Fabryka Rowerów
277 POL Radomsko 1:32 39.42 02:24:35.60
5
MIKLER Joachim
Vestis-Rokosz Team
289 POL Kisielów 1:34 38.62 02:27:35.95
6
BARCZYK Piotr
Fabrykarowerów.com
293 POL Częstochowa 1:34 38.62 02:27:37.12
7
DYGACZ Tomasz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
286 POL Katowice 1:34 38.62 02:27:37.35
8
MIELA Damian
STREFASPORTU.PL MW INVEST
260 POL Wrocław 1:34 38.62 02:27:37.40
9
PORĘBA Marcin
BIKE-RS
112 POL Kraków 1:34 38.62 02:27:37.49
10
PATYŃSKI Dawid
258 POL Dąbrowa Górnicza 1:34 38.62 02:27:37.66
11
MUSIAŁEK Mariusz
Mmbike Team
181 POL Piekary Śląskie 1:34 38.62 02:27:37.66
12
KOSZAREK Tomasz
Nowotarski Klub Kolarski
297 POL Nowy Targ 1:34 38.62 02:27:37.79
13
KWIATKOWSKI Mateusz
SII Cycling Team
265 POL Dąbrowa Górnicza 1:34 38.62 02:27:37.85
14
ŚMIETANA Janek
AGH Cycling Team
59 POL Kraków 1:34 38.62 02:27:38.03
15
JEŻEWSKI Piotr
Jafi-Sport Bike Team
125 POL Pszczyna 1:34 38.62 02:27:38.05
16
MAŁKOWSKI Mateusz
Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
78 POL Wodzisław Śląski 1:34 38.62 02:27:38.06
17
MITMAŃSKI Bartosz
PM Bike Racing Team
61 POL Katowice 1:34 38.62 02:27:38.39
18
BADURA Krzysztof
Sii Cycling Team
278 POL Radzionków 1:34 38.62 02:27:39.01
19
SORBIAN Tomasz
STREFASPORTU.PL MW INVEST
235 POL Wrocław 1:34 38.62 02:27:39.22
20
SKOWRON Przemysław
Cykloopole
208 POL Opole 1:34 38.62 02:27:39.51
21
DOMAGAŁA Patryk
PM Bike Racing Team
40 POL Mikołów 1:34 38.62 02:27:39.54
22
JABŁOŃŚKI Jakub
ORZEŁ H. SKRZYDLEWSKA, CYKLOMANIACY
110 POL Łódź 1:34 38.62 02:27:39.58
23
DEMBOWSKI Tomasz
BSK Miód Kozacki Biłgoraj
244 POL Bytom 1:34 38.62 02:27:39.76
24
KOTUCHNA Łukasz
Sport Passion
230 POL Mikołów 1:34 38.62 02:27:39.85
25
PIECHOWICZ Tomasz
Ewodd Race Team
237 POL Nowy Sącz 1:34 38.62 02:27:40.41
26
KUCEWICZ Michał
Cst 7R Mtb Team
113 POL Bytom 1:34 38.62 02:27:40.49
27
PATRZYKOWSKI Dominik
FABRYKAROWEROW.COM
276 POL Łobodno 1:34 38.62 02:27:40.62
28
SZRAJBER Tomasz
Tr sokół Skalmierzyce
65 POL Kowalowice 1:34 38.62 02:27:40.80
29
KUCIĘBA Karol
Cst7rmtbteam
116 POL Będzin 1:34 38.62 02:27:41.09
30
ZAORSKI Jędrzej
Ptc Pabianickie Towarzystwo Cyklistów
202 POL Łódź 1:34 38.62 02:27:41.12
31
UCHAŃSKI Paweł
PM Bike Racing Team
111 POL Bytom 1:34 38.62 02:27:41.13
32
JAWORSKI Tomasz
CZKKS kolejarz-jura Częstochowa
292 POL Częstochowa 1:34 38.62 02:27:41.29
33
LASZCZYK Mateusz
82 POL 1:34 38.62 02:27:41.96
34
FIOŁKA Marcin
254 POL Namysłów 1:34 38.62 02:27:42.15
35
KORZENIOWSKI Marcin
AGROCHEST TEAM
268 POL Kraków 1:34 38.62 02:27:43.03
36
CIUPEK Remigiusz
Odkrywcy Taurus Cycling Team
253 POL Ustroń 1:34 38.62 02:27:43.41
37
SMOLARZ Daniel
Gomola Trans Airco
63 POL Błażejowice 1:34 38.62 02:27:45.10
38
ETGENS Maciej
Rogelli Team
98 POL Limanowa 1:34 38.62 02:27:45.92
39
NAKATANI Wojciech
Passion Bike Oświęcim
32 POL Oświęcim 1:34 38.31 02:28:32.16
40
WÓJCIK Patryk
88 POLSKA Kraków 1:34 38.31 02:28:35.52
41
ŻUREK Jakub
72D Rowmix Java Team
273 POL Kraków 1:36 37.55 02:31:32.73
42
STELMACH Krzysztof
Passionbike
69 POL Oświęcim 1:37 37.40 02:32:14.96
43
WOJNAROWSKI Marek
72D Rowmix Java Team
274 POL Krakow 1:37 37.25 02:32:51.78
44
STANUSZEK Marcin
72D Rowmix Java Team
287 POL Brzesko 1:39 36.54 02:35:45.07
45
JURASZEK Marek
247 POL Katowice 1:40 36.12 02:37:56.23
46
PANIBRATETS Nikolay
Bike Atelier Team,-
9 UKR Horiszni Pławni 1:42 35.32 02:41:19.53
47
RACZYŃSKI Paweł
Bike Atelier Team
163 POL Sosnowiec 1:42 35.32 02:41:20.47
48
SPYRA Tomasz
Górny Śląsk Silesia Team
252 POL Mikołów 1:42 35.32 02:41:20.75
49
DUŻYŃSKI Michał
298 POL Częstochowa 1:42 35.32 02:41:24.39
50
SENCZEK Robert
Odkrywcy Taurus Cycling Team
285 POL Mikołów 1:42 35.32 02:41:27.17
51
GOCZOŁ Tymoteusz
Kuźnia triathlonu
119 POL Siemianowice Śląskie 1:42 35.32 02:41:27.81
52
KAPUŚCIŃSKI Michał
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
107 POL Sosnowiec 1:45 34.30 02:46:04.60
53
ŻABA Igor
Bike Atelier Team
165 POL Bedzin 1:45 34.30 02:46:05.01
54
BACHNIAK Damian
CZKKS KOLEJARZ - JURACzęstochowa
282 POL Częstochowa 1:48 33.45 02:50:21.66
55
STACHOWICZ Michał
MSX International NOX Group
256 POL Czekanów 1:48 33.45 02:50:22.18
56
KRZEMIEŃ Adam
266 POL Tarnowskie Góry 1:48 33.45 02:50:24.68
57
SZYMURA Rafał
Hel Triathlon Center
263 POL Katowice 1:48 33.45 02:50:27.31
58
SZCZEPAŃCZYK Michał
71 POL Międzyrzecze Dolne 1:48 33.45 02:50:29.36
59
DAJMUND Jakub
MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
255 POL Katowice 1:48 33.33 02:50:57.42
60
PULCHNY Maciek
Tazz Team
250 POL Krakow 1:51 32.65 02:54:46.92
61
KOZA Dawid
Grupetto Lubliniec
74 POL Kochanowice 1:55 31.56 03:00:47.90
62
DĘBICKI Piotr
KP II Zabrze
171 POL Zabrze 1:55 31.46 03:01:11.58
63
KRÓL Paweł
Twarde Faje
204 POL Częstochowa 1:55 31.46 03:01:27.44
64
NIEPSUJ Bartosz
ISport Kraków
126 POL Wojkowice 1:59 30.45 03:07:00.64
65
ŚMIGIEL Sebastian
220 POL Bielsko-Biała 2:09 27.94 03:23:53.84
66
GAWEŁCZYK Mateusz
#CEZISteam
67 POL Świętochłowice - - DNF
67
SIKORA Krzysztof
BIKE-RS
200 POL Kraków - - DNF
68
TRZCIONKA Dawid
173 POL Katowice - - DNF
69
JANUKOWICZ Olaf
56 POL Dąbrowa Górnicza - - DNF
70
NIEDZIELSKI Krzysztof
MTBULIGL Kraków
166 POL Kraków - - DNF
71
PARCHAŃSKI Tomasz
Gomola Trans Airco
124 POL Kończyce Małe - - DNF
72
CHOCHÓŁ Grzegorz
Kill Szwagier
128 POL Świętochłowice - - DNF
73
KWIATEK Michał
CST 7R MTB TEAM
115 POL Nawojowa Góra - - DNF
74
WAŁACH Michał
LUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
104 POL Tarnowskie Góry - - DNF
75
PABIŚ Łukasz
erowery.pl
300 POL Częstochowa - - DNF
76
KWIECIEŃ Miłosz
CYKLOOPOLE
207 POL Opole - - DNF
77
CEBULA Piotr
PM Bike Racing Team
93 POL Łaziska Górne - - DNF
78
BUGAJSKI Mariusz
281 POL Sosnowiec - - DNF
79
WIDERA Rafał
175 POL Częstochowa - - DNF
80
GAJ Andrzej
Sokół Kęty
176 POL Krzykawka - - DNF
81
KYRCZ Łukasz
Kbmcomplex
198 POL - - DNF
82
SZKUTEK Dawid
Gatta Bike Rs
211 POL Cieszyn - - DNF
83
GRZYWACZ Maciej
39 POL Kraków - - DNF
84
ZYCH Marek
Ebicom Pm Bike Team
95 POL Katowice - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU