Bike Atelier Triathlon Sosnowiec

Sosnowiec, Polska
17.06.2018

Wyniki

Triathlon indywidualnie 26 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
MARCINEK Tomasz
122 POL Racibórz 00:06:03.00 00:00:40.00 00:30:12.00 00:00:22.00 00:16:13.00 2:04 29.21 00:53:29.15
2
WOŹNIAK Jakub
232 POLSKA Kraków 00:07:50.00 00:00:47.00 00:30:17.00 00:00:26.00 00:15:53.00 2:08 28.26 00:55:12.04
3
OLEJNIK Bartosz
229 POLSKA Opoczno 00:07:50.00 00:00:41.00 00:30:21.00 00:00:22.00 00:17:54.00 2:12 27.37 00:57:08.48
4
OWCZAREK Krzysztof
133 POL Częstochowa 00:06:59.00 00:00:37.00 00:31:20.00 00:00:30.00 00:18:41.00 2:15 26.80 00:58:07.23
5
SUFRANOWICZ Tomasz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
177 POL Dąbrowa Górnicza 00:06:19.00 00:00:42.00 00:31:58.00 00:00:29.00 00:18:58.00 2:15 26.80 00:58:26.87
6
GRYGLIK Tomasz
246 POL Rudziczka 00:07:40.00 00:00:47.00 00:30:27.00 00:00:30.00 00:19:07.00 2:16 26.53 00:58:31.44
7
LISIEŃSKI Michał
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
118 POL Siemianowice Śląskie 00:06:22.00 00:01:00.00 00:31:34.00 00:00:31.00 00:19:16.00 2:16 26.53 00:58:42.27
8
ROGACZ Grzegorz
KS AZS AWF Katowice
153 POL Racibórz 00:06:20.00 00:00:28.00 00:32:10.00 00:00:22.00 00:19:24.00 2:16 26.53 00:58:43.96
9
SKORUPA Paweł
Skorupa Triathlon
163 POL Tychy 00:08:01.00 00:01:16.00 00:31:29.00 00:00:30.00 00:18:26.00 2:18 26.26 00:59:41.52
10
RYCYK Maciej
Silesiaman Triathlon Team
157 POL Katowice 00:08:02.00 00:01:16.00 00:32:04.00 00:00:36.00 00:17:56.00 2:19 26.00 00:59:53.68
11
BRAULIŃSKI Michał
234 POLSKA Bielsko-Biała 00:08:14.00 00:01:56.00 00:31:11.00 00:00:37.00 00:18:41.00 2:20 25.74 01:00:39.25
12
DUDEK Bartosz
STATSCORE TEAM
32 POL Katowice 00:07:15.00 00:01:10.00 00:30:29.00 00:00:36.00 00:21:24.00 2:21 25.49 01:00:54.90
13
KUCIŃSKI Benjamin
Benq-Cojabiegne / Newbalance.pl
106 POL Katowice 00:07:29.00 00:01:43.00 00:33:52.00 00:00:38.00 00:17:52.00 2:23 25.24 01:01:33.97
14
RYPEL Natalia
Tri division triathlon team
159 POL Katowice 00:06:58.00 00:00:50.00 00:33:36.00 00:00:33.00 00:20:33.00 2:25 25.00 01:02:30.13
15
MICHALEWICZ Marcin
www.ITmasters.com.pl
126 POL Mysłowice 00:07:09.00 00:01:05.00 00:33:45.00 00:00:28.00 00:20:30.00 2:26 24.76 01:02:56.95
16
KUŚKA Adam
AZS AWF KATOWICE/DECATHLON TEAM
111 POL Rybnik 00:08:39.00 00:00:40.00 00:33:22.00 00:00:29.00 00:20:02.00 2:26 24.76 01:03:11.29
17
SURWIŁO Sandro
180 Tychy 00:07:20.00 00:01:13.00 00:32:43.00 00:00:40.00 00:21:44.00 2:27 24.53 01:03:40.08
18
GIBALSKI Kajetan
AZS-AWF KATOWICE
47 POL Rościsławice 00:07:00.00 00:00:40.00 00:35:04.00 00:00:32.00 00:20:26.00 2:28 24.53 01:03:42.85
19
DYKSZAK Filip
Irondragon Triathlon Team
34 POL Kraków 00:08:29.00 00:01:09.00 00:33:28.00 00:00:33.00 00:20:11.00 2:28 24.53 01:03:49.37
20
CHYLIŃSKI Adam
Anal Cunt 1-Os. Team
21 POL Siemianowice Śląskie 00:07:16.00 00:00:40.00 00:34:52.00 00:00:35.00 00:20:32.00 2:28 24.30 01:03:54.92
21
KLICH Mateusz
231 POLSKA Olkusz 00:09:55.00 00:01:23.00 00:34:02.00 00:00:21.00 00:18:20.00 2:28 24.30 01:04:01.49
22
MIKOLAJSKI Damian
Team Damiko/triathlon X-Team
127 POL Dąbrowa Gornicza 00:08:48.00 00:01:21.00 00:33:10.00 00:00:45.00 00:21:07.00 2:31 23.85 01:05:09.83
23
BURA Dominika
MKS Juvenia Wrocław
84 POL Wrocław 00:06:34.00 00:01:31.00 00:35:51.00 00:00:28.00 00:20:49.00 2:31 23.85 01:05:11.95
24
CZERNIK Artur
Chop Ze Żelaza Tri Team
29 POL Bieruń 00:08:21.00 00:00:54.00 00:33:30.00 00:00:44.00 00:21:58.00 2:32 23.85 01:05:27.40
25
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
60 POL Siemianowce Śląskie 00:08:29.00 00:01:03.00 00:34:21.00 00:00:42.00 00:20:54.00 2:32 23.85 01:05:28.84
26
PIETRASIAK Daniel
Proforma Pietrasiak
138 POL Sosnowiec 00:08:57.00 00:01:14.00 00:35:06.00 00:00:37.00 00:19:46.00 2:32 23.85 01:05:39.89
27
GADAJ Grzegorz
Radlinioki w biegu/Śląsk kolarsko
44 POL Radlin 00:07:44.00 00:01:40.00 00:33:20.00 00:00:52.00 00:22:28.00 2:33 23.64 01:06:03.71
28
MARZEC Łukasz
Triathlon X-Team
124 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:34.00 00:01:18.00 00:35:34.00 00:00:41.00 00:19:58.00 2:33 23.64 01:06:07.06
29
RZEPECKI Dariusz
Triathlon X-Team/ city-fitness Zagórze
160 POL Sosnowiec 00:08:09.00 00:01:22.00 00:34:36.00 00:00:49.00 00:21:42.00 2:34 23.42 01:06:38.62
30
KOBIELA Maciej
Magazyn Triathlon
88 POL Kraków 00:09:51.00 00:01:17.00 00:32:50.00 00:00:48.00 00:22:04.00 2:35 23.42 01:06:49.73
31
GORCZYCA Jakub
54 POL Rybnik 00:08:08.00 00:01:05.00 00:34:45.00 00:00:44.00 00:22:18.00 2:35 23.21 01:07:00.33
32
KRAWENDA Robert
102 POL Płaza 00:09:55.00 00:02:09.00 00:34:06.00 00:00:37.00 00:20:21.00 2:35 23.21 01:07:08.02
33
SZMAJDUCH Mariusz
185 POL Mysłowice 00:09:29.00 00:01:19.00 00:36:21.00 00:00:51.00 00:19:28.00 2:36 23.21 01:07:28.62
34
BOREK Paweł
-
10 POL Kraków 00:08:04.00 00:00:40.00 00:36:35.00 00:00:35.00 00:21:48.00 2:37 23.01 01:07:41.30
35
GONSKA Szymon
AZS AWF KATOWICE
53 POL Studzionka 00:07:02.00 00:00:35.00 00:36:02.00 00:00:34.00 00:23:45.00 2:37 23.01 01:07:56.92
36
PODOWSKI Jan
AkuLoft Spla Tychy
144 POL Tychy 00:08:47.00 00:01:33.00 00:35:07.00 00:00:45.00 00:22:02.00 2:38 22.81 01:08:13.52
37
ZMYSŁOWSKI Daniel
208 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:55.00 00:01:21.00 00:33:59.00 00:01:14.00 00:21:47.00 2:38 22.81 01:08:16.54
38
BAŁC Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
2 POL Trzebinia 00:08:01.00 00:01:15.00 00:36:59.00 00:00:53.00 00:21:25.00 2:39 22.81 01:08:32.01
39
WARZECHA Oliwia
KS AZS AWF Katowice
200 POL Katowice 00:08:05.00 00:00:42.00 00:36:26.00 00:00:33.00 00:23:05.00 2:39 22.61 01:08:50.23
40
CZADO Artur
Bolero Team
27 POL Sosnowiec 00:09:43.00 00:00:55.00 00:37:29.00 00:00:36.00 00:20:25.00 2:40 22.61 01:09:07.86
41
CABAJ Tomasz
14 POL Kraków 00:09:05.00 00:01:33.00 00:34:36.00 00:00:36.00 00:23:22.00 2:40 22.61 01:09:11.42
42
CIASTO Sebastian
22 POL Przezchlebie 00:07:55.00 00:01:16.00 00:34:15.00 00:01:26.00 00:24:24.00 2:40 22.61 01:09:15.94
43
KOSIŃSKI Dominik
Saint-Gobain Squad
98 POL Będzin 00:11:52.00 00:02:07.00 00:35:02.00 00:00:44.00 00:19:31.00 2:40 22.61 01:09:16.25
44
NOWAK Tomasz
67 POLSKA Dąbrowa Górnicza 00:12:53.00 00:02:03.00 00:34:30.00 00:01:25.00 00:18:25.00 2:40 22.61 01:09:17.72
45
PTASZNIK Przemysław
Wm Triself
149 POL Wieliczka 00:08:39.00 00:01:29.00 00:35:24.00 00:01:10.00 00:22:52.00 2:41 22.41 01:09:34.57
46
SZNYDER Wojciech
186 POL Gliwice 00:09:10.00 00:01:41.00 00:36:15.00 00:00:46.00 00:21:57.00 2:42 22.41 01:09:47.64
47
KAPUŚCIŃSKI Michał
Bike Atelier Team
225 Asosnowiec 00:11:48.00 00:01:53.00 00:31:57.00 00:00:56.00 00:23:45.00 2:43 22.22 01:10:18.86
48
STEFAŃSKI Michał
175 POL Kraków 00:08:25.00 00:01:20.00 00:37:24.00 00:00:36.00 00:22:35.00 2:43 22.22 01:10:20.29
49
CIS Adam
Aś Sosnowiec
23 POL Sosnowiec 00:09:27.00 00:01:47.00 00:37:03.00 00:00:54.00 00:21:12.00 2:43 22.22 01:10:22.86
50
FIREK Sandra
Firek Team & Trek Bielsko-Biała
233 POL Bielsko-Biała 00:10:54.00 00:02:19.00 00:35:08.00 00:01:09.00 00:20:56.00 2:43 22.22 01:10:25.05
51
ŻABA Igor
Bike Atelier Team
240 POL Będzin 00:12:35.00 00:02:12.00 00:32:57.00 00:00:43.00 00:22:05.00 2:43 22.03 01:10:31.97
52
TOPA Sławomir
191 POL Libiąż 00:09:35.00 00:01:31.00 00:36:02.00 00:00:51.00 00:22:40.00 2:44 22.03 01:10:38.87
53
FIDELUS Leszek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
42 POL Chrzanow 00:10:29.00 00:01:47.00 00:36:12.00 00:01:07.00 00:21:10.00 2:44 22.03 01:10:45.12
54
TERECH Tomasz
Toursport Running Team
190 POL Radzionków 00:08:36.00 00:02:21.00 00:38:09.00 00:00:59.00 00:20:45.00 2:44 22.03 01:10:50.51
55
KOZAK Adam
Kuźnia Triathlonu
101 POL Siemianowice 00:08:28.00 00:01:11.00 00:37:31.00 00:00:50.00 00:23:01.00 2:44 22.03 01:11:01.69
56
BARTOSIK Tomasz
3 POL Sosnowiec 00:08:15.00 00:01:46.00 00:35:20.00 00:01:38.00 00:24:13.00 2:45 21.85 01:11:10.35
57
KRUPOWIES Wojciech
Hel Triathlon Center
239 POL Katowice 00:09:18.00 00:02:06.00 00:37:37.00 00:01:14.00 00:21:04.00 2:45 21.85 01:11:19.17
58
UCHNAST Sebastian
Kuźnia Triathlonu
194 POL Siemianowice Slaskie 00:10:47.00 00:01:37.00 00:34:49.00 00:00:56.00 00:23:25.00 2:46 21.85 01:11:33.10
59
JAWOR Marcin
emjot tri team
78 POL Mysłowice 00:09:12.00 00:01:00.00 00:36:07.00 00:00:52.00 00:24:25.00 2:46 21.85 01:11:35.81
60
DYNGOSZ Paweł
YMCA KRAKOW
35 POL Krakow 00:08:30.00 00:01:15.00 00:35:08.00 00:00:39.00 00:26:09.00 2:46 21.85 01:11:41.47
61
MANIARA Paweł
121 POL Sosnowiec 00:11:32.00 00:02:20.00 00:38:05.00 00:00:48.00 00:19:04.00 2:46 21.67 01:11:48.95
62
PIECZARA Krzysztof
Tri Jaworzno
137 POL Jaworzno 00:09:33.00 00:01:26.00 00:36:13.00 00:01:08.00 00:23:40.00 2:47 21.67 01:11:59.66
63
PIETRYKA Sylwester
139 00:09:48.00 00:01:57.00 00:36:42.00 00:00:49.00 00:22:54.00 2:47 21.67 01:12:09.58
64
KONARSKI Rafał
91 POL Rogoźnik 00:09:21.00 00:02:05.00 00:37:46.00 00:01:22.00 00:21:39.00 2:47 21.67 01:12:12.73
65
GÓRNY Wojciech
56 POL Grojec 00:10:28.00 00:01:49.00 00:36:21.00 00:00:56.00 00:23:07.00 2:48 21.49 01:12:40.62
66
JARECKI Paweł
71 POL Częstochowa 00:09:13.00 00:02:16.00 00:37:35.00 00:00:58.00 00:22:48.00 2:49 21.49 01:12:49.83
67
CHWAJA Michał
Kuźnia Triathlonu
19 POL Chrzanów 00:12:09.00 00:00:50.00 00:35:38.00 00:00:43.00 00:23:42.00 2:49 21.31 01:13:02.10
68
FAJFEREK Piotr
Feba
40 POL Bielsko-Biała 00:08:19.00 00:03:03.00 00:39:12.00 00:00:35.00 00:22:02.00 2:49 21.31 01:13:12.38
69
KUROWSKI Rafał
Banda z Placu
222 POL Będzin 00:08:11.00 00:02:44.00 00:38:19.00 00:00:59.00 00:23:04.00 2:50 21.31 01:13:16.90
70
DESZYŃSKI Damian
31 POL Gliwice 00:11:18.00 00:01:40.00 00:38:32.00 00:00:49.00 00:21:01.00 2:50 21.31 01:13:20.95
71
LITWIŃSKI Wojciech
Kuźnia Triathlonu
119 POL Piekary Śląskie 00:09:58.00 00:01:26.00 00:37:15.00 00:00:56.00 00:24:06.00 2:51 21.14 01:13:40.31
72
KORCZYK Rafal
94 POL Jawiszowice 00:11:24.00 00:01:43.00 00:35:10.00 00:01:52.00 00:23:40.00 2:51 21.14 01:13:50.10
73
FILIPOWICZ Ziemowit
43 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:23.00 00:02:39.00 00:36:32.00 00:01:20.00 00:24:10.00 2:51 21.14 01:14:03.88
74
BERSKI Szymon
5 00:08:05.00 00:01:44.00 00:40:31.00 00:00:24.00 00:23:30.00 2:52 20.97 01:14:15.51
75
GOŁASZEWSKA Karolina
51 POL Tychy 00:09:36.00 00:01:46.00 00:37:47.00 00:00:50.00 00:24:17.00 2:52 20.97 01:14:15.86
76
STAFARCZYK Dawid
174 POL Rybnik 00:11:11.00 00:01:34.00 00:38:00.00 00:01:00.00 00:22:38.00 2:52 20.97 01:14:22.92
77
KAJTOCH Roman
Wulkan Bieruń
81 POL Bieruń 00:11:24.00 00:02:02.00 00:37:58.00 00:00:35.00 00:22:29.00 2:52 20.97 01:14:27.60
78
JARMOŁOWICZ Artur
Jarmołowicz Team
72 POL Kielce 00:10:38.00 00:01:36.00 00:36:09.00 00:00:59.00 00:25:24.00 2:53 20.80 01:14:45.41
79
ROGALA Justyna
Triathlon Dąbrowa Górnicza
154 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:03.00 00:00:39.00 00:40:28.00 00:01:03.00 00:24:35.00 2:53 20.80 01:14:46.69
80
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
114 POL Częstochowa 00:12:59.00 00:00:48.00 00:35:48.00 00:00:55.00 00:24:24.00 2:53 20.80 01:14:53.33
81
SOMINKA Marta
169 POL Siemianowice Śląskie 00:09:51.00 00:01:30.00 00:37:47.00 00:00:41.00 00:25:05.00 2:53 20.80 01:14:53.92
82
DYR Krzysztof
TimtirimtimTeam
36 POL Bytom 00:09:37.00 00:01:24.00 00:38:12.00 00:01:20.00 00:24:29.00 2:54 20.80 01:15:02.56
83
PĘCZKOWSKI Przemysław
Donat
136 POL Sosnowiec 00:09:22.00 00:02:25.00 00:36:54.00 00:01:02.00 00:25:25.00 2:54 20.80 01:15:08.17
84
PUSTOŁ Maciej
235 POLSKA Sosnowiec 00:09:46.00 00:03:08.00 00:36:18.00 00:01:12.00 00:25:05.00 2:55 20.63 01:15:27.88
85
STACIWA Michał
Truchtacz Mysłowice
173 POL Katowice 00:13:30.00 00:00:50.00 00:38:09.00 00:01:10.00 00:21:49.00 2:55 20.63 01:15:28.55
86
JARAWKA Natalia
70 POL Katowice 00:11:16.00 00:01:45.00 00:39:59.00 00:00:37.00 00:21:55.00 2:55 20.63 01:15:31.77
87
SYROWIECKA Joanna
181 POL Kraków 00:08:26.00 00:01:02.00 00:39:11.00 00:00:50.00 00:26:06.00 2:55 20.63 01:15:35.49
88
FAJFEREK Michał
39 POL Bielsko-Biala 00:08:26.00 00:02:50.00 00:35:44.00 00:01:05.00 00:27:33.00 2:55 20.63 01:15:37.87
89
GAŁĄZKA Ania
46 POL Złoty Potok 00:10:43.00 00:00:49.00 00:37:30.00 00:00:30.00 00:26:11.00 2:55 20.63 01:15:42.32
90
WODYŃSKI Wojciech
Kuźnia Triathlonu
204 POL Katowice 00:09:11.00 00:01:20.00 00:37:21.00 00:00:45.00 00:27:11.00 2:55 20.63 01:15:47.04
91
PANEK Paweł
134 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:10.00 00:02:51.00 00:37:14.00 00:01:06.00 00:25:26.00 2:55 20.63 01:15:48.66
92
POKRYSZKA Bartosz
145 POL Sosnowiec 00:08:17.00 00:01:47.00 00:38:04.00 00:01:27.00 00:26:19.00 2:56 20.47 01:15:54.86
93
SZPILOWSKA Paulina
Ks Olkusz
187 POL Pyskowice 00:10:50.00 00:01:53.00 00:39:08.00 00:00:53.00 00:23:21.00 2:56 20.47 01:16:05.42
94
GAJEK Kinga
Triathlon Dąbrowa Górnicza
45 POL Dąbrowa Górnicza 00:08:11.00 00:00:47.00 00:39:11.00 00:01:05.00 00:26:56.00 2:56 20.47 01:16:10.27
95
WACŁAW Andrzej
196 POL Sosnowiec 00:11:15.00 00:02:26.00 00:35:56.00 00:01:32.00 00:25:02.00 2:56 20.47 01:16:10.27
96
PROBIERZ Paweł
147 POL Dąbrowa Górnicza 00:11:40.00 00:03:24.00 00:37:34.00 00:01:25.00 00:22:10.00 2:56 20.47 01:16:12.75
97
CHRABĄSZCZ Mateusz
Biegnę, żeby Bartek mógł Biegać
18 POL Kielce 00:08:45.00 00:01:44.00 00:38:49.00 00:00:50.00 00:26:09.00 2:57 20.47 01:16:17.00
98
IMOSA Jakub
Kotrak Team
65 POL Katowice 00:10:11.00 00:01:44.00 00:37:25.00 00:01:38.00 00:25:32.00 2:57 20.47 01:16:29.84
99
MUCHA Michał
228 POL Sosnowiec 00:10:27.00 00:01:43.00 00:36:26.00 00:01:20.00 00:26:36.00 2:57 20.31 01:16:31.32
100
KUBASIEWICZ Bartosz
104 POL Sosnowiec 00:12:31.00 00:03:05.00 00:33:31.00 00:02:11.00 00:25:15.00 2:57 20.31 01:16:33.72
101
KOŚCIÓŁKIEWICZ Piotr
97 POL Katowice 00:09:46.00 00:02:22.00 00:41:00.00 00:01:22.00 00:22:10.00 2:57 20.31 01:16:40.15
102
GONDEK Mirosław
TimtirimtimTeam
52 POL Bytom 00:11:00.00 00:01:31.00 00:37:16.00 00:01:06.00 00:25:52.00 2:58 20.31 01:16:44.72
103
SURMACZ Tomasz
179 POL Dobczyce 00:09:51.00 00:01:54.00 00:35:23.00 00:01:23.00 00:28:23.00 2:58 20.31 01:16:54.54
104
TEKIELI Tomek
Klub Byłych Dżentelmenów
189 POL Sosnowiec 00:11:08.00 00:03:04.00 00:39:57.00 00:00:59.00 00:21:55.00 2:58 20.31 01:17:03.27
105
PÓŁTORAK Marcin
Jurapl
146 POL Zawiercie 00:10:55.00 00:01:46.00 00:38:17.00 00:00:58.00 00:25:08.00 2:58 20.31 01:17:03.46
106
UŁAMEK Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
195 POL Częstochowa 00:10:48.00 00:02:22.00 00:35:50.00 00:00:43.00 00:27:26.00 2:59 20.16 01:17:08.98
107
ĆWIK Paweł
26 POL Tychy 00:11:15.00 00:01:00.00 00:37:04.00 00:01:27.00 00:26:30.00 2:59 20.16 01:17:16.19
108
CAŁKA Paweł
Pank Team
15 POL Siewierz 00:12:46.00 00:03:08.00 00:35:27.00 00:01:00.00 00:24:57.00 2:59 20.16 01:17:17.55
109
BUJOK Piotr
12 POL Sosnowiec 00:11:19.00 00:02:19.00 00:39:53.00 00:02:04.00 00:21:49.00 2:59 20.16 01:17:23.81
110
PIJANOWSKI Leszek
140 POL Katowice 00:11:45.00 00:01:38.00 00:36:31.00 00:01:33.00 00:26:08.00 2:60 20.16 01:17:35.01
111
HRABIA Dariusz
Wku W Katowicach
63 POL Katowice 00:12:15.00 00:02:04.00 00:37:18.00 00:01:01.00 00:25:11.00 2:60 20.00 01:17:48.40
112
SOTER Bartłomiej
Kotrak Team
171 POL Czeladź 00:12:19.00 00:02:33.00 00:38:19.00 00:01:13.00 00:23:40.00 3:01 20.00 01:18:05.00
113
LUPA Michał
120 POL Sosnowiec 00:10:01.00 00:03:19.00 00:41:08.00 00:02:01.00 00:21:38.00 3:01 20.00 01:18:06.48
114
BINKIEWICZ Michał
7 POL Czeladź 00:09:58.00 00:03:03.00 00:40:26.00 00:01:18.00 00:23:22.00 3:01 20.00 01:18:07.62
115
KASZUBA Robert
Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe
85 POL Tumlin-Dąbrówka 00:11:45.00 00:01:54.00 00:40:32.00 00:01:06.00 00:22:53.00 3:01 20.00 01:18:10.50
116
LIS Mariusz
Magneti Marelli Poland
117 POL Sosnowiec 00:10:20.00 00:02:02.00 00:40:04.00 00:00:37.00 00:25:11.00 3:01 20.00 01:18:14.61
117
JANICKA-JAWOR Joanna
emjot tri team
69 POL Mysłowice 00:11:02.00 00:01:47.00 00:40:19.00 00:00:46.00 00:24:22.00 3:01 20.00 01:18:15.53
118
KIŚLEWSKI Wojciech
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
87 POL Libiąż 00:12:05.00 00:01:59.00 00:39:18.00 00:01:06.00 00:23:50.00 3:01 19.85 01:18:18.58
119
GOLKOWSKI Radoslaw
49 POL Zawiercie 00:12:26.00 00:02:18.00 00:39:00.00 00:01:10.00 00:23:33.00 3:02 19.85 01:18:26.53
120
CHORYŁEK Leszek
17 POL Częstochowa 00:10:08.00 00:01:49.00 00:37:48.00 00:01:16.00 00:27:38.00 3:02 19.85 01:18:39.43
121
LEWANDOWSKI Grzegorz
244 POLSKA Zabrze 00:12:29.00 00:02:10.00 00:38:20.00 00:00:39.00 00:25:31.00 3:03 19.70 01:19:09.86
122
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
58 POL Chrzanów 00:10:56.00 00:01:43.00 00:35:53.00 00:01:19.00 00:29:22.00 3:03 19.70 01:19:13.55
123
SKROBISZ Paweł
164 POL Warszawa 00:11:37.00 00:02:54.00 00:41:15.00 00:01:44.00 00:21:44.00 3:03 19.70 01:19:14.66
124
REPLIŃSKA Magdalena
Ocynkownia Slask Schc Team Chrzanow
151 POL Trzebinia 00:11:33.00 00:02:05.00 00:39:52.00 00:00:55.00 00:24:53.00 3:04 19.70 01:19:19.23
125
DYNGOSZ Krzysztof
230 POLSKA Kraków 00:11:09.00 00:01:41.00 00:35:49.00 00:01:21.00 00:29:32.00 3:04 19.55 01:19:32.38
126
TWARDOWSKI Maciek
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
193 POL Kraków 00:10:00.00 00:02:55.00 00:39:00.00 00:01:54.00 00:25:47.00 3:04 19.55 01:19:36.56
127
BOMBA Robert
Banda Z Placu
9 POL Będzin 00:10:13.00 00:03:51.00 00:39:27.00 00:00:56.00 00:25:32.00 3:05 19.55 01:19:59.68
128
JARNOT Oskar
73 POL Zator 00:10:41.00 00:02:25.00 00:43:23.00 00:00:33.00 00:23:20.00 3:06 19.40 01:20:21.77
129
SZTAJER Bartek
Lubię Burpeesy
188 POL Będzin 00:11:57.00 00:02:11.00 00:43:29.00 00:00:47.00 00:22:33.00 3:07 19.26 01:20:57.18
130
RICHTER Franciszek
Zapierdalacze
152 POL Rogoźnik 00:12:01.00 00:03:21.00 00:40:29.00 00:01:51.00 00:23:20.00 3:07 19.26 01:21:01.46
131
ROMANIUKHA Yevhen
Abm S.A. wyposażenie sklepów
155 POL Kraków 00:11:14.00 00:02:51.00 00:44:23.00 00:00:31.00 00:22:08.00 3:08 19.26 01:21:06.73
132
CZERNIEWSKI Grzegorz
City Cross Sosnowiec/ Wake Zone Stawiki
28 POL Sosnowiec 00:11:24.00 00:03:12.00 00:39:02.00 00:01:33.00 00:26:03.00 3:08 19.26 01:21:14.17
133
CISOWSKI Michał
243 POLSKA Bytom 00:11:23.00 00:02:00.00 00:40:05.00 00:00:55.00 00:26:53.00 3:08 19.26 01:21:16.79
134
SOPYŁA Karolina
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
170 POL Racibórz 00:09:18.00 00:01:40.00 00:42:11.00 00:00:31.00 00:27:45.00 3:08 19.12 01:21:25.24
135
MOTYKA Robert
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
129 POL Kraków 00:12:08.00 00:02:26.00 00:38:58.00 00:00:59.00 00:26:57.00 3:09 19.12 01:21:28.36
136
KACZOR Rafał
Pko Bank Polski
80 POL Sosnowiec 00:13:33.00 00:02:55.00 00:42:54.00 00:01:19.00 00:21:02.00 3:09 19.12 01:21:43.30
137
SROKOSZ Weronika
172 POL Sosnowiec 00:13:24.00 00:01:20.00 00:40:23.00 00:01:13.00 00:25:55.00 3:10 18.98 01:22:15.75
138
HRYNKIEWICZ Przemysław
64 POL Sosnowiec 00:12:50.00 00:03:12.00 00:41:04.00 00:01:14.00 00:23:58.00 3:10 18.98 01:22:17.44
139
KIEŚ Damian
AMATOR
86 POL Rzeszów 00:12:06.00 00:02:03.00 00:39:07.00 00:01:44.00 00:27:39.00 3:11 18.84 01:22:39.53
140
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
Niezrzeszony
182 POL Będzin 00:11:26.00 00:03:09.00 00:43:09.00 00:00:42.00 00:24:28.00 3:12 18.84 01:22:53.51
141
REJDYCH Marcel
250 POLSKA Oświęcim 00:08:10.00 00:02:04.00 00:46:35.00 00:00:41.00 00:25:27.00 3:12 18.84 01:22:55.65
142
JĘDROCHA Karolina
79 POL Klucze 00:11:58.00 00:00:50.00 00:43:44.00 00:01:52.00 00:24:33.00 3:12 18.84 01:22:56.50
143
KRÓL Kamil
Socios Silesia
245 POL Mysłowice 00:11:03.00 00:02:45.00 00:44:18.00 00:01:09.00 00:23:43.00 3:12 18.84 01:22:58.54
144
JANECKI Adam
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
68 POL Kraków 00:11:27.00 00:03:30.00 00:38:22.00 00:01:30.00 00:28:13.00 3:12 18.84 01:23:01.84
145
MATYSIUK Jakub
82 POLSKA Kraków 00:11:39.00 00:02:18.00 00:45:05.00 00:00:41.00 00:23:19.00 3:12 18.84 01:23:02.72
146
ŻERO Sebastian
Ghostbikers
207 POL Będzin 00:14:42.00 00:01:58.00 00:39:03.00 00:00:56.00 00:26:27.00 3:12 18.84 01:23:05.41
147
ZACZKOWSKI Jacek
242 POLSKA Gliwice 00:11:54.00 00:02:03.00 00:39:22.00 00:02:02.00 00:28:02.00 3:13 18.71 01:23:21.88
148
KOŚCIELNY Artur
Triathlon Ymca Kraków
96 POL Radziszów 00:10:26.00 00:02:16.00 00:40:54.00 00:01:28.00 00:28:24.00 3:13 18.71 01:23:27.60
149
RYNIAK Tomasz
158 POL Gliwice 00:12:10.00 00:02:13.00 00:44:50.00 00:00:51.00 00:23:25.00 3:13 18.71 01:23:28.60
150
GÓRKA Grzegorz
Drużyna City Fitness Zagórze
55 POL Olkusz 00:11:37.00 00:02:56.00 00:38:53.00 00:01:18.00 00:28:48.00 3:13 18.71 01:23:31.40
151
JASIŃSKA Patrycja
76 POL Tychy 00:10:03.00 00:02:55.00 00:45:35.00 00:00:39.00 00:24:21.00 3:13 18.71 01:23:32.51
152
ADASZEWSKA Wiktoria
224 00:11:09.00 00:01:38.00 00:44:31.00 00:00:55.00 00:25:20.00 3:13 18.71 01:23:32.83
153
SZEWCZYK Jacek
Sosnowiec
184 POL Sosnowiec 00:11:18.00 00:02:59.00 00:40:46.00 00:01:10.00 00:27:25.00 3:13 18.71 01:23:37.95
154
LESZKIEWICZ Krzysztof
Elzab Active Team
116 POL Knurów 00:12:25.00 00:01:00.00 00:43:10.00 00:01:23.00 00:25:40.00 3:14 18.71 01:23:39.58
155
KOSOBUDZKI Sebastian
City Fitness Zagórze
99 POL Sosnowiec 00:11:22.00 00:03:02.00 00:41:30.00 00:01:05.00 00:26:42.00 3:14 18.71 01:23:41.66
156
KALUŻNY Justyna
City Fitness Sosnowiec
83 POL Sosnowiec 00:12:55.00 00:02:22.00 00:38:07.00 00:01:21.00 00:29:01.00 3:14 18.57 01:23:45.83
157
KUBICA Paweł
Los Emeritos
105 POL Katowice 00:11:01.00 00:02:44.00 00:38:11.00 00:01:55.00 00:29:59.00 3:14 18.57 01:23:50.47
158
BEDNARCZYK Paweł
4 POL Sosnowiec 00:11:33.00 00:03:18.00 00:40:19.00 00:01:56.00 00:27:00.00 3:15 18.57 01:24:05.42
159
PAVLOU Barbara
City-Fitness Zagórze
135 POL Sosnowiec 00:09:22.00 00:02:20.00 00:44:30.00 00:00:34.00 00:27:41.00 3:15 18.44 01:24:26.80
160
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
199 POL Łąka 00:11:16.00 00:01:58.00 00:43:55.00 00:00:51.00 00:27:08.00 3:17 18.31 01:25:08.81
161
WACŁAW Maria
197 POL Sosnowiec 00:11:21.00 00:01:39.00 00:41:27.00 00:01:06.00 00:29:43.00 3:17 18.31 01:25:16.74
162
ROZWADOWSKI Rafał
Pozytywnie Zakręceni
156 POL Będzin 00:12:07.00 00:02:19.00 00:44:35.00 00:00:43.00 00:26:05.00 3:19 18.18 01:25:48.83
163
KONOBRODZKI Łukasz
City Fitness Zagórze
93 POL Sosnowiec 00:11:09.00 00:02:16.00 00:46:11.00 00:00:36.00 00:25:51.00 3:19 18.18 01:26:03.19
164
BUJOK Tomasz
13 POL Sosnowiec 00:10:31.00 00:02:42.00 00:46:44.00 00:00:49.00 00:25:31.00 3:20 18.06 01:26:18.48
165
MOŻDŻEŃ Łukasz
130 POL Sosnowiec 00:11:41.00 00:03:20.00 00:38:35.00 00:01:32.00 00:31:30.00 3:20 18.06 01:26:37.32
166
PISAREK Stanislaw Wojciech
142 POL Czeladź 00:11:02.00 00:03:53.00 00:35:29.00 00:01:02.00 00:35:44.00 3:22 17.93 01:27:09.81
167
REDMAN Grzegorz
City Fitness Zagórze
150 POL Sławków 00:11:30.00 00:03:40.00 00:40:26.00 00:01:49.00 00:30:16.00 3:23 17.81 01:27:40.68
168
BOJARCZUK Waldemar
Time4Running
8 POL Tomaszów Mazowiecki 00:11:57.00 00:02:30.00 00:39:10.00 00:01:32.00 00:32:48.00 3:23 17.69 01:27:56.18
169
MOCNY Michał
20 POLSKA Kraków 00:11:57.00 00:04:00.00 00:47:36.00 00:00:54.00 00:23:33.00 3:24 17.69 01:27:59.44
170
JAKÓBSKI Kamil
Po Co Ja To Robię?
66 POL Sosnowiec 00:11:39.00 00:02:32.00 00:45:09.00 00:00:59.00 00:28:04.00 3:24 17.69 01:28:22.70
171
KOWALSKI Hubert
100 POL Koźmice Małe 00:11:08.00 00:03:07.00 00:44:38.00 00:02:07.00 00:27:32.00 3:25 17.57 01:28:30.70
172
SUDIA Krzysztof
227 P Oświęcim 00:12:05.00 00:03:00.00 00:45:11.00 00:00:36.00 00:28:59.00 3:28 17.33 01:29:50.85
173
DYBEK Mateusz
Masters Wisła Kraków
33 POL Kraków 00:07:05.00 00:00:58.00 00:59:34.00 00:01:13.00 00:21:35.00 3:29 17.22 01:30:24.38
174
WĘGRZYN Piotr
City- fitness Zagórze
202 POL Czeladź 00:13:47.00 00:03:25.00 00:44:32.00 00:00:33.00 00:28:16.00 3:29 17.22 01:30:33.00
175
PUŁKA Andrzej
249 POLSKA Rudnik 00:09:47.00 00:02:13.00 00:45:21.00 00:00:47.00 00:32:37.00 3:30 17.22 01:30:44.89
176
FAJFEREK Janusz
Feba
38 POL Wilamowice 00:12:20.00 00:03:31.00 00:40:51.00 00:02:56.00 00:31:16.00 3:30 17.11 01:30:54.08
177
JASIŃSKI Mateusz
77 POL Giżycko 00:16:32.00 00:01:26.00 00:43:20.00 00:00:37.00 00:29:13.00 3:31 17.11 01:31:08.56
178
STOLARSKA Marta
176 POL Szczecin 00:12:12.00 00:02:11.00 00:43:59.00 00:00:56.00 00:31:51.00 3:31 17.11 01:31:08.67
179
SZCZESNA-RZEPECKA Klaudia
City-fitness Zagórze FitTeam
183 POL Sosnowiec 00:14:07.00 00:01:53.00 00:46:51.00 00:01:30.00 00:26:48.00 3:31 17.11 01:31:10.15
180
KRĘŻEL Maciej
103 Dfąbrowa Górnicza 00:11:12.00 00:04:31.00 00:45:15.00 00:01:49.00 00:29:04.00 3:32 16.99 01:31:51.86
181
GRZYB Michał
Pychotka
61 POL Sosnowiec 00:21:49.00 00:01:44.00 00:41:24.00 00:01:20.00 00:25:36.00 3:33 16.99 01:31:53.46
182
KURTYKA Agnieszka
110 POL Dąbrowa Górnicza 00:11:36.00 00:01:30.00 00:44:09.00 00:00:58.00 00:33:41.00 3:33 16.99 01:31:54.08
183
HAŁADUS Dominik
Życie Częstochowy Team/zaraziłem Się Bieganiem
62 POL Częstochowa 00:15:31.00 00:02:42.00 00:50:06.00 00:01:02.00 00:22:46.00 3:33 16.88 01:32:06.53
184
PARAFIANOWICZ Piotr
226 POLSKA Będzin 00:11:13.00 00:02:17.00 00:50:59.00 00:01:29.00 00:26:18.00 3:33 16.88 01:32:15.54
185
GŁĄB Jarosław
48 POL Czeladź 00:11:09.00 00:02:25.00 00:47:10.00 00:01:07.00 00:30:34.00 3:34 16.88 01:32:24.92
186
DARDA Paweł
30 POL Ruda Śląska 00:09:50.00 00:01:56.00 00:41:37.00 00:00:35.00 00:38:28.00 3:34 16.88 01:32:26.42
187
WYDRZYŃSKI Paweł
Klub Byłych Dżentelmenów
205 POL Sosnowiec 00:12:04.00 00:03:11.00 00:48:30.00 00:00:33.00 00:28:18.00 3:34 16.88 01:32:36.01
188
OKRASKA Grzegorz
132 POL Będzin 00:11:51.00 00:02:15.00 00:49:44.00 00:00:39.00 00:28:13.00 3:34 16.88 01:32:41.45
189
KUPIEC Michał
CITY-FITNESS ZAGÓRZE
109 POL Mysłowice 00:15:14.00 00:01:00.00 00:50:20.00 00:00:44.00 00:25:29.00 3:35 16.77 01:32:47.39
190
NIEDZIELCZYK Jolanta
Parkrun Chrzanów
131 POL Chrzanów 00:13:00.00 00:01:37.00 00:39:36.00 00:00:25.00 00:38:55.00 3:36 16.67 01:33:33.00
191
WALCZYŃSKI Adam
City-fitness Zagórze
198 POL Sosnowiec 00:11:46.00 00:03:16.00 00:51:31.00 00:00:45.00 00:26:59.00 3:38 16.56 01:34:16.53
192
BADURA Barbara
City Fitness Zagórze
1 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:19.00 00:02:39.00 00:52:33.00 00:01:19.00 00:28:27.00 3:38 16.56 01:34:16.72
193
STRUZIK Agata
MOSIR Sosnowiec/City-Fitness Zagórze
223 POL Sosnowiec 00:13:25.00 00:03:02.00 00:49:04.00 00:00:53.00 00:28:28.00 3:39 16.46 01:34:51.65
194
KONIECZNY Ryszard
AMATOR
92 POL Racibórz 00:14:50.00 00:03:28.00 00:47:45.00 00:02:10.00 00:26:40.00 3:39 16.46 01:34:53.66
195
TRASKO Denis
LUBIĘ burpeesy
192 POL Grodno 00:12:40.00 00:02:57.00 00:52:53.00 00:00:43.00 00:25:46.00 3:40 16.46 01:34:59.32
196
KUDELA Izabela
107 POL Wadowice 00:11:28.00 00:01:35.00 00:51:30.00 00:00:33.00 00:30:15.00 3:41 16.35 01:35:20.61
197
SOLARSKI Paweł
Abm S.A. Wyposażenie Sklepów
167 POL Kraków 00:11:42.00 00:02:39.00 00:48:59.00 00:00:27.00 00:31:33.00 3:41 16.35 01:35:20.66
198
SOBALA Radosław
Klub Byłych Dżentelmenów
165 POL Sosnowiec 00:13:45.00 00:04:20.00 00:50:54.00 00:01:04.00 00:26:29.00 3:43 16.15 01:36:31.68
199
PISAREK Stanisław
143 POL Czeladź 00:11:51.00 00:03:16.00 00:50:21.00 00:01:48.00 00:29:19.00 3:43 16.15 01:36:34.97
200
SIBA Marek
ABM S.A. Wyposażenie Sklepów
162 POL Jaworzno 00:15:41.00 00:02:59.00 00:52:21.00 00:01:03.00 00:24:37.00 3:44 16.15 01:36:41.79
201
LASKOWSKA Agnieszka
112 POL Będzin 00:14:02.00 00:02:51.00 00:44:59.00 00:01:20.00 00:34:22.00 3:46 15.95 01:37:32.79
202
MORAWSKA Weronika
ABM SA Wyposażenie Sklepów
128 POL Kraków 00:12:36.00 00:01:00.00 00:45:58.00 00:02:41.00 00:35:18.00 3:46 15.95 01:37:32.91
203
SOBOTA Marcin
Latacze Ostrowy
166 POL Sosnowiec 00:13:24.00 00:02:31.00 00:49:07.00 00:00:49.00 00:32:30.00 3:47 15.85 01:38:21.37
204
GOLONKA Igor
50 POL Sosnowiec 00:14:26.00 00:02:28.00 00:52:51.00 00:00:41.00 00:27:59.00 3:48 15.85 01:38:25.49
205
KOCOŃ Marek
89 POL Czeladź 00:14:32.00 00:03:45.00 00:44:33.00 00:01:47.00 00:34:18.00 3:49 15.76 01:38:54.84
206
CHETKIEWICZ Sandra
City-Fitness Zagórze
16 POL Sosnowiec 00:14:52.00 00:02:26.00 00:47:13.00 00:01:19.00 00:33:27.00 3:50 15.76 01:39:16.50
207
JAROSZ Michał
74 POL Sosnowiec 00:11:47.00 00:02:43.00 00:55:16.00 00:00:43.00 00:29:25.00 3:51 15.57 01:39:54.05
208
MARKIEWICZ Dagmara
City Fitness Zagórze
123 POL Sosnowiec 00:14:47.00 00:03:11.00 00:49:07.00 00:00:49.00 00:33:21.00 3:54 15.38 01:41:14.76
209
MASNY-JARMUNDOWICZ Marta
Masny Team
247 POL Rybnik 00:14:01.00 00:03:10.00 00:51:17.00 00:03:53.00 00:30:05.00 3:57 15.20 01:42:25.37
210
RACZEK Justyna
Masny Team
236 POL Rybnik 00:13:26.00 00:03:44.00 00:51:23.00 00:03:48.00 00:30:05.00 3:57 15.20 01:42:25.48
211
RAK Alicja
Masny Team
238 POL Bielawa 00:13:45.00 00:03:24.00 00:54:29.00 00:00:44.00 00:30:04.00 3:57 15.20 01:42:25.51
212
RACZEK Jarosław
248 POLSKA Rybnik 00:13:24.00 00:03:36.00 00:51:25.00 00:01:08.00 00:32:53.00 3:57 15.20 01:42:25.94
213
NOWAK Rafał
Salve-Reditum
115 POL Sosnowiec 00:14:40.00 00:03:07.00 00:53:27.00 00:01:14.00 00:30:32.00 3:58 15.12 01:42:59.12
214
WATA Marta
Warsztat Formy
201 POL Tychy 00:12:13.00 00:01:54.00 00:54:28.00 00:00:58.00 00:36:57.00 4:06 14.61 01:46:30.50
215
SENISSON Piotr
95 POLSKA Kraków 00:12:22.00 00:06:51.00 00:53:48.00 00:01:45.00 00:32:20.00 4:08 14.61 01:47:05.88
216
LASOŃCZYK Karol
113 POL Katowice 00:25:23.00 00:02:51.00 00:51:41.00 00:01:08.00 00:26:39.00 4:09 14.44 01:47:42.19
217
KOLENDA-NAGAS Ewa
90 POL Mysłowice 00:14:20.00 00:03:15.00 00:52:04.00 00:01:16.00 00:37:01.00 4:10 14.44 01:47:56.72
218
MATERKA Paulina
City Fitness Sosnowiec
125 POL Sosnowiec 00:14:51.00 00:02:41.00 01:04:52.00 00:00:34.00 00:25:43.00 4:11 14.36 01:48:41.32
219
CIS Monika
City fitness Zagórze
24 POL Sosnowiec 00:21:52.00 00:02:19.00 00:53:30.00 00:02:55.00 00:28:34.00 4:12 14.29 01:49:10.30
220
OŚCIŁOWICZ Ewa
Mosir Sosnowiec/city-Fitness Sosnowiec
221 POL Sosnowiec 00:16:21.00 00:02:28.00 00:52:50.00 00:00:40.00 00:40:26.00 4:21 13.83 01:52:45.89
221
KUKLEWICZ Barbara
108 POL Kraków 00:23:49.00 00:04:00.00 00:55:58.00 00:01:16.00 00:31:19.00 4:29 13.40 01:56:21.38
222
GRABOWSKA Monika
57 POL Sosnowiec 00:12:52.00 00:03:52.00 01:02:45.00 00:03:01.00 00:35:26.00 4:33 13.20 01:57:56.16
223
FERDYN Rafał
Rogol Team
41 POL Rogoźnik 00:16:06.00 00:01:00.00 00:58:07.00 00:01:27.00 00:47:56.00 4:48 12.50 02:04:35.85

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU