Bike Atelier Triathlon Sosnowiec

Sosnowiec, Polska
21.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Marcin - S / M POL Dabrowa Górnicza

Zapłacone

2. Albrecht Krystian - I / M16 POL Jastrzębie-Zdrój GB Galopujące Ślimaki

Zapłacone

3. Bac Żaneta - I / K30 POL Gliwice

Niezapłacone

4. Bąchór Bartosz - I / M30 POL Załęże -

Zapłacone

5. Badura Basia - I / K30 POL Dąbrowa Górnicza City Fitness Zagórze

Niezapłacone

6. Bąk Michalina - I / K30 POL Tychy Puchałka Sport

Zapłacone

7. Balcarek Magdalena - I / K40 POL Połomia

Zapłacone

8. Bałc Krzysztof - S / M POL Trzebinia CTL Logistics TEAM

Zapłacone

9. Bartecka Sabina - I / K40 POL Żory Różowe Tri/HRmax Żory

Zapłacone

10. Bartecki Aleksander - I / M40 POL Żory Olomoto Auto Spa

Zapłacone

11. Bednarski Mariusz - I / M40 POL Toporowice XPOLogistics Running Team Poland

Zapłacone

12. Belska Anastaszja - I / K16 POL Sosnowiec Sity fitnes zagórze

Zapłacone

13. Białojan Łukasz - I / M16 POL Katowice

Zapłacone

14. Błach Wojciech - I / M30 POL Sosnowiec WWW.MIZOPOL.PL

Zapłacone

15. Błaszczyk Marcin - I / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

16. Błędowski Bogdan - I / M40 POL Rogów

Zapłacone

17. Bobryk Łukasz - I / M30 POL Katowice Tri Team Gp

Niezapłacone

18. Bógdoł Grzegorz - I / M30 POL Kraków

Zapłacone

19. Boratyn Artur - S / M POL Sosnowiec Świnki Trzy

Niezapłacone

20. Borek Paweł - I / M16 POL Kraków -

Niezapłacone

21. Bosowski Tomasz - I / M40 POL Paniówki

Zapłacone

22. Buchalik Arkadiusz - I / M40 POL Czeladz

Niezapłacone

23. Buczek Mateusz - I / M30 POL Mikołów Twomark / Bajtel-Point.pl

Zapłacone

24. Bugajski Artur - I / M40 POL Dąbrowa Górnicza JaBieGam

Niezapłacone

25. Bugański Damian - I / M30 POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

26. Bujok Piotr - I / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

27. Bujok Tomasz - I / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

28. Bura Dominika - I / K16 POL Wrocław MKS Juvenia Wrocław

Zapłacone

29. Chrobasik Monika - I / K40 POL Siemianowice Śląskie FOTOKOMPOZYTOR

Zapłacone

30. Cis Adam - I / M40 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Zapłacone

31. Cis Monika - I / K30 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Zapłacone

32. Czajka Krzysztof - I / M30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

33. Czarnecki Piotr - I / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

34. Czarnecki Piotr - I / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

35. Czerniewski Grzegorz - I / M40 POL Sosnowiec City-Fitness Zagórze, Wake Zone Stawiki

Zapłacone

36. Czucz Michał - I / M30 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów

Zapłacone

37. Diakonow Mirela - S / K POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

38. Dobkowska-Szefer Daria - S / K POL Siemianowice Śląskie KUŹNIA TRIATHLONU

Zapłacone

39. Dobkowski Martin - S / M POL Chorzów KUŹNIA TRIATHLONU

Zapłacone

40. Drabiński Mariusz - I / M30 POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

41. Dudek Arkadiusz - I / M30 POL Będzin 2-Koła Sklep I Serwis Rowerowy

Niezapłacone

42. Dudek Bartosz - I / M16 POL Katowice STATSCORE TEAM

Niezapłacone

43. Dudek Michał - I / M40 POL Będzin 2-Koła Sklep i Serwis Rowerowy

Zapłacone

44. Dura Kamil - I / M30 POL Myślachowice Duroski

Zapłacone

45. Dura Magdalena - I / K40 POL Myślachowice Duroski

Zapłacone

46. Dziubek Marcin - I / M30 POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

47. Famuła Tomasz - I / M30 POL Katowice Future Processing Running Team, Tridivision

Zapłacone

48. Federowicz Piotr - I / M50 POL Sosnowiec Gmina Miejska

Zapłacone

49. Florkiewicz Sławomir - I / M50 POL Sosnowiec

Niezapłacone

50. Fornalik Marek - I / M40 POL Będzin

Niezapłacone

51. Frąckiewicz Paweł - I / M30 POL Bukowno

Niezapłacone

52. Funek Ewa - I / K40 POL Myślenice

Zapłacone

53. Furman Sylwia - I / K40 POL Sosnowiec City-Cross Zagórze

Niezapłacone

54. Gajek Justyna - I / K40 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Zapłacone

55. Gajek Kinga - I / K16 POL Dąbrowa Górnicz Triathlonb Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

56. Gamza Barbara - S / K POL Czerwonka Leszczyny PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Zapłacone

57. Gawrońska Dorota - I / K40 POL Katowice Team Papry/Huragan Ligota

Zapłacone

58. Gawroński Grzegorz - I / M40 POL Katowice Gawrońscy S.C. Serwis Układów Wydechowych

Zapłacone

59. Gładkowski Marcin - I / M30 POL Myslowice marcingladkowski.pl

Zapłacone

60. Goczoł Tymoteusz - S / M POL Siemianowice Śląskie Kuźnia triathlonu

Zapłacone

61. Góra Mateusz - I / M30 POL Będzin

Niezapłacone

62. Górecka Elżbieta - S / K POL Czerwionka-Leszczyny PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Zapłacone

63. Górecki Wojciech - S / M POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

64. Górski Marcin - I / M40 POL Dąbrowa Górnicza TEAMKARAŚ

Zapłacone

65. Grabowski Sebastian - I / M16 POL Zawiercie

Zapłacone

66. Grabowski Sebastian - I / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

67. Grabowski Zbigniew - I / M50 POL Chrzanów Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów

Zapłacone

68. Gruszka Michał - I / M40 POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

69. Grzyb Michał - S / M POL Sosnowiec ZaDyszka

Niezapłacone

70. Gunia Piotr - I / M40 POL Osiek Debeściaki z wyższej półki

Zapłacone

71. Halauko Stanisław - I / M16 POL Kraków

Zapłacone

72. Hanasiewicz Paweł - S / M POL Kraków

Niezapłacone

73. Harmansa Piotr - I / M50 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

74. Hawlena Marcin - I / M40 POL Sosnoweic Lubię burbeesy

Zapłacone

75. Hrabia Dariusz - I / M50 POL Katowice WKU w Katowicach

Niezapłacone

76. Hrycaj Marcin - I / M40 POL Opole KB Odra Opole

Niezapłacone

77. Hrynkiewicz Przemysław - I / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

78. Jakóbski Kamil - I / M16 POL Sosnowiec Po Co Ja To Robię?

Zapłacone

79. Jarawka Natalia - I / K30 POL Katowice Natalczywi Biegacze

Niezapłacone

80. Jarmundowicz Michał - I / M30 POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Niezapłacone

81. Jarnot Bartłomiej - I / M40 POL Sosnowiec Ciepłe Bambosze

Zapłacone

82. Jarnot Oskar - I / M30 POL Zator TMT - Toruń Multisport Team

Zapłacone

83. Jędrocha Karolina - I / K16 POL Klucze

Zapłacone

84. Juchniewicz Henryk - I / M50 POL Stargard TOJAH

Zapłacone

85. Jura Dominik - I / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

86. Juzof Sebastian - I / M16 POL Cieszyn

Niezapłacone

87. Kajda Paweł - I / M30 POL Olkusz Kellys - sklep RoweryOlkusz

Zapłacone

88. Kalużny Justyna - I / K30 POL Sosnowiec City-fitness Sosnowiec

Zapłacone

89. Uczestnik anonimowy - I / M30 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

90. Kania Katarzyna - I / K40 POL Sosnowiec

Zapłacone

91. Kania Marek - I / M50 POL Sosnowiec Totalny amator

Zapłacone

92. Uczestnik anonimowy - I / K30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

93. Kawalec Paweł - I / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

94. Kęsicki Robert - I / M30 POL Katowice Co ja biegam

Zapłacone

95. Kieś Damian - I / M40 POL Rzeszów AUTO SERWIS KESCAR

Zapłacone

96. Kisielewska Barbara - S / K POL Zawiercie

Niezapłacone

97. Klich Łukasz - I / M30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

98. Kłakus Wojciech - I / M16 POL Kobiór

Zapłacone

99. Konieczny Ryszard - I / M50 POL Racibórz AMATOR

Zapłacone

100. Konobrodzki Łukasz - I / M30 POL Sosnowiec CITY FITNESS ZAGÓRZE

Zapłacone

101. Kopańska Kinga - I / K30 POL Bieruń Triathlon Siedlce Club

Niezapłacone

102. Korbecki Damian - I / M30 POL Nisko HAT-BUD S.C.

Zapłacone

103. Korbecki Krzysztof - I / M50 POL Kamionka HAT-BUD S.C.

Zapłacone

104. Kościółkiewicz Piotr - I / M30 POL Katowice

Zapłacone

105. Kosiur Janusz - I / M30 POL Sosnowiec Waleczne serca

Zapłacone

106. Kosobudzki Sebastian - I / M40 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Zapłacone

107. Kovacs Robert - I / M30 POL Wrocław Ignaś i Gu Team

Zapłacone

108. Kowalczyk Maciej - I / M40 POL Sosnowiwc Gym El Toro

Niezapłacone

109. Kozak Adam - I / M50 POL Siemianowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

110. Kozak Dominika - I / K16 POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

111. Krawczyk Natalia - I / K30 POL Kalisz Zryw Buszkowiczki

Niezapłacone

112. Król Kamil - I / M16 POL Mysłowice

Niezapłacone

113. Król Michał - S / M POL Swim Gym Katowice

Zapłacone

114. Krupowies Wojciech - I / M16 POL Katowice

Niezapłacone

115. Kuciński Benjamin - I / M30 POL Katowice Benq-Cojabiegne / New Balance PL

Niezapłacone

116. Kuczera Agata - I / K16 POL Sosnowiec CITY FITNESS ZAGÓRZE

Zapłacone

117. Kwiatoń Tomasz - S / M POL Pawłowice 43-250 Ul. Górnicza2E/6

Niezapłacone

118. Kyzioł Magdalena - I / K16 POL Katowice

Niezapłacone

119. Langier Tomasz - I / M30 POL Sosnowiec Klub Kawalerów

Niezapłacone

120. Laskowska Agnieszka - I / K16 POL Będzin

Niezapłacone

121. Leonhard Aleksandra - I / K30 POL Dąbrowa Górnicza City-Fitness Zagórze

Zapłacone

122. Leśnicki Marcin - I / M16 POL Przeworsk UKS Azymut Dębów / harpersoft team

Zapłacone

123. Ligocki Tomasz - I / M50 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Triathlon Team

Zapłacone

124. Uczestnik anonimowy - I / M40 POL Mysłowice Brak

Niezapłacone

125. Lis Mariusz Jakub - I / M40 POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland Sosnowiec

Niezapłacone

126. Lisieński Michał - I / M30 POL Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM

Zapłacone

127. Lucka Judyta - I / K40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

128. Lukashou Aleksander - I / M16 POL Krakow

Zapłacone

129. Lupa Michał - I / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

130. Łaskarzewski Filip - I / M16 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

131. Łaskarzewski Piotr - I / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

132. Maćkowski Wojciech - I / M30 POL Czeladź

Niezapłacone

133. Uczestnik anonimowy - I / K30 POL Tychy 40 Latek Tychy/vege runners

Niezapłacone

134. Majewski Kacper - I / M30 POL Kraków

Zapłacone

135. Malina Bartłomiej - I / M16 POL Sosnowiec Alva 1-Rowery.ruda.pl Team

Zapłacone

136. Marzec Łukasz - I / M30 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team

Zapłacone

137. Masłowski Maciej - I / M30 POL Czeladź www.pmoinsight.pl

Zapłacone

138. Masny-Jarmundowicz Marta - I / K30 POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Niezapłacone

139. Mazur Marcin - I / M40 POL Psary Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

140. Michalak Sandra - I / K30 POL Sosnowiec Triathlon X Team

Zapłacone

141. Michalewicz Marcin - I / M30 POL Mysłowice www.Itmasters.com.pl

Zapłacone

142. Michalik Dorota - I / K30 POL Tychy

Zapłacone

143. Michalik Kamil - I / M30 POL Sosnowiec Lubię burbeesy

Zapłacone

144. Michniewicz Maciej - I / M40 POL Opole GT KONA

Niezapłacone

145. Mil Sebastian - I / M30 POL Warszawa

Zapłacone

146. Miler Adam - S / M POL Ruda Śląska Nastarcie.pl

Zapłacone

147. Mocny Michał - I / M30 POL Kraków

Zapłacone

148. Musiał Marcin - I / M40 POL Czeladz

Niezapłacone

149. Nagas Pawel - I / M40 POL Myslowice Lubie Burpees’y / City Fitness Zagórze

Zapłacone

150. Niedzielczyk Jolanta - I / K50 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

151. Nowak Borys - I / M30 POL Sosnowiec Fitness Zagorze/ No Limit Team

Zapłacone

152. Nowakowski Krzysztof - I / M30 POL Ruda Śląska KYLO GO !

Niezapłacone

153. Okraska Grzegorz - I / M30 POL Będzin

Zapłacone

154. Orzyszek Roksana - I / K30 POL Rydułtowy

Niezapłacone

155. Ościłowicz Ewa - I / K40 POL Sosnowiec MOSiR Sosnowiec/City Fitness Zagórze

Zapłacone

156. Ostrowski Daniel - I / M40 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

157. Osuch Dariusz - I / M16 POL Bukowno

Zapłacone

158. Palasz Kamil - I / M16 POL Kobiór

Zapłacone

159. Pałyga Agnieszka - I / K30 POL Sosnowiec Future Processing Running Team

Zapłacone

160. Pandel Paweł - I / M40 POL Luszowice

Zapłacone

161. Paszek Joanna - I / K30 POL Tychy

Niezapłacone

162. Pavlou Barbara - I / K30 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Zapłacone

163. Pawik Izabela - I / K16 POL Strzyżowice Baza Triathlonu Mysłowice

Zapłacone

164. Pawlok Anna - I / K30 POL Katowice

Zapłacone

165. Pęczkowski Przemysław - I / M30 POL Sosnowiec Donut

Zapłacone

166. Perlak Magdalena - I / K16 POL Katowice

Zapłacone

167. Piątek-Olszewska Klaudia - I / K16 POL Dąbrowa Górnicza Parkrun Katowice

Zapłacone

168. Pieczaba Patryk - I / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

169. Pietryka Sylwester - I / M30 POL Kielce T. S AKWEDUKT

Niezapłacone

170. Piłat Jakub - I / M16 POL Ruda Śląska

Zapłacone

171. Plesinski Sebastian - I / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

172. Płóciniczak Dominik - I / M40 POL Dąbrowa Górnicza TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA

Zapłacone

173. Podsiadlo Jan - I / M40 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

174. Popczyk Grzegorz - I / M40 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze Fit team

Niezapłacone

175. Porębski Wojciech - I / M40 POL Oświęcim KS UKS KADET OŚWIĘCIM

Zapłacone

176. Potoczny Bartosz - I / M30 POL Bytom

Zapłacone

177. Powroźna Mariola - I / K30 POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

178. Pozowski Jan - I / M30 POL Katowice

Zapłacone

179. Probierz Paweł - I / M40 POL Dąbrowa Górnicza 1Ligatriteam

Zapłacone

180. Pytel Sergiusz - I / M30 POL Tychy Serowy

Zapłacone

181. Raczek Jarosław - I / M40 POL Rybnik

Zapłacone

182. Raczek Justyna - I / K40 POL Rybnik

Zapłacone

183. Rak Alicja - I / K30 POL Bielawa

Zapłacone

184. Rak Marcin - I / M30 POL Bielawa Bielawska Akademia Biegania

Zapłacone

185. Redman Grzegorz - I / M30 POL Sławków CrossFit Zagłębie Eagles

Zapłacone

186. Rusinek Marta - S / K POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

187. Rycki Rafał - I / M30 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Niezapłacone

188. Rypel Natalia - I / K16 POL Kedzierzyn-Koźle Tridivision triathlon team

Zapłacone

189. Rzepecki Dariusz - I / M30 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze/ No limit

Zapłacone

190. Rzeszótko Tomasz - I / M30 POL Poręba Żegoty Water Team

Zapłacone

191. Senisson Olaf - I / M16 POL Kraków

Zapłacone

192. Senisson Piotr - I / M40 POL Kraków

Zapłacone

193. Siemiński Paweł - I / M16 POL Sosnowiec

Niezapłacone

194. Sikora Tomasz - I / M16 POL Mysłowice

Zapłacone

195. Simon Paweł - I / M40 POL Będzin Coco Jambo

Zapłacone

196. Siudej Bartłomiej - I / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

197. Siwek Tomasz - I / M40 POL Czeladź TRIATHLON X-TEAM

Zapłacone

198. Skowronek Dagmara - I / K30 POL Będzin City Fitness Zagorze

Zapłacone

199. Skowronek Magdalena - I / K30 POL Sosnowiec City fitness Zagorze

Zapłacone

200. Śliwa Paweł - I / M16 POL Gliwice

Zapłacone

201. Sluzalek Małgorzata - I / K40 POL Gliwice

Zapłacone

202. Śmiałek Izabela - I / K16 POL Sosnowiec City-Fitness Zagórze

Zapłacone

203. Śmiałek Robert - I / M30 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Zapłacone

204. Smotryk Artur - S / M POL Sosnowiec CTL LOGISTICS TEAM

Zapłacone

205. Sobań Dariusz - I / M40 POL Dąbrowa Górnicza Brak

Niezapłacone

206. Sobolewski Maciej - I / M40 POL Zabrze Szymanowski Triathlon Team

Zapłacone

207. Sojecki Paweł - S / M POL Jaworzno CTL Logistics

Zapłacone

208. Sojka Joanna - I / K40 POL Siemianowice Śląskie JA

Niezapłacone

209. Sołtysik Zdzisia - S / K POL Rybnik Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

210. Soter Bartłomiej - I / M30 POL Czeladź

Zapłacone

211. Srebnicki Krzysztof - I / M50 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

212. Stachowski Wojciech - I / M40 POL Gliwice

Zapłacone

213. Stachurski Marceli - I / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

214. Stafarczyk Dawid - I / M16 POL Rybnik

Zapłacone

215. Stasiak-Smolska Małgorzata - I / K40 POL Wrocław Voestalpine

Zapłacone

216. Stawicki Grzegorz - S / M POL Pawłowice 43-250 Ul. Wodzisławska 61C

Niezapłacone

217. Stawicki Szymon - S / M POL Jastrzebie Zdrój

Niezapłacone

218. Strącała Paweł - I / M16 POL Gliwice

Zapłacone

219. Strączek Jan - I / M16 POL Radlin

Zapłacone

220. Straś Andrzej - I / M50 POL Sosnowiec Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

221. Strumiński Emil - S / M POL Czeladź SWIM GYM KATOWICE

Zapłacone

222. Struzik Agata - I / K40 POL Sosnowiec City Fitness Zagórze

Zapłacone

223. Sufranowicz Tomasz - I / M16 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

224. Sygut Grzegorz - I / M30 POL Siemianowice Śląskie Gym For You

Zapłacone

225. Syrowiecka Joanna - I / K16 POL Kraków

Zapłacone

226. Szczepańczyk Michał - I / M16 POL Międzyrzecze Dolne

Niezapłacone

227. Szczepański Krzysztof - I / M40 POL Będzin Niezrzeszony

Zapłacone

228. Szczotka Mariusz - I / M40 POL Wieprz Labo Sport

Niezapłacone

229. Szewczyk Jacek - I / M40 POL Sosnowiec Sosnowiec

Zapłacone

230. Szmajduch Mariusz - I / M30 POL Mysłowice Adient Team

Zapłacone

231. Sznyder Wojciech - I / M40 POL Gliwice

Niezapłacone

232. Szostak Adam - I / M30 POL Wieruszyce Fit-AS

Zapłacone

233. Szymański Krzysztof - I / M40 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

234. Tekieli Tomek - I / M30 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

235. Tokarz Jacek - I / M30 POL Katowice

Zapłacone

236. Tomaszek Dorota - I / K30 POL Poręba

Niezapłacone

237. Trefon Michalina - I / K30 POL Rogoźnik

Zapłacone

238. Turza Patrycja - S / K POL Sosnowiec

Zapłacone

239. Wachnik Tomek - I / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

240. Walczak Daniel - I / M16 POL Sosnowiec Mizopol

Zapłacone

241. Walczak Grzegorz - I / M30 POL Sosnowiec MIZOPOL Team

Zapłacone

242. Walczyk Maciej - I / M16 POL Chorzów Troglo Team

Zapłacone

243. Waleczek Krzysztof - I / M50 POL Łąka Łąka Biega

Zapłacone

244. Warjas Adam - I / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

245. Warkocz Tomasz - I / M16 POL Rogoźnik

Zapłacone

246. Wawrowski Szymon - I / M16 POL Będzin Troglo Team

Zapłacone

247. Węgrzyn Piotr - I / M50 POL Czeladź City Fitness Zagórze

Zapłacone

248. Wesołowski Adam - I / M40 POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

249. Uczestnik anonimowy - I / K30 POL Kraków

Zapłacone

250. Wieczorek Angelika - I / K16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

251. Wiekiera Łukasz - I / M40 POL Sławków S.G.B SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Niezapłacone

252. Wilanowski Jakub - I / M16 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

253. Wilanowski Paweł - I / M40 POL Dąbrowa Górnicza Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

254. Wisełka Andrzej - I / M40 POL Rybnik GRUPA MARAT

Niezapłacone

255. Wiśniewska Kate - I / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

256. Wiśniewski Mateusz - I / M16 POL Cienin Kościelny @wisnia_m_aktywnie365

Niezapłacone

257. Włochowicz Krystian - I / M30 POL Sosnowiec

Niezapłacone

258. Wojas Jakub - I / M30 POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

259. Wolant Sylwester - I / M40 POL Brzeszcze MASTERS BRZESZCZE

Zapłacone

260. Wróbel Adriana - S / K POL Łazy

Niezapłacone

261. Wróbel Andrzej - I / M50 POL Łazy

Niezapłacone

262. Wróbel Zofia - S / K POL Łazy

Niezapłacone

263. Wrożyna Adam - I / M40 POL Rybnik Pędzące Żółwie

Zapłacone

264. Wtorek Ilona - I / K16 POL Będzin Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

265. Wudecka Marta - I / K16 POL Sosnowiec

Zapłacone

266. Złocki Marcin - I / M30 POL Kęty

Zapłacone

267. Zmysłowski Daniel - I / M40 POL Dabrowa Gornicza Shimano Service Center Sosnowiec

Zapłacone

268. Żywot Rafał - S / M POL Swim Gym Katowice

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU