Bike Atelier MTB Maraton 2017

Dąbrowa Górnicza
23.04.2017

Wyniki

Hobby 23 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KUBACZKA Grzegorz
Ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 2:08 28.05 00:48:55:19
2
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy 2:08 28.05 00:48:59:16
3
GRZEBINOGA Michał
1015 POL Brzeszcze 2:09 28.05 00:49:04:23
4
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 2:09 28.05 00:49:05:52
5
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory 2:10 27.71 00:49:45:55
6
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 2:11 27.71 00:50:03:49
7
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 2:11 27.38 00:50:07:92
8
LIGĘZA Sławomir
Bike Atelier Team
1116 POL Jaworzno 2:13 27.06 00:50:45:89
9
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 2:14 27.06 00:51:09:91
10
LUTY Jarosław
1489 Mogilany 2:14 27.06 00:51:11:16
11
KOSTRZEWSKI Krzysztof
1628 POL Siemianowice Śląskie 2:15 26.74 00:51:27:18
12
PIESZKO Damian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1034 POL Świerklany 2:15 26.74 00:51:36:24
13
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 2:15 26.74 00:51:36:58
14
CHOMIUK Remigiusz
Tomazi Bike Orbea Team
1364 POL Rybnik 2:18 26.14 00:52:41:34
15
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1147 POL Chrzanów 2:19 26.14 00:52:59:95
16
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 2:19 26.14 00:53:01:57
17
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 2:19 25.84 00:53:15:55
18
BOŁDYS Mirosław
Rafako Orbea Mtb Team
1137 POL Żory 2:20 25.84 00:53:25:60
19
CAŁKA Paweł
Pank Team
1569 POL Siewierz 2:20 25.84 00:53:32:13
20
SENCZEK Robert
Taurus30 Cycling Team
1421 POL Mikołów 2:21 25.84 00:53:40:95
21
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn 2:21 25.84 00:53:41:16
22
ŚCIGAŁA Piotr
1212 POL Częstochowa 2:21 25.84 00:53:41:56
23
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 POL Górki Wielkie 2:22 25.56 00:54:08:70
24
JANIK Bartosz
Bikehead
1416 POL Dąbrowa Górnicza 2:22 25.27 00:54:25:44
25
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój 2:23 25.27 00:54:27:22
26
SPŁAWSKI Krzysztof
Bmc Racing Crew
1473 POL Licheń Stary 2:23 25.27 00:54:28:35
27
MUSIOŁ Tomasz
Gomola Trans Airco
1415 POL Tychy 2:23 25.27 00:54:41:88
28
LASKOWSKI Michał
Pia Polska-Weltour Team
1533 POL Dąbrowa Górnicza 2:24 25.00 00:55:00:00
29
WOŹNICA Adrian
Grupa Nomax
1061 POL Piekary Śląskie 2:24 25.00 00:55:04:68
30
PIOTROWSKI Andrzej
Tomazi Bike Orbea Team
1059 POL Jastrzębie Zdrój 2:24 25.00 00:55:04:80
31
ZAJĄC Łukasz
1590 POL Ornontowice 2:24 25.00 00:55:04:83
32
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1068 POL Rybnik 2:24 25.00 00:55:11:19
33
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 2:25 25.00 00:55:28:58
34
KAMIŃSKI Marek
Twomark Team
1461 POL Ruda Śląska 2:26 24.73 00:55:37:08
35
LEW Szymon
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1579 POL Ruda Śląska 2:26 24.73 00:55:51:41
36
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 2:26 24.73 00:55:56:78
37
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron 2:27 24.47 00:56:08:59
38
RYGLEWSKI Piotr
Pm Bike
1565 POL Zabrze 2:28 24.47 00:56:29:14
39
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 2:28 24.47 00:56:29:77
40
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1577 POL Ruda Śląska 2:28 24.47 00:56:33:81
41
DYSZY Grzegorz
1419 Bobrowniki 2:28 24.21 00:56:42:66
42
NOWAK Łukasz
1372 POL Sosnowiec 2:30 24.21 00:57:13:61
43
CHOJNACKI Jakub
1613 Zawiercie 2:30 24.21 00:57:14:25
44
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 2:30 23.96 00:57:22:15
45
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków 2:30 23.96 00:57:29:34
46
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż 2:31 23.96 00:57:31:56
47
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1559 POL Rybnik 2:31 23.96 00:57:33:96
48
UCHMAN Wojciech
1486 Katowice 2:31 23.96 00:57:44:46
49
ELWART Krzysztof
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1599 POL Chrzanów 2:31 23.96 00:57:50:11
50
NOWACKI Bartłomiej
1232 POL Żory 2:32 23.71 00:57:57:15
51
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1570 POL Rybnik 2:32 23.71 00:57:59:53
52
KASPROWIAK Karol
1551 Gliwice 2:32 23.71 00:58:02:81
53
KRZESZOWIEC Zbigniew
1509 2:32 23.71 00:58:03:40
54
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
1305 POL Mysłowice 2:33 23.71 00:58:24:62
55
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1580 POL Koniaków 2:33 23.47 00:58:32:66
56
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 2:33 23.47 00:58:35:26
57
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
1494 POL Tarnowskie Góry 2:34 23.47 00:58:42:32
58
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 Nawojowa Góra 2:34 23.47 00:58:46:95
59
BLUSZCZ Marcin
Mikesz Team
1477 POL Zwonowice 2:34 23.47 00:58:53:61
60
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa 2:35 23.23 00:59:09:23
61
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 2:36 23.23 00:59:26:54
62
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 2:36 23.23 00:59:27:74
63
GOMOLA Janusz
1466 POL Wisła 2:37 23.00 00:59:49:47
64
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój 2:37 23.00 00:59:55:20
65
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy 2:37 23.00 00:59:57:48
66
KĘDZIOR Piotr
Rafako Orbea Mtb Team
1508 POL Racibórz 2:37 23.00 01:00:00:84
67
SZCZYGIEŁ Andrzej
1326 POL Myszków 2:37 23.00 01:00:01:83
68
KONECKI Radosław
Bikesportsiewierz
1484 Prudzowice 2:37 23.00 01:00:05:40
69
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 2:37 23.00 01:00:10:48
70
ZGUD Rafał
1332 POL Bielsko-Biała 2:38 22.77 01:00:28:34
71
SERAFIN Michał
Serteam
1540 POL Myszków 2:38 22.77 01:00:29:38
72
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 2:39 22.77 01:00:36:24
73
ZIMOŃSKI Bartosz
1223 POL Myszków 2:40 22.55 01:01:04:04
74
STOŁTNY Maciej
1362 POL Rybnik 2:40 22.55 01:01:04:08
75
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
1374 POL Katowice 2:40 22.55 01:01:19:42
76
PASTERNAK Piotr
1591 POL Brzeszcze 2:41 22.55 01:01:20:38
77
WALENTEK Łukasz
1145 Tarnowskie Góry 2:41 22.55 01:01:22:38
78
STĘPNIKOWSKI Ryszard
1317 POL Strumień 2:41 22.55 01:01:23:69
79
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 2:41 22.33 01:01:34:91
80
WOJTCZAK Marcin
1043 POL Jastrzębie-Zdrój 2:41 22.33 01:01:35:57
81
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 2:41 22.33 01:01:37:82
82
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 2:41 22.33 01:01:39:20
83
FUNDOWICZ Łukasz
Amator
1048 POL Mysłowice 2:41 22.33 01:01:39:22
84
SKRZYPIEC Andrzej
1497 POL Mysłowice 2:42 22.33 01:01:48:53
85
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 2:42 22.33 01:01:55:70
86
WOJNAR Janusz
Sgs Poland Team Mtb Section
1097 POL Jastrzębie-Zdrój 2:42 22.33 01:01:58:68
87
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 2:43 22.12 01:02:12:11
88
JANDA Piotr
1412 Żory 2:43 22.12 01:02:20:19
89
RZEPUS Gaweł
1302 POL Sosnowiec 2:43 22.12 01:02:22:33
90
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice 2:43 22.12 01:02:26:40
91
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 2:43 22.12 01:02:27:57
92
RÓŻAŃSKI Marcin
1090 POL Tarnowskie Góry 2:43 22.12 01:02:27:75
93
WIŚNIEWSKI Paweł
1344 POL Dąbrowa Górnicza 2:44 22.12 01:02:35:14
94
KUBICKI Piotr
1139 POL Bytom 2:44 22.12 01:02:37:65
95
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1352 POL Sosnowiec 2:44 22.12 01:02:40:77
96
ŚLADOWSKI Artur
Sutricon Kratka Mtb Team
1281 POL Oświęcim 2:45 21.90 01:03:00:67
97
KAPALA Zygmunt
1490 Tychy 2:45 21.90 01:03:03:84
98
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 2:45 21.90 01:03:07:63
99
BRANDYS Daniel
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1250 POL Tenczynek 2:45 21.90 01:03:08:76
100
FAŁEK Dawid
Choma Sport Trener
1248 POL Mysłowice 2:45 21.90 01:03:09:72
101
NIKONOWICZ Marcin
UKS Katolik Częstochowa
1440 POL Częstochowa 2:45 21.90 01:03:11:11
102
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 2:46 21.90 01:03:16:01
103
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza 2:46 21.90 01:03:16:88
104
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 2:46 21.90 01:03:17:75
105
HETMAN Radosław
Grupa Nomax
1214 POL Jaworzno 2:46 21.70 01:03:22:20
106
WILK Marcin
1488 POL Katowice 2:47 21.70 01:03:46:92
107
STUŻYŃSKA Magda
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1035 POL Krostoszowice 2:47 21.70 01:03:49:41
108
MARSZAŁEK Adrian
1306 POL Łazy 2:47 21.70 01:03:50:35
109
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków 2:47 21.70 01:03:51:05
110
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 2:47 21.50 01:03:55:30
111
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 2:48 21.50 01:04:15:26
112
KOPCIOWSKA-WĄTROBA Joanna
1503 POL Jastrzębie Zdrój 2:48 21.50 01:04:19:59
113
RUMNIAK Sebastian
1454 POL Gliwice 2:48 21.50 01:04:22:80
114
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 2:49 21.50 01:04:25:05
115
MOSUR Piotr
Nudel Team
1537 POL Nowe Chechlo 2:49 21.30 01:04:33:52
116
KOZIOŁ Arkadiusz
1406 POL Dąbrowa Górnicza 2:49 21.30 01:04:38:35
117
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 2:50 21.30 01:04:55:26
118
MIESZCZANEK Paweł
1339 Warszawa 2:50 21.30 01:05:03:78
119
KURZAK Paweł
Sengam Sport Racing Team
1505 POL Poręba 2:50 21.30 01:05:04:45
120
JAWORSKI Tomasz
Fabryka Rowerów Częstochowa
1443 Częstochowa 2:50 21.30 01:05:05:65
121
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1576 POL Chorzów 2:50 21.10 01:05:06:72
122
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów 2:51 21.10 01:05:20:18
123
MIKA Waldemar
1973 POL Bielsko-Biała 2:51 21.10 01:05:23:53
124
MAŁYSZ Sławomir
Mikeszteam
1341 POL Rybnik 2:51 21.10 01:05:29:37
125
CHARCHUŁA Dariusz
1224 POL Mysłowice 2:52 21.10 01:05:37:20
126
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 2:52 21.10 01:05:38:36
127
GŁODEK Grzegorz
1350 POL Siemianowice Śląskie 2:52 21.10 01:05:38:91
128
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 2:52 21.10 01:05:39:94
129
DRABIK Mateusz
1456 Katowice 2:52 20.91 01:05:47:71
130
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 Częstochowa 2:53 20.91 01:06:01:18
131
BARYŁA Adam
1561 POL Zabrze 2:53 20.91 01:06:05:15
132
BANASIAK Wojciech
1491 Częstochowa 2:53 20.91 01:06:12:88
133
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice 2:53 20.91 01:06:13:70
134
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 2:53 20.91 01:06:16:12
135
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
1177 POL Tarnowskie Góry 2:54 20.72 01:06:23:31
136
SAMBOROWSKI Adam
1155 POL Tworóg Mały 2:54 20.72 01:06:34:90
137
MZYK Janusz
Adient Team/40-Latek Tychy
1471 POL Tychy 2:54 20.72 01:06:39:14
138
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 2:54 20.72 01:06:40:81
139
ALOCHNA Daniel
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1038 POL Gierałtowice 2:54 20.72 01:06:41:28
140
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 2:55 20.72 01:06:44:79
141
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 2:55 20.72 01:06:51:61
142
GORZELANY Mariusz
1044 POL Rybnik 2:55 20.54 01:06:55:16
143
HRYNOWIECKI Henryk
1523 Gliwice 2:55 20.54 01:07:01:17
144
PASTERNAK Jakub
1592 POL Brzeszcze 2:55 20.54 01:07:02:27
145
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 2:56 20.54 01:07:07:47
146
SZKUTA Mateusz
Febys Bike Team
1235 POL Tychy 2:56 20.54 01:07:09:22
147
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1381 POL Częstochowa 2:56 20.54 01:07:12:50
148
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec 2:56 20.54 01:07:15:26
149
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 2:56 20.54 01:07:18:12
150
PILCH Adam
1331 POL Wisła 2:57 20.54 01:07:29:53
151
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 2:57 20.35 01:07:33:26
152
ŚLUSARCZYK Anna
1199 POL Kostkowice 2:57 20.35 01:07:36:01
153
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 2:57 20.35 01:07:40:73
154
CZAJKOWSKI Sebastian
1049 POL Myszków 2:57 20.35 01:07:41:67
155
KOCZY Piotr
1535 POL Rybnik 2:57 20.35 01:07:42:82
156
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 2:57 20.35 01:07:50:15
157
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 2:57 20.35 01:07:50:69
158
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 2:58 20.35 01:07:55:47
159
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 2:58 20.35 01:07:56:36
160
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 2:58 20.35 01:08:03:86
161
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 2:58 20.18 01:08:07:68
162
JOŚKO Rafał
1211 POL Żory 2:58 20.18 01:08:08:79
163
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny 2:58 20.18 01:08:09:75
164
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 2:58 20.18 01:08:09:95
165
RATMAN Lukas
Isp Team
1514 POL Katowice 2:59 20.18 01:08:19:66
166
GÓRA Darek
1550 POL Radostowice 2:60 20.00 01:08:43:36
167
KOCYBA Krzysztof
1069 POL Zabrze 2:60 20.00 01:08:43:73
168
KOMANDER Tomasz
1079 POL Katowice 2:60 20.00 01:08:44:67
169
SŁABIAK Tomasz
1524 Chorzów 2:60 20.00 01:08:45:79
170
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie 2:60 20.00 01:08:54:00
171
MALINA Bartłomiej
1327 POL Sosnowiec 2:60 20.00 01:08:57:75
172
PUŁKOWNIK Maciej
Częstochowskie Mtb
1320 POL Częstochowa 3:01 20.00 01:09:03:01
173
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 3:01 20.00 01:09:10:19
174
SON Kyongjae
1495 Ju City Korea Pd. 3:01 20.00 01:09:12:55
175
MATUSZAK Tomasz
1253 POL Gliwice 3:01 20.00 01:09:12:74
176
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice 3:01 19.83 01:09:18:96
177
MYMA Dariusz
1133 Sosnowiec 3:01 19.83 01:09:20:81
178
BUGAJSKI Mariusz
1228 POL Sosnowiec 3:02 19.83 01:09:24:77
179
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 3:02 19.83 01:09:25:91
180
OLEWICZ Piotr
1256 POL Gliwice 3:02 19.83 01:09:26:01
181
GORZELANY Ewa
Wiślańskie Koło Cyklistów Góral
1099 POL Wisła 3:02 19.83 01:09:31:07
182
GALOWY Marek
Kiwi Klub Mtb
1318 POL Katowice 3:02 19.83 01:09:42:37
183
MUSIALIK Dariusz
Bike Team Galileo
1585 POL Bycina 3:03 19.83 01:09:53:95
184
TARNOWSKI Janusz
1588 POL Katowice 3:03 19.66 01:09:54:14
185
DZIEDZIC Dawid
1436 Lędziny 3:03 19.66 01:09:56:17
186
NOWIŃSKI Wiktor
1303 POL Sosnowiec 3:03 19.66 01:10:02:75
187
JANOTA Tomasz
1462 Gliwice 3:03 19.66 01:10:07:89
188
PAWLAK Adam
1215 POL Bytom 3:04 19.66 01:10:10:69
189
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 3:04 19.66 01:10:18:44
190
KASZA Paweł
1174 POL Racibórz 3:05 19.49 01:10:35:28
191
WISZNIEWSKI Radosław
1400 POL Dąbrowa Górnicza 3:05 19.49 01:10:37:13
192
ŁAKOMSKA Katarzyna
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1578 POL Ruda Śląska 3:05 19.49 01:10:42:49
193
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze 3:05 19.49 01:10:43:07
194
KASPRUS Tomasz
1546 POL Zabrze 3:05 19.49 01:10:45:46
195
JANECZEK Robert
1236 POL Radzionków 3:06 19.49 01:10:55:79
196
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1571 POL Ruda Śląska 3:06 19.49 01:10:59:76
197
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 3:06 19.49 01:11:02:54
198
DWORNICZAK Paweł
1593 POL Siemianowice Śląskie 3:06 19.33 01:11:06:41
199
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik 3:06 19.33 01:11:07:38
200
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 3:06 19.33 01:11:07:43
201
LESISZ Jarosław
Trek-Velonews.pl
1568 POL Bytom 3:06 19.33 01:11:08:07
202
JENDRZEJCZYK Tomasz
1589 POL Chorzów 3:06 19.33 01:11:08:63
203
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce 3:06 19.33 01:11:12:76
204
KOWALIK Mirosław
Profi Styl
1618 POL Ruda Sląska 3:06 19.33 01:11:13:71
205
CZERWIŃSKI Tomasz
1506 POL Chorzów 3:07 19.33 01:11:22:32
206
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 3:07 19.33 01:11:24:54
207
SROKA Kamil
1366 POL Sosnowiec 3:07 19.33 01:11:24:97
208
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 3:07 19.33 01:11:31:09
209
PAJKA Radosław
1186 POL Ruda Śląska 3:07 19.33 01:11:35:89
210
MATWIJEWICZ Janusz
1480 Będzin 3:08 19.17 01:11:43:92
211
WIĄCEK Piotr
Eleganckie Chłopaki Mtb Team
1502 POL Krzeszowice 3:08 19.17 01:11:50:84
212
PRÓBAN Robert
1518 POL Katowice 3:08 19.17 01:12:03:60
213
GARBARZ Łukasz
1066 POL Dąbrowa Górnicza 3:09 19.17 01:12:08:07
214
BRYŚ Maciej
1544 POL Zawiercie 3:09 19.01 01:12:19:57
215
ROGUT Piotr
1539 POL Gliwice 3:09 19.01 01:12:24:98
216
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1584 POL Ruda Śląska 3:09 19.01 01:12:26:97
217
CICHOŃ Sebastian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1357 POL Kędzierzyn-Koźle 3:10 19.01 01:12:33:34
218
MORUŚ Dariusz
1549 POL Dąbrowa Górnicza 3:10 19.01 01:12:33:66
219
HRYSZKO Kazimierz
40-Latek Tychy
1081 POL Tychy 3:10 19.01 01:12:44:29
220
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik 3:11 18.85 01:13:01:60
221
GRZESIAK Mariusz
1188 POL Huta Stara "b" 3:11 18.85 01:13:07:64
222
CHUCHER Wojciech
1203 POL Pisarzowice 3:11 18.85 01:13:10:60
223
SŁOWIK Tadeusz
Schc Chrzanów
1325 POL Chrzanów 3:12 18.85 01:13:29:02
224
SOKÓŁ Marian
1498 POL Dąbrowa Górnicza 3:13 18.70 01:13:38:20
225
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 3:13 18.70 01:13:40:10
226
GARLIŃSKI Bartłomiej
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1629 POL Chrzanów 3:13 18.70 01:13:45:86
227
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz 3:13 18.70 01:13:51:11
228
MORAWIEC Marek
1311 POL Myszków 3:14 18.55 01:14:18:21
229
JAROSZ Piotr
1160 POL Zabrze 3:15 18.55 01:14:23:64
230
MUCHA Piotr
1371 POL Będzin 3:15 18.55 01:14:28:43
231
FELIŃSKI Mateusz
1124 POL Będzin 3:15 18.55 01:14:34:13
232
ROBERT Cieśliński
1426 Poraj 3:16 18.40 01:14:54:44
233
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1247 POL Radlin 3:16 18.40 01:14:56:03
234
BEDNARSKI Krzysztof
Isp Team
1294 POL Jaworzno 3:16 18.40 01:15:02:08
235
TORZEWSKI Daniel
1541 POL Czeladź 3:17 18.40 01:15:08:29
236
ZAJĄC Zbigniew
Mmbike
1483 POL Piekary Śląskie 3:17 18.40 01:15:14:90
237
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 3:17 18.25 01:15:30:10
238
ZABOROWICZ Piotr
Sutricon Kratka Mtb Team
1314 POL Sosnowiec 3:17 18.25 01:15:30:41
239
BACA Ryszard
1094 POL Kraków 3:18 18.25 01:15:31:07
240
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik 3:18 18.25 01:15:33:13
241
MALEC Grzegorz
1333 POL Witkowice 3:18 18.25 01:15:34:96
242
WOŁOSIUK Marcin
1402 Dąbrowa Górnicza 3:18 18.25 01:15:35:20
243
DUDA Tomasz
1136 POL Dąbrowa Górnicza 3:18 18.25 01:15:51:18
244
DYSSY Łukasz
1150 POL Sosnowiec 3:19 18.11 01:16:03:76
245
OBUCHOWSKA Kinga
1144 POL Dąbrowa Górnicza 3:19 18.11 01:16:06:39
246
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze 3:20 18.11 01:16:17:15
247
KARCZ Łukasz
1531 POL Sosnowiec 3:20 18.11 01:16:26:68
248
MANDRYKA Paweł
1610 Gliwice 3:20 17.97 01:16:34:93
249
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1424 POL Częstochowa 3:21 17.97 01:16:41:48
250
PATOŁA Adam
1324 POL Sosnowiec 3:21 17.97 01:16:58:21
251
PAJĄK Mateusz
Isp Team
1295 POL Dąbrowa Górnicza 3:22 17.83 01:17:12:73
252
SIEJDA Daniel
To Keep One’S Word
1340 POL Siemianowice Śląskie 3:22 17.83 01:17:14:29
253
BOREK Joanna
Yellobike
1547 POL Katowice 3:23 17.83 01:17:27:29
254
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 3:23 17.83 01:17:40:29
255
BIES Rafał
1403 Bielsko-Biała 3:24 17.69 01:18:02:54
256
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz 3:24 17.69 01:18:03:80
257
DRZEWIECKI Tomasz
1554 POL Kraków 3:25 17.69 01:18:16:90
258
KAROLIŃSKA Julita
1562 POL Czeladź 3:25 17.56 01:18:25:11
259
JANICKI Damian
1255 POL Sosnowiec 3:25 17.56 01:18:34:40
260
GOŁY Rafał
1134 POL Sosnowiec 3:27 17.42 01:19:04:95
261
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 3:27 17.42 01:19:11:93
262
KOCINSKI Jacek
Team Ruda
1452 POL Ruda Slaska 3:30 17.16 01:20:08:92
263
NOWAK Marek
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1582 POL Ruda Śląska 3:30 17.16 01:20:10:00
264
KANIA Marcin
1521 POL Katowice 3:30 17.16 01:20:23:30
265
TRELINSKI Przemyslaw
1598 POL Bedzin 3:31 17.16 01:20:38:28
266
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa 3:31 17.16 01:20:38:60
267
PIELECH Halina
1422 POL Dąbrowa Górnicza 3:31 17.04 01:20:42:07
268
KNAPIK Beata
1183 POL Sosnowiec 3:31 17.04 01:20:52:67
269
POŚPIECH Julia
1414 Żory 3:33 16.91 01:21:22:43
270
KRZYŚ Kamil
Xxx
1194 POL Czeladź 3:33 16.91 01:21:25:63
271
KNAP Piotr
Isp Team
1290 POL Czeladź 3:34 16.79 01:21:56:90
272
ĆWIOK Marek
1052 POL Paniówki 3:34 16.79 01:21:59:15
273
KRUCZEK Elżbieta
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1476 POL Jaworzno 3:34 16.79 01:21:59:71
274
WŁODARCZYK Mateusz
1511 Katowice 3:35 16.79 01:22:16:32
275
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
1417 Lublin 3:36 16.79 01:22:26:38
276
PODSIADŁY Grzegorz
1408 POL Knurów 3:38 16.55 01:23:11:19
277
POŚPIECH Robert
1413 Żory 3:38 16.55 01:23:16:85
278
TREFON Michalina
1499 POL Rogożnik 3:38 16.55 01:23:22:62
279
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 3:38 16.55 01:23:28:89
280
KASPRZYK Karolina
UKS Katolik Częstochowa
1433 POL Częstochowa 3:40 16.43 01:24:07:78
281
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
1427 POL Częstochowa 3:40 16.43 01:24:16:82
282
DZIACKO Artur
1612 Chorzów 3:40 16.31 01:24:19:15
283
ŁĄDKA Bartosz
1233 POL Sosnowiec 3:41 16.31 01:24:29:61
284
BEDNARZ Paweł
1135 Tarnów 3:43 16.20 01:25:28:03
285
BREŚ Tomasz
1522 POL Mysłowice 3:44 16.08 01:25:45:91
286
WRÓBEL Marcin
1619 Wodzisław Śląski 3:46 15.97 01:26:16:33
287
TOKARZ Krystian
Isp Team
1288 POL Rybnik 3:46 15.97 01:26:28:69
288
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1313 POL Racibórz 3:46 15.97 01:26:30:79
289
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 3:48 15.86 01:27:06:23
290
SNOCHOWSKI Michał
Isp Team
1291 POL Katowice 3:49 15.75 01:27:36:51
291
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 3:49 15.75 01:27:43:44
292
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 3:50 15.75 01:27:48:47
293
DURAJ Dominik
1404 Bystra 3:50 15.65 01:27:56:79
294
KLOZA Kamil
1453 POL Bytom 3:52 15.54 01:28:37:78
295
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 3:52 15.54 01:28:39:17
296
NOWIŃSKI Łukasz
1204 POL Katowice 3:52 15.54 01:28:46:08
297
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie 3:52 15.54 01:28:48:97
298
SZAJBE Tomek
1379 POL Chorzów 3:53 15.54 01:28:57:86
299
PASICH Mateusz
1298 POL Chorzów 3:54 15.44 01:29:22:93
300
SOLECKI Tomasz
Gomola Trans Airco
1492 POL Bieruń 3:54 15.44 01:29:27:96
301
SOWIŃSKA Agata
#jandaltymżyję
1465 POL Bieruń 3:54 15.44 01:29:28:02
302
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1307 POL Rybnik 3:55 15.33 01:29:42:68
303
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik 3:55 15.33 01:29:48:75
304
KĄDZIELA Maciej
Isp Team
1282 POL Bytom 3:55 15.33 01:30:04:93
305
ORGAŃSKA Zuzanna
Uks Katolik
1425 3:56 15.23 01:30:24:39
306
OBUCHOWSKA Małgorzata
1146 POL Dąbrowa Górnicza 3:57 15.23 01:30:43:86
307
PERLAK Magdalena
1377 POL Katowice 3:60 15.03 01:31:37:97
308
PIEGZA Grzegorz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1572 POL Ruda Ślaska 4:02 14.94 01:32:37:61
309
CHMIEL Bartosz
1207 POL Dąbrowa Górnicza 4:02 14.84 01:32:45:66
310
NOWAK Kamil
1530 POL Sosnowiec 4:05 14.74 01:33:42:84
311
KARCZMAREK Monika
1071 POL Dąbrowa Górnicza 4:06 14.65 01:34:02:65
312
MATYSZOK Krzysztof
Isp Team
1289 POL Siemianowice Śląskie 4:07 14.65 01:34:26:09
313
GAJDA Krzysztof
1526 POL Chorzów 4:16 14.11 01:38:00:25
314
KARCZMAREK Adam
1338 POL Dąbrowa Górnicza 4:22 13.77 01:40:04:22
315
GRAJEK Tomasz
Tüv Rheinland Polska
1501 POL Gloiwice 4:22 13.77 01:40:09:44
316
GRAJEK Edyta
Grajek Team
1347 POL Gliwice 4:22 13.77 01:40:10:57
317
RZEMYK Wojciech
Isp Team
1286 POL Bytom 4:32 13.29 01:43:54:83
318
WĄSOWSKA Malwina
Isp Team
1284 POL Katowice 4:32 13.29 01:43:59:80
319
DOMIRSKI Piotr
Isp Team
1285 POL Siemianowice Slaskie 4:32 13.29 01:44:05:42
320
GUZDEK Sebastian
Hager Bike Team
1623 POL Tychy 4:45 12.64 01:49:02:88
321
WĄSIK Ireneusz
Hager Bike Team
1622 POL Tychy 4:45 12.64 01:49:03:74
322
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 4:47 12.57 01:49:46:60
323
BANDURA Agata
Trek-Velonews.pl
1567 POL Warszawa 4:53 12.30 01:52:07:72
324
BIAŁEK Joanna
Johanka The Rock Queen
1219 POL Chorzów 5:17 11.39 02:01:24:22

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU