Bike Atelier ROAD 2019 – wyścig kolarski o puchar Wójta Gminy Psary

Psary, Polska
26.05.2019

Wyniki

Pro 78km 78 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JACH Adrian
54 POL Szczecin 1:30 40.21 01:56:25.65
2
PIRÓG Krystian
Jmp.race
103 POL Nowy Targ 1:30 40.21 01:56:26.73
3
WOLAŃSKI Adam
294 POL Busko-Zdrój 1:30 40.21 01:56:29.79
4
Uczestnik anonimowy
Diversey Team
34 POL Lubań 1:30 40.21 01:56:32.79
5
PIASECKI Mariusz
Diversey Team
291 POL Oleśnica 1:30 40.21 01:56:33.38
6
PAWŁOWSKI Piotr
Huzar Bike Akademy
227 POL Marcinowice 1:30 40.00 01:56:54.38
7
Uczestnik anonimowy
Peleton Aquila Wadowice
49 POL Chocznia 1:30 40.00 01:56:54.94
8
LEDUCHOWSKI Dariusz
DANIELO SPORTSWEAR
248 POL Łódź 1:30 40.00 01:56:55.35
9
LIWIŃSKI Andrzej
PELETON ABAKUS
197 POL Łódź 1:30 40.00 01:56:55.52
10
CZACHURA Zbigniew
Imielin Team
269 POL Mysłowice 1:30 40.00 01:56:55.60
11
CZYŻKOWSKI Tomasz
activejet
225 POL Otwock 1:30 40.00 01:56:55.87
12
BADURA Roman
Rowerowy Bytom-Rowerek
20 POL Bytom 1:30 40.00 01:56:56.14
13
KONIECZNY Robert
28 POL Trzebunia 1:30 40.00 01:56:56.34
14
PAWŁOWSKI Grzegorz
Ewodd Team
45 POL Nowy Sącz 1:30 40.00 01:56:56.39
15
MARKIEWKA Wojciech
Gomola Trans Airco
62 POL Katowice 1:30 40.00 01:56:56.53
16
BORATYN Artur
Diversey Team
24 POL Sosnowiec 1:30 40.00 01:56:56.78
17
KUBISZEWSKI Michał
PELETON ABAKUS
53 POL Łódź 1:30 40.00 01:56:57.15
18
JAROSZ Andrzej
72D Rowmix Java Team
81 POL Czernichów 1:30 40.00 01:56:57.16
19
STRZELCZYK Tomasz
Vivabici
2 POL Będzin 1:30 40.00 01:56:57.39
20
GRZYWA Grzegorz
72D Rowmix Java Team
96 POL Czernichow 1:30 40.00 01:56:57.88
21
KLAMA Rafał
Fabrykarowerów.com
87 POL Częstochowa 1:31 40.00 01:57:02.30
22
KĘPA Krzysztof
Nowotarski Klub Kolarski
101 POL Raba Wyżna 1:31 39.80 01:57:18.03
23
CHOJNACKI Jarosław
Active Jet
184 POL Warszawa 1:31 39.80 01:57:33.50
24
BIELIŃSKI Piotr
187 POL Konstancin 1:31 39.80 01:57:33.87
25
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski Sportosito
68 POL Chorzów 1:32 39.59 01:58:26.53
26
STOLARCZYK Rafał
Kolejarz Częstochowa
48 POL Częstochowa 1:32 39.39 01:59:04.55
27
STOKŁOSA Mirosław
46 POL Nowy Sącz 1:32 39.39 01:59:04.86
28
SADOWSKI Daniel
AXIS Piekary Śląskie
35 POL Piekary Śląskie 1:32 39.39 01:59:04.93
29
ANTOSZ Piotr
14 POL Sosnowiec 1:32 39.20 01:59:06.60
30
ABRAMCZYK Roman
114 POL Płochocin 1:32 39.20 01:59:09.33
31
ADAMKIEWICZ Marcin
SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
26 POL Rybnik 1:33 39.00 01:59:54.48
32
RYKAŁA Konrad
72D ROWMIX JAVA TEAM
271 POL Kraków 1:33 39.00 01:59:56.76
33
BARTOLEWSKI Wojciech
Eco Colo
295 POL Częstochowa 1:33 39.00 01:59:56.82
34
POLOCZEK Leszek
BMC TEAM
76 POL Dobrodzień 1:33 39.00 01:59:58.16
35
RADZKI Tomasz
DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR
262 POL Kleszczów 1:33 39.00 01:59:59.95
36
KAPUŚCIŃSKI Rafał
CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
106 POL Sosnowiec 1:37 37.32 02:05:08.48
37
BLOMA Piotr
KS INWALIDÓW START SZCZECIN
42 POL Częstochowa 1:37 37.14 02:05:58.16
38
ROGATKO Jan
72D Rowmix Java Team
85 POL Kraków 1:39 36.79 02:07:29.43
39
GULBA Krzysztof
Pętel
21 POL Kraków 1:39 36.62 02:07:33.56
40
WAWRZYNKIEWICZ Edward
Velo Gliwice
218 POL Zabrze 1:39 36.62 02:07:33.61
41
SPŁAWSKI Krzysztof
Odkrywcy Taurus Cycling Team
94 POL Licheń Stary 1:39 36.62 02:07:39.26
42
NAWROCKI Adrian
Cardio-Sport Scott MTB Team
91 POL Kędzierzyn-Koźle 1:40 36.28 02:09:17.54
43
DRZEWIECKI Jacek
Czkks Kolejarz Jura Częstochowa
257 POL Częstochowa 1:40 36.28 02:09:17.98
44
KOWALCZYK Mariusz
LKS Błękitni Mexller w Koziegłowach
264 POL Gliwice 1:40 36.11 02:09:18.86
45
KLESYK Arian
83 POLSKA Kraków 1:40 36.11 02:09:19.02
46
ROSA Jerzy
BIKE ATELIER TEAM
164 POL Bukowno 1:40 36.11 02:09:19.51
47
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
44 POL Dabrowa Gornicza 1:40 36.11 02:09:23.67
48
PILCH Jan
72D Rowmix JavaTeam
153 POL Kraków 1:42 35.45 02:11:50.79
49
WYPARŁO Robert
249 POL Będzin 1:42 35.45 02:11:51.03
50
GOŁĘBIEWSKI Kamil
Dmk Invest Team
102 POL Częstochowa 1:42 35.45 02:11:51.22
51
JACHNA Sylwester
11 POL Chełmek 1:42 35.45 02:11:51.96
52
MATULA Krzysztof
black horse team
37 POL Mikołów 1:42 35.45 02:11:56.90
53
KUBICKI Piotr
Kiwi Klub Mtb
47 POL Bytom 1:42 35.29 02:12:29.79
54
BOGACKI Rafał
Cardio-Sport Scott Mtb Team
90 POL Kędzierzyn-Koźle 1:42 35.29 02:12:30.76
55
BISKUP Marcin
Sup Lifting Team Bugla Bike Service
27 POL Rybnik 1:43 35.29 02:12:43.72
56
GULBA Andrzej
Pętel
23 POL Kraków 1:43 35.14 02:13:15.74
57
HERMAN Jarosław
Bike Atelier Team
160 POL Siemianowice Slaskie 1:43 35.14 02:13:16.08
58
KANIOWSKI Marcin
Kolejarz Czestochowa
66 POL Częstochowa 1:43 35.14 02:13:16.22
59
CIEŚLA Krzysztof
123 POL Bytom 1:43 35.14 02:13:16.25
60
CZECH Piotr
Górny Śląsk Silesia Team
201 POL Mikołów 1:43 35.14 02:13:16.43
61
SIWIAK Sebastian
Msx International Nox Group
122 POL Opole 1:43 35.14 02:13:16.57
62
MACHAŁA Marek
Lucky Loser
75 POL Glinica 1:44 34.82 02:14:35.55
63
CZYŻ Łukasz
38 POL Olkusz 1:45 34.51 02:15:32.04
64
PIÓRKOWSKI Tomasz
Trowelmaster Racing Team
64 POL Gliwice 1:45 34.36 02:15:57.94
65
KOTŁOWSKI Arkadiusz
Cardio-Sport Scott MTB TEAM
89 POL Zdzieszowice 1:45 34.36 02:16:01.20
66
SALOSTOWICZ Adam
Bike Atelier Team
6 POL Piekary Slaskie 1:46 33.91 02:17:45.31
67
GNAT Dariusz
Bike Atelier Team
159 POL Dąbrowa Górnicza 1:47 33.77 02:18:20.52
68
BOSOWSKI Tomasz
99 POL Paniówki 1:47 33.77 02:18:23.62
69
KRAMEK Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
290 POL Mikołów 1:47 33.77 02:18:24.46
70
JEKEL Marcin
120 POL Katowice 1:47 33.77 02:18:27.03
71
CISZEWSKI POZIOMKA Jacek
Twarde Faje
29 POL Częstochowa 1:47 33.77 02:18:28.28
72
NOWOK Seweryn
108 POL Chorzów 1:47 33.77 02:18:33.83
73
GIEŁZAK Maciej
Jas-kółka
233 POL Żory 1:50 32.77 02:22:46.88
74
DACA Marek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
33 POL Chrzanów 1:51 32.64 02:23:34.25
75
MIROSŁAWSKI Marek
154 POL Częstochowa 1:51 32.64 02:23:36.73
76
ŚMIETANA Tomasz
POC division Poland
60 POL Kraków 1:51 32.64 02:23:37.05
77
RASZEWSKI Wojciech
92 POL Góra Siewierska 1:51 32.50 02:24:13.40
78
HEJDUK Tomasz
Techniki Lakiernicze
109 POL Tychy 1:52 32.37 02:24:33.27
79
WILANOWSKI Paweł
Triathlon Dąbrowa Górnicza
50 POL Dąbrowa Górnicza 1:56 31.20 02:29:59.59
80
KOSOWSKI Rafał
30 POL Wręczyca Wielka 2:02 29.77 02:37:26.62
81
MALISZCZAK Tomasz
73 POL Jaworzno 2:02 29.77 02:37:26.97
82
KUBUSZOK Marek
Bike Atelier Team
161 POL Świętochłowice - - DNF
83
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
7 POL Dąbrowa Górnicza - - DNF
84
CIASTOŃ Marek
Bike Atelier Team
156 POL Wojkowice - - DNF
85
GAGATEK Tomasz
1 POL Siemianowice Śląskie - - DNF
86
Uczestnik anonimowy
118 POL Sosnowiec - - DNF
87
KOZAK Adam
Kuźnia Triathlonu
299 POL Siemianowice - - DNF
88
Uczestnik anonimowy
Diversey Team
52 POL Kłobuck - - DNF
89
MIESZCZAK Paweł
ROMET FACTORY TEAM
16 POL Dąbrowa Górnicza - - DNF
90
OZIMEK Tomasz
Dobre Koło Cycling Klub
130 POL Dąbrowa Górnicza - - DNF
91
RESZKA Marcin
5 POL Sosnowiec - - DNF
92
KAJCA Grzegorz
12 POL Sosnowiec - - DNF
93
PODOLSKI Krzysztof
Mtb Team Rmf Fm Heg
169 POL Pyskowice - - DNF
94
ŚWITAŁA Karol
55 POL Dąbrowa Gornicza - - DNF
95
AUGUŚCINSKI Roman
Szykam Sponsora
288 POL Toruń - - DNF
96
CZOPEK Robert
127 POL Kędzierzyn Koźle - - DNF
97
GEMBICZ Marcin
Mar-Bike Team
100 POL Częstochowa - - DSQ

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU