Bike Atelier Triathlon Sosnowiec

Sosnowiec, Polska
21.07.2019

Wyniki

Kalsyfikacja indywidualna 26 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto Pływanie T1 Rower T2 Bieg min/km km/h Czas końcowy
1
KUCIŃSKI Benjamin
Benq-Cojabiegne / New Balance PL
196 POL Katowice 00:08:25.00 00:00:57.00 00:31:38.00 00:00:43.00 00:19:57.00 2:23 25.24 01:01:39.09
2
CHMIELOWSKI Adam
186 POL Edynburg 00:06:51.00 00:00:30.00 00:33:14.00 00:00:27.00 00:20:56.00 2:23 25.24 01:01:56.68
3
LISIEŃSKI Michał
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
77 POL Siemianowice Śląskie 00:06:50.00 00:00:46.00 00:32:00.00 00:00:26.00 00:22:33.00 2:25 25.00 01:02:35.62
4
KRAWCZYK Natalia
Zryw Buszkowiczki
184 POL Kalisz 00:06:46.00 00:00:46.00 00:33:03.00 00:00:29.00 00:21:47.00 2:26 24.76 01:02:50.89
5
DRABIŃSKI Mariusz
KB MCKIS JAWORZNO
27 POL Jaworzno 00:07:35.00 00:00:42.00 00:32:08.00 00:00:25.00 00:22:30.00 2:27 24.53 01:03:20.29
6
KLICH Łukasz
Harpagan Sosnowiec
61 POL Sosnowiec 00:09:25.00 00:01:09.00 00:31:20.00 00:00:38.00 00:20:59.00 2:27 24.53 01:03:29.41
7
BUCZEK Mateusz
Twomark / Bajtel-Point.pl
15 POL Mikołów 00:09:31.00 00:00:35.00 00:31:40.00 00:00:24.00 00:21:22.00 2:27 24.53 01:03:33.21
8
MICHALEWICZ Marcin
www.Itmasters.com.pl
89 POL Mysłowice 00:07:34.00 00:00:33.00 00:32:14.00 00:00:24.00 00:22:48.00 2:27 24.53 01:03:33.44
9
ALBRECHT Krystian
GB Galopujące Ślimaki
1 POL Jastrzębie-Zdrój 00:07:10.00 00:00:46.00 00:33:01.00 00:00:24.00 00:22:31.00 2:28 24.53 01:03:51.41
10
HARMANSA Piotr
Triathlon Gogolin
46 POL Gogolin 00:08:53.00 00:01:11.00 00:31:50.00 00:00:43.00 00:21:36.00 2:29 24.30 01:04:12.90
11
POZOWSKI Jan
117 POL Katowice 00:09:45.00 00:00:51.00 00:31:07.00 00:00:57.00 00:21:44.00 2:29 24.30 01:04:25.35
12
LIGOCKI Tomasz
Chop Ze Żelaza Triathlon Team
76 POL Siemianowice Śląskie 00:07:46.00 00:01:09.00 00:32:06.00 00:00:33.00 00:23:43.00 2:31 23.85 01:05:17.24
13
RYPEL Natalia
Tridivision triathlon team
125 POL Kedzierzyn-Koźle 00:07:33.00 00:00:45.00 00:32:34.00 00:00:26.00 00:24:08.00 2:32 23.85 01:05:26.99
14
PIETRYKA Sylwester
T. S AKWEDUKT
183 POL Kielce 00:08:59.00 00:00:41.00 00:32:17.00 00:00:56.00 00:23:37.00 2:34 23.42 01:06:29.64
15
BOSOWSKI Tomasz
13 POL Paniówki 00:07:47.00 00:01:10.00 00:32:05.00 00:00:26.00 00:25:24.00 2:35 23.42 01:06:52.84
16
MICHALAK Sandra
Triathlon X Team
88 POL Sosnowiec 00:07:40.00 00:00:59.00 00:36:37.00 00:00:33.00 00:21:07.00 2:35 23.21 01:06:55.11
17
SZOSTAK Adam
Fit-AS
154 POL Wieruszyce 00:09:53.00 00:00:39.00 00:33:23.00 00:00:41.00 00:23:00.00 2:37 23.01 01:07:36.71
18
MARZEC Łukasz
Triathlon X-Team
85 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:02.00 00:01:16.00 00:33:40.00 00:00:32.00 00:23:14.00 2:37 23.01 01:07:45.03
19
CZARNECKI Piotr
23 POL Rzeszów 00:08:57.00 00:01:31.00 00:36:09.00 00:00:33.00 00:21:20.00 2:39 22.81 01:08:29.20
20
WOLANT Sylwester
MASTERS BRZESZCZE
177 POL Brzeszcze 00:07:54.00 00:01:02.00 00:36:42.00 00:00:37.00 00:22:47.00 2:40 22.61 01:09:02.89
21
STRĄCZEK Jan
146 POL Radlin 00:07:37.00 00:00:49.00 00:33:26.00 00:00:28.00 00:27:24.00 2:41 22.41 01:09:44.53
22
FAMUŁA Tomasz
Future Processing Running Team, Tridivision
32 POL Katowice 00:09:56.00 00:00:56.00 00:33:08.00 00:00:53.00 00:25:17.00 2:42 22.22 01:10:10.41
23
SZMAJDUCH Mariusz
Adient Team
153 POL Mysłowice 00:09:46.00 00:01:16.00 00:36:07.00 00:01:02.00 00:22:06.00 2:43 22.22 01:10:17.10
24
JARNOT Oskar
TMT - Toruń Multisport Team
51 POL Zator 00:10:05.00 00:00:55.00 00:32:56.00 00:00:41.00 00:25:58.00 2:43 22.03 01:10:35.21
25
MAZUR Marcin
Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza
87 POL Psary 00:09:45.00 00:00:37.00 00:34:38.00 00:00:31.00 00:25:21.00 2:44 22.03 01:10:52.08
26
ZMYSŁOWSKI Daniel
Shimano Service Center Sosnowiec
182 POL Dabrowa Gornicza 00:10:01.00 00:01:24.00 00:34:11.00 00:00:39.00 00:25:30.00 2:46 21.67 01:11:44.31
27
PANDEL Paweł
103 POL Luszowice 00:09:14.00 00:00:46.00 00:35:05.00 00:00:40.00 00:26:03.00 2:46 21.67 01:11:47.67
28
BŁACH Wojciech
WWW.MIZOPOL.PL
10 POL Sosnowiec 00:10:34.00 00:01:24.00 00:35:15.00 00:01:05.00 00:23:44.00 2:47 21.67 01:12:02.54
29
SYROWIECKA Joanna
192 POL Kraków 00:09:22.00 00:00:37.00 00:35:43.00 00:00:30.00 00:26:03.00 2:47 21.67 01:12:16.01
30
BARTECKI Aleksander
Olomoto Auto Spa
4 POL Żory 00:11:03.00 00:01:15.00 00:34:46.00 00:01:02.00 00:24:13.00 2:47 21.49 01:12:18.64
31
DUDEK Michał
2-Koła Sklep i Serwis Rowerowy
28 POL Będzin 00:11:43.00 00:01:56.00 00:35:52.00 00:00:58.00 00:22:03.00 2:48 21.49 01:12:32.24
32
SZYMAŃSKI Krzysztof
Harpagan Sosnowiec
155 POL Sosnowiec 00:09:21.00 00:00:59.00 00:38:05.00 00:00:46.00 00:23:47.00 2:49 21.31 01:12:57.92
33
BARTECKA Sabina
Różowe Tri/HRmax Żory
3 POL Żory 00:09:52.00 00:00:58.00 00:35:33.00 00:00:54.00 00:25:50.00 2:49 21.31 01:13:06.97
34
SOBOLEWSKI Maciej
Szymanowski Triathlon Team
137 POL Zabrze 00:11:07.00 00:01:17.00 00:34:48.00 00:01:09.00 00:24:54.00 2:50 21.31 01:13:15.69
35
GAWROŃSKI Grzegorz
Gawrońscy S.C. Serwis Układów Wydechowych
38 POL Katowice 00:11:36.00 00:01:25.00 00:34:09.00 00:01:04.00 00:25:07.00 2:50 21.31 01:13:19.91
36
JARNOT Bartłomiej
Ciepłe Bambosze
50 POL Sosnowiec 00:10:50.00 00:01:38.00 00:34:47.00 00:00:50.00 00:25:24.00 2:50 21.31 01:13:29.28
37
KORCZ Daniel
198 POL Jaworzno 00:09:49.00 00:01:10.00 00:35:22.00 00:00:45.00 00:26:33.00 2:50 21.14 01:13:38.75
38
MAJEWSKI Kacper
83 POL Kraków 00:09:59.00 00:01:30.00 00:35:40.00 00:00:55.00 00:25:42.00 2:51 21.14 01:13:45.48
39
STRĄCAŁA Paweł
145 POL Gliwice 00:09:44.00 00:01:24.00 00:35:41.00 00:01:01.00 00:26:09.00 2:51 21.14 01:13:58.38
40
GÓRSKI Marcin
TEAMKARAŚ
40 POL Dąbrowa Górnicza 00:10:38.00 00:01:23.00 00:35:08.00 00:00:45.00 00:26:21.00 2:52 20.97 01:14:13.28
41
KAGOŃ Damian
Leader Fox Mtb Team
190 POL Mikołów 00:11:30.00 00:01:34.00 00:34:04.00 00:00:46.00 00:26:20.00 2:52 20.97 01:14:13.51
42
RZEPECKI Dariusz
City Fitness Zagórze/ No limit
126 POL Sosnowiec 00:08:08.00 00:01:05.00 00:35:58.00 00:00:51.00 00:28:19.00 2:52 20.97 01:14:20.92
43
KOŚCIÓŁKIEWICZ Piotr
69 POL Katowice 00:09:27.00 00:02:38.00 00:34:55.00 00:01:02.00 00:27:11.00 2:54 20.80 01:15:12.97
44
TOKARZ Jacek
160 POL Katowice 00:09:11.00 00:02:04.00 00:37:06.00 00:00:47.00 00:26:08.00 2:54 20.80 01:15:16.35
45
KOZAK Dominika
Kuźnia Triathlonu
72 POL Siemianowice Śląskie 00:07:40.00 00:00:40.00 00:36:46.00 00:00:28.00 00:29:55.00 2:55 20.63 01:15:28.34
46
LUPA Michał
80 POL Sosnowiec 00:09:58.00 00:01:24.00 00:38:48.00 00:01:03.00 00:24:23.00 2:55 20.63 01:15:36.05
47
STACHOWSKI Wojciech
140 POL Gliwice 00:09:10.00 00:01:34.00 00:35:49.00 00:00:47.00 00:28:31.00 2:56 20.63 01:15:51.97
48
CZUCZ Michał
Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
26 POL Chrzanów 00:09:50.00 00:01:55.00 00:40:32.00 00:00:42.00 00:23:22.00 2:57 20.47 01:16:20.88
49
CIS Adam
City Fitness Zagórze
20 POL Sosnowiec 00:09:25.00 00:01:26.00 00:38:19.00 00:00:47.00 00:26:39.00 2:57 20.31 01:16:35.87
50
STAFARCZYK Dawid
142 POL Rybnik 00:11:32.00 00:01:03.00 00:37:53.00 00:00:51.00 00:25:19.00 2:57 20.31 01:16:39.36
51
HRYCAJ Marcin
KB Odra Opole
191 POL Opole 00:12:15.00 00:01:24.00 00:37:57.00 00:00:57.00 00:24:07.00 2:57 20.31 01:16:41.79
52
PLESINSKI Sebastian
111 POL Sosnowiec 00:10:03.00 00:02:06.00 00:38:16.00 00:00:56.00 00:25:44.00 2:58 20.31 01:17:04.44
53
LUCKA Judyta
78 POL Bielsko-Biała 00:09:54.00 00:01:34.00 00:38:13.00 00:00:54.00 00:26:44.00 2:59 20.16 01:17:18.16
54
PĘCZKOWSKI Przemysław
Donut
108 POL Sosnowiec 00:09:29.00 00:01:07.00 00:36:59.00 00:00:47.00 00:29:01.00 2:59 20.16 01:17:22.19
55
SYGUT Grzegorz
Gym For You
149 POL Siemianowice Śląskie 00:11:54.00 00:01:22.00 00:35:38.00 00:01:20.00 00:27:13.00 2:59 20.16 01:17:27.35
56
PROBIERZ Paweł
1Ligatriteam
118 POL Dąbrowa Górnicza 00:12:46.00 00:01:56.00 00:35:44.00 00:02:05.00 00:25:03.00 2:59 20.16 01:17:34.00
57
TEKIELI Tomek
Klub Byłych Dżentelmenów
159 POL Sosnowiec 00:11:29.00 00:02:18.00 00:37:44.00 00:01:06.00 00:25:00.00 2:60 20.16 01:17:37.87
58
GUNIA Piotr
Debeściaki z wyższej półki
44 POL Osiek 00:11:37.00 00:01:34.00 00:35:47.00 00:00:43.00 00:28:01.00 2:60 20.00 01:17:42.07
59
GÓRKA Aleksander
24 POL Mysłowice 00:13:17.00 00:02:46.00 00:31:43.00 00:01:12.00 00:28:53.00 2:60 20.00 01:17:51.23
60
WESOŁOWSKI Adam
Night Runners Śląsk
170 POL Katowice 00:10:56.00 00:01:06.00 00:36:36.00 00:01:38.00 00:27:39.00 2:60 20.00 01:17:55.52
61
HALAUKO Stanisław
45 POL Kraków 00:09:53.00 00:02:39.00 00:36:27.00 00:00:58.00 00:28:08.00 3:01 20.00 01:18:04.73
62
FEDEROWICZ Piotr
33 POL Sosnowiec Gmina Miejska 00:11:27.00 00:00:48.00 00:36:48.00 00:00:42.00 00:29:11.00 3:03 19.70 01:18:55.88
63
BÓGDOŁ Grzegorz
14 POL Kraków 00:09:42.00 00:03:49.00 00:37:37.00 00:00:58.00 00:27:02.00 3:03 19.70 01:19:07.81
64
PORĘBSKI Wojciech
KS UKS KADET OŚWIĘCIM
114 POL Oświęcim 00:11:26.00 00:01:43.00 00:37:23.00 00:01:06.00 00:27:31.00 3:03 19.70 01:19:09.37
65
MICHALIK Kamil
Lubię burbeesy
91 POL Sosnowiec 00:11:56.00 00:03:01.00 00:34:35.00 00:00:44.00 00:29:04.00 3:04 19.70 01:19:19.49
66
BĄCHÓR Bartosz
-
5 POL Załęże 00:10:52.00 00:01:48.00 00:38:46.00 00:00:34.00 00:27:24.00 3:04 19.70 01:19:23.57
67
MICHALIK Dorota
90 POL Tychy 00:11:44.00 00:02:15.00 00:37:18.00 00:01:17.00 00:27:00.00 3:04 19.55 01:19:32.92
68
SIWEK Tomasz
TRIATHLON X-TEAM
133 POL Czeladź 00:11:30.00 00:01:59.00 00:39:02.00 00:01:15.00 00:25:59.00 3:05 19.55 01:19:44.86
69
GAWROŃSKA Dorota
Team Papry/Huragan Ligota
37 POL Katowice 00:12:14.00 00:01:36.00 00:37:45.00 00:00:44.00 00:27:38.00 3:05 19.55 01:19:56.94
70
KOSOBUDZKI Sebastian
City Fitness Zagórze
68 POL Sosnowiec 00:10:03.00 00:02:18.00 00:37:22.00 00:01:08.00 00:29:07.00 3:05 19.55 01:19:58.54
71
PAWIK Izabela
Baza Triathlonu Mysłowice
105 POL Strzyżowice 00:09:53.00 00:01:13.00 00:38:43.00 00:00:32.00 00:29:54.00 3:06 19.40 01:20:15.36
72
DUDEK Arkadiusz
2-Koła Sklep I Serwis Rowerowy
193 POL Będzin 00:10:06.00 00:03:28.00 00:37:55.00 00:01:43.00 00:27:08.00 3:06 19.40 01:20:20.31
73
KIEŚ Damian
AUTO SERWIS KESCAR
60 POL Rzeszów 00:11:27.00 00:01:01.00 00:37:06.00 00:01:16.00 00:29:35.00 3:06 19.40 01:20:23.85
74
WAWROWSKI Szymon
Troglo Team
197 POL Będzin 00:12:27.00 00:01:49.00 00:35:29.00 00:00:49.00 00:29:56.00 3:06 19.40 01:20:30.28
75
SIKORA Tomasz
130 POL Mysłowice 00:07:43.00 00:02:18.00 00:40:57.00 00:00:32.00 00:29:08.00 3:07 19.40 01:20:37.90
76
ZŁOCKI Marcin
181 POL Kęty 00:10:36.00 00:01:38.00 00:36:46.00 00:01:01.00 00:30:54.00 3:07 19.26 01:20:55.96
77
BŁĘDOWSKI Bogdan
12 POL Rogów 00:11:10.00 00:01:38.00 00:38:36.00 00:00:53.00 00:28:52.00 3:08 19.26 01:21:09.39
78
SOTER Bartłomiej
138 POL Czeladź 00:12:39.00 00:01:52.00 00:38:06.00 00:02:06.00 00:26:33.00 3:08 19.26 01:21:14.39
79
WALCZAK Daniel
Mizopol
163 POL Sosnowiec 00:09:57.00 00:01:35.00 00:38:48.00 00:01:02.00 00:29:55.00 3:08 19.26 01:21:16.38
80
KOZAK Adam
Kuźnia Triathlonu
71 POL Siemianowice 00:09:40.00 00:01:19.00 00:37:13.00 00:01:14.00 00:31:53.00 3:08 19.12 01:21:19.44
81
BEDNARSKI Mariusz
XPOLogistics Running Team Poland
7 POL Toporowice 00:13:25.00 00:02:37.00 00:39:37.00 00:01:35.00 00:24:13.00 3:08 19.12 01:21:26.08
82
KONOBRODZKI Łukasz
CITY FITNESS ZAGÓRZE
64 POL Sosnowiec 00:11:19.00 00:01:54.00 00:39:53.00 00:00:28.00 00:27:56.00 3:09 19.12 01:21:29.91
83
HRYNKIEWICZ Przemysław
48 POL Sosnowiec 00:11:57.00 00:01:58.00 00:37:37.00 00:01:05.00 00:28:54.00 3:09 19.12 01:21:31.92
84
CZAJKA Krzysztof
22 POL Tarnowskie Góry 00:09:38.00 00:02:00.00 00:40:29.00 00:01:22.00 00:28:05.00 3:09 19.12 01:21:33.51
85
KAJDA Paweł
Kellys - sklep RoweryOlkusz
54 POL Olkusz 00:12:14.00 00:01:29.00 00:36:16.00 00:00:47.00 00:30:49.00 3:09 19.12 01:21:34.33
86
GRABOWSKI Sebastian
41 POL Zawiercie 00:13:41.00 00:02:09.00 00:40:51.00 00:00:43.00 00:24:32.00 3:10 18.98 01:21:56.44
87
KOVACS Robert
Ignaś i Gu Team
70 POL Wrocław 00:10:25.00 00:01:01.00 00:38:53.00 00:00:46.00 00:31:26.00 3:11 18.84 01:22:30.76
88
WILANOWSKI Paweł
Triathlon Dąbrowa Górnicza
175 POL Dąbrowa Górnicza 00:14:02.00 00:02:18.00 00:38:44.00 00:01:13.00 00:26:31.00 3:12 18.84 01:22:47.96
89
ŚLIWA Paweł
156 POL Gliwice 00:12:51.00 00:02:16.00 00:41:34.00 00:00:26.00 00:25:49.00 3:12 18.84 01:22:55.78
90
KĘSICKI Robert
Co ja biegam
59 POL Katowice 00:11:25.00 00:03:03.00 00:39:08.00 00:01:34.00 00:28:03.00 3:13 18.71 01:23:12.87
91
Uczestnik anonimowy
KB Odra Opole
56 POL Opole 00:10:45.00 00:01:23.00 00:38:48.00 00:00:52.00 00:31:38.00 3:13 18.71 01:23:26.35
92
JĘDROCHA Karolina
52 POL Klucze 00:09:34.00 00:02:16.00 00:44:11.00 00:01:25.00 00:26:01.00 3:13 18.71 01:23:26.90
93
WTOREK Ilona
Carbon OCR Racing Team
179 POL Będzin 00:14:38.00 00:03:18.00 00:32:46.00 00:01:08.00 00:31:53.00 3:14 18.71 01:23:41.81
94
BUGAŃSKI Damian
Carbon OCR Racing Team
16 POL Dąbrowa Górnicza 00:14:36.00 00:03:20.00 00:32:46.00 00:01:10.00 00:31:50.00 3:14 18.71 01:23:41.90
95
WISEŁKA Andrzej
GRUPA MARAT
189 POL Rybnik 00:12:16.00 00:02:08.00 00:35:36.00 00:01:09.00 00:32:37.00 3:14 18.57 01:23:46.17
96
JAKÓBSKI Kamil
Po Co Ja To Robię?
49 POL Sosnowiec 00:11:39.00 00:02:24.00 00:38:48.00 00:00:39.00 00:30:31.00 3:14 18.57 01:24:01.33
97
GRABOWSKI Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
42 POL Chrzanów 00:13:49.00 00:01:20.00 00:37:08.00 00:01:28.00 00:30:21.00 3:15 18.57 01:24:05.15
98
PAVLOU Barbara
City Fitness Zagórze
104 POL Sosnowiec 00:10:12.00 00:01:24.00 00:40:01.00 00:01:05.00 00:31:32.00 3:15 18.57 01:24:14.31
99
LUKASHOU Aleksander
79 POL Krakow 00:10:10.00 00:03:06.00 00:39:53.00 00:00:52.00 00:30:30.00 3:16 18.44 01:24:30.50
100
CZERNIEWSKI Grzegorz
City-Fitness Zagórze, Wake Zone Stawiki
25 POL Sosnowiec 00:12:44.00 00:02:07.00 00:38:23.00 00:01:30.00 00:29:52.00 3:16 18.44 01:24:35.88
101
MIL Sebastian
92 POL Warszawa 00:11:55.00 00:03:02.00 00:39:53.00 00:00:56.00 00:28:52.00 3:16 18.44 01:24:38.78
102
RACZEK Jarosław
120 POL Rybnik 00:10:08.00 00:02:11.00 00:38:35.00 00:00:56.00 00:32:59.00 3:16 18.44 01:24:49.41
103
WARJAS Adam
167 POL Sosnowiec 00:11:13.00 00:01:05.00 00:41:28.00 00:00:52.00 00:30:25.00 3:17 18.31 01:25:03.02
104
MALINA Bartłomiej
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
84 POL Sosnowiec 00:14:13.00 00:01:12.00 00:39:48.00 00:01:15.00 00:28:40.00 3:17 18.31 01:25:07.53
105
TREFON Michalina
161 POL Rogoźnik 00:10:55.00 00:01:39.00 00:40:52.00 00:01:02.00 00:30:49.00 3:17 18.31 01:25:17.17
106
WIECZOREK Angelika
172 POL Dąbrowa Górnicza 00:09:09.00 00:01:29.00 00:43:24.00 00:00:31.00 00:30:51.00 3:18 18.31 01:25:23.76
107
POWROŹNA Mariola
Night Runners Śląsk
116 POL Katowice 00:12:20.00 00:02:25.00 00:39:57.00 00:01:37.00 00:29:13.00 3:18 18.18 01:25:31.83
108
CHROBASIK Monika
FOTOKOMPOZYTOR
19 POL Siemianowice Śląskie 00:11:21.00 00:01:41.00 00:42:22.00 00:00:42.00 00:29:41.00 3:18 18.18 01:25:45.79
109
DURA Magdalena
Duroski
30 POL Myślachowice 00:13:00.00 00:01:46.00 00:40:24.00 00:01:08.00 00:29:50.00 3:19 18.06 01:26:08.02
110
OSTROWSKI Daniel
Team Papry
98 POL Tychy 00:13:09.00 00:02:15.00 00:40:13.00 00:01:32.00 00:29:04.00 3:19 18.06 01:26:13.66
111
NOWAK Borys
Fitness Zagorze/ No Limit Team
96 POL Sosnowiec 00:12:32.00 00:02:44.00 00:44:11.00 00:00:44.00 00:26:05.00 3:20 18.06 01:26:15.30
112
WALCZYK Maciej
Troglo Team
165 POL Chorzów 00:10:40.00 00:03:03.00 00:43:52.00 00:00:43.00 00:28:08.00 3:20 18.06 01:26:24.26
113
WARKOCZ Tomasz
169 POL Rogoźnik 00:11:40.00 00:03:00.00 00:35:42.00 00:02:01.00 00:34:28.00 3:21 17.93 01:26:51.60
114
GAJEK Kinga
Triathlonb Dąbrowa Górnicza
36 POL Dąbrowa Górnicz 00:08:58.00 00:00:39.00 00:44:14.00 00:00:52.00 00:32:22.00 3:21 17.93 01:27:04.76
115
SIMON Paweł
Coco Jambo
131 POL Będzin 00:11:59.00 00:02:25.00 00:40:25.00 00:01:16.00 00:31:01.00 3:22 17.93 01:27:06.15
116
MASŁOWSKI Maciej
www.pmoinsight.pl
86 POL Czeladź 00:12:37.00 00:02:46.00 00:42:19.00 00:00:38.00 00:28:48.00 3:22 17.93 01:27:07.64
117
BIAŁOJAN Łukasz
9 POL Katowice 00:11:52.00 00:02:12.00 00:36:13.00 00:01:15.00 00:35:50.00 3:22 17.81 01:27:22.34
118
KŁAKUS Wojciech
62 POL Kobiór 00:12:29.00 00:02:08.00 00:38:51.00 00:00:28.00 00:33:34.00 3:22 17.81 01:27:30.34
119
KOSIUR Janusz
Waleczne serca
67 POL Sosnowiec 00:12:41.00 00:02:36.00 00:39:55.00 00:01:12.00 00:31:15.00 3:23 17.81 01:27:38.20
120
DURA Kamil
Duroski
29 POL Myślachowice 00:10:10.00 00:01:29.00 00:41:06.00 00:01:03.00 00:34:43.00 3:25 17.57 01:28:30.99
121
WALECZEK Krzysztof
Łąka Biega
166 POL Łąka 00:11:54.00 00:01:52.00 00:43:50.00 00:00:43.00 00:30:50.00 3:26 17.45 01:29:08.32
122
JARMUNDOWICZ Michał
Pędzące Żółwie IMI
195 POL Rybnik 00:14:50.00 00:02:29.00 00:37:55.00 00:01:03.00 00:33:09.00 3:27 17.45 01:29:25.85
123
WALCZAK Grzegorz
MIZOPOL Team
164 POL Sosnowiec 00:09:47.00 00:01:18.00 00:40:48.00 00:01:19.00 00:36:21.00 3:27 17.45 01:29:32.22
124
PODSIADLO Jan
Triathlon Dąbrowa Górnicza
113 POL Dąbrowa Górnicza 00:10:06.00 00:01:42.00 00:43:24.00 00:01:13.00 00:33:22.00 3:28 17.33 01:29:47.34
125
ŚWIERCZYŃSKI Robert
200 POL Tychy 00:11:56.00 00:02:17.00 00:44:27.00 00:00:29.00 00:30:39.00 3:28 17.33 01:29:48.75
126
PAWLOK Anna
106 POL Katowice 00:11:18.00 00:01:53.00 00:45:12.00 00:00:47.00 00:30:52.00 3:28 17.33 01:30:01.12
127
SLUZALEK Małgorzata
136 POL Gliwice 00:12:15.00 00:02:29.00 00:40:59.00 00:01:27.00 00:33:10.00 3:29 17.22 01:30:20.35
128
POTOCZNY Bartosz
115 POL Bytom 00:12:55.00 00:02:21.00 00:40:30.00 00:02:25.00 00:32:19.00 3:29 17.22 01:30:29.62
129
KONIECZNY Ryszard
AMATOR
63 POL Racibórz 00:14:48.00 00:02:22.00 00:43:25.00 00:00:35.00 00:29:49.00 3:30 17.11 01:30:57.68
130
KANIA Marek
Totalny amator
58 POL Sosnowiec 00:12:02.00 00:01:29.00 00:41:38.00 00:01:31.00 00:34:33.00 3:31 17.11 01:31:13.10
131
SZEWCZYK Jacek
Sosnowiec
152 POL Sosnowiec 00:10:57.00 00:03:29.00 00:41:45.00 00:00:41.00 00:34:49.00 3:32 16.99 01:31:40.17
132
FUNEK Ewa
34 POL Myślenice 00:12:31.00 00:03:15.00 00:35:38.00 00:02:00.00 00:38:41.00 3:33 16.99 01:32:04.20
133
WĘGRZYN Piotr
City Fitness Zagórze
171 POL Czeladź 00:11:23.00 00:01:50.00 00:40:12.00 00:01:25.00 00:37:21.00 3:33 16.88 01:32:11.13
134
PIĄTEK-OLSZEWSKA Klaudia
Parkrun Katowice
109 POL Dąbrowa Górnicza 00:12:13.00 00:02:29.00 00:46:52.00 00:00:50.00 00:29:59.00 3:34 16.88 01:32:22.74
135
HAWLENA Marcin
Lubię burbeesy
47 POL Sosnoweic 00:12:50.00 00:03:15.00 00:53:47.00 00:00:46.00 00:21:58.00 3:34 16.88 01:32:36.34
136
WIESNER Jacek
199 POL Tychy 00:12:23.00 00:01:53.00 00:43:51.00 00:01:11.00 00:33:39.00 3:35 16.77 01:32:58.16
137
WROŻYNA Adam
Pędzące Żółwie
178 POL Rybnik 00:14:39.00 00:03:21.00 00:42:25.00 00:01:14.00 00:31:22.00 3:35 16.77 01:33:00.69
138
KALUŻNY Justyna
City-fitness Sosnowiec
55 POL Sosnowiec 00:11:42.00 00:01:30.00 00:43:53.00 00:01:43.00 00:34:44.00 3:36 16.67 01:33:32.59
139
WOJAS Jakub
Husaria Race Team
176 POL Mysłowice 00:12:00.00 00:01:45.00 00:51:00.00 00:01:02.00 00:27:54.00 3:37 16.67 01:33:39.99
140
MASNY-JARMUNDOWICZ Marta
Pędzące Żółwie IMI
194 POL Rybnik 00:11:49.00 00:02:12.00 00:47:38.00 00:00:34.00 00:31:37.00 3:37 16.67 01:33:51.33
141
ŚMIAŁEK Robert
City Fitness Zagórze
158 POL Sosnowiec 00:12:12.00 00:02:58.00 00:45:40.00 00:00:36.00 00:32:28.00 3:37 16.56 01:33:55.10
142
RAK Marcin
Bielawska Akademia Biegania
123 POL Bielawa 00:14:03.00 00:01:00.00 00:44:46.00 00:00:37.00 00:33:31.00 3:37 16.56 01:33:55.99
143
SREBNICKI Krzysztof
139 POL Dąbrowa Górnicza 00:11:48.00 00:02:30.00 00:47:50.00 00:01:49.00 00:30:20.00 3:38 16.56 01:34:17.45
144
DZIUBEK Marcin
Sekcja Piaski
31 POL Czeladź 00:13:57.00 00:02:35.00 00:41:46.00 00:02:36.00 00:33:47.00 3:39 16.46 01:34:40.70
145
REDMAN Grzegorz
CrossFit Zagłębie Eagles
124 POL Sławków 00:11:35.00 00:02:34.00 00:39:08.00 00:01:14.00 00:41:19.00 3:42 16.25 01:35:50.39
146
SENISSON Olaf
128 POL Kraków 00:11:55.00 00:03:37.00 00:46:20.00 00:00:33.00 00:33:45.00 3:42 16.25 01:36:09.65
147
GŁADKOWSKI Marcin
marcingladkowski.pl
39 POL Myslowice 00:12:56.00 00:03:39.00 00:41:15.00 00:02:01.00 00:37:02.00 3:44 16.05 01:36:54.16
148
MOCNY Michał
93 POL Kraków 00:12:21.00 00:02:33.00 00:50:43.00 00:00:38.00 00:31:10.00 3:45 16.05 01:37:25.45
149
BAC Żaneta
185 POL Gliwice 00:14:32.00 00:01:40.00 00:50:45.00 00:00:48.00 00:29:51.00 3:46 15.95 01:37:36.50
150
WACHNIK Tomek
162 POL Sosnowiec 00:13:11.00 00:02:17.00 00:46:05.00 00:01:42.00 00:35:17.00 3:48 15.85 01:38:31.51
151
RACZEK Justyna
121 POL Rybnik 00:13:10.00 00:02:24.00 00:49:03.00 00:00:49.00 00:33:42.00 3:49 15.76 01:39:07.87
152
RAK Alicja
122 POL Bielawa 00:12:35.00 00:02:59.00 00:51:16.00 00:00:36.00 00:32:17.00 3:51 15.66 01:39:42.98
153
Uczestnik anonimowy
173 POL Kraków 00:12:28.00 00:02:00.00 00:43:44.00 00:01:10.00 00:40:39.00 3:51 15.57 01:40:01.05
154
SENISSON Piotr
129 POL Kraków 00:13:15.00 00:06:29.00 00:38:16.00 00:02:05.00 00:40:11.00 3:52 15.57 01:40:16.53
155
STACHURSKI Marceli
141 POL Sosnowiec 00:11:45.00 00:02:35.00 00:52:22.00 00:01:56.00 00:32:05.00 3:53 15.48 01:40:43.26
156
BŁASZCZYK Marcin
11 POL Sosnowiec 00:12:59.00 00:02:11.00 00:51:34.00 00:00:46.00 00:33:26.00 3:53 15.48 01:40:55.23
157
STASIAK-SMOLSKA Małgorzata
Voestalpine
143 POL Wrocław 00:12:03.00 00:03:29.00 00:50:02.00 00:02:22.00 00:33:22.00 3:54 15.38 01:41:18.51
158
WUDECKA Marta
180 POL Sosnowiec 00:17:07.00 00:02:26.00 00:45:24.00 00:01:21.00 00:36:35.00 3:58 15.20 01:42:51.71
159
JUCHNIEWICZ Henryk
TOJAH
53 POL Stargard 00:13:26.00 00:02:31.00 00:42:08.00 00:02:41.00 00:43:27.00 4:01 14.94 01:44:14.10
160
DUSAK Piotr
187 POL Skawina 00:10:05.00 00:02:39.00 00:51:04.00 00:00:40.00 00:39:47.00 4:01 14.94 01:44:16.18
161
OSUCH Dariusz
99 POL Bukowno 00:13:51.00 00:03:42.00 00:44:22.00 00:00:41.00 00:41:41.00 4:01 14.94 01:44:16.72
162
OKRASKA Grzegorz
97 POL Będzin 00:13:10.00 00:03:48.00 00:53:21.00 00:00:57.00 00:33:37.00 4:03 14.86 01:44:53.29
163
PAŁYGA Agnieszka
Future Processing Running Team
102 POL Sosnowiec 00:17:10.00 00:02:35.00 00:51:11.00 00:00:40.00 00:33:52.00 4:04 14.77 01:45:27.82
164
KUCZERA Agata
CITY FITNESS ZAGÓRZE
73 POL Sosnowiec 00:14:50.00 00:01:39.00 00:54:23.00 00:00:46.00 00:34:27.00 4:05 14.69 01:46:04.26
165
STRUZIK Agata
City Fitness Zagórze
147 POL Sosnowiec 00:13:21.00 00:02:09.00 00:51:48.00 00:00:47.00 00:38:35.00 4:07 14.61 01:46:39.90
166
SKOWRONEK Dagmara
City Fitness Zagorze
134 POL Będzin 00:14:49.00 00:02:12.00 00:55:53.00 00:00:55.00 00:33:37.00 4:08 14.53 01:47:26.37
167
SKOWRONEK Magdalena
City fitness Zagorze
135 POL Sosnowiec 00:14:49.00 00:02:12.00 00:55:58.00 00:00:50.00 00:33:42.00 4:09 14.53 01:47:31.91
168
KANIA Katarzyna
57 POL Sosnowiec 00:15:07.00 00:02:06.00 00:52:22.00 00:00:41.00 00:38:11.00 4:11 14.36 01:48:27.97
169
GAJEK Justyna
City Fitness Zagórze
35 POL Sosnowiec 00:14:55.00 00:02:28.00 00:51:46.00 00:01:55.00 00:40:09.00 4:17 14.05 01:51:13.80
170
SIUDEJ Bartłomiej
132 POL Sosnowiec 00:13:58.00 00:04:21.00 00:56:22.00 00:01:16.00 00:39:00.00 4:26 13.54 01:54:58.31
171
JURA Dominik
188 POL Sosnowiec 00:13:36.00 00:04:39.00 00:56:25.00 00:01:18.00 00:39:00.00 4:26 13.54 01:54:58.35
172
ŚMIAŁEK Izabela
City-Fitness Zagórze
157 POL Sosnowiec 00:14:04.00 00:02:43.00 00:57:29.00 00:01:21.00 00:41:36.00 4:31 13.33 01:57:12.16
173
LEONHARD Aleksandra
City-Fitness Zagórze
74 POL Dąbrowa Górnicza 00:12:15.00 00:02:37.00 00:58:52.00 00:01:36.00 00:41:59.00 4:31 13.27 01:57:19.01
174
LEŚNICKI Marcin
UKS Azymut Dębów / harpersoft team
75 POL Przeworsk 00:12:58.00 00:03:14.00 00:55:30.00 00:01:49.00 00:44:09.00 4:32 13.27 01:57:39.37
175
OŚCIŁOWICZ Ewa
MOSiR Sosnowiec/City Fitness Zagórze
100 POL Sosnowiec 00:17:08.00 00:02:25.00 00:56:49.00 00:00:49.00 00:44:34.00 4:41 12.81 02:01:45.28
176
SZCZEPAŃSKI Krzysztof
Niezrzeszony
151 POL Będzin --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
177
ŁASKARZEWSKI Filip
81 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
178
STRAŚ Andrzej
Pozytywnie Zakręceni
144 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
179
WILANOWSKI Jakub
Triathlon Dąbrowa Górnicza
174 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
180
RZESZÓTKO Tomasz
Water Team
127 POL Poręba Żegoty --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
181
PERLAK Magdalena
107 POL Katowice --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
182
BUJOK Piotr
17 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
183
BALCAREK Magdalena
2 POL Połomia --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
184
KORBECKI Damian
HAT-BUD S.C.
65 POL Nisko --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
185
KORBECKI Krzysztof
HAT-BUD S.C.
66 POL Kamionka --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
186
PŁÓCINICZAK Dominik
TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
112 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
187
BĄK Michalina
Puchałka Sport
6 POL Tychy --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
188
CIS Monika
City Fitness Zagórze
21 POL Sosnowiec --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
189
GRUSZKA Michał
Kuźnia Triathlonu
43 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNS
190
SUFRANOWICZ Tomasz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
148 POL Dąbrowa Górnicza 00:06:46.00 00:00:33.00 00:32:10.00 --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
191
BELSKA Anastaszja
Sity fitnes zagórze
8 POL Sosnowiec 00:09:12.00 00:01:05.00 --:--:--.-- --:--:--.-- --:--:--.-- - - DNF
192
ŁASKARZEWSKI Piotr
82 POL Bielsko-Biała 00:12:11.00 00:01:30.00 00:37:53.00 00:00:56.00 00:19:17.00 - - DSQ
193
BURA Dominika
MKS Juvenia Wrocław
18 POL Wrocław 00:07:09.00 00:00:36.00 00:38:00.00 00:00:38.00 00:26:23.00 - - DSQ
194
NIEDZIELCZYK Jolanta
Parkrun Chrzanów
150 POL Chrzanów 00:13:08.00 00:01:46.00 00:28:37.00 00:00:50.00 00:30:22.00 - - DSQ
195
PIŁAT Jakub
110 POL Ruda Śląska 00:14:18.00 00:01:04.00 00:27:59.00 00:01:10.00 00:35:05.00 - - DSQ
196
PYTEL Sergiusz
Serowy
119 POL Tychy 00:10:11.00 00:03:07.00 00:30:21.00 00:18:36.00 00:32:44.00 - - DSQ
197
PALASZ Kamil
101 POL Kobiór 00:13:06.00 00:01:53.00 00:26:58.00 00:00:31.00 00:30:36.00 - - DSQ
198
NAGAS Pawel
Lubie Burpees’y / City Fitness Zagórze
94 POL Myslowice 00:12:11.00 00:02:10.00 00:27:52.00 00:01:53.00 00:32:02.00 - - DSQ

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU