Bike Atelier MTB Maraton 2017

Rybnik
07.05.2017

Wyniki

Hobby 30 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto PK1 min/km km/h Czas końcowy
1
BORUTA Adrian
Tomazi Bike Orbea Team
1012 POL Żory --:--:--:-- 2:03 29.41 01:01:17:60
2
KUBACZKA Grzegorz
Www.ag-Architekci.pl
1595 POL Skoczów 00:42:01:59 2:05 29.13 01:02:02:12
3
KURZYCA Paweł
Rafako Orbea Mtb Team
1337 POL Tychy 00:42:22:27 2:05 28.85 01:02:10:66
4
MIESZCZAK Paweł
Bikehead
2520 POL Dąbrowa Górnicza 00:42:44:74 2:05 28.85 01:02:11:63
5
CIERNIAK Jakub
Jc-Tb Wiedeń
1810 POL Łukanowice 00:42:09:17 2:05 28.85 01:02:12:55
6
SKROBOL Robert
Tomazi Bike Orbea Team
1771 POL Pawłowice 00:42:40:73 2:05 28.85 01:02:13:81
7
KUCZYŃSKI Krzysztof
Bike Atelier Team
1108 POL Gliwice 00:42:25:31 2:05 28.85 01:02:22:73
8
CIERNIA Adrian
Jc-Tb Wiedeń
1809 POL Wojnicz 00:42:29:84 2:06 28.85 01:02:34:75
9
BINKOWSKI Andrzej
Bike Atelier Team
1019 POL Tarnowskie Gory 00:42:52:26 2:06 28.57 01:02:54:75
10
CHOMIUK Patryk
Tomazi Bike Orbea Team
1363 POL Rybnik 00:43:02:73 2:07 28.57 01:03:14:52
11
JAHN Patryk
1361 POL Falmirowice 00:43:36:45 2:07 28.57 01:03:15:15
12
KALAMARZ Kamil
1801 Rybnik 00:43:32:00 2:08 28.30 01:03:32:56
13
LUTY Jarek
Attiq.pl Lutyteam
1489 POL Mogilany 00:43:34:09 2:08 28.30 01:03:46:78
14
WYCISK Zbigniew
Sport Profit Team
1013 POL Rybnik 00:43:33:80 2:08 28.30 01:03:47:35
15
ŁOPATECKI Rafał
Polart Nutraxx Smp Team
1016 POL Bielsko-Biała 00:43:35:38 2:09 28.04 01:04:29:40
16
OWCZAREK Filip
Twomark
1398 POL Katowice 00:43:58:95 2:09 28.04 01:04:29:59
17
BASZCZYŃSKI Jakub
2582 POL Górki Wielkie 00:44:05:41 2:10 27.78 01:04:42:19
18
MUŚ Bartłomiej
Gk Viktoria Rybnik
1818 POL Rybnik 00:43:57:53 2:10 27.78 01:04:43:68
19
PIESZKO Damian
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1034 POL Świerklany 00:43:59:95 2:10 27.78 01:04:47:22
20
SUCHANEK Krzysztof
Agr Victoria
2515 POL Cieszyn 00:44:06:27 2:10 27.78 01:04:47:86
21
RYNCARZ Mikołaj
2583 POL Wisła 00:44:16:67 2:10 27.78 01:04:50:21
22
BORUTA Szymon
1057 POL Pruchna 00:44:21:01 2:10 27.78 01:04:50:55
23
RENSZ Wojciech
Hotel*** Podium Wisła & Diagnostix
1532 POL Cieszyn 00:44:21:22 2:11 27.52 01:05:09:98
24
MARCHEWKA Zbigniew
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1147 POL Chrzanów 00:44:22:74 2:11 27.52 01:05:14:88
25
RYCOMBEL Łukasz
Oklahoma
1405 POL Dąbrowa Górnicza 00:44:35:47 2:13 27.27 01:06:17:01
26
FRANKIEWICZ Roman
1335 POL Zabrze 00:45:07:02 2:14 27.03 01:06:30:73
27
URBANEK Krzysztof
Gk Viktoria Rybnik
1068 POL Rybnik 00:44:53:31 2:14 27.03 01:06:40:33
28
STAWOWY Szymon
2463 POL Brzeszcze 00:45:13:16 2:14 27.03 01:06:41:96
29
JAHN Mateusz
1737 POL Falmirowice 00:45:23:09 2:14 27.03 01:06:49:36
30
SENCZEK Robert
Tauru30 30 Cycling Team
1421 POL Mikołów 00:46:02:97 2:15 26.79 01:07:05:80
31
GROMOTKA Tobiasz
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1039 POL Świerklany 00:45:35:87 2:15 26.79 01:07:07:10
32
GAWLAS Tomasz
Opony Serafinowski
1504 Górki Wielkie 00:45:37:38 2:15 26.79 01:07:08:37
33
ŚCIGAŁA Piotr
1212 POL Częstochowa 00:45:41:61 2:15 26.79 01:07:11:00
34
SPŁAWSKI Krzysztof
Bmc Racing Crw
1473 POL Licheń Stary 00:45:52:60 2:15 26.79 01:07:14:61
35
JANIK Bartosz
Bikehead
1416 POL Dąbrowa Górnicza 00:46:02:22 2:16 26.55 01:07:35:03
36
KRZESZOWIEC Zbigniew
2512 00:46:17:57 2:16 26.55 01:07:41:34
37
KISZKA Zbigniew
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1024 POL Jastrzębie-Zdrój 00:45:46:47 2:16 26.55 01:07:48:36
38
OSTROWSKI Dariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1574 POL Ruda Sl 00:46:24:58 2:17 26.32 01:08:10:61
39
KUKURBA Mikołaj
Ataksport C67 Racing Team
1131 POL Gliwice 00:46:22:11 2:17 26.32 01:08:14:19
40
CHROMIK Szymon
Eco Bike Style Mtb Team
1193 POL Czechowice-Dziedzice 00:46:04:92 2:17 26.32 01:08:25:88
41
MYTNIK Maciej
Mikesz Team
1299 POL Żory 00:46:39:69 2:18 26.32 01:08:32:88
42
HECZKO Rafał
1844 POL Cieszyn 00:47:13:81 2:18 26.32 01:08:35:18
43
SZKARADEK Adam
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1529 POL Libiąż 00:47:02:53 2:18 26.09 01:08:53:29
44
FIRLA Łukasz
Główka Podaje Nóżka Pracuje
1355 POL Ustron 00:47:07:93 2:18 26.09 01:08:57:48
45
WOŹNICA Adrian
Grupa Nomax
1061 POL Piekary Śląskie 00:47:17:21 2:19 26.09 01:09:00:39
46
DYSZY Grzegorz
1419 POL Bobrowniki 00:47:18:79 2:19 26.09 01:09:00:95
47
MAZUR Marcin
Mtb Pressing Team
1040 POL Świerklany 00:47:00:87 2:19 26.09 01:09:03:52
48
WRÓBEL Robert
Agr-Victoria Hażlach
1793 POL Cieszyn 00:47:22:10 2:19 26.09 01:09:13:39
49
MIZERA Jakub
2510 POL Jaworze 00:48:09:25 2:19 25.86 01:09:23:20
50
SZCZEGIELNIAK Wojciech
Bike Atelier Team
1118 POL Katowice 00:47:27:51 2:20 25.86 01:09:43:51
51
KAROLEWICZ Rafał
Tomazi Bike Orbea Team
1226 POL Rybnik 00:46:55:31 2:20 25.86 01:09:45:38
52
KWIATEK Michał
Cst/hardbike
1409 POL Nawojowa Góra 00:48:11:03 2:21 25.64 01:10:00:29
53
ŁUCKI Dominik
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1559 POL Rybnik 00:47:18:19 2:21 25.64 01:10:03:38
54
KONIECZNY Grzegorz
1351 POL Buczkowice 00:48:07:46 2:21 25.64 01:10:03:49
55
PILCH Miłosz
Expo Kraków Bike Team
1467 POL Kraków 00:48:20:25 2:21 25.64 01:10:04:55
56
MAKUCH Piotr
2496 POL Trzemeśnia 00:48:14:51 2:21 25.64 01:10:08:99
57
KARASEK Jan
Rk Aluminium Bike Team
2508 POL Bielsko Biała 00:48:21:85 2:21 25.64 01:10:09:84
58
CEBULA Arkadiusz
Movimento Uks Pg Wojnicz
2587 POL Wojnicz 00:48:39:12 2:22 25.42 01:10:32:65
59
PAŁCZYK Bogdan
Kiosk Kolarski Sportosito
1389 POL Chorzów 00:48:02:99 2:22 25.42 01:10:36:21
60
KASPROWIAK Karol
1551 Gliwice 00:48:24:19 2:22 25.42 01:10:38:80
61
ŚWIĘTEK Tomasz
1162 POL Tychy 00:48:12:12 2:22 25.42 01:10:45:42
62
SALON Piotr
1198 POL Czechowice-Dziedzice 00:48:35:63 2:23 25.21 01:11:11:15
63
STILLER Mariusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1570 POL Rybnik 00:49:00:27 2:23 25.21 01:11:12:01
64
RYGLEWSKI Piotr
Pm Bike
1565 POL Zabrze 00:49:12:08 2:23 25.21 01:11:13:52
65
GRZESICZEK Damian
1158 POL Mikołów 00:49:11:57 2:23 25.21 01:11:20:85
66
NOWACKI Bartłomiej
1232 POL Żory 00:48:40:73 2:24 25.21 01:11:38:95
67
MIĘTKIEWICZ Jacek
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1781 POL Chrzanów 00:49:21:34 2:24 25.00 01:11:43:71
68
WĄTROBA Marcin
Tomazi Bike Orbea Team
1542 POL Jastrzębie Zdrój 00:48:44:18 2:24 25.00 01:11:52:06
69
MUZYK Wojciech
1833 POL Racibórz 00:48:29:47 2:25 25.00 01:12:02:85
70
KALINOWSKI Mirosław
Ataksport C67 Racing Team
1310 POL Gliwice 00:49:03:00 2:25 25.00 01:12:10:00
71
DOMŻALSKI Zbigniew
Alva 1-Rowery.ruda.pl
1577 POL Ruda Śląska 00:49:41:61 2:25 25.00 01:12:10:01
72
OBRACAJ Szymon
1538 POL Górki Małe 00:49:15:79 2:25 25.00 01:12:10:70
73
LASKOWSKI Krzysztof
Otr Interkol
1213 POL Ostrów Wielkopolski --:--:--:-- 2:25 25.00 01:12:14:74
74
WIŚNIEWSKI Paweł
1344 POL Dąbrowa Górnicza 00:49:31:50 2:26 24.79 01:12:34:85
75
WÓJCIK Tomasz
1240 POL Zebrzydowice 00:49:15:77 2:26 24.79 01:12:40:45
76
JAROSZEK Jakub
Team 360
1736 POL Nieborowice 00:50:02:27 2:26 24.79 01:12:47:33
77
WIESZOŁEK Daniel
1042 POL Opole 00:49:54:22 2:26 24.79 01:12:52:98
78
WOJTCZAK Marcin
1043 POL Jastrzębie-Zdrój 00:49:46:07 2:26 24.59 01:12:54:52
79
MIKOŁAJCZYK Romuald
Nudel Team
1374 POL Katowice 00:49:42:28 2:26 24.59 01:12:59:81
80
KUTKA Sławomir
Klub Kolarski Świerklany
1637 POL Rybnik 00:50:01:63 2:27 24.59 01:13:03:06
81
KAMIŃSKI Marcin
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1041 POL Gliwice 00:49:46:14 2:27 24.59 01:13:13:55
82
LEWANDOWSKI Janusz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1580 POL Koniaków 00:48:19:73 2:27 24.59 01:13:15:00
83
PASTERNAK Piotr
1591 POL Brzeszcze 00:49:44:72 2:27 24.59 01:13:17:12
84
KOLKA Krzysztof
1080 POL Jaworzno 00:49:49:90 2:27 24.59 01:13:21:13
85
SIEWERT Denis
1078 POL Zabrze 00:50:20:53 2:28 24.39 01:13:32:42
86
SERAFIN Michał
Serteam
1540 POL Myszków 00:50:37:16 2:28 24.39 01:13:35:49
87
BOREK Stefan
1304 POL Katowice 00:50:29:37 2:28 24.39 01:13:35:57
88
KONECKI Radosław
Bikesport
1484 POL Siewierz 00:50:15:35 2:28 24.39 01:13:35:64
89
ABSALON Maciej
2459 Rybnik 00:50:29:06 2:28 24.39 01:13:36:50
90
BACHNIAK Damian
Www.erowery.pl Częstochowa
1322 POL Częstochowa 00:49:41:90 2:28 24.39 01:13:46:52
91
ZACHARIASZ Michał
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1023 POL Jastrzębie Zdrój 00:50:32:64 2:29 24.39 01:14:04:53
92
WYSTEMP Ryszard
1096 POL Czerwionka-Leszczyny 00:50:24:81 2:29 24.19 01:14:21:30
93
ŁAPIN Marek
Rafako Orbea Mtb Team
1791 POL Racibórz 00:50:59:30 2:29 24.19 01:14:24:03
94
ADAMKIEWICZ Marcin
2557 POL Rybnik 00:51:18:65 2:29 24.19 01:14:27:34
95
WOŹNY Tomasz
Bikehead
1855 POL Ruda Śląska 00:50:55:62 2:29 24.19 01:14:27:68
96
ŻUREK Robert
Bike Atelier Team
2580 POL Dąbrowa Górnicza 00:51:11:06 2:30 24.19 01:14:34:91
97
MICHALEWICZ Marcin
Itmasters.com.pl
1305 POL Mysłowice 00:50:58:45 2:30 24.00 01:14:43:38
98
PALKA Piotr
2569 POL Częstochowa 00:51:00:48 2:30 24.00 01:14:45:82
99
JAWORSKI Tomasz
Fabryka Rowerów Częstochowa
1443 Częstochowa 00:50:54:15 2:30 24.00 01:14:56:38
100
STĘPNIKOWSKI Ryszard
1317 POL Strumień 00:51:16:19 2:31 24.00 01:15:03:93
101
WYSOCKI Olaf
2511 POL Rybnik 00:51:59:12 2:31 24.00 01:15:09:91
102
SOBINA Bartłomiej
Tomazi Bike Orbea Team
1834 POL Jastrzębie-Zdrój 00:51:02:96 2:31 24.00 01:15:15:70
103
WRÓBLEWSKI Maciej
Expo Kraków Bike Team
1468 POL Kraków 00:51:51:01 2:31 23.81 01:15:23:69
104
SZKUĆ Jarosław
Ataksport C67 Racing Team
1494 POL Tarnowskie Góry 00:50:55:84 2:31 23.81 01:15:26:30
105
ŚLUSARZ Dariusz
1481 POL Orzesze 00:51:38:39 2:32 23.81 01:15:31:11
106
HOLEWA Krystian
1620 Lędziny 00:51:45:60 2:32 23.81 01:15:35:94
107
BRYŁA Michał
1132 POL Radzionków 00:51:42:27 2:32 23.81 01:15:39:99
108
ADAM Polok
2452 POL Rybnik 00:52:44:38 2:32 23.81 01:15:53:88
109
GOMOLA Janusz
1466 POL Wisła 00:51:30:88 2:33 23.62 01:16:03:92
110
PTAK Adam
Febys Bike Team
1178 POL Zabrze 00:52:23:00 2:33 23.62 01:16:06:60
111
BUGAJSKI Mariusz
1228 POL Sosnowiec 00:52:01:24 2:33 23.62 01:16:11:19
112
GUZIK Grzegorz
1328 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:27:22 2:33 23.62 01:16:11:92
113
JAWORSKI Paweł
Sengam Sport Racing Team
1266 POL Zawiercie 00:52:28:43 2:33 23.62 01:16:14:36
114
SOBOL Łukasz
1534 POL Tychy 00:52:01:20 2:33 23.62 01:16:19:42
115
LISOWSKI Maciej
1392 POL Knurów 00:51:47:32 2:33 23.62 01:16:19:80
116
KAPALA Zygmunt
1490 Tychy 00:51:52:85 2:33 23.62 01:16:29:10
117
SKRZYPIEC Andrzej
1497 POL Mysłowice 00:52:05:30 2:34 23.44 01:16:31:86
118
ŁABĘDŹ Robert
Dario Team
1847 POL Radomsko 00:53:08:50 2:34 23.44 01:16:32:51
119
WIECZOREK Dominik
Leader Fox Mtb Team
1420 POL Dąbrowa Górnicza 00:52:34:35 2:34 23.44 01:16:55:64
120
KRZEWSKI Grzegorz
Alva 1-Ruda.rowery.pl Team
2576 POL Ruda Śląska 00:52:40:10 2:34 23.44 01:16:58:29
121
ABSALON Zbigniew
1820 POL Rybnik 00:52:41:80 2:35 23.44 01:17:03:30
122
DEŻAKOWSKI Paweł
Hurtownia Adrenaliny.pl
1816 POL Gliwice 00:53:26:64 2:35 23.26 01:17:16:70
123
TARNOWSKI Janusz
1588 POL Katowice 00:53:04:48 2:35 23.26 01:17:25:70
124
STUŻYŃSKA Magda
Mtb Pressing Team
1035 POL Krostoszowice 00:53:15:74 2:36 23.26 01:17:32:12
125
KORNES Janusz
Triathlon Dąbrowa Górnicza
1352 POL Sosnowiec 00:53:17:90 2:36 23.26 01:17:34:57
126
BUSZEWSKI Tomasz
Bikehead
1779 Sosnowiec 00:49:37:59 2:36 23.26 01:17:35:33
127
DRZENIEK Marcin
Gk Viktoria Rybnik
2454 POL Rybnik 00:53:44:64 2:36 23.26 01:17:39:33
128
BIESZCZAD Patryk
Lovato Electric Roland Cycling Team
2590 POL Sosnowiec 00:53:15:29 2:36 23.08 01:17:43:47
129
KUŚKA Paweł
1242 POL Jankowice 00:53:59:22 2:36 23.08 01:17:48:64
130
NYCZ Marcin
1839 POL Katowice 00:53:36:39 2:36 23.08 01:17:53:48
131
CZERWIŃSKI Bartosz
2549 Rybnik 00:52:03:57 2:36 23.08 01:17:54:73
132
SKALNY Rafał
1172 POL Piekary Śląskie 00:53:03:73 2:36 23.08 01:17:55:31
133
GEMBALA Eugeniusz
1667 POL Bełk 00:53:24:91 2:36 23.08 01:17:56:82
134
STEUER Szymon
1482 POL Bełk 00:54:01:76 2:36 23.08 01:17:59:05
135
PROTAS Tomasz
Buster Bike Team Gliwice
1345 POL Gliwice 00:53:35:54 2:36 23.08 01:17:59:55
136
CHORZEWSKI Krystian
1838 POL Świętochłowice 00:51:40:10 2:37 23.08 01:18:02:78
137
NOWAK Krzysztof
1830 POL Ruda Śląska 00:53:14:19 2:37 23.08 01:18:14:95
138
LEPPICH Józef
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1356 POL Kędzierzyn-Koźle 00:53:40:15 2:37 22.90 01:18:21:13
139
KARASEK Robert
Rk Aluminium Bike Team
2507 POL Bielsko-Biała 00:53:38:51 2:37 22.90 01:18:21:21
140
PIETRAS Mariusz
1854 POL Częstochowa 00:53:37:45 2:37 22.90 01:18:25:45
141
PODLEŚ Kamil
Super Staś
1083 POL Tarnowskie Góry 00:53:16:08 2:37 22.90 01:18:26:00
142
CZAJKA Emilia
1780 POL Sosnowiec 00:53:39:29 2:38 22.90 01:18:34:49
143
ŁACHAJCZYK Rafał
1395 POL Rybnik 00:53:52:70 2:38 22.90 01:18:36:60
144
BARDZYŃSKI Przemysław
1056 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:59:78 2:38 22.90 01:18:38:04
145
SIKORA Damian
1121 POL Dąbrowa Górnicza 00:53:28:54 2:38 22.90 01:18:42:23
146
BLUSZCZ Dawid
Mikesz Team
1479 POL Zwonowice 00:53:13:28 2:38 22.90 01:18:42:63
147
PILCH Adam
1331 POL Wisła 00:53:58:82 2:38 22.90 01:18:46:59
148
ŁAPIN Mirela
Rafako Orbea Mtb Team
1790 POL Racibórz 00:53:53:77 2:38 22.90 01:18:53:94
149
NIKONOWICZ Marcin
UKS Katolik Częstochowa
1440 POL Częstochowa 00:54:33:93 2:38 22.73 01:18:55:68
150
NOWOSIAD Dawid
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1576 POL Bukowno 00:54:12:55 2:38 22.73 01:18:55:98
151
DRZEWIECKI Rafał
1553 POL Olkusz 00:54:09:56 2:39 22.73 01:19:00:23
152
GORZELANY Ewa
Wiślańskie Koło Cyklistów Góral
1099 POL Wisła 00:54:18:37 2:39 22.73 01:19:09:70
153
KOPCIOWSKA-WĄTROBA Joanna
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1503 POL Jastrzębie Zdrój 00:54:14:11 2:39 22.73 01:19:12:05
154
RÓŻAŃSKI Marcin
1090 POL Tarnowskie Góry 00:54:10:05 2:39 22.73 01:19:13:44
155
LEDWAN Krzysztof
UKS Katolik Częstochowa
1435 POL Częstochowa 00:55:22:37 2:39 22.73 01:19:18:52
156
GAJOWSKI Bartosz
1757 POL Piekary Śląskie 00:54:51:99 2:39 22.73 01:19:21:30
157
KACZMARCZYK Roman
1803 Gorzyczki 00:54:22:16 2:39 22.73 01:19:27:91
158
GINALSKI Grzegorz
Rafako Orbea Mtb Team
1772 POL Racibórz 00:54:26:60 2:39 22.73 01:19:28:36
159
STRZELEC Łukasz
1239 POL Jaworzno 00:54:11:23 2:40 22.56 01:19:31:43
160
PYCIA Maciej
1825 POL Bielsko-Biała 00:54:17:33 2:40 22.56 01:19:33:16
161
MYMA Dariusz
1133 Sosnowiec 00:54:10:43 2:40 22.56 01:19:33:37
162
MALEŃSKI Wojciech
1128 POL Tarnowskie Góry 00:54:21:05 2:40 22.56 01:19:34:80
163
STARZYCKI Paweł
Choma Sport Trener
1154 POL Tychy 00:54:25:35 2:40 22.56 01:19:37:79
164
KWIECIEŃ Marcin
1123 POL Chrzanów 00:54:55:06 2:40 22.56 01:19:39:55
165
GRZEBINOGA Monika
1334 POL Brzeszcze 00:53:44:22 2:40 22.56 01:19:40:84
166
KULA Andrzej
1396 POL Katowice 00:55:17:96 2:40 22.56 01:19:42:60
167
SZPOREK Jakub
Gomola Trans Airco
1754 POL Zabrze 00:55:24:81 2:40 22.56 01:19:43:12
168
MALURDY Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2577 POL Ruda Śląska 00:54:25:12 2:40 22.56 01:19:48:80
169
RYHUN Rodion
1730 POL Katowice 00:55:16:31 2:40 22.56 01:19:49:36
170
KUSTRA-KAPOL Małgorzata
Tomazi Bike Orbea Team
1669 POL Jastrzębie Zdój 00:55:14:69 2:40 22.56 01:19:50:99
171
NIEMIEC Krzysztof
1756 POL Radlin 00:55:15:24 2:40 22.56 01:19:51:60
172
DUDA Dawid
1796 POL Bielsko-Biała 00:55:25:49 2:40 22.56 01:19:52:63
173
JAŚNIECKI Piotr
1802 POL Opole 00:55:23:22 2:40 22.56 01:19:54:91
174
GŁODEK Grzegorz
1350 POL Siemianowice Śląskie 00:55:06:49 2:40 22.56 01:19:58:92
175
SŁOCIŃSKI Sebastian
Sutricon Kratka Mtb Team
1222 POL Będzin 00:55:10:16 2:41 22.56 01:20:01:38
176
PEŁKA Adam
Jura Bike Częstochowa
1258 POL Częstochowa 00:54:53:17 2:41 22.56 01:20:01:99
177
RUSEK Piotr
2551 POL Rybnik 00:54:57:23 2:41 22.56 01:20:03:32
178
KOTULIŃSKI Tomasz
Creamteam
1460 POL Sosnowiec 00:55:26:71 2:41 22.56 01:20:04:00
179
MUSIAŁ Damian
1601 POL Bytom 00:54:47:13 2:41 22.39 01:20:08:68
180
PRZYGODA Aleksander
Rafako Orbea Mtb Team
1773 POL Racibórz 00:54:53:19 2:41 22.39 01:20:14:14
181
DUDA Paweł
1797 POL Bielsko-Biała 00:55:29:67 2:41 22.39 01:20:19:47
182
DOBOSZ Jarosław
1836 POL Częstochowa 00:55:26:42 2:42 22.39 01:20:35:38
183
DE SAS TOPOLNICKI Michał
Sbd Energetyk Rybnik
1394 POL Rybnik 00:54:25:30 2:42 22.39 01:20:35:45
184
WITA Michał
2449 POL Rybnik 00:55:29:55 2:42 22.22 01:20:42:24
185
JÓZEF Dybek
2451 POL Żywiec 00:55:33:85 2:42 22.22 01:20:42:55
186
MIESZCZANEK Paweł
Saint Gobain Squad
1339 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:03:89 2:42 22.22 01:20:45:71
187
ŚWIĘTY Joachim
1768 Rydułtowy 00:55:55:76 2:42 22.22 01:20:45:94
188
KOZIOŁ Arkadiusz
1406 POL Dąbrowa Górnicza 00:54:20:32 2:42 22.22 01:20:46:84
189
FILIPIAK Krystian
1464 POL Mikołów 00:55:31:48 2:42 22.22 01:20:48:31
190
ADAMCZYK Sandra
Mikesz Team
2598 POL Rydułtowy 00:54:24:34 2:42 22.22 01:20:48:94
191
MAŁYSZ Sławomir
Mikesz Team
1341 POL Rybnik 00:55:28:19 2:43 22.22 01:21:00:99
192
ĆWIKLIŃSKI Adrian
1167 POL Katowice 00:55:53:45 2:43 22.22 01:21:03:46
193
RUDNOW Michał
Rudbiker
1053 POL Mysłowice 00:54:42:74 2:43 22.22 01:21:08:79
194
SŁOMIANY Paweł
4 Partners
1177 POL Tarnowskie Góry 00:55:15:07 2:43 22.22 01:21:17:10
195
BOJARSKI Andrzej
2526 POL Gliwice 00:56:28:55 2:43 22.06 01:21:18:29
196
KASZA Paweł
1174 POL Racibórz 00:55:00:72 2:44 22.06 01:21:30:35
197
FILIPEK Kamil
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1386 POL Chrzanów 00:56:13:89 2:44 22.06 01:21:30:43
198
MARTYNOWICZ Andrzej
1848 POL Gliwice 00:56:06:91 2:44 22.06 01:21:34:48
199
SAS Paweł
Ghostbikers
1513 POL Sosnowiec 00:56:19:83 2:44 22.06 01:21:36:19
200
GORZELANY Mariusz
Mikesz Team
1044 POL Rybnik 00:56:11:63 2:44 22.06 01:21:36:28
201
ŻACZEK Grzegorz
Joszko Modele Mtb Team
1804 POL Kuźnia Raciborska 00:56:25:93 2:44 22.06 01:21:38:31
202
MIKA Waldemar
1973 POL Bielsko-Biała 00:55:58:55 2:44 22.06 01:21:40:30
203
TUTAJ Mateusz
1393 POL Katowice 00:56:16:04 2:44 22.06 01:21:41:87
204
MIĘTKIEWICZ Katarzyna
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1782 POL Chrzanów 00:56:16:86 2:44 22.06 01:21:44:59
205
KRZYSTECZKO Piotr
1728 POL Mikołów 00:55:45:73 2:44 22.06 01:21:50:67
206
SOBIECKI Grzegorz
2595 POL Rybnik 00:56:03:01 2:44 22.06 01:21:51:19
207
BARYŁA Adam
1561 POL Zabrze 00:56:05:31 2:44 22.06 01:21:51:71
208
PUŁKOWNIK Maciej
Częstochowskie Mtb
1320 POL Częstochowa 00:56:21:69 2:44 22.06 01:21:52:55
209
DOBROWOLSKI Marek
Bike Atelier Team
1417 Lublin --:--:--:-- 2:45 21.90 01:22:04:18
210
MOZOLEWSKI Krzysztof
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2457 POL Bytom 00:52:58:02 2:45 21.90 01:22:09:59
211
JOŚKO Rafał
1211 POL Żory 00:56:06:07 2:45 21.90 01:22:12:90
212
MARCOL Dawid
2550 POL Rybnik 00:55:16:82 2:45 21.90 01:22:16:70
213
KOCZY Piotr
1535 POL Rybnik 00:56:26:90 2:45 21.90 01:22:18:00
214
HRYNOWIECKI Henryk
1523 Gliwice 00:57:37:16 2:45 21.90 01:22:28:61
215
ZAJĄC Jakub
2453 POL Rybnik 00:57:04:81 2:46 21.74 01:22:39:07
216
WALCZAK Damian
Janusze Bielsko
2513 POL Bielsko-Biała 00:56:56:34 2:46 21.74 01:22:42:93
217
MARKUZEL Tomasz
2581 POL Ustroń 00:57:05:96 2:46 21.74 01:22:43:39
218
BURDASZ Artur
1609 POL Dąbrowa Górnicza 00:56:53:89 2:46 21.74 01:22:43:43
219
SALAMON Bartłomiej
Mikesz Team
1856 POL Żory 00:56:42:05 2:46 21.74 01:22:44:16
220
GAJDZIK Sławomira
Klub Kolarski Świerklany
1555 POL Mikołów 00:57:00:40 2:46 21.74 01:22:55:75
221
KOLORZ Łukasz
1631 POL Rybnik 00:56:48:48 2:47 21.74 01:23:00:52
222
KOPISZKA Łukasz
1063 POL Ornontowice 00:56:53:23 2:47 21.58 01:23:10:38
223
NAWROCKI Grzegorz
UKS Katolik Częstochowa
1441 POL Myszków 00:56:54:81 2:47 21.58 01:23:11:57
224
CZAJKOWSKI Sebastian
1049 POL Myszków 00:57:42:70 2:47 21.58 01:23:18:76
225
KAJDEWICZ Artur
1073 POL Tychy 00:56:19:93 2:47 21.58 01:23:19:85
226
PIWOWARCZYK Arkadiusz
1755 Sosnowiec 00:59:02:06 2:47 21.58 01:23:24:39
227
DUDEK Paweł
1602 POL Tychy 00:56:38:83 2:47 21.58 01:23:25:15
228
KOŻUSZEK Sebastian
1849 POL Zabrze 00:57:16:95 2:47 21.58 01:23:27:98
229
BOSOWSKI Tomasz
1171 POL Paniówki 00:57:12:95 2:48 21.58 01:23:31:08
230
SPILOK Tadeusz
Sts Fokus Ustron
2564 POL Ustron 00:57:07:59 2:48 21.58 01:23:32:57
231
KOCYBA Krzysztof
1069 POL Zabrze 00:57:45:17 2:48 21.43 01:23:49:22
232
MALINA Bartłomiej
1327 POL Sosnowiec 00:58:57:56 2:48 21.43 01:23:50:75
233
KACZMARZYK Kacper
UKS Katolik Częstochowa
1439 POL Częstochowa 00:56:45:18 2:48 21.43 01:23:51:63
234
CICHECKI Zbigniew
1808 POL Łuków Śląski 00:57:28:54 2:48 21.43 01:23:52:59
235
NOWOMIEJSKI Adam
1630 POL Rybnik 00:55:38:87 2:48 21.43 01:23:53:98
236
SKOWRON Piotr
1636 POL Gliwice 00:57:58:30 2:48 21.43 01:23:55:34
237
SON Kyongjae
1495 KOR Sang Ju City 00:57:58:85 2:48 21.43 01:23:56:18
238
ISKIERKA Anna
Fabrykarowerów.com
1381 POL Częstochowa 00:57:02:22 2:48 21.43 01:23:58:42
239
DURDZIŃSKI Adam
1399 POL Rydułtowy 00:58:17:56 2:49 21.43 01:24:07:08
240
OZIMEK Tomasz
1418 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:17:86 2:49 21.43 01:24:12:87
241
JANECZEK Robert
1236 Radzionków 00:57:46:64 2:49 21.43 01:24:15:77
242
KOWALIK Mirosław
Profi Styl
1618 POL Ruda Sląska 00:58:33:83 2:49 21.43 01:24:17:58
243
BARTKOWIAK Dawid
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1025 POL Knurów 00:57:43:78 2:49 21.28 01:24:18:20
244
STROKOSZ Dariusz
2579 POL Szczerbice 00:58:00:89 2:49 21.28 01:24:20:37
245
PRÓBAN Robert
1671 POL Katowice 00:58:27:62 2:49 21.28 01:24:23:23
246
KOZIŃSKI Krzysztof
1045 POL Dąbrowa Górnicza 00:58:12:82 2:49 21.28 01:24:25:99
247
SŁOWIK Adam
1785 POL Bielsko-Biała 00:58:28:15 2:50 21.28 01:24:30:00
248
KURPAS Szymon
Gk Viktoria Rybnik
1859 POL Stanowice 00:58:40:98 2:50 21.28 01:24:30:28
249
ŚLĘCZKA Damian
2521 POL Drogomyśl 00:58:18:39 2:50 21.28 01:24:41:04
250
MICHALSKI Marcin
1349 POL Siemianowice Śląskie 00:57:58:94 2:50 21.28 01:24:44:13
251
CIURAJ Tomasz
1129 POL Wodzisław Śląski 00:57:48:16 2:50 21.28 01:24:46:68
252
ZACZYK Alicja
Mama W Peletonie Alda Team
1184 POL Wilkowice 00:58:55:74 2:50 21.28 01:24:49:72
253
ZAWADZKI Marcin
1065 POL Gliwice 00:58:23:24 2:50 21.13 01:24:56:92
254
KUREK Łukasz
1082 POL Rybnik 00:58:52:18 2:50 21.13 01:24:58:38
255
MĄCIOR Wojciech
1336 POL Zabrze 00:59:19:56 2:50 21.13 01:24:59:28
256
MUCHA Piotr
1371 POL Będzin 00:58:13:92 2:51 21.13 01:25:01:35
257
WACHECKI Sebastian
Bikehead
1832 POL Dąbrowa Górnicza 00:59:07:47 2:51 21.13 01:25:02:19
258
WIELGOSZ Zbigniew
1750 POL Gliwice 00:59:12:66 2:51 21.13 01:25:17:33
259
CYRUS Rafał
1423 POL Ruda Śląska 00:58:45:12 2:51 21.13 01:25:27:16
260
LASOTA Łukasz
1831 POL Katowice 00:59:15:88 2:52 20.98 01:25:35:04
261
RADWAŃSKI Daniel
1088 POL Knurów --:--:--:-- 2:52 20.98 01:25:39:35
262
KUŚ Piotr
1659 POL Tychy 00:59:06:58 2:52 20.98 01:25:42:71
263
MAZUR Paweł
Nudel Team
1472 POL Katowice 00:58:50:83 2:52 20.98 01:25:48:96
264
ŻEBROWSKI Damian
Team Dwa Pedały
1558 POL Siemianowice Śląskie 00:58:20:74 2:52 20.98 01:25:53:21
265
PIETROWSKA Katarzyna
Febys Bike Team
1842 POL Gliwice 00:59:22:05 2:52 20.98 01:25:55:55
266
NOWAK Łukasz
1372 POL Sosnowiec 01:02:28:89 2:53 20.98 01:26:00:21
267
GÓRA Darek
1550 POL Radostowice 00:59:13:08 2:53 20.83 01:26:06:10
268
ZAKRZEWSKI Mateusz
UKS Katolik Częstochowa
1438 POL Częstochowa 00:59:11:70 2:53 20.83 01:26:07:37
269
MODZELEWSKI Michał
1330 POL Katowice 00:59:24:84 2:53 20.83 01:26:10:59
270
TARASIN Aleksander
1474 POL Będzin 00:56:19:97 2:53 20.83 01:26:14:57
271
KARCZMAREK Adam
Recover Piekary
1338 POL Dąbrowa Górnicza 01:00:02:69 2:53 20.83 01:26:16:48
272
DWORNICZAK Paweł
1593 POL Siemianowice Śląskie 00:59:20:51 2:53 20.83 01:26:17:44
273
WYCISK Lidia
Sport Profit Team
1181 POL Rybnik 00:59:33:03 2:53 20.83 01:26:17:61
274
PETRYNA Bartosz
1814 POL Rybnik 00:58:29:86 2:53 20.83 01:26:19:40
275
TORZEWSKI Daniel
1541 POL Czeladź 00:58:37:98 2:53 20.83 01:26:19:59
276
KOGUT Szymon
1729 POL Rybnik 00:59:10:26 2:54 20.83 01:26:31:41
277
SZCZERBIK Szymon
1732 POL Gliwice 00:57:46:21 2:54 20.83 01:26:38:80
278
LACH Aleksandra
Gkk Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
1638 POL Wołomin 00:59:57:87 2:54 20.83 01:26:40:22
279
KRAJEWSKI Jakub
2570 POL Rybnik 00:58:35:33 2:54 20.69 01:26:46:13
280
SZCZYPKA Grzegorz
1794 POL Cieszyn 01:00:25:06 2:54 20.69 01:26:55:34
281
SULEJEWSKI Dariusz
Yellobike
2572 POL Katowice 01:00:04:06 2:54 20.69 01:26:56:67
282
SROKA Kamil
1366 POL Sosnowiec 00:59:57:07 2:55 20.69 01:27:01:40
283
BANDURA Jacek
Cichy Bike Team
1176 POL Chorzów 01:00:01:42 2:55 20.69 01:27:10:19
284
PYSZNY Mirosław
2558 Rybnik 01:00:23:77 2:55 20.69 01:27:11:51
285
WOJAKIEWICZ Roman
2455 POL Goczałkowice-Zdrój 01:00:19:24 2:55 20.69 01:27:14:81
286
WŁODARCZYK Mateusz
1511 POL Katowice 01:00:33:72 2:55 20.55 01:27:20:87
287
DYBKA Arkadiusz
1329 POL Grzegorzowice Wielkie 00:59:23:76 2:55 20.55 01:27:23:86
288
ZARZYCKA Ewa
Tomazi Bike Orbea Team
2588 POL Jastrzębie Zdrój 01:00:21:93 2:55 20.55 01:27:25:94
289
KAPUŚCIK Liwia
Arcelormittal Distribution Solutions Poland
2568 POL Sosnowiec 01:00:24:77 2:56 20.55 01:27:32:15
290
SZYMAŃSKI Robert
2547 POL Rybnik 01:12:51:14 2:56 20.55 01:27:32:91
291
PUSSY Rafał
1348 POL Katowice 01:01:35:56 2:56 20.55 01:27:38:56
292
MADOWICZ Paweł
1823 Będzin 01:00:55:12 2:56 20.55 01:27:40:22
293
SPILOK Wojciech
Opony Serafinowski
1046 POL Skoczów 00:48:02:47 2:56 20.55 01:27:51:34
294
BURDA Dawid
1817 POL Kędzierzyn-Koźle 01:00:49:19 2:56 20.55 01:27:53:16
295
ŻACZEK Cezary
Joszko Modele Mtb Team
1805 POL Kuźnia Raciborska 01:00:47:57 2:56 20.55 01:27:53:31
296
KAMCZYK Roman
Klif Mtb Team
1173 POL Gliwice 01:01:17:87 2:57 20.41 01:28:01:35
297
SITKO Stanisław
Amator
1125 POL Olkusz 01:00:44:73 2:57 20.41 01:28:13:15
298
BRZOSTEK Filip
Gk Viktoria Rybnik
1819 POL Świerklany 00:52:18:62 2:57 20.41 01:28:14:14
299
MUSIAŁ Marcin
Yellobike
1365 POL Katowice 01:01:34:13 2:57 20.41 01:28:23:89
300
KWIETNIEWSKI Łukasz
1251 POL Kaczyce 01:01:06:00 2:58 20.27 01:28:49:86
301
LEWANDOWSKI Andrzej
Pasiu X-Tream Team
1247 POL Radlin 01:01:10:98 2:58 20.27 01:28:49:86
302
SZOSTAKOWSKI Karol
2578 Rybnik 01:00:27:12 2:58 20.27 01:28:51:25
303
KRAMEK Grzegorz
2592 POL Mikołów --:--:--:-- 2:58 20.27 01:28:51:77
304
SOLICH Łukasz
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1571 POL Ruda Śląska 01:01:44:37 2:58 20.27 01:28:54:89
305
BUCHWAK Tomasz
1608 POL Kraków 01:01:03:58 2:58 20.27 01:28:57:07
306
KEMPA Maciej
2492 POL Pilchowice 01:01:18:48 2:58 20.27 01:28:57:30
307
MATEJ Jarek
1093 POL Mysłowice 01:01:58:78 2:59 20.13 01:29:07:03
308
ZELDER Daniel
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
1584 POL Ruda Śląska 01:00:06:37 2:59 20.13 01:29:13:62
309
RATMAN Lukas
Isp Team
1514 POL Katowice 01:01:04:25 2:59 20.13 01:29:14:25
310
PIECH Piotr
UKS Katolik Częstochowa
1437 POL Częstochowa 00:59:53:48 2:59 20.13 01:29:16:41
311
SKUPIEŃ Bartosz
1603 POL Kraków 01:02:09:72 2:59 20.13 01:29:16:60
312
DURA Kamil
1354 POL Myślachowice 01:02:32:53 2:59 20.13 01:29:18:86
313
WALIGÓRA Paweł
1751 POL Gliwice 01:01:48:83 2:59 20.13 01:29:22:13
314
GARLIŃSKI Bartłomiej
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1629 POL Chrzanów 01:01:29:25 2:59 20.13 01:29:23:60
315
CICHOŃ Sebastian
Cart-Pack Team Sokół Bralin
1357 POL Kędzierzyn-Koźle 01:01:47:47 2:60 20.13 01:29:36:29
316
REMPEGA Krzysztof
1845 POL Pniówek 01:02:08:01 2:60 20.13 01:29:40:75
317
SALAMON Mariusz
1367 POL Olkusz 01:02:15:53 2:60 20.00 01:29:51:21
318
WRÓBEL Marcin
1619 POL Wodzisław Śląski 01:01:24:92 2:60 20.00 01:29:52:83
319
CISAK Arkadiusz
Klub Kolarski Świerklany
1635 POL Rybnik 01:03:38:92 2:60 20.00 01:29:57:09
320
SKUBISZ Piotr
1388 POL Pilchowice 01:02:17:52 2:60 20.00 01:29:57:36
321
KURZOK Rafał
1827 POL Tychy 01:01:53:56 3:01 20.00 01:30:09:04
322
JURECZKA Łukasz
Eko-Okna Team
1777 POL Bojanów 01:03:11:03 3:01 19.87 01:30:22:64
323
BACA Ryszard
1094 POL Kraków 01:02:43:71 3:02 19.87 01:30:46:82
324
CIEŚLIŃSKI Robert
Kiwi Klub Mtb
1426 POL Poraj 01:02:59:61 3:02 19.87 01:30:48:72
325
JENDRZEJCZYK Tomasz
1589 POL Chorzów 01:03:10:53 3:02 19.87 01:30:53:07
326
MORUŚ Dariusz
1549 POL Dąbrowa Górnicza 01:03:01:36 3:02 19.87 01:30:53:97
327
PRZESDZINK Piotr
Luks Rospondek
1811 POL Żyrowa 01:02:46:48 3:03 19.74 01:31:00:99
328
STERNAL Adam
1095 POL Chełmek 01:02:29:23 3:03 19.74 01:31:05:95
329
ĆWIK Marek
2563 POL Bytom 01:02:51:34 3:03 19.74 01:31:15:57
330
WIECZOREK Adam
1739 POL Rydultowy 01:02:09:02 3:03 19.74 01:31:16:45
331
BURAK Marcin
1249 POL Tarnów 01:02:13:20 3:03 19.74 01:31:21:39
332
DYSSY Łukasz
Team Dwa Pedały
1150 POL Sosnowiec 01:03:06:71 3:03 19.74 01:31:21:40
333
WILCZEWSKI Tomasz
Adient Team / 40 Latek Tychy
1670 POL Tychy 01:02:16:38 3:03 19.74 01:31:26:07
334
DĄBROWSKI Adam
1312 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:14:53 3:04 19.61 01:31:31:55
335
PASICH Mateusz
1298 POL Chorzów 01:04:30:49 3:04 19.61 01:31:38:46
336
CIEŚLAR Adam
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2575 POL Cieszyn 01:02:36:10 3:04 19.61 01:31:39:85
337
KALINOWSKA Małgorzata
Ataksport C67 Racing Team
1457 POL Gliwice 01:03:03:81 3:04 19.61 01:31:41:99
338
MALEC Grzegorz
1333 POL Witkowice 01:03:41:75 3:04 19.61 01:31:42:10
339
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
1241 POL Tychy 00:50:31:14 3:04 19.61 01:31:45:82
340
URODA-HAMPELSKA Agnieszka
Rafako Orbea Mtb Team
1626 POL Częstochowa 00:50:51:81 3:04 19.61 01:31:50:97
341
RUSZKIEWICZ Jacek
Huzar Bike Academy
1307 POL Rybnik 01:04:47:69 3:04 19.61 01:31:52:33
342
MAŃKA Jacek
1300 POL Rybnik 01:03:53:25 3:04 19.61 01:31:57:75
343
ŁUCKI Tomasz
1560 POL Rybnik 01:02:48:35 3:05 19.61 01:32:02:03
344
JANUS Michał
1185 POL Dąbrowa Górnicza 01:02:17:91 3:05 19.61 01:32:02:60
345
SMYRAK Michał
Mtb Pressing Team
1027 POL Jastrzębie Zdrój 01:05:28:16 3:05 19.48 01:32:20:32
346
LORENC Kamil
1800 Wodzisław 01:03:02:73 3:06 19.48 01:32:40:78
347
SIEWERT Sebastian
1072 POL Zabrze 01:03:52:23 3:06 19.35 01:32:52:91
348
PAJĄK Mateusz
Isp Team
1295 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:07:67 3:06 19.35 01:32:54:67
349
ZAWADOWSKI Patryk
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1029 POL Jastrzębie-Zdrój 01:02:45:25 3:06 19.35 01:32:58:51
350
FRYSTACKA Monika
Pressing Bike-System Ice-Went Team
1022 POL Rybnik 01:04:16:24 3:08 19.23 01:33:48:55
351
KLICH Sebastian
2561 POL Rybnik 01:03:26:62 3:08 19.23 01:33:52:86
352
JANICKI Damian
1255 POL Sosnowiec 01:05:06:96 3:08 19.23 01:33:53:61
353
BANASIEWICZ Beata
Alva 1-Rowery.ruda.pl Team
2574 POL Świętochłowice 01:04:43:75 3:09 19.11 01:34:03:32
354
PIERRE Loron
1861 01:04:23:32 3:09 19.11 01:34:22:34
355
MATUSZAK Tomasz
1253 POL Gliwice 01:07:51:29 3:09 19.11 01:34:28:20
356
KUZIEL Łukasz
2593 POL Tychy 01:04:50:88 3:11 18.99 01:35:01:80
357
KOWAL Dariusz
1605 POL Gliwice 01:06:07:82 3:11 18.99 01:35:02:46
358
MALINOWSKI Przemek
1632 POL Rybnik 01:05:50:20 3:11 18.87 01:35:06:93
359
SZKLANY Robert
Hager Bike Team
2555 POL Knurów 01:05:36:83 3:11 18.87 01:35:11:93
360
ŁAWNICZAK Ksawery
2456 POL Czerwionka 01:05:44:23 3:12 18.87 01:35:37:10
361
PAJKA Radosław
1186 POL Ruda Śląska 01:06:20:23 3:12 18.75 01:35:43:33
362
SZLĘK Adrian
UKS Katolik Częstochowa
1427 POL Częstochowa 01:05:05:48 3:12 18.75 01:35:49:61
363
ORGAŃSKI Konrad
UKS Katolik Częstochowa
1424 POL Częstochowa 01:05:45:10 3:13 18.75 01:36:05:40
364
POŚPIECH Robert
1413 POL Żory 01:06:06:48 3:13 18.75 01:36:10:65
365
POŚPIECH Julia
1414 POL Żory 01:06:06:03 3:13 18.75 01:36:10:79
366
PASKO Justyna
Hager Bike Team
1621 POL Tychy 01:06:30:33 3:13 18.75 01:36:15:02
367
MAŁE Mirosław
2465 POL Gliwice 01:06:42:39 3:13 18.63 01:36:24:22
368
CHELICKI Marcin
2600 POL Rydułtowy 01:05:36:12 3:13 18.63 01:36:28:34
369
OBUCHOWSKA Kinga
Leader Fox Mtb Team
1144 POL Dąbrowa Górnicza 01:06:47:58 3:14 18.63 01:36:32:56
370
PLUTA Adam
2589 POL Rybnik 01:07:41:70 3:14 18.63 01:36:32:92
371
LEŚNIAK Tomasz
Hager Bike Team
1179 POL Żory 01:07:16:68 3:15 18.52 01:37:03:85
372
HAMERLA Janusz
1853 POL Radziejów 01:06:42:09 3:15 18.52 01:37:25:16
373
SKRABEL Mateusz
1077 POL Rybnik 01:04:15:92 3:15 18.52 01:37:28:26
374
SALAMON Justyna
1380 POL Olkusz 01:07:12:82 3:16 18.40 01:37:30:08
375
CHMIEL Bartosz
1207 POL Dąbrowa Górnicza 01:08:39:68 3:16 18.40 01:37:43:47
376
BIES Rafał
1403 POL Bielsko-Biała 01:06:18:59 3:16 18.40 01:37:44:61
377
GŁADYSZ Roman
1738 POL Opole 01:07:03:71 3:16 18.40 01:37:58:13
378
PŁACHECKI Daniel
2599 POL Wodzislaw Saski 01:06:39:16 3:17 18.29 01:38:20:76
379
WLAZŁOWSKI Łukasz
1661 Tarnowskie Góry 01:07:51:45 3:17 18.29 01:38:24:05
380
SZYDŁOWSKI Janusz
2567 POL Bielsko-Biała 01:06:36:18 3:17 18.29 01:38:26:57
381
MUCZEK LOKI Sebastian
Merida Polska Team
2460 POL Knurów / Zabrze 01:08:26:25 3:18 18.29 01:38:34:69
382
MALCHER Ireneusz
1175 POL Zabrze 01:08:04:62 3:18 18.29 01:38:39:66
383
SNOCHOWSKI Michał
Isp Team
1291 POL Katowice 01:07:15:41 3:18 18.18 01:38:45:19
384
DURAJ Dominik
1404 POL Bystra 01:07:29:23 3:20 18.07 01:39:37:77
385
WISZNIEWSKI Radosław
1400 POL Dąbrowa Górnicza 01:11:20:67 3:20 18.07 01:39:44:27
386
SAMBOROWSKI Adam
1155 POL Tworóg Mały 01:08:05:34 3:20 18.07 01:39:48:08
387
SZCZERBIK Hania
Team 360
1734 POL Gliwice 01:07:18:44 3:20 18.07 01:39:53:70
388
PODSIADŁY Grzegorz
1408 POL Knurów 01:07:35:37 3:20 18.07 01:39:53:93
389
SYNAK Marcin
2556 POL Rybnik 01:07:49:80 3:21 17.96 01:40:14:74
390
KRUCZEK Elżbieta
Ocynkownia Śląsk Schc Team Chrzanów
1476 POL Jaworzno 01:07:54:15 3:21 17.96 01:40:17:82
391
BORLICKI Marcin
2560 Kaniów 01:12:24:97 3:22 17.86 01:40:34:17
392
GOGOLEWSKA Weronika
Mtb 3184
1749 POL Kraków 01:09:10:12 3:23 17.75 01:41:11:55
393
RYBARZ Monika
Mikesz Team
1587 POL Lyski 01:09:09:23 3:23 17.75 01:41:14:07
394
GUZIK Aleksander
1843 POL Wisła 01:08:24:50 3:24 17.65 01:41:50:12
395
CHRZUSZCZ Marceli
1673 POL Częstochowa 01:08:45:53 3:25 17.65 01:42:14:30
396
BREGUŁA Adam
Isp Team
1293 POL Siemianowice Śląskie 01:14:33:52 3:26 17.54 01:42:33:92
397
MOCNY Michał
1353 POL Kraków 01:11:32:68 3:26 17.54 01:42:41:71
398
KACZMARCZYK Aleksandra
2509 POL Jaworze 01:11:29:08 3:27 17.44 01:43:09:36
399
KOCH Łukasz
1157 POL Zabrze 01:12:58:90 3:27 17.44 01:43:24:90
400
BEDNARZ Paweł
1135 POL Tarnów 01:12:19:48 3:27 17.44 01:43:28:45
401
DZIACKO Artur
1612 POL Chorzów 01:10:16:97 3:28 17.34 01:43:35:34
402
SZAJBE Tomek
533404101 Aspergo Chorzów Broker
1379 POL Chorzów 01:12:32:80 3:28 17.34 01:43:35:57
403
MACH Hubert
Isp Team
1292 POL Bytom 01:11:14:81 3:30 17.24 01:44:31:24
404
PODLEŚNY Beata
Ks Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1519 POL Rybnik 01:13:14:07 3:30 17.14 01:44:54:58
405
CIEŚLIKIEWICZ Urszula
1313 POL Racibórz 01:11:52:35 3:30 17.14 01:44:58:43
406
SOBIECKI Wojciech
2596 Rybnik 01:13:31:48 3:33 16.95 01:46:13:18
407
KOZIOŁ Rafał
2466 POL Gliwice --:--:--:-- 3:34 16.85 01:46:31:74
408
ŚLĘZAK Kamil
2500 POL Częstochowa 01:11:41:48 3:35 16.76 01:47:14:00
409
SOŁTYS Tomasz
Isp Team
2524 POL Rybnik 01:14:15:92 3:36 16.76 01:47:30:21
410
WIECZOREK Pola
Rafako Orbea Mtb Team
2518 POL Częstochowa 01:19:12:52 3:38 16.57 01:48:51:44
411
KNAP Piotr
Isp Team
1290 POL Czeladź 01:16:11:97 3:38 16.48 01:48:58:11
412
WYPPICH Agnieszka
2562 POL Katowice 01:16:58:06 3:40 16.39 01:49:52:06
413
WASIELEWSKA Teresa
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1787 POL Zdzieszowice 01:18:12:52 3:41 16.30 01:50:18:22
414
WOJTKIEWICZ Agnieszka
1829 POL Krapkowice 01:14:40:47 3:42 16.22 01:50:43:59
415
KLOZA Kamil
1453 POL Bytom 01:16:25:01 3:44 16.13 01:51:44:03
416
PIELECH Halina
1422 POL Dąbrowa Górnicza 01:18:50:10 3:44 16.13 01:51:48:61
417
LOSA Adam
2565 POL Ruda Śląska 01:18:37:59 3:45 16.04 01:52:03:91
418
STASIAK Dariusz
1735 POL Częstochowa 01:03:45:55 3:45 16.04 01:52:06:93
419
WASIELEWSKI Włodzimierz
Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam
1789 POL Zdzieszowice 01:20:08:62 3:45 16.04 01:52:18:98
420
OBUCHOWSKA Małgorzata
Leader Fox Mtb Team
1146 POL Dąbrowa Górnicza 01:19:15:96 3:47 15.87 01:53:08:47
421
FIJOŁEK Robert
1633 POL Knurów 01:18:46:51 3:47 15.87 01:53:09:32
422
JANUS Sebastian
1076 POL Dąbrowa Górnicza 01:05:29:41 3:48 15.87 01:53:35:99
423
PYTKA Tomasz
1168 POL Ruda Śląska 01:20:36:83 3:48 15.79 01:53:43:57
424
WÓJTOWICZ Radosław
2461 POL Sosnowiec 01:12:43:65 3:52 15.54 01:55:30:15
425
ZIĘBA Piotr
2498 POL Sosnowiec 01:12:47:33 3:52 15.54 01:55:30:16
426
BACHNIAK Katarzyna
Www.erowery.pl Częstochowa
1321 POL Częstochowa 01:07:31:80 3:53 15.46 01:56:28:03
427
MŁOCEK Anna
1741 POL Ruda Śląska 01:22:13:28 3:56 15.31 01:57:30:10
428
BEDNARCZYK Dariusz
Sengam Sport Racing Team
1262 POL Zawiercie 01:22:23:58 3:56 15.31 01:57:32:85
429
GRAJEK Tomasz
Tüv Rheinland Polska
1501 POL Gliwice 00:53:01:30 3:56 15.31 01:57:45:00
430
PILARCZYK Marcin
1726 POL Kędzierzyn Koźle 01:26:01:05 3:56 15.23 01:57:57:89
431
ORGAŃSKA Zuzanna
UKS Katolik Częstochowa
1425 POL Częstochowa 01:24:53:27 3:57 15.23 01:58:09:05
432
GOGOLEWSKA Jolanta
Mtb3184
1747 POL Kraków 01:20:20:86 3:57 15.23 01:58:12:80
433
GAWLIK Iwona
Rybnickie Towarzystwo Tenisowe
1643 POL 44-200 Rybnik 01:21:16:75 3:57 15.23 01:58:20:69
434
PAWLIKOWSKI Wiesław
2499 POL Knurów 01:20:47:06 3:58 15.15 01:58:58:42
435
GĘDŁEK Hubert
Lovato Electric Roland Cycling Team
2591 POL Jaworzno 01:19:50:48 3:58 15.15 01:58:59:77
436
GÓRSKI Piotr
Hager Bike Team
1098 POL Będzin 01:21:55:06 4:02 14.93 02:00:40:18
437
POREMBSKA Anna
Ataksport C67 Racing Team
2566 POL Knurów 01:23:04:31 4:02 14.93 02:00:45:82
438
ZADWORNY Dariusz
Isp Team
1283 POL Gliwice 01:25:51:87 4:05 14.78 02:02:00:02
439
MAZUR Jerzy
Nudel Team
1126 POL Katowice 01:29:41:29 4:08 14.56 02:03:51:93
440
SZYMCZYK Monika
1774 POL Chorzów 01:15:09:13 4:10 14.42 02:04:39:11
441
MAZUR Marcin
1821 POL Rybnik 01:26:45:42 4:10 14.42 02:04:58:37
442
SZCZEPANEK Rafał
1835 POL Czerwionka-Leszczyny 01:29:01:42 4:15 14.15 02:07:26:55
443
DYRCZ Anna
2597 Bełk 01:28:57:70 4:15 14.15 02:07:26:96
444
KARCZMAREK Monika
1071 POL Dąbrowa Górnicza 01:34:33:53 4:27 13.51 02:13:06:25
445
KOL Jakub
1604 POL Katowice 01:37:41:76 4:28 13.45 02:13:43:15
446
BLASZKA Barbara
Merida Polska Team
1119 Będzin 01:38:29:72 4:37 13.04 02:18:07:41
447
BIAŁEK Joanna
Johanka The Rock Queen
1219 POL Chorzów 01:43:35:37 4:52 12.35 02:25:37:41
448
KRUZIŃSKI Sławomir
2450 POL Rybnik 01:51:08:75 5:23 11.15 02:41:23:49

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU